چهارشنبه ۳۱ شهریورساعت ۱۴:۰۱Sep 2021 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ستاد دیه»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۷:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
در نشست هیئت امنای ستاد دیه استان یزد زمینه آزادی این 12 محکوم مالی جرائم غیر عمد فراهم گردید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۴:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
یزد- مدیر نمایندگی ستاد دیه استان یزد از آمار قابل توجه زندانیان نفقه و مهریه خبر داد و گفت: همواره یک سوم از زندانیان جرائم مالی غیرعمد را زندانیان نفقه و مهریه تشکیل می دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۱:۵۸    
شهرکرد- مدیر ستاد دیه چهارمحال و بختیاری گفت: از ابتدای امسال تاکنون 62 زندانی جرائم غیر عمد در چهارمحال و بختیاری آزاد شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۳:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
مدیر نمایندگی ستاد مردمی دیه استان کردستان گفت: از ابتدای امسال تاکنون تعداد 106 زندانی غیرعمد و بدهکار مالی با معرفی به بانک های عامل، کمک های مردمی و مساعدت ستاد دیه از زندان های استان آزاد شده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
سه نیکوکار یزدی هزینه های مراسم سالگرد و خیرات اموات خود را به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد اختصاص دادند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۲:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- مدیرنمایندگی ستاد دیه یزد گفت: سه خیر یک میلیارد ریال هزینه مراسم سالگرد مردگان خود را برای آزادی زندانیان جرایم غبرعمدمالی استان به این نهاد اهدا کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۰:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیرعامل ستاد دیه استان همدان گفت: با کمک مالی خانواده شهیدان سرافراز جواد و جلال امیدی زمینه آزادی یک زندانی جرائم غیرعمد در همدان فراهم شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۶:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- مدیر نمایندگی ستاد دیه یزد گفت: پویش قدم قدم تا آزادی به منظور آزادی زندانیان جرایم غیرعمد در استان آغاز شد.
بانک صادرات ایران با امضای یک تفاهم نامه سه جانبه با صندوق بازنشستگی کشوری و ستاد دیه کشور آزادی 100 زندانی غیرعمد را تسهیل کرد.
موج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۱۵    
مدیر نمایندگی ستاد دیه استان یزد مشکلات مددجویان جرایم مالی غیر عمد را مورد بررسی قرار دادند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۴:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
مدیر نمایندگی ستاد دیه استان تهران گفت: بانوی نیکوکار نوشهری در پیروی از سیره امام حسین(ع) با واریز 228 میلیون تومان به حساب این نمایندگی که سهم ارثیه از پدر و مادر مرحومش بوده، بدهی یازده نفر را پرداخت و زمینه آزادی آنان فراهم شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۹:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیرعامل ستاد دیه استان همدان گفت که خانواده یک بانوی خیر همدانی با عمل به وصیت آن مرحومه مبنی بر صرف بخشی از دارایی هایش برای آزادی زندانیان، چهار زندانی جرائم غیرعمد را آزاد کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۲:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - مدیر نمایندگی ستاد دیه استان کرمان با اشاره به آزادی 18 مددجوی جرائم غیرعمد و مالی در این استان گفت: مجموع بدهی این افراد 20 میلیارد و 500 میلیون تومان بود که در قالب نشست های صلح و سازش 11 میلیارد و 800 میلیون تومان، گذشت شکات حاصل شده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۰۰:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- بجنورد- اسد ابراهیمی : رئیس کل دادگستری استان خراسان شمالی در نشست ستاد دیه استان از آزادی 115 زندانی موضوع جرائم غیرعمد و محکومیت های مالی در استان طی سال جاری خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۲۱:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - مدیر نمایندگی ستاد دیه استان کردستان گفت: جوان خیر نیک اندیش سنندجی با مراجعه به ستاد مردمی دیه استان زمینه آزادی هفت زندانی بدهکار مالی و جرایم غیر عمد را فراهم کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر نمایندگی ستاد دیه استان یزد از آزادی 13 محکوم مالی جرائم غیر عمد در ماه محرم خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۲:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیر نمایندگی ستاد دیه استان یزد از آزادی 13 محکوم مالی جرائم غیر عمد با اجرای پویش هر هیئت، آزادی یک زندانی در ماه محرم خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۲:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیر نمایندگی ستاد دیه استان یزد از آزادی 13 محکوم مالی جرائم غیر عمد در ماه محرم امسال به همکاری و همراهی مستمر خیرین و هیئات عزاداری در این استان خبر داد .
