یکشنبه ۲۸ دیساعت ۱۱:۵۰Jan 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سخنگوی شورای نگهبان»

خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۱:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان گفت:شورای نگهبان حال افراد را بررسی می کند؛ اینکه کاندیدی ناکارآمد باشد و مشکل پیدا کند آیا به این معناست که آن هیئتی که این افراد را انتخاب کرده این ها را ناکارآمد تشخیص داده است؟ ما افرادی را برای انتخابات تایید کردیم که فرد در طول دو سال اول به کلی تغییر کرده و فاسد شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۰:۵۷   + ۲۵ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان گفت: پمپئو می داند تنها راه حل مشکل رژیم آمریکا، عدم دخالت نامشروع و خلاف حقوق بین الملل در امور دیگر کشورهاست.
شورای نگهبان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۹:۳۶    
جمعی از دانشجویان دختر بسیجی دانشگاه های تهران با دکتر کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان دیدار و گفت وگو کردند.
شورای نگهبان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۷:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان با صدور پیامی درگذشت مادر سرکار خانم سمیه لاری خبرنگار خبرگزاری ایرنا را تسلیت گفت.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۷:۳۱    
تعدادی از دانشجویان بسیجی خواهر دانشگاه های تهران بزرگ به نمایندگی از دانشجویان دختر عصر امروز با سخنگوی شورای نگهبان دیدار کردند.
شورای نگهبان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۷:۲۰   + ۱۳ سایت دیگر  
جمعی از دانشجویان دختر بسیجی دانشگاه های تهران با دکتر کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان دیدار و گفت وگو کردند.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۴:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
مردم نیوز : امیر شجاعان رئیس مرکز توسعه دولت الکترونیک، فناوری اطلاعات و آمار وزارت کشور در رابطه با اظهارات سخنگوی شورای نگهبان مبنی بر افزایش تعداد صندوق ها و شعب اخذ رأی در انتخابات 1400 برای جلوگیری از تجمع به دلیل بیماری کرونا و احتمال منتفی شدن برگزاری انتخابات الکترونیکی ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۹:۰۱   + ۵۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سخنگوی شورای نگهبان در حساب کاربری خود در توییتر نوشت: شورای نگهبان مسئول عملکرد منتخبان در انتخابات مختلف نیست.
اقتصاد آنلاین / جماران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۰:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری، 28 خرداد 1400، همزمان با انتخابات شورای شهر و روستا برگزار می شود. درحالی که حدود پنج ماه تا دوره تازه انتخابات باقی مانده است، اما و اگرهای بسیاری درمورد کاندیداتوری زنان وجود دارد.
استانداری ایلام   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۰۸:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون استاندار ایلام: ✅ مشارکت حداکثری مردم در پای صندوق های رای باعث تقویت نظام خواهد شد/تلاش می کنیم انتخابات پیش رو شکوهمند و با مشارکت حداکثری برگزار شود ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۰۶:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان در آخرین اظهارنظر خود، ظهر دیروز گفت: تا زمانی که تغییری در روند برگزاری انتخابات انجام نشده باشد، اصل 115 قانون اساسی ملاک عمل شورای نگهبان برای برگزاری انتخابات 1400 است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۷:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان گفت: با برنامه ریزی صورت گرفته به دنبال برگزاری انتخابات سالم، دقیق، روان و برمدار قانون در خرداد سال 1400 هستیم.
سخنگوی شورای نگهبان گفت: شورای نگهبان در تلاش است سلامت انتخابات و سلامت مردم را مدنظر قرار بدهد و با وزارت کشور مشغول رایزنی هایی هستیم تا تدابیری از جمله افزایش صندوق های رأی و افزایش صندوق های سیار را داشته باشیم.
شورای نگهبان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۵:۳۶    
رئیس جدید دفتر نظارت و بازرسی انتخابات استان ایلام با حضور سخنگوی شورای نگهبان معارفه شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۳:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - سخنگوی شورای نگهبان گفت: حراست و صیانت از آرای مردم و حفظ سلامت آنها به علت شیوع کرونا از اهم اهداف شورای نگهبان و وزارت کشور در انتخابات آتی است و باید آرای مردم به همان گونه که در صندوق ها ریخته می شود، باز و خوانده شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۲:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان گفت: برای شورای نگهبان فرقی نمی کند چه کسی از چه گروهی رای داشته باشد و در انتخابات ریاست جمهوری تا زمانی که قانون اصلاح نشده، اصل 115 و قانون فعلی ملاک است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان گفت: با برنامه ریزی به دنبال برگزاری انتخابات سالم، دقیق، روان و برمدار قانون در خرداد سال 1400 هستیم.
