پنجشنبه ۰۳ مهرساعت ۰۷:۱۴Sep 2020 24

جدیدترین‌های «سخنگوی شورای نگهبان»

 
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۰:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، عباسعلی کدخدایی، سخنگوی شورای نگهبان طی توییتی نوشت: اعتراف به قتل مقام رسمی یک کشور توسط ترامپ نه تنها نمی تواند موجب افتخار باشد، بلکه نیازمند محاکمهُ جدی و بی طرفانه ای است تا از این پس، هر کس با ادعای واهی و توسل به تروریسم دولتی نتواند دست به ارتکاب جنایت بزند.
خبر فوری   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۸:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
اخیرا عباسعلی کدخدایی، سخنگوی شورای نگهبان، در مصاحبه ای گفته است: در انتخابات اخیر، تعداد خانم هایی که برای نمایندگی مجلس ثبت نام کردند و تائید صلاحیت شدند بسیار زیاد بود؛ از بین آنها تعداد 16، 17 نفر انتخاب شدند. یعنی خانم ها هم به خودشان رای نمی دهند، اینجا که دیگر شورای نگهبان مقصر نیست ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۱:۰۳    
ایسنا : سخنگوی شورای نگهبان از تایید مرحله دوم انتخابات مجلس خبر داد. عباسعلی کدخدایی در صفحه شخصی خود در توییتر نوشت: صحت انتخابات مرحله دوم در حوزه های ده گانه انتخابیه به تایید شورای نگهبان رسید و مراتب به وزارت کشور اعلام شد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۰:۰۱    
سخنگوی شورای نگهبان د ر توییتی از تأیید صحت انتخابات د ور د وم مجلس خبر د اد . عباسعلی کد خد ایی د ر این توییت نوشت: صحت انتخابات مرحله د وم د ر حوزه های 10گانه انتخابیه به تأیید شورای نگهبان رسید و مراتب به وزارت کشور اعلام شد ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۶:۰۵    
حجت الاسلام محسن مفید, رئیس دفتر شورای نگهبان استان کرمانشاه گفت: نتیجه دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در هیئت نظارت مرکزی تهران در حال بررسی است و هنوز ابلاغ نشده است.
خبرگزاری مهر: سخنگوی شورای نگهبان از تایید صحت انتخابات دور دوم مجلس شورای اسلامی خبر داد. عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان در صفحه شخصی خود در توئیتر، نوشت: صحت انتخابات مرحله دوم در حوزه های ده گانه انتخابیه به تایید شورای نگهبان رسید و مراتب به وزارت کشور اعلام شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۲:۰۹   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی شورای نگهبان نوشت: صحت انتخابات مرحله دوم در حوزه های دهگانه انتخابیه به تایید شورای نگهبان رسید و مراتب به وزارت کشور اعلام شد.
آنا / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۱:۵۵   + ۴۸ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان در توئیتر نوشت: صحت مرحله دوم انتخابات مجلس به تأیید شورای نگهبان رسید و مراتب به وزارت کشور ابلاغ شد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۹:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، عباسعلی کدخدایی، سخنگوی شورای نگهبان به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس در صفحه اینستاگرام خود نوشت: پلیدی جنگ که هشت سال بر مردم ایران زمین سایه افکنده بود با ایثار و فداکاری همگان، فارغ از رنگ و قومیت و مذهب، بر طرف شد ...
خبر فوری   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۳:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
فریده غیرت در واکنش به صحبت های اخیر عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان مبنی بر اینکه شاید در آینده رئیس جمهور زن هم داشته باشیم و این موضوع منع قانونی ندارد؛ گفت: بله این مساله درست است که ما در این زمینه منع قانونی نداریم و تنها اختلاف نظر بر سر واژه رِجال سیاسی در قانون اساسی است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۰:۲۶   + ۴۸ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان از اعلام تأیید صحت انتخابات دور دوم مجلس تا اواسط هفته خبر داد.
