یکشنبه ۰۴ آبانساعت ۰۳:۲۳Oct 2020 25

جدیدترین‌های «افزایش حقوق»

برترین ها   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری دانشجو: جزئیات طرح جدید نمایندگان مجلس برای پرداخت مالیات "تامین امنیت" توسط غائبان سربازی بین 28 تا 50 سال و افزایش حقوق سربازان از این طریق را مشاهده کنید.
پرسش   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۲۲:۴۶    
رمضان زاده در واکنش به توییت یک کاربر که حرف سعید لیلاز اقتصاددان را نقل کرده که افزایش حقوق بازنشستگان را مهمترین دستاورد اقتصادی دولت در سال 1399 خوانده، در توییتر نوشت دست مریزاد آقای محمد شریعتمداری!
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۲:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی از افزایش حقوق پرستاران سازمان تأمین اجتماعی، خبر داد.
کارگر نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۵:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره کانون کارگران بازنشسته و مستمری بگیر تامین اجتماعی قزوین از سازمان تامین اجتماعی به دلیل اجرای طرح همسان سازی قدردانی کرد و گفت: مطالبات بازنشستگان تامین اجتماعی، در دسته های مختلف جای می گیرد که مهم ترین آن تامین معیشت بازنشستگان است.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
پس از همسان سازی حقوق بازنشستگان و افزایش حقوق بازنشستگان امروز وام 10 میلیون تومانی بازنشستگان به حساب واریز می شود.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی امروز در حاشیه جلسه هیات دولت گفت : خوشنودم که در روزهای اول ماه ربیع الاول ، مسئله همسان سازی حقوق یک میلیون و 500 هزار نفر از بازنشستگان کشوری را که یکی از مطالبات مهم آنان بود به میزان سقف 90 درصد از دریافتی شاغلان مشابه اعمال کردیم. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۶:۱۶    
سردار حسین صفری مشاور امور ایثارگران سازمان برنامه و بودجه کشور درباره اعتباراتی که از سوی سازمان برنامه و بودجه کشور در سال 1399 به بنیاد شهید اختصاص یافته است؛ گفت: 15 درصد افزایش حقوق کارمندان دولت اعم از کشوری و لشکری در قالب قانون بودجه سنواتی ...
اقتصاد آنلاین / روز پلاس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۳:۰۶   + ۱۷ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس از پیگیری مجلس برای تدوین لایحه رتبه بندی معلمان خبر داد و گفت: آموزش و پرورش، این لایحه را به هیأت دولت ارائه کرد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۲۵   + ۳۱ سایت دیگر  
تهران(پانا)- وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی می گوید نخستین واریزی حقوق افزایش یافته بازنشستگان کشوری روز گذشته به حساب آنان واریز شد که میزان افزایش برای همسان سازی حقوق تا 90 درصد خالص دریافتی افراد شاغل مشابه بوده است. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۳۱   + ۳۲ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: دیروز اولین واریزی افزایش حقوق بازنشستگان کشوری در راستای همسان سازی حقوق شان انجام شد.
برترین ها / تیتر برتر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۲۷   + ۸۱ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: احکام جدید بازنشستگان و وظیفه بگیران صندوق که بیش از یک میلیون و 480 هزار نفر از مشترکان را شامل می شود، براساس دستورالعمل ابلاغی سازمان برنامه و بودجه کشور و سازمان امور اداری و استخدامی به صندوق بازنشستگی ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۰:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
با اجرای طرح متناسب سازی حقوق ها، حقوق بازنشستگان در مهر ماه به طور میانگین 45 درصد نسبت به ابتدای سال جاری افزایش می یابد. ( منبع )
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۱:۲۲    
افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در حالی اعمال شد که قبل تر مقامات خبر از صدور احکام جدید و افزایش حقوق بازنشستگان دادند. خبر فوری افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی را در ادامه بخوانید.
کرمان نو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۰:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
اگر امروز هم فرصت مرور اخبار را نداشتید بسته خبری 2020 برای شماست. در اینجا از افزایش حقوق کادر درمان بخش کرونا تا پیگرد قضایی مدیرانی که از تولید حمایت نکنند برای شما خبر داریم. اخبار شبانگاهی کرمان نو را ساعت 20:20 دقیقه هر شب در شناسه های ما در شبکه های اجتماعی تماشا کنید.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۸:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
حقوق بازنشستگان از مهرماه سال جاری با تغییراتی به حساب واریز می شود. جزئیات افزایش حقوق بازنشستگان و زمان واریز حقوق بازنشستگان کشوری مهر 99 را در ادامه می خوانید.
حادثه 24   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۷:۰۰   + ۱۶ سایت دیگر  
حادثه 24 - مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: حقوق مهرماه بازنشستگان و وظیفه بگیران این صندوق براساس احکام جدید تا آخر وقت امشب (سه شنبه 29 مهرماه) واریز می شود. ...
