دوشنبه ۱۰ بهمنساعت ۰۹:۰۶Jan 2023 30
جستجوی پیشرفته

پایگاه خبری ذاکر (zakernews.ir)

پایگاه خبری ذاکر 1 فروردین 1395 پایگاه خبری ذاکر 1 فروردین 1396 پایگاه خبری ذاکر 29 اسفند 1397 پایگاه خبری ذاکر 26 مرداد 1398 پایگاه خبری ذاکر 1 فروردین 1399 پایگاه خبری ذاکر 1 فروردین 1400 پایگاه خبری ذاکر 31 فروردین 1401 پایگاه خبری ذاکر 1 اردیبهشت 1401 پایگاه خبری ذاکر 1 خرداد 1401 پایگاه خبری ذاکر 3 تیر 1401 پایگاه خبری ذاکر 1 مرداد 1401 پایگاه خبری ذاکر 1 شهریور 1401 پایگاه خبری ذاکر 1 مهر 1401 پایگاه خبری ذاکر 1 آبان 1401 پایگاه خبری ذاکر 1 آذر 1401 پایگاه خبری ذاکر 1 دی 1401 پایگاه خبری ذاکر 1 بهمن 1401 پایگاه خبری ذاکر 2 بهمن 1401 پایگاه خبری ذاکر 3 بهمن 1401 پایگاه خبری ذاکر 4 بهمن 1401 پایگاه خبری ذاکر 5 بهمن 1401 پایگاه خبری ذاکر 6 بهمن 1401 پایگاه خبری ذاکر 7 بهمن 1401 پایگاه خبری ذاکر 8 بهمن 1401 پایگاه خبری ذاکر 9 بهمن 1401 پایگاه خبری ذاکر 10 بهمن 1401 
  ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان با بیان اینکه اطلس سرمایه گذاری استان در دست تدوین است، گفت: شناساندن ظرفیت های قابل سرمایه گذاری محور این اطلس خواهد بود.
  ۸ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
سیمرغ - استاندار مازندران گفت: 30 مصوبه با اعتبار 120 میلیارد تومان برای رونق و رشد اقتصادی شهرستان سیمرغ تصویب شده است.
  ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نمین فرماندار نمین از افتتاح 32 پروژه عمرانی و 11 واحد پروژه اقتصادی در ایام الله دهه فجر در سطح شهرستان نمین خبر داد.
  ۸ ساعت پیش   + ۲۷ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد گفت: در سال آینده سامانه های یکپارچه سازمان اموال تملیکی باید به طور کامل پیاده سازی و اجرا شود.
  ۸ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل-مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: کمیته امداد استان اردبیل به بیش از 43 هزار خانوار اردبیلی خدمات ارائه می دهد.
  ۸ ساعت پیش   + ۳۵ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: با وجود شرایط تحریم های ظالمانه آمریکا علیه ایران، امروز بیش از 70 میلیارد دلار تجارت در بخش های مختلف داریم.
  ۸ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی و رئیس مجلس تاجیکستان با اشاره به افرایش ارتباطات دو کشور بر تسهیل فضای فعالیت بخش خصوصی و اجرای تفاهمنامه ها و توافقات تهران و دوشنبه تاکید کردند.
  ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رشت - معاون امور اقتصادی استاندار گیلان مشارکت مردم در کنترل مصرف گاز و برق در استان را بسیار مهم برشمرد و گفت: مردم برای تداوم پایداری انرژی در مصارف خانگی و صنعتی باید کمک کنند.
  ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
گرگان- فرماندار شهرستان کلاله با اشاره به افتتاح یا کلنگ زنی 254 پروژه عمرانی و اقتصادی در کلاله طی دهه فجر، گفت: این پروژه ها 283 شغل پایدار ایجاد می کند.
  ۸ ساعت پیش    
معاون ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز از سخنانش از اختصاص بخشی از خودروهای قاچاق مکشوفه به پلیس خبر داد و گفت: پلیس می تواند برای مبارزه با قاچاقچیان بخشی از خودروهای قاچاق را تملک کند.
