سه شنبه ۰۱ فروردینساعت ۰۵:۳۶Mar 2023 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ندامتگاه»

همکاران کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان البرز، با حضور در ندامتگاه فردیس دومین دور کارگاه های هنری را اجرا کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل بنیاد تعاون زندانیان کشور از اشتغال 20 هزار نفر از زندانیان رای باز در خارج از ندامتگاه های کشور خبر داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۰:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مازندران از صدور کارت شناسایی برای 138 آموزش دیده صنایع دستی در ندامتگاه های مازندران خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۶:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
همزمان با جشن های نیمه شعبان در ندامتگاه مرکزی بروجرد با پیگیری مسئولین ،مددکاران این زندان و مساعدت خیرین نیک اندیش شهرستان بروجرد 15نفر از زندانیان با بدهی بالغ بر یک میلیارد و یکصد و سی میلیون ریال از زندان آزاد شدند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۰۷:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
اتحادیه اروپا امروز -سه شنبه- ندامتگاه قرچک را در فهرست تحریم ها قرار داد.
اسپادانا خبر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۲۱:۴۶    
در بیانیه منتشر شده اتحادیه اروپا ادعاهایی درباره شرایط زندانیان در این ندامتگاه مطرح شده. پیش تر نیز دو نهاد و 32 شخصیت ایرانی به اتهام سرکوب امنیتی معترضان تحریم شده بودند.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۲۱:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
آخرین دور مذاکرات رفع تحریم های وین مردادماه سال جاری در وین برگزار شد اما بعد از آن دچار وقفه شده است تحلیلگران می گویند برخی عوامل مانند فشارهای رژیم صهیونیستی، اختلافات با کنگره و مشکلات داخلی در آمریکا دلیل بی میلی دولت بایدن برای بازگشت به برجام در ماه های گذشته بوده است.
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۲۰:۴۹   + ۱۸ سایت دیگر  
اتحادیه اروپا در ادامه سیاست های مداخله جویانه خود در ایران ندامتگاه قرچک را در فهرست تحریم ها قرار داد.
صراط نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۲۰:۳۴   + ۲۰ سایت دیگر  
اتحادیه اروپا روز سه شنبه در ادامه رویکرد مداخله جویانه در امور داخلی ایران زندان قرچک را به بهانه مسائل حقوق بشری تحریم کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۲۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
اتحادیه اروپا در ادامه سیاست های مداخله جویانه خود در ایران ندامتگاه قرچک را در فهرست تحریم ها قرار داد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۲۰:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
طی نشست مدیران کل زندان ها و حج زیارت فارس بنا بر آن شد تا تا تولیدات زندانیان شاغل در کارگاه های ندامتگاه های شیراز و شهرستان های تابعه استان در حوزه تولید ساک های زوار عتبات عالیلت و چمدان های حجاج سرزمین وحی استفاده شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۰۸:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
از آغاز امسال تا کنون هزار و 780 زندانی خراسان جنوبی در کارگاه های مهارت آموزی در ندامتگاه های استان و محیط واقعی کار، صاحب یک مهارت شدند.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۱:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
در پی دستور حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه ای با مسئولین قضایی در نوزدهم دی ماه سال جاری مبنی بر تجدید نظر مجدد محاکم قضایی بر تعدیل احکام قضایی مهریه با توجه به روند افزایش قیمت سکه ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
یک زندانی محکوم به قصاص در ندامتگاه قزل حصار بعد از 24 سال آزاد شد.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۰۹:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خراسان گفت: 278 زندانی از ابتدای سال جاری تا پایان بهمن ماه با اعمال ارفاق های قانونی از ندامتگاه های سراسر استان آزاد شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۰۷:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خراسان جنوبی گفت: 278 زندانی از ابتدای سال جاری تا پایان بهمن ماه با اعمال ارفاق های قانونی از ندامتگاه های سراسر استان آزاد شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۲۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان زندان ها از اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی استان مرکزی و همچنین ندامتگاه زنان بازدید و چند طرح اشتغال و درمانی را افتتاح کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۶:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان زندان های کشور در مراسمی ندامتگاه جدید تفرش را افتتاح کرد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۶:۵۴    
مدیر کل زندان های استان تهران در مراسم افتتاحیه سالن زورخانه پنج تن آل عبای ندامتگاه دماوند گفت: بر اساس برنامه های تربیتی سازمان زندان ها توسعه ورزش، روحیه جوانمردی و پهلوانی بین مددجویان از اولویت بالایی برخوردار است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۴:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری خوزستان: از ابتدای امسال تا کنون سه هزار و 582 نفر مددجو از طریق اعزام به کار یا فعالیت در کارگاه ندامتگاه های استان، مشغول کار شدند.
خوزنیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۳:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری خوزستان با بیان این که اشتغال مددجویان می تواند در کاهش آمار بازگشت مجدد آنها به زندان تاثیرگذار باشد گفت: از ابتدای امسال تا کنون سه هزار و 582 نفر مددجو از طریق اعزام به کار یا فعالیت در کارگاه ندامتگاه های استان، مشغول کار شدند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۴:۲۰   + ۱۸ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در گیلان در بازدید از بخش های مختلف زندان لاکان، در جریان فعالیت زندانیان در کارگاه های تولیدی این ندامتگاه قرار گرفت.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- روزنامه جوان نوشت: سال هاست که سارقان بازداشت و راهی زندان می شوند. آن ها بعد از فراگیری آموزش های سرقت در زندان با تجربه بیشتری آزاد می شوند و به ناامنی های بیشتر دامن می زنند ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۲:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
سمنان- مدیرکل دادگستری سمنان بابیان اینکه از ابتدای سال جاری تا پایان دی ماه بالغ بر هزار نفر از ندامتگاه های استان آزاد شدند، گفت: آزادی این تعداد با اعمال ارفاق های قانونی بوده است.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۰۸:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان سمنان گفت: زمینه حرفه آموزی و اشتغال دو هزار و 103 زندانی طی 10 ماه اخیر سال جاری در زندان های استان سمنان مهیا شده است . محمد جعفر عبدالهی در گفت وگو با میزان با تبریک فرارسیدن بعثت نبی مکرم اسلام ...
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۱۲:۵۷   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان سمنان از آزادی یک هزار و 37 زندانی طی 306 روز اخیر سال جاری با اعمال ارفاقات قانونی از ندامتگاه های سراسر استان سمنان خبر داد. ...
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۳:۱۱   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان خوزستان گفت: روند بررسی مشمولین عفو به صورت مستمر ادامه دارد. خبرگزاری میزان -رئیس کل دادگستری خوزستان به همراه دادستان مرکز استان و مدیرکل زندان های استان، با حضور در زندان مرکزی اهواز ضمن بازدید از بندها و اندرزگاه های مختلف ...
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۶:۲۵   + ۲۰ سایت دیگر  
همزمان با حضور 165 نفر از قضات حوزه های مختلف قضایی تهران و شهرستان های تابعه در ندامتگاه تهران بزرگ، 395 نفر از مددجویان مورد عفو و بخشودگی قرار گرفته و آزاد شدند.
مهری فلاح، سرپرست کانون البرز در بازدید از ندامتگاه فردیس گفت همه نوجوانان در یک مسیر تربیتی صحیح می بایست به اجتماع و زندگی سالم برگردند.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۲:۳۴    
سرپرست کانون البرز از کانون اصلاح و تربیت ندامتگاه فردیس به مناسبت ایام دهه فجر بازدید کرد و جمعی از همکاران کانون استان با حضور در در این مرکز برنامه های فرهنگی، هنری برای نوجوانان اجرا کردند.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۰۹:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری مازندران به همراه تعدادی از معاونین و مدیر کل زندان های استان به منظور پیگیری و نظارت بر فرآیندعملیاتی کردن عفو گسترده متهمان و محکومان، به صورت شبانه از ندامتگاه محکومان مواد مخدر استان مازندران بازدید کرد. ...
