شنبه ۱۲ آذرساعت ۲۳:۰۷Dec 2022 3
جستجوی پیشرفته

موج رسا (mojerasa.ir)

  ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
عزت زمانی با بیان اینکه دشمن با تمام توان در فضای مجازی پیش می رود و چنان محاصره تبلیغاتی را تنگ کرده که فرصت گفت وگو و ارتباط با مخاطب را از جامعه روحانی گرفته است ...
  ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان با بیان اینکه تلاش داریم امسال تعداد پایگاه های اجتماعی را به 16 مورد برسانیم، گفت: امسال چهار دوره برای توانمندسازی مبلغان برگزار شده است.
  ۸ ساعت پیش    
عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد با بیان اینکه کمربندی شمالی (22 بهمن) به یک شریان اصلی شهری تبدیل می شود، گفت: با توجه به تقاطع هایی که در کمربندی شمالی (22 بهمن) وجود دارد در حقیقت این محور کمربندی نیست.
  ۸ ساعت پیش    
دانشگاه های استان زنجان برنامه های مختلفی را به مناسبت روز دانشجو برگزار خواهند کرد.
  ۸ ساعت پیش   + ۲۳ سایت دیگر  
عدم توجه داوود رکابی به اخطارهای جهاد کشاورزی مبنی برساخت و ساخت غیر مجاز منجر به تخریب ویلای وی شد.
  ۸ ساعت پیش    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان خرمدره با بیان اینکه احداث واحد های گلخانه ای تولید محصولات کشاورزی جزو طرح های مهم و اولویت دار جهاد کشاورزی است ...
  ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مسئول امور اداری و مالی موسسه خیریه مجتمع پزشکی ولی عصر(عج) زنجان با اشاره به اینکه برای ساماندهی پارکینگ بیمارستان ولی عصر چند نفر نیرو در بخش خصوصی در حال فعالیت است ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۰:۰۰    
رئیس اداره پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا استان زنجان با اشاره وضعیت جوی استان زنجان، گفت: بارش ها تا چهارشنبه در استان تداوم خواهد داشت.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل محیط زیست استان زنجان با بیان اینکه از بابت آلودگی صنعتی مشکل چندانی در رودخانه زنجانرود نیست گفت ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۶:۴۲    
امام جمعه خرمدره با محکومیت تشکیل کمیته حقیقت یاب شورای حقوق بشر در مورد ایران گفت: تشکیل این کمیته دخالت در امور داخلی ایران است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۵:۱۲    
امام جمعه ماهنشان با انتقاد شدید از عدم تبیین گری توسط خواص جامعه در بین مردم؛ مخصوصاً جوانان و نوجوانان گفت ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۴:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
امام جمعه زنجان با بیان اینکه قانون اساسی ایران مردمی ترین قانون است، گفت: مردمی ترین قانون اساسی که محور آن مردم سالاری دینی است متعلق به ایران اسلامی است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۳:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه سلطانیه با بیان اینکه برخی مجامع به اصطلاح بین المللی قطعنامه و بیانیه بر علیه ایران صادر می کردند که در واقع چهره شرور غرب را آشکار کرد ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۲۳:۳۲    
مادر شهید سید مرتضی حسینی با بیان اینکه از ملت ایران خواهش دارم که مانند گذشته حرمت رهبری را حفظ کنند، گفت: اغتشاشات اخیر فتنه شیطان است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۳:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان زنجان با تاکید بر عدم استقرار صنایع پر آب بر در شرق زنجان، گفت: 60 درصد آب شرب زنجان از چاه های شرق زنجان تامین می شود.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان با بیان اینکه نصب علمک در داخل بازار زنجان ممنوع است، گفت: علمک در داخل کوچه های قدیمی منتهی به بازار نصب شده و از این محل با انشعاب گازرسانی به داخل مغازه ها انجام می ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۲:۳۰    
مراسم چهلم شهید مدافع وطن سید مرتضی حسینی امروز در روستای ونیسر طارم برگزار می شود.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان با اشاره به صدور مجوز بیش از 2 هزار و 500 واحد دامداری روستایی گفت: در سطح استان زنجان سالانه 249 هزار تن انواع محصولات دامی تولید می شود.
