دوشنبه ۲۸ خردادساعت ۱۸:۳۱Jun 2024 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «منافع ملی»

سراج24   ۴ ساعت پیش    
کارشناس سیاسی گفت: اگر غربی ها یک گروه و یک فرد را برجسته سازی کردند، مردم مطمئن باشند که این فرد در بین منافع ملی و منافع قدرت ها، مسلما از منافع ملی فاصله می گیرد.
حوزه   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام سعیدی گفت: آزادی حمید نوری ناشی از دیپلماسی انقلابی و صراحت و شجاعت و حفظ منافع ملی دولت سیزدهم است.
چنانچه پیش از آغاز تبلیغات کاندیدهای محترمِ ریاست جمهوری، طی یادداشتی با عنوان تحول یا تکامل در سیاست خارجی ذکر کردم، دولت جمهوری اسلامی ایران باید با رویکرد تکاملی، زمینه ساز و پیش برنده اصول کلان سیاست خارجی جمهوری اسلامی، مندرج در قوانین و اسناد بالادستی باشد و به طور مشخص ...
خانه ملت   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی هیات رییسه مجلس با تاکید بر لزوم مشارکت حداکثری در انتخابات پیش رو گفت: مشارکت حداکثری در انتخابات ضامن منافع ملی است.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۶:۲۹    
کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: آرمان گرایی واقع بینانه در سیاست خارجی بهترین روش و رویکرد برای منافع ملی کشور عزیزمان است.
آنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۶:۰۸   + ۱۹ سایت دیگر  
نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: حکمرانی در سیاست خارجی به معنای تنظیم روابط است و باید حداکثر منافع و کمترین هزینه را برای کشور داشته باشد. باورهای ما و ایمان ما به سنت الهی می تواند در قاب منافع ملی بدرخشد و باعث منزلت و عزت و اقتدار کشور شود که مثال آن دوران دفاع مقدس است.
رسا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۵:۲۵    
رهبر معظم انقلاب در تبیین ملاک های نامزدهای اصلح گفتند: اصلح کسی است که در تقیّد به دین و عمل و تشرّع دینی بهتر و جلوتر باشد، به استقلال کشور و وابسته نشدن به قدرتها اصرار بیشتری داشته باشد، به مبارزه با فساد عقیده جدی داشته باشد ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۴:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، حکمرانی در سیاست خارجی را تنظیم روابط دانست و گفت: آرمانگرایی واقع بینانه بهترین رویکرد برای تامین منافع ملی کشورمان است، مهم این است حداکثر منافع با حداقل هزینه تامین شود.
میزان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۴:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه منافع ملی ما ریشه در عملکرد ما در اجرای سیاست های مصوب خارجی دارد گفت: اقتدار منطقه ای، انتفاع اقتصادی و گسترش روابط با همسایگان و تقویت کریدورهای ترانزیتی از جمله راهبردهای ما به شمار می رود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۴:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: 5 الی 6 میلیون هموطن ما برای سفر های خارجی مجبورند به دبی و قطر بروند، در حالی که تهران از نظر جغرافیایی بهینه ترین نقطه برای پرواز های غرب و شرق است.
نامه نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۰:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه با تصریح بر نقش سازنده و ثبات ساز کشورمان در مسیر استقرار امنیت پایدار در منطقه، گفت: جمهوری اسلامی ایران در حفاظت و دفاع از امنیت و منافع ملی خود در برابر هرگونه رفتار و اقدام نسنجیده، قاطعانه عمل خواهد کرد.
استانداری اردبیل   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۰:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی، تشریفات و امور بین الملل استانداری اردبیل، سیدحامد عاملی در نشست مشترک فرمانداران و اعضای ستاد انتخابات استان اظهار کرد: دولت سیزدهم در حوزه های مختلف از جمله سیاست خارجی برای حفظ صلح و منافع ملی تلاش کرد و تنش زدایی با همسایگان را در اولویت اقدامات و راهبردهای خود قرار داده ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۰۹:۲۳   + ۴۳ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- سخنگوی وزارت امور خارجه با تصریح بر نقش سازنده و ثبات ساز کشورمان در مسیر استقرار امنیت پایدار در منطقه، گفت: جمهوری اسلامی ایران در حفاظت و دفاع از امنیت و منافع ملی خود در برابر هرگونه رفتار و اقدام نسنجیده، قاطعانه عمل خواهد کرد.
