پنجشنبه ۰۶ اردیبهشتساعت ۰۰:۴۴Apr 2024 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمک های مردمی»

وزارت صنایع و معادن   ۹ ساعت پیش    
ایرج حسن پور مدیرکل صمت استان در محل جمع آوری و ارسال کمک های مردمی ستاد اجرایی حضرت امام(ره) در شهرستان کنارک حضور یافت
ارتش جمهوری اسلامی ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۳:۴۱    
فرمانده پایگاه هوایی شهید لشکری مطرح کرد؛ امیر سرتیپ دوم جعفری با اشاره به خدمات رسانی نیروی هوایی ارتش به مناطق سیل زده گفت: نیروی هوایی ارتش با چندین فروند هواپیمای ترابری سبک و سنگین کمک های مردمی نهاجا و هلال احمر را به مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان ارسال می کند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۰:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی گفت: با کمک های مردمی به ستاد دیه، 250 زندانی جرایم غیر عمد و مالی آذربایجان غربی تاپایان اردیبهشت آزاد می شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۳:۲۱    
با کمک های مردمی به ستاد دیه 250 تن از 600 زندانی جرایم غیر عمد و مالی آذربایجان غربی تاپایان اردیبهشت آزاد می شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
با کمک های مردمی به ستاد دیه 250 تن از 600 زندانی جرایم غیر عمدو مالی آذربایجان غربی تاپایان اردیبهشت آزادمی شوند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۵:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل استاندار اردبیل گفت: با اعتبارات دولتی تغییر وضعیت موجود و بهبود سرانه فضای آموزشی وخیم فعلی امکانپذیر نیست و بهتر است از ظرفیت های خیرین و کمک های مردمی بهره گرفته و این سرانه را به میانگین کشوری ارتقا دهیم.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۲:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن استان تهران گفت: از سال 95 تا به امروز 2 هزار و 700 واحد مسکونی با آورده 15 میلیون تومانی در اختیار نیازمندان استان تهران قرار گرفته است.
پلیس فتا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۱:۰۳    
سرگرد صفی پور رئیس اداره تشخیص وپیشگیری پلیس فتا استان هرمزگان طی مصاحبه رادیویی با برنامه پایش رادیو خلیج فارس در خصوص نحو کلاهبرداری با عنوان کمک های مردمی در مناسبات به نکات قابل توجهی پرداختن از جمله اینکه دراعیاد ومناسبت های ملی مذهبی اجازه ندهید از احساسات معنوی شما سوء استفاده گردد و فرد ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل آموزش و پرورش استان چهارمحال و بختیاری در نشست مشترک ستاد برگزاری جشنواره خیرین مدرسه ساز، جذب کمک های مردمی توسط خیرین مدرسه ساز را موجب رفع بسیاری از مشکلات مدارس دانست.
به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان بوشهر به همت علی جعفری عضو هیئت علمی این مرکز کارگاه آموزشی نقش خیرین آبخیزداری در مدیریت پایدار منابع طبیعی در حوزه آبخیز آب طویل استان بوشهر برگزار شد ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۰۹:۴۶    
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی خراسان رضوی، مدیرکل بهزیستی خراسان رضوی در روز عید سعید فطر با حضور در پایگاه های جمع آوری فطریه و کفاره به صورت میدانی بر روند جمع آوری کمک های مردمی نظارت کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۰۹:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس حوزه قضائی شهرستان ارزوییه از برگزاری جشن گلریزان وجمع آوری کمک های مردمی خبر داد.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۳:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
صداوسیمای استان قم با دعوت از خیران در برنامه گلریزان موجبات آزادی 44 نفر از زندانیان جرائم غیر عمد را فراهم کرد. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، ویژه برنامه تلویزیونی گلریزان بر اساس سند تحول رسانه و با هدف جلب کمک های مردمی برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد و ترویج و تشویق آحاد جامعه به کار ...
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۱۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
با حمایت و کمک های مردمی کار پخت و توزیع غذا در بین اهالی مظلوم و مقاوم شمال غزه توسط گروه شهید القدس صورت گرفت.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جمعیت هلال احمر شهرستان گنبدکاووس با اشاره به راه اندازی پویش همدلی و مهربانی این مرکز گفت: پایگاه های جمع آوری کمک های مردمی به سیل زدگان سیستان وبلوچستان، کمک های نقدی و غیرنقدی به ارزش تقریبی 700 میلیون ریال جمع آوری کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۰۰:۴۷   + ۱۴ سایت دیگر  
مادری که به خاطر اعتیاد شدید پدر خانواده از او جدا شده و به خاطر وام سنگینی که ضامنش بوده مجبور به فروش کلیه می شود،برای رهایی از شرایط سخت زندگی چشم انتظار کمک های مردمی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۲۳:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
شهروند خبرنگار ما با ارسال فیلم از ارسال کمک های مردمی شهرستان کرج به مناطق سیل زده استان سیستان و بلوچستان خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۳:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره تبلیغات اسلامی طرقبه شاندیز گفت: از ابتدای ماه مبارک رمضان سفره های افطاری ساده با کمک های مردمی و خیرین نیک اندیش در 34 مسجد شهرستان طرقبه شاندیز میزبان روزه داران بود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۲:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- رییس ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند خراسان رضوی گفت: نیکوکاران این استان در سال گذشته حدود 400 میلیارد ریال برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد کمک کردند که در مقایسه با سال 1401 رشد 2 برابری داشته است.
