چهارشنبه ۰۹ اسفندساعت ۱۴:۱۶Feb 2024 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مخالفان»

خبرورزشی   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
عضو پیشین هیئت مدیره استقلال گفت: شکر خدا نتایج استقلال مشخص می کند که اتفاقاً انتخاب سرمربی این تیم یکی از درست ترین اقدامات مدیریت قبلی بوده است چون بزرگترین هدف گذاری مدیر قبلی خوشحالی هواداران بود.
مشاور امنیت ملی دولت اشرف غنی اظهار داشت از گروه مخالف طالبان موسوم به جبهه مقاومت حمایت نمی کند زیرا فرماندهی آن دست بیگانگان است.
به گزارش سرویس اقتصاد کلان جهان صنعت نیوز، بحث مزد منطقه ای هرساله با نزدیک شدن به ماه های پایانی سال مطرح می شود و موافق و مخالف خود را دارد. مخالفان این طرح معتقدند مزد منطقه ای باعث افزایش مهاجرت از شهرهای کوچک به بزرگ می شود و موافقان این طرح عنوان می کنند که اگر مزد منطقه ای از مزد ملی کمتر ...
عضو کارگری شورای عالی کار گفت: دیروز جلسۀ کمیتۀ مزد با موضوع مزد منطقه ای برگزار شد و نظرات اعضا جمع بندی شد. بحث مزد منطقه ای هرساله با نزدیک شدن به ماه های پایانی سال مطرح می شود و موافق و مخالف خود را دارد ...
راهبرد معاصر   ۴ ساعت پیش    
در دمشق قطار تغییرات ساختاری مانند تغییر رؤسای نهادهای امنیتی کلید خورده و این موارد بیانگر حساسیت اوضاع سوریه است. در چنین وضعیتی زیر ذره بین بردن تغییرات داخلی مخالفان از اهمیت بسزایی برخوردار است ...
روزنامه شهروند   ۵ ساعت پیش    
38 سال پیش در چنین روزی، برابر 28 فوریه 1986 میلادی، اولاف پالمه، نخست وزیر وقت سوئد هنگام خروج از سینمایی در شهر استکهلم هدف گلوله قرار گرفت و به قتل رسید. درباره ترور پالمه فرضیه های متعددی مطرح شده است. او از مخالفان جدی رژیم آپارتاید در آفریقای جنوبی بود ...
بسیج   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
در بخشی از وصیت نامه شهید علی حامدی آمده است: با حضور در جبهه ها و نماز عبادی سیاسی جمعه، مشت محکمی بر دهان منافقین کور دل و دشمنان خارجی بکوبید و مخالفان را بیش از پیش رسوا سازید.
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- یائیر لاپید رهبر ائتلاف مخالفان در کنست (پارلمان رژیم صهیونیستی) در اظهاراتی گفت که اختلاف بین بنیامین نتانیاهو و جو بایدن امنیت رژیم صهیونیستی را تهدید می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۲۱:۱۰    
مخالفان تجارت اسلحه و حامیان مردم فلسطین با برگزاری تظاهرات مقابل یک نمایشگاه جنگ افزار در لندن، خشم و انزجار خود را از این اقدام ابراز کردند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۲۰:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دبیرکل جبهه صبح ایران با بیان اینکه ما قبلا شفافیت را مطالبه می کردیم، گفت: امروز می بینم که حتی رقبا و مخالفان هم برای اینکه پُزَش را بدهند دم از شفافیت می زنند؛ این خیلی خوب است.
راه ملت   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۲۰:۰۳    
بهرامی،گفت: عده ای با عصبانیت و ناراحتی جریان راه روشن فردا را بزدل قلمداد کردند، این پرخشاگری، ناراحتی و عصبانیت ناشی از ترس پس از شکست است.
جماران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهوری فرانسه همچنین مرگ الکسی ناوالنی، رهبر مخالفان روسیه را نشانه ای از سخت شدن موضع مسکو دانست.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- رهبر ائتلاف مخالفان در کنست (پارلمان) رژیم صهیونیستی خواستار برگزاری انتخابات زودهنگام در سرزمین های اشغالی شد.