  ۸ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
بررسی محوطه هایی با شواهد فلزکاری در دشت تهران که توسط پژوهشکده حفاظت و مرمت آثار تاریخی-فرهنگی انجام شد، نشان داد که فعالیت های فلزکاری در دشت تهران از اواخر هزاره پنجم شروع شده است.
  ۸ ساعت پیش    
استاندار سمنان با بیان اینکه قیمت خرید تضمینی گندم 5500 تومان در دولت گذشته به 11 هزار و پانصد تومان در دولت سیزدهم افزایش یافت گفت: تمامی مطالبات گندم کاران نیز پرداخت شده است.
  ۸ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
شفت- معاون فرماندار شفت با اشاره به برخورد جدی با اخلال گران اقتصادی و گران فروشان گفت: نصب برچسب قیمت در تمام واحدهای صنفی و ارائه فاکتور لازم و ضروری است.
  ۸ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
بندرعباس - معاون امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان از ایجاد 3000 فرصت جدید شغلی با اجرای 800 طرح در حوزه کشاورزی استان با اعطای 6000 میلیارد ریال تسهیلات به متقاضیان در استان خبر داد.
  ۸ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
مشهد _ استاندار خراسان رضوی نخستین راهبرد اقتصادی استان را ممانعت از تعطیلی واحدهای تولیدی ذکر کرد و گفت: افزون بر این هیچ واحد تولیدی نباید راکد بماند.
  ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
شیراز- مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس گفت: در مرحله سوم مدیریت مصرف آرد و نان سهمیه بندی آرد از نانوایی ها برداشته خواهد شد و ملاک تخصیص آرد خرید نان از نانوایی ها است.
  ۸ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
شاهرود- فرماندار شاهرود بابیان اینکه دهه فجر فرصتی که خدمات و دستاوردهای دولت به اطلاع عموم رسانده شود، گفت:163 طرح عمرانی و اقتصادی دهه فجر در شاهرود به بهره برداری می رسد.
  ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
علی رغم تبلیغات دروغین برای ایرانی هایی که اقتصاد زمان پهلوی را به چشم ندیده اند، اطرافیان پهلوی وضعیت اقتصاد و معیشت مردم در عصر پهلوی را به گونه ای دیگر توصیف می کنند.
  ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
یک روزنامه نگار یمنی که طرفدار انصارالله است در مصاحبه تلویزیونی مدعی شد که آنچه در شبکه های اجتماعی از طرف انصارالله در مورد تمدید آتش بس در یمن صحبت می شود نه می توان پذیرفت و نه می توان رد کرد.
  ۸ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
کرج- سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری البرز بر ضرورت توجه و اهتمام بانک های عامل استان به کاهش درخواست های معوق تسهیلاتی تاکید کرد.
  ۸ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اصل نود مجلس با اشاره به نشست امروز این کمیسیون با رئیس کل بانک مرکزی گفت: انتظار داریم قیمت واقعی ارز در بازار عرضه شود و معتقدیم قیمت واقعی پایین تر از این است که در بازار عرضه می شود.
  ۸ ساعت پیش   + ۶۱ سایت دیگر  
شرایط واردات طلا به کشور با مصوبه 9 بهمن 1401 بانک مرکزی تسهیل شد.
  ۸ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: مدتی است پرداخت وام های خرد توسط بانک ها متوقف شده و ماه هاست مردم در انتظار دریافت تسهیلات هستند اما هیچ توجهی صورت نمی گیرد.
  ۸ ساعت پیش   + ۴۷ سایت دیگر  
از دوم بهمن ماه صادرکنندگان می توانند اسکناس حاصل از صادرات خود را به شعب بانک ملی ایران در مبادی ورودی دهند و رسید آن را دریافت کنند.
  ۸ ساعت پیش   + ۴۹ سایت دیگر  
سرپرست بانک سینا از رونمایی طرح راهبردی کسب وکار این بانک در آینده نزدیک خبر داد.
  ۸ ساعت پیش   + ۳۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو، در نامه ای به بانک مرکزی، نسبت به تبعات عدم تامین به موقع ارز نیمایی برای صنعت داروسازی کشور، هشدار داد.
