یکشنبه ۲۵ مهرساعت ۰۱:۱۷Oct 2021 17
جستجوی پیشرفته

پایگاه خبری ذاکر (zakernews.ir)

پایگاه خبری ذاکر 1 فروردین 1395 پایگاه خبری ذاکر 1 فروردین 1396 پایگاه خبری ذاکر 29 اسفند 1397 پایگاه خبری ذاکر 26 مرداد 1398 پایگاه خبری ذاکر 1 فروردین 1399 پایگاه خبری ذاکر 1 فروردین 1400 پایگاه خبری ذاکر 4 اردیبهشت 1400 پایگاه خبری ذاکر 1 خرداد 1400 پایگاه خبری ذاکر 1 تیر 1400 پایگاه خبری ذاکر 1 مرداد 1400 پایگاه خبری ذاکر 1 شهریور 1400 پایگاه خبری ذاکر 1 مهر 1400 پایگاه خبری ذاکر 2 مهر 1400 پایگاه خبری ذاکر 3 مهر 1400 پایگاه خبری ذاکر 4 مهر 1400 پایگاه خبری ذاکر 5 مهر 1400 پایگاه خبری ذاکر 6 مهر 1400 پایگاه خبری ذاکر 7 مهر 1400 پایگاه خبری ذاکر 8 مهر 1400 پایگاه خبری ذاکر 9 مهر 1400 پایگاه خبری ذاکر 10 مهر 1400 پایگاه خبری ذاکر 11 مهر 1400 پایگاه خبری ذاکر 12 مهر 1400 پایگاه خبری ذاکر 13 مهر 1400 پایگاه خبری ذاکر 14 مهر 1400 پایگاه خبری ذاکر 17 مهر 1400 پایگاه خبری ذاکر 18 مهر 1400 پایگاه خبری ذاکر 19 مهر 1400 پایگاه خبری ذاکر 20 مهر 1400 پایگاه خبری ذاکر 21 مهر 1400 پایگاه خبری ذاکر 22 مهر 1400 پایگاه خبری ذاکر 23 مهر 1400 پایگاه خبری ذاکر 24 مهر 1400 پایگاه خبری ذاکر 25 مهر 1400 
  ۴۶ دقیقه پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
مصوبه مربوط به تعیین رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور با امضای معاون اول رئیس جمهور ابلاغ شد.
  ۴۶ دقیقه پیش   + ۹ سایت دیگر  
در حالیکه وزیر اقتصاد هوشمندسازی را مهم ترین اولویت وزارتخانه می داند، معاون فنی و حقوقی سازمان امور مالیاتی ضمن بیان اینکه این سازمان با شتاب فراوان به سمت هوشمندسازی می رود ...
  ۴۶ دقیقه پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس جدید هیات عامل صندوق توسعه ملی با اشاره به رتبه 23 صندوق توسعه ملی ایران بین 80 صندوق ثروت جهان گفت که برنامه هایی را جهت تغییر وضعیت موجود و ارتقاء سطح صندوق توسعه ملی در دستور کار دارد.
  ۴۶ دقیقه پیش   + ۸ سایت دیگر  
استاندار یزد با بیان اینکه امروز خدمت به جامعه صنعتی، اقتصادی و تولیدی مصداق عمل صالح است، بیان کرد: خانه صنعت و معدن، قوه عاقله ی حوزه اقتصادی استان است و با این نگاه ...
  ۴۶ دقیقه پیش   + ۹ سایت دیگر  
شبکه دویچه وله در گزارشی درباره رایزنی های اخیر میان ایران و عربستان برای از سرگیری روابط میان دو کشور مدعی شد که یک هیئت سعودی نیز به تهران سفر کرده است.
  ۴۶ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن در بیانیه ای حمله تروریستی به مسجد شیعیان در قندهار افغانستان، حمله تروریستی به تظاهرات مسالمت آمیز در لبنان و حمله هوایی رژیم اسرائیل به تدمر سوریه را محکوم کرد.
  ۴۶ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
جنبش انصارالله یمن در بیانیه ای انفجار در مساجد افغانستان و اقدامات جنایتکارانه در سوریه و لبنان را محکوم کرد.