فرهیختگان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۲:۳۲    
بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی در جنگ علیه غزه تنها با حماس روبه رو نبوده است؛ محور مقاومت، افکار عمومی جهان، دولت های ضدصهیونیستی و البته مخالفان داخلی همه و همه دربرابر او صف آرایی کرده اند.
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۹:۲۴    
عبدالرضا رئیسی، روزنامه نگار، در یادداشتی با عنوان منازعه قدیمی مشارکت! چرا رای می دهم؟ که در اختیار انصاف نیوز قرار داده است، نوشت: این روزها با نزدیکی به موسم انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی یک بار دیگر بحث قدیمی و دیرباز مشارکت یا عدم مشارکت چرایی و رجحان هر یک از این فعل و ترک فعل ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۸:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
به نوشته ی رویترز، پوچیخ که در یوتیوب صحبت می کرد، گفت که مذاکرات در مورد مبادله ناوالنی و دو شهروند آمریکایی، با وادیم کراسیکوف، یک قاتل حرفه ای سرویس امنیتی روسیه FSB در زندان آلمان، در زمان مرگ رهبر مخالفان در مراحل پایانی خود بود.
وزیر امور اقتصادی و دارایی با اشاره به برگزاری کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و مجارستان در روزهای اخیر، تصریح کرد: چه مخالفان خوششان بیاید یا خیر؟ کشور های مستقل، اصرار به توسعه روابط اقتصادی با ایران دارند.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۷:۴۳    
پیام ناوالنی به روسیه: پس از مرگ من منفعل نباشید! کارگردان مستند "ناوالنی" نیز از جمله کسانی بود که پس از مرگ رهبر مخالفان روسیه، پوتین را مسوول "قتل" او دانست.
بازار نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۵:۱۳    
آخرین آمار ها حاکی از آن است که وضعیت تولید و صنعت در کشور خوب نیست و بر اساس نظرسنجی طرح پایش ملی محیط کسب و کار از حدود 3000 بنگاه اقتصادی، میانگین ظرفیت تولید واقعی حدود 40 درصد برآورد شده است. به این آمار وضعیت بنگاه های تولیدی راکد را باید اضافه نمود.
رویداد 24   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۵:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
محمدباقر قالیباف از هر زمان دیگری به لحاظ سیاسی ضعیف تر است؛ چه شد که قالیباف در موضع ضعف قرار گرفته است؟ قالیباف برای رسیدن به ائتلاف با پایداری چه باج هایی داد؟
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۴:۰۳    
گروه بین الملل ایران آنلاین : قرار چندین و چندساله اعراب و صهیونیست ها برای بقای حیاتش به یک مو بند است، حیاتی که همان ایام که انور سادات همراه جیمی کارتر و مناخیم بگیم جام را بالا می برد و با لبخند برای آینده فلسطینان قرار داد امضا می کرد ...
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
: به تازگی خبری منتشر شد مبنی بر اینکه قاری عیسی محمدی، از منتقدان طالبان که پشتون هم هست، از ایران ممنوع الخروج شده است؛ اما بعد از چند روز از فرودگاه هاشمی نژاد مشهد به او اجازه خروج داده شد و به کشور آلمان سفر کرد ...
