چهارشنبه ۳۱ شهریورساعت ۱۵:۰۷Sep 2021 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «افزایش حقوق»

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو؛ مهندس علی خدایی، نایب رئیس کمیته کانون عالی شوراهای اسلامی کار و عضو کمیته دستمزد شورای عالی کار با حضور در برنامه گفتگوی اجتماعی در مورد افزایش حقوق کارگران دربودجه 1401 گفت: بی قانونی دولت اجازه نمی دهد که احقاق حق کارگران انجام شود. ...
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو؛ فرامرز توفیقی، رئیس کمیته دستمزد کانون عالی شورای اسلامی کار و عضو کمیته دستمزد شورای عالی کار در گفتگوی تلفنی با برنامه گفتگوی اجتماعی در مورد افزایش حقوق کارگران دربودجه 1401 گفت ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
علی دهقان کیا، درباره آخرین اخبار از متناسب سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی ، گفت: دولت در پایان سال 98، حقوق شاغلان دولت را افزایش داد و در ابتدای سال 99 نیز افزایش سالیانه صورت گرفت و حقوق کارکنان دولت حدود 80 درصد حقوق آن ها افزایش یافت. ...
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۶:۱۳   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس کانون بازنشستگان شهر تهران، گفت: افزایش حقوق کارکنان دولت باعث شد بین حقوق شاغلان با بازنشستگان کشوری شکاف زیادی ایجاد شود و برای رفع این مشکل، حدود 90 درصد حقوق بازنشستگان کشوری افزایش یافت و متناسب سازی حقوق آن ها اجرا شد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۵:۱۵    
خبرگزاری میزان _ کانال تلگرامی نماگراف نوشت: بر اساس این گزارش خواهید دید که نرخ تورم و نرخ افزایش دستمزد هیچگاه باهم برابر نبوده است! آمار ها نشان می دهد نرخ دستمزد فقط یکبار در ابتدای سال افزایش را تجربه میکند و این در حالی است که تورم بصورات ماهانه و گاهاً روزانه نیز افزایش می یابد. ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۴۴   + ۱۱ سایت دیگر  
هزینه های دولت به طور مستمر در حال افزایش است اما در مقابل درآمدهای محدودی دارد، یکی از این هزینه ها پرداخت حقوق کارمندان است که با توجه به وضعیت بودجه ای دولت امکان افزایش ندادن حقوق کارکنان وجود دارد. آیا افزایش حقوق برای سال آینده منتفی است؟
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۵:۱۴   + ۲۰ سایت دیگر  
با وجود افزایش بی سابقه 39 درصدی حقوق کارگران در سال 1400، سرعت گرانی ها و تورم آن قدر زیاد است که از افزایش حقوق سبقت گرفته و بیش از همه به خانواده های کارگران آسیب زده است؛ آسیبی که به نظر می رسد راه جبران آن، ورود جدی نهادهای حمایتی است.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۱:۲۶    
در این مطلب به مرور اخباری از سلام نو که در تاریخ 28 شهریور 1400 بیشترین بازدید را از سوی مخاطبان این وبسایت خبری داشته است می پردازیم.
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۹:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
کارمندان معتقدند که ده درصد افزایش حقوق سال آینده، فاصله ی حقوق و هزینه های زندگی را افزایش داده و به ضرر لایه های پایین مزدی تمام می شود.
تیتر برتر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۳:۳۱   + ۵۲ سایت دیگر  
امروز خبری مبنی بر حقوق کارمندان دولت در سال 1401 افزایش نخواهد داشت توسط برخی رسانه ها منتشر شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۳:۲۱   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: افزایش حقوق سربازان، کسرخدمت برای مشمولان متأهل و دارای فرزند و...، تلاشی در جهت ارتقای کیفیت خدمت سربازی بوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: در شرایطی که بیش از 50 درصد منابع بودجه از طریق انتشار اوراق تأمین می شود و دولت کسری بودجه شدیدی دارد، پاسخ مثبت به تقاضاهای افزایش حقوق کارکنان دستگاه های مختلف دستاوردی جز افزایش تورم و کاهش دوباره قدرت خرید این کارکنان نخواهد داشت.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
لایحه رتبه بندی تنها لایحه ای نیست که این روزها عده ای چشم انتظار تعیین تکلیف آن هستند. بازنشستگان هم که پیشتر به نام آنها در ارتباط با تعهدات دولت اشاره شد، از اینکه مجلس مجلس ماه هاست لایحه دائمی شدن همسان سازی و افزایش حقوق تا 90 درصد شاغلان را معطل تصویب نگه داشته است، گلایه دارند.
یک عضو هیات علمی دانشگاه درباره تبعات افزایش حقوق برخی گروه ها در دولت قبل گفت: دولت دوازدهم برای اینکه در سال های گذشته نتوانسته حقوق کارمندان و بازنشستگان را متناسب با تورم افزایش دهد، در ماه های پایانی این کار را انجام داد، اما اصلا به فکر تامین منابع پایدار آن نبود.