کاماپرس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۱۵    
قرار است حقوق پرستاران تامین اجتماعی افزایش پیدا کند و مشابه حقوق دریافتی پرستاران وزارت بهداشت شود. به گزارش کاماپرس،خواسته بیشتر پرستاران در چند سال گذشته افزایش حقوق و البته پرداخت به موقع حقوق و کارانه است ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رییس سازمان برنامه و بودجه کشور با ابلاغ نامه ای به خزانه داری کل کشور، مبلغ 141 میلیارد تومان اعتبار برای متناسب سازی حقوق بازنشستگی خانواده شهدا با شاغلین تخصیص داد.
بانک و صنعت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
رییس سازمان برنامه و بودجه کشور در ابلاغی خطاب به خزانه دار کل کشور، مبلغ صد و چهل و یک میلیارد تومان را به منظور تامین عدم تاخیر در پرداخت افزایش حقوق بازنشستگی حالت اشتغال همسران، فرزندان و والدین دارای حکم شهدا با شاغلین در مهرماه تخصیص داد.
اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۳۵    
ساعت کاری و روزهای کاری همیشه جزو مهم ترین دغدغه های کارگران و کارکنان شرکت ها بوده، اینطور تصور می شود که هر چه کمتر، بهتر. اما کارگران الزاما به دنبال ساعاتِ کاریِ کمتر نیستند، آن چه آن ها واقعا می خواهند، افزایش حقوق است حتی اگر به قیمت هر روز رفتن به سر کار تمام شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۱۶   + ۲۲ سایت دیگر  
در وعده های داده شده به بازنشستگان در رابطه با دریافتی آنها در سال جاری، بعد از اجرای طرح همسان سازی حقوق، پرداخت مانده مطالبات پاداش پایان خدمت آنها نیز اجرایی شد.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۱۵   + ۴۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی از افزایش حقوق پرستاران این سازمان خبر داد و گفت: با توجه به اینکه وزارت بهداشت افزایش حقوق و دستمزد را اجرا کرده بود در سازمان تأمین اجتماعی نیز با موافقت شورای حقوق و دستمزد ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۳۴   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو هیات رییسه مجلس، با انتقاد از عملکرد سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور در اجرای طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان از آن به عنوان اقدامی ناعادلانه در جهت افزایش حقوق این قشر یاد کرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کانون بازنشستگان شهرستان ساری گفت:مگر ما بازنشسته های تأمین اجتماعی در این کشور زندگی نمی کنیم،پس چرا مانند بازنشسته های کشوری افزایش حقوق نداریم.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۰:۲۴    
خبرورزشی: آداما ترائوره پیشنهادهای لیورپول و بارسلونا را نپذیرفت تا در ولورهمپتون بماند. نشریه سان خبر داد، پاداش ماندگاری آداما در ولورهمپتون تمدید قرارداد اوست ...
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۳:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
واریز حقوق مهر 99 بازنشستگان کشوری بنا به تاریخ هر ماه انجام می شود. حقوق مهرماه بازنشستگان کشوری بر اساس احکام جدید واریز و افزایش حقوق بازنشستگان اعمال می شود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
بازرس کانون کارگران بازنشسته و مستمری بگیر تامین اجتماعی شهر تهران به ابهام موجود در افزایش ضرایب موارد موجود در فیش حقوقی مستمری بگیران انتقاد کرد.
اقتصاد آنلاین / کاماپرس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
در چند هفته گذشته کمبود آرد موجب گلایه برخی شهروندان در نقاط مختلف کشور از طولانی شدن صف های خرید و کمبود عرضه نان شد.
کاماپرس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۵:۴۴    
بیشتر کارشناسان اقتصادی دنبال دلایل تلاطم اقتصادی و بی ثباتی در بازارهای بورس، مسکن، ار زو طلا هستند. نظریه های مختلفی درباره این بی ثباتی ها وجود دارد که در سر مقاله امروز روزنامه دنیای اقتصاد به عواملی که باعث بی ثباتی بازارها شده ، اشاره شده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس از اینکه دولت عدالت را در اجرای متناسب سازی حقوق شاغلین و کارمندان رعایت نکرده انتقاد کرد و گفت: دولت با افزایش حقوق کارمندان صداوسیما سیاسی برخورد کرده است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس، گفت: دولت برای پرداخت وام های کلان به آقازاده ها مشکل منابع ندارد اما در مخالفت با تبدیل وضعیت و افزایش حقوق کارکنان شرکتی و قراردادی دستگاه ها سنگ اندازی می کند.
عصر خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۰۸    
افزایش حقوق ،پرداخت وام قرض الحسنه و دارای مهلت تنفسی ویژه و...می تواند التیامی به مشکلات معیشتی جامعه کارگری باشد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۷:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
روزنامه شرق: بعضی ها تصور می کنند صداوسیمای جمهوری اسلامی، از صدر تا ذیل، متشکل از نیروهای دستچین شده یک جریان خاص سیاسی است که تمام بدبختی های این کشور و این مردم، ماحصل عملکرد ناصواب آنان است. ...