سلام نو / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۱:۱۶   + ۱۴ سایت دیگر  
علی ربیعی نوشت: تلاش برای حفظ انسجام نیروهای خارج از قدرت، دستیابی به قدرت ائتلاف برای حل مسائل، به خاطر مردم، اصلاح شیوه حکمرانی و حفظ انسجام برای آزادی و ایران مقتدر.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۰۸:۵۸    
مخالفان نتانیاهو دوباره به خیابان آمدند. پلیس رژیم صهیونیستی بامداد یکشنبه به برخورد با معترضان به آبپاشی پرداخت و تعدادی از آنها را هم دستگیر کرد./فارس
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۴:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
طیف های مختلفی از گروه های سیاسی، از اصولگرا تا مخالفان خارج از کشور در سال های اخیر، با انگیزه های مختلف، مبارزهای علیه نیروهای اصلاح طلب را به پیش رانده اند که آنها را از جاویژه خاصشان در بازار سیاست برانند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۱:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
منابع وابسته به مخالفان دولت سوریه از حمله پهپادی رژیم اسرائیل به خودرویی در مرکز سوریه با لبنان خبر دادند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۰:۴۷    
بندرعباس - ایرنا - پس از انتشار فراخوان ایرنا برای اعلام برنامه کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی، محمدرضا وجدان حقیقی در ایرنا حاضر شد و مهم ترین برنامه خود را در صورت راهیابی به مجلس ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۰۹:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
سردبیر برنامه به اضافه یک با اشاره به رویکرد این برنامه عنوان کرد که مخالفان رای دادن برای اولین بار در این برنامه دعوت شدند و این کارشان به عنوان یک کنش سیاسی دیده شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۰۶:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مخالفان رژیم صهیونیستی و حامیان فلسطین در شهرهای مختلف اروپا تظاهرات کرده و خواستار آتش بس فوری و توقف نسل کشی در غزه و آزادی فلسطین شدند.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۲۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
ترودو در پاسخ به این سوال که آیا نتایج انتخابات روسیه را به رسمیت خواهد شناخت، پوتین را فردی توصیف کرد که مخالفان سیاسی را سرکوب می کند.
جماران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۲۳:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
جسد الکسی ناوالنی، رهبر مخالفان روسیه که روز جمعه 16 فوریه (27 بهمن) به طور ناگهانی و غیرمنتظره در زندان درگذشت، به مادرش تحویل داده شد.
همشهری   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۲۲:۴۹    
در این ویدئو تصاویری از برخورد پلیس رژیم صهیونیستی برای پیشگیری از معترضان نتانیاهو را در خیابان ببینید.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۲۲:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- جاستین ترودو نخست وزیر روز شنبه در حالی که در کی یف به سر می برد ، گفت که ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه برای سرکوب و ساکت کردن مخالفان ، الکسی ناوالنی را به قتل رساند.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۲۲:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
برخی از مخالفان رویکرد اشمیت می گویند که هوش مصنوعی نمی تواند تجربیات غنی انسانی را به خوبی اجرا کند؛ اما به عقیده اشمیت، این فناوری از رفتارهای بشر یاد می گیرد و آن ها را تعمیم می دهد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۲۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
مخالفان نتانیاهو طبق رسم شنبه ها، این هفته هم در تل آویو تجمع کرده و خواستار برگزاری انتخابات زودهنگام شدند.
روز نو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۵:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
فصل پنجم حسینیه معلی با حضور مداحان مشهور از جمله میثم مطیعی، سیدمجید بنی فاطمه، نزار القطری و سیدرضا نریمانی خبرساز شده و حواشی بسیاری به دنبال داشته است و موافقان و مخالفان درباره آن صحبت کردند که دو نمونه از آن را می خوانید:
با رسیدن به روزهای پایانی سال 1402 این سوال مطرح می شود که آیا اول فروردین 1403 همه موبایل ها از قانون عدم تغییر ساعت رسمی کشور تمکین خواهند کرد یا اینکه برخی کاربران دوباره باید نیمه اول سال جدید را یکساعت جلوتر از دیگران زندگی کنند.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۰۹:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
شجاع خلیل زاده پس از شکست تراکتور برابر پرسپولیس، از کوره در رفت و علیه عادل فردوسی پور صحبت کرد. طرفداری | صحبت های شجاع خلیل زاده در میکسدزون ورزشگاه آزادی در روزهای اخیر جنجال آفرین شده است و موضع او در مورد عادل فردوسی پور، موافقان و مخالفان زیادی دارد ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۰۹:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
رسالت نوشت: اکنون جبهه اصلاحات بین دو گزینه قرار دارد. گزینه پیوستن به رضا پهلوی، احزاب تجزیه طلب، مخالفان نظام، منافقین و اردوگاه غرب به ویژه آمریکا علیه ملت ایران یا گزینه پیوستن به 110 تن از نخبگان حوزه به اصطلاح اصلاح طلبی که رفقای گرمابه و گلستان قبل و بعد از انقلاب با آن ها بودند.
