پنجشنبه ۰۷ مردادساعت ۰۱:۲۴Jul 2021 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «گردشگری»

ایسنا   ۸ دقیقه پیش    
رییس جامعه گردشگری الکترونیک طرح موسوم به صیانت از حقوق کاربران اینترنت را در تضاد با پروژه مقابله با ایران هراسی دانست و گفت: با اجرای این طرح، ایران را حذف می کنند.
افزایش زادو ولد گربه های گرسنه در یکی از جزایر ژاپن به نام آئوشیما،تبدیل به یکی از جاذبه های گردشگری این جزیره شده است که در ادامه تصاویری از این جزیره را مشاهده می کنید.
بسیج   ۳ ساعت پیش    
همدان-مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان همدان از افتتاح 57 پروژه به ارزش 23.7 میلیارد تومان در همدان خبر داد.
تحلیل بازار   ۴ ساعت پیش    
آبادان- اجرای طرح تاکسی آبی در منطقه آزاد اروند(آبادان-خرمشهر) یک محور جدید اقتصادی در این منطقه با رویکردی گردشگری ایجاد می کند.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- مدیر پایگاه پژوهشی شهرتاریخی میبد گفت: رفع موانع ثبت جهانی کاروانسرای میبد و انجام اقدامات پاکسازی ،حفاظتی و مرمت اضطراری داخل و محوطه پیرامون این مکان تاریخی با مشارکت پایگاه پژوهشی و اداره میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی و دستگاه های اجرایی شهرستان آغاز شده است.
خلخالیم   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی خلخال گفت: با اجرای برنامه های حمایتی از صنعتگران فعال در حوزه تولیدات دستی ، صنایع دستی این شهرستان در بخش تولید محصولت چرمی احیا شده و آمار افراد مشغول بکار در این بخش بطور قابل توجهی افزایش یافته است. ...
ایرنا   ۴ ساعت پیش    
کرمانشاه- ایرنا- سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه با اشاره به ثبت جهانی منطقه اورامانات، اعلام کرد: تمام ساخت و سازهای صنعتی و عمرانی در منطقه اورامانات باید متناسب با ضوابط ثبت جهانی منظر فرهنگی این منطقه باشد.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: خوشبختانه اقدام های خوبی در چهار سال گذشته در کانون جهان گردی و اتومبیل رانی انجام شده است.
خانه ملت   ۵ ساعت پیش    
نماینده مردم مریوان و سروآباد در مجلس با بیان اینکه منظر فرهنگی هه ورامان با اعلام یونسکو، ثبت جهانی شد،گفت:سرزمین اهورایی؛ جهانی شد.
شهر بیست   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی قم گفت: طرح احداث یک هتل پنج ستاره در کمیته فنی سرمایه گذاری استان مصوب شد.
مرصاد   ۶ ساعت پیش    
مرصاد نیوز:سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمانشاه گفت: روز گذشته ثبت جهانی اورامانات در کشور چین اتفاق افتاد.
استاندار اردبیل در بازدید از پیست اوجور سرعین، دومین پیست شهرستان گردشگری سرعین در منطقه اوجور و تا مهرماه تکمیل و به بهره برداری می رسد.
شهر بیست   ۷ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
استاندار قم با تأکید بر اینکه قم به سبب کمبود مراکز تفریحی و گردشگری نیازمند افتتاح و توسعه این فضاهاست، گفت: مدیریت استان همواره تأکید داشته که حامی و پشتیبان توسعه مراکز تفریحی و تقویت نشاط اجتماعی در شهر است.
ایرنا   ۷ ساعت پیش    
یزد - ایرنا - رییس اداره میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی اردکان گفت: به زودی ارزیاب سازمان جهانی یونسکو از آثار تاریخی این شهرستان بازدید و قابلیت احتمالی ثبت جهانی برخی از این آثار را بررسی می کند.
ایمنا   ۸ ساعت پیش    
شهردار اصفهان گفت: پورتو پانزدهمین شهر خواهرخوانده نصف جهان است. شهری تاریخی که یکی از مهمترین شهرهای فرهنگی اروپا است، بارها عنوان برترین مقصد گردشگری اروپا را به خود اختصاص داده و هسته مرکزی این شهر در میراث جهانی یونسکو ثبت شده است.