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۰:۵۷    
معاون تعاون و رفاه اجتماعی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان با بیان اینکه اخذ پروانه مسکن فرزندان شهدا در مراحل پایانی است، گفت: مساعدت های شهرداری، اداره کل راه و شهرسازی ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۰۸:۲۵   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس اداره برنامه ریزی و مطالعات مسکن راه و شهرسازی استان زنجان، گفت: از متقاضیان ثبت نامی در طرح های جامع حمایتی مسکن حدود 32 هزارنفر واجد شرایط هستند و تا 14 آبان حدود 17 هزار نفر از متقاضیان مسکن ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۰۸:۲۵    
خدمات بسیج کاری بی مزد و منت در مناطق روستایی زنجان امید به فردای روشن را در دل ساکنان مناطق روستایی به وجود می آورد و امروز هم به همت بسیجیان مردم روستای بهرام بیگ و داش تپه زنجان از نعمت آب شرب ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل انتقال خون استان زنجان با اشاره به شیوع بیماری آنفلوانزا، از مردم زنجان دعوت به اهدای خون کرد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۱:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری زنجان گفت: ورودی پرونده های حقوقی و کیفری خرمدره نسبت به میانگین کشوری 13 درصد و نسبت به استان 7 درصد کمتر است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره اجتماعی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان زنجان با اشاره به کشفیات پلیس مبارزه با مواد مخدر استان زنجان، گفت: بیش از یک تن و 479 کیلوگرم از انواع مواد مخدر در استان زنجان کشف شده است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۰۹:۳۷    
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان گفت: پس از عاشورا مهمترین رسالت حضرت زینب (س) تبیین و تبلیغ از نهضت حسینی بود.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۰۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مسئول انجمن صنایع دستی سازمان بسیج هنرمندان استان زنجان با بیان اینکه نمایشگاه صنایع دستی و دست آفرینی بسیج از 5 آذر تا 9 آذر به مناسبت هفته بسیج برگزار شد ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۲۱:۳۲    
رئیس دانشگاه شهید بهشتی با بیان اینکه امروز در تربیت نیروی انسانی و تولید تجهیزات در حوزه هسته ای، مدیون این شهید هستیم، گفت: دکتر شهریاری در اکثر رشته های علمی سرآمد بود.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۵:۵۱    
مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان با اشاره به پرداخت تسهیلات ازدواج، گفت: امروز پرداخت تسهیلات ازدواج به 61 درصد رسیده است و استان زنجان رتبه 4 در پرداخت تسهیلات ازدواج را دارد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان موضوعات مختلفی مانند حمایت از چهارقلوهای زنجانی و ازدواج دانشجویی مطرح شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۵:۵۱    
مدیرکل هواشناسی استان زنجان با اشاره به ورود سامانه بارشی جدید به استان زنجان، گفت: این سامانه روز چهارشنبه وارد استان زنجان می شود.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۱:۱۵    
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان با بیان اینکه در سطح استان زنجان 92 هزارو 650 واحد مسکونی روستایی وجود دارد، گفت: برای 52 هزار فقره تسهیلات مقاوم سازی ارائه شده است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۱:۱۵    
استاندار زنجان با اشاره به اقدامات انجام شده در حوزه تسهیل ازدواج، گفت: الحاق محدوده و ساخت مسکن ملی اقداماتی است که در راستای کاهش و کنترل قیمت مسکن در زنجان انجام شده است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۳:۳۶    
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان زنجان با اشاره به اینکه خودروهای داخل شهر بر اساس باربرگ سهمیه نفت گاز دریافت می کنند گفت: خودروهای بین شهری نیز بر اساس بارنامه های صادر شده از راهداری ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
