دوشنبه ۲۶ اردیبهشتساعت ۲۰:۴۵May 2022 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «منافع ملی»

ایلنا   ۳ ساعت پیش    
سفیر روسیه در فنلاند ابراز امیدواری کرد که عضویت هلسینکی در ناتو مبتنی بر منافع ملی باشد.
انصاف نیوز   ۱۰ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
مهدی مطهرنیا، تحلیل گر روابط بین الملل گفت: با وجودی که ایران تمام هم و غم خود را در حمایت از روس ها گذاشته است روس ها اکنون در باب پرونده هسته ای ایران مواضعی را می گیرند که به روشنی مخالف منافع ملی جمهوری ایران و نظام جمهوری اسلامی ایران به صورت توأمان است ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۷:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
قدر مسلم این است که قدرت ایران در پیشرفت همکاری های منطقه ای افزایش می یابد و ارتباط همه جانبه با کشورهایی که از لحاظ زبانی، نژادی، مذهبی، فرهنگی، جغرافیایی و تمدنی با ایران پیوند دارند باید به صورت هدفمند دنبال شود.
رجا نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۷:۲۲   + ۴۵ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزارت امور خارجه تصریح کرد: پایداری رفع تحریم ها در گرو حفظ و ارتقای ظرفیت های سخت و نرم در خنثی سازی تحریم ها است.
شعار سال   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۴:۴۰   + ۲۶ سایت دیگر  
دفاع متعصبانه و کم منطق و سیاست زده دکتر تقی پور از طرح صیانت را یادمان نرفته است. حالا دارد از اشتباهات دولت روحانی و ارتباطش به دولت رئیسی می گوید. اشتباهات دولت روحانی که از دیدگاه ما هم مسلم است ...
خارگ نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۳:۲۲   + ۶۸ سایت دیگر  
علی باقری گفت: عقلانیت انقلابی اقتضا می کند از همه ظرفیت های میدان دیپلماسی برای تامین منافع ملی استفاده کرد.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۱:۳۶   + ۱۴ سایت دیگر  
کارشناس اقتصادی: این شیوه تخصیص ارز، هیچ منافع ملی برای کشور نداشته و در صورتی که دولت آن را ادامه می داد، نیز منافعی نخواهد داشت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۱:۲۷    
استاندار خراسان جنوبی گفت: ضمن دفاع از حقوق استان، تابع منافع ملی نیز هستیم.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۵    
بیست وچهارم اردیبهشت ماه سالروز لغو امتیاز تنباکو به فتوای آیت الله میرزاحسن شیرازی بزرگ است. این واقعه که به نهضت تنباکو معروف است یکی از نقاط عطف بیداری و آگاهی مردم ایران با رهبری و هدایت مرجعیت دینی است که توانست دست چپاولگر استعمار را از منافع ملی ایران کوتاه کند و همزمان هشدار جدی ای به ...
روز پلاس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۴:۲۰    
سخنگوی شورای نگهبان در پاسخ به روزپلاس در خصوص تاثیر تشویش اذهان عمومی از سوی برخی جریانات سیاسی برای تایید صلاحیت این افراد گفت: فضای سیاسی کشور باز است و فعالان سیاسی نیز آزادند که در چارچوب قانون اظهارنظر کنند اما اقتضای شرایط فعلی کشور این است که همه برای حل مشکلات مردم و مشخصا مشکلات اقتصادی ...
جهت پرس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۳:۳۰    
ترقی گفت: برخی گروه ها چه در مجلس و چه خارج از مجلس که تریبون و رسانه ای دستشان است، هم صدا با دشمن می شوند و این هم صدایی درواقع هم مخالف سیاست های رهبری و هم مخالف منافع ملی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۲:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
یک کارشناس مسائل اقتصاد ایران درباره اصلاح ارز ترجیحی از اقتصاد کشور گفت: این شیوه تخصیص ارز، هیچ منافع ملی برای کشور نداشته و در صورتی که دولت آن را ادامه می داد، نیز منافعی نخواهد داشت.
جماران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۰۷:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ روزنامه اعتماد نوشت: با نگاهی اجمالی به روند مذاکرات هسته ای حداقل بعد از اجرای کوتاه مدت برجام در چند سال اخیر می توان چنین ارزیابی نمود که نه روسیه و نه امریکا خواهان به نتیجه رسیدن برجام هر کدام نسبت به منافع ملی خود نیستند. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۰۷:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان تحلیلگر سیاسی و استاد دانشگاه گفت: پیشنهاد "فوریت تاسیس اندیشکده راهبردی هرموز" در ارتقای امنیت و منافع ملی کشور در حال و آینده و زمینه سازی نیل به وضعیت مطلوب در سطح استانی(هرمزگان) نقش بسزایی خواهد داشت.