  ۴۶ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
آمریکا دو فرد زندانی در گوانتانامو را آزاد خواهد کرد که یکی از آن ها اسدالله هارون گل، تنها زندانی افغان این تاسیسات نظامی در کوبا است.
  ۴۶ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
دفتر سیاسی انصارالله یمن در بیانیه ای به تحولات و اتفاقات اخیر افغانستان، لبنان و سوریه واکنش نشان داد.
  ۴۶ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی انصارالله یمن تأکید کرد که سازمان ملل و طرف های بین المللی درباره کمک های انسانی به العبدیه در رسانه ها گزافه گویی می کنند و در حل انسانی عملی جدی نیستند.
  ۴۶ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
منابع نظامی در استان مأرب می گویند بار دیگر جبهه غربی مرکز این استان که نزدیک به دو ماه شاهد آرامش بود، از امروز شنبه شاهد درگیری های شدید بین ارتش دولت نجات ملی و دولت مستعفی است.
  ۴۶ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی دولت صنعا اعلام کرد که نیروهای انصارالله یمن به وظیفه خود عمل کرده و محاصره شهروندان یمنی را در مأرب شکستند.
  ۴۶ دقیقه پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
آرش رضاوند هافبک تیم فوتبال استقلال گفت: در سایپا پیراهن شماره هفت را برتن می کردم و این شماره برای من خوش یمن بود.
  ۴۶ دقیقه پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری رسمی عربستان از انتصاب های جدید در این کشور از سوی ملک سلمان خبر داد.
  ۴۶ دقیقه پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو شورای عالی سیاسی یمن در سخنانی تعیین فرمانده جدید نیروهای مشترک ائتلاف متجاوز عربی از سوی پادشاه عربستان را اثبات شکست ریاض در جنگ یمن خواند.
  ۴۶ دقیقه پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان هرمزگان با اشاره به اهمیت نظارت بر جایگاه های سی ان جی نیز گفت: به این جایگاه ها اعلام کرده ایم و ضرب الاجل 15 روزه برای رفع معایب و نواقص و استانداردسازی داده ایم و ...
  ۴۶ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه البرز از افزایش شش درصدی مصرف گاز طبیعی فشرده (CNG) در شش ماه اول امسال خبر داد.
  ۴۶ دقیقه پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
در حالی که قرار نیست شبکه ان بی سی مراسم گلدن گلوب امسال را پخش کند، این انجمن تقویم برنامه های منجر به مراسم امسال را منتشر کرد.
  ۴۶ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- با افزایش 5 درصدی مصرف انواع فرآورده های نفتی در جنوب خراسان رضوی، آمار توزیع فرآورده های نفتی به بیش از 338 میلیون لیتر در این منطقه افزایش یافت.
  ۵۱ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
چند صباحی از خروج خفت بار آمریکا از افغانستان نمی گذرد که تکفیری ها با چراغ سبز آمریکا حملات خود را به مساجد شیعیان تشدید کرده اند.
  ۵۱ دقیقه پیش   + ۴۳ سایت دیگر  
پتر لاونسکی دبیرکل وزارت امور خارجه اتریش که به منظور برگزاری پنجمین دور گفت وگوهای سیاسی بین دو کشور به ایران سفر کرده است، با حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه دیدار و گفت وگو کرد.
  ۵۱ دقیقه پیش   + ۲۹ سایت دیگر  
گروه تروریستی داعش ادعا کرده است: "شیعیان خطرناک هستند." داعش هشدار داده است که آن ها را از بغداد تا افغانستان هدف قرار خواهد داد.
  ۵۱ دقیقه پیش    
کرمان - یکی از همسنگران شهید سلیمانی در گلزار شهدای کرمان برای داعش رجزخوانی کرد.
  ۵۱ دقیقه پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون سخنگوی طالبان با رد اظهارات رئیس جمهور روسیه گفت که امکان انتقال تروریست های داعش از خاورمیانه به افغانستان وجود ندارد.
  ۵۱ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس قندهار می گوید طالبان تصمیم دارد نیروهایی را برای حراست از مساجد و مدارس شیعیان اختصاص دهد.
  ۵۱ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
پاکستان شدیدا عملیات تروریستی مسجد شیعیان را در قندهار که منجر به کشته شدن بیش از 30 تن و تعداد زیادی زخمی شد، محکوم کرد.
