جمعه ۰۴ تیرساعت ۰۶:۳۲Jun 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «داده کاوی»

مرجع دانش سیویلیکا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۵:۱۷    
به اطلاع پژوهشگران محترم می رسانیم که اولین نسخه از ابزار داده کاوی آنلاین مقالات سیویلیکا در آدرس ( https://civilica.com/mining ) آغاز به کار نموده است. ...
مرجع دانش سیویلیکا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۴:۱۷    
ابزار داده کاوی پایگاه سیویلیکا با آدرس https://civilica.com/mining از هجدهم خرداد 1400 به صورت آزمایشی راه اندازی گردیده است. این بخش دستیاری برای افرادی که روی داده کاوی مقالات علمی و روندهای پژوهشی فعالیت میکنند، خواهد بود ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۷:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- داده کاوی ایرنا از شبکه های اجتماعی نشان داد، پیروزی سیدابراهیم رئیسی از چند ساعت پیش از اعلام نتایج نهایی انتخابات ریاست جمهوری، بازتاب زیادی در فضای مجازی داشت و شمار زیادی از سیاسیون داخلی و خارجی به رئیس جمهور منتخب مردم ایران تبریک گفتند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۷:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- داده کاوی ایرنا نشان می دهد که #کاندیدای_اجماع_ملی و #رییسی_صدای_مردم، 2 هشتگ پرتکراری بود که طرفداران سیدابراهیم رییسی در فضای توییتر فارسی برای اعلام حمایت خود از منتخب سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری استفاده کردند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۰۹:۰۰    
انتخابات ریاست جمهوری امسال هم تمام شد. این دوره با وجود تمام حاشیه های رسانه ای و تبلیغاتی خاص خود اما یک مورد متفاوت از دوره های قبل داشت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۴:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- داده کاوی ایرنا نشان داد که هشتگ #رأی_می دهم در ساعات اولیه روز 28 خرداد ترند توییتر فارسی شد. به جز این هشتگ، #ما_منتظر_انتخاباتیم، #مردم_میدان، #رأی_می دهیم، #من_رای_میدهم و #کار_درست، هشتگ هایی بودند که رای دهندگان برای اعلام حضور و بیان ادله خود برای شرکت در انتخابات منتشر کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۲۰:۳۲    
در این گزارش با داده کاوی میلیون ها محتوای انتخاباتی منتشر شده در فضای مجازی، از جنبه های مختلف فعالیت کاربران و رویکردها به انتخابات و کاندیداها مورد ارزیابی قرار گرفته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۷:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
نتایج داده کاوی نظرات هر هفت نامزد ریاست جمهوری در فضای مجازی منتشر شد. این داده ها از اظهاراتی که نامزدها در کانال های رسمی ارتباطی خود مطرح کرده اند به دست آمده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۷:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- داده کاوی ایرنا نشان می دهد در فاصله سه روز مانده به سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری، گمانه زنی های زیادی در فضای مجازی در ارتباط با کناره گیری برخی نامزدها و شکل گیری ائتلاف ها منتشر می شود.
اخبار رسمی   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۶:۳۵    
سه شنبه 00/3/25 ، (اخبار رسمی) : در کنار فراگرفتن مهارت های فنی، آشنایی با گردش کار تیم های مختلف هوش مصنوعی برای طیف مختلف علاقه مندان ضروری است. در این مقاله با استفاده از مثال هایی سعی می کنیم گردش کار در تیم های یادگیری ماشین و داده کاوی را توضیح دهیم ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۷:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- داده کاوی ایرنا نشان می دهد که بیشترین حضور کاربران شبکه های اجتماعی در روزهای اخیر به ساعات قبل و بعد از مناظرات تلویزیونی مربوط می شود. در همین حال، حساب توییتری نامزدها نیز در ساعات منتهی به مناظرات تلویزیونی بیشترین فعالیت را داشته اند.
