جمعه ۱۱ اسفندساعت ۲۱:۵۲Mar 2024 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ندامتگاه»

ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرکل امور زندان های ایلام گفت: آرای مددجویان ندامتگاه ها در چهار شعبه اخذ رای در سطح استان جمع آوری می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۲:۲۷    
معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری با بیان اینکه 460 صندوق در نقاط مختلف شهرستان ری تعیین شده گفت:در کلیه پادگان ها، بیمارستان ها و ندامتگاه شهرستان نیز صندوق های سیار ما آمادگی دارند که آرای مردمی را جمع آوری کنند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۲۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
شهرری - ایرنا - معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری با بیان اینکه 460 صندوق در نقاط مختلف شهرستان ری تعیین شده گفت:در کلیه پادگان ها، بیمارستان ها و ندامتگاه شهرستان نیز صندوق های سیار ما آمادگی دارند که آرای مردمی را جمع آوری کنند.
صدای ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۸:۳۲   + ۱۱۲ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران از میزان،در روز های اخیر ادعا هایی در برخی از رسانه ها و فضای مجازی مبنی بر آزادی حسین هدایتی مطرح شده است. پیگیری های صورت گرفته از مرجع قضایی نشان می دهد، ادعای آزادی حسین هدایتی صحت ندارد. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۰۹:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیر مجتمع ندامتگاهی قزلحصار کرج از اعطای بیش از یک هزارو 200 مورد ملاقات به مددجویان این ندامتگاه به مناسبت ولادت با سعادت حضرت مهدی (عج ) خبرداد.
کیهان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۲۱:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
جشن آزادی 70 محکوم مالی معسر و مراسم جشن ازدواج 20 زوج از فرزندان زندانیان طی مراسمی با حضور دادستان کل کشور و جمعی از مدیران قضائی و اجرائی استان خوزستان در ندامتگاه سپیدار اهواز برگزار شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۲۰:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
در این خبر به کارگاه های اشتغال زایی ندامتگاه قزلحصار پرداخته ایم.
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۸:۳۶   + ۱۸ سایت دیگر  
جشن آزادی 70 محکوم مالی معسر و مراسم جشن ازدواج 20 زوج از فرزندان زندانیان طی مراسمی با حضور دادستان کل کشور و جمعی از مدیران قضایی و اجرایی استان خوزستان، برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۳:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رییس بنیاد تعاون زندانیان کشور با اشاره به راه اندازی کارگاه های مختلف در ندامتگاه ها و مکان های دیگر برای زندانیان اعلام کرد: اکنون پنج هزار نوع محصول توسط زندانیان در این کارگاه ها تولید می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۳:۰۰   + ۲۳ سایت دیگر  
رییس سازمان زندان ها گفت:دنبال اجرای راهبرد خوابگاه- کارگاه در ندامتگاه های کشور هستیم.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۱:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - معاون اول قوه قضاییه با اشاره به اقدامات صورت گرفته برای اشتغال زندانیان در ندامتگاه های کشور اعلام کرد: توسعه آموزش مهارت آموزی و اشتغالزایی این قشر برای بازگشت آبرومندانه به جامعه نیازمند مشارکت مردم و خیرین است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۲:۵۵   + ۲۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس هیات امنای ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند گفت: اکنون 557 زن ایرانی نه با ارتکاب اعمال مجرمانه که به صرف ناتوانی در پرداخت دیون مالی در ندامتگاه های سراسر کشور در حبس به سرمی برند.
رکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۸:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا: زندانی محکوم به قصاص پس از 17 سال حبس با تلاش های بی وقفه واحد مددکاری ندامتگاه قزلحصار آزاد شد.
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۴:۰۲    
مهدی نامجومنش مدیرکل نظارت، سنجش و ارزشیابی سازمان نهضت سواد آموزی کشور به همراه فتحی سرپرست اداره کل زندان های استان البرز از فعالیت های آموزشی، فرهنگی و هنری ندامتگاه کرج بازدید کرد. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۴:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست معاونت سوادآموزی آموزش و پرورش خراسان جنوبی، از آموزش 119 سواد آموز در طرح ندامتگاه خبر داد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی، مهدی حسنی در بازدید از کلاس های طرح ندامتگاه مرکز یادگیری مشارکتی شهید مطهری(ره) بیرجند ...
پانا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۲۰:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - خبرگزاری اسپوتنیک روسیه از درگذشت آلکسی ناوالنی ، مخالف دولت مسکو در زندان خبر داد. سازمان منطقه ای خدمات ندامتگاه فدرال، روز جمعه اعلام کردند: آلکسی ناوالنی در مجتمع زندان شماره 3 در منطقه خودمختار یامالو – ننتس درگذشت. ...
فرهیختگان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۶:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
مسعود ستایشی، سخنگوی قوه قضائیه درباره تازه ترین وضعیت محمد امامی و هادی رضوی تهیه کننده و سرمایه گذاران سریال شهرزاد گفت: سید محمد امامی اکنون در زندان به سر می برد. هادی رضوی به تشخیص سازمان پزشکی قانونی به دلیل جراحی بیرون از زندان است و به محض بهبودی به ندامتگاه خواهد رفت.