صدا نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۴:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
دولت ترکیه قرار است درچارچوب طرحی که بعضا در ترکیه به عنوان منطقه “منطقه امن” و یا “پرواز ممنوع” خوانده می شود، حدود یک میلیون پناهجوی سوری را در شهرک های سیزده گانه ای در شمال سوریه جای دهد. ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۰۹:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
استاد بازنشسته روابط بین الملل دانشگاه دانشگاه نیویورک گفت: مطمئن هستم ادامه وقفه در مذاکرات وین می تواند برای دستیابی به یک توافق جدید مضر باشد و نگرانی هایی که ما داریم این است که شرایط ممکن است منجر به توقف کامل مذاکرات شود ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۰۹:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس فدراسیون ترای اتلون (سه گانه) گفت: با سرجیو سانتوز سرمربی پرتغالی قرارداد مقطعی تا شهریور منعقد کردیم و مانند برخی از فدراسیون ها به ضرر منافع ملی کار نمی کنیم.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۰۲:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
نیویورک- ایرنا- سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در حالی که مذاکرات وین در انتظار تصمیم سیاسی واشنگتن درباره چند موضوع مهم است، گفت که بازگشت به برجام در راستای منافع ملی کشورش است.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۰۱:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: تقریبا با 10 برابر شدن یارانه ها وارد اجرای این فاز شده ایم باید همه ما برای موفقیت کامل دولت تلاش کنیم. غلامحسین رضوانی در جلسه علنی امروز(چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود گفت ...
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
وزیر خارجه یونان گفت: ما خواهان حضور نظامی در کشور هستیم، زیرا این به نفع منافع ملی است، ما خواهان حضور آمریکا در تراکیه و اسکندروپولی هستیم.
شهدای ایران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۰:۳۲   + ۱۷ سایت دیگر  
شهدای ایران :حجت الاسلام حسین جلالی در گفت وگو با ایرنا در مورد اقدام دولت سیزدهم برای اصلاح نظام یارانه ها گفت:دولت آیت الله رییسی به منافع ملی و مصالح مردم توجه دارد و اولین دولتی است که به صورت جدی به مصالح و منافع ملی می اندیشد بنابراین مجلس باید در موضوع هدفمند کردن یارانه ها و توزیع عادلانه ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۲۰:۴۶    
رئیس اتحادیه صادرکنندگان فرآورده های نفتی ایران گفت: به هر میزان به بخش پایین دستی صنعت نفت اهمیت بدهیم، به همان نسبت منافع ملی را حفظ کرده و ارتقا داده ایم.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۹:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه یونان روز سه شنبه به قانونگذاران این کشور گفت که آتن خواهان حضور نظامی آمریکا در یونان به ویژه در شمال این کشور است زیرا این در خدمت منافع ملی است.
جماران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۸:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ حزب مردم سالاری با صدور اطلاعیه ای با اشاره به سفر انریکه مورا، هماهنگ کننده گفت وگوها در وین و معاون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا به تهران تاکید کرد؛ نباید فرصت ها از دست برود هنوز هم برای احیای برجام فرصت باقی است. متن کامل این بیانیه به شرح زیر است: ملت سرافراز ایران ...
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۷:۴۶   + ۵۴ سایت دیگر  
علی باقری گفت اگر در پرداخت بهای تعامل و همگرایی منطقه ای تردید کنیم، بی تردید هزینه های اختلاف و واگرایی بر همه تحمیل خواهد شد و بهای تعامل و همگرایی منطقه ای، با ایجاد و تحکیم اعتماد متقابل سیاسی و تحکیم پیوندهای اقتصادی ایجاد می شود. ...
شانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۵:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی با تأکید بر توسعه صنعت پتروشیمی با تکیه بر توان داخلی ها گفت: منافع کلان و ملی کشور در توسعه صنعت پتروشمی دیده شود.
شانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۵:۵۲   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه صادرکنندگان فرآورده های نفتی ایران گفت: به هر میزان به بخش پایین دستی صنعت نفت اهمیت بدهیم، به همان نسبت منافع ملی را حفظ کرده و ارتقا داده ایم.
موج   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۳:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
اگر در اتاق ایران و بخش خصوصی کسی سوءاستفاده کرده است، قانون باید به آن رسیدگی کند. اما در غیر این صورت شایعه پراکنی علیه این تشکل و تخریب آن، بازی با منافع ملی است.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۳:۴۲    
ارز ترجیحی جز از بین بردن منافع ملی و توزیع رانت نتیجه دیگری نداشته است، آغاز واریز کمک معیشت به حساب سرپرستان خانواده ها، سازمان هدفمندی یارانه ها آماده ثبت نام افراد واجد شرایط برخی از اخبار اقتصادی امروز شبستان است.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۳:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
فرارو- درک منافع ملی اصلی کره شمالی زمانی که نوبت به پیش بینی چگونگی تکامل استراتژی هسته ای آن کشور می رسد بسیار مهم است. به گزارش فرارو به نقل از نشنال اینترست ...
شبستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۰۷:۴۸    
سلاح ورزی با بیان اینکه مسائل و مشکلات مربوط به ارز ترجیحی به نوعی آتش زدن منابع ملی و ثروت ملی است، گفت: ارز ترجیحی جز از بین بردن منافع ملی و توزیع رانت نتیجه دیگری نداشته است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۷:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان سینمایی در همایش سراسری مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ها گفت که از فیلمسازانی که علیه نظام و منافع ملی فیلم می سازند، حمایت نمی کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۳:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال گفت: اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال با وجود همه ناهماهنگی ها تا روز مجمع همدیگر را تحمل کنند.
