پنجشنبه ۰۹ آذرساعت ۱۴:۴۶Nov 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دولت»

خبرگزاری مهر   ۵ دقیقه پیش    
زنجان-معاون سازمان انرژی اتمی گفت: طبق برنامه ریزی ها و تا پایان دولت سیزدهم سامانه های پرتو دهی در 12 نقطه کشور نصب می شود و به بهره برداری خواهد رسید.
موج   ۶ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
استاندار ایلام با بیان اینکه پروژه پتروشیمی هلیلان نماد خودباوری است گفت: این پروژه در دولت سیزدهم آغاز و از 40 درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار است.
قم پرس   ۸ دقیقه پیش    
به گزارش قم پرس ; داوود منظور در سفر به قم و دیدار با شماری از مراجع تقلید و علما و حضور شرکت در شورای برنامه ریزی و توسعه استان قم در خصوص پروژه های قطار شهری قم اظهار داشت: مترو و مونوریل در این استان باید با یکدیگر یکپارچه شوند، ما هم آمادگی داریم که هم به پروژه مترو و هم به مونوریل کمک کنیم. ...
قم پرس   ۸ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس ; احمد امیرآبادی روز پنجشنبه در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان قم که با حضور داود منظور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه وبودجه برگزار شد، با اشاره به طرح منوریل گفت: اجرای این طرح ازنظر تأمین منابع مالی بر عهده دولت است و حمایت ویژه دولت را برای تعیین تکلیف می خواهد ...
قم پرس   ۸ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس ; سید محمد آقامیری روز پنجشنبه در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان قم در سالن کرامت استانداری بیان داشت: ما در قم 2 طرح بااهمیت مونوریل و فرودگاه را داریم که در خصوص فرودگاه هماهنگی های لازم با دستگاه های مرتبط، در حال انجام است. ...
روز نو   ۸ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
احیای برجام در فضای مابین جنگ اوکراین و غزه به فراموشی سپرده شده است. مشخص نیست دولت ایران و آمریکا در وضعیت فعلی که جنگ غزه به اوج خود رسیده است چه برنامه ای برای احیای این توافق دارند.
مشرق نیوز   ۹ دقیقه پیش    
به گزارش مشرق، مجید امن زاده، فعال رسانه در کانال تلگرامی اندیشکده تبیین نوشت: عملیات طوفان الاقصی را می توان به عنوان عاملی در جهت به پایان رساندن عمر سیاسی نتانیاهو ارزیابی کرد ...
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: در بخشی از زمینه ها شرایط بسیار سختی داریم، آنچنانکه فرصت خطا کردن نداریم؛ از این رو باید چه مجلس و چه دولت به فهم مشترک در اولویت بندی و روش اجرای آن برسیم.
محسن منصوری معاون اجرایی رئیس جمهور و سرپرست نهاد ریاست جمهوری در جلسه ی فرصت های سرمایه گذاری و توسعه اقتصادی استان البرز، ضمن تسلیت ایام فاطمیه، با اشاره به سفر آتی رئیس محترم جمهور به این استان ...
صفحه اقتصاد   ۱۳ دقیقه پیش    
معاون توسعه منابع و مدیریت وزارت امور اقتصادی و دارایی بر ضرورت بهره مندی کارکنان دولت از خدمات بانک قرض الحسنه مهر ایران تأکید کرد.
موج رسا   ۱۴ دقیقه پیش    
معاون سازمان انرژی اتمی با اشاره به اینکه سهم کشور ایران از راکتورهای هسته ای جهان 1.5 درصد است و این میزان برای ملت سرافراز ایران قابل قبول نیست، گفت: طبق برنامه ریزی ها و تا پایان دولت سیزدهم سامانه های پرتو دهی در 12 نقطه کشور نصب می شود.
ایران اکونومیست   ۱۴ دقیقه پیش   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، یکی از سیاست های اعلام شده دولت برخورد با بانک ها و موسسات مالی اعتباری ناتراز است که قبلاً همه فرزین رئیس کل بانک مرکزی اعلام کرده بود امسال سه موسسه مالی اعتباری و بانک ناتراز منحل می شود ...
اقتصاد ایران: دکتر آیت اله ابراهیمی مدیرعامل بانک سپه برای اقدام برجسته این بانک در مدیریت یارانه پرداختی دولت در حوزه آرد و نان کشور، لوح تقدیر جشنواره شهید رجایی را دریافت کرد.