میزان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۲:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری خراسان شمالی از افزایش میزان کمک های مردمی به ویژه حمایت های مالی خیرین و نیکوکاران استان به بیش از 100 میلیارد ریال در جریان جشن های گلریزان سال جاری جهت تسهیل زمینه های آزادی محکومان مالی در بند از زندان های استان خبر داد.
میزان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۴:۰۹   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان آذربایجان غربی گفت:در اولین مراسم آزاد سازی زندانیان آذربایجان غربی با کمک های مردمی به ستاد دیه 88 نفر در اولین قدم از زندان آزاد می شوند و در چند ماه آتی 706 نفر زندانی باقیمانده هم آزاد خواهند شد.
میزان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۳:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری خراسان جنوبی گفت: برای آزادی 52 زندانی جرایم غیر عمد استان به 19 میلیارد تومان نیاز است.
مازنی نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۳:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
میثم معافی مدیر کل کمیته امداد مازندران بیان کرد: 100 پایگاه ثابت و سیار جمع آوری کمک های مردمی به مردم مظلوم فلسطین در راهپیمایی روز جهانی قدس در سراسر استان فعال بود. وی با اشاره به استقبال فراوان مردم از این پایگاه ها تصریح کرد: مردم انقلابی استان مثل همیشه در صحنه اجتماعی و در راه مبارزه [...]
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۲۳:۴۲   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان کردستان از آمادگی این نهاد برای جمع آوری زکات فطریه و توزیع آن بین نیازمندان خبر داد و گفت: زکات فطریه و کمک های مردمی بین نیازمندان و افراد مستحق همان محله جمع آوری شده، توزیع خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۸:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر ستاد دیه استان اردبیل از افزایش 2 برابری کمک های مردمی به ستاد دیه برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد خبر داد.
سازمان تبلیغات اسلامی   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۵:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
با همراهی مردم در پویش ماه فلسطین ، روز های اخیر کمک های مردمی به غزه رسیده و پیام تشکر آن ها به ایران مخابره شده است.
استانداری گلستان   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۱:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان گفت: در تدوام حمایت از مردم مظلوم غزه صندوق جمع آوری کمک های مردمی با عنوان پویش بشردوستی در مسیر راهپیمایی روز قدس استقرار پیدا کرد. ...
رهیاب   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۲۰:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد دزفول گفت: در روز قدس در مصلای نمازجمعه امام علی (ع) و مسیر راهپیمایی دزفول کمک های مردمی توسط پایگاه های کمیته امداد جمع آوری شد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۴:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
استاندار خراسان جنوبی گفت: روستای مهمویی خراسان جنوبی، رتبه نخست کمک های مردمی به عتبات عالیات را در سطح کشور به خود اختصاص داد.
میزان   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
در جشن گلریزان شهرستان شبستر استان آذربایجان شرقی بیش از 18 میلیارد ریال کمک های مردمی جمع آوری شد.
پلیس فتا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۰:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتا استان آذربایجان غربی در خصوص کلاهبرداری های اینترنتی با ترفند پرداخت فطریه هشدار دارد. پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا: سرهنگ اکبر نصرتی، رئیس پلیس فتا استان آذربایجان غربی در تشریح این موضوع اظهار کرد ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۰۹:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: رژیم صهیونیستی با ورود مستقیم کامیون های حامل کمک اردن به غزه موافقت کرد.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۶:۳۳    
مدیرکل کمیته امداد فارس در حاشیه راهپیمایی روز قدس در گفتگو با خبرنگار بسیج گفت: کمک های جمع آوری شده از مردم صرف نیاز های اولیت دار مردم غزه می شود.
خوزنیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) خوزستان گفت: پایگاه های جمع آوری کمک به مردم مظلوم غزه از سوی این نهاد حمایتی در مسیر راهپیمایی روز جهانی غزه در اهواز راه اندازی شده است. ...
