چهارشنبه ۱۷ خردادساعت ۱۶:۳۰Jun 2023 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حق التدریس»

خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۱:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
کمیسیون های تخصصی مجلس شورای اسلامی عصر امروز جلسه داشتند که در این جلسات موضوعات مختلفی را با حضور مسئولان دولتی بررسی و ارزیابی کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۶:۳۰   + ۲۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس گفت: سازمان برنامه و بودجه متعهد شد مطالبات نیروهای خرید خدمات آموزشی و حق التدریس های سال تحصیلی جاری را تا پایان خرداد پرداخت کند.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۵:۰۴    
حوزه/ مدیر حوزه علمیه خواهران استان کهگیلویه و بویراحمد در نشست مسئولان نهادهای فرهنگی با آیت الله اعرافی، به مشکلات مالی حوزه فرهنگی اشاره کرد و گفت: بالاترین رقمی که اساتید حق التدریس دریافت می کنند، یک میلیون و 500 هزار تومان است.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۰:۳۴    
در مراسمی با حضور یوسف شعبانی مدیر کل تعاون کارورفاه اجتماعی همدان از اعضای انجمن صنفی کارگری اساتید حق التدریس دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی استان تقدیر شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۲:۴۷    
شهروند خبرنگار ما با ارسال پیامی از تاخیر 4 ساله پرداخت حق التدریس اساتید برخی دانشگاه های تهران خبر داد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۴:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
عاطفه عباس زاده سامانی مدرس دوره های کوتاه مدت "تربیت معلم اول ابتدایی" و مدرس حق التدریس دانشکده مهارت و کارآفرینی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد، برای دومین سال پیاپی به عنوان آموزگار منتخب نمونه مشاغل در مدارس غیردولتی در سطح استان چهارمحال و بختیاری انتخاب شد.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۶:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
حق التدریس معلمان باید آخر هر ماه پرداخت شود و این دستور اسلام است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۵:۰۶   + ۲۰ سایت دیگر  
فراخوان اخذ شناسه تدریس متقاضیان حق التدریس و مأمورین آموزشی در دانشگاه فرهنگیان آغاز شد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۴:۱۳   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور بر ضرورت پرداخت بدون تأخیر حقوق معلمان حق التدریس تاکید کرد و گفت: اجرای طرح رتبه بندی معلمان به درستی تبیین نشد و صرفاً مشکلات معیشتی آنها مورد تأکید قرار گرفت.
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۳:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور در مراسم گرامیداشت مقام معلم سند مورد استناد در آموزش و پروش را سند بنیادین تحول دانست و گفت: موانع اجرا باید رفع و سند عملیاتی شود .
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۳:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور با بیان اینکه باید از مدل آزمون و خطا در نظام آموزشی عبور کنیم، گفت: کسانی که آمادگی تحول در آموزش و پرورش را ندارند از مسیر تحول کنار بروند.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۳:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور: حق التدریس باید در انتهای هر ماه پرداخت شود. اگر بودجه نبود رسما به استاد و معلم گفته شود که در حال حاضر پول نداریم اما نباید تاخیر در پرداخت حق التدریس ها روال شود.
سلام نو / روز نو   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۲۳:۴۶   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: اساتید و دانشجویان دانشگاه فرهنگیان نقش مهمی در تحقق سند تحول آموزش و پرورش دارند تا این سند نه در سخن بلکه در عمل بتواند جای خود را در آموزش و پرورش و به ویژه در مدارس پیدا کند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۲:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور با تاکید بر پرداخت بدون تأخیر حقوق معلمان حق التدریس، گفت: اگر کسانی در آموزش و پرورش آمادگی یا روحیه تحول خواهی ندارند، در هر پست و سمتی که هستند حتماً باید از سر راه کنار بروند.
افق تهران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۲۱:۵۰    
مراسم جشنی هفته گرامیداشت مقام شامخ استاد با حضور اعضای هیئت علمی، مدرسان حق التدریس واحد و معلمین و کادر اجرایی مدارس سما کاشمر با برنامه های شاد، اجرای موسیقی پاپ توسط هنرمند نوجوان کاشمری و دانش آموز پایه هشتم سما ...
آنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۲۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مرتضی قاسمی اعلام کرد: استادان هیئت علمی و دانشجویان دکتری دانشگاه آزاد استان مرکزی در ترم جدید جایگزین استادان حق التدریس می شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۰۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
شهروندخبرنگار ما با ارسال پیامی از تاخیر 7 ماهه در پرداخت حقوق معلم های حق التدریس خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
شهروندخبرنگار ما با ارسال پیامی از تاخیر 7 ماهه پرداخت حقوق معلمان حق التدریس خبر داد.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۴:۱۷    
سرپرست وزارت آموزش و پرورش گفت: حقوق تمامی همکاران فرهنگی به طور کامل پرداخت شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۰۹:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل آموزش و پرورش گیلان، با بیان اینکه 199 نفر آموزگار را امسال در گیلان جذب خواهیم کرد، گفت: 800 نفر از معلمان حق التدریس تا قبل از سال 1392 نیز استخدام شدند.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۲۲:۰۴   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از روزنو، سیدمحمد مولوی گفت: از سرپرست وزارت آموزش و پرورش انتظار داریم در آستانه هفته معلم، مطالبات فرهنگیان اعم پاداش پایان خدمت معلمان بازنشسته ...
حوزه   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۲:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
استاد رشاد در درس خارج خود گفت: حدود 50 سال قبل، سال ها شاگرد آیت الله ستوده بودم و پای درس ایشان نشستم. از صبح به مسجد امام حسن عسکری(ع) می آمدند و دروس مختلفی را ارائه می دادند. در طول 70 سال تدریس حتی ریالی حق التدریس نگرفتند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۲۲:۰۳    
عدم پرداخت معوقات 6 ماهه، معلمان حق التدریس مدارس استثنایی استان تهران را گلایه مند کرد.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۲/۰۳ - ۲۰:۴۷    
نماینده مردم شهریار و قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی با یادآوری اینکه تاریخ اجرای قانون رتبه بندی معلمان از 31 شهریورماه 1400 بوده ولی تا کنون معوقات سال 1400 پرداخت نشده است ...
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۲/۰۲ - ۱۴:۳۵    
به گزارش اینتیتر به نقل از روزنو، نماینده مردم شهریار و قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی با یادآوری اینکه تاریخ اجرای قانون رتبه بندی معلمان از 31 شهریورماه 1400 بوده ولی تا کنون معوقات سال 1400 پرداخت نشده است ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۰۹:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران استاد حقوق و فقه دانشگاه مازندران ضمن گلایه مندی از اینکه دانشگاه در جذب اساتید حق التدریس تعهد ندارند، گفت: فاصله زیادی بین درآمد یک مدرس حق التدریسی در دانشگاه با استادی که به صورت رسمی جذب دانشگاه شده، وجود دارد ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۱:۳۳   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس با تأکید بر لزوم پرداخت معوقات معلمان به ویژه در حوزه رتبه بندی و حق التدریس معلمان، گفت: حق التدریس معلمان با وجود الزام قانونی به صورت ماهانه پرداخت نشد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم جاسک در مجلس گفت: نیروهای حق التدریس و خرید خدمات در شرق هرمزگان بلاتکلیف هستند، سالها این عزیزان زحمت کشیدند و انتظار دارند مورد توجه قرار گیرند.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۲۵ - ۱۰:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
اولین روز کاری سال جدید مصادف با اعلام استعفای یوسف نوری شد تا سنت خدمت کوتاه مدت وزرای این وزارتخانه ادامه پیدا کند و حالا همه منتظر گزینه رئیس جمهور برای مدیریت دستگاه تعلیم و تربیت کشور هستند؛ دستگاهی که از سویی با جامعه انسانی گسترده ای طرف است و از طرفی با مشکلات قابل توجهی روبروست.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۲۴ - ۰۹:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه آزاد درباره جزئیات تغییر شرایط اساتید حق التدریس به اعضای هیات علمی وابسته توضیح داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۰۵:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
بیش از چهل و یک میلیارد تومان از بدهی های دانشگاه تربیت مدرس تأمین بودجه شد و رئیس دانشگاه دستور پرداخت آن را صادر کرد.
