شنبه ۲۸ فروردینساعت ۱۳:۰۸Apr 2021 17
جستجوی پیشرفته

موج رسا (mojerasa.ir)

موج رسا 29 اسفند 1394 موج رسا 7 بهمن 1395 موج رسا 29 اسفند 1398 موج رسا 30 اسفند 1399 موج رسا 1 فروردین 1400 موج رسا 2 فروردین 1400 موج رسا 3 فروردین 1400 موج رسا 4 فروردین 1400 موج رسا 5 فروردین 1400 موج رسا 6 فروردین 1400 موج رسا 7 فروردین 1400 موج رسا 8 فروردین 1400 موج رسا 9 فروردین 1400 موج رسا 10 فروردین 1400 موج رسا 11 فروردین 1400 موج رسا 12 فروردین 1400 موج رسا 13 فروردین 1400 موج رسا 14 فروردین 1400 موج رسا 15 فروردین 1400 موج رسا 16 فروردین 1400 موج رسا 17 فروردین 1400 موج رسا 18 فروردین 1400 موج رسا 19 فروردین 1400 موج رسا 20 فروردین 1400 موج رسا 21 فروردین 1400 موج رسا 22 فروردین 1400 موج رسا 23 فروردین 1400 موج رسا 24 فروردین 1400 موج رسا 25 فروردین 1400 موج رسا 26 فروردین 1400 موج رسا 27 فروردین 1400 موج رسا 28 فروردین 1400 
  ۲۷ دقیقه پیش    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: شب شعر رمضان در بخش ویژه ایثار و شهادت به مناسبت برگزاری کنگره 3535 شهید استان زنجان برگزار می شود.
  ۵۷ دقیقه پیش    
عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی گفت: اخذ مالیات باید از خود اظهاری به سمت هوشمند و سامانه محور شدن سوق یابد چرا که در حال حاضر نظام مالیاتی کشور ناکارآمد و ضعیف است.
  ۲ ساعت پیش    
رئیس بسیج جامعه پزشکی استان زنجان گفت: بسیج جامعه پزشکی استان زنجان تا کنون بیش از 14 هزار و 70 خانوار زنجانی را غربالگری کرده است.
  ۲ ساعت پیش   + ۲۶ سایت دیگر  
مشاور هاشمی گفت: دستیابی به اجماع میان اصلاح طلبان سخت است.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
فعال سیاسی اصلاح طلب، درباره انتخابات 1400 گفت: گزینه های زیادی برای حضور مطرح هستند؛ برای مثال آقای جهانگیری، مسعود پزشکیان و آقای ظریف نامشان در میان احزاب اصلاح طلب مطرح است.
  ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
سکوت و انفعال طرف های غربی برجام در مورد مسئولیت حادثه نطنز، جای سوال دارد.
  ۲ ساعت پیش   + ۲۹ سایت دیگر  
کرمانشاه- وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نشست استانی ستاد گرونا کرمانشاه گفت: اجازه ترزیق واکسن غیراستاندارد را نمی دهیم.
  ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیر بورس منطقه ای استان زنجان با اشاره به معاملات این منطقه در هفته گذشته (21 تا 25 فروردین ماه) گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۶:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان زنجان گفت: تغییر رنگ بندی استان زنجان به سیاه کذب محض است و وزارت بهداشت هم در این زمینه اعلامیه ای نداشته است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۶:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان زنجان گفت: طبق برنامه ریزی ها در ماه مبارک رمضان امسال با ایجاد 45 آشپزخانه مهدوی در مناطق مختلف استان ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۱:۱۰    
رئیس اتحادیه قنادان استان زنجان از کم کاری مسئولان استانی در تامین روغن مایع قنادان انتقاد کرد و گفت: هیچ اقدام موثری در خصوص تامین مواد اولیه قنادان نشده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان گفت: فیلم مستند معرفی خردسالترین شهید کشور نیز ساخته می شود که برنامه ریزی اولیه انجام و با کارگردان این مجموعه رایزنی شده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
دبیر جامعه روحانیت مبارز استان زنجان گفت: اهمیت و نقش انتخابات در کشور بسیار روشن و واضح است و قطعاً حضور مردم در پای صندوق های رای و حساس بودن نسبت به انتخابات ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۱:۱۰    
کارشناس مسائل مذهبی گفت: ماه مبارک رمضان ارتباط تنگاتنگی با دولت کریمه حضرت مهدی (عج) دارد و باید در گام نخست معرفت، محبت، بصیرت، نصرت و ولایت مهدوی مورد توجه قرار گیرد
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۵:۴۰    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان زنجان گفت: واکسیناسیون افراد تالاسمی آغاز شده است و جزو اولویت اول هستند و با آنها برای مراجعه تماس گرفته می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۵:۴۰    
کارشناس مسائل مذهبی گفت: ماه رمضان به معنای سکوی پرتاب انسان برای جدا شدن از مادیات و رفتن به سوی معنویات و خداوند متعال است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۴:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان زنجان گفت: در سال 99 در مجموع 17 هزار و 657 نفر- دوره در آموزشگاه های دولتی و غیردولتی فنی و حرفه ای این استان تحت آموزش قرار گرفتند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۳:۲۵   + ۲۰ سایت دیگر  
دشمنان و دوستان انقلاب باید به این واقعیت و تبعات آن واقف شوند که رژیم صهیونیستی فقط یک تهدید نیست.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۳:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
سؤال اساسی اینکه جناب رئیس جمهور از آن 28 صد روز حضور در دولت کدام تحریم را شکستی که اکنون در صدروز پایانی شکست تحریم ها برای مردم باورپذیر شود؟ قضاوت با مردم وهمه آن 24 میلیونی که به ایشان رأی دادند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۳:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
نوبخت اظهارات همتی مبنی بر تأثیر بی انضباطی مالی دولت بر رشد پایه پولی و تورم را رد کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۳:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
معاون مرکز پژوهش های مجلس گفت: مجلس شورای اسلامی طبق قانون اقدام راهبردی حق نظارت در خصوص رفع تحریمها را دارد و بررسی ها نشان می دهد که حداقل 3 تا 6 ماه زمان برای راستی آزمایی حقیقی لازم است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۳:۲۵    
رئیس اتاق اصناف استان زنجان با اشاره به مشکلات بانکی واحدهای صنفی در اثر اعمال محدودیت های کرونایی گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۱:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
نهاد ناظر بر فعالیت های هسته ای سازمان ملل روز چهارشنبه اعلام کرد که ایران مقدمات آغاز غنی سازی 60 درصدی در سایت هسته ای نطنز را تقریباً تکمیل کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۱:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
وزرای خارجه آمریکا و چهار کشور اروپایی در حاشیه نشست سران ناتو در بروکسل پیرامون موضوعات مختلفی از جمله ایران، جنگ یمن و تنش در مرزهای اوکراین با روسیه گفتگو کردند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۱:۵۵   + ۳۶ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه با اشاره به آخرین وضعیت پرونده بابک زنجانی گفت: بخشی از اموال داخل را تحویل دادیم و تلاش های جدی می کنیم برای اموال و دارایی هایی که وی در خارج از کشور دارد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۱:۵۵   + ۲۴ سایت دیگر  