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۲:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
قم- ایرنا- رییس کل دادگستری قم گفت: هشت محکوم به قصاص با همت کمیته صلح و سازش ستاد دیه این استان به زندگی بازگشتند.
آوای سرحد   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۰۹:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
مدیر نمایندگی ستاد دیه سیستان و بلوچستان گفت: 55 نفر زندانی جرائم غیرعمد از ابتدای سالجاری تاکنون از زندان های استان آزاد شده و به آغوش خانواده های خود بازگشتند. ...
کرج رسا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۹:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
اسماعیل جمیاری روز دوشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه استان البرز افزود: یکی از بخش های فعال در کشور حائر رتبه شدیم م آزادی زندانیان با کمک ستاد دیه و انجمن حمایت از زندانیان و خیرین مرکز نیکوکاری است. ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۰۷:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین علی مظفری، رئیس کل دادگستری و رئیس هیات امناء نمایندگی ستاد دیه استان قم در گفت وگو با میزان از بازگشت 8 محکوم به قصاص به زندگی با پیگیری و همت کمیته صلح و سازش ستاد دیه استان قم خبر داد و اظهار کرد: در راستای پیش برد و به نتیجه رساندن پرونده های محکوم به قصاص ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل ستاد دیه استان کرمان گفت: از ابتدای امسال تاکنون 93 زندانی جرائم غیر عمد از زندان های استان کرمان آزاد شده اند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۰۷:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- مدیر نمایندگی ستاد دیه یزد گفت: 6 خیر نوعدوست با اهدای 740 میلیون ریال زمینه آزادی تعدادی از زندانیان جرایم غیرعمدمالی استان را فراهم کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۲۰:۱۲    
مدیر عامل ستاد دیه استان کرمان از کمک یک میلیاردو هفتصد و هفتاد میلیون ریالی بسیج اصناف با همکاری بسیج حقوق دانان برای آزادی زندانیان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۵:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر نمایندگی ستاد دیه استان زنجان از اهدای 100 سکه طلا برای آزادی 20 زندانی در زنجان خبر داد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۵:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
حمیدرضا حیدری گفت: به همت ستاد دیه استان از ابتدای سال جاری 61 نفر از مددجویان زندان های این استان با بدهی بیش از 62 میلیارد ریال از زندان آزاد شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۰۹:۵۰    
رئیس کل دادگستری خراسان جنوبی از فراهم شدن زمینه آزادی 10 نفر از زندانیان جرائم غیرعمد استان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۲:۴۹    
اصفهان – مدیرعامل ستاد دیه استان اصفهان گفت: 900 زندانی جرایم غیرعمد استان اصفهان یک هزار میلیارد تومان برای آزادی نیاز دارند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان مدیرعامل ستاد دیه استان اصفهان گفت: 900 زندانی جرایم غیر عمد و محکومان مالی با بیش از هزار میلیارد تومان بدهی در زندان های استان، چشم انتظار کمک های مردم هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۰:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
یک بانوی یزدی مبلغ 10 میلیون تومان را جهت آزادی زندانیان جرائم غیر عمد و در راستای ادای نظرش به ستاد دیه استان یزد اهدا کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۰۹:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس ستاد دیه مازندران از آزادی 10 زندانی جرائم غیرعمد جدید با کمک محسن چاوشی خبر داد و گفت: چندی پیش 12 زندانی مازندرانی به کمک این خواننده محبوب و دلسوز به آغوش گرم خانواده بازگشتند و این بار طی روزهای اخیر 10 زندانی دیگر به آغوش گرم خانواده باز خواهند گشت.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۲۱:۰۹    
کسب دو طلا، یک نقره و یک برنز حاصل تلاش امروز ورزشکاران ایران در پارالمپیک توکیو، همکاری صندوق بازنشستگی و ستاد دیه برای آزادی بازنشستگان زندانی، قول وزیر نیرو برای رفع کامل خاموشی ها و فوت 669 هموطن دیگر بر اثر کرونا مهمترین عناوین این بخش خبری است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۹:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