الف   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۶:۴۲    
بازار نظرسنجی ها و داده کاوی ها در آستانه انتخابات داغ تر از همیشه برپاست. در نظرسنجی جدید مرکز افکار سنجی ایسپا از پاسخگویان پرسیده شده کسانی که در سال 96 به روحانی و رییسی رای داده اند در این دوره چه خواهند کرد؟ پاسخ ها چنین نتایجی در برداشته است: ...
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۲۳:۲۶   + ۱۷ سایت دیگر  
خبرآنلاین: مرکز پژوهشی بتا با داده کاوی 6/3میلیون پست در فضای مجازی در 21خرداد1400 به رصد و بررسی پست های شبکه های اجتماعی کاندیداها پرداخته است. در 21خرداد هشتگ رئیسی و همتی به ترتیب در جایگاه اول و دوم تلگرام و اینستاگرام قرار دارند. ...
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۰۰:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
خبرآنلاین: مرکز پژوهشی بتا با داده کاوی بیش از 2/5 میلیون توییت منتشر شده پیرامون انتخابات در 24ساعت پس از مناظره دوم انتخابات، به بررسی احساسات کاربران این بستر پیرامون هر نامزد پرداخته است. ...
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۰۵:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
خبرآنلاین: مرکز پژوهشی بتا با داده کاوی نامزدهای انتخابات1400 به بررسی لایک و بازدید آن ها پرداخته است. مرکز پژوهشی بتا با داده کاوی مطالب مربوط به نامزدهای انتخابات 1400 در فضای مجازی، به بررسی لایک و بازدید مطالب پرداخته است ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۷:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- داده کاوی ایرنا نشان می دهد؛ بسیاری از فعالان مجازی، مناظره دوم نامزدهای انتخابات 1400 را سردتر و بی رمق تر از دور اول آن دانسته و در نوشته های خود خواستار تغییر در نحوه برگزاری مناظرات توسط صداوسیما شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۰:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
بررسی بیگ دیتای فضای مجازی پس از مناظره دوم ریاست جمهوری، حکایت از افزایش کنشگری کاربران فضای مجازی دارد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۰۹:۳۹   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرآنلاین: مرکز داده پژوهی بتا در داده کاوی مناظره دوم سهم نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در مخاطب قرار دادن یکدیگر را بررسی کرده است. براساس دیتاهای منتشر شده، مهرعلیزاده بیشتر از سایرین از رقبایش نام برده است. وی در مجموع 13 بار نام رئیسی، رضایی، زاکانی و قاضی زاده را آورده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۶:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- داده کاوی ایرنا نشان می دهد؛ شکل مناظره اول چندان خوشایند برخی نامزدها و کاربران شبکه های اجتماعی نبوده است. برخی هم درباره تخریب و توهین در مناظره پیش رو توصیه و هشدارهایی را مطرح کرده اند.
الف   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۶:۵۶    
واکنش ها به مناظره نخست تلویزیونی نامزدها و سنجش بازخوردهای آن ادامه دارد. مرکز پژوهشی بتا با داده کاوی بیش از 1/7میلیون توییت منتشر شده پیرامون انتخابات در 24 ساعت پس از مناظره اول انتخابات، به بررسی احساسات کاربران توییتر درباره هر نامزد پرداخته است ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۲:۰۵    
مرکز پژوهشی بتا با داده کاوی نامزدهای انتخابات 1400 به بررسی لایک و بازدید آن ها پرداخته است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۱۶:۱۶    
به گزارش مشرق یک کاربر در توئیتی نوشت: داده کاوی ها می گوید از زمان مناظره اول تا به حال، توجهات و استقبال و پرس و جوی مجازی در مورد زاکانی به نسبت بقیه کاندیداها بیشتر بوده و او عملکرد موفقی در این مناظره داشته است. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مرکزپژوهشی بتا با داده کاوی حدود 49/4 میلیون پست در فضای مجازی در یک هفته گذشته به رصد و بررسی داده های پیرامون 7 نامزد انتخابات1400 در شبکه های اجتماعی را پرداخته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۱۳:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- داده کاوی ایرنا از شبکه های اجتماعی نشان می دهد که پس از مناظره نخست روز گذشته، طیف مختلفی از کاربران شبکه های اجتماعی وارد گود شده و در نقد و حمایت از نامزدها اظهار نظر کردند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۱۱:۴۵    