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۵:۱۸    
ساری - جمع کثیری از زندانیان پس از فرمان عفو گسترده رهبری با حضور رئیس کل دادگستری و مدیرکل زندان های مازندران و مسئولین قضایی در ندامتگاه محکومین مواد مخدر آزاد شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۱۷:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دستگاه قضایی مازندران با حضور در ندامتگاه محکومان موادمخدر بر تسریع در شناسایی مشمولین عفو و آزادی آن ها تا قبل از 22 بهمن تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۱۵:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیر ندامتگاه دماوند از آزادی 70 نفر از مددجویان این ندامتگاه با عفو مقام معظم رهبری خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۱۲:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران رئیس کل دادگستری مازندران به همراه تعدادی از معاونین و مدیر کل زندان های استان به منظور پیگیری و نظارت بر فرایند عملیاتی کردن عفو گسترده متهمان و محکومان، به صورت شبانه از ندامتگاه محکومان مواد مخدر استان مازندران بازدید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۱۲:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری مازندران به منظور پیگیری و نظارت بر فرآیند عملیاتی کردن عفو گسترده متهمان و محکومان، به صورت شبانه از ندامتگاه محکومان مواد مخدر استان بازدید کرد.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۱۱:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری مازندران به منظور پیگیری و نظارت بر فرآیند عملیاتی کردن عفو گسترده متهمان و محکومان، به صورت شبانه از ندامتگاه محکومان مواد مخدر استان بازدید کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۲۲:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
پزشکان جهادگر سمنانی این بار تصمیم گرفتند به بهانه چهل و چهارمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی با حضور در ندامتگاه مرکزی سمنان، به مددجویان این زندان کمک کرده و اقدامات درمانی را در زندان گسترش دهند.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۷:۴۳    
مسئولان قضایی دادگستری خوزستان با حضور در زندان مرکزی استان، سپیدار اهواز و ندامتگاه های سایر شهرستان ها، با مددجویان دیدار و دستورات لازم را برای پیگیری مشکلات آنان صادر کردند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۷:۵۸    
مدیر نمایندگی ستاد دیه گلستان گفت:با کمک سربازان ندامتگاه گنبدکاووس دو زندانی جرائم غیر عمد آزاد و به آغوش خانواده بازگشتند.
اجرای پویش نوری در بند به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر و با هدف اهدای کتاب برای استفاده مددجویان ندامتگاه های استان البرز از سوی اداره کل کتابخانه های عمومی استان البرز آغاز شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۶:۲۹   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون اداره کل ندامتگاه های خراسان جنوبی از آزادی 109 زندانی استان خبر داد و گفت: 108 خانواده زندانی برای دریافت تسهیلات به کمیته امداد امام خمینی(ره) استان معرفی شده اند.
برترین ها / پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۳:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
دنی آلوس سرانجام پس از 17 روز که از زندانی شدنش می گذرد با ژوانا سانز همسرش ملاقات کرد.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۲:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
از ابتدای سال جاری با برگزاری 6 آزمون سراسری فنی حرفه ای،800 نفر از زندانیان ندامتگاه قزلحصار موفق به گذراندن دوره های استادشاگردی شده اند. خبرگزاری میزان -اشکان کمالی اظهار کرد ...
همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۱:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته سلامت شورای اسلامی شهر تهران گفت: آموزش های خودشناسی و به دنبال آن توسعه فردی و مشاوره های روانشناسی تا حدود زیادی می تواند مانع از بازگشت مجدد مددجویان به ندامتگاه شود.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۰:۰۹    
سرپرست کانون البرز و رییس ندامتگاه فردیس به منظور تعامل فرهنگی و اجرای فعالیتهای مستمر برای نوجوانان کانون اصلاح و تربیت، بحث و گفتگو کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۶:۲۷    
معاون سلامت، اصلاح و تربیت ستادکل زندان های خراسان جنوبی گفت: 44 زندانی ندامتگاه های استان در دهه فجر انقلاب اسلامی به آغوش گرم خانواده هایشان برمی گردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
روستاهای حسن آباد فشافویه شهرستان ری در جنوب استان تهران از نعمت گاز بی بهره هستند و مردم این منطقه در سرمای زمستان دچار مشکلات زیادی می شوند، لوله کشی گاز تا ندامتگاه تهران بزرگ در مجاورت این روستاها انجام شده اما روستائیان این منطقه هم ازآب شرب سالم بی بهره هستند هم گاز ندارند.