پنجشنبه ۰۱ مهرساعت ۰۵:۱۶Sep 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمک های مردمی»

کلام تازه   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
کلام تازه | سال تحصیلی جدید در شرف آغاز شدن است اما والدین همچنان از دریافت پول های هنگفت در روزهای آخر شهریور در مدارس گلایه دارند. همه ساله نام نویسی در مدارس دولتی دغدغه ای برای خانواده هاست به طوری که هنگام نام نویسی در این مدارس ...
کرج رسا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
سرهنگ رسول جلیلیان روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا گفت: برخی افراد به بهانه این مناسبت در فضای مجازی تحت عنوان نذری اینترنتی از مردم کلاهبرداری می کنند که هوشیاری در مقابل ترفند ضروری است. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۲۱    
مردم شهرستان بشرویه در بحث کمک های مردمی به ویژه در حوزه سلامت سنگ تمام گذاشته اند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۰:۴۰    
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) همدان از آمادگی 170 مرکز نیکوکاری در استان برای جمع آوری کمک های مردمی برای دانش آموزان نیازمند خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان زنجان گفت: در راستای توسعه روش های نوین در دریافت کمک های مردمی و صدقات امکان پرداخت صدقه از طریق کد QR در استان زنجان فراهم شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کمیته امداد ساوه با اشاره به آغاز طرح شور عاطفه ها، از مشارکت 20 مرکز نیکوکاری در جمع آوری کمک های مردمی خبر داد.
مدیرکل کمیته امداد استان تهران،گفت: تمامی مشترکان صندوق صدقات و نیکوکاران می توانند با داشتن کد QR اختصاصی خود و با استفاده از گوشی تلفن همراه به آسانی اقدام به پرداخت صدقه نمایند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۰:۳۷    
ایسنا/همدان مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان ملایر با بیان اینکه امسال جشن عاطفه ها به طور رسمی از 20 شهریور ماه کار خود را آغاز کرده و تا آخر مهر ماه ادامه دارد، گفت: امسال سه چادر و پایگاه جشن عاطفه ها در سطح شهر و 35 مرکز نیکوکاری کمک های مردم نوع دوست را جمع آوری می کنند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۵:۴۸    
مومنی از راه اندازی یک هزار و 477 پایگاه به منظور جمع آوری کمک های مردمی در جشن عاطفه ها خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان تهران با اشاره به نواختن زنگ شور عاطفه ها در 7 مهرماه گفت: 900 مرکز نیکوکاری به علاوه 35 اداره کمیته امداد در استان تهران آمادگی جمع آوری کمک های مردمی را دارند.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل کمیته امداد خراسان جنوبی گفت: در سال جاری 412 پایگاه ثابت وبرگزاری شور عاطفه ها در خراسان جنوبی سیار و 381 پایگاه مدارس آماده دریافت کمک های مردمی برای دانش آموزان نیازمند هستند.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۲:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
شور عاطفه ها بابا هدف جمع آوری کمک های مردمی برای تامین مایحتاج تحصیلی دانش آموزان عزیز تحت حمایت کمیته امداد با شعار " باهم مشق محبت بنویسیم " از 20 شهریورماه در استان زنجان آغاز شده وازابتدای اجرای این رویداد ملی ومعنوی ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
اراک- معاون کمیته امداد استان مرکزی گفت: علاوه بر مدارس و دفاتر امداد در استان، 261 مرکز نیکوکاری به عنوان مراکز جمع آوری کمک های مردمی در طرح شور عاطفه ها همکاری می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۲۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
350مرکز نیکوکاری و پایگاه های کمیته امداد آماده دریافت کمک های مردمی در پویش شور عاطفه ها هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۵:۱۲    
معاون فرهنگی ستاد بازسازی عتبات عالیات کهگیلویه و بویراحمد گفت: برای به سرانجام رساندن ماموریت های استان در عراق منتظر کمک های مردمی هستیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۲۲:۴۱    
مکانیکی ، که مغاره خود را به خیریه تبدیل کرده بود ، توانسته با کمک های مردمی ، 50 درمانگاه را بازسازی و مرمت کند و مورد تقدیر وزارت بهداشت قرار گیرد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۵:۲۱    
شور عاطفه ها با برپایی 770 پایگاه شهری در سراسر اصفهان در روزهای 25 و 26شهریور کمک های مردمی را برای کمک به تحصیل دانش آموزان نیازمند ایجاد شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۳:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
مدیر نمایندگی ستاد مردمی دیه استان کردستان گفت: از ابتدای امسال تاکنون تعداد 106 زندانی غیرعمد و بدهکار مالی با معرفی به بانک های عامل، کمک های مردمی و مساعدت ستاد دیه از زندان های استان آزاد شده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مراسم جشن عاطفه ها جهت جمع آوری کمک های مردمی و تامین وسایل موردنیاز دانش آموزان نیازمند در مرکز استان کردستان برگزار شد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۲:۲۸    