گزارش های سازمان هواشناسی، از وجود بارش های بهاری در آسمان اغلب استان های کشور حکایت دارد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۱:۴۰   + ۱۸ سایت دیگر  
محسن قاضی مرادی بازیگر سینما و تلویزیون شب گذشته 25 فروردین ماه درگذشت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۱:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت دفاع ایالات متحده با تأیید حمله راکتی شامگاه چهارشنبه به پایگاه نظامی آمریکا در مجاورت فرودگاه اربیل عراق، از وقوع یک آتش سوزی بزرگ در نزدیکی این فرودگاه خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۱:۴۰   + ۳۹ سایت دیگر  
فیلم مستند لشکر زینبی به کارگردانی محسن اردستانی ساعت 20:10 پنجشنبه شب بیست و ششم فروردین ماه از شبکه اول سیما پخش می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۱:۴۰   + ۵۲ سایت دیگر  
معاون فنی گمرک ایران از ورود 400 هزار دوز واکسن چینی به فرودگاه امام خمینی (ره) در بامداد امروز خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۰:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس مسائل اقتصادی با اشاره به برخی دلال بازی ها در اقتصاد کشور گفت: سوداگری و دلالی در کشور باید ریشه کن شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۰:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
شهادت محیط بانان زنجانی، ساخت یک فیلم سینمایی درباره محیط بانان را به جریان انداخت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان زنجان گفت: همانطور که مقاطع فراموش نشدنی در تاریخ کشور مانند انقلاب و دفاع مقدس وجود دارد، ملت ایران در مبارزه با کرونا ویروس نیز خوش درخشیدند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۹:۵۵   + ۲۳ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با تاکید بر پرهیز از سیاسی کاری در مبارزه با بیماری کرونا گفت: متاسفانه عده ای تلاش می کنند ویروس کرونا و مرگ مردم را عاملی برای موفقیت در عرصه سیاست بدانند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۸:۱۰    
فرماندار زنجان با اشاره به اینکه همچنان روند شیوع کرونا باعث شده شرایط استان در وضعیت بحرانی قرار گیرد گفت: برنامه های هیئت های مذهبی در ماه مبارک رمضان لغو شده و به صورت مجازی خواهد بود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
استاندار زنجان با اشاره به گذشت بیش از 14 ماه از شیوع ویروس کرونا گفت: تلاش های فراوانی برای مدیریت و مقابله با این بیماری انجام شده که بخش عمده ای از این تلاش ها توسط جوانان صورت گرفته است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
افزایش 53.7 درصدی پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج در سال 99 نسبت به 98 و عدم محدودیت منابع برای اجرای طرح های اشتغال حوزه جوانان از مواردی بود که در اولین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان زنجان ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۷:۵۵    
کارشناس مسائل مذهبی گفت: رمضان دارای کرامات و فضیلت هایی برای میهمانان این ماه است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۷:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر نمایندگی ستاد دیه در استان زنجان با اشاره به آغاز ماه مبارک رمضان گفت: جشن گلریزان امسال در قالب پویش زنجان همدل جهت آزادی زندانیان جرایم مالی غیرعمد اجرا می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت استان زنجان با اشاره به اجرای طرح ضیافت در استان زنجان گفت: نظارت بر بازار در قالب این طرح تشدید شده و متخلفان بدون اغماض به تعزیرات حکومتی معرفی می شوند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۵۵   + ۵۴ سایت دیگر  
بیش از 300 فیلم بلند سینمایی، مستند و کوتاه ایرانی، متقاضی حضور در سی وهشتمین جشنواره جهانی فیلم فجر هستند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
با توجه به عدم برنامه ریزی مناسب و نداشتن برنامه، موانع بزرگی بر سر راه تحقق شعار با عنوان تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها وجود دارد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۱۰   + ۱۳ سایت دیگر  
قیمت نفت خام در معاملات امروز، چهارشنبه تحت تاثیر گزارش کاهش ذخایر انبارهای نفت آمریکا رشد کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا در تماس تلفنی با همتای روس، پیشنهاد داد تا طرفین با حضور در کشور ثالث، با یکدیگر دیدار و درباره تحولات شرق اوکراین گفتگو کنند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۱۰   + ۲۰ سایت دیگر  
