شنبه ۰۳ آبانساعت ۰۱:۳۴Oct 2020 24

جدیدترین‌های «نهضت سوادآموزی»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۸:۰۰    
نماینده مردم خمینی شهر در مجلس : کلیات طرح ساماندهی معلمان نهضت سوادآموزی و حق التدریس، تصویب شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۴۴    
در دومین نشست ویدئو کنفرانس معاونت سوادآموزی آموزش و پرورش کردستان با رؤسای ادارات و کارشناس مسئولان و کارشناسان سوادآموزی شهرستان ها و مناطق ، اهم برنامه های حوزه سوادآموزی استان در سال جاری تشریح شد. ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام احمدحسین فلاحی سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با گروه پارلمانی تازه ترین ها، در تشریح جزئیات نشست صبح امروز (سه شنبه 29 مهر) این کمیسیون اظهار داشت: در این جلسه ...
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
80 دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان در نامه ای خطاب به رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس نوشتند: قانون تعیین تکلیف معلمان حق التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در وزارت آموزش و پرورش، اصلاحات و الحاقات آن در تعارض با قوانین، اسناد بالادستی است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۸:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
در ارتباط ویدئوکنفرانسی با مدیرکل دفتر نظارت،سنجش وارزشیابی سازمان نهضت سوادآموزی وبا حضور مدیرکل آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد،معاونین پژوهش،برنامه ریزی وتوسعه منابع وسوادآموزی ورؤسای ادارات وکارشناسان سوادآموزی استان ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۵:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
رییس سازمان نهضت سواد آموزی به موضوع ثبت نام و آموزش بی سوادان که مدارک هویتی ندارند اشاره کرد و گفت: سازمان وظیفه دارد تمامی افراد جامعه را در چارچوب قانون آموزش دهد و بایستی در این زمینه اولویت بندی شود ...
خبر روز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۴۹    
در شرایطی که گویا همه چیز دست به دست هم داده تا سیستان وبلوچستان همچنان در محرومیت بماند، تنها راه حل، تکیه بر دانش است، اما وقتی رئیس سازمان نهضت سوادآموزی اعلام می کند که سیستان وبلوچستان رکورددار نرخ بی سوادی در کشور است همه امیدها به یأس تبدیل می شود ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۹:۴۷   + ۱۶ سایت دیگر  
قاسم احمدی لاشکی در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم ، در پاسخ به این پرسش، آیا مجلس مصوبه ای را برای استخدام نیروهای نهضت سوادآموزی که در آزمون استخدامی پذیرفته نشده اند، داشته است، اظهار کرد: مجلس در این باره مصوبه ای را پیگیری می کند اما تا زمانی که به قانون تبدیل نشود الزام آور نیست ...
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
نهضت سوادآموزی گنبدکاووس بر اساس اعلام اداره کل آموزش وپرورش گلستان با بررسی شاخص های کمی و کیفی، رتبه برتر استانی را کسب کرد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۹:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
حجت الاسلام احمدحسین فلاحی، سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت وگویی، با اشاره به تصویب کلیات طرح اصلاح ماده الحاقی به قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در وزارت آموزش و پرورش و حذف شرکت در آزمون داخلی این وزارتخانه گفت ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۷:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس یازدهم در صحن علنی 9 مهرماه 99 برای چندمین بار، دست به اصلاح قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی زدند.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۳:۵۱    
تهران (پانا) - دهمین نشست شورای معاونان آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سواد آموزی کشور برگزار شد. به گزارش روابط عمومی سازمان نهضت سواد آموزی به نقل از پایگاه اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان آذربایجان غربی ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۰:۳۲    
معاون سوادآموزی آموزش وپرورش استان گفت: با برنامه ریزی صورت گرفته، مشکل کمبود نیروی انسانی استان در آغاز سالتحصیلی حل شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان، در جلسه معارفه سرپرست اداره کل آموزش وپرورش که با حضور شاپور محمدزاده معاون وزیر ورئیس سازمان نهضت سوادآموزی کشور برگزار شد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۸:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- رییس اداره نهضت سوادآموزی شیروان گفت: به طور میانگین سالانه 300 نفر در این شهرستان باسواد می شوند که در چهار سال اخیر هزار و 200 نفر از آمار بی سوادان آن کاسته شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم شهرستان خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح کمک به وضعیت کاری افراد قراردادی در دستور کار نمایندگان مجلس است به ویژه در چند روز اخیر با رسیدگی به موضوع معلمان نهضت سوادآموزی و حق التدریس، کلیات طرح مصوب شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۳۰   + ۱۴ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- معاون وزیر و رییس سازمان نهضت سوادآموزی کشور گفت: با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته، آموزش مجازی در 110 هزار مدرسه کشور جریان دارد.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۴:۴۸    