به گزارش مشرق محمد رهبری در رشته توئیتی نوشت: نکاتی داده کاوانه در مورد مناظره اول: در طول مدت مناظرات، نام زاکانی بیش از سایر نامزدهای انتخاباتی تکرار شده و رئیسی، همتی و جلیلی هم در رتبه های بعدی بودند. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۲۲:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
مرکز پژوهشی بتا با داده کاوی محتواهای مربوط به نامزدهای انتخابات 1400 به بررسی لایک و بازدید آن ها پرداخته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۵:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- داده کاوی ایرنا از شبکه های اجتماعی نشان می دهد که واکنش ها به مستند تبلیغاتی یکی از نامزدهای انتخابات و همچنین کمربند مشکی کاراته عبدالناصر همتی از جمله اخبار حاشیه ای است که در فضای مجازی بیش از تحلیل برنامه ها و سخنان این نامزدها در فضای مجازی مورد توجه قرار گرفته است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۲۳:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
یک مرکز پژوهشی با داده کاوی نامزدهای ریاست جمهوری به بررسی لایک و بازدید آن ها پرداخته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۷:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- داده کاوی ایرنا از شبکه های اجتماعی نشان می دهد که موضوع معرفی و حمایت از گزینه نهایی اصلاح طلبان و اصولگرایان از موضوعات بحث برانگیز در میان احزاب، رسانه ها و کاربران مجازی بوده است.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۲۱:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش گروه داده کاوی ایرنا، فضای مجازی در هفته های منتهی به انتخابات به یکی از اصلی ترین عرصه های فعالیت نامزدها، رسانه ها و کاربران برای اعلام نظر در خصوص انتخابات 1400 تبدیل شده است ...
تیک   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۶:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
تا تاریخ 9 خرداد رئیسی که بیشترین تولید محتوای انتخابتی را در اینستاگرام و توییتر داشت، در صدر لایک اینستاگرام و توییتر قرار دارد. همتی نیز که در صدر تولید محتوای تلگرام قرار داشت، بیشترین بازدید را در تلگرام دریافت کرده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۷:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- داده کاوی ایرنا نشان می دهد انتشار اظهارات فرمانده ناجا در تلگرام و فرمانده کل سپاه پاسداران در توییتر در ارتباط با برگزاری انتخابات پرشور و برخورد قاطع با اخلال گران از جمله پست ها و توییت های پربازدید و پرلایک در این دو شبکه اجتماعی طی 24 ساعت گذشته بود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۳:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
طبق آخرین داده کاوی همتی بیشترین بازدید تلگرام را پس از رییسی به خود اختصاص داده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۷:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- داده کاوی ایرنا نشان می دهد کانال های تلگرامی متعدد و حساب های توییتری مختلفی به بازنشر محورهای مهم بیانات روز پنجشنبه رهبر معظم انقلاب در خصوص مساله احراز صلاحیت نامزدها و مشارکت مردم در انتخابات پرداختند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۶:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مرکز پژوهشی بتا با داده کاوی حدود 84 میلیون پست در فضای مجازی در یک هفته گذشته به رصد و بررسی تولید محتوا پیرامون داوطلبان انتخابات 1400 پرداخته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۱۵:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- داده کاوی ایرنا نشان می دهد در پی برخی نگرانی های کاربران برای حضور در انتخابات در شرایط کرونایی، مقامات دولتی از اجرای کامل پروتکل های بهداشتی، افزایش تعداد صندوق و زمان رای گیری به جهت سهولت شهروندان در روز انتخابات خبر دادند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۷:۱۴    
تهران- ایرنا- داده کاوی ایرنا نشان می دهد در 24 گذشته بیشترین تولید محتوا در ارتباط با ترکیب افراد تایید صلاحیت شده از سوی شورای نگهبان و همچنین موضع گیری رد صلاحیت شدگان انتخابات 1400 صورت گرفته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۷:۰۴    
تهران- ایرنا- داده کاوی ایرنا نشان می دهد فضای شبکه های مجازی طی شبانه روز گذشته بیش از هر موضوعی متاثر از بررسی صلاحیت نامزدهای ریاست جمهوری بوده است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۷:۰۲    
به گزارش مشرق کانال تلگرامی لایف وب نوشت: بر اساس داده کاوی ها و بررسی های انجام شده روی مطالبات اقتصادی مردم ایران در شبکه های اجتماعی حدود 50 درصد از مطالبات مردم پیرامون "ثبات اقتصادی" بوده. ...
