جمعه ۰۸ مهرساعت ۰۳:۲۹Sep 2022 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «افزایش حقوق»

خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۰:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از افزایش حقوق "هنرمندان پیشکسوت" و هنرمندان دارای درجه هنری" خبر داد.
آنا / شفقنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۸:۵۰   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس جمعیت هلال احمر از برقراری بیمه امدادگران این جمعیت پس از 20 سال و افزایش دستمزد آنها خبر داد.
سلام نو / راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۶:۲۶   + ۱۴ سایت دیگر  
به دلیل افزایش تورم، احتمالا حقوق کارمندان و بازنشستگان لشگری و کشوری امسال دوباره افزایش پیدا خواهد کرد..
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۲:۳۳    
برترین ها خبر خوش دولت برای رتبه بندی معلمان | تمدید مهلت ثبت نام در سامانه رتبه بندی معلمان واریز 10 میلیونی سود سهام عدالت برای جاماندگان | سود سهام عدالت جدید برای چه کسانی است؟ کاهش ناگهانی قیمت مرغ در بازار امروز | قیمت مرغ گرم کیلویی چند؟ تحویل یک روزه بدون قرعه کشی ایران خودرو آغاز شد | وام ...
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۰:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
برترین ها واریز 10 میلیونی سود سهام عدالت برای جاماندگان | سود سهام عدالت جدید برای چه کسانی است؟ کاهش ناگهانی قیمت مرغ در بازار امروز | قیمت مرغ گرم کیلویی چند؟ تحویل یک روزه بدون قرعه کشی ایران خودرو آغاز شد | وام 100 میلیونی ایران خودرو برای این افراد پرداخت یارانه نقدی جدید برای این افراد | ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۷:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون مالی وزارت علوم تحقیقات و فناوری از حلقه های گم شده ارتباط دانشگاهیان با صنعت گفت و تاکید کرد که صنعت کاری با علم دانشگاه ندارد و خدمات دانشگاه برایش اهمیت دارد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۱:۳۳    
واریز حقوق بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی مطابق با مصوبه جدید افزایش مستمری ها در روز پایانی شهریورماه به اتمام رسید و از حالا به بعد نوبت تسویه 5 ماه مابه التفاوت افزایش حقوق بازنشستگان است.
برترین ها / آقای خبر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۰۰:۱۷   + ۴۴ سایت دیگر  
در حالی حدود 2 هفته وعده برگزاری نشست و مشخص شدن زمان پرداخت مطالبات بازنشستگان سایر سطوح کارگری می گذرد که هنوز مشخص نیست معوقات 5 ماهه طبق چه زمان بندی و در چه ماه هایی از سال پرداخت شود.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۲۳:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
جمعی از بازنشستگان کارگری خواستار شدند: زمانبندی پرداخت معوقات پنج ماهه را مشخص کنید.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - مدیرکل تامین اجتماعی مازندران با اشاره به اعمال افزایش حقوق مستمری بگیران تامین اجتماعی در استان افزود: برای افرادی که طبق قانون افزایش مستمری اعمال نشد برای رفع نقص به ادارات شهرستان ها مراجعه کنند.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
قلی شادبخش (رئیس هیات مدیره کانون عالی کارگران بازنشسته تامین اجتماعی کشور) گفت: در بحث 25درصد باقی مانده از همسان سازی حقوقی بازنشستگان در سال قبل ما ضمن رعایت محدودیت های مالی سازمان تامین اجتماعی پیگیر این مسئله در کانون و مجلس و تامین اجتماعی خواهیم بود.
دنیای معدن   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۲۲:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
دنیای معدن: محمدجواد محمودی مشاور وزیر علوم تحقیقات و فناوری و رئیس کمیته مطالعات و پایش سیاست های جمعیتی دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: بدون استثنا در تمامی کشورهایی که کاهش نرخ جایگزینی و آهنگ کاهشی رشد جمعیت وجود دارد ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۷:۳۸    
در بسته زیر اخبار و محتوا های آموزشی پیرامون شهر شیشه ای به بازار کتاب آمد ، موفقیت دانش آموز نیمه بینا در مسابقات سریع ذهنی ، حکایتی از بهارستان جامی؛ ذکر بخشندگان ، معلم ها همچنان شاکی و درپی افزایش حقوق هستند ، اینترنت تا کی قطع است؟ ، امین تارخ کیست؟ ...