اقتصاد ایران: مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران گفت: تقاضای ما از شهرداری ها و اعضای شورای شهر آن است که اعمال 100 درصدی تخفیف عوارض پروانه و تراکم ساخت را در بافت های فرسوده اجرا کنند.
اقتصاد ایران: پس از 18 سال، قصه مترو پرند به سر رسید و دولت سیزدهم با نگاهی مهرآفرین، وعده ها را عملی کرد و به چشم انتظاری مهرنشینان پایان داد و سوت افتتاح مترو پرند را به صدا درآورد.
خبرگزاری فارس   ۱۵ دقیقه پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیر کشور و رییس ستاد انتخابات گفت: شرایط برای برگزاری انتخابات در کشور و استان مهیا بوده و اراده دولت و مردم در برگزاری انتخابات پرشور با مشارکت حداکثری است.
زیر نویس   ۱۶ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس ازآذربایجان غربی ؛با دعوت سرلشگر دلیر فرزنده زبیر الزیباری فرمانده مرزبان ی منطقه یکم دولت عراق ، سردار محمد احمدی فرمانده مرزبان آذربایجان غربی به همراه هیئتی و اعضاء اصلی ملاقات مرزی با انجام تشریفات دولت عراق وارد منطقه چومان شد ...
خبر فوری   ۲۱ دقیقه پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
بند های مالیاتی در بخش نخست لایحه بودجه سال 1403 نشان می دهند در بودجه سال آینده، رشد منابع عمومی 16.7 درصد و رشد درآمد های مالیاتی حدود 50 درصد است.
وزارت کشور   ۲۲ دقیقه پیش    
وزیر کشور در نشست شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی استان یزد، با ابراز امیدواری نسبت به ایجاد تحولات عظیم در حوزه اقتصادی کشور گفت: خوشبختانه شرکت های دانش بنیان برای نقش آفرینی در حوزه علم و دانش و فناوری به خودباوری دست یافته اند و بخش خصوصی کشور هر روز قوی تر از گذشته می شود.
ایسنا   ۲۲ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/قم استاندار قم بیان کرد: طرح نیمه تمام مونوریل به نحوی در قم بلا تکلیف مانده است که در نظر مردم به عنوان نمادی از ناکارآمدی دولت ها مبدل شده است.
خبرگزاری فارس   ۲۲ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کل دیوان محاسبات با بیان اینکه در حال حاضر که مصوبات مناسب و قوانین کافی داریم، برخی مجوزهای خلاف روال جاری ضرورت ندارد، گفت: قانون اختیارات لازم را به دولت برای اداره امور داده و قانون باید ملاک باشد و نمی شود به بهانه تحریم مجوزهای خلاف روال صادر شود.
جام جم   ۲۴ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین مازندران ، امنیت سرمایه گذاری، نرخ رشد اقتصادی، اشتغالزایی، نرخ بیکاری، نرخ تورم، نرخ مشارکت اقتصادی و احیای واحدهای راکد و بر زمین مانده بخشی از شاخص های ارزیابی اقتصادی یک منطقه و استان به شمار می رود و در کالبدشکافی هر یک از این شاخص ها رسیدن به حد مطلوب در نهایت منجر به ...
نماینده ولی فقیه در استان اصفهان قضاوت های کودکانه را سبب ندیدن پیشرفت ها دانست و گفت: این که قرآن کریم می فرماید "اکثرهم لایعقلون" یعنی بیشتر افراد تفکر نمی کنند و تنها قسمت خالی لیوان را می بینند و این فکر نکردن بسیار خطرناک است.
محمد مهدی اسماعیلی، وریر ارشاد گفت: ما فیلترینگی در شبکه های اجتماعی نداریم. طبق مقررات بین المللی هر مجموعه در خارج از کشور باید با حوزه مدیریت داخلی هماهنگی داشه باشد و تلاش کند. پس قاعدتا این سکوهای خارجی باید در ایران نمایندگی داشته باشند ...
متروی پرند که 70 درصد از پیشرفت فیزیکی آن در دو سال گذشته انجام شده است، با حضور رئیس جمهور افتتاح شد.
طلا   ۲۹ دقیقه پیش   + ۶ سایت دیگر  
معاون صنایع عمومی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: برخی نگران خروج طلا از کشور هستند؛ در 8ماهه اول سال جاری 13 تن طلا با مصوبه هیأت دولت با تعرفه صفر، واردات طلا داشتیم و بازار آرامش دارد.