کاخ الیزه که به خرابکاری چند روز پیش در سایت هسته ای نطنز واکنشی نشان نداده بود آغاز غنی سازی 60 درصد توسط ایران را محکوم کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۵۵   + ۳۵ سایت دیگر  
سنای ایالات متحده وندی شرمن نامزد پیشنهادی جو بایدن برای معاونت وزارت امور خارجه آمریکا را تایید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۵۵   + ۲۴ سایت دیگر  
یارانه ماه مبارک رمضان امشب ساعت 24 به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
پس از گزارش ایجاد لخته خون در بدن 6 زن که واکسن کووید19 جانسون و جانسون را دریافت کرده بودند، مقامات آمریکایی تزریق آن را متوقف کردند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۸:۵۵   + ۴۰ سایت دیگر  
آمریکا درمذاکرات هسته ای با یکصدوچند کارشناس حضور پیدا می کند و ایران تنها با 16نفر و اکنون نیز ریچارد نفیو که با عنوان معمار تحریم های ضدایرانی شناخته می شود، همراه تیم آمریکا در وین حضور دارد و...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۸:۵۵   + ۸۱ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ سفید شامگاه سه شنبه گفت که اعلام غنی سازی 60 درصد توسط ایران را جدی می گیریم.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۸:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش موج رسا; محمد ایمانی فعال رسانه ای در کانال تلگرامی خود نوشت: سایت جماران (وابسته به مجموعه تحت مدیریت سید حسن خمینی، دیشب این خبر را از قول سید یاسر خمینی (برادر سید حسن) منتشر کرد: ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۸:۵۵   + ۵۵ سایت دیگر  
منابع عراقی از کشته و زخمی شدن شماری از جاسوس های سرویس جاسوسی رژیم صهیونیستی در شمال عراق خبر دادند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
استاندار زنجان گفت: هم اکنون 5 شهرستان در وضعیت قرمز و 3 شهرستان در وضعیت نارنجی قرار دارند که افزایش میزان رعایت پروتکل های بهداشتی می تواند به بهبود وضعیت شهرستان ها کمک کند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۸:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان با بیان اینکه باید با آمادگی کامل به استقبال ماه مبارک رمضان برویم، گفت: در این ماه مبارک باید غبار غفلت و گناه 11 ماه گذشته را بشوییم.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راه آهن شمالغرب کشور از پیشرفت فیزیکی 78 درصدی پروژه دو خطه کردن راه آهن زنجان قزوین خبر داد و گفت: تکمیل پروژه در انتظار تامین اعتبار است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۷:۱۰    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان زنجان گفت: تجهیزات 40 تخت آی سی یو در استان زنجان توزیع شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس هیات کُشتی استان زنجان با بیان اینکه 2 مقام پنجمی در مسابقات انتخابی تیم ملی کشتی آزاد جوانان نصیب این استان شد ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۵۵    
جانشین پلیس راه استان زنجان گفت: با تاکید ستاد کرونای استان اعمال محدودیت ترددها در محورهای مواصلاتی استان تشدید شده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۴۰    
رئیس اتاق بازرگانی استان زنجان با اشاره به اینکه حل مشکلات حوزه تولید نیاز به حرکت جهادی مدیران دارد گفت:برخی از مشکلات و موانع تولید کشوری بوده وبرای حل آن باید اقدامات ریشه ای و قانونی انجام شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۲۵   + ۲۱ سایت دیگر  
راستی آزمایی چندساعته و چندروزه رفع تحریم ها، اساساً مغایر با اصل و ضرورت راستی آزمایی واقعی است و نمی تواند تضمین کننده منافع اقتصادی ایران باشد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رونمایی از 113 دستاورد صنعت کاربردی هسته ای در مراسم ملی روز فناوری هسته ای در حالی برگزار شد که یک روز پس از آن شاهد تروریسم هسته ای در سایت هسته ای نطنز بودیم.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۲۵   + ۲۶ سایت دیگر  
دبیر کل حزب مردم سالاری گفت: رئیس جمهور برای علی لاریجانی به عنوان مسئول پیگیری سند 25 ساله ایران و چین حکم زده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۲۵   + ۱۵ سایت دیگر  
حالا پس از گذر از آن روزها و خسارتی که به دلیل نادیده گرفتن خطوط قرمز نظام در معاهده برجام به ملت ایران تحمیل شد؛ لغو همه تحریم ها و راستی آزمایی عملی آن حرف قطعی امروز برای بازگشت به برجام است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان زنجان گفت: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده،10 پروژه اقتصاد مقاومتی امسال در استان زنجان اجرایی می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