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۵:۰۳    
بازنشستگانی که سال قبل بازنشست شده اند، هنوز موفق به دریافت پاداش پایان خدمت خود نشده اند؛ وعده ها برای پرداخت تا پایان شهریور نیز به نتیجه نرسید.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۱:۲۵   + ۱۲ سایت دیگر  
نحوه افزایش حقوق کارمندان در قانون مدیریت خدمات کشوری پیش بینی شده است. با این حال برای سال 1401 افزایش حقوق کارکنان شاغل و بازنشسته طور دیگری رقم خورد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
افزایش حقوق کارکنان دولت با چند شیوه متفاوت و تهدیدات زیست محیطی پسماند در استان باید به فرصت تبدیل شود از عناوین روزنامه های امروز گیلان است.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۲۳:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
این در شرایطی است که مردادماه سازمان امور استخدامی اعلام کرد که پیشنهاد افزایش حقوق کارمندان در حال بررسی است. در روزهای اخیر رییس سازمان برنامه و بودجه و رییس کمیسیون تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی در صحبت هایی جداگانه، احتمال افزایش حقوق کارکنان دولت را به شیوه هایی متفاوت تایید کرده اند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۰۹:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
بررسی پیشنهاد کوتاه شدن دوره کارشناسی ارشد، اعلام نتایج کنکور سراسری و موافقت اولیه برای افزایش حقوق اساتید برخی خبرهای مهم آموزشی دانشگاهها در هفته ای که گذشت، بود.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۰۹:۵۸   + ۲۱ سایت دیگر  
شفقنا- عضو هیات مدیره اتحادیه تولید کنندگان پوشاک گفت: بهای تمام شده کالای ایران به دلیل افزایش حقوق و دستمزد، شرایط اجاره بها، مالیات، افزایش بهای مواد اولیه داخل، تعرفه های گمرکی و ده ها دلیل دیگر افزایش پیدا کرده است؛ کشتی صنعت پوشاک به شدت آسیب دیده و در حال غرق شدن است. ...
صراط نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۸:۱۸    
میثم لطیفی، رئیس سازمان اداری و استخدامی اوایل شهریورماه درباره تصمیمات اتخاذ شده برای افزایش حقوق و دستمزد کارکنان دولت گفت: برای جبران خدمات، پیشنهاد هایی را تهیه کرده ایم که البته این موضوع در لایحه بودجه 1401 هم آمده بود، اما مجلس آن را تغییر داد.
روند بازار   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۷:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
میثم لطیفی، رئیس سازمان اداری و استخدامی اوایل شهریورماه درباره تصمیمات اتخاذ شده برای افزایش حقوق و دستمزد کارکنان دولت گفت: برای جبران خدمات، پیشنهادهایی را تهیه کرده ایم که البته این موضوع در لایحه بودجه 1401 هم آمده بود، اما مجلس آن را تغییر داد. ...
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۷:۳۱   + ۲۳ سایت دیگر  
گفته می شود که مسی فقط برای امضای قرارداد، 10 میلیون یورو پاداش می خواست. همچنین درخواست سه درصد سود برای بازپرداخت کاهش حقوق در طول دوران کرونا و همچنین تضمین افزایش حقوق در صورت افزایش مالیات در آینده را داشت.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۴:۵۳    
نماینده بجنورد در مجلس تاکید کرد: افزایش حقوق کارمندان برای شش ماهه دوم سال عملیاتی شود. در حالی یک روز به پایان ششمین ماه سال باقی مانده که هنوز تکلیف میزان و زمان افزایش حقوق کارمندان و بازنشستگان دولت مشخص نشده است. ...
سلام نو / فرتاک نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۱۰ - ۱۷:۵۴   + ۱۵ سایت دیگر  
رییس سازمان اداری و استخدامی درباره افزایش حقوق و دستمزد کارکنان دولت گفت: افزایش حقوق و دستمزد از ابتدای شهریورماه اجرا خواهد شد.
آنا / شمال نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۴:۱۰   + ۳۷ سایت دیگر  
میرکاظمی گفت: سیر مراحل برنامه هفتم در حال طی شدن است و باید به مجلس برود و تصویب شود، زیرا به مصوبه مجلس نیاز دارد.
روند بازار   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
از بیستم شهریورماه واریز حقوق بازنشستگان با احکام جدید آغاز شده و این در شرایطی است که مستمری بگیران در انتظار تعیین تکلیف معوقات 5 ماه اول سال هستند. ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۰۵:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه درباره چرایی پرداخت نشدن افزایش حقوق بازنشستگان در شهریورماه، گفت: اگر خزانه داری منابع مورد نیاز را تأمین کند، برخی از این پرداختی ها انجام می شود.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۲۲:۴۶   + ۱۳ سایت دیگر  
میرکاظمی رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در پاسخ درباره چرایی پرداخت نشدن افزایش حقوق بازنشستگان در شهریور ماه گفت: اگر خزانه داری منابع مورد نیاز را تامین کند، برخی از این پرداختی ها انجام می شود.
سلام نو / صدای بورس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۰۸:۱۸   + ۱۹ سایت دیگر  
دولت پس از گذشت 5 ماه از سال 1401 بالاخره پس از کش و قوس های فراوان با افزایش 38 درصدی حقوق بازنشستگان سایر سطوح تامین اجتماعی موافقت کرد و قرار شد با حقوق شهریور ماه این افزایش حقوق اعمال شود.
روز نو   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۹:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل تأمین اجتماعی چند روز پیش گفته بود که حقوق شهریور بازنشستگان بر اساس احکام جدید پرداخت می شود. اما گزارش ها حاکی از آن است که حقوق این ماه بعضی بازنشستگان هم مانند گذشته و بدون افزایش حقوق واریز شده است.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۷:۴۱    
شفقنا- شرایط کنونی کشور حاکی از آن است که اقشار مختلف مردم از کارگر و کارمند از وضعیت معیشتی خوبی برخوردار نیستند به گونه ای که براساس محاسبات هزینه و درآمد، دستمزد روزانه کارگر به اندازه خریدن یک مرغ هم نیست. ...