اقتصاد آنلاین / ایسکانیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۵:۳۹   + ۱۴ سایت دیگر  
زاکانی ادامه داد: باز طراحی نهادی و کارکردی را برای وزارت خارجه در حوزه های فرهنگ، اقتصاد و سیاست دنبال می کنم. سیاست رفع تحریم ها را همچنان باید دنبال کنیم و از تجربه بنزین و واکسن کرونا که در دوران تحریم کسب شد، استفاده کنیم ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۸:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
نماینده یزد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه یکی از موفقیت های دولت شهید رئیسی ایجاد وحدت در میدان و دیپلماسی با حفظ منافع ملی بود گفت: برنامه و کارنامه در کنار یکدیگر ملاک انتخاب مردم باشد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۸:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
معاون سیاسی دفتر رییس جمهور آزادی حمید نوری را نتیجه نگاه جامع شهیدان رئیسی و امیرعبداللهیان به استفاده از همه مولفه های قدرت ملی برای رسیدن به منافع ملی خواند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۷:۱۷   + ۵۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: آزادی حمید نوری شهروند ایرانی جلوه دیگری از دیپلماسی اقتدار جمهوری اسلامی ایران در تحقق و تامین منافع ملی و نیز حمایت قاطعانه از حقوق ایرانیان است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۶:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
زاکانی تصریح کرد: نگاه ما جناحی نیست. نگاه مان منافع ملی است. معتقدیم در برجام منافع ملی رعایت نشد. برجام اراده نظام نبود. اراده نظام انجام مذاکره بود. نگاه ما به وزارت خارجه، ارتقای آن است. موضوع ما اصل خود انتقادی است. نقد ما در برجام اوج انصاف است.
صراط نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۶:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
علیرضا زاکانی، نامزد چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در برنامه میزگرد سیاسی گفت: ما معتقد هستیم که در برجام منافع ملی رعایت نشد. برجام ارادۀ نظام نبود. اراده نظام مذاکره بود و اراده نظام محصولش برجام نبود. نگاه ما به وزارت امور خارجه ارتقاء است.
فرارو   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۶:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
علیرضا زاکانی، نامزد چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در برنامه میزگرد سیاسی گفت: ما معتقد هستیم که در برجام منافع ملی رعایت نشد. برجام ارادۀ نظام نبود. اراده نظام مذاکره بود و اراده نظام محصولش برجام نبود. نگاه ما به وزارت امور خارجه ارتقاء است. ...
فرارو   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۵:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
نامزد چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در برنامه میزگرد سیاسی گفت: برجام حاصل یک تفکر است که به ظرفیت های داخلی باوری ندارد. بررسی های ما نشان می دهد که در مسئله برجام کار کارشناسی صورت نگرفته است. کسی که برجام را نخوانده چرا اظهار نظر می کند ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۲:۵۴    
رضا نصری حقوقدان بین الملل و کارشناس سیاست خارجی با انتشار پیامی در ایکس نوشت: مادام که سیاست داخلی برای کارگزاران سیاست خارجی هزینه ایجاد کند، نمی شود از ظرفیت و پتانسیل دستگاه دیپلماسی کشور به بهترین شکل و در جهت تامین منافع ملی استفاده کرد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۱:۴۹    
دیاکو حسینی، تحلیگر سیاست خارجی، در خصوص انتخابات پیش رو، گفت: این نگرانی وجود دارد که پیش داوری ها و قضاوت های قطعی آقای جلیلی به خصوص در مورد هرگونه مذاکره با غرب به کشور آسیب بزند و منافع ملی کشور و فرصت هایی که ممکن است در آینده برای کشور پیشرو باشد را ازبین ببرد.