وزیر اقتصاد با حضور در کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: درصدد هستیم با اخذ مجوز هایی از هیأت وزیران در ماه های آینده شاهد افزایش درآمدهای دولت از طریق مولدسازی دارایی ها باشیم.
رییس دانشگاه فرهنگیان درباره کسر 45 درصد از حقوق دانشجو معلمان توضیحاتی داد و گفت: حتی می توانند حقوق دانشجو معلمان را 5 میلیون تومان کنند!
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۵:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست وزارت آموزش و پرورش از پیگیری پرداخت پاداش بازنشستگان سال 99 خبر داد و در مورد میزان افزایش حقوق معلمان در شهریور ماه گفت که نیازی نمی بینیم از طریق رسانه ها اعلام کنم که حقوق همکاران چه میزان افزایش یافته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۴:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس با تاکید بر لزوم تامین منابع پایدار پیش از هرگونه افزایش حقوق و دستمزد کارکنان دولت گفت: این احتمال وجود دارد که مسئولین دولت قبل در ماه های پایانی با هدف هزینه تراشی برای دولت بعد دست به افزایش دومینووار دستمزد کارکنان دولتی زده باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۲:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
راه حل منطقی این است که دولت با استفاده از سیاست های پولی و مالی و کنترل تورم و نه از راه افزایش حقوق، قدرت خرید مردم را افزایش دهد و از ایجاد چرخه دستمزد-تورم که منجر به تشدید تورم می شود، جلوگیری کند.
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۸:۳۵    
کارگران منتظر افزایش حقوق باشند! دستمزد مهم ترین مولفه شغلی و یکی از از کلیدی ترین دلایل انتخاب یک شغل است. تورم هر سال فاکتوری مهم و تعیین کننده در میزان افزایش حقوق سالانه کارگران و کارمندان است.
معاون وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه با کمبود نیروی آموزشی مواجه هستیم گفت: با تدابیر اندیشیده شده در سال تحصیلی جدید هیچ کلاس درس بدون معلم نمی ماند.
اخبار بانک   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۹:۰۳    
برخی بانک ها و موسسات اعتباری مصوبه افزایش حقوق نگهبانان بانک را اجرا نمی کنند.
اقتصاد آنلاین / اول فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۶:۰۷   + ۲۶ سایت دیگر  
رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به اینکه اجرای رتبه بندی متناظر با هیأت علمی 200 هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد و ظاهرا شدنی نیست، از تغییر شکل رتبه بندی خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۳:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
معلمان آموزش و پرورش برای پیگیری اجرای رتبه بندی و افزایش حقوق امروز (سه شنبه/23 شهریور) در چند شهر (تهران و لرستان) تجمع کردند.
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۸:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
آصفری گفت: رتبه بندی معلمان در دستور کار کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس قرار گرفته و امیدواریم تا پایان مهر ماه تعیین تکلیف شود چرا که این حق قانونی معلمان و فرهنگیان است.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۲۲:۴۶    
فرهنگیان خواهان اعمال 80 درصد حقوق هیات علمی در لایحه رتبه بندی معلمان هستند اما سناریوهای افزایش حقوق فرهنگیان در صورت اعمال درصد های مختلف چیست؟
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۲۰:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: روز سه شنبه 23 شهریور درباره میزان افزایش حقوق معلمان در نظام رتبه بندی در کمیسیون آموزش تصمیم گیری خواهد شد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۴:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
شهرآیینی ادامه داد: دولت در بحث افزایش حقوق ها باید یک سیاست متوازن و عادلانه را دنبال کند نه اینکه رقمی بالا به حقوق یک قشر خاص اضافه کرده و به افزایش دستمزد دهک های پایین بی توجه باشد.
اقتصاد آنلاین / خبر فوری   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۲:۵۸   + ۱۸ سایت دیگر  
رییس کمیته دستمزد کانون عالی شوراهای اسلامی کاربا اشاره به اینکه تورم سبد معیشت کارگران 68درصد است گفت: کاهش قدرت خرید مستمر و پایدار و مزمن به روی دوش خانوارهای کارگری قطعاً فروپاشی خانوارها را به ارمغان می آورد.
جهان اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۹:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصادی گفت: دولت در قدم نخست بهای خدماتی همچون آب، برق، گاز و موارد دیگر را برای یک سال ثابت نگه دارد یا اینکه به جای افزایش حقوق کارکنان خود به آنها سهام بد ...
برترین ها / ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۷:۳۴   + ۱۷ سایت دیگر  
روزنامه اطلاعات در مطلبی پیشنهاد افزایش حقوق سربازان وظیفه را مطرح کرده. این روزنامه نوشت: * برخی بزرگان معتقدند بهره گیری از نیروی کار جوانان به صورت خدمت اجباری بر خلاف اصل مزیت نسبی و تخصص گرایی در اقتصاد است ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۸:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
روزنامه اطلاعات در مطلبی پیشنهاد افزایش حقوق سربازان وظیفه را مطرح کرده. این روزنامه نوشت: * برخی بزرگان معتقدند بهره گیری از نیروی کار جوانان به صورت خدمت اجباری بر خلاف اصل مزیت نسبی و تخصص گرایی در اقتصاد است ...