  ۵۱ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
یکی از رهبران ائتلاف فتح عراق از نقش آمریکا در افزایش تحرکات داعش در مناطق واقع میان دیالی و صلاح الدین عراق خبر داد.
  ۵۱ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس مسائل سیاسی و دبیرکل حزب ملت افغانستان چرایی افزایش حملات به شیعیان پس از تسلط طالبان بر افغانستان را بررسی کرد.
  ۵۱ دقیقه پیش   + ۶ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی با صدور پیامی فاجعه تروریستی در قندهار افغانستان، را محکوم کرد و خواستار تامین امنیت مساجد و مراکز دینی شیعه و سنی این کشور، توسط حکومت افغانستان شد.
  ۵۱ دقیقه پیش   + ۶ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: تحلیل و مصاحبه در خصوص حمله های تروریستی به مساجد افغانستان کارساز نبوده و شورای امنیت باید سکوت خود را بشکند.
  ۵۱ دقیقه پیش   + ۸ سایت دیگر  
وزارت دفاع آمریکا مدعی شده که می خواهد حمله پهپادی اشتباهی را که به جای داعش، یک امدادگر افغان و شماری از بستگانش را هدف قرار داد، با پرداخت پول جبران کند.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
تازه ترین رتبه بندی موضوعی تایمز در گروه علوم انسانی در چهار رشته اصلی منتشر شد و 7 دانشگاه ایرانی در جمع برترین های دنیا قرار گرفتند.
  ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
جدیدترین رتبه بندی دانشگاه های دنیا برای رشته های "حقوق"، "تجارت و اقتصاد"، "علوم اجتماعی" و "آموزش" از سوی نظام رتبه بندی "تایمز هایر اجوکیشن" منتشر شد.
  ۱ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
خبرگزاری رویترز با استناد به اطلاعاتی که می گوید سرویس های ردیابی کشتی ها آن را ارائه کرده اند، مدعی شد یک نفت کش با پرچم ایران 2 میلیون بشکه نفت خام از ونزوئلا بارگیری کرده و این کشور را ترک کرده ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۸:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان گفت: اکنون 28 بیمار کرونایی در بخش مراقبت های ویژه (آی. سی. یو) بستری هستند و حال 10 نفر از آن ها وخیم است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه تروریستی داعش بار دیگر مسئولیت انفجار مرگبار در مسجد شیعیان قندرها افغانستان را بر عهده گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۲:۴۵   + ۱۴ سایت دیگر  
گروه تروریستی داعش مسئولیت حمله انتحاری روز جمعه علیه یک مسجد شیعیان در قندهار افغانستان را برعهده گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۲:۳۰   + ۱۵ سایت دیگر  
مدتی است که از هرازچندگاهی اخباری پیرامون توقیف موتورسیکلت های بیش از 250 سی سی که به موتورسنگین معروف شده اند، منتشر می شود ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۱:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
منابع خبری از کشته شدن 2 نظامی ترکیه و زخمی شدن 5 نفر دیگر درپی انفجار بمب در مسیر خودروی نظامی آنها در شمال سوریه خبر دادند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۱:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
انفجار شدید یک بمب کنارجاده ای در مسیر کاروان نظامی ترکیه در اطراف ادلب واقع در شمال سوریه به کشته شدن دو سرباز ترکیه ای منجر شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۱:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه ناشران و کتاب فروشان تهران با اشاره به گرفتاری ناشران برای معافیت های مالیاتی می گوید: زمانی که معافیت مالیاتی را به اسناد معتبر محدود می کنید به این نحو است که به بهانه های مختلف این ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۰:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه تأکید کرد که کشورش همه نوع حمایت را از مردم افغانستان انجام خواهد داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۰:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور ترکیه درباره احتمال لشکر کشی مجدد به سوریه گفت: جدال ما از این پس به شکلی کاملاً متفاوت با روند گذشته ادامه خواهد یافت.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۰:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
دبیرکل اتحادیه عرب در دیدار با فرستاده سازمان ملل به سوریه بر اهمیت حل مسالمت آمیز بحران این کشور تأکید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۰:۴۵   + ۵۸ سایت دیگر  
اینستاگرام دسترسی شبکه پرس تی وی به حساب کاربری خود در بستر این پلتفرم را قطع کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۰:۴۵   + ۱۴ سایت دیگر  
پس از طرح موضوع اختصاص پنج درصد از درآمد فروش معادن بخش خصوصی به شهرستان محل معدن، توسط نمایندگان مجلس شورای اسلامی، رئیس خانه معدن ایران در نامه ای به رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۰:۴۵   + ۲۶ سایت دیگر  