فکر شهر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۰۹:۲۸   + ۲۷ سایت دیگر  
فکرشهر: عباس عبدی در روزنامه اعتماد نوشت: سخنگوی محترم شورای نگهبان هر از گاهی زخم ناسور ردصلاحیت ها را نیش تری می زنند و مجالی برای بحث دوباره و تکراری درباره آن فراهم می شود. ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۰۸:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
عباس عبدی در بخشی از یادداشتی که در شماره امروز روزنامه اعتماد منتشر شده در واکنش به اظهارات اخیر سخنگوی شورای نگهبان نوشت: در روال موجود انتخابات ایران چنین قاعده ای جاری نبوده است که مردم را مخیر کنند که میان دو خوب و دو صالح، یکی را برگزینند. ...
شورای نگهبان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۹:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان با صدور پیامی درگذشت پدر مدیر عامل خبرگزاری میزان را تسلیت گفت.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۲۱:۳۲   + ۲۹ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان در مطلبی در صفحه شخصی خود به بیان گوشه ای از دیدار خود با مرحوم آیت الله محمدتقی مصباح یزدی پرداخت.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۱۷:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
یک کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به اظهارات اخیر سخنگوی شورای نگهبان گفت: این ها بهانه برای اعمال سلیقه سیاسی است تا هرکه را بخواهند از گردونه رقابت خارج کنند. این با اصل برگزاری انتخابات آزاد و رقابتی در تناقض است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۱۱:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
کدخدایی گفت: شهادت سردار سلیمانی نشان داد نه تنها مردم ایران بلکه مردم منطقه از راه و مکتب شهید سلیمانی پشتیبانی می کنند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۰۰:۱۴    
تسنیم : عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان عصر دیروز در نشست خبری اولین رویداد شبیه سازی دادگاه (موت کورت) همایش بین المللی بررسی ابعاد حقوقی-سیاسی ترور سردار شهید سلیمانی با بیان اینکه عضو حقوقدان شورای نگهبان در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه امکان تعقیب بین المللی ترامپ بعد از پایان ریاست جمهوری ...
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۹:۱۲    
سخنگوی شورای نگهبان ایران اظهار داشت که دونالد ترامپ پس از پایان ریاست جمهوری مورد پیگرد قضایی ایران قرار خواهد گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۸:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
نشست خبری اولین رویداد شبیه سازی دادگاه (موت کورت) و کنفرانس بین المللی بررسی ابعاد حقوقی سیاسی ترور شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی با حضور عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان در ساختمان مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه برگزار شد. ...
رسا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۷:۰۶    
سخنگوی شورای نگهبان تأکید کرد: ترور شهید سلیمانی کنوانسیون های 1973 و 1949 و قطعنامه های مبارزه با تروریست که مصوبه شورای امنیت سازمان ملل است را نقض می کند.
آنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۶:۳۱    
سخنگوی شورای نگهبان گفت: در جریان ترور شهید سلیمانی علاوه بر محاکم داخلی معتقدیم که محاکم کشور عراق هم صلاحیت ورود به این پرونده را دارند چرا که این اقدام در خاک این کشور انجام شده است، البته مقامات عراقی هم در پیگیری این موضوع پرتلاش هستند.
رسا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۶:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
دبیرخانه بین المللی صلح و مقاومت با هدف پیگیری حقوقی ترور شهید سلیمانی طی نشستی خبری با حضور سخنگوی شورای نگهبان و اصحاب رسانه آغاز به کار کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۶:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان گفت: جنایت به شهادت رساندن سردار سلیمانی خلاف حقوق بین الملل بود.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۵:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
مردم نیوز : نشست خبری اولین رویداد شبیه سازی دادگاه (موت کورت) و کنفرانس بین المللی بررسی ابعاد حقوقی سیاسی ترور سردار سلیمانی فرمانده سابق سپاه قدس با حضور عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان برگزار شد. ...
انتخاب   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۵:۳۵    
استاد تاریخ دانشگاه تهران در صفحه توییتر خود، به اظهارات سخنگوی شورای نگهبان واکنش نشان داد و آن را توهین به مردم خواند.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۵:۵۹   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان با اشاره به مصونیت سران کشورها از تعقیب قضایی بر اساس حقوق بین الملل گفت: نظر برخی کارشناسان این است که امکان تعقیب قضایی رییس جمهوری آمریکا در دادگاه های بین المللی به خاطر ترور شهید سردار سلیمانی بعد از اتمام دوران ریاست جمهوری وی وجود دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۵:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان گفت: اقدامات برای پیگیری حقوقی ترور شهید سلیمانی ادامه دارد و بخش های مختلف قوه قضاییه، وزارت خارجه و مرکز حقوقی ریاست جمهوری اقدامات در این باره را دنبال می کنند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۵:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان تصریح کرد: دادخواست حقوقی شهادت سردار سلیمانی، مراحل پایانی خود را طی می کند و نتایج آن طی ماه های آینده اعلام خواهد شد..
