چهارشنبه ۰۶ اسفندساعت ۲۱:۰۵Feb 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «افزایش حقوق»

کاماپرس   ۱ ساعت پیش    
همسان سازی غیرمتوازنی که در حقوق بازنشستگان انجام شده باعث شده است که نمایندگان مجلس به ارائه طرحی با دو فوریت برای افزایش حقوق این اقشار در سال 1400 اقدام کنند. ...
روزنامه اینترنتی فراز: تکلیف دستمزد کارگران در سال 1400 چه می شود؛ نمایندگان کارگری می گویند اگر حقوق یک کارگر به ماهانه 12 میلیون تومان برسد امکان فراهم شدن معیشت حداقلی میسر می شود؛ در غیر اینصورت در روی همان پاشنه سابق می چرخد؛ فقر ...
افق نیوز   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
هرچند هنوز میزان دقیق افزایش حقوق کارکنان دولت در سال قبل مشخص نیست، اما مجموع حداقل افزایش حقوق کارکنان در سالهای 99 و 1400 حدود 75 درصد خواهد بود. ...
هرچند هنوز میزان دقیق افزایش حقوق کارکنان دولت در سال قبل مشخص نیست، اما مجموع حداقل افزایش حقوق کارکنان در سالهای 99 و 1400 حدود 75 درصد خواهد بود. ...
صراط نیوز   ۱۰ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
هرچند هنوز میزان دقیق افزایش حقوق کارکنان دولت در سال قبل مشخص نیست، اما مجموع حداقل افزایش حقوق کارکنان در سال های 99 و 1400 حدود 75 درصد خواهد بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۴۸   + ۹۵ سایت دیگر  
هرچند هنوز میزان دقیق افزایش حقوق کارکنان دولت در سال قبل مشخص نیست اما مجموع حداقل افزایش حقوق کارکنان در سالهای 99 و 1400 حدود 75درصد خواهد بود.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
مردم نیوز : با بیان اینکه هیچ نهادی غیر از شورای عالی کار نمی تواند دستمزد کارگران را تعیین کند، اظهار کرد: در هفته های اخیر اعلام درصدهای 35 درصد و 40 درصد برای افزایش حقوق کارگران باعث شد توقعاتی در بحث حقوق و دستمزد ایجاد شود و انتظار جامعه کارگری این بود که نباید کمتر از این میزان حقوق در شورای ...
رکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
اقتصادی رکنا: محمدرضا تاجیک ، نماینده کارگران در شورای عالی کار گفت: افزایش دستمزد برای سال آینده بیشتر از سال های گذشته خواهد بود.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۱:۵۰   + ۱۷ سایت دیگر  
حداقل حقوق کارگران در سال جدید مشخص شد و دولت قصد دارد در سال جدید افزایش 35 درصدی را برای حقوق کارگران اعمال کند. اما این افزایش حقوق کفاف زندگی کارگران را نمی دهد و دستمزد کارگران در سال جدید متناسب با تورم سالیانه نیست. هزینه زندگی کارگران 7 میلیون تومان تعیین شده است ...
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۱:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
بحث حقوق و دستمزد در ماه پایانی سال بسیار داغ است؛ کارگران حداقل بگیر (بیش از 70 درصد بیمه شدگان فعلی سازمان تامین اجتماعی) که در سال 99، با تمام مزایا و ملحقات، فقط 2 میلیون و 800 هزار تومان دریافتی ماهانه داشته اند ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۶:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی گفت: با توجه به میزان افزایش حقوق ها در سال آینده به نظر می رسد که 90 درصد بودجه 1400 دانشگاه صرف حقوق و دستمزد خواهد شد.
در تعیین میزان افزایش حقوق دستمزد کارگران طبق ماده 41 قانون کار باید به دو عامل تورم و سبد هزینه معیشت خانوار توجه شود. طبق آخرین اعلام مرکز آمار ایران (چهار روز پیش) میزان تورم در 12 ماهه منتهی به بهمن ماه امسال 34.2 درصد بوده است. همچنین تورم نقطه به نقطه هم در بهمن ماه 48.2 درصد بوده است.
شریان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۷:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش شریان نیوز ،رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح آخرین جزئیات افزایش حقوق سربازان را تشریح کرد. امیررضا دریادار دوم غلامرضا رحیمی پور رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۲:۳۱    
در این بسته به خبرهایی، چون پایش دائم حیات وحش، افزایش حقوق سربازان و صعودی شدن آمار ولادت در آبیک پرداخته شده است.