رویداد ملی ومعنوی شور عاطفه ها در آستانه بازگشایی مدارس و با هدف جمع آوری کمک و تامین مایحتاج تحصیلی دانش آموزان نیازمند توسط این نهاد در 638 پایگاه جمع آوری کمک های مردمی برگزار می شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد آذربایجان غربی گفت: در سطح استان 300 پایگاه ثابت و سیار برای دریافت کمک های مردمی در طرح شور عاطفه ها دایر شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۶:۱۰    
پایگاه های کمیته امداد در استان اصفهان از فردا آماده دریافت کمک های مردمی در جشن عاطفه ها است.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۵:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان پیرامون نیاز به جلب مشارکت های مردمی جهت کمک به مناطق زلزله زده قوچان عنوان کرد: با توجه به اقدامات امدادی انجام شده در منطقه حادثه و کنترل شرایط تاکنون هیچ گونه نیازی مبنی بر اعزام نیروی انسانی و تجهیزات امدادی و یا جلب کمک های مردمی اعلام نشده است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۸:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
صفری از جمع آوری کمک های مردمی از 24 تا 25 شهریورماه در پایگاه های شور عاطفه ها، مستقر در سطح شهر و مصلاهای نماز جمعه در استان زنجان خبر داد.
خبر روز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
پویش کمک های مردمی " هم کلاسی مهربان" به همت بسیج دانش آموزی و آموزش و پرورش لرستان با هدف دانش آموزان نیازمند در دبیرستان امیرکبیر خرم آباد برگزار شد
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۹:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام عالیشاه گفت: ادارات کمیته امداد شهرستان ها و مراکز نیکوکاری در مازندران از 20شهریور ماه و تا 11مهرماه آماده دریافت کمک های مردمی اند، همچنین مشارکت در شورعاطفه ها با شماره گیری#1*011*8877* و یا شماره کارت 6037997950149 امکان پذیر است.
بازتاب ایلام   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۸:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
بازتاب ایلام/ مدیرکل کمیته امداد ایلام از برگزاری شور عاطفه ها از طریق فضای مجازی در استان ایلام خبر داد و گفت: امسال به علت شرایط خاص کرونایی کمک های مردمی از بستر فضای مجازی و اپلیکیشن شاد برگزارمی شود.
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
مؤمنی با اشاره به اینکه در سال جاری بیش از 1 هزار و 477 پایگاه کمک های مردمی استان را در جشن شور عاطفه ها در آستانه بازگشایی مدارس جمع آوری می کنند گفت: هفت هزار و 219 دانش آموز و 900 دانشجو در استان مرکزی از خدمات کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بهره مند می شوند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۲:۳۷    
حق گویان گفت: در آستانه سال تحصیلی جدید مراسم شور عاطفه ها با استقرار 2 هزار و 100 پایگاه ثابت و سیار به منظور جمع آوری کمک های مردمی در استان برگزار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۲:۲۵    
مدیرکل کمیته امداد استان قزوین از برپایی 2 هزار و 100 پایگاه جمع آوری کمک های مردمی جشن "شور عاطفه ها" در استان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
قزوین- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان قزوین گفت: در سطح استان قزوین 2100 پایگاه ثابت و سیار برای دریافت کمک های مردمی در طرح شور عاطفه ها دایر گردیده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۲:۰۳    
اراک - ایرنا - معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان مرکزی گفت: یک هزار و 477 پایگاه کمک های مردمی استان را در جشن شور عاطفه ها در آستانه بازگشایی مدارس جمع آوری می کنند.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: کمک های خیرین و مردم این استان در قالب طرح "نذرآب 4" به ارزش بیش از 5 میلیارد ریال برای هموطنان شهرستان نهبندان در خراسان جنوبی ارسال شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: 2 هزار و 100 پایگاه جمع آوری کمک های مردمی مربوط به برنامه "شور عاطفه ها" به مناسبت در پیش بودن سال تحصیلی در استان و برای حمایت از دانش آموزان کم بضاعت برپا شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۷:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل کیمته امداد امام خمینی آذربایجان شرقی گفت: کمک های مردمی به این نهاد حمایتی امسال 42 درصد افزایش یافته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۳:۴۸    
فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با اشاره به اینکه در مرحله پنجم طرح شهید حاج قاسم سلیمانی همه پایگاه های مقاومت محلات و شهری و روستایی به مکانی برای کمک به مردم تبدیل شده است ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۲۲:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
شیخ پور، با اشاره به برگزاری پویش ملی شور عاطفه ها با هدف کمک به تأمین مایحتاج دانش آموزان نیازمند، گفت: در این راستا 222 مرکز نیکوکاری کمک های مردمی را جمع آوری می کنند.