معاون حسابرسی امور مالیاتی تهران از ایجاد سامانه برخط قانون جدید مالیات بر ارزش افزوده برای رفع موانع قانونی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۰:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
مرکز پژوهش های مجلس می گوید بودجه 1400، حدود 307 هزار میلیارد تومان کسری قطعی دارد و با احتساب استقراض ار صندوق توسعه ملی و فروش اوراق به 470 هزار میلیارد تومان می رسد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۰:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
استاد افتخاری (Emeritus) اقتصاد دانشگاه ایالتی میسوری غربی آمریکا در خصوص رمز ارزها و فعالیت در این حوزه ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۰:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
فیصل بن فرحان در نشستی خبری در واشنگتن گفت که مذاکرات تهران-ریاض دوستانه بوده اما نتایج ملموسی به همراه نداشته است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۰:۴۰    
منابع وابسته به حشد شعبی عراق از دستگیری یک سرکرده بارز داعشی در نینوا خبر دادند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
منابع یمنی از تسلط نیروهای صنعا بر منطقه جدید در نزدیکی شهر راهبردی مأرب خبر دادند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
ائمه جمعه شهرستان های استان تهران با تاکید بر اینکه داعش آخرین ذخیره و اهرم فشار استکبار است ابراز داشتندکه آمریکا داعش را متولد کرد و حالا با حمایت از داعش قصد ایجاد ناامنی در افغانستان را دارند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۰:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
فرستاده آمریکا به یمن در جریان سفر به عمان با وزیر خارجه این کشور دیدار کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه کالپوش با بیان اینکه حمایت از داعش راهبرد آمریکا در قبال افغانستان است، گفت: اگر این تهدید در نطفه خفه نشود، زمینه ساز ناامنی گسترده در منطقه خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۰:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون امور بشردوستانه سازمان ملل متحد از وخیم تر شدن بحران انسانی و تشدید مناقشه های خشونت بار در این کشور فقیر جهان غرب خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
اراک- نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: ارتباط ایران با همسایگان بر مبنای حسن همجواری است و انتظار می رود افغانستان و آذربایجان و سایر کشورهای همسایه نیز رفتار متعهدانه ای داشته باشند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۰:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
نیروهای حشد شعبی یک گروه تروریست را در استان نینوا شناسایی و دستگیر کردند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان گفت: راه اندازی جنگ منطقه ای خط قرمز نظام اسلامی است و حضور رژیم صهیونسیتی و داعش را به هیچ عنوان تحمل نمی کنیم.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه گرگان گفت: آمریکا و برخی کشورهای غربی که از ناامنی در افغانستان سود می برند، با حمایت از داعش قصد ایجاد ناامنی در این کشور را دارند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۰:۴۰    
امام جمعه آرادان با بیان اینکه آمریکا به دنبال تقویت داعش در افغانستان است، گفت: آمریکا به دنبال مشروعیت در حضور دوباره خود و همچنین ناامن کردن مرزهای ایران اسلامی است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۰:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس جمهور روسیه می گوید دو هزار داعشی در شمال افغانستان حضور دارند که با سرمایه گذاری روی اختلافات قومی-مذهبی به دنبال نفوذ در آسیای میانه و مناطقی از روسیه هستند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه گرگان وی با اشاره به حادثه تروریستی نماز جمعه خان آباد افغانستان توسط داعش، گفت: همه دولت ها باید فاجعه ای که در افغانستان رخ داده را محکوم کنند و علیه این قضیه جبهه بگیرند ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۰:۴۰   + ۲۲ سایت دیگر  
فروردین 97 است. از هفته ها پیش در ارتفاعات آذربایجان غربی برف سنگینی روی زمین و دامنه کوه ها انبار شده است ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۰:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
