یکشنبه ۰۶ خردادساعت ۰۲:۴۸May 2024 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تجهیزات پزشکی»

رویداد ایران   ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
اکوایران: سخنگوی مرکز مبادله طلا و ارز از تامین 393 میلیون دلار برای دارو، مواد اولیه دارویی و تجهیزات پزشکی با نرخ 28500 تومان از ابتدای فروردین 1403 خبر داده و این در حالیست که به گفته معاون برنامه ریزی اداره کل داروی سازمان غذاودارو ...
در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی و دارویی خبرنگار ایفنا به شرکت های حاضر در نمایشگاه ایران هلث سری زده در خصوص ارز ترجیحی ویژه حوزه سلامت پرسیده است. نظر شما درباره ارز ترجیحی دارو و تجهیزات پزشکی چیست؟
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۵:۲۱    
مدیرعامل صندوق تجهیزات پزشکی ایران گفت امسال حدود 50 تاجر و سرمایه گذار از افغانستان برای شرکت در این گفتگوهای دوجانبه شرکت کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۴:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی مراغه اعلام کرد: 37 میلیارد تومان تجهیزات پزشکی برای بیمارستان های این شهرستان خریداری شد.
آنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره انجمن تأمین، تولید، توزیع و صادرکنندگان تجهیزات پزشکی با تأکید بر لزوم حمایت از تولیدکنندگان تجهیزات پزشکی از کمبود آزمایشگاه نظارت بر کیفیت این تجهیزات و طولانی شدن فرایندهای تعیین کیفیت انتقاد کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۱:۲۲   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو گفت: در صورت اصلاح سیاست های ارزی حوزه تجهیزات پزشکی هیچ افزایش پرداختی از جیب مردم وجود نخواهد داشت.
با حمایت سازمان توسعه همکاری های علمی و فناورانه بین المللی، دوازدهمین رویداد تور فناورانه همزمان با بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی ایران هلث برگزار شد.
آنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۰۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر تحقیق و توسعه یک شرکت دانش بنیان گفت: با وجود اینکه موفق به تولید محصولات پزشکی وارداتی شده ایم هنوز با سد اخذ مجوز از اداره کل تجهیزات پزشکی روبه رو هستیم.
عصر توس   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۵:۵۵    
تامین حدود 3هزار قلم تجهیزات پزشکی به ارزش حدود 10 هزار میلیارد ریال از جمله اقدامات بسیار مهم دولت سیزدهم بود.
عصر توس   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۱:۵۵    
تامین حدود 3000 قلم تجهیزات پزشکی به ارزش حدود 10 هزار میلیارد ریال از جمله اقدامات بسیار مهم دولت سیزدهم بوده که در این دو سال در زیرمجموعه دانشگاه علوم پزشکی مشهد اتفاق افتاده است.
معاون وزیر و رییس سازمان غذا و دارو با اشاره به دستاوردهای دولت رییس جمهور شهید، گفت: ایشان همواره درمورد تسهیل دسترسی و حمایت از تولید در حوزه دارو، غذا و تجهیزات پزشکی تاکید داشتند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۱:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: تامین حدود 3000 قلم تجهیزات پزشکی به ارزش حدود 10 هزار میلیارد ریال از جمله اقدامات بسیار مهم دولت سیزدهم بوده که در این دو سال برای جبران کمبود تجهیزات پزشکی هایتک در زیرمجموعه دانشگاه علوم پزشکی مشهد اتفاق افتاده است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۹:۴۲    
اقتصادنیوز: نماینده دولت روسیه از سازمان حمایت از صادرکنندگان در حاشیه رویداد ایران هلث 1403 بیان کرد: این اولین حضور ما و تولیدکننگان تجهیزات پزشکی و تولید مواد مصرفی دارویی روسیه در ایران است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۶:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز توسعه فناوری های راهبردی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، صنعت تجهیزات پزشکی ایران را از صنایع پیشرو با ظرفیت بالا در ابعاد توسعه فناوری و اقتصاد دانش بنیان برشمرد و افزود ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۴:۲۳   + ۱۱ سایت دیگر  
در اقدامی چشمگیر، یک شرکت دانش بنیان با حمایت معاونت علمی، 4 مدل آندوسکوپ انعطاف پذیر را در قالب طرح کلان ملی تولید کرد. این دستاورد، گامی بلند در مسیر خودکفایی در تجهیزات پزشکی و نمادی از عزم راسخ برای عبور از موانع و فتح قله های نوآوری است.
تجارت گردان   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۴:۱۷   + ۱۱ سایت دیگر  
شرکت بیمه سامان در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی ایران هلث به عنوان بزرگ ترین و مهمترین رویداد حوزه تجهیزات پزشکی و خدمات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی و دارویی حضوریافت.
