پنجشنبه ۱۰ فروردینساعت ۱۱:۴۳Mar 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ستاد دیه»

بسیج   ۱ ساعت پیش    
تبریز- مدیر ستاد دیه آذربایجان شرقی از آزادی 50 زندانی جرایم غیرعمد از زندان های استان خبر داد و گفت: امروز 25 زندانی جرایم غیرعمد از زندان تبریز و 25 زندانی جرایم غیرعمد از زندان های شهرستان ها از بند رها شده و به آغوش خانواده باز می گردند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۷:۴۵    
رییس ستاد دیه استان قم از آزادی 188 زندانی جرایم غیر عمد طی سال جاری با مشارکت خیرین خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۳:۴۴    
مدیرعامل ستاد دیه استان از برگزاری جشن گلریزان در بیست و چهارم ماه رمضان در امامزاده عبدالله همدان خبر داد.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۳:۰۳    
به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان خوزستان ،حجت الاسلام هاشم نیا مدیرعامل ستاد دیه استان خوزستان اظهار کرد: با مشارکت و همیاری خیرین در آزادی محکومان واجدالشرایط در طول سال 1401، تعداد 341 زندانی جرائم غیرعمد از زندانهای استان خوزستان آزاد شدند. ...
پانا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۱:۳۲   + ۱۵ سایت دیگر  
تبریز(پانا) - رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی از آزادی 571 زندانی مالی در این استان خبر داد. موسی خلیل اللهی در دیدار اعضای هیأت امنا، شورای مشورتی و خیران ستاد دیه استان با امام جمعه تبریز افزود: به این منظور 22 میلیارد و 500 میلیون تومان هزینه شد که به همت خیران و هدایای مردمی تأمین شده است ...
استاندار آذربایجان شرقی وجود خیران نیک اندیش و تشکل های خیریه مردمی را نماد و سمبل شهر تبریز دانست و گفت: تبریز و آذربایجان شرقی در کارهای خیر و دستگیری از نیازمندان در سطح کشور نام آور است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۷:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مسئول روابط عمومی ستاد دیه آذربایجان شرقی گفت: جشن گلریزان امسال تبریز 16 فروردین مصادف با شب ولادت امام حسن مجتبی(ع) برگزار می شود.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۶:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیر کل زندان های البرز: به همت ستاد دیه استان البرز 500 زندانی بدهکار مالی و جرایم غیر عمد در سال گذشته از زندان های این استان آزاد شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۵:۵۶    
سرپرست نمایندگی ستاد دیه هرمزگان از آزادی 192 نفر از زندانیان جرائم غیرعمد هرمزگان در سال گذشته خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۵:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر نمایندگی ستاد دیه استان یزد گفت: به همت ستاد دیه و با مشارکت خیرین و نیکوکاران، 163 محکوم مالی جرائم غیر عمد در سال 1401 از زندان های استان آزاد و به آغوش گرم خانواده خود بازگشتند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۴:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
کرج- مدیر کل زندان های البرز گفت: به همت ستاد دیه 500 زندانی بدهکار مالی و جرایم غیر عمد در سال گذشته از زندان های استان آزاد شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۴:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
رییس ستاد دیه استان زنجان با بیان اینکه در حال حاضر 80 نفر از زندانیان جرایم غیر عمد در استان چشم به راه کمک خیران هستند، گفت: برای آزادی این زندانیان حدود 10 میلیارد تومان نیاز است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۱:۴۴   + ۳۷ سایت دیگر  
رئیس هیات امناء ستاد دیه کشور گفت: سران قوای مجریه، قضائیه و مقننه به منظور آزادی زندانیان جرایم غیرعمد با اختصاص رقمی معادل 86 میلیارد ریال، در سی و ششمین جشن گلریزان این نهاد مردمی مشارکت داشتند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۰۱:۲۵    
رئیس هیئت امنای ستاد دیه کشور گفت: طی 11 ماه نخست سال 1401، شش هزار و 875 زندانی با مبلغی بیش از 482 میلیارد تومان آزاد شدند و به کانون خانواده بازگشتند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۲۲:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
همدان-دادستان همدان گفت: مجموع بدهی های 311 زندانی مرتبط با پرونده های مالی، دیه، مهریه و نفقه 768 میلیارد و 976 میلیون ریال بوده که با کمک های ستاد دیه استان تأمین و پرداخت شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۲:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل ستاد دیه استان همدان از آزادی 311 زندانی جرایم غیرعمد طی سال گذشته در همدان خبر داد و گفت: برای آزادی 235 زندانی نیاز به کمک خیرین داریم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۰۰:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
یزد- مدیر نمایندگی ستاد دیه استان یزد از آزادی 163 محکوم مالی جرائم غیرعمد در سال گذشته خبر داد.