شعار سال   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۴:۴۵   + ۲۴ سایت دیگر  
زیر ساخت یارانه ای کشور (پرداخت، افراد تحت پوشش، متقاضیان جدید و قدیم، فراگیر یا غیر فراگیر بودن اقلام یارانه ای و ...) مشکل جدی دارد. از دوره احمدی نژاد و سال های ابتدای کار در حال هشدار دادن هستیم ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۳:۱۳   + ۱۵ سایت دیگر  
دبیر فدراسیون کشتی گفت: منافع ملی برای ما از اهمیت بالایی برخوردار است و قطعا سال آینده شرایط برای کشتی، سخت تر خواهد شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۳:۰۶    
دبیر فدراسیون کشتی گفت: اولویت فدراسیون حفظ منافع ملی است.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۲:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
قادرزاده گفت: جبران سریع و حرکت هوشمندانه بیش از پیش لازم است هم چنین نباید از حمله های سیاسی داخلی غافل بود. چرا که منافع گروهی در حال سبقت از منافع ملی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۲:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان اینکه شرکت های خودروسازی هیچ گونه منافع ملی را در اهداف خود ندیده اند، گفت: چرا عده ای با وجود نارضایتی مردم و رهبری حاضر به رقابتی کردن صنایع خودروسازی نیستند؟
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه صادرکنندگان فرآورده های نفتی در رابطه با خطر تعارض منافع و راه حل های این اتحادیه برای برطرف کردن این خطر تصریح کرد که ابتدا این معضل را به یک گفتمان تبدیل کردیم و مقام معظم رهبری هم در این باره به نمایندگان مجلس تذکر دادند و از سویی نماینده مجلس هم باید منافع ملی را به منافع شخصی و ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۰۶:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
بخشایشی اردستانی گفت: قرار بود احزاب لبنان برای تامین وحدت و منافع ملی با یکدیگر دور یک میز بنشینند، نه برای تامین منافع حزبی، شخصی و خارجی که همین مشکل حالا هم ادامه دارد.
الف   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۰۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
دغدغه این یادداشت منافع ملی جمهوری اسلامی ایران است که به مفهومی غریب در ادبیات سیاسی کشور تبدیل شده، چراکه دایره نگاه و چشم انداز احزاب محدود به اطرافیان و هم حزبی ها شده است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۲۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
تغییر ریل دیپلماسی ایران از تمرکز بر توافق سیاسی با کشورهای غربی به منظور بهره مندی از مزایای فروش نفت بیشتر به تلاش برای تامین منافع ملی بدون توجه به نتیجه ی مذاکرات ، یکی از راهبردهای بسیار درست و دقیق دولت سیزدهم است که حالا عملیاتی شده است.
روز نو   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۱:۱۵   + ۲۶ سایت دیگر  
بدیهی است در چنین شرایطی، دولت باید دست به اقدامات لازم بزند که اجرایی شدن آن نیازمند نوعی همراهی، همکاری و مشارکت ملی با محوریت منافع ملی و مصالح کشور می باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
سومین نشست از سلسله گفت وگوهای انتقادی در باب علوم انسانی ارغنون خرد ، سه شنبه 20 اردیبهشت با هدف بررسی و ارزیابی معنا و مبنای منافع ملی برگزار می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۰۹:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال می گوید: برخی رفتارها و اقدامات خودزنی و علیه منافع ملی فوتبال کشور است. قرار بود در این شرایط اعضا هیات رئیسه به سرپرست فدراسیون کمک کنند، نه اینکه خودمان مشکل ساز شویم.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۰۵:۲۳   + ۱۵ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا در یک کنفرانس خبری به سوالاتی درباره وضع فعلی مذاکرات وین و موضع آمریکا در قبال احیای برجام پاسخ داد. به گزارش ایسنا به نقل از وبگاه وزارت امور خارجه آمریکا ...
صدای بورس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۶ - ۲۰:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
یک کارشناس حوزه انرژی گفت: اگر برجام به نتیجه مثبت برسد، ما می توانیم با گرفتن امتیازات و تضمین های مناسب از امریکا و اروپا در راستای منافع ملی و رعایت خط قرمزها امتیاز بگیریم و خیلی از مشکلات را حل کنیم و وارد گردونه تولید نفت 4 میلیون بشکه نفت در روز شویم.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۰۲/۱۶ - ۱۶:۲۷   + ۱۶ سایت دیگر  
ایرنا: ند پرایس سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا اظهار داشت: معتقدیم بازگشت به برجام همچنان در راستای منافع امنیت ملی ما است. ند پرایس سخنگوی وزارت خارجه آمریکا عصر پنجشنبه به وقت محلی در پاسخ به سوالی درباره طرح جایگزین آمریکا در صورت دست نیافتن به توافق با ایران اظهارداشت ...