سلام نو / اطلاع با ما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۱:۱۱   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون سیاسی سپاه خاطرنشان کرد: از مقدمات ایجاد تمدن اسلامی نابودی اسرائیل است زیرا وحدت امت اسلامی پیش نیاز قطعی ساخت تمدن اسلامی است
حوزه   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۰۷:۱۳    
حوزه/ کارشناس و تحلیلگر مسائل سیاسی تصریح کرد: همه کاندیداهایی که سودای رسیدن به جایگاه ریاست جمهوری را دارند باید خط قرمز آن ها منافع ملی و عزت ایرانیان در سایه نظام جمهوری اسلامی باشد.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۰۰:۱۸    
حجت الاسلام حسین مهدی زاده گفت: تحقق منافع ملی در اولویت برنامه های شهید رئیسی قرار داشت.
چند ثانیه   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۲۳:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
کسانی که مخالف برجام روحانی بودند، با برجام رئیسی که شل و ول تر بود موافق شدند اگر من با گشت ارشاد مخالفم دنبال ولنگاری و بی بندوباری نیستم، از سر دلسوزی می گویم این روش جواب نداده است. وقتی مردم را بی اعتماد می کنیم. ...
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۷:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
عاملی عنوان کرد: مردم باید به شخصی رای بدهند که مبتلا به روزمرگی نشود، یعنی از اصلاح امور ناامید نباشد و برای همه شئون کشور برنامه عملی داشته باشد؛ به شخصی رای بدهند که آزادگی داشته باشد، فقط به فکر ریاست دور دوم نباشد و به خاطر آن منافع ملی و مصالح کلان کشور را زیر پا نگذارد.
چند ثانیه   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۵:۳۰    
احمد نادری، نماینده مجلس در توئیتی نوشت: سالهاست که جمهوری باکو به آلت دست اسرائیل ومحلی برای اقدامات ضد ایرانی تبدیل شده. در روز هایی که این رژیم به تشدید اقدامات روی آورده ...
چند ثانیه   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۵:۰۰    
صادق زیبا کلام، فعال سیاسی: مرحوم عماد افروغ فردی بود که هرگز دنبال قدرت و پُست حکومتی نبود و در همه حال منافع ملی را در نظر داشته است و هیچ گاه از موازین اصول گرایی عدول نکرد. ...
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۱:۴۳   + ۱۲ سایت دیگر  
نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: اگر دنبال منافع ملی باشیم، شنیدن تمام نظرات کارشناسی و رسیدن به بیشترین تفاهم روی راه حلها در میان تنوع نظرات، یک دستاورد است.
می متالز - شهاب الدین دلاور سرپرست وزارت معادن و پترولیم در برنامه آفرگشایی سه بلاک معدن نمک ولایت فاریاب گفته است که دست مافیا به نفت کشور کوتاه شده و تلاش می شود از دست یابی آنان (مافیا) به معادن نمک کشور نیز جلوگیری شود.
روز پلاس   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۶:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
پاسخ پورمحمدی به چک برجام بی محل است؟ شعر نمی گوییم، حرف بالاتر از این حرف ها است. مذاکره و رابطه در هر شرایطی اگر منافع ملی را تامین کند، باید از آن استقبال شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۶:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
پورمحمدی نامزد ریاست جمهوری گفت: هر سفیری را انتخاب کنم با او شرط می کنم منافع ملی برایش مهم باشد و بی خوابی بکشد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۶:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
نامزد انتخابات ریاست جمهوری از دوران حضورش در وزارت کشور و کار کردن با نیروهای بازمانده از دولت اصلاحات روایت کرد.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۲۲:۳۲   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس ، محمدعلی زلفی گل در بخش آغازین سخنان خود در جمع معاونان فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ها گفت: آیت الله رئیسی زحمات صادقانه، خالصانه و خستگی ناپذیری داشت و اقدامات خود را در راستای رضای خدا و منافع ملی انجام می داد ...