زنجان-ایرنا- مدیر نمایندگی ستاد دیه استان زنجان، گفت: فرزندان یک فرد خیر، در عمل به وصیت پدر، با حضور در ستاد دیه استان، 100 سکه تمام بهار آزادی، به ارزش روز بیش از یک میلیارد تومان را، برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد، اهدا کردند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۷:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد دیه مازندران با اشاره به کمک یک میلیارد ریالی هنرمند کشور به ستاد دیه مازندران در روز جاری، گفت: در یکسال گذشته، زمینه آزادی 808 زندانی جرائم غیرعمد مازندران فراهم شد.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۷:۳۲    
با هدف پیشگیری و آزادی جمع 191 نفری بازنشستگانی که هم اکنون در بند زندان ها حضور دارند، تفاهم نامه همکاری ستاد دیه کشور و صندوق بازنشستگی به امضاء رسید.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۴:۵۸   + ۱۵ سایت دیگر  
با امضای تفاهم نامه ای میان صندوق بازنشستگی کشوری، ستاد دیه کشور و بانک صادرات ایران از بازنشستگان زندانی و درگیر جرائم غیرعمد حمایت می شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۴:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل ستاد دیه کشور گفت: بازنشستگان که میانگین سنی آن ها حدود 60 سال است با نیات خیر و بعضا برای ضمانت از بستگان نسبی یا سببی اقدام به ضمانت می کنند که در ادامه به دلایل متعدد همین عزیزان دچار مشکل حقوقی شده و علی رغم داشتن عروس و داماد و نوه سر از زندان درمی آورند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۴:۰۵   + ۱۸ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - با هدف پیشگیری و آزادی جمع 191 نفری بازنشستگانی که هم اکنون در بند زندان ها حضور دارند، تفاهم نامه همکاری ستاد دیه کشور و صندوق بازنشستگی به امضاء رسید. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۴:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - ستاد دیه آذربایجان شرقی گفت: پنج زندانی جرایم غیرعمد با کمک مالی خانواده ای خیر از زندان آزاد شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- مدیر نمایندگی ستاد دیه یزد گفت: پنج خیر نوعدوست با اهدای 780 میلیون ریال زمینه آزادی تعدادی از زندانیان جرایم غیرعمدمالی استان را به مناسبت ماه محرم فراهم کردند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۲:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
به همت ستاد دیه استان البرز و مشارکت محسن چاوشی هنرمند خَیر و مردمی در دونوبت زمینه آزادی 50زندانی بدهکار مالی فراهم شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۰:۱۷    
مدیرعامل ستاد دیه استان همدان از آزادی 114 زندانی جرائم غیر عمد از ابتدای امسال تا پایان مردادماه در همدان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۰:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
همدان-ایرنا- مدیرعامل ستاد دیه استان همدان گفت: آزادی زندانیان جرائم غیرعمد این استان همدان نیازمند کمک خیران و تامین بدهی 11 میلیارد تومانی آنان است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۰۰:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیر نمایندگی ستاد دیه چهارمحال و بختیاری گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 55 نفر زندانی جرایم غیرعمد با بدهی بالغ بر 50 میلیارد ریال آزاد شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۱۱:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
آمل- رئیس ستاد دیه مازندران گفت: از ابتدای امسال تاکنون با همکاری خیران 260 زندانی جرائم غیرعمد از زندان های استان آزاد شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۷:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیر نمایندگی ستاد دیه استان یزد: با تلاش های صورت گرفته در ستاد دیه استان یزد از ابتدای سال جاری تاکنون تعداد 76 نفر از زندان های استان آزاد شده و به آغوش خانواده خود بازگشتند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۲:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
بیست و سومین سالگرد شهادت سید اسدالله لاجوردی اولین رئیس سازمان زندان ها و مبتکر تشکیل ستاد دیه در کشور و دومین یادواره 45 شهید منسوب به کارکنان زندان های استان البرز در ندامتگاه فردیس برگزار شد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۱:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل ستاد دیه استان اصفهان گفت: طرح ویژه ستاد دیه استان اصفهان برای آزادی زندانیان در محرم و صفر امسال آزادی یک زندانی توسط یک هیئت در پویش نذر آزادی است، 850 زندانی جرائم غیرعمد در اصفهان برای آزاد شدن در انتظار کمک خیران هستند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۰۸:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/یزد مدیر نمایندگی ستاد دیه استان یزد گفت: با تلاش های صورت گرفته در ستاد دیه استان یزد از ابتدای سال جاری تاکنون تعداد 76 نفر از زندان های استان آزاد شده و به آغوش خانواده خود بازگشتند.