سه شنبه ۲۸ فروردینساعت ۰۸:۰۱Apr 2024 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حقوق و دستمزد»

اقتصاد آنلاین / شما نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۲:۱۱   + ۶۹ سایت دیگر  
جلسه امروز با حضور اعضای شورای عالی کار برای بررسی مجدد آیتم های مزدی کارگران برگزار خواهد شد.
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۰:۵۷   + ۱۶ سایت دیگر  
روزنامه کار و کارگر در گزارشی به وضعیت حقوق و دستمزد در ایران پرداخت.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۲۳:۴۰   + ۳۵ سایت دیگر  
در واپسین روزهای اسفند تصویب شد اما تلاش می کند تا زمان واریز اولین حقوق کارگران در سال جدید هیبت رازآلود خود را حفظ کند. نمایندگان کارگران صورتجلسه شورایعالی کار را امضا نکرده اند و اصرار دارند حقوق کارگران باید بیش از میزان اعلام شده بالا می رفت ...
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۲۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
برنامه ویژه صفحه اول امروز به بهانه انتشار این گزارش به بازار حقوق و دستمزد ایران اختصاص دارد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۵:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
محاسبه حقوق و دستمزد کارگران در سال 1403 برابر با 9 میلیون و 644 هزار تومان است. با استفاده از جدول حقوق و دستمزد 1403 می توانید بن کارگری، حق مسکن وحق اولاد را محاسبه کنید.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۱:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
رکنا:عبدالمجید شیخی اقتصاددان گفت : یکی از دلایل وضعیت فعلی ما در حوزه مدیریت نسبت حقوق و دستمزد با شاخص های اقتصاد کلان در سطح ملی، وجود یک وضعیت ناهماهنگ در میان گرایشات اقتصادی درون دولت است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۰۷:۵۷   + ۲۵ سایت دیگر  
یک فعال کارگری از اعتراض کارگران نسبت به عملکرد وزیر کار و همچنین مصوبه افزایش دستمزد کارگزان در سال 1403 خبر داد.
نبض بازار   ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۱۱:۱۱   + ۱۴ سایت دیگر  
کارشناس حوزه کار معتقد است که اگر حقوق و دستمزد افراد به اندازه کافی برای تامین هزینه های زندگی آنها باشد، افراد دیگر نیازی به رفتن به مشاغل ناپایدار و کاذب نخواهند داشت. این نوع مشاغل که بهره وری خاصی برای اقتصاد ندارند.
تازه نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۱۶:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
سرکوب دستمزدی در دهه های اخیر در ایران به جایی رسیده است که فرصت های شغلی وجود دارد اما نیروی کار نمی تواند با دستمزد پیشنهادی زندگی کند. بنابراین اقتصاد ایران توان ایجاد شغل یا پرکردن فرصت های شغلی درون خود را از دست می دهد.
اطلاع با ما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۲۲:۴۷    
بر اساس تازه ترین گزارش حقوق و دستمزد ایرانیان، برنامه نویسان بیشترین میزان افزایش دستمزد را نسبت به سال 1399 داشته اند.
پارس نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
هر کسب وکاری با چالش های خاص خود مواجه است، اما مدیریت مالی، حسابداری و تعیین پاداش مناسب برای کارمندان، همیشه از جمله موارد پیچیده و زمان بر بوده اند ...
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۰۹:۰۷   + ۱۳ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: دولتمردان باید بپذیرند که اگر به میزان تورم حقوق و دستمزد را افزایش دهند هیچ اتفاقی نمی افتد و مجلس باید قانون مربوط به افزایش حقوق کارگران را اصلاح کند.
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۸:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
شغل های برنامه نویسی، مهندسی صنایع، مدیریت تولید، مدیریت پروژه، کارشناسان و مدیر فروش بازاریابی و حقوقی دارای بالاترین حقوق و بیشترین افزایش نسبت به سال 1399 هستند
روزنامه سپهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۴:۰۳    
نماینده ایلام در مجلس شورای اسلامی از اعمال فوق العاده مناطق جنگی در شهرستان های سیروان، چرداول و هلیلان خبر داد و گفت: ابلاغ ضرایب حقوق و دستمزد برای صدور احکام کارگزینی کارکنان در سال 1403 به کلیه دستگاه های اجرایی مشمول ماده 5 قانون مدیریت خدمات کشوری ابلاغ شد. ...
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۰۹:۰۸   + ۱۵ سایت دیگر  
یک نماینده مجلس گفت: قانون اجازه ابطال مصوبه حقوق و دستمزد کارگران در سال 1403 را می دهد زیرا همه مصوبات و تصمیمات جلسات دولتی می تواند توسط دیوان رسیدگی و ابطال شود.
ایستنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۲۳:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
جاب ویژن؛ حوزه فناوری اطلاعات در سال 1402 بالاترین حقوق ها را داشته است منبع: Zoomit شاغلان عرصه های مختلف در سال 1402 چقدر حقوق گرفته اند و برای سال 1403 حقوق درخواستی شان چقدر است؟ جاب ویژن در گزارشی به این سوال ها پاسخ داده است. ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
گزارش جامع حقوق و دستمزد توسط پلتفرم کاریابی و استخدام جاب ویژن منتشر شد؛ بر اساس این گزارش برنامه نویسان بیشترین درآمد را نسبت به سال های گذشته پیدا کرده اند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۰۸:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ایلام از ابلاغ ضرایب حقوق و دستمزد برای صدور احکام کارگزینی کارکنان در سال 1403 به کلیه دستگاه های اجرایی مشمول ماده پنج قانون مدیریت خدمات کشوری خبر داد.
جهان صنعت نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۲۳:۵۲   + ۲۰ سایت دیگر  
به گزارش سرویس اقتصاد کلان جهان صنعت نیوز، حداقل دستمزد روزانه مبنای وصول حق بیمه بیمه شدگان مشمول قوانین کار و تامین اجتماعی (به استثنای مشاغل و فعالیت های دارای دستمزد مقطوع) 2 میلیون و 388 هزار و 728 ریال اعلام شد. ...
ساعت24   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۲:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
ساعت 24 - یکی از پرحاشیه ترین مباحث اقتصاد کشور در سال 1402 موضوع حقوق و دستمزد کارگران بود. درحالی که کشور تورم بالای 50 درصدی را در سال 1401 تجربه کرده بود ...
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۰:۴۵    
اداره کل اشتغال اتباع خارجی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی طی بخشنامه ای میزان جدید جریمه کارفرمایانی که از خدمات اتباع خارجی غیرمجاز و فاقد پروانه کار استفاده می کنند را برای اجرا به ادارات کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استانها ابلاغ نمود. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۰۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
بسته خبری اقتصادی امروز، تیتر هایی مانند تداوم افزایش قیمت سکه در بازار تهران، از بازار جهانی طلا چه خبر؟، نرخ دلار در مرکز مبادله ثابت ماند، افزایش غیرمنتظره حقوق و دستمزد در آمریکا، توافق ایران و ترکیه برای تبادل برق و تعلیق یک شرکت خدمات مسافرت هوایی به علت گران فروشی را در بر دارد.
انصاف نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۲۱:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
وبسایت شناسنامه قانون نوشت: شرح ماه 30 روز ماه 31 روز حقوق پایه (ساعتی) 325.884 325.884 حقوق پایه (روزانه) 2.388.728 2.388.728 حقوق پایه (ماهانه) 71.661.840 74.050.568 کمک هزینه اقلام مصرفی خانوار (بن) 14.000.000 14.000.000 حق مسکن 9.000.000 9.000.000 ...
سلام نو / بهار نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۱۹:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
سایت اتلتیک دستمزد دریافتی داوران در پنج لیگ معتبر فوتبال اروپا را فاش کرده که از آن می توان نتایج بسیار جالب توجهی گرفت.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۰۹:۵۴   + ۲۳ سایت دیگر  
حقوق و دستمزد خصوصی ایالات متحده 184 هزار دلار افزایش را ثبت کرد که بیش از تخمین هاست.
می متالز - رئیس کمیته اشتغال و روابط کار کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه افزایش حقوق کارگران تاثیر چندانی در تورم ندارد، گفت: رشد تورم در جامعه به قدری زیاد بوده که افزایش حقوق کارگران و کارمندان در برابر آن بسیار ناچیز است به گونه ای که قدرت خرید کارگران و کارمندان کاهش پیدا ...
پارت نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۸:۲۲    
جدول حقوق و دستمزد کارگران در سال 1403 به شرح زیر می باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: باید به درصد بندی مالیاتی بر پایه حقوق توجه داشته باشیم و قطعا افزایش مالیات باید تدریجی صورت گیرد تا فشاری بر معیشت مردم وارد نشود.
آگاهی از حقوق و دستمزد سال 1403 و میزان افزایش حقوق در سال جدید به افراد در ترسیم مسیر شغلی و زندگی آن ها در سال جدید یاری می رساند.