داور بین المللی فوتبال با بیان اینکه بهترین ترکیب در بازی با آمریکا همان ترکیبی است که در بازی با ولز وجود داشت، گفت: تیم ملی ایران با ترکیب 4-4-2 می تواند نتیجه بهتری را کسب کند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۳:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کنند سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان با بیان اینکه 29 طرح دانش بنیان به دبیرخانه این رویداد ارسال شده است، گفت: بخشی از این طرح ها در روز برگزاری رویداد ارائه می شوند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری زنجان با بیان اینکه جانمایی احداث بازارچه محصولات کشاورزی در سه نقطه از شهر زنجان انجام شد گفت : این بازارچه ها در گلشهر، پونک و خیام ایجاد خواهند شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۱:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
مسئول بسیج علمی استان زنجان با اشاره به برگزاری رویداد ملی فناورانه تا ثریا در زنجان، گفت: 10 طرح دانش بنیان در رویداد ملی تا ثریا ارائه می شود.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۰:۳۶    
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان زنجان با اشاره به ثمرات بسیج در کشور، گفت: قدرت دفاعی امروز کشور نتیجه فرهنگ بسیجی است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۴:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان زنجان با بیان اینکه امروز سامانه بارشی از استان خارج می شود، گفت: از روز چهارشنبه سامانه بارشی جدیدی وارد استان می شود.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۳:۳۱    
رئیس شورای اسلامی شهر زنجان با اشاره به اینکه برای سال پیش رو سیاست هایی برای اجرای پروژه ها در شهرداری وجود دارد گفت: طبق بازخوردی که از مردم گرفته ایم بحث پارک های بزرگ شهری، تفرجگاه ها ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۳:۱۵    
به مناسبت هفته بسیج صبح امروز با حضور مسئولان مدرسه 6 کلاسه ریاحی در انصاریه زنجان افتتاح شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی شهرستان طارم گفت : تاکنون در سطح شهرستان طارم 200 تن خرید حمایتی میوه روغنی زیتون انجام گرفته اما پیش بینی برای خرید 2 هزار تن است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۲:۴۵    
جانشین فرمانده سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان با اشاره به جنگ ترکیبی دشمن علیه ملت ایران، گفت: دشمن در فضای مجازی با سیاه نمایی کشوری را ترسیم کرده است که مشکلات بسیاری دارد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان با بیان اینکه کمبود نسبی پزشک در کل کشور وجود دارد و مختص استان زنجان نیست، گفت: نبود پزشک عمومی شهرستان خرمدره نیز در دو روز گذشته با جابه جایی پزشکان مرتفع شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۰۹:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
مسئول شبکه فراهم آوری پیوند اعضای دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان زنجان با اشاره به اینکه دهمین اهدا عضو در زنجان ثبت شد گفت ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۵:۳۰    
مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان با بیان اینکه گازرسانی به 114 روستا در استان در دست اجرا قرار دارد، گفت: در حال حاضر میزان بهره مندی روستایی از گاز در حدود 91 ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۵:۳۰    
معاون خدمات شهری شهرداری زنجان با اشاره به اینکه پارکینگ با ظرفیت 60 خودرو در میدان تره بار مرکزی شهر زنجان ایجاد شده است، گفت: این پارکینگ آماده بهره برداری است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۵:۳۰    
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان زنجان با بیان اینکه در همه زمینه ها هر وقت فرهنگ بسیجی واردشده است برد برای جبهه انقلاب است ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۴:۰۰    
رزمایش اقتدار بسیجیان استان زنجان امروز در مصلی نماز جمعه زنجان برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۱:۲۸    
فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان با بیان بسیج اشاره به نقش آفرینی بسیجیان، گفت: بسیج باطل السحر فتنه دشمان اسلام بوده است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه انصار المهدی(عج) استان زنجان با اشاره به اینکه امروز در حال جنگ تمام عیار با دشمن هستیم ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهره برداری شرکت آب و فاضلاب شهری استان زنجان با بیان اینکه در هشت ماهه نخست سال جاری بیش از 100 روستای استان زنجان از نعمت آب شرب بهره مند شدند ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۲۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مردم زنجان بعد از پیروزی تیم ملی فوتبال در برابر تیم ولز با حضور در خیابان های زنجان خوشحالی خود را ابراز کردند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۴:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه زنجان با اشاره به اینکه شاخص اثبات ایران دوستی هر فرد عدم ایجاد یاس در مردم و عدم امید سوزی است، گفت: با این که مشکلات ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۴:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه سلطانیه با بیان اینکه مدیریت جهادی به معنای مدیریتی است که محدود به زمان و مکان و وقت اداری نیست، گفت: مدیریت جهادی از تفکرات بسیجی است و این تفکر زیر ساخت تمدن سازی و پیشرفت همه جانبه است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۴:۴۱    
امام جمعه خرمدره با محکومیت قطعنامه سیاسی شورای حکام علیه ایران، گفت: این قطعنامه نمایشی از چهره شرور و جنایتکار آمریکا و هم پیمانان اروپایی آن بوده، و همان گونه که در عمل مشخص شد ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۴:۴۱    
نا امیدی دشمن پرستار جام جهانی قطع نامه
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه ساز استان زنجان با بیان اینکه حدود 40 درصد از مدارس نیز نیاز به مقاوم سازی و یا تخریب و بازسازی دارند گفت ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۰۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه ساز کشور گفت : امروزه 49 درصد مدارس آموزش و پرورش کشور با کمک خیرین است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۲۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مسئول بسیج دانش آموزی استان زنجان گفت: امروز همایش دختران حاج قاسم با حضور 450 نفر از فرماندهان و اعضای شورای واحد های بسیج دانش آموزی مقطع متوسطه دوم سراسر استان در زنجان برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۳:۰۰    
رئیس اتحادیه آجیل و خشکبار استان زنجان با اشاره به قیمت پسته در بازار، گفت: قیمت پسته نسبت به نمونه مشابه سال قبل 50 درصد افزایش داشته است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۳:۰۰    
اصغر نصیری جانباز دوران دفاع مقدس شکار هواپیما توسط رزمندگان زنجانی در دفاع مقدس را روایت می کند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۳:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
روابط عمومی سازمان حج و زیارت استان زنجان در خصوص بروز رسانی اطلاعات در سامانه رزرو اطلاعیه ای صادر کرده و از همه دارندگان فیش حج تمتع درخواست کرد حتما به سامانه رزرو مراجعه و بروز رسانی خود را انجام ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۳:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان گفت: طبق اعلام سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، نرخ جدید ذخیره سازی گندم در سال 1401 اعلام شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۳:۰۰    
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان ابهر با اشاره به اینکه محدودیتی در ارائه مجوز برای تعداد خانه های بوم گردی در روستا ها وجود ندارد گفت ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان با بیان اینکه امسال در حدود 300 هکتار از اراضی زراعی استان زنجان زیر کشت نشائی پیاز رفته بود ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۰۹:۴۵    
در پی انتشار خبری با عنوان "نبود برق مستقیم در محور تهم _ چورزق مانع توسعه اینترنت سیار است" در سایت موج رسا شرکت توزیع برق زنجان توضیحات مکتوبی را به موج رسا ارسال کرد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۰۸:۴۵    
فاضلاب در بخشی از مناطق شهری زنجان بیرون زده است و به گفته برخی از مسئولان عدم ساماندهی این امر موجب این خواهد شد که بهداشت و سلامت مردم به خطر بیفتد ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۲۲:۱۳   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: نزدیک 55 کیلومتر از 113 کیلومتر محور سلطانیه به قیدار و همدان آسفالت شده و زیر بار ترافیک رفته است و ادامه این محور به طور متوسط 35 تا 40 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۲۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان با بیان اینکه در سطح استان قریب به 100 فروشگاه مجاز عرضه سموم فعالیت دارند ...