پایگاه خبری نما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۹:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
حضور فعال در انتخابات ریاست جمهوری یک تکلیف عقلی، شرعی و ملی برای تحکیم اقتدار و امنیت و منافع ملی است.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۳:۱۲    
در ویدئویی که تقدیم مخاطبان ایکنا می شود، رهبر معظم انقلاب با اشاره به ویژگی های فرد اصلح می فرمایند: اصلح کسی است که تقید دینی بیشتری دارد، اصرار بیشتری برای استقلال کشور دارد، عقیده جدی به مبارزه با فساد دارد و نسبت به منافع ملی جدی تر است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۰۷:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
رهبران مقاومت در واکنش به پاسخ برای مذاکرات آتش بس در غزه، این اقدام را در جهت منافع ملی مردم و فلسطین دانستند.
صدا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۸:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
دولت آینده باید دیدگاهش را در مورد ساختارِ اقتصادِ معیوبِ سیاسیِ رانتی تغییر دهد تا بستر تغییرات عظیم و قابل اجراء در جهت دستیابی به رشد اقتصادی و حفظ منافع ملی فراهم شود. این دیدگاه توسعه گرا، باید در چارچوب یک لایحه منسجم و کارآمد به مجلس تقدیم شود تا کاستی های ساختار اقتصاد دولتی را برطرف کند ...
روز نو   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۴:۱۶   + ۱۳ سایت دیگر  
:فردی مانند مسعود پزشکیان از یک برگ برنده مهم برخوردار است و آن هم اینکه به کارتل های قدرت و ثروت مرتبط نبوده است. همین که ارتباطی با کاسبان تحریم و پدرخوانده های اقتصادی ندارد، دست بازی را در رقابت های انتخاباتی و حتی در پست ریاست جمهوری به ایشان می دهد که در راستای منافع ملی کشور عمل کند.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۲:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
رکنا سیاسی: نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: از ابتدای انقلاب تا به امروز رئیس جمهورهای مختلفی با نگاه های متفاوت روی کار آمدند و همواره این مردم بوده اند که با مشارکت حداکثری در انتخابات رئیس جمهور خود را انتخاب کرده اند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۰۶:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: با اوج گیری درگیری ها در خاورمیانه، کشورهای حاشیه خلیج فارس تلاش دارند تا راه خود را از ایالات متحده جدا کرده و این بار از الگوی خودساخته شان پیروی کنند. ناظران براین باورند که مخالفت خوانی اعراب با آمریکا در راستای منافع ملی و امنیتی شان قابل تبیین است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۶:۰۲    
غلامرضا عزیزی: امروز ما از موضوع آرشیو و مارشیو (به تعبیر مرحوم دکتر ابراهیم باستانی پاریزی؛ به معنای گنجی که ماری روی آن خوابیده و دیگران حق استفاده از آن را ندارند) گذشته ایم مجید تفرشی: تبدیل مدل فرهنگ و سیاست های فرهنگی کشور به مدل کرۀ شمالی و شوروی سابق، شاید در کوتاه مدت مطلوب برخی باشد ...
لنگر نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۴:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
نماینده یزد در مجلس گفت که ملت ایران براساس حقوق بین المللی تا پایان تحقق منافع ملی مبنی بر استفاده صلح آمیز انرژی هسته ای پافشاری خواهد کرد.
جماران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۳:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
اتخاذ سیاست تنش صفر و دوری از دشمن محوری، دیگر یک انتخاب نیست بلکه ضرورت امنیت ملی برای وحدت سرزمینی و به منظور کسب حداکثری منافع ملی و حل سریعتر مشکلات داخلی و خارجی از طریق همکاریهای منطقه ای و بین المللی ، بهبود اوضاع اقتصادی و کسب اعتماد عمومی تلقی می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۰:۲۹    
سخنگوی وزارت خارجه روسیه در واکنش به تعامل مسکو با حکومت کنونی کابل اظهار داشت تماس با طالبان که کنترل افغانستان را در اختیار دارد برای منافع ملی روسیه مهم است.
جهت پرس   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۰:۰۸    
عمر دولت سیزدهم با وجود تمام تلاش های شبانه روزی و حضور طوفانی و انقلابی در حل مشکلات و آوار برداری از میراث مخروبه دولت پیش از خود، کوتاه بود. دولتی که چنان مردمی و همراه مردم بود که سرمایه اجتماعی عظیمی از مردم را بار دیگر به صحنه کشاند و با رخداد ناگواری که سبب شهادت رییس دولت و همراهان خادمش شد ...