بستک نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۲۱:۵۰    
با وجودی که معلمان سراسر کشور چهار ماه حق الزحمه ی اضافه ی تدریس 6 ماهه ی مهر الی اسفند 1400 را به طور کامل دریافت کرده اند اما تنها دبیران متوسطه ی دوم شهرستان بستک که اضافه تدریس داشته اند ، هیچ دریافتی نداشته اند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۶:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد گفت: این منطق امسال دانشگاه آزاد اسلامی است که تا خردادماه همه مقدمات آن باید حاصل شود تا دیگر کسی به عنوان حق التدریس با دانشگاه همکاری نکند.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۰۹:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
کنار معوقات پرداخت نشده معلمان که البته بخشی از آن 4 ماه حق التدریس معلمان و دو ماه حقوق معلمان خرید خدمات آموزشی که 10 فروردین 1402 واریز شد. اکنون 6 ماه حقوق معلمان قراردادی هنوز واریز نشده است.
جماران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۰:۴۰   + ۴۹ سایت دیگر  
کنار معوقات پرداخت نشده معلمان که البته بخشی از آن (4 ماه حق التدریس معلمان و دو ماه حقوق معلمان خرید خدمات آموزشی) 10 فروردین 1402 واریز شد باید به 6 ماه حقوق معلمان قراردادی به عنوان مطالبه ای دیگر اشاره کرد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۰۹:۵۰    
اجرای طرح کد مدرسی (ID.Teacher) از طریق سامانه موجود و ضرورت دریافت کد مدرسی برای استادان مدعو و حق التدریس بررسی شد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۱۱:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس با انتقاد از وضعیت ایجاد شده در پرداخت حقوق فرهنگیان، گفت: رئیس جمهور شخصاً به این موضوعات ورود کند و ترمیم حقوق اسفندماه در کنار پرداخت معوقات رتبه بندی معلمان ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۲۳:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
کرج - مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز گفت: با هماهنگی وزارت آموزش و پرورش چهار ماه از مطالبات حق التدریس همکاران در استان البرز امروز پرداخت شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۲۱:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش وپرورش فارس از آغاز واریز حق التدریس مهر ، آبان ، آذر و دی سال 1401 همکاران فرهنگی در استان فارس خبرداد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۲۱:۱۳    
سرپرست روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش گفت: چهارماه حق التدریس همکاران فرهنگی به حسابشان واریز شد؛ 2 ماه از خرید خدمات به استان ها ابلاغ شد که این ابلاغیه را خود استان ها باید اعمال کنند.
برترین ها / پارسینه   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۵:۰۲   + ۴۰ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش از واریز بخشی از معوقات حقوق فرهنگیان در روز جاری خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۲۱:۱۲   + ۴۰ سایت دیگر  
فارس نوشت: رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش از دریافت 4 ماه حق التدریس معلمان و همچنین 2 ماه از حقوق معلمان خرید خدمات و واریز آن تا فردا خبر داد.
سلام نو / ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۲۳:۳۱   + ۳۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد که پرداخت 4 ماه از مطالبات حق التدریس معلمان فردا (10 فروردین) واریز می شود.
پانا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۳:۰۳   + ۲۴ سایت دیگر  
سمنان (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش استان سمنان از پرداخت بخش اعظمی از مطالبات فرهنگیان خبر داد و گفت پس از پیگیری ها و جلسات متعددی که برگزار شد، مقرر شده تا پایان امروز، دهم فروردین ماه حق الزحمه چهار ماه حق التدریس همکاران پرداخت شود. ...
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان از پرداخت بخش قابل توجهی از مطالبات فرهنگیان در روزهای پیش رو خبر داد و گفت: قرار است از امروز، دهم فروردین حق الزحمه چهار ماه حق التدریس همکاران و دو ماه حقوق نیروهای خرید خدمات پرداخت شود.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۱:۵۴   + ۲۶ سایت دیگر  
مصطفی بابایی رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش: معوقات مربوط به نیروهای حق التدریس و خرید خدمات امروز واریز می شود.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۰:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش گفت: مقرر شده است، چهار ماه از مطالبات حق التدریس معلمان امروز واریز شود. به گزارش تجارت نیوز مصطفی بابایی، رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد مقرر شده است، چهار ماه از مطالبات حق التدریس معلمان امروز پنجشنبه واریز شود. ...