جمعی از آموزش دهندگان نهضت سواد آموزی شهرستان های استان کهگیلویه و بویراحمد جلوی دفتر نماینده مردم شهرستان های بویراحمد، دنا و مارگون تجمع کردند و خواستار تعیین تکلیف و جذب در آموزش و پرورش شدند.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۲:۳۵    
تهران (پانا) - نوزدهمین جلسه شورای معاونین در سال جاری به ریاست شاپور محمدزاده معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سوادآموزی برگزار شد. به گزارش روابط عمومی سازمان نهضت سوادآموزی، شاپور محمد زاده معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سوادآموزی ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۸:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سازمان نهضت سوادآموزی با بهره مندی از ظرفیت های ملی و بومی طرح های گوناگونی را اجرا کرده است که بر اساس فعالیت های انجام شده در چند سال اخیر برآورد می شود تعداد بی سوادان در گروه سنی 10 سال به بالا به کمتر از 2 میلیون نفر کاهش یافته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل _ ایرنا _ مدیر آموزش و پرورش خلخال گفت: شیوع بیماری کرونا بر فعالیت های نهضت سوادآموزی این شهرستان تاثیر منفی داشته و موجب کاهش آمار سوادآموزان شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۹:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - نهضت سوادآموزی استان مرکزی بر اساس اعلام معاونت وزارت آموزش و پرورش با بررسی شاخص های کمی و کیفی، رتبه برتر کشور را کسب کرد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۲:۲۴    
الگوی جهادی-مردمی اصطلاحی است که در یک دهه اخیر و به خصوص با بازخوانی تجربه نهادسازی های اول انقلاب چون جهادسازندگی و کمیته انقلاب و نهضت سوادآموزی بر سر زبان ها افتاد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۳:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
تعیین تکلیف استخدام نیروهای چهار گروه معلمان خرید خدمات آموزشی، حق التدریس، پیش دبستانی و آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی از سال 88 در مجلس شورای اسلامی مطرح و قانونی پیرامون آن تصویب شد. در آن سال قرار بود 60 هزار نفر از این طریق در آموزش و پرورش استخدام شوند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۲:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
کارگروهی برای بررسی موضوع جذب آموزشیاران نهضت سوادآموزی در مجلس تشکیل شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۲۱:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس نهضت سوادآموزی استان خراسان رضوی گفت: به دلیل شیوع ویروس کرونا بیش از 50 درصد کلاس های سوادآموزی استان تعطیل شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۳:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل آموزش و پرورش استان هرمزگان گفت: نهضت سوادآموزی آموزش و پرورش استان هرمزگان در ارزیابی کشوری از شاخص های 25 گانه سوادآموزی، حائز رتبه "بسیار خوب و قابل تقدیر" شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۲:۳۴    
امام جمعه کرمان به عدم تعیین تکلیف وضعیت نیروهای نهضت سوادآموزی در استان اشاره و از وزیر آموزش و پرورش درخواست کرد: با توجه به اینکه در بعضی استان ها این نیروها تعیین تکلیف شدند، انتظار می رود در سفر وزیر مشکل این دسته از نیروها در کرمان هم حل شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۱:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر کرمان گفت: برخی از کسانی که در نهضت سوادآموزی کار می کنند، در استان کرمان هنوز تعیین تکلیف نشده اند که امیدواریم با حضور وزیر آموزش و پرورش در استان این مسئله نیز حل شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۵:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
اسدی گفت:دانایی و سواد عنصر اصلی ارتقاء کیفیت زندگی و مهمترین عامل دستیابی به توسعه پایدار می باشد و در این راستا کلیه سازمان ها و نهادها بایستی همکاری های لازم را با آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی داشته باشند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
یزد_ایرنا_ شماری از آموزشیاران نهضت سوادآموزی استان یزد روز یکشنبه با حضور در مقابل استانداری این استان، رسیدگی به مطالبات خود را خواستار شدند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۹:۵۶   + ۲۳ سایت دیگر  
طرح الحاق تبصره 11 به ماده 17 قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی چندی پیش در صحن علنی پارلمان اعلام وصول شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۸:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران معاون سوادآموزی آموزش و پرورش مازندران گفت: مطابق برآورد سازمان نهضت سوادآموزی کشور تا پایان سال 97 که براساس سرشماری نفوس و مسکن سال 95 صورت گرفته، میانگین باسوادی در مازندران 98.40 درصد است که شهرستان قائمشهر با 98.68 و تنکابن با 98.57 درصد بالاترین میزان باسوادان در استان را دارند.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۷:۲۳    