رییس پژوهشکده گردشگری جهاددانشگاهی اظهار کرد: در حال حاضر دوازده طرح مرتبط با گردشگری در دست اجراست که اهم آن ها طرح های تدوین برنامه راهبردی عملیاتی نوسعه گردشگری استان خراسان رضوی ، فرصت های بالقوه تامین درآمد های عمومی پایدار از اقتصاد گردشگری برای شهرداری مشهد ...
صورت های مالی منتهی به 30 اسفند 1399 شرکت گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران سمگا به تصویب سهامداران رسید.
پایگاه خبری قلم   ۸ ساعت پیش    
همدان- مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان همدان با بیان اینکه در مجموع 57 پروژه با اعتبار 230 میلیارد ریال به افتتاح و بهره برداری رسید، به تشریح اقدامات این اداره کل در طول چند سال اخیر اشاره کرد و گفت: در طول دولت یازدهم و دوازدهم تاسیسات گردشگری در زمینه های ایجاد هتل ...
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- روستای "آده" یا "آدا" روستای تاریخی در شرق ارومیه است که به لحاظ بافت تاریخی و با توجه مسوولان می تواند به عنوان یکی از مقاصد گردشگری ارومیه معرفی شود.
نصیر نیوز   ۹ ساعت پیش    
ایرنا- همدان- جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان همدان به ریاست استاندار و حضور مدیران اجرایی استان برگزار و در حاشیه آن به صورت ویدئو کنفرانس 75 طرح میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نیز به بهره برداری رسید. نصیرنیوز
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا - مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خوزستان گفت: میراث فرهنگی استان با شناسایی و ثبت آثار صنعتی خاصه حوزه ارتباطات ریلی اعم از مستحدثات، ایستگاه ها، ابنیه، پل ها و مشارکت در پرونده زنجیره ای ثبت جهانی راه آهن سراسری ایران، سهم موثر و قابل توجهی در این زمینه ایفاکرد.
صبح فومن   ۹ ساعت پیش    
به گزارش صبح فومن و به نقل از صفیر گیلان٫چوپانی مسئول خانه مسافر های غرب گیلان در فومن گفت: در دومین مرحله از سامان دهی واحدهای غیرمجاز در روستای گردشگری فومن چهار واحد اقامتی غیرمجاز پلمپ شد. ...
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان شمالی از اجرای طرح پژوهشی و مطالعاتی حفاظت و احیای محدوده بافت تاریخی شهر بجنورد با اعتبار دو میلیارد ریال خبر داد.
صدای زرند   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان زرند در دیدار با رئیس میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی، گفت: کسی حق ندارد مانع گردشگری شود البته با توجه به شرایط کرونایی و لزوم رعایت تمام و کمال دستورالعمل های بهداشتی و نیز عمل به توصیه های بهداشتی و مصوبات ستاد کرونا که باید بصورت جدی تحت نظارت دستگاه های متولی ...
موج   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل میراث فرهنگی استان اردبیل از تکمیل جاده دسترسی منطقه نمونه گردشگری فندقلو به تله کابین حیران با 7 میلیارد ریال اعتبار خبر داد.
ایرنا   ۹ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- مدیرکل دفتر ثبت آثار و حفظ و احیا میراث معنوی و طبیعی وزارت میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی گفت: اکنون اورامانات/هورامان در رده آثار برجسته فرهنگی تاریخی جهان قرار گرفته و تصمیم ها و اقدامات در این منطقه باید با نگاه ملی و جهانی انجام شود.
تمدن لر   ۱۰ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان گفت: مراتب ثبت ملی هفت تپه و یک محوطه تاریخی به سیدموسی خادمی استاندار این استان ابلاغ شد. به گزارش پایگاه خبری تمدن لر، سید امین قاسمی روز سه شنبه اعلام کرد: طی نامه ای از طرف وزیر میراث فرهنگی ...
تحلیل بازار   ۱۰ ساعت پیش    
همدان - استاندار همدان از افتتاح 56 پروژه در حوزه میراث فرهنگی و گردشگری این استان با اعتبار 24میلیارد تومان خبرداد.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رشت- ایرنا - سرپرست اداره میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی شهرستان بندر انزلی از آغاز عملیات گمانه زنی به منظور لایه نگاری بافت تاریخی شهر انزلی به همت پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری کشور خبر داد .