امام جمعه مشهد گفت: بزرگترین سنگر استکبارستیزی در برابر آمریکا به واسطه انقلاب اسلامی ایران، به عنوان نماینده اندیشه تشیع در جهان ایجاد شده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۰:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه دماوند با اشاره به اینکه داعش زاییده آمریکا و ارتجاع عرب است گفت: سران کشورهای اسلامی جهت رسیدن به استقلال باید غرب را فراموش کنند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۰:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی از تلاش آمریکا برای احیای داعش در افغانستان خبر داد و گفت: این تهدیدی است که اگر در نطفه خفه نشود موجب نا امنی در منطقه می شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۰:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
امام جمعه مشهد گفت: متاسفانه تا امروز دولت افغانستان نسبت به حادثه قندوز عکس العل رسمی از خود نشان نداده است؛ یعنی ژستی که این دولت در مقابل این فاجعه گرفته و نسبت به این ناامنی و کشتار بی تفاوت است ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۰:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
امام جمعه موقت یزد با بیان اینکه عملیات تروریستی داعش در افغانستان با تحریک آمریکا صورت گرفت، گفت: آمریکا در اوج درماندگی و بیچارگی قرار گرفته است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۰:۴۰   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی طالبان با اظهار اینکه هیچ تبعه خارجی میان اعضای داعش افغانستان وجود ندارد، اعلام کرد که چین آماده سرمایه گذاری میلیارد دلاری در افغانستان است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۰:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
تنها یک هفته بعد از حمله داعش به مسجد شیعیان قندوز، امروز جمعه شاهد حمله ای مشابه علیه مسجد شیعیان قندهار هستیم.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۰:۲۰   + ۲۰ سایت دیگر  
در پایان اولین روز از سی ویکمین دوره مسابقات بین المللی تکواندو جام فجر مردان، نفرات برتر اوزان فرد مشخص شدند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۰:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
هیات انتخاب سی وسومین جشنواره از میان 20 اثر ارسالی به دبیرخانه این جشنواره تعداد 17 اثر نمایشی مورد ارزیابی قرارگرفته و همچنین 2 اثر از رودان و یک اثراز میناب به دلیل آماده نبودن اعلام انصراف کرده ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۰:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
محمد حمیدی مقدم مدیرعامل مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به برگزیدگان جشنواره فیلم های کودکان و نوجوانان تبریک گفت.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۰:۱۵   + ۱۷ سایت دیگر  
نتایج آزمایشات و تحقیقات بیشتر در آرژانتین نشان داده است که واکنش ایمنی بدن به واکسن "اسپوتنیک لایت" ساخت روسیه به عنوان دز تقویتی علیه بیماری کووید 19 افزایش یافته است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۰:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
وزیر خارجه عربستان در مصاحبه با فایننشال تایمز گفت: مذاکره با ایران گرم و صمیمی بوده است؛ ما در خصوص مذاکره با ایران جدی هستیم.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۰:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
وزارت خارجه فرانسه در ادعایی جدید ضمن درخواست از تهران برای همکاری کامل با آژانس بین المللی انرژی اتمی، گفت: ایران باید تمام اقدامات ناقض توافق هسته ای را متوقف کند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۰:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه عربستان اعلام کرد مذاکرات کشورش با ایران تاکنون در فضایی دوستانه برگزار شده اما هنوز به نقطه ای نرسیده است که بتوان آن را پیشرفتی ملموس نامید.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۸:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
تربیت نسل آینده محققان و کاربران هوش مصنوعی آمریکایی و نیروی کار از طریق برنامه های مهارتی، از مهمترین اهداف و ماموریت های ایالات متحده در هوش مصنوعی است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۷:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل گفت: 10 واحد صنعتی و تولیدی برتر استان اردبیل برای ارائه محصولات و توانمندی های خود در نمایشگاه سوریه حضور پیدا می کنند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
یک منبع مسئول در دبیرخانه اتحادیه عرب از جزئیات نشست دبیرکل این اتحادیه و نماینده ویژه سازمان ملل در امور سوریه پرده برداشت.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۳:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