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۸:۲۴    
به ازای هر یک میلیون تومان مجموع افزایش حقوق و افزایش معافیت مالیاتی مربوط به درآمدهای زیر خط فقر، حدود 15 هزار میلیارد تومان مصرف کل کشور را افزایش می دهد که تاثیر مستقیمی در رونق بازارها خواهد داشت ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۳:۲۹   + ۲۸ سایت دیگر  
رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح جزییات افزایش حقوق کارکنان وظیفه را تشریح کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح گفت: اولین گام در افزایش حقوق کارکنان وظیفه برداشته شد.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۴۴    
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری با اشاره به کاهش 63 درصدی قدرت خرید کارگران و بازنشستگان در سال جاری، گفت: درخواست ما افزایش حقوق متناسب با کاهش قدرت خرید بازنشستگان است.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۳۵    
افزایش حقوق سربازان کلید خورد. به گفته رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح اجرای گام نخست افزایش حقوق سربازان نظام وظیفهامروز آغاز شد. در ادامه جزئیات بیشتر از مبلغ افزایش حقوق سربازان را بخوانید.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۰:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح از افزایش 44 و 22 درصدی حقوق بخشی از سربازان خبر داد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۹:۵۶   + ۲۱ سایت دیگر  
رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیرو های مسلح از افزایش 44 و 22 درصدی حقوق بخشی از سربازان خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۹:۵۳    
رمضانعلی سنگدوینی عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت باید به مبحث حقوق و دستمزد توجه جدی داشته باشد،گفت: دولت 25 درصد افزایش حقوق را در لایحه بودجه دیده است که این رقم به هیچ وجه کفاف امور و نیازهای مردم را نمی کند.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۹:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
امیردریادار دوم غلامرضا رحیمی پور در گفتگو با مهر اظهار داشت: اولین گام در افزایش حقوق کارکنان وظیفه برداشته شد. وی افزود: حقوق و فوق العاده مأموریت کارکنان وظیفه شاغل در مناطق امنیتی به طور میانگین به مبلغ 417 هزار تومان معادل 44 درصد افزایش پیدا کرد. ...
رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح از افزایش 44 و 22 درصدی حقوق بخشی از سربازان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۸:۰۰   + ۴۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری با اشاره به کاهش 63 درصدی قدرت خرید کارگران و بازنشستگان در سال جاری، گفت: درخواست ما افزایش حقوق متناسب با کاهش قدرت خرید بازنشستگان است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۲۰:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
عضوهیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی از افزایش حقوق سربازان را در لایحه جدید بودجه خبرداد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۷:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سازمان برنامه و بودجه اعلام کرد: این سازمان طی دو نامه در فروردین و دی ماه سال جاری با درخواست های وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در قالب بخش نامه شماره 696488 مورخ سی اُم بهمن ماه 98 برای افزایش حقوق کارکنان غیر هیات علمی دانشگاه ها و مراکز پژوهشی موافقت کرده است.
میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۶:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مهرداد ویس کرمی، نماینده مجلس، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، در گفتگو با میزان در خصوص همسان سازی حقوق اعضای هیات علمی وزارت علوم با وزارت بهداشت، گفت ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۶:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
جمعی از اعضای هیئت علمی دانشگاههای وابسته به وزارت علوم در نامه ای بر حق قانونی خود بر افزایش حقوق متناسب با نرخ تورّم تاکید کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
پویش های فراوانی در فارس من برای افزایش حقوق کارمندان دتسگاه های مختلف اجرایی ثبت شده؛ اما این مطالبات تا چه اندازه عملی است؟ افزایش حقوق چقدر بودجه لازم دارد؟
فرادید   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۸:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
فارغ از اینکه روند افزایش حقوق و دستمزد ها در بخش دولتی و غیردولتی، کشور در مسیر مارپیچ دستمزد ها و تورم قرار دارد، اما یک بعد بسیار مهم تر افزایش حداقل دستمزد مشمولان قانون کار، ارتباط آن با نرخ اشتغال در سطح کشور است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۵:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه خرم آباد با بیان اینکه افزایش مساوی حقوق ها در بودجه کشور در راستای ایجاد عدالت اجتماعی نیست، گفت: برای ایجاد عدالت اجتماعی حقوق ها بایستی به عدالت افزایش پیدا کند تا مشکلات قشر محروم جامعه تا حدودی حل شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۱:۵۴    
در اینفوگرافیک زیر نظر نمایندگان و کارشناسان در مورد افزایش حقوق کارکنان دولت را مشاهده می کنید.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۰۰:۱۴    
در بررسی لایحه اصلاحی بودجه حداکثر حقوق پرداختی به کارکنان برای سال آینده مشخص شدو 25 درصد افزایش حقوق برای همه صورت می گیرید. ( منبع )
خبرگزاری مهر: سخنگوی کمیسیون تلفیق گفت: در بررسی لایحه اصلاحی بودجه حداکثر حقوق پرداختی به کارکنان برای سال آینده مشخص شد که 15 برابر حداقل حقوق در نظر گرفته شده است. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۴:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه گفت: در بررسی لایحه اصلاحی بودجه حداکثر حقوق پرداختی به کارکنان برای سال آینده مشخص شد که 15 برابر حداقل حقوق در نظر گرفته شده است. 25 درصد افزایش حقوق برای همه صورت می گیرید. سقف معافیت مالیاتی تا 4 میلیون تومان است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۰:۳۶    
محسن زنگنه عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس: باتوجه به اصلاحیه بودجه 1400 پیش بینی می کنیم در سال آینده برای همسان سازی حقوق بازنشستگان و اجرای قانونی آن مشکلی نداشته باشیم.