کارشناس ادبی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان البرز با حضور در ندامتگاه فردیس، کارگاه خاطره نویسی برگزار کرد.
میزان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۰:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
66 زندانی شهرستان باغملک به مناسبت دهه مبارک فجر و یوم الله 22 بهمن از ارفاقات قانونی بهره مند شدند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۱:۱۰   + ۳۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام محسنی اژه ای گفت: زندانیان در ندامتگاه ها از فرصت و بستر موجود برای اصلاح رفتار و بازاجتماعی شدن خود بهره بگیرند و از همنشینی با افراد شیطان صفت و بدکردار که قصد اصلاح ندارند، اجتناب کنند و پیوسته به فکر خانواده و نزدیکان خود در بیرون از زندان باشند.
رکنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۰:۳۱   + ۲۹ سایت دیگر  
رکنا سیاسی : رئیس قوه قضاییه اظهار داشت: زندانیان در ندامتگاه ها از فرصت و بستر موجود برای اصلاح رفتار و بازاجتماعی شدن خود بهره بگیرند و از همنشینی با افراد شیطان صفت و بدکردار که قصد اصلاح ندارند، اجتناب کنند و پیوسته به فکر خانواده و نزدیکان خود در بیرون از زندان باشند.
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۰:۲۹    
اولین جشنواره آواها و نواهای محلی با موضوع ترویج فرهنگ ایثار و شهادت پس از 3 روز رقابت همزمان با عید مبعث در ندامتگاه کرج به کار خود پایان داد. در این دوره از جشنواره بیش از 60 مددجو در زندان های استان به رقابت پرداختند و از نفرات برتر تقدیر شد ...
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۰:۲۹    
به مناسب عید مبعث ودهه مبارک فجر مراسم آزادی مددجویان با حضور فتحی سرپرست اداره کل زندانهای استان، ابوالحبیب قاضی و خیر کرجی ، عبادی معاون حوزه علمیه شهرستان فردیس و رییس ندامتگاه فردیس در حسینیه ندامتگاه برگزار شد. ...
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۰:۲۷    
با پیگیری و همت کارکنان ندامتگاه فردیس، شورای حل اختلاف و انجمن حمایت از زندانیان مددجوی کانون اصلاح و تربیت که به اتهام قتل در زندان به سر می برد با اخذ رضایت از اولیای دم از زندان آزاد شد و به آغوش گرم خانواده بازگشت. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۰ - ۰۸:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
سنندج-ایرنا- معاون سواد آموزی آموزش و پرورش کردستان، گفت: خدمات آموزشی با همکاری اداره کل زندان ها به افراد بیسواد و کم سواد ندامتگاه های استان ارائه می شود.
موج   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۷:۲۶   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیر کل زندان های گیلان از رشته ها و کارگاه های مختلف حرفه آموزی در ندامتگاه های گیلان خبر داد و افزود: تا به امروز هزار و 500 مددجو در گیلان مشغول به کار هستند.
عصر شرق   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۶:۳۳    
این کلاس با هدف آموزش ضابطین ویژه پرسنل اداری و سربازان ندامتگاه دماوند با تدریس یاور فضلی، معاون دادستان شهرستان دماوند برگزار گردید.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۳:۱۰   + ۱۷ سایت دیگر  
دیدار رئیس کل دادگستری و جمعی از قضات و مدیران قضایی استان البرز به مناسبت دهه فجر از ندامتگاه مرکزی کرج، منجر به موافقت با 121 درخواست شد که شامل آزادی و مرخصی برای 31 زندانی بود.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۰۱:۱۰   + ۱۵ سایت دیگر  
پس از بررسی پرونده های زندانیان با حضور رئیس کل دادگستری استان گلستان، 75 مددجوی واجد شرایط با اعطای تسهیلات ستاد دیه استان و یا اعطای مرخصی پایان حبس، آزاد شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۰۸:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
زندان ها در ایران و استان موفق گیلان به جای اینکه صرفاً محلی برای تحمل حبس باشد، حقیقتا به مرکز تربیت و اصلاح مددجویان در ندامتگاه ها تبدیل شده که یکی از مزیت های آن، مولد شدن مددجو به جای زندانی سرخورده بودن است.
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۷:۵۷    
به همت اداره فرهنگی و تربیتی ندامتگاه فردیس و به مناسبت دهه مبارک فجر، با حضور مسئولین اداره فرهنگی وتربیتی اداره کل و مسئولان فرهنگی، فرمانده و مسئولان یگان حفاظت ندامتگاه فردیس، جشنواره ورزشی در رشته های فوتبال دستی، طناب کشی ...
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۷:۵۷    
به مناسبت دهه فجر و در راستای خدمت و پاسخگویی به مشکلات خانواده زندانیان میز خدمت اداره کل زندان های استان البرز باحضور امام جمعه شهرستان فردیس، فتحی سرپرست اداره کل زندان های استان و جمعی از مسئولین شهرستان در مسجد حضرت صاحب الزمان (عج) شهر مشکین دشت برگزار شد ...