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۱:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
جایی جنگ می شود و صهیونیست ها به خانه و کاشانه مسلمان ها حمله می کنند. آن طرف تر درگیری های طولانی مدت مردم مؤمن با حکومت ظالم شاهنشاهی اتفاق می افتد. این موقع است که بی محابا مهربان می شویم ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۰۸:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
استاندار همدان با بیان اینکه سال گذشته با کمک ستاد دیه 20 میلیارد تومان برای آزادی زندانیان جرایم غیر عمد کمک شد، گفت: رونق کمک های مردمی به زندانیان نیازمند کار فرهنگی است.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۱۱:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت: مجموع میزان کمک های مردمی از ابتدای ماه رمضان تاکنون 42 میلیارد و 900 میلیون تومان بوده است.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۶:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
حجت نادری مشکینی گفت: در کشورهای پیشرفته، بخش زیادی از سرمایه گذاری ها در حوزه های علمی و پژوهشی توسط مردم انجام می شود و مشارکت داوطلبانه در پروژه های علمی تبدیل به فرهنگ شده است و حتی خیریه هایی به منظور جمع آوری کمک های مردمی برای تحقیق و توسعه و پژوهش وجود دارد.
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۲:۵۲    
مدیرعامل هلال احمر استان البرز خبر داد: به همت 60 نفر از داوطلبان و مشارکت مردم خیر استان البرز در 38 پایگاه جمع آوری کمک های مردمی بیش از 630 میلیون ریال برای کمک به هموطنان سیل زده سیستان و بلوچستان جمع آوری شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۲:۳۳    
ایسنا/خراسان رضوی یک پژوهشگر حوزه سلول های بنیادی گفت: در کشورهای پیشرفته، بخش زیادی از سرمایه گذاری ها در حوزه های علمی و پژوهشی توسط مردم انجام می شود و مشارکت داوطلبانه در پروژه های علمی تبدیل به فرهنگ شده است و حتی خیریه هایی به منظور جمع آوری کمک های مردمی برای تحقیق و توسعه و پژوهش وجود دارد.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۲:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه خبر: دادستان همدان گفت: فعالیت های ستاد دیه تحت نظارت دستگاه قضائی برای شناسایی مددجویان نیازمند و تخصیص هدفمند کمک های مردمی است و در این راستا رسانه ها می توانند تبیین گری روشن برای جذب کمک خیران باشند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۱:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
دادستان همدان گفت: فعالیت های ستاد دیه تحت نظارت دستگاه قضایی برای شناسایی مددجویان نیازمند و تخصیص هدفمند کمک های مردمی است و در این راستا رسانه ها می توانند تبیین گری روشن برای جذب کمک خیران باشند.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۰۳:۱۱    
حوادث رکنا: مرد جوان از جعبه کمک های مردمی کلیسا در مقابل دوربین های مداربسته سرقت کرد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۲ - ۰۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل- ایرنا- مدیر نمایندگی ستاد دیه استان اردبیل گفت: زمینه آزادسازی بیش از 347 نفر از محکومان جرایم غیرعمد و مالی از زندان های این استان با حمایت های نقدی و غیر نقدی این ستاد از محل کمک های مردمی در یک سال گذشته فراهم شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ - ۱۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مساجد در ماه مبارک رمضان هم به ویژه در شب های قدر، علاوه بر تلاوت قرآن کریم، پایگاه جمع آوری کمک های مردمی برای نیازمندان هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۱۰ - ۱۶:۴۰    
کمک های مردمی شهرستان سرباز و خیرین در میان سیل زدگان جنوب بلوچستان توزیع شد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۰ - ۱۱:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
شهردار تهران گفت: نقش هلال احمر در ساماندهی حرکت مردم برای کمک به مردم بحران زده فلسطین حائز اهمیت و بر جهانیان آشکار و مبرهن است.
هاژه   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۱۷:۴۳    
به گزارش هاژه، ستاد برگزاری جشن گلریزان مهاباد با انتشار پیامی از مشارکت خیرین در برگزاری جشن گلریزان، جمع آوری کمک های مردمی به نفع محکومان مالی غیرعمد تقدیر کرد. متن پیام بدین شرح است: بسمه تعالی خیرین نیک کردار شهرستان مهاباد ...
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۱۶:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآینده نیوز جلیل قدیمی ظهر پنجشنبه در نشست با مدیرکل هماهنگی شبکه های مردمی کمیته امداد در اردبیل اظهار کرد: سال گذشته تعهد ما در جمع آوری کمک های مردمی 190 میلیارد تومان بود که در پایان سال این رقم به 205 میلیارد تومان افزایش یافت که یک رشد 32 درصدی را نسبت به سال 1402 شاهد هستیم. ...
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۱۵:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآینده نیوز حجت الاسلام سیدمحمد عبدالنبی موسوی فرد ظهر امروز پنجشنبه در آئین توزیع 24 هزار بسته معیشتی ویژه مددجویان کمیته امداد خوزستان اظهار کرد: در چند سال اخیر رزمایش مواسات و کمک های مردمی در استان مؤثر بوده که امیدواریم بتوانیم سفره رنگین تری را برای محرومان داشته باشیم. ...