دوشنبه ۲۸ خردادساعت ۲۲:۲۸Jun 2024 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ستاد دیه»

موج   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیر ستاد دیه استان ایلام از آزادی 3 زندانی جرائم مالی غیر عمد به مناسبت فرارسیدن اعیاد قربان و غدیر خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۳:۲۰    
خیر کرمانی در آستانه عید قربان مبلغ 200 میلیون ریال هزینه قربانی و خیرات خود را برای آزادی زندانیان به ستاد دیه اهدا کرد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۰:۱۴   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- ستاد دیه کشور اعلام کرد: بنیاد مستضعفان با تخصیص اعتباری معادل 500 میلیارد ریال زمینه آزادی 500 زندانی محکوم جرایم غیرعمد را فراهم کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مراسم تشییع و تدفین مدیر عامل مجمع خیرین سلامت و رئیس ستاد دیه هرمزگان ساعت 15 امروز برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۰۹:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل ستاد دیه استان همدان گفت: دانش آموزان مدرسه دخترانه حضرت زینب(س) در همدان یک زندانی جرائم غیرعمد را آزاد کردند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۰۸:۴۰    
رئیس هیئت امنای ستاد دیه کشور به حواشی انتشار یک خبر واکنش نشان داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۲۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
حبیب الله برزگری نیکوکار اهل شهرستان بافق مبلغ 100 میلیون تومان را جهت آزادی 2 زندانی غیر عمد اهدا کرد.
میلاد لارستان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۷:۵۱    
رئیس اداره زندان لارستان با بیان اینکه با مشارکت و همکاری خیرین و ستاد دیه استان فارس در سال گذشته تعداد 43 زندانی با کمک خیرین منطقه و کمک ستاد...
میزان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۳:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس ه یئت امنای ستاد دیه کشور با اشاره به کمک ستاد اجرایی فرمان امام برای آزادی زندانیان گفت: در حال حاضر زندانیان نیازمند کمک خیرین در زندان های وجود دارند و خیرین نیز برای کمک به آزادی آن ها به ستاد دیه مراجعه می کنند.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۲۳:۵۵    
ستاد دیه کشور با همکاری ستاد اجرایی فرمان امام(ره) مبلغ بدهی زندانیان جرائم غیرعمد را که بدهی آنها کمتر از 100 میلیون تومان بود پرداخت کرد و موجب آزادی آنها شد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۵:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس ستاد دیه کاشان از آزادی یک زندانی جرایم غیرعمد توسط خانواده شهید حسینی خبر داد .
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۰:۵۶   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- ستاد دیه کشور اعلام کرد: ستاد اجرایی فرمان امام با اختصاص کمکی معادل 53 میلیارد تومان، زمینه آزادی زندانیان جرایم غیرعمد زیر 100 میلیون تومانی که تا پایان اردیبهشت ماه روند رسیدگی به پرونده آن ها صورت گرفته است، را فراهم کرد و آنها به آغوش جامعه بازگشتند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۰۸:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل ستاد دیه استان کرمان، گفت: با مجموع مبلغ جمع آوری شده در سوگواره ملی تعزیه ده زیار و کمک ستاد دیه 5 زندانی جرایم غیرعمد به برکت جلسه امام حسین (ع) آزاد می شوند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۰۹:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- مدیرعامل نمایندگی ستاد دیه چهارمحال و بختیاری گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون 43 زندانی جرایم غیرعمد در استان با حمایت خیرین و ستاد دیه استان آزاد شدند و به آغوش خانواده بازگشتند.