استاندار زنجان گفت: با توجه به تاکید ستاد شعار سال کشور 50 درصد پروژه های امسال در حوزه فن آوری تعریف می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۵۵   + ۱۶ سایت دیگر  
جلسه علنی مجلس دقایقی پیش آغاز شد و سوال نماینده مردم کرمانشاه از وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در دستور کار قرار گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۵۵   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از پیشنهاد افزایش سقف وام دانشجویی برای سال تحصیلی 1401_1400خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
بر اساس گزارش توسعه هوش مصنوعی چین در سال 2020، این کشور در سال گذشته میلادی 76 درصد از کل اختراعات جهان در حوزه هوش مصنوعی را ثبت کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۵۵   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس نظام صنفی کشاورزی با بیان اینکه در جلسه عصر امروز شورای قیمت گذاری محصولات استراتژیک، مسئولان برای اصلاح نرخ خرید گندم متقاعد شدند، گفت: تعیین قیمت جدید به هفته آینده موکول شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار خرم دره گفت: رهگیری خانه به خانه بیماران کرونایی در قالب طرح شهید سلیمانی در خرم دره انجام می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان گفت: تاکنون بیش از 33 میلیارد تومان تسهیلات بلاعوض برای ساخت مسکن محرومین اختصاص یافته است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۴۰   + ۳۰ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر از تعطیلی روز بازارها، مراکز همگانی خرید و فروش خودرو و مراکز تجاری زیر مجموعه شرکت ساماندهی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۴۰   + ۱۳ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا اعلام کرد در ماه مارس با توزیع یارانه نقدی تحت بسته مالی جو بایدن، کسری بودجه آمریکا به 660 میلیارد دلار رسیده است که رکوردی تاریخی برای این ماه به حساب می آید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور عراق طی حکمی برگزاری زودهنگام انتخابات پارلمانی عراق در تاریخ 10 اکتبر 2021 را تأیید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۴۰   + ۱۹ سایت دیگر  
انصارالله یمن اعلام کردند که تأسیسات شرکت دولتی نفت سعودی آرامکو در جده و جبیل را هدف حمله قرار دادند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
اسامی پذیرفته شدگان مرحله دوم هشتمین آزمون استخدامی فراگیر سازمان قضائی نیروهای مسلح اعلام شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگ سازی بسیج دانشجویی استان زنجان گفت: با شیوع ویروس منحوس کرونا تمام برنامه های فرهنگی و مذهبی تحت تاثیر قرار گرفته اما فرصت جدیدی نیز برای برنامه ریزی پیرامون راهیان نور در فضای مجازی ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۱:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
رئیس ستاد انتخابات استان زنجان با اشاره به اتمام مهلت ثبت نام از داوطلبان ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی روستا در 22 فروردین ماه گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۴:۲۵   + ۳۲ سایت دیگر  
اندیشه سیاسی امام (حکومت در عصر حاضر) از جهت شکل و محتوا بر سه اصل قابل جمع استوار است؛ 1- جمهوری اسلامی 2- مردم سالاری دینی 3- اسلام سیاسی ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۴:۱۰    
دبیر حزب موتلفه اسلامی استان زنجان گفت: تبلیغات رنگارنگ به منزله اصلح بودن فرد نیست همانگونه که شعارهای آزادی بیان و ایجاد عدالت فریبی بیش نبوده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان گفت: مانع زدایی برای اعطای مجوزهای صنایع دستی و گردشگری در استان زنجان در سال جاری انجام می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۴:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان زنجان با اشاره به نامگذاری سال جاری به عنوان تولید؛ پشتیبانی ها؛ مانع زدایی ها گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری زنجان گفت: همه ماموریت ها و برنامه های کمیته بانوان کنگره 3535 شهید استان زنجان تا زمان برگزاری کنگره شهدا اجرایی می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۲۵   + ۲۰ سایت دیگر  