عصر خودرو   ۱۰ ساعت پیش    
عصر خودرو- شرکت لیزینگ گردشگری جدول شرایط فروش اقساطی با تسهیلات ویژه ون برلیانس H2L هایس را منتشر کرد.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش    
ایرنا- همدان- جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان همدان به ریاست استاندار و حضور مدیران اجرایی استان برگزار و در حاشیه آن به صورت ویدئو کنفرانس 75 طرح میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نیز به بهره برداری رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۰ ساعت پیش    
طرح بزرگ تفریحی و گردشگری تله سیژ بوستان علوی قم به بهره برداری رسید.
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان خلخال گفت: تاکنون 45 اثر تاریخی، ملی و مذهبی خلخال در لیست آثار ملی کشور به ثبت رسیده است.
پیام فوری   ۱۰ ساعت پیش    
آگاهی به سطح اطلاعات و میزان آشنایی مردم با جاذبه ها و مسائل گردشگری کشور به وضوح حاکی از این واقعیت انکار ناپذیر است که امروزه در جامعه اطلاعات علمی و واقعی حتی برای برجسته ترین کارشناسان در مورد توان بالقوه توریستی کشور ناکافی است. ...
میرملاس نیوز   ۱۰ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری برناازلرستان؛ قاسمی در این خصوص به خبرنگاران،گفت:وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در نامه های جداگانه به استاندار لرستان مراتب ثبت ملی هشت اثر فرهنگی تاریخی را ابلاغ کرد ...
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش    
قشم- ایرنا- معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم گفت: دومین دوره مسابقه دور ریختنی های ماندنی در مرکز آموزشی ژئوپارک روستای دولاب واقع در غرب جزیره قشم برگزار شد.
فرماندار شهرستان نمین از اختصاص 15 میلیارد ریال اعتبار برای بازسازی، ترمیم و توسعه مراکز گردشگری شهرستان نمین خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل گفت: امسال 8 مجموعه پذیرایی در حال احداث در استان اردبیل به بهره برداری می رسد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۴:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان گرمسار گفت: زلزله آسیبی به بناهای تاریخی این شهرستان وارد نکرده است.
دولت   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
آیین رونمایی مستند قشم، جزیره پدیده ها صبح امروز با حضور مشاور عالی معاون علمی و فناوری رییس جمهور، رئیس هیات مدیره و مدیر عامل سازمان منطقه آزاد قشم، رییس سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور ...
فکر اقتصادی   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری دومین دوره مسابقه دور ریختنی های ماندنی با هدف فرهنگ سازی و ارتقاء سطح آگاهی مردم در زمینه خطرات محیط زیستی استفاده از پلاستیک در مرکز آموزشی ژئوپارک در غرب جزیره قشم روستای دولاب، خبر داد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی قزوین گفت: این اداره کل برای حفظ بافت تاریخی از مرمت مشارکتی خانه های قدیمی که واجد ارزش هستند، استقبال می کند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
در هفته مهارت، آئین تجلیل از فعالان اشتغال و حرفه آموزی فعال در زندان های کهگیلویه و بویراحمد با حضور مدیران کل زندانها، فنی و حرفه ای ، گردشگری و جهاد کشاورزی در سالن اجتماعات زندان های استان برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۴۳    
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری همدان گفت: طی یک سال اخیر 42 پروژه با اعتبار 50 میلیارد ریال افتتاح شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی المپیک توکیو 2020 بخشی از برنامه بلندمدت بهبود گردشگری کشور ژاپن است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان سمنان گفت: سه حفار غیرمجاز در شهرستان مهدی شهر به 6 ماه حبس محکوم شدند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی گفت: از ظرفیت های گردشگری کشاورزی برای توسعه پایدار روستاهای استان استفاده می شود.
دانا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کردستان ثبت جهانی منظر فرهنگی تاریخی هورامان را نقطه عطفی در تاریخ کردستان و منطقه برشمرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/همدان مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان همدان گفت: در طول سال های 92 تا 1400 رشد 113 درصدی تخت های تأسیسات گردشگری در استان را شاهد بودیم که نشان از رشد مراکز اقامتی دارد و 2217 اتاق به تخت های استان اضافه شده است.
اتاق خبر 24   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
یک کاربر در توئیتی نوشت: در مهمترین و شلوغ ترین ورودی ساری نوشته شده به شهر بهارنارنج خوش آمدید اما به جای عطرخوش بهارنارنج، بوی تعفن شدید زباله های دپو شده در صدمتری این تابلو نصیبتان میشود ...