میزان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۶:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان کرمان از آزادی 62 نفر از زندانیان جرایم غیرعمد از زندان های استان از ابتدای سال تاکنون با همت ستاد دیه خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
خیر رفسنجانی مبلغ یک میلیارد ریال هزینه قربانی و نذورات فوت همسرش را برای آزادی زندانیان غیر عمد زندان رفسنجان به ستاد دیه اهدا کرد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۷:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل زندان های استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون با مساعدت ستاد دیه استان، محاکم قضایی و اخذ رضایت شکات و کمک خیران و نیکوکاران 50 زندانی جرائم غیرعمد از زندان های این استان آزاد شدند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۴:۴۵    
مدیر کل زندان های کهگیلویه و بویراحمد گفت: از ابتدای سالجاری تا کنون با مساعدت ستاد دیه استان، محاکم قضایی و اخذ رضایت شکات و کمک خیران و نیکوکاران 50 زندانی جرائم غیر عمد از زندان های استان آزاد شدند.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۲:۱۶   + ۱۳ سایت دیگر  
مادر یکی از شهدای مدافع حرم با حضور در ستاد دیه استان تهران با پرداخت بخشی از بدهی یک زندانی نیازمند در ثواب آزادی وی سهیم شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیرعامل ستاد دیه همدان گفت: یک خانواده در همدان هزینه سالگرد فرزندشان را صرف آزادی 2 زندانی جرائم غیرعمد از جمله یک دانشجو و یک خیاط کردند.
میزان   ۱۴۰۳/۰۳/۱۸ - ۱۲:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مقدمات آزادی یک زندانی با محکومیت های کیفری و حقوقی در حاشیه دیدار دادستان مرکز استان آذربایجان غربی با مددجویان زندان ارومیه پس از 8 سال فراهم شد.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۱۳:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
مجید صیادی مدیر نمایندگی ستاد دیه چهارمحال و بختیاری گفت: 11 نفر از زندانیان جرایم مالی غیرعمد از محل مشارکت مالی کارکنان یکی از بانک ها با همکاری این ستاد در استان آزاد شدند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۰۹:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
نیکوکار یزدی مبلغ 25 میلیون تومان هزینه سفر حج خود را در روز عزیمت خود به سرزمین وحی به ستاد دیه استان اهدا کرد.
معاونت امور استان ها   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان ها، دکتر هادی ابراهیمی طی حکمی از سوی ستاد دیه کشور به مدت دوسال به عنوان عضو معتمد هیئت امناء ستاد دیه استان مازندران منصوب شد. ...
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۱:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
رییس کل دادگستری مازندران در اولین جلسه خود با مدیرکل زندان های استان و اعضای ستاد دیه استان مازندران بر استفاده از ظرفیت کمیته امداد و دستگاه های مختلف برای آزادی زندانیان واجد شرایط تاکید کرد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۰:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری و رئیس هیئت امنای ستاد دیه استان آذربایجان شرقی از آزادی 70 زندانی جرایم غیرعمد و محکوم مالی این استان به مناسبت گرامیداشت شهدای خدمت و سالگرد ارتحال بنیانگذار انقلاب اسلامی خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۳/۱۵ - ۱۰:۰۲    
رئیس ستاد دیه استان اصفهان با اشاره به آزادی 888 نفر در سال گذشته، گفت: مردم این استان برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد و کمک به خانواده های نیازمند آنان مصمم هستند.
آفتاب ایلام   ۱۴۰۳/۰۳/۱۴ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
آفتاب ایلام |مدیر ستاد دیه استان ایلام از حضور یک معلم بازنشته در این ستاد خبر داد و گفت: این فرد با پرداخت مبلغ سیصد میلیون ریال در آزادی زندانی پدری که سرپرست پنج سرعائله هست مشارکت نمود.