  ۸ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
اخیراً یکی از نمایندگان مجلس مدعی شده که در حال حاضر معاملات غیررسمی دلار، قاچاق محسوب نمی شود؛ اما مطابق قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز، هرگونه معامله ارزی با اشخاصی غیر از صرافان مجاز ...
  ۸ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی طی احکام جداگانه ای رئیس و اعضای هیات نظارت بانک مرکزی را منصوب کرد.
  ۸ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو در نامه ای به معاون ارزی بانک مرکزی ضمن هشدار نسبت به بروز کمبودهای شدید دارویی در ماه های آتی به دلیل مشکل نقدینگی صنعت دارو ...
  ۸ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
آیت الله اراکی گفت:مدعیان تفکر آزاد تفکر ناب و صحیح اسلامی را نفی میکنند.در نظام تمدنی غرب چیزی به نام آزادی فکر وجود ندارد.
  ۸ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
از روز دوشنبه ساعت کاری بانک های استان همدان به روال قبل باز می گردد.
  ۸ ساعت پیش    
دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا اظهار کرد حضور دیسانتیس در انتخابات 2024، خیانت و ناسپاسی بزرگی خواهد بود.
  ۸ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا روز شنبه کارزار انتخاباتی خود را در ایالت نیوهمپشایر آغاز کرد.
  ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
کمیسیون اروپایی تلاش می کند فشارها بر آلمان برای پذیرش طرح بدهی های مشترک برای مقابله با بحران های مختلف از جمله افزایش قیمت انرژی را افزایش دهد.
  ۸ ساعت پیش    
یک نشریه آلمانی با استناد به اطلاعات پلیس فدرال آلمان از افزایش جرائم جنایی و حملات بخصوص با چاقو در قطارها و ایستگاه های راه آهن آلمان در سال 2022 خبر داد.
  ۸ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
کتاب ما هماهنگ شده ایم؛ زندگی زیر نظر حکومت چین نوشته کای اشتریت ماتر با ترجمه مسعود یوسف حصیرچین توسط انتشارات ققنوس منتشر و راهی بازار نشر شد.
  ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور آرژانتین اعلام کرده که این کشور و آمریکای لاتین بدنبال ارسال تسلیحات به اوکراین نیستند.
  ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
توتالیتاریسم معکوس در ناشناخته بودن دولت شرکت محور متجلی می شود و وانمود می کند دموکراسی، وطن پرستی و قانون اساسی را پاس می دارد. در حالی که برای متزلزل کردن دموکراسی از فشار استفاده می کند.
  ۸ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
رئیس جمهور آرژانتین پس از دیدار با صدراعظم آلمان تأکید کرد این کشور و دیگر کشورهای آمریکای لاتین قصد ندارند هیچ سلاحی به اوکراین ارسال کنند.
  ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
کلمنت بون وزیر حمل و نقل فرانسه امروز یکشنبه اعلام کرد که اعتصاب اتحادیه کارگری در اعتراض به برنامه های دولت، حمل و نقل عمومی را در روز سه شنبه مختل خواهد کرد.
  ۸ ساعت پیش    
محورهایی که بازیگران خارجی عرصه لبنان قصد دارند طبق آنها در اجلاس پاریس، درباره این کشور گفتگو کنند، بیانگر وجود یک برنامه تازه از جانب غربی ها و برخی کشورهای عربی برای سیطره بر پرونده سیاسی لبنان و ...
  ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل-مدیرکل امور مالیاتی استان اردبیل گفت: 165 میلیارد تومان از 4 درصد مالیات بر ارزش افزوده به حساب شهرداری ها و دهیاری های استان واریز شده تا صرف توسعه عمرانی شهرها و روستاها شود.
  ۸ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ریشی سوناک نخست وزیر انگلیس امروز یکشنبه ناظم زهاوی رئیس حزب محافظه کار انگلیس را به علت فساد مالی اخراج کرد.
  ۸ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
مهدی محمدنبی گفت: متاسفانه فوتبال همیشه دستش دراز است چون حقوق حقه خودمان در پخش تلویزیونی بازی ها را دریافت نمی کنیم.