آنا / مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۲۱:۵۶   + ۳۴ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان در حساب کاربری خود در توئیتر، نوشت: کوبیدن بر طبل تحریم، توسل به سیاست ایران هراسی، همه آن چیزی است که دونالد ترامپ در انتخابات پیش رو نیاز دارد، مراقب باشیم در زمین او بازی نکنیم.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۰:۲۱   + ۲۸ سایت دیگر  
عصر ایران: کدخدایی روزهای گذشته اعلام کرده دیگر تمایلی برای حضور در شورای نگهبان ندارد و تیرماه نیز از قائم مقامی دبیر شورای نگهبان کناره گیری کرده است. خبرهای غیر رسمی حاکی از آن است کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان این روزها در حال بررسی کاندیداتوری انتخابات ریاست جمهوری سال 1400 است. ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۲۰:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو مجمع روحانیون مبارز در پیامی توئیتری به سخنان چند روز قبل سخنگوی شورای نگهبان در خصوص احتمال حضور کاندیداهای خانم در انتخابات ریاست جمهوری سال آینده واکنش نشان داد.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۳:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
علی حدادی درباره سخنان اخیر سخنگوی شورای نگهبان مبنی بر احتمال حضور نامزد زن در انتخابات ریاست جمهوری و حتی انتخاب وی به عنوان رییس جمهوری آینده کشور، گفت: اعضای کمیسیون شوراها به مساله انتخاب یا نامزدی چه مرد یا چه زن در انتخابات ورود نکرده است ...
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۲۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان در گفت وگو با رادیو تهران گفت: تغییر نظام ریاست جمهوری به پارلمانی الزاما مشکلات کشور را حل نمی کند.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۲۲:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرآنلاین: عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان در بخشی از گفتگوی خود با رادیو تهران در پاسخ به این پرسش که با توجه به پیش بینی قانون اساسی، آیا می توان نظام پارلمانی را در کشور مستقر کرد؟، اظهار داشت: تغییر ساختارها کمک زیادی به کشور نمی کند ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۵:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان می گوید: من در طول این بیست سالی که در شورای نگهبان بوده ام هر طرح و ایده ای داشته ام به میدان آورده ام و فکر نمی کنم طرح جدیدی داشته باشم، پس چه بهتر که من کنار بروم و فرد دیگری که جوان باشد بیاید و نظرات متفاوتی داشته باشد.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۳:۱۵   + ۴۵ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان در پاسخ به سوالی درباره ریاست جمهوری خانم ها گفت: دقیقاً مسئله ممنوعیت های قانونی نیست و پای مسائل فرهنگی در میان است. شاید در دوره ای ریاست جمهوری خانم ها هم اتفاق بیفتد؛ کما اینکه در هیچ دوره ای وزیر زن نداشتیم اما در دولت آقای احمدی نژاد یک وزیر زن هم منصوب شد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۲:۴۵   + ۱۵ سایت دیگر  
عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان گفت: من این اطمینان را به همه می دهم که اگر قانونگذار بخواهد برخلاف قانون اساسی اختیارات شورای نگهبان را توسعه دهد، قطعاً ما مخالفت می کنیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۴:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان گفت: شورای نگهبان تا پنجشنبه نتیجه بررسی گزارش های واصله درباره صحت برگزاری انتخابات را اعلام خواهد کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان با انتشار توئیتی به برقراری رابطه دیپلمایتک رژیم صهیونیستی و بحرین واکنش نشان داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۰۸:۴۹   + ۲۹ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان گفت: برقراری روابط بین کشور های عربی منطقه و رژیم کودک کش صهیونیستی، به معنای پرداخت هزینه های انتخاباتی ترامپ از جیب مردم کشور های عربی منطقه است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۵:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان گفت: خوشبختانه تاکنون شکایت خاص تأثیرگذار بر روند انتخابات نرسیده است، اما پس از انتخابات نتیجه های بررسی گزارش ها اعلام خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۴:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی شورای نگهبان گفت: شکایت یا اعتراضی که در روند برگزاری انتخابات تاثیرگذار باشد، تاکنون گزارش نشده است.