شهدای ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۹:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش سرویس اجتماعی پایگاه خبری شهدای ایران ؛ با تصویب کمیسیون تلفیق مجلس قرار شد از سال آینده حقوق رزمندگان معسر به یک میلیون و 800 تا دو میلیون و 200 هزار تومان افزایش پیدا کند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۰:۱۲   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه اعتبارات رتبه بندی معلمان باید در بودجه لحاظ شود، گفت: امیدواریم در بهار 1400 رتبه بندی را به معلمان هدیه دهیم.
الف   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۲۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون تلفیق بودجه 1400 با اشاره به تلاش دولت برای افزایش حقوق برخی کارکنان از هفت برابر حداقل حقوق به 14 برابر، از حذف این پیشنهاد دولت در جریان بررسی در کمیسیون خبر داد.
یکتا پرس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۷:۰۰   + ۱۸ سایت دیگر  
کارگران امسال به دلیل دستمزد پایین در مقابل فشارهای تورم، توان خرید خود را از دست دادند، آنها ماه ها است که چشم انتظار تصمیمات افزایش حقوق ها در سال 1400 هستند.
برترین ها / شبکه خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۵:۵۲   + ۸۷ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان این که بودجه نه متعلق به مجلس است و نه دولت گفت: این بودجه بودجه مردم است و پیش از هر تصمیمی که می گیریم باید زندگی مردم را مقابل چشمان مان تصور کنیم و متناسب با زندگی مردم تصمیم گیری کنیم. ...
ساوالان خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۱:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
عباس جهانگیرزاده اظهار داشت: اعمال حقوق بالاتر برای افراد کم درآمد تا سقف 25 درصد را در دستور کار قرار داده ایم و تصمیم ما بر این است که افزایش حقوق ها بر حسب اولویت بندی و پلکانی باشد تا برای کسانی که حقوق پایین تر می گیرند دستمزد بیشتری در نظر گرفته شود.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۰:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس با انتقاد از دریافتی ناچیز کادر اداری قوه قضائیه، گفت: با توجه به ارائه اصلاحیه لایحه بودجه به مجلس، طی این دو روز هماهنگی هایی را با معاون امور مجلس قوه قضائیه برای ارائه پیشنهاداتی به منظور افزایش حقوق کارکنان قوه قضائیه در بودجه خواهیم داشت.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۰:۳۱    
معاون مالی و اداری دانشگاه فنی و حرفه ای گفت: حقوق اساتید و کارکنان دانشگاه فنی و حرفه ای با توجه به ابلاغیه وزارت علوم افزایش یافت.
اقتصاد آنلاین / افکار نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۰:۳۴   + ۵۰ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: با کمک دولت و مجلس امیدواریم سال آینده پرداخت خوبی برای بازنشستگان تامین اجتماعی داشته باشیم.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۴:۰۶   + ۲۵ سایت دیگر  
ایسنا: مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی درباره آخرین وضعیت ادامه اجرای طرح متناسب سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در سال آینده توضیح داد و از رایزنی با سازمان برنامه و بودجه برای تامین منابع مالی مورد نظر اجرای مرحله دوم متناسب سازی خبر داد. ...
خارگ نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۸:۳۳   + ۲۷ سایت دیگر  
خارگ نیوز: یک کارشناس حوزه کار با بیان اینکه باید متناسب با واقعیتهای روز جامعه و بازار در مورد دستمزد کارگران تصمیم بگیریم، گفت: در شرایطی که برخی از اقلام مصرفی مشمول تغییر قیمت شده اند شایسته است که کارفرمایان، کارگران کارخانه ها را هم در سود تولید و فروش سهیم کنند.
فکر شهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۷:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
فکرشهر: مدیرصندوق بازنشستگی کشوری در استان بوشهر گفت: با متناسب سازی حقوق بازنشستگان حقوق 16هزار و 500 نفر از جامعه تحت پوشش این صندوق در این استان 50 درصد افزایش یافت. ...