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۱:۰۱    
کارشناس اقتصادی گفت: شرایط تورمی و کسری بودجه به هیچ وجه تاب تحمل فشار بیشتر را ندارد و هرگونه افزایش حقوق در بدنه دولت، منجر به افزایش کسری بودجه، چاپ پول و تورم خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۰۶:۰۶   + ۲۰ سایت دیگر  
کارشناس اقتصادی گفت: شرایط تورمی و کسری بودجه به هیچ وجه تاب تحمل فشار بیشتر را ندارد و هرگونه افزایش حقوق در بدنه دولت، منجر به افزایش کسری بودجه، چاپ پول و تورم خواهد شد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۲۱:۲۱    
نکته ای که عجیب است این است که اساتید اقتصادی که از مخالفان افزایش حقوق و کمک های یارانه ای هستند وقتی نوبت به افزایش حقوق خود می رسد دیگر نگران آثار تورمی و مشکلات دیگر این قضایا نیستند و در سکوت کامل از کنار این قضیه می گذرند،
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی از طرح افزایش حقوق کارکنان قوه قضائیه خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سازمان برنامه و بودجه قول داده است که معوقات فرهنگیان از فروردین ماه پرداخت شود، گفت: دولت برای پرداخت افزایش حقوق فرهنگیان مشکلی ندارد، اما بر سر میزان این رقم مشکل است که بیان دارند این افزایش درصد نامتعارف است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۱:۳۰    
جمعه در ماده 62 قانون کار جزو روز تعطیل هفتگی کارگران تعیین شده است و اگر ماهیت کار طوری باشد که جمعه کارگران کار کنند باید فوق العاده جمعه کاری برای ساعات کار جمعه به میزان 40% پرداخت گردد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
کارگران پروژه ای در طوماری خطاب به مقامات مربوطه، خواستار حل مشکلات شغلی و معیشتی خود شدند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۰۸:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
افزایش منظم و سیستماتیک ورودی ها فقط از طریق افزایش حقوق شاغلان ممکن است؛ وقتی حداقل حقوق زیاد شود (مطابق سبد معیشت یا لاقل تورم ناظر بر سبد معیشت) به تاسی از آن، حداقل مستمری هم افزایش می یابد و دیگر نیازی به اجرای همسان سازی و تشدید بحران منابع و مصارف در سازمان نیست.
روز نو   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
کاهش حقوق کارگران، کارمندان و مستمری بگیران از سوی برخی از مسئولین دولتی و نمایندگان مجلس با توجیه جبران کسری بودجه مطرح شده است. در حالی که در وهله اول این کار غیر ممکن است،
باریش نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۱:۱۲    
این روزها گرانی اقلام و کالاهای اساسی در بازار به صورت لحظه ای همچنان ادامه دارد و این افزایش قیمت ها و تورم حاکم بر بازار در حالی است که سازمان برنامه و بودجه میزان افزایش حقوق کارمندان را در سال 1401 تنها 10 درصد اعلام کرده است و این اعلام نظر در شرایطی عنوان شده است که افزایش قیمت ها در بازار ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۰۹:۵۴    
پس از انتشار گزارش مرکز پژوهش های مجلس مبنی بر دلایل مخالفت کارشناسان با طرح افزایش حقوق کارکنان قوه قضاییه، در این گزارش به نظرات برخی کارکنان قوه قضاییه در دفاع از این طرح پرداختیم.
تیتر برتر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۰۹:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
سازمان برنامه و بودجه، میزان افزایش حقوق کارگران در سال 1401 را ابلاغ کرد.
می متالز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۲۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - سازمان برنامه و بودجه میزان علی الحساب افزایش حقوق کارکنان شرکت های دولتی و بانک ها و موسسات انتفاعی وابسته به دولت را 10 درصد اعلام کرده است، اما درصد افزایش حقوق کارکنان دولت حتی به طور علی الحساب هنوز مشخص نیست.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۰۷:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : با گسترش ویروس کرونا و افزایش حقوق و مزایای پرستاران در برخی از کشورها، مهاجرت این قشر از مبداء ایران افزایش یافته است.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۰۲:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
رییس سازمان برنامه بودجه، بخشنامه بودجه سال 1401 شرکت های دولتی را ابلاغ کرد. مسعود میرکاظمی رییس سازمان برنامه و بودجه کشور بخشنامه بودجه شرکت های دولتی،
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۰۰:۲۳   + ۷۱ سایت دیگر  
ایسنا : سازمان برنامه و بودجه میزان علی الحساب افزایش حقوق کارکنان شرکت های دولتی و بانک ها و موسسات انتفاعی وابسته به دولت را 10 درصد اعلام کرده است، اما درصد افزایش حقوق کارکنان دولت حتی به طور علی الحساب هنوز مشخص نیست.