تهران (پانا) - هجدهمین جلسه شورای معاونان ومدیران سازمان به ریاست محمد زاده معاون وزیر و رییس سازمان نهضت سوادآموزی برگزار شد. به گزارش روابط عمومی سازمان نهضت سواد آموزی ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به تصویب مجلس مبنی بر حذف آزمون آموزشیاران نهضتی گفت: حمایت از طرح حذف آزمون تحمیلی استخدام پیمانی آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی مشمول مصوبه 6/13/ 97 در مجلس شورای اسلامی مایه امید این قشر فرهیخته شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۹:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
در نشست مشترک وزیر آموزش و پرورش با مدیران کل آموزش و پرورش و رؤسای نهضت سوادآموزی استان ها از کتاب سرباز وطن در چهارمحال و بختیاری رونمایی شد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۹:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - به گفته عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شش هزار نفر از آموزشیاران نهضت سواد آموزی که در آزمون ورودی رد شده اند بر اساس مصوبه مجلس بدون آزمون و با ورود یک ساله به دانشگاه فرهنگیان استخدام می شوند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه وزارت آموزش و پرورش در تخصیص بودجه مدارس تعلل می کند گفت: طرح رتبه بندی معلمان به خوبی اجرایی نشده است.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۲۲:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
بهارستان(پانا) - سرپرست فرمانداری بهارستان از ثبت نام 1867 شهروند بهارستانی در نهضت سوادآموزی شهرستان خبر داد. سید محمد مختاری سرپرست فرمانداری شهرستان بهارستان در جلسه شورای پشتیبانی سواد آموزی شهرستان گفت: در یک سال گذشته تا کنون 1867 شهروند بی سواد در نهضت سواد آموزی ثبت نام کرده اند ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سرپرست فرمانداری شهرستان بهارستان از ثبت نام یکهزار و 867 شهروند بهارستاتی طی یکسال در نهضت سوادآموزی این شهرستان خبر داد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۶:۱۰    
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی گفت: امروز قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی اصلاح شد و مسیر به کارگیری این عزیزان در بدنه آموزش وپرورش بیش از گذشته هموار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۱:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
نماینده دامغان در مجلس گفت: اعتراض معلمان نهضت سوادآموزی بر بی عدالتی هاست و 4 گروه خرید خدماتی ها، مربیان پیش دبستانی، سرباز معلمان و آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی برای استخدام در آموزش و پرورش بلاتکلیف هستند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۰:۴۱    
نمایندگان مجلس با کلیات طرح اصلاح قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی (حذف آزمون داخلی برای استخدام در آموزش و پرورش) موافقت کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۰:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
تهران-ایرنا-نمایندگان مجلس شورای اسلامی با کلیات طرح اصلاح قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی موافقت کردند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مخالفان رد طرح یک فوریتی اصلاح قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی معتقدند درباره حق التدریسی ها بی عدالتی صورت گرفته است و باید مراحل جذب آنها در سیستم آموزش و پرورش کشور تسریع شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۰:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با کلیات طرح اصلاح قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی (حذف آزمون داخلی برای استخدام در آموزش و پرورش) موافقت کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۰:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس دلایل این کمیسیون درباره رد طرح تعیین تکلیف استخدام معلمین حق التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در وزارت آموزش و پرورش را تشریح کرد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۰:۰۰   + ۲۴ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس با کلیات اصلاح ماده الحاقی به قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق التدریس و آموزش یاران نهضت سوادآموزی در وزارت آموزش و پرورش موافقت کردند و این طرح به کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس ارجاع شد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۴:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیرکل امور اداری وزارت آموزش و پرورش گفت: آموزش باران نهضت سواد آموزی که نمره قبولی کسب نکرده اند می توانند به صورت حق التدریس آزاد همکاری کنند. ...