جماران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۴:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
فعالات عرصه تولید تجهیزات پزشکی تاکید کردند برندهای تقلبی محصولات مورد مصرف صنعت پزشکی زیبایی در بازار ایران بسیار بالاست، ضمن آنکه بوتاکس های با برند آلمانی به دلیل تقلبی بودن از بازار کشور در حال جمع آوری است.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۳:۴۲    
در این مقاله قصد داریم به معرفی و بررسی چند شرکت تجهیزات پزشکی در لاین زیبایی و لاغری بپردازیم چرا که تهیه و واردات لوازم پزشکی یکی از کارهایی است که به دلیل حساسیت بالا باید با دقت و مسئولیت پذیری بالایی انجام شود ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۲:۴۷   + ۳۴ سایت دیگر  
فعالات عرصه تولید تجهیزات پزشکی تاکید کردند برندهای تقلبی محصولات مورد مصرف صنعت پزشکی زیبایی در بازار ایران بسیار بالاست، ضمن آنکه بوتاکس های با برند آلمانی به دلیل تقلبی بودن از بازار کشور در حال جمع آوری است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۰۶:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، وزارت بهداشت غزه در دویست و بیست و هفتمین روز جنگ نسبت به کمبود شدید اقلام دارو و تجهیزات پزشکی در نوار غزه هشدار می دهد و هم چنین از هفتم اکتبر 2023 و همزمان با آغاز عملیات طوفان الاقصی 35 هزار و 456 نفر در غزه شهید و 79 هزار و 476 نفر دیگر مجروح شده اند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۰۰:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفتک از ابتدای فعالیت دولت سیزدهم تاکنون بیش از 700 میلیارد تومان تجهیزات پزشکی تنها در حوزه زاهدان خریداری شده است اتفاقی که در تمام طول عمر این دانشگاه نظیر نداشت.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۵:۳۱    
وزارت بهداشت غزه نسبت به کمبود شدید دارو و تجهیزات پزشکی هشدار داد.
اکونگار   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۳:۱۱    
فعالان صنعت تجهیزات پزشکی ضمن بررسی چالش های موجود در این صنعت، از پرداخت یارانه توسط دولت به واردکنندگان انتقاد کردند.
شفا آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
75 میلیون دلار به دارو، مواد اولیه دارو و تجهیزات پزشکی تخصیص یافته است. با این حال فعالان صنعت دارو و نمایندگان مجلس، دل خوشی از نحوه تخصیص ارز به این صنعت ندارند و خواستار رفع مشکلات موجود در این بخش هستند.
آنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان تجهیزات پزشکی با انتقاد از استمرار پرداخت ارز ترجیحی این موضوع را مانع تولید تجهیزات پزشکی خواند.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۰:۵۱   + ۱۵ سایت دیگر  
بانک مرکزی فهرست اقلام کالایی دریافت کننده ارز در سال 1402 را منتشر کرد. بر این اساس، طی سال گذشته بیش از 69 میلیارد و 407 میلیون دلار ارز برای واردات کالاهای کشاورزی، صنعتی، دارو و تجهیزات پزشکی و تامین نیاز خدمات اختصاص یافته است ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۰۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : بانک مرکزی فهرست اقلام کالایی دریافت کننده ارز در سال1402را منتشر کرد. بر این اساس، طی سال گذشته بیش از 69میلیارد و 407میلیون دلار ارز برای واردات کالاهای کشاورزی، صنعتی، دارو و تجهیزات پزشکی و تامین نیاز خدمات اختصاص یافته است ...
رکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۵:۳۱    
رکنا:مشاهده کالاهای بدون آیمد که مجوز تجهیزات پزشکی و سازمان غذا و دارو است در بیست و پنجمین نمایشگاه تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی تحت عنوان ایران هلث واکنش هایی را به همراه داشت که دبیر این نمایشگاه تاکید کرد شرکت های خارجی شرکت کننده ملزم به داشتن "آیمد نیستند.
ربیع   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۵:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، احمد مسلمی افزود: علی رغم تحریم ها و مشکلات اقتصادی، صنعت تجهیزات پزشکی طی یکسال گذشته هم رشد خوبی داشته است. وی گفت: امسال از بین 680 شرکت تولیدی حاضر در نمایشگاه بین المللی صنعت سلامت ایران، 40 شرکت دانش بنیان هستند. ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۴:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
وزارت بهداشت غزه امروز (یکشنبه) در دویست و بیست و ششمین روز جنگ نسبت به کمبود شدید اقلام دارو و تجهیزات پزشکی در نوار غزه هشدار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۳:۴۰    
مدیرکل تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو بر حمایت از ایده های شرکت های دانش بنیان تاکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۳:۳۵    
طی سال گذشته بیش از 69 میلیارد و 407 میلیون دلار ارز برای واردات کالاهای کشاورزی، صنعتی، دارو و تجهیزات پزشکی و تامین نیاز خدمات اختصاص یافته است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۳:۱۵    
اسحاق عامری، معاون فنی اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی گفت: یکی از برنامه های ما تفویض اختیار صدور پروانه تجهیزات پزشکی به دانشگاه ها با هدف سهولت دسترسی شرکت ها است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان تجهیزات پزشکی کشور با بیان این که 90درصد تجهیزات پزشکی در کشور تولید می شود، گفت: 3 مورد از تجهیزات پزشکی که دارای فناوری پیچیده است، جزء اقلام وارداتی است.