شورای نگهبان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۳:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان گفت: در این دور از انتخابات 2 روش سامانه "مردم ناظر" و "سنا" برای دریافت شکایت ها و اعتراض ها در نظر گرفته شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۳:۳۰    
سخنگوی شورای نگهبان گفت: تاکنون شکایت خاصی که موثر بر انتخابات باشد، دریافت نکردیم البته گزارشاتی ارائه شده که بررسی می کنیم و نتیجه را اعلام خواهیم کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۲:۴۶   + ۱۵ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان گفت: 5 حوزه باقیمانده، در انتخابات میاندوره ای یعنی 28 خرداد سال 1400 همزمان با انتخابات ریاست جمهوری برگزار می شود.
آنا / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۳:۲۰   + ۳۱ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان با بیان اینکه سامانه "مردم ناظر" مانند دور قبل همچنان در خدمت شهروندان است، گفت: مردم می توانند شکایت ها و گزارش های انتخاباتی را به این سامانه ارسال کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۱:۵۷   + ۱۵ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان گفت: در انتخابات مرحله دوم مجلس 20 نفر برای رسیدن به 10 کرسی مجلس با یکدیگر رقابت می کنند.
موج   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۱:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان گفت: به منظور نظارت بر انتخابات، سامانه آنلاین نظارتی را به نام سامانه سَنا افتتاح کردیم که در این مرحله از انتخابات به صورت آزمایشی، اتفاقات را رصد می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۰:۵۴    
سخنگوی شورای نگهبان گفت: انتخابات مرحله دوم در 8 استان آغاز شده است و این انتخابات به دلیل شرایط کرونایی، با تاخیر برگزار شد.
شورای نگهبان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۰:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان از افتتاح سامانه آزمایشی نظارت بر انتخابات (سنا) در مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۰:۳۱   + ۴۱ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان گفت: انتخابات مرحله دوم در 8 استان آغاز شده و همانطور که قبلا هم مردم مطلع شدند، انتخابات به دلیل شرایط کرونایی، با تاخیر برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۰۸:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی شورای نگهبان اعلام کرد که جلسه هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات مجلس شورای اسلامی با حضور اعضای این شورا امروز برگزار می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۰۰:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان اعلام کرد که جلسه هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات مجلس شورای اسلامی با حضور اعضای این شورا روز یک شنبه برگزار می شود.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۲:۰۰    
روزنامه اینترنتی فراز نوشت: سایه شورای نگهبان بر انتخابات سنگین تر می شود. این همه آن چیزی است که در طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات مجلس وجود دارد. مجلس یازدهم خیلی زود سراغ اصلاح قانون انتخابات آمده. همان موضوعی که سخنگوی شورای نگهبان معتقد بود در شرایط کنونی اولویت کشور نیست ...
صدای ایران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۲:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران، در پیام توئیتری عباسعلی کدخدایی آمده است: چند دقیقه قبل با حضرت آیت الله جنتی تلفنی صحبت کردم؛ الحمدلله حال عمومی ایشان خوب بود. برخی مسائل اداری را جویا شدند؛ پاسخ دادم و قرار شد شنبه در محل شورا امور را پیگیری کنیم.
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۲۳:۱۲   + ۶۴ سایت دیگر  
شفقنا- سخنگوی شورای نگهبان در توئیتی از حال مساعد آیت الله جنتی خبر داد. به گزارش شفقنا، عباسعلی کدخدایی در توییتر نوشت:”چند دقیقه قبل با آیت الله جنتی تلفنی صحبت کردم الحمدالله حال عمومی ایشان خوب بود. برخی مسایل اداری را جویا شدند پاسخ دادم و قرار شد شنبه در محل شورا امور را پیگیری کنیم.” ...