آمریکا از یک سو ادعای صداقت در مذاکره دارد و از سوی دیگر با صهیونیست ها در اقدامات تروریستی در میدان شریک است، لذا عاقلانه ترین و شاید حداقلی ترین اقدام آن است که تیم ایرانی در وین مذاکرات را ترک کند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
یکی از علت های آغاز موج چهارم کرونا اختلاف نظر در نحوه تصمیم گیری و عدم اجرای مصوبات ستاد مبارزه با کرونا توسط دستگاه های اجرایی دولت بود؛ اما چه شد که این ستاد سفرهای نوروزی را برای مردم آزاد کرد؟
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۲۵   + ۳۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی کشورمان اقدام علیه مرکز غنی سازی نطنز را نشان دهنده شکست مخالفان پیشرفت های صنعتی و سیاسی کشور برای جلوگیری از توسعه چشمگیر صنعت هسته ای دانست.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۲۵    
مدیر حوزه های علمیه خواهران استان زنجان گفت: 30 اردیبهشت آخرین مهلت ثبت نام حوزه های علمیه خواهران زنجان محسوب می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
انبارلویی نوشت: نامزدهای ریاست جمهوری که خود را برای رسیدن به پاستور آماده می کنند آیا واقعا به فکر سرانجام رساندن بار سنگین تولیدکشور به مقصد برحسب دقت ها و ملاحظات قوانین جامع و مانع هستند؟
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس مسائل اقتصادی گفت: قیمت مسکن علی رغم رکود باز هم در اسفندماه سال گذشته در حال افزایش بود که نشان می دهد هیچ نظارت و کنترلی بر قیمت بازار مسکن نیست.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۹:۱۰    
دبیر جامعه روحانیت مبارز استان زنجان گفت: رئیس جمهوری به عنوان مسئول اجرایی کشور، مقصر اصلی شرایط موجود به لحاظ اقتصادی، معیشتی، اشتغال و حتی وضعیت کرونایی بوده و باید پاسخگو باشد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۶:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مجمع انتخابات هیات فوتبال استان زنجان در حالی که پس از کش و قوس های فراوان قرار بود ساعت 10 صبح امروز (22 فروردین) با حضور رئیس فدراسیون برگزار شود در ساعات پایانی شب گذشته به صورت ناگهانی و به دلیل ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۶:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان زنجان گفت: در حال حاضر 4 شهرستان استان زنجان در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره مسافر اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: نرخ بلیط ناوگان حمل و نقل مسافربری شهری زنجان از جمله اتوبوس، مینی بوس و سواری به نرخ اسفند ماه سال گذشته برگشت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۱:۵۵   + ۷۵ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با اعلام اینکه افزایش سقف اجاره بها برای سال 1400 در آغاز فصل اجاره تعیین می شود، گفت: آمارهای بانک مرکزی درباره افزایش 6 درصدی قیمت مسکن را قبول ندارم.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت آینده باید جهادی و پای کار بوده و دارای راهکارهای اقتصادی برای حل مشکلات کشور باشد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۹:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
اصناف از دو مسیر از کرونا آسیب دیده اند؛ اولی به واسطه محدود شدن عرضه و تقاضای کل بوده و دومی به واسطه محدودیت هایی است که دولت در فروردین سال 99، آذرماه 99 و بار دیگر در شرایط فعلی اعمال کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۹:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
خط خارجی در لبنان بر مبنای محدود کردن قدرت مقاومت و گرفتن عرصه سیاسی از آن است در عین حال اختلاف نظرهایی میان عربستان و فرانسه وجود دارد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۹:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
آنچه امروز منافع ملی ایران را تهدید می کند، تکرار تجربه های تلخ برخی دیپلمات ها و مسئولان اجرایی در ماجرای برجام است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۹:۵۵   + ۷۳ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیر امور خارجه، فهرست تحریم های ضدایرانی که آمریکا برای بازگشت به برجام باید یکباره لغو کنند بیش از 1500 تحریم، شامل تحریم های موضوعی، افراد و موسسات برشمرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۹:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیر بورس منطقه ای استان زنجان با اشاره به معاملات این منطقه در هفته گذشته (14 تا 18 فروردین ماه) گفت: در مدت مذکور 73 میلیون و 958 هزار و 731 سهم و حق تقدم سهام در بورس منطقه زنجان داد و ستد شد.
مشاهده نتایج بیشتر...