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۱:۵۳   + ۹۸ سایت دیگر  
سال گذشته بیش از 69 میلیارد دلار ارز برای واردات کالا های کشاروزی، صنعتی، دارو و تجهیزات پزشکی و تامین نیاز خدمات اختصاص یافت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۰:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
نمایشگاه تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی، از روز گذشته در تهران آغاز به کار کرد و در همین حال شنیده شد برخی اقلام قاچاق در این نمایشگاه عرضه می شود.
ایثار   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۰:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
تشکل های ایثارگری انجمن خیریه و نیکوکاری رسالت (اختر) با همکاری دفتر تشکل های ایثارگری و مشارکت های مردمی و معاونت سلامت و توانمندسازی اجتماعی بنیاد، غرفه نمایشگاهی تجهیزات پزشکی ویژه جانبازان را در نمایشگاه ایران هلث راه اندازی کرده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۰:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
در اکتبر 2009 پتر لوشو، مدیرعامل وقت زیمنس، تمامی دفاتر و قرارداد های خود با ایران را معلق کرد و گفت ایران برای ما مهم نیست زیرا کمتر از یک درصد تجارت ما در دنیا با ایران است!
سینا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۰:۰۸   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش سینا از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، روح الله دهقانی در آیین افتتاحیه نمایشگاه ایران هلث 1403 بیان کر ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۹:۲۲    
ابزارها و وسایل زیادی وجود دارند که در دسته بندی تجهیزات و وسایل آزمایشگاهی قرار می گیرند. خرید لوازم اورجینال دارای اهمیت بالایی است و به همین دلیل باید به فروشگاه اینترنتی دیجی کالا مراجعه کنید.
دوشنبه های دارویی   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۸:۲۵   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش دوشنبه های دارویی حیدر محمدی در آیین افتتاحیه بیست وپنجمین نمایشگاه ایران هلث که صبح شنبه، 29 اردیبهشت ماه برگزار شد، اظهار کرد: کشور ما طی سال های گذشته و به ویژه در سال 1401 با مشکلات فراوانی در حوزه تامین اقلام سلامت مواجه بود اما سال 1402، سال کم دغدغه ای بود. ...
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۱:۰۳    
به گزارش آسیانیوز؛ در این مراسم دکتر سیدحیدر محمدی رئیس سازمان غذا و دارو، دکتر روح الله دهقانی فیروز آبادی معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، معاون وزیر بهداشت روسیه، مهندس عبدالرضا یعقوب زاده ...
پول نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۰:۰۳   + ۱۸ سایت دیگر  
بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی و داروئی با عنوان Iran Health 2024، با حضور بانک سامان و شرکت های فعال در این حوزه دیگر در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار خواهد شد.
دولت   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۲۲:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
معاون وزیر بهداشت و رییس سازمان غذا و دارو با بیان اینکه بازار تجهیزات پزشکی کشور حدود سه میلیارد دلار است که دو میلیارد دلار، سهم واردات و یک میلیارد دلار سهم تولید است، افزود: یک هزار و 700 شرکت تولید کننده تجهیزات و ملزومات پزشکی در کشورمان فعال هستند.
انصاف نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۲۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو با بیان این که تخصیص ارز ترجیحی به صنعت تجهیزات پزشکی با سیاست افزایش صادرات این محصولات در تضاد است؛ ابراز امیدواری کرد که در سال جاری وابستگی این صنعت به ارز ترجیحی کاملاً قطع شود. ...
سخنگوی مرکز مبادله گفت: فقط در هفتۀ گذشته یک میلیارد و 442 میلیون دلار تامین ارز شده است
منجیل خبر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۸:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش منجیل خبر به نقل از ایرنا از سازمان توسعه تجارت ایران، محمدرضا کریم زاده با تاکید بر اینکه نمایشگاه ایران هلث 1403 با رویکرد توجه به شرکت های دانش بنیان حوزه سلامت برگزار می شود ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۸:۳۱   + ۲۱ سایت دیگر  
با حضور معاون علمی رییس جمهور و رییس سازمان غذا و دارو از 16 محصول دانش بنیان و فناور حوزه سلامت از جمله تجهیزات و اقلام مصرفی پزشکی رونمایی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۷:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
به گفته نایب رئیس اتحادیه تولید کنندگان و صادرکنندگان تجهیزات پزشکی ایران، 90 درصد تجهیزات بیمارستان های کشور ایرانی بوده و این موضوع یک دستاورد است.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۷:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
بنابر اعلام معاون فنی اداره کل تجهیزات پزشکی سازمان غذا و دارو، در افتتاحیه این نمایشگاه بیش از 15 محصول دانش بنیان و فناور که برای اولین بار در کشور تولید شده اند، رونمایی می شود. نمایشگاه ایران هلث برای متولیان، قانونگذاران، سرمایه گذاران و مصرف کنندگان جلوه گاه قدرت حوزه سلامت برای دنیاست. ...