برترین ها / شهریار نگار   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۳:۵۶   + ۳۳ سایت دیگر  
بازنشستگان تامین اجتماعی تا فردا حقوق شهریور ماه خود را به صورت کامل دریافت خواهند کرد. پرداخت مابه التفاوت از مهر آغاز می شود. کارمندان بازنشسته نیز از دیروز در حال دریافت حقوق بازنشستگی هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۵:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مجلس شورای اسلامی در استفساریه ای حداقل حقوق رزمندگان و جانبازان فاقد شغل را برابر با حداقل حقوق کارکنان دولت، معادل 5 میلیون و 600 هزار تومان تعیین کرد.
نفت آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۴:۳۱    
مجتبی یوسفی نماینده اهواز در نطقی از اقدام دیوان عدالت اداری در خصوص حذف آیتم مناطق جنگی انتقادکرد؛ ایشان همچنین خواستار افزایش حقوق 38 درصدی بازنشستگان صنعت نفت شد.
سلام نو / جماران   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۰:۴۲   + ۳۰ سایت دیگر  
مسعود میرکاظمی رییس سازمان برنامه و بودجه، درباره پرداخت علی الحساب به حساب معلمان و حقوق شهریور ماه بازنشستگان توضیحاتی داد.
سلام نو / حادثه 24   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۰۸:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
موضوع افزایش 38 درصدی حقوق بازنشستگان سایر سطوح تامین اجتماعی بعد از کش و قوس های فراوان مخالفت دولت و اعتراض بازنشستگان بالاخره تایید و به مرحله اجرا رسید.
روز نو   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۳:۳۵    
حقوق شهریور ماه بازنشستگان تامین اجتماعی طبق جدول اعلامی این سازمان و براساس احکام معتبر در حال پرداخت است. در روزهای اخیر وقفه ای دو روزه در پرداخت مستمری ها به وجود آمده بود اما در حال حاضر این مطالبات بر اساس افزایش حقوق جدید در حال پرداخت شدن است.
سلام نو / طلا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۴:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
محمد وحیدی نماینده بجنورد در جلسه علنی امروز مجلس، به دولت درباره زمان عملیاتی شدن افزایش حقوق کارمندان اخطار داد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۲:۲۶   + ۳۴ سایت دیگر  
رییس سازمان برنامه و بودجه درباره واریز افزایش حقوق بازنشستگان گفت: بخشی از تخصیص بازنشستگان صادر شده است و خزانه منابع را تأمین کند بعضی پرداخت ها انجام می شود.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۲:۱۵    
بخش پوشاک بنگلادش چهار روز متوالی است که در اعتصاب و تظاهرات به سر می برند و خواستار افزایش دستمزدها در پی افزایش قیمت اقلام ضروری هستند.
تجارت امروز   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۱:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
کانون بازنشستگان، مبنای کاندیدا شدن را عضویت 4 ساله در کانون بازنشستگان دانسته و بیان کرده که مبنای این شرط اساسنامه ای است که به تایید مجمع عمومی فوق العاده رسیده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۰:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
نماینده بجنورد در مجلس شورای اسلامی بر لزوم افزایش حقوق کارکنان دولت در 6 ماهه دوم سال جاری تاکید کرد.
برترین ها / ارانیکو   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۰۰:۱۹   + ۴۸ سایت دیگر  
در حالی افزایش حقوق بازنشستگان در ششمین ماه سال رقم خورده است که بنا به اظهارات مدیرعامل تامین اجتماعی، در حال برنامه ریزی برای تعیین سازوکار پرداخت معوقات هستند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۰:۲۳   + ۶۱ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس در موافقت با استفساریه دولت درخصوص بند(ه) تبصره(12) قانون بودجه سال 1401 کل کشور درباره پرداخت حقوق به رزمندگان و جانبازان فاقد شغل متناسب با حداقل حقوق کارکنان دولت برابر با 5 میلیون و 600 هزار تومان موافقت کردند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۰:۲۰   + ۱۸ سایت دیگر  
نماینده مردم بجنورد در مجلس گفت: افزایش حقوق کارکنان دولت برای شش ماهه دوم سال عملیاتی شود.
عصر خبر   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۰:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
پرونده افزایش حقوق ها به خوبی نشان داد که با حمایت بازنشستگان می توان کارهای بزرگ و سخت را به نتیجه مطلوب رساند.
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۰۹:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
طبق جدول اعلامی سازمان تامین اجتماعی، پرداخت مستمری بازنشستگان این سازمان از بیستم هر ماه آغاز و تا آخرین روز همان ماه به حساب مستمری بگیران واریز می شود. برای ماه شهریور این پرداخت در خصوص بازنشستگان غیرحداقل بگیر به دلیل تغییر مصوبه هیات دولت افزایش یافت.