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۲:۰۲    
یکی از شرکت های رتبه بندی ، آگهی دعوت به همکاری کارشناس داده کاوی منتشر کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۷:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- داده کاوی ایرنا نشان می دهد در روزهای اخیر شایعات زیادی در خصوص زنده نبودن مناظرات تلویزیونی در شبکه های اجتماعی منتشر شد. این در حالی است که روز گذشته یک عضو کمیسیون بررسی تبلیغات انتخابات با رد این شائبه ها، بر زنده و مستقیم بودن مناظرات همانند سال های گذشته صحه گذاشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۴:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
56 شرکت دانش بنیان و خلاق در کشور فعالیت می کنند تا فناوری های حوزه کلان داده و داده کاوی را توسعه دهند.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۳:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه جامعه: روند متغیرهای کرونایی در ایران در روزهای اخیر مسیری نزولی را اتخاذ کرده اما هنوز نسبت به ابتدای سال جاری در مرتبه بالاتری قرار دارد.متغیرهای نگران کننده در این گزارش مربوط به آمار ابتلا، بستری ها و بیماران بدحال بوده است. روندکاهشی هفت روزه ابتلا در ایران ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۷:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- داده کاوی ایرنا نشان می دهد گمانه زنی ها در خصوص لیست احراز صلاحیت شدگان در فضای مجازی به اوج رسیده و هر روز نام یکی از نامزدها به عنوان چهره تایید یا رد صلاحیت شده از سوی شورای نگهبان، در صفحات مجازی منتشر می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۲:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
مرکز پژوهشی بتا با داده کاوی حدود 54 میلیون پست در فضای مجازی در یک هفته گذشته با رصد و بررسی داوطلبان انتخابات 1400 به اشخاصی پرداخته که بیشترین داده شبکه های اجتماعی را دارند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۷:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- داده کاوی ایرنا نشان می دهد حضور دو روز پیشِ علی لاریجانی در شبکه اجتماعی کلاب هاوس و واکنش کاربران به اظهارات وی، بار دیگر نام لاریجانی را به یکی از کلیدواژه های پرتکرار فضای مجازی در 48 ساعت گذشته تبدیل کرده است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ - ۱۵:۵۵    
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در توئیتی به اقتصاد هوشمند و بدون نفت در آینده اشاره کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ - ۱۵:۰۱    
تهران- ایرنا- داده کاوی ایرنا نشان می دهد که تدارک صدا و سیما برای برگزاری برنامه های انتخاباتی نامزدها در کنار دستورالعمل وزارت کشور جهت برقراری حق مساوی نامزدها در معرفی و ارائه برنامه ها، از تلاش نهادهای اجرایی و حاکمیتی در راستای برگزاری انتخاباتی پرشور و رقابتی حکایت دارد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ - ۰۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
شریعتی، مدیر محصول پایگاه تحلیلی سیاسی ایران پرزیدنت میگوید: کارشناسان با داده کاوی مجبور می شوند تصمیمات احساسی را فراموش کنند و بر اساس واقعیت ها تصمیم بگیرند.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۲۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش گروه داده کاوی ایرنا، فضای مجازی در هفته های منتهی به انتخابات به یکی از اصلی ترین عرصه های فعالیت نامزدها، رسانه ها و کاربران برای اعلام نظر در خصوص انتخابات 1400 تبدیل شده است ...