گلستان ما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۷:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
بابایی گفت: شور عاطفه ها از 24 شهریور به مدت سه روز به صورت متمرکز در سراسر کشور با ایجاد پایگاه های سطح شهر و مصلی های نماز جمعه برگزار خواهد شد و کمک های مردمی جمع آوری می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۵:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
کرج - ایرنا- معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) البرز گفت: 185 پایگاه بسیج و مسجد برای جمع آوری کمک های مردمی در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید برای حمایت از دانش آموزان نیازمند فعال شد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۲:۲۵    
یاسوج (پانا) - مدیر سازمان دانش آموزی کهگیلویه و بویراحمد در جلسه هماهنگی شور عاطفه ها عنوان کرد40 درصد دانش آموزان استان نیازمند تبلت و گوشی هستند. شور عاطفه های امسال با تأکید بر جمع آوری کمک های مردمی به روش های الکترونیکی از بیستم شهریورماه در استان آغاز می شود و تا یازدهم مهرماه ادامه دارد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۰:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون مشارکت های مردمی و معاون اداری و مالی کمیته امداد نحوه جذب کمک های مردمی در جشن عاطفه ها را اعلام کرد و گفت: در حال حاضر کمیته امداد 700 هزار دانش آموز را تحت پوشش دارد که اگر وسایل آموزشی به ویژه تبلت برای دانش آموزان تهیه نشود ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۹:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
به همت گروه های جهادی و به مناسبت شهادت حضرت رقیه (س) مراسم چهارپایه خوانی در مناطق محروم پاکدشت و حاشیه ای پایتخت برگزار شد. همچنین علاوه بر اطعام به نیت حضرت رقیه (س) به دختران عروسک هدیه داده شد که تمام هزینه های این برنامه از طریق کمک های مردمی جمع آوری شده به طوری که مردم با پرداخت 30هزار ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۵:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
شاهرود- ایرنا- رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان شاهرود با بیان اینکه میزان تعهد امسال این شهرستان 9 میلیارد ریال برآورد شده است، گفت: تاکنون با کمک های مردمی 4.5 میلیارد ریال از این عدد محقق شد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۴:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
محسن حسن پور روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار داشت: 53 میلیارد و 295 میلیون و 247 هزار ریال از این کمک های مردمی برای آزادی 206 نف متهم جرایم غیرعمد و مالی هزینه شده است. وی با اشاره به اینکه از میان 206 متهم جرایم غیرعمد و مالی 138 نفر مرد [...]
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۴:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: 13 هزار و 500 دانش آموز تحت حمایت کمیته امداد استان اردبیل قرار دارند که امیدواریم با مشارکت چشمگیر مردم نیک اندیش در شور عاطفه ها بتوانیم نیازهای اساسی آنها را برای تحصیل و علم آموزی برطرف کنیم.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۲:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد گفت: شور عاطفه های امسال با تأکید بر جمع آوری کمک های مردمی به روش های الکترونیکی از بیستم شهریورماه در استان آغاز و تا یازدهم مهرماه ادامه دارد.
شمال نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۰:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
شمال نیوز: معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد مازندران با اشاره به فعالیت 400 مرکز نیکوکاری در محلات استان گفت: زنگ عاطفه ها در مدارس استان نواخته می شود. ...
جام جم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۴:۱۲    
سخنگوی ستاد مرکزی اربعین اعلام کرد: بنا به شروطی که دولت عراق تعیین کرده است، سفر زائران به این کشور صرفاً از طریق مسیر هوایی انجام خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۱:۵۶   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی بوشهر گفت: پویش نذرآب برای جمع آوری کمک های مردمی به منظور تامین 5 هزار مخزن ذخیره آب ویژه مددجویان این نهاد راه اندازی شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۴:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام (ره) لرستان گفت: 222 مرکز نیکوکاری و پایگاه امداد امام (ره) آماده دریافت کمک های مردمی در جشن عاطفه ها هستند.