عصر شرق   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
سید جواد صالحی مسئول کانون بسیج حقوقدانان شهرستان دماوند از آزادی 22 زندانی دماوند با دستور مقام قضایی به مناسبت ایام دهه مبارک فجر با استفاده از ظرفیت قانونی نهادهای ارفاقی و مرخصی پایان حبس و 60 مورد ارائه مشاوره حقوقی رایگان به مددجویان ندامتگاه دماوند خبر داد.
عصر شرق   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۱۹:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
به مناسبت روز ولادت حضرت علی علیه السلام و روز پدر، 70 زندانی مشمول ارفاقات قضایی شدند.
میزان   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۱۶:۰۷   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان زندان ها گفت: با استفاده از ظرفیت مولدسازی درصدد انتقال زندان ها به خارج از شهرها بر اساس مصوبات قانونی هستیم.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۱۱:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیر ندامتگاه تهران بزرگ گفت: در دوره تحولی سازمان زندان ها جهت هوشمند سازی و توسعه سامانه های الکترونیکی، کیوسک های ثنا برای دریافت عریضه الکترونیکی زندانیان در ندامتگاه تهران بزرگ مشغول به فعالیت است.
میزان   ۱۴۰۲/۱۱/۰۵ - ۱۲:۵۶   + ۲۳ سایت دیگر  
همزمان با ولادت حضرت علی (ع) در بازدید رئیس کل دادگستری استان هرمزگان از ندامتگاه بندرعباس زمینه آزادی 21 نفر از زندانیان فراهم شد.
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۱۰:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
رییس مجتمع ندامتگاهی قزلحصار کرج گفت: 45 زندانی در آستانه ولادت با سعادت حضرت علی(ع) و روز پدر با استفاده از مرخصی پایان حبس آزاد شدند. "الله کرم عزیزی" اظهار کرد ...
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۱۶:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
رییس مجتمع خیرین اصناف و بازاریان البرز از کمک 12 میلیارد ریالی نیکوکاران شهرستان فردیس در جشن گلریزان برای آزادی یک نفر محکوم به قصاص خبرداد. "حمید کریمی افزود ...
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۰۲ - ۰۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
پس از 2 روز رقابت برگزیدگان اولین جشنواره تئاتر زندانیان استان البرز با موضوعات ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در مراسم اختتامیه مورد تقدیر قرار گرفتند. مراسم اختتامیه این رویداد با حضور سرپرست اداره کل زندان های استان البرز، معاون حوزه هنری استان ...
آیین افتتاح کتابخانه های مشارکتی حضرت معصومه(س) بندِ بانوان و امام رضا(ع) ویژه بندِ آقایان با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان، در اداره ندامتگاه آمل برگزار شد.
شهردار آنلاین   ۱۴۰۲/۱۰/۲۸ - ۱۵:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
نشست هم اندیشی جامعه پذیری زنان زندانی و خانواده زندانیان با حضور جمعی از مدیران حوزه بانوان از اداره کل و مناطق 22گانه، مدیرکل دفتر برنامه ریزی اشتغال و حرفه آموزی سازمان زندانها ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۰/۲۵ - ۱۱:۴۰    
در تاریخ 14 مرداد ماه امسال، تمامی زندانیان ندامتگاه رجایی شهر به ندامتگاه قزلحصار منتقل شدند و زندان رجایی شهر تعطیل شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ - ۱۶:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
با حضور مقامات قضایی و مدیران زندانهای استان کرمانشاه دفتر شعبه حل اختلاف در ندامتگاه مرکزی کرمانشاه افتتاح شد.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ - ۱۴:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
فضای سالن با نام حضرت علی (ع) پر می شود، زنان زندانی با تمام وجود نامش را فریاد می کنند، در و دیوار با نام مولا علی(ع) می لرزد، شاید آوای ناد علی دیوارهای زندان نا امیدی آنها را در هم می شکند و جشن برخلاف ابتدای مراسم با حس و حال آزادی و امید تمام می شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ - ۰۸:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
در پویش به "عشق حاج قاسم سلیمانی می بخشم" سه جوان از زندان های استان کرمان آزاد شدند.
عصر شرق   ۱۴۰۲/۱۰/۱۹ - ۱۷:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
دو زندانی دماوندی که به خاطر جریمه غیرعمد در زندان بودند با کمک خیّر آزاد شدند.
عملیات آبرسانی به مجتمع خزرآباد شهر ساری در منطقه ندامتگاه به اتمام رسیده و 900 خانوار از مزایای آن بهره مند شدند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۸ - ۰۶:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیر مجتمع ندامتگاهی قزلحصار کرج با اشاره به گسترش برنامه های فرهنگی ، تربیتی و قرآنی در سازمان زندان ها گفت: 10 مددجوی این مجتمع در زمان حاضر با تلاش بی وقفه موفق به حفظ کل قرآن کریم شده اند.
هفته نامه نخست   ۱۴۰۲/۱۰/۱۷ - ۱۵:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان قضایی مازندران حجت الاسلام زارعی به اتفاق سید ابراهیم حجازی دادستان نظامی استان ، با حضور در ندامتگاه ساری از بند سلامت بازدید نمودند .