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۲۲:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی شهرستان طارم گفت: سومین جشنواره ملی شکر گذاری ملی زیتون از فردا در شهر آببر شهرستان طارم برگزار می شود.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۶:۰۸   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی، گفت: در کل کشور بیش از 10 هزار کیلومتر مسیرهای مختلف زیر ساختی شامل ریلی، آزاد راهی و بزرگراهی در حال اجرا است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۶:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان زنجان با اشاره به اینکه اعتبار پروژه دو خطه کردن راه آهن زنجان_قزوین در سه سال جذب خواهد شد، گفت: یک چهارم اعتبار امسال جذب می شود.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۴:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست مدیریت سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری زنجان با بیان اینکه 18 دستگاه اتوبوس مناسب شده معلولان وارد ناوگان شهری می شود گفت: سه دستگاه پلاک گذاری شده است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۴:۲۳    
مدیرکل هواشناسی استان زنجان با اشاره به ورود سامانه بارشی جدید به استان زنجان، گفت: این سامانه روز جمعه وارد استان زنجان می شود.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۰۸:۵۳   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری زنجان با اشاره به فرایند رسیدگی به پرونده های بازداشتی ها در استان گفت: برای 45 درصد از دستگیرشدگان پرونده قضایی تشکیل شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۸:۵۰    
عضو شورای اسلامی شهر زنجان با بیان اینکه مشکل فاضلاب شهرک کوچمشکی بسیار بحرانی شده است، گفت: شهروندان نامه نگاری های بی شماری به شورا، شهرداری، نمایندگان مجلس برای رفع مشکل داشته است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۸:۵۰    
عضو شورای اسلامی شهر زنجان با اشاره به اینکه در بخشی از منطقه کوی نارون مشکل بیرون زدگی فاضلاب انسانی وجود دارد، گفت: اگر این فاضلاب هدایت نشود آسیب های بهداشتی و سلامت مردم را در پی خواهد داشت.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۸:۵۰    
جانشین فرمانده سپاه انصار المهدی(عج) استان زنجان با بیان اینکه هویت زدایی در دسترس کار دشمن است، گفت: دشمن به دنبال این است که بعد از هویت زدایی خود برای ما هویت سازی کند.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۸:۵۰    
مدیرکل دفتر هماهنگی امور سرمایه گذاری و اشتغال استانداری زنجان با بیان اینکه حکمرانی در صنعت نیازمند یک وحدت فرمان و تدبیر است، گفت: مشکل ما تولید و تامین سرمایه نیست؛ مشکل ما بازار فروش است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۵:۲۰    
رئیس شورای اسلامی شهر زنجان گفت: فاز اول پروژه بزرگ سبزه میدان کم کم به مرحله نهایی خود می رسد و طبق بازدید های انجام شده پیشرفت پروژه در شرایط مطلوب است و در اولین فرصت فاز اول افتتاح خواهد شد.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان گفت: طبق برنامه ریزی ها امسال 200 روستا در استان زنجان وارد فاز اجرای طرح هادی می شود و در این راستا 250 میلیارد تومان اعتبار پیش بینی شده است.
  ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۰:۰۵    
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان با بیان اینکه شهرداری زنجان به پنجره ملی خدمات دولت هوشمند متصل شده است گفت ...
  ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۷:۴۲    
کارشناس اداره کل هواشناسی استان زنجان با اشاره به بارش باران در روزهای پایانی هفته، گفت: احتمال بارش برف در ارتفاعات وجود دارد.
  ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۷:۴۲    
رئیس میراث فرهنگی شهرستان ابهر با رد هر گونه ساخت و ساز در حریم اثر تاریخی قلعه تپه ابهر گفت: تعدادی از افراد که در فاصله مشخص شده از این اثر تاریخی ساختمان احداث کرده اند با تخلف تعداد طبقات را ...
  ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۶:۴۲    
مدیر شرکت ملی پخش فراورده های نفتی استان زنجان با اشاره به اینکه سال گذشته میزان تخصیص سهمیه نفت سفید مازاد متناسب با موقعیت جغرافیایی شهرستان ها و دمای هوای منطقه متفاوت بود ...
  ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۴:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج،سپاه انصارالمهدی(عج)استان زنجان بیانیه ای صادر کرد.
  ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۴:۱۰    
مدیر امور زراعت سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان با اشاره اینکه سال گذشته به 168 دستگاه از محل طرح جهش تولید در دیمزارها تسهیلات 4 درصدی ارائه شده است ...
  ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
قهرمان آسیایی بوکس با بیان اینکه پیروزی تیم ملی در مسابقات مایه ی خوشحالی مردم می شود، گفت: مردم از تیم ملی انتظار دارند که در این رویداد ورزشی بسیار پرقدرت حاضر شوند.
  ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۱:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
مسئول بسیج سازندگی استان زنجان با بیان اینکه ساخت 160 مسکن محروم در دستور کار است، گفت: 20 واحد از خانه محرومان در هفته بسیج آماده افتتاح است.
  ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۱:۴۰    
حجت الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی رئیس کل دادگستری این استان در پیامی فرارسیدن هفته بسیج را به بسیجیان سراسر کشور و آحاد جامعه تبریک گفت.
  ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۰۹:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور شهرستان زنجان با بیان اینکه واژگونی پراید در زنجان مرگ راننده را رقم زد، گفت: به نظر ما تصادف جرحی بوده است اما به دلیل حریق و سوختگی راننده فوت شده است.
  ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۰۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر آب و خاک سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان با بیان اینکه ساخت استخر های معیشتی در مناطق مختلف استان زنجان در دستور کار قرار دارد گفت: استخر معیشتی شهرستان ماهنشان دهه فجر افتتاح می شود.
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۵:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
جانشین قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه انصار المهدی(عج) استان زنجان با اشاره به بسیج آب رسانی، گفت: طرح آب رسانی به 12 روستای دارای تنش آبی مناطق هدف در سال 1401 اجرا شد.
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان زنجان با اشاره به نقش مردم در جامعه، گفت: در فتنه ها، نیروهای امنیتی، انتظامی و بسیج درصحنه هستند اما خنثی کننده فتنه دشمنان حضور مردم در صحنه است.
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان با اشاره به اجرا 99 پروژه عام المنفعه در استان، گفت: بیش از 45 هزار بسته کمک معیشتی در 6 ماه اول سال و 430 هزار بسته معیشتی در دوران کرونایی توسط بسیج در ...
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بیمه سلامت استان زنجان با بیان اینکه در سطح استان زنجان 100 درصد نسخه نویسی به صورت الکترونیکی است، گفت: تعداد تخلفات در خصوص پذیرش آزاد نسخه در زنجان کمتر از 10 مورد بوده است.
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۲۰:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
امام جمعه زنجان گفت: در حوادث اخیر دشمنان کاملا مجهز وارد شده اند و از همه نوع ابزار استفاده می کنند و خشونت دشمنان نشان از مستأصل بودن آنها در برابر نظام است ...
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۲۰:۱۵    
معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان با اشاره بازرسی دوره ای بازرسان از باشگاه های ورزشی، گفت: در صورت مشاهده تخلف توسط بازرسان اداره کل ورزش و جوانان ...
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۴:۱۴    
مدیر عامل شرکت توزیع برق زنجان با بیان اینکه کمترین تعداد مشترکان برق در بخش صنعتی است گفت: بیشترین مصرق برق در همین بخش انجام می شود که در راستای تولید به کار می رود.
مشاهده نتایج بیشتر...