  ۸ ساعت پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
سازمان امور مالیاتی در بخشنامه ای ماخذ محاسبه مالیات و عوارض شماره گذاری، عوارض سالانه و مالیات نقل و انتقال انواع خودروهای سبک و سنگین و موتورسیکلت های تولید داخل یا وارداتی را ابلاغ کرد.
  ۸ ساعت پیش   + ۳۸ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با شفافیت مالیاتی معاملات مسکن موافقت کردند.
  ۸ ساعت پیش   + ۶۳ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی کلیه اشخاص تجاری را مکلف کردند تا صورتحساب الکترونیکی کلیه وجوه پرداختی خود را صادر کنند.
  ۸ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: هیچ فردی در مجلس مخالف گرفتن مالیات از سوداگران و کسانی که با سفته بازی قیمت مسکن و طلا را افزایش می دهند، نیست.
  ۸ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
نماینده ساری در مجلس گفت: با تصویب طرح مالیات بر سوداگری و سفته بازی در مجلس و تنظیم آیین نامه های منظم برای اجرای آن، جلوی جهش های یک باره قیمت ها گرفته می شود.
  ۸ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان تهران از وصول بدهی مالیاتی یک شرکت تجاری به ملبغ هزار و 300 میلیارد تومان با اقدامات قضایی خبر داد.
  ۸ ساعت پیش   + ۴۴ سایت دیگر  
جلسه علنی مجلس شورای اسلامی آغاز شد و ادامه رسیدگی به گزارش شور دوم کمیسیون اقتصادی در مورد طرح مالیات بر سوداگری و سفته بازی در دستورکار قرار گرفت.
  ۸ ساعت پیش   + ۹۱ سایت دیگر  
جمعی از تولیدکنندگان و شرکت های دانش بنیان فردا با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار می کنند.
  ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
امام خامنه ای به استفتاء درباره هزینه های غیرضروری ادارات دولتی پاسخ گفتند.
  ۸ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب به استفتاء درباره دیۀ آسیب زدن در ورزش پاسخ گفتند.
  ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ارتش رژیم صهیونیستی مستقر در مناطق اشغالی جولان سوریه، بر حجم نیروهای خود در این منطقه اشغالی سوریه هم مرز با بقیه مناطق این کشور را صادر کرد.
  ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رسانه های رژیم صهیونیستی از وقوع حادثه امنیتی در بلندی های جولان خبر دادند و گفتند که نظامیان این رژیم به دو نفر که سعی داشتند از مرز عبور کرده و به فلسطین اشغالی وارد شوند، تیراندازی کرده است.
  ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رسانه های رژیم صهیونیستی از تیراندازی نظامیان اشغالگر به سمت دو نفر در نزدیک خط آتش بس در منطقه جولان اشغالی به اتهام تلاش برای نفوذ به شهرک های صهیونیست نشین و شهادت یکی از آنها خبر دادند.
  ۸ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه آمریکا در گفتگو با شبکه العربیه با طرح ادعایی مضحک مدعی شد که کشورش به حمایت ها از نیروهای عراقی در مواجهه با داعش ادامه می دهد!
  ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رسانه های اسپانیایی از دستگیری یک تبعه اسپانیایی-مراکشی در این کشور خبر دادند که تحت آموزش افراط گرایی و علاقمند به داعش بوده و قصد چندین حمله تروریستی در این کشور با مسلسل را داشته است.
  ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی دولت موقت طالبان گفت لانه های مهم داعش در افغانستان از بین برده شده و تلاش برای سرکوب این گروه تروریستی در افغانستان ادامه دارد.
  ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
بر اثر تیراندازی در بالتیمور آمریکا یک نفر کشته و 4 تن دیگر زخمی شدند.
  ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
یک نشریه آلمانی با توجه به افزایش روزافزون شمار افراد سالمند نیازمند به مراقبت در آلمان و بودجه محدود این کشور با توجه به وخامت اوضاع اقتصادی از بالا گرفتن مناقشات درباره تامین مالی این بخش در دولت ...
  ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند- مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر خراسان جنوبی گفت: 55 هزار و 415 نفر در استان تحت پوشش بیمه این صندوق هستند.
  ۸ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
پرداخت کمک هزینه کفن ودفن یا کمک هزینه مراسم ترحیم و جبران بخشی به بازماندگان افراد مشمول قانون تأمین اجتماعی چگونه پرداخت می شود؟
  ۸ ساعت پیش    
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از آماده باش ظرفیت های بیمه ای و درمانی این سازمان و ارائه خدمات به آسیب دیدگان زلزله خوی خبر داد.
  ۸ ساعت پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
در پی وقوع زلزله در خوی، مدیرعامل تأمین اجتماعی در تماس تلفنی با مدیران استانی، بر لزوم آماده باش مراکز بیمه ای و درمانی برای ارائه خدمات به حادثه دیدگان این حادثه تاکید کرد.
  ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه- مدیرکل بیمه سلامت استان کرمانشاه گفت: یک هزار و 168 زوج نابارور تحت پوشش خدمات بیمه سلامت این استان قرار دارند.
  ۸ ساعت پیش    
عضو هیئت رئیسه اتاق اصناف کشاورزی کشور با اشاره به قانون بیمه تامین اجتماعی کشاورزان گفت: متاسفانه کشاورزان لرستان تنها 6 ماه در سال می توانند از بیمه تامین اجتماعی استفاده کنند.
  ۸ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
مشاور مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران در امورهمکاری های بین بخشی، به تشریح جزئیات خدمات دندانپزشکی مورد تعهد بیمه پایه پرداخت.
  ۸ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
وزارت دفاع انلگیس اعلام کرد نظامیان اوکراینی برای دریافت آموزش به کارگیری تانک های چلنجر وارد لندن شده اند.
  ۸ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
وزارت خارجه روسیه امروز در بیانیه ای از دیدار سرگئی لاوروف و بلال بوتو زرداری در روز دوشنبه و گفتگو پیرامون افغانستان، اوکراین و سوریه خبر داد.
  ۸ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
وزارت دفاع روسیه در گزارش روزانه خود در خصوص عملیات نظامی ویژه کشورش در اوکراین اعلام کرد: 300 نظامی اوکراینی در درگیری های امروز کشته و زخمی شدند.
  ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ کرملین به خبرگزاری ریانووستی گفت که ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه آماده برقراری ارتباط با اولاف شولتز صدراعظم آلمان است.
  ۸ ساعت پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی از برقرار ارتباط مستقیم بین بانک های ایران و روسیه خبر داد.
  ۸ ساعت پیش   + ۳۴ سایت دیگر  
سامانه های پیام رسان ملی بانک های مرکزی دو کشور ایران (سپام) و روسیه (SPFS) به یکدیگر متصل شدند.
  ۸ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
گرگان- مدیرکل دامپزشکی گلستان گفت: مقصد صادرات محصولات لبنی گلستان به دو قاره آسیا و آمریکای شمالی است.
  ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کرملین می گوید که دلیل محدود کردن دسترسی به آمارهای اقتصادی روسیه، جنگ ترکیبی علیه مسکو بوده و ادعاها درباره ارائه اطلاعات تحریف شده به رئیس جمهور روسیه کذب است.
  ۸ ساعت پیش    
فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه با اشاره به اینکه در سند امنیت ملی آمریکا ایران بزرگترین چالش این کشور است گفت: آمریکایی ها ایران را مهمترین و جدی ترین خطر برای امنیت اسرائیل می دانند.
  ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جنبش میهن پرستان فرانسه به اظهارات اوکراین که تهدید کرده بود در صورت شرکت ورزشکاران روسی المپیک 2024 را تحریم می کند، پاسخ داد.
  ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
کمیته بین المللی المپیک در حالی در تلاش برای یافتن راهی برای بازگشت ورزشکاران روسی به عرصه رویدادهای بین المللی است که این طرح مخالفانی هم دارد.
  ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تاکید زلنسکی بر نیاز حیاتی اوکراین به تامین موشک های بالستیک، مخالفت کشورهای آمریکای لاتین با ارسال سلاح به کی یف ...
  ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
معاون وزارت خارجه روسیه گفت کمبود بودجه ناشی از تحریم های غرب، توانایی دولت موقت طالبان را برای مبارزه با گروه تروریستی داعش محدود می کند.
  ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مشاور ارشد رئیس جمهور اوکراین می گوید که مذاکرات پرشتاب میان کی یف و متحدانش درباره ارسال موشک دوربرد به کی یف در حال انجام است.
  ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
قطر با شروع به همکاری رسمی با شرکت های فرانسوی و ایتالیایی جهت انجام عملیات حفاری و اکتشاف انرژی برای لبنان، جایگزین روسیه در کنسرسیوم بین المللی استخراج نفت و گاز در لبنان شد.
  ۸ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
ساری- استاندار مازندران تدوین برنامه راهبردی صادرات را تا پایان سال ضروری دانست و گفت: همچنین میز روسیه به عنوان برنامه استراتژیک فعال شود.
  ۸ ساعت پیش    
سوئد امیدوار است که در انتخابات آتی، اردوغان از صحنه قدرت کنار زده شود و این کشور اروپایی بتواند به راحتی عضو پیمان نظامی ناتو شود.
  ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
یک شرکت دفاعی دولتی در ترکیه اعلام کرد که به زودی تمام کشورهای عضو ناتو از نرم افزار اطلاعاتی ساخت این شرکت استفاده خواهند کرد.
  ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سوئد به شهروندانش در ترکیه اعلام کرد که پس از هتک حرمت قرآن کریم در استکهلم، سوئدی ها از تجمع در ترکیه خودداری کنند.
  ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
کمیته حقیقت یاب سازمان ملل در لیبی خواستار اتخاذ اقدامات قاطع برای مقابله با موارد نقض حقوق بشر در این کشور شد.
  ۹ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
آیت الله فاضل لنکرانی با بیان اینکه هدف دشمن از اهانت به ساحت قرآن کریم قداست زدایی از دین است، گفت: بر هر مسلمانی به هر نحوی واجب است که مخالفت خود را اظهار کند.
  ۹ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون بین المللی انجمن ها و مؤسسات کتابداری در گفت وگویی به موضوعات مختلف حوزه کتاب در جهان پرداخت؛ از افزایش مهارت کتابداران تا درآمدآنها در جهان.
  ۹ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
اردوغان می گوید ترکیه ممکن است درباره پیشنهاد فنلاند در ناتو تصمیمی بگیرد که سوئد را شوکه کند.
  ۹ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
نماینده سوئد در مذاکرات پیوستن این کشور به ناتو امروز خبر داد: زمان ازسرگیری مذاکرات با ترکیه مشخص نیست.
  ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره گاز شهرستان اردستان با بیان اینکه فعالیت جایگاه های سی ان جی در اردستان به روال عادی بازگشت، گفت: بخش های اداری و صنعتی 100میلیارد ریال به اداره گاز بدهی دارند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۸:۲۱   + ۲۰ سایت دیگر  
استاندار اصفهان َ گفت: انفجاری در یکی از مراکز نظامی رخ داده که خوشبختانه تلفات جانی نداشته است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۸:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
دونالد ترامپ در نخستین تلاش انتخاباتی خود در ایالت نیوهمپشایر با کاهش چشمگیر محبوبیت خود مواجه شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۸:۰۶   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران گفت: به بیماران صعب العلاج در صورت داشتن هزینه های مازاد پرداخت از جیب با ارائه مستندات و فاکتورهای لازم تا سقف 50 میلیون تومان مساعدت پرداخت می شود.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۰:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که نزدیک به 200 نظامی اوکراین در درگیری های میان دو طرف در 24 ساعت گذشته کشته شدند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۰:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
نمایشگاهی متشکل از نقاشی های حسن روح الامین روز 15 بهمن همزمان با ولادت حضرت علی (ع) در شهر مسکو دایر خواهد شد.
مشاهده نتایج بیشتر...