عبدالعزیز بن حبتور نخست وزیر دولت نجات ملی یمن در صنعا از رژیم صهیونیستی به عنوان رژیمی ساختگی با عمر محدود یاد کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۲:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون مرکز آشتی روسیه اعلام کرد که حملات هوایی که چهارشنبه شب از نزدیکی منطقه التنف در منطقه مرزی اردن و عراق آغاز شد توسط جنگنده های رژیم صهیونیستی انجام شده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر سینمای کوردستان شهر مریوان گفت: استقبال از فیلم های جشنواره سی و چهارم با وجود شیوع کرونا بسیار خوب بود
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۰:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
چهلمین نشست هیئت اجرایی مجمع کشورهای صادرکننده گاز (جی ئی سی اف) 20 و 21 مهرماه به ریاست عضو هیئت اجرایی از کشور قطر برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۰:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
رئیس اداره سینمایی و سمعی، بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، گفت: سی وچهارمیم دوره جشنواره بین المللی فیلم کودکان و نوجوانان مشهد با معرفی سه فیلم بام بالا ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۰:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
گروه 7 کشور پیشرفته اقتصادی جهان اعلام کردند هر رمزارزی که توسط یک بانک مرکزی صادر می شود باید از توانایی بانک مرکزی برای کنترل پایداری مالی و پولی پشتیبانی کرده و به آن آسیب نزند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
از شانزدهم تا بیست و یکم مهرماه، به یمن برگزاری سی و چهارمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان، سینما ساحل و فلسطین چهارباغ ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۰:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
محققان "دانشگاه گوتنبرگ" در مطالعه اخیرشان اظهار کرده اند شاخص توده بدنی یا بی ام آی بالا با افزایش خطر مرگ و احتمال بستری طولانی مدت افراد مبتلا به کرونا در آی سی یو مرتبط است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها - استاندار اردبیل گفت: استان اردبیل از لحاظ وقوع جرم در بین استان ها رتبه 31 را دارد که جای خوشحالی دارد و این موفقیت در سایه احساس مسوولیت همه عوامل انتظامی حاصل شده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۰:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
در آیین پایانی سی وچهارمین جشنواره بین المللی فیلم کودک دو پروانه زرین به حسین ریگی به خاطر فیلم لیپار تعلق گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۰:۴۵    
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان گفت: اکنون 23 نفر مبتلا به کرونا در بخش مراقبت های ویژه (آی. سی. یو) بستری هستند و حال 10 نفر از آن ها وخیم است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان - در آخرین روز سی و چهارمین جشنواره بین المللی نشست خبری فیلم ها و انیمیشن های کوتاه در سینمای ساحل اصفهان برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۰:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
وزیر خارجه رژیم صهیونیستی در کنفرانس خبری مشترک با همتایان آمریکایی و اماراتی خود در واشنگتن دی. سی. مدعی شد که این رژیم حق اقدام علیه ایران را برای خود محفوظ می داند .
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
در رتبه بندی تایمز، کشورهای ایالات متحده و بریتانیا جایگاه خود را از صدر جدول رتبه بندی موضوعی از دست داده اند اما دانشگاه های استرالیا، سنگاپور و بلژیک به 10 دانشگاه برتر پیوسته اند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۰:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیر همکاری های علمی بین المللی دانشگاه صنعتی سهند از حضور و درخشش این دانشگاه در رتبه بندی موضوعی تایمز 2022 و میان دانشگاه های معتبر دنیا، در حوزه علوم مهندسی (Engineering) خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه می توان بودجه کشور را به یک کاریکاتور تشبیه کرد ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
وزیر دفاع ترکیه اعلام کرد، کشورش اقدامات لازم را برای متوقف کردن حملات تروریستی در شمال سوریه انجام خواهد داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۰:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
الشَمَّری ضمن تشریح دلایل ورود میدانی جنبش مقاومت اسلامی نُجَباء به جنگ سوریه، شواهدی از افول قدرت و نفوذ جهانی آمریکا برشمرد و توان رقبای واشنگتن را روزافزون توصیف کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۰:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
نشریه نیوزویک در مطلبی با اشاره به تحولات سوریه نوشت که از این پس، دشمنان آمریکا اجازه نخواهند داد آنچه در عراق و لیبی رخ داد، تکرار شود ...
مشاهده نتایج بیشتر...