جام جم   ۳۰ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
جام جم آنلاین اصفهان ؛ این روزها این جمله را از زبان مسئولان به خصوص وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات زیاد می شنویم مبنی بر اینکه بزودی فیبر نوری به در منازل می رسد ، دولت می خواهد تا پایان دولت سیزدهم 20 میلیون مشترک را تحت پوشش فیبر نوری در کل کشور قرار دهد ...
یک حساب و کتاب سرانگشتی نشان می دهد، دولت و مردم در مسیر تردد بین تهران و پرند ماهانه حداقل 76 میلیارد تومان برای مصرف سوخت هزینه می کنند، اما با راه اندازی و افتتاح ایستگاه متروی پرند صرفه جویی قابل توجهی در این زمینه صورت می گیرد.
ایرنا   ۳۰ دقیقه پیش    
شهرکرد -ایرنا - فرماندار بن چهارمحال و بختیاری با اشاره به پیشرفت فیزیکی 20 درصدی طرح شبکه جمع آوری فاضلاب شهر بن طی 27 سال گفت: با روی کارآمدن دولت سیزدهم پیشرفت فیزیکی این طرح امروز به 90 درصد رسیده است.
شیعه نیوز   ۳۳ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
تشیع در ایران از زمان امام علی (ع) گسترش یافت اما نخستین دولت متکی بر مذهب شیعه دوازده امامی در ایران و عراق، دیلمیان بودند؛ اتفاقی که مدت ها پیش از ظهور صفویه رخ داد. جزئیات را می بینید و می شنوید.
رویداد ایران   ۳۳ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
ابراهیم رییسی با اشاره به افتتاح مترو پرند گفت: این نشان می دهد دولت صادق الوعده است و مردم شاهد عمل به وعده ها از سوی دولت هستند، این که مسئولین در کنار مردم باشند و دغدغه آنها را درک کنند، برای مردم نشاط و امید ایجاد میکنند و زندگی مردم را تسهیل می بخشد.
رویداد ایران   ۳۳ دقیقه پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
ابراهیم رئیسی گفت: دولت صادق الوعده است و مردم شاهد عمل به وعده ها از سوی دولت هستند، این که مسئولین در کنار مردم باشند و دغدغه آن ها را درک کنند، برای مردم نشاط و امید ایجاد میکنند و زندگی مردم را تسهیل می بخشد.
برترین ها / هم اندیشی   ۱۴۰۲/۰۸/۲۰ - ۰۹:۳۴   + ۶۵ سایت دیگر  
دولت سیزدهم مدعی است که سریع ترین کاهش نرخ تورم در سه دهه اخیر در این دولت رخ داده و این در حالی است که نرخ تورم در کشور همچنان بالای 40 درصد است به گونه ای که در مهرماه 1402 نرخ تورم سالانه برای خانوارهای کشور به 45,5 درصد رسیده است
معاون اقتصادی وزیر کار گفت: از مجموع حدود 8.5 میلیون نفری که در دهک 10 بودند و یارانه نقدی آنها حذف شده بود، پس از اعتراض، یارانه حدود 3 میلیون نفر آنها مجدد برقرار شد.
وانا   ۳۸ دقیقه پیش   + ۳۰ سایت دیگر  
رئیس جمهور با اشاره به سفر آذرماه سال گذشته دولت به شهرستان رباط کریم و وعده تکمیل این ایستگاه و خطوط مواصلاتی آن در مدت یکسال، از همه مسئولان و دست اندرکارانی که با تلاش برای اجرای این وعده، جلوه ای از صادق الوعد بودن دولت را به نمایش گذاشته و باعث خرسندی و ارتقای امید مردم شدند، قدردانی کرد.
ریچارد نیکسون رئیس جمهور آمریکا در سال 1969 او را به عنوان مشاور امنیت ملی منصوب کرد که باعث نفوذ زیاد او در سیاست خارجی آمریکا در دو دولت شد. در این دوره و تمام دوران های بعدی، کسینجر توان خودش را بر سر تنش زدایی خرج می کرد ...
ایسنا نوشت: نخست وزیر رژیم صهیونیستی در واکنش به عملیات امروز در قدس اشغالی که 9 کشته و زخمی برجای گذاشت بر توزیع سلاح میان ساکنان سرزمین های اشغالی تاکید کرد. ...
معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: رئیس جمهور روز سه شنبه لایحه بودجه 1403 کل کشور را تقدیم مجلس می کند.