مطابق موارد بیان شده در بخشنامه مزد 1403,این مصوبه قابلیت اجرایی از ابتدای سال جاری را دارد و مبنای محاسبه کارگران مشمول قانون کار(اعم از قرارداد دایم یا موقت) می بایست این مصوبه باشد.
هفته نامه نخست   ۱۴۰۳/۰۱/۱۳ - ۲۱:۵۲   + ۲۹ سایت دیگر  
به نظر می رسد تورم در سال 1403مجددا در بازار مسکن نقش آفرین خواهد بود و افزایش قیمت مسکن دور از ذهن متصور نیست، اما در حوزه رکود هم به نظر می رسد شکاف عمیقی که امروز در حوزه حقوق و دستمزد و منابع درآمدی مردم وجود دارد، باز هم نقش خود را در حوزه مسکن و ساختمان خواهد داشت.
افکار نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۳ - ۰۵:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
بر مبنای بند ث تبصره 15 قانون بودجه سال 1403، میزان معافیت مالیاتی و مالیات حقوق سال 1403 کارکنان دولتی و غیردولتی مشخص شد.
55آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۱۲ - ۱۶:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
مبلغ حق اولاد برای هر فرزند، سه برابر حداقل حقوق و دستمزد روزانه وزارت کار است. برای سال 1403، این مبلغ معادل 7,166,184 ریال استقبلاً پرداخت حق اولاد تنها محدود به دو فرزند بود ولی در راستای تشویق به افزایش جمعیت سقف تعداد اولاد نیز برداشته شده است.
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۱۲ - ۱۰:۵۱   + ۲۷ سایت دیگر  
ضوابط حقوق و دستمزد کارمندان دولت امروز مورد رسیدگی فوری قرار گرفت و به تصویب رسید و ابلاغ خواهد شد.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۱/۱۲ - ۰۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مبنای تعیین میزان مبلغ حق پرستاری قابل پرداخت به جانبازان بر اساس حداقل حقوق و دستمزد کارگران مصوب وزارت کار و امور اجتماعی در هر سال محاسبه می گردد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ - ۱۵:۱۲   + ۸۹ سایت دیگر  
مبلغ حق اولاد برای هر فرزند، سه برابر حداقل حقوق و دستمزد روزانه وزارت کار است که برای سال 1403، این مبلغ معادل 7,166,184 ریال است.
کمیته ملی المپیک   ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ - ۱۲:۳۲    
کمیته سازماندهی بازی های المپیک و پارالمپیک اعلام کرد، حقوق و دستمزد پاریس 2024 از زمان ارائه پیشنهاد بیش از صد میلیون یورو افزایش و به 584 میلیون یورو رسیده است. ...
عرشه آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۱۶:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
یکی از موضوعات مهم ویژه پایان سال برای کارمندان و دریافت کنندگان حقوق، اطلاعات درباره افزایش حقوق و دستمزدها در سال جدید است. در این مقاله، جزئیات افزایش حقوق و دستمزد کارمندان و کارگران در سال 1403 مورد بررسی قرار می گیرد.
فرارو   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۱۲:۰۸   + ۲۶ سایت دیگر  
جدول حقوق کارگران 1403 تامین اجتماعی تایید شد. حقوق 1403 افزایش 35 درصدی داشته است. میزان حداقلی افزایش حقوق در سال 1403 به گزارش خبرآنلاین، در سال 1403، حقوق و دستمزد کارمندان دولت و کارگران مشمول قانون کار با یک افزایش 35 درصد مواجه خواهد شد ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۱۶:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
دیدار دفتر حماس با رئیسی ، تصویب ضوابط حقوق و دستمزد و برگزاری دومین جلسه هیات دولت در سال 1403 از موضوعات مهم خبری هشتم فروردین 1403 حوزه سیاست بود که می توانید در گزارش زیر مشروح آنها را بخوانید.
رئیس سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه امروز آیین نامه مهم بودجه 1403 که در ارتباط با حقوق و دستمزدها بود در هیئت دولت تصویب شد، گفت: بودجه ای که دولت ارائه کرده فاقد کسری بودجه است و کسری بودجه پنهان عملا در قانون بودجه 1403 وجود ندارد.
ملیت   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۱۳:۵۷   + ۶۵ سایت دیگر  
سخنگوی دولت گفت: افزایش رقم جرایم رانندگی متناسب با نرخ تورم و ضوابط اجرایی حقوق و دستمزد به تصویب رسید.
اقتصاد آنلاین / زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۱۳:۱۷   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه اعلام کرد: ثبت سفارش و تخصیص ارز به واردات خودرو در حال انجام است.