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۵:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان با اشاره به ترور شهید حاج قاسم سلیمانی، گفت: بعد از اتمام دوره ریاست جمهوری ترامپ این امکان شاید وجود داشته باشد که ترامپ و سران رژیم آمریکا هم تحت تعقیب قرار بگیرند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۵:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان گفت: شهید سلیمانی را همه دنیا به عنوان یک انسان صلح دوست می شناسند؛ انسانی که برای تأمین امنیت و کمک به مردم هم در ایران و هم در منطقه حرکت کردند و جان خود را در این راه فدا کرد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۳:۰۲   + ۲۳ سایت دیگر  
استاد تاریخ دانشگاه تهران به اظهارات سخنگوی شورای نگهبان واکنش نشان داد و آن را توهین به مردم خواند.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۰۸:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
چندی پیش کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان درخصوص ردصلاحیت علی مطهری گفته بود: از ایشان خواستیم اجازه دهند گفت وگوها با دوربین ثبت و ضبط شود، اما آقای مطهری اجازه ندادند ...
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۰۷:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : خوب است شورای نگهبان اعلام کند از میان ده ها هزار نفر که در تمام ادوار انتخابات گذشته رد صلاحیت شده اند چند نفر قاتل بوده اند؟ ولو غیر عمد و شبه عمد؟
ستاره صبح   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۰۱:۰۳    
ستاره صبح - عباسعلی کدخدایی، سخنگوی شورای نگهبان در گفت وگو با یک خبرگزاری گفته: در نظام سیاسی تمام دنیا به کسی که کلاه بردار یا قاتل است اجازه نمی دهند که در مجلس حاضر شود . او همچنین گفته: ممکن است مردم یک قاتل را انتخاب کنند ...
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۰۰:۱۴    
نایب رئیس مجلس دهم در واکنش به سخنان سخنگوی شورای نگهبان درباره ردصلاحیت اش تأکید کرد که این مطالب درست نیست و پیش تر نیز به آنها پاسخ داده است. به گزارش جماران، علی مطهری افزود: زمانی که هیأت نظارت بر انتخابات مرا ردصلاحیت کرد، شورای نگهبان از بنده دعوت کرد که برای صحبت کردن به آنجا بروم ...
گفتارنو   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۲۱:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
سایت جماران در یادداشتی نوشت: ... در خبرها خواندم که آقای دکتر کدخدایی درباره نقش شورای نگهبان در افت مشارکت مردم فرموده بودند که شورای نگهبان تنها یک درصد در پایین آمدن مشارکت نقش داشته است و هم چنین اضافه کرده بودند که اگر شورای نگهبان نباشد مردم ممکن است به قاتل رأی دهند ...
برترین ها / پارسینه   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۰۹:۰۶   + ۵۷ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: نایب رئیس مجلس دهم در واکنش به سخنان سخنگوی شورای نگهبان درباره رد صلاحیت اش تاکید کرد که این مطالب درست نیست و پیش تر نیز به آنها پاسخ داده است. ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۸:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
محمود صادقی، نماینده تهران در مجلس دهم، در حساب توییتری خود در واکنش به اظهارات تازه سخنگوی شورای نگبان نوشت: من به آقای کدخدایی وکالت و اختیار تام می دهم مستنداتی (اعم از قتل، قاچاق مواد مخدر، فساد، اختلاس) که موجب رد صلاحیت اینجانب در انتخابات اسفند 98 شد را بدون کم و کاست منتشر کنند. ...
جماران   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۷:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ عباسعلی کدخدایی، سخنگوی شورای نگهبان در گفت وگویی اخیرا اعلام کرده است که اگر شورای نگهبان و نحوه اعمال نظارت استصوابی این شورا نباشد ممکن است مردم اقدام به انتخاب یک فرد قاتل به عنوان رئیس جمهور کشور کنند ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۷:۱۸   + ۱۷ سایت دیگر  
محمود صادقی نماینده سابق اصلاح طلب در مجلس شورای اسلامی به اظهارات اخیر سخنگوی شورای نگهبان واکنش نشان داد.
نواندیش   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۷:۰۸    
محمود صادقی که در انتخابات مجلس سال 1398 رد صلاحیت شد در توئیتی درخواستی جالب از شورای نگهبان داشت.