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۰:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس دانشگاه فرهنگیان، با تاکید بر تحقق توسعه و سازندگی کشور با سرمایه گذاری در نظام تعلیم و تربیت بیان کرد توسعه و سازندگی کشور مرهون نظام تعلیم و تربیت است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۷:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
آخرین جزئیات مصوبه متناسب سازی مدت خدمت سربازی، افزایش میزان مرخصی ، یک ماهه ماندن دوره آموزشی و همچنین پیگیری افزایش حقوق سربازان از جمله مواردی بود که رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح در مورد آنها سخن گفت.
اقتصاد آنلاین / تیتر برتر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۲۳:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
براساس آنچه دولت در لایحه بودجه سال آینده پیش بینی کرده، میزان افزایش حقوق کارکنان به طور متوسط 25 درصد لحاظ شده است. ( منبع )
اتاق خبر 24   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
شما می توانید در این صفحه کلیه اخبار مربوط به حداقل حقوق، دستمزد و مزایای سال 99 و میزان افزایش حقوق در سال 99 را پیگیری فرمایید. برای این کار کافی است با مراجعه به بخش فهرست اخبار، خبر مورد نظر خود را یافته و مطالعه بفرمایید.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۵:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
فرامرز توفیقی معتقد است؛ نتیجه مزد منطقه ای و صنفی، فقط سرکوب مزدی خواهد بود و سرکوب مزدی عواقب ویرانگر و جبران ناپذیری خواهد داشت.
برترین ها / شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۲:۳۳   + ۳۵ سایت دیگر  
مهر نوشت: سازمان برنامه و بودجه اعلام کرد: افزایش حقوق و مزایای کارمندان سازمان صدا و سیما، پس از تایید در شورای حقوق و دستمزد مجاز است. سازمان برنامه و بودجه درباره محل تأمین اعتبار برای افزایش 30 درصدی حقوق کارکنان سازمان صدا و سیما (علاوه بر رشد سنواتی اعمال شده سالجاری) اعلام کرد ...
کاماپرس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۷:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
با اینکه دیروز محمد شریعتمداری وزیر کار از افزایش 77 درصدی حقوق بازنشستگان خبر داد، اما بسیاری از آنها افزایش چندانی در حقوق خود نمی بینند و بسیاری دیگر نیز از این افزایش راضی نیستند. ...
اکو فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۶:۱۲   + ۴۳ سایت دیگر  
اکوفارس: رئیس سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا اعلام کرد که هیچ سربازی به علت کرونا فوت نکرده است.
اکو فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۴:۵۴   + ۱۷ سایت دیگر  
اکوفارس: معاون اداری مالی وزارت علوم اقدامات انجام شده در خصوص افزایش حقوق و مزایای کارکنان غیر هیئت علمی دانشگاه ها را تشریح کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۴:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی گفت: تاکنون حتی یک سرباز نیز بر اثر کرونا فوت نکرده است و این نشان می دهد که تمام پروتکلها رعایت می شود؛ این اطمینان را به خانواده های محترم می دهیم که نگران نباشند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- نماینده مردم کرمان در مجلس از کسری 200 هزار میلیارد تومانی بودجه دولت خبر داد و گفت: از ابتدای آبان ماه 50 درصد افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی را داریم.
بازار نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۱:۴۰   + ۲۳ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه در خصوص همسان سازی حقوق و دستمزد بازنشستگان انتظار 14 ساله ای وجود داشت، گفت: حقوق بازنشستگان کشوری به طور متوسط 77 درصد افزایش پیدا کرد.
برترین ها / میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۲۳   + ۵۳ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: عضو هیئت رئیسه کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: حقوق پرداختی به سربازان حتی کفاف مایحتاج روزانه و هزینه رفت و آمد آنان به محل خدمتشان را هم نمی دهد و با قانون فاصله زیادی دارد. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۱:۰۶   + ۱۵ سایت دیگر  
توییت وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره افزایش 77 درصدی حقوق بازنشستگان کشوری صرفا مربوط به افزایش حقوق در این مرحله نبود و کل افزایش حقوق در سال 1399 را شامل می شد.
بازتاب   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل امور فنی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: در تکمیل آن چه در ابتدای سال صورت گرفت با کمک و حمایت دولت، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان برنامه و بودجه همسان سازی حقوق بازنشستگان انجام شد و در تکمیل افزایش ها تا 90 درصد میانگین حقوق شاغلان هم گروه افزایش حقوق درنظر گرفته شد. ...
روز پلاس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۱۶   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرکل امور فنی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: در تکمیل آن چه در ابتدای سال صورت گرفت با کمک و حمایت دولت، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان برنامه و بودجه همسان سازی حقوق بازنشستگان انجام شد و در تکمیل افزایش ها تا 90 درصد میانگین حقوق شاغلان هم گروه افزایش حقوق درنظر گرفته شد.