وزارت صنایع و معادن   ۴۳ دقیقه پیش    
به گزارش روابط عمومی اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد؛ شانزدهمین نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان در سال جاری، به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری و حضور سرپرست اداره کل صمت، دستگاه های اجرایی و بانک های عامل، در محل ساختمان دولت استانداری استان برگزار گردید.
شهردار تهران گفت: حدود 43 درصد منابع بودجه امسال به توسعه حمل و نقل عمومی تهران متمرکز شده است.
ریاست جمهوری   ۴۷ دقیقه پیش   + ۸ سایت دیگر  
دکتر سید ابراهیم رئیسی که صبح امروز پنجشنبه به منظور بهره برداری از طرح های عمرانی دولت مردمی به پرند سفر کرده است، از طرح 570 واحدی نهضت ملی مسکن شهر جدید پرند بازدید کرد . به گفته مسئولان این طرح به پیشرفت 90 درصدی رسیده و در دهه فجر امسال افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید . ...
صفحه اقتصاد   ۴۸ دقیقه پیش    
طرح ساماندهی کارکنان دولت از جمله برنامه های مثبت در راستای تامین امنیت شغلی کارکنان قراردادی و روزمزد است. پس از رفت و برگشت های متعدد طرح ساماندهی کارکنان دولت به مجلس و کمیسیون های مربوطه و شورای نگهبان، اکنون کمیسیون اجتماعی مصوبه را اصلاح و برای صحن علنی آماده کرده است ...
وزارت نیرو   ۴۸ دقیقه پیش    
بیست و هشتمین نشست سالانه آب و هوایی سازمان ملل متحد که دولت ها در آن در مورد چگونگی محدود کردن تولید سوخت های فسیلی و آماده شدن برای تغییرات آب و هوایی بحث خواهند کرد، از امروز 9 آذر تا 21 آذر در امارات متحده عربی برگزار می شود.
اقتصاد 24   ۵۰ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
آخرین آمارهای رسمی دولت نیز افزایش قیمت گوشت را تایید می کند؛ به طوری که بنا به گزارش مرکز آمار ایران، شاخص قیمت گوشت قرمز، سفید و فرآورده های آن ها نسبت به ماه گذشته 1.2 درصد و نسبت به یک سال گذشته 87.6 درصد گران شده است.
شهرآٰرا نیوز   ۵۰ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون صنایع عمومی وزارت صمت در مشهد گفت: ایجاد شهرک صنعتی طلا و جواهر در نقاط مختلف کشور به عنوان پروژه های ناتمامی که برای دولت به ارث رسیده، باید تسریع شود.
حوزه   ۵۱ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس جمهور با بیان اینکه توسعه زیرساخت های حمل و نقل جاده ای، ریلی و هوایی جزو سیاست ها و دستور کارهای اصلی دولت مردمی است، تصریح کرد: دشمن تلاش می کند پیشرفت ایران اسلامی متوقف شود، اما در برابر ملتی با اراده که عزم خود را برای پیشرفت جزم کرده موفق نخواهد شد.
دولت بهار   ۵۲ دقیقه پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
بخش دولتی ایران هیچ صادرات رسمی زمینی بنزین به افغانستان ندارد؛ آنچه به عنوان بنزین ایران وارد خاک افغانستان می شود، یا در قالب قاچاق است و یا توسط بخش خصوصی به عنوان فرآورده های هیدروکربوری صادر می شود.
ایرنا   ۵۲ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
پرند - ایرنا - شهروندان پرند راه اندازی ایستگاه مترو در این شهر را گام بلند دولت سیزدهم در راستای خدمات بهتر به مردم و اتصال جنوبی ترین نقطه استان تهران به پایتخت دانستند.
خبرگزاری مهر   ۵۲ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
قم- مرجع تقلید شیعیان گفت: مسوولان باید در راستای ایجاد رفاه و آسایش مردم تلاش خود را انجام دهند و اقدامات دولت باید به گونه ای باشد که دستاوردهای آن در سفره مردم خود را نشان دهد.
روزنامه جمهوری اسلامی از گرانی و افزایش چندین باره قیمت ها طی ماه های اخیر گلایه و تاکید کرده است: روند عملکردی مدیران اجرایی کشور در سال های اخیر نشان داده که سیاست ها عملاً به گسترش فقر و فقیرپروری در کشور منجر شده است.