میزان   ۱۴۰۳/۰۳/۱۴ - ۰۹:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری مازندران از آزادی 123 نفر از زندانیان جرایم غیر عمد با کمک ستاد دیه استان در دو ماه اول سال خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۴:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مدیر نمایندگی ستاد دیه خراسان جنوبی گفت: 23 زندانی جرایم غیر عمد از ابتدای امسال تاکنون با کمک ستاد دیه آزاد شدند که پنج نفر آنان به مناسبت 14 و 15 خرداد به آغوش خانواده بازگشتند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۳:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس ستاد دیه کاشان گفت: یک نیکوکار نوش آبادی با اقدام خیرخواهانه خود، هزینه پذیرایی حج خود را برای آزادی هشت زندانی جرائم غیرعمد اختصاص داد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۰:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
ستاد دیه کشور اعلام کرد: بدهی معلم بازنشسته 73 ساله که برای تامین هزینه های بیماری فرزندش مبالغی را قرض گرفته و به جهت ناتوانی از بازپرداخت در زندان است، روز گذشته با کمک های مردمی تامین شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۵:۴۷    
ایسنا/کردستان مدیر نمایندگی ستاد دیه کردستان، از آزادی 10 زندانی نیازمند مالی به پاسداشت روز نسیم مهر در استان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۲:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس ستاد دیه کاشان از آزادی هشت زندانی جرایم غیرعمد توسط یک خیر خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۱:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
مدیر نمایندگی ستاد دیه استان کرمان از آزادی 33 مددجوی جرایم غیرعمد از زندان های استان خبر داد و گفت: برای آزادی محکومان جرایم غیرعمد استان بیش از 40 میلیارد تومان نیاز است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۴:۵۶    
رییس کل دادگستری استان گیلان به همراه اعضای ستاد دیه استان با نماینده ولی فقیه در استان گیلان و امام جمعه رشت دیدار کردند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۲۲:۰۱    
ساوه- ایرنا - ستاد دیه استان مرکزی اعلام کرد، سرپرست یک فرزند معلول که به علت بدهی از ماه گذشته در بند بود با کمک یک سرباز وظیفه در شهرستان ساوه از بند رهایی یافت.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۲۰:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا : رئیس شورای حل اختلاف استان تهران از استقرار 30 شعبه ویژه در زندان های استان خبر داد و گفت: 2 هزار 785 نفر از زندانیان جرایم غیرعمد در اثر فعالیت این شعب و با کمک خیران و ستاد دیه از زندان آزاد شدند و 75 نفر از محکومین به قصاص نفس با تلاش این شعب از قصاص رهایی یافتند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۶:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان مدیر نمایندگی ستاد دیه استان کرمان گفت: چوپانی که از هفتم آذرماه سال گذشته به دلیل قتل شبه عمد راکب موتورسیکلت در برخورد با گله اش، در زندان منوجان استان کرمان به سر می برد، تا پایان هفته جاری آزاد خواهد شد.
راه ملت   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۲۲:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
همزمان با ایام دهه کرامت و با تلاش ستاد دیه در کهگیلویه و بویراحمد، کمک خیران، شکات و شورای های حل اختلاف 32 محکوم مالی و جرائم غیرعمد از زندان آزاد شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۲۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
اراک- رییس ستاد دیه استان مرکزی گفت: 54 نفر از محکومین جرایم غیر عمد این استان در 2 ماه گذشته آزاد شدند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۶:۰۱    
همزمان با ایام دهه کرامت و با تلاش ستاد دیه در کهگیلویه و بویراحمد، کمک خیران، شکات و شورای های حل اختلاف 32 محکوم مالی و جرائم غیرعمد از زندان آزاد شدند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۰:۲۷   + ۲۲ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- مدیر ستاد دیه آذربایجان شرقی گفت: مردم و صاحبان صنایع استان، با اهدای هزینه تاج گل مراسم شهدای خدمت، بیش از 10 میلیارد ریال به آزادی زندانیان غیرعمد کمک کردند که زمینه آزادی 20 زندانی فراهم شد.
خوزنیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۲۰:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- رییس کل دادگستری خوزستان گفت: 248 زندانی جرایم مالی و غیر عمد در دهه کرامت امسال از زندان های استان آزاد شدند. علی دهقانی روز شنبه با اشاره به سیاست قوه قضاییه مبنی از کاهش آمار زندانیان بیان کرد: در این دهه پر خیر و برکت ...
بسیج   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۰۹:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیر نمایندگی ستاد دیه کردستان از آزادی 37 زندانی جرایم غیرعمد به مناسبت دهه کرامت با کمک خیرین، خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۱۶:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان مدیر نمایندگی ستاد دیه استان کردستان از آزادی تعداد 37 زندانی جرائم غیر عمد به مناسبت دهه کرامت خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل- ایرنا- مدیر نمایندگی ستاد دیه استان اردبیل از فراهم شدن زمینه آزادی 50 نفر از محکومان جرایم غیرعمد و مالی از زندان های این استان با مشارکت خیران به مناسبت دهه کرامت خبر داد.