اهر خبر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۲۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر ستاد دیه آذربایجان شرقی گفت: طی سال گذشته هزینه مراسم سوگواری و ترحیم حدود سه هزار نفر از فوت شدگان این استان به ستاد دیه به منظور آزادی زندانیان غیرعمد اهدا شد.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۵:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
آسیانیوز / یزد ؛ همزمان با پنجمین روز از فصل بهار زوج یزدی مقیم استان تهران با حضور در دفتر ستاد دیه استان مبلغ 30 میلیون تومان را جهت آزادی یک مادر در بند اهدا نمودند ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۵:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیر نمایندگی ستاد دیه استان یزد از آزادی 163 محکوم مالی جرائم غیرعمد در سال گذشته خبر داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۵:۱۲    
اقتصاد ایران: تبریز- رئیس ستاد دیه آذربایجان شرقی گفت: در سال گذشته 2 هزار و 926خانواده به ستاد دیه مراجعه کرده و کل هزینه ضیافت را به آزادی زندانیان اختصاص داده اند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۳:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری اسنان مرکزی گفت: 320 زندانی جرائم غیرعمد استان سال گذشته با حمایت خیران و پیگیری های ستاد دیه از زندان آزاد شدند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۲:۳۶   + ۲۰ سایت دیگر  
در آستانه برگزاری سی وششمین جشن گلریزان ستاد دیه کشور ویژه ی کمک به آزادی زندانیان نیازمند، رهبر انقلاب اسلامی، مبلغ 15 میلیارد ریال به این امر خداپسندانه اختصاص دادند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۲:۲۹   + ۲۶ سایت دیگر  
چراغ جشن گلریزان آزادی زندانیان تحت حمایت ستاد دیه هر ساله با مبلغ اهدایی رهبر انقلاب روشن شده و به تأسی از همین سنت حسنه امسال نیز معظم له با اهدای رقمی معادل 15 میلیارد ریال زمینه آزادی جمعی از بدهکاران مالی و محکوم به پرداخت دیات ناشی از حوادث کارگاهی و سوانح رانندگی را فراهم نمودند.
مقام معظم رهبری   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۲:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
در آستانه برگزاری سی وششمین جشن گلریزان ستاد دیه کشور ویژه ی کمک به آزادی زندانیان نیازمند، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی، مبلغ پانزده میلیارد ریال به این امر خداپسندانه اختصاص دادند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۰:۲۹   + ۸۱ سایت دیگر  
در آستانه برگزاری سی و ششمین جشن گلریزان ستاد دیه کشور، مقام معظم رهبری مبلغی معادل پانزده میلیارد ریال برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد اختصاص دادند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۰۹:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس ستاد دیه استان اصفهان گفت: برای امسال تا به امروز سه نفر مرد آزاد شدند که از سال 95 و سال های بعد در زندان بوده اند، همچنین تاکنون حدود 880 میلیون تومان جمع آوری که 500 میلیون تومان آن وصول و 380 میلیون تومان نیز تعهد شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۲۱:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل-رئیس ستاد دیه استان اردبیل گفت: در سال گذشته با تلاش و همراهی خیرین و نیکوکاران زمینه آزادی 205 نفر از محبوسین جرایم غیرعمد و نقدی از زندان های اردبیل فراهم شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۸:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان مدیرعامل ستاد دیه شهرستان کاشان گفت: همزمان با فرارسیدن عید نوروز و سال جدید، 20 نفر از مددجویان جرایم غیرعمد از زندان کاشان آزاد شدند و به آغوش خانواده برگشتند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۷:۲۳    
ستاد دیه استان اردبیل در سالی که گذشت، زمینه آزادی تعداد زیادی از زندانیان جرائم مالیِ غیرعمد را فراهم کرد.
سفیر افلاک   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل ستاد دیه لرستان گفت: 270 زندانی جرائم غیرعمد طی سال جاری از زندان آزاد شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۲:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
23 زندانی زنجانی با کمک خیران و ستاد دیه استان روز دوشنبه در آستانه سال نو آزاد و به آغوش گرم خانواده برگشتند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۸:۱۳    
مدیرعامل ستاد دیه شهرستان کاشان از آزادی 20 زندانی جرایم غیرعمد کاشانی در آستانه نوروز خبر داد.