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۰۹:۱۲    
شفقنا- فیلم ضرب و شتم دانش آموزان طرفدار فلسطین توسط پلیس روز جمعه با محکومیت گسترده ای در ایتالیا به همراه داشت و مخالفان خواستار توضیحات وزیر کشور در پارلمان درباره این موضوع شدند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۰۶:۳۵    
تظاهرکنندگان در حالی که از پله های محل اقامت بایدن در کالیفرنیا پایین می آمدند می گفتند: بایدن، حمایت از نسل کشی اسرائیل را متوقف کن؛ امروز چند کودک کشتی؟
بویر نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۲۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
بویرنیوز ؛نامزد انتخابات مجلس حوزه انتخابیه کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده گفت: برخی می گویند کدام عزت، همین 6 ماه معادلات عوض شد، موحد اگر خواست بیاید دور بعد هم می تواند بیاید. پس بنابراین مقداری با طمأنینه بیشتر فرمایش بکنید. ...
انتخاب   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۲۳:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی الکسی ناوالنی، رهبر مخالفان روسیه گفته است مقامات تهدید کرده اند که جسد او را در زندان واقع در منطقه قطب شمال همان جایی که چند روز پیش درگذشت، دفن خواهند کرد ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۲۱:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
جو بایدن رئیس جمهور آمریکا با اعلام بیش از 500 تحریم جدید علیه روسیه به دلیل جنگ اوکراین و مرگ الکسی ناوالنی رهبر مخالفان روسیه با تکرار ادعاهای ضد ایرانی گفت: اوکراین برای مقابله با حملات بی امان روسیه که با تسلیحات و مهمات ایران و کره شمالی ممکن شده است ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۸:۴۸   + ۱۵ سایت دیگر  
نیویورک- ایرنا- جو بایدن رئیس جمهور آمریکا با اعلام بیش از 500 تحریم جدید علیه روسیه به دلیل جنگ اوکراین و مرگ الکسی ناوالنی رهبر مخالفان روسیه با تکرار ادعاهای ضد ایرانی گفت: اوکراین برای مقابله با حملات بی امان روسیه که با تسلیحات و مهمات ایران و کره شمالی ممکن شده است ...
عصر دنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۶:۵۷    
عصر دنا: نماینده 6 دوره مجلس و کاندیدای کنونی از حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ گفت مخالفان همه جا را شخم زدند اما هیچ نقطه تاریکی در زندگی من پیدا نکردند.
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۶:۵۲    
به گزارش اسپوتنیک، نیویورک تایمز در مقاله ای نوشت که ایالات متحده نتوانست روسیه را منزوی کند. نیویورک تایمز در این مقاله نوشت: قدرت ذاتی روسیه، مبتنی بر ذخایر عظیم نفت و گاز طبیعی آن است که ثبات مالی و سیاسی را فراهم کرده است و تهدیدی برای دوام مخالفان غربی است. ...
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۵:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
محمدرضا یوسفی در جماران نوشت: از سال 1384، افشای فساد و اتهام مخالفان سیاسی به فساد به عنوان یکی از حربه های انتخاباتی وارد فضای سیاسی شد. اما آنان بعد از انتخابات، خود در معرض این اتهام قرار گرفتند. از جمله شعارهای جناب رئیسی نیز در انتخابات 1400 مبارزه با فساد بود، اما اکنون فسادهای [...]
حامیان ولایت   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۰:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
امام خمینی گفتند: کسی که مخالف است مخالفت خودش را بدون هیاهو بگوید آن که موافق است موافقت خودش را بدون جار و جنجال بگوید و بعد هم رأی بگیرند. وقتی رأی گرفتند، اگر اکثریت رأی داد و بعد هم برده شد پیش شورای نگهبان و آن ها هم صحیح دانستند این رأی را، مخالف اسلام ندانستند و مخالف قانون اساسی ندانستند ...
8 صبح   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۰۸:۴۵   + ۱۹ سایت دیگر  
پایگاه خبری هشت صبح : روزنامه ایران، روزنامه رسمی دولت نوشته است: تهمت سکوت انتخاباتی نسبت به دولت و رئیس جمهور، از ترفندهایی است که فقط در خورجین مخالفان واقعیت پیدا می شود؛ کسانی که تلاش می کنند موهومات خود را به عنوان تحلیل سیاسی جا بزنند و از این طریق، جلب نظر کنند. آنچه برخی [...]