قم فردا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۶:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیر نمایندگی ستاد دیه قم گفت: امسال 188 زندانی جرایم غیرعمد در این استان آزاد شدند که نسبت به سال گذشته 50 درصد رشد داشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۶:۰۱    
مدیر ستاد دیه لرستان از آزادی 270 زندانی جرائم غیرعمد استان خبر داد و گفت: از ابتدای سال تا کنون 270 زندانی جرائم مالی از زندان های استان آزاد شدند که نسبت به آمار 240 نفری سال گذشته افزایش آمار را نشان می دهد.
تقریب   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۵:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیر منطقه پست شمال غرب تهران گفت: شرکت پست ساعت باجه معطله خود را افزایش داده تا متقاضیان، کارت سوخت خود را دریافت کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۳:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل ستاد دیه استان کردستان گفت: از اوایل سال جاری تاکنون 240 نفر زندانی با مبلغ 66 میلیارد تومان از زندان های استان آزاد شده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۲:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیر ستاد دیه استان قم گفت: در سال جاری 188 زندانی به کمک خیران استان از زندان آزاد شدند که از این تعداد 176 مرد و 12 زن بودند که مجموع بدهی آنها 20 میلیارد تومان بود.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۰:۴۰   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل ستاد دیه کشور از آزادی 160 هزار زندانی جرایم غیرعمد توسط ستاد دیه خبر داد. تیتربرتر، علی شمس در نشست مشترک خود با رئیس کل دادگستری استان فارس طی سخنانی اظهار کرد ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۹:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر ستاد دیه آذربایجان شرقی با تأکید بر اینکه از ابتدای سالجاری تاکنون 556 نفر از زندانیان جرایم غیرعمد از زندان های استان آزاد شده اند، گفت: امروز، در آستانه عید نوروز نیز 50 زندانی جرایم غیرعمد از زندان های استان آزاد می شوند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۲۱:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی رییس کل دادگستری آذربایجان غربی گفت: کمک های مردمی به ستاد دیه در سال جاری واقعا کم نظیر بود و مبلغ 33 میلیارد تومان جذب کمک های خیرین و مردم نیک اندیش را داشتیم.
خوزنیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۰:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان خوزستان قدرت هاشم نیا مدیر عامل ستاد دیه استان خوزستان با اعلام این خبر گفت: تمامی زندانی ها با کمک خیرین و یا اعتبارات ستاد دیه استان خوزستان زندان آزاد شدند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۹:۴۰    
مسئول ستاد دیه استان مرکزی از آزادی 320 زندانی جرائم غیر عمد استان مرکزی از آغاز سال تا کنون خبر داد.
آناج   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۰۱:۲۱    
مدیرعامل ستاد دیه آذربایجان شرقی گفت: هم ا;نون تعداد 250 نفر از زندانیان جرایم غیرعمد این استان چشم انتظار کمک و مساعدت های مالی آحاد مردم برای آزادی هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۲۰:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
رئیس ستاد دیه آذربایجان شرقی گفت: در سال جاری 556 نفر زندانی جرائم غیرعمد با کل مبلغ بدهی 530 میلیارد تومان آزاد شده است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۶:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل ستاد دیه کشور در دیدار با رئیس کل دادگستری و رئیس هیأت امنای ستاد دیه استان فارس بر ضرورت توسعه فرهنگ صلح و سازش در دعاوی قضایی تاکید کرد و گفت: در راستای جلب کمک های مردمی برای ستاد دیه لازم است رایزنی هایی با نهادهای موثر حمایتی ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۴:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیر ستاد دیه آذربایجان شرقی اظهار کرد: ظهر امروز 25 نفر زندانی جرائم غیر عمد از زندان تبریز و 25 نفر از شهرستان ها آزاد می شوند که برای این زندانی ها مبلغ یک میلیارد و 600میلیون تومان کمک ویژه ی بلا عوض و 650 میلیون تومان با وام کم بهره پرداخت می شود.
صدای زرند   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۴:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر نمایندگی ستاد دیه در استان کرمان با بیان این که آمار زندانیان جرایم غیرعمد زندان های استان بیست ودوم اسفندماه،261 نفر است، گفت که از این تعداد هفت نفر بدهکار دیه هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۱:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان قم از رشد 50 درصدی آزادی زندانیان غیر عمد در قم با مشارکت خیرین و ستاد دیه استان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۹:۴۰    
ایسنا/گلستان دبیر ستاد دیه گلستان گفت: اگر هر گلستانی تنها 20 هزار تومان به ستاد دیه کمک کند هیچ زندانی جرایم غیرعمد در زندان های گلستان نمی ماند.