پنجشنبه ۰۳ خردادساعت ۱۳:۱۲May 2024 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حق التدریس»

روز نو   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
یک معلم حق التدریسی به اطلاعات گفت: علیرغم وعده وزیر آموزش و پرورش برای پرداخت مطالبات معلمان حق التدریس، تاکنون بخش زیادی از این مطالبات پرداخت نشده است و بسیاری از معلمان حق التدریس نتوانسته اند مطالبات خود را دریافت کنند، که امید است به پرداخت مطالبات تمامی فرهنگیان، به یک اندازه توجه شود.
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۲:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
شهید آیت الله سید ابراهیم رئیسی زمانی که استاد حوزه علمیه مروی تهران بود درخواست کرده بود حق التدریس او را به طلاب نیازمند اهدا کنند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۵:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار معارف ایران اکونومیست آیت الله سید ابراهیم رئیسی در 29 شهریور سال 1390 و پیش از تولیت آستان قدس رضوی، هنگامی که قرارداد تدریس در حوزه علمیه مروی را امضا می کرد، این جمله را در زیر قرارداد نوشت: بسمه تعالی توفیق حضور در مدرسه برای اینجانب مغتنم است ...
نواندیش   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۲۰:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
نواندیش : زمان پرداخت حقوق اردیبهشت ماه 1403 معلمان و فرهنگیان مشخص شد. براساس خبر منتشره کارگزینی آموزش و پرورش، حقوق اردیبهشت ماه شاغلان و کارکنان وزارت آموزش و پرورش از بعد از ظهر امروز دوشنبه 31 اردیبهشت ماه به حساب ذینفعان واریز خواهد شد و این روند تا پایان امشب (و در مواردی ممکن است فردا ...
عرشه آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
فرهادی، سخنگوی آموزش و پرورش درباره پرداخت حقوق نیروهای حق التدریس گفت: پرداخت حقوق نیروهای خرید خدمات، حق التدریس و تثبیت کرونا تا اسفند سال گذشته انجام شده و اکنون به روز هستیم.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۲۰:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران وزیر آموزش و پرورش با اشاره به قوانین موجود در جذب نیروهای حق التدریس گفت: امسال بر اساس قانون، جذب گسترده ای در نیروهای حق التدریس و نهضت سواد آموزی داریم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۵:۳۷   + ۳۴ سایت دیگر  
سوادکوه- وزیر آموزش و پرورش درباره جذب معلمان حق التدریس گفت: همه چیز را قانون تعیین تکلیف کرده است.
سخنگوی وزارت آموزش وپرورش با بیان اینکه بودجه امسال وزارتخانه تا حدودی متناسب بسته شده و امیدواریم براساس پیش بینی ها به موقع تخصیص یابد گفت: چنانچه هرماه بتوانیم یک دوازدهم افزایش 10 درصدی کل بودجه سال را دریافت کنیم و به نوعی متناسب سازی داشته باشیم، مشکلی به وجود نمی آید.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۰۹:۴۲   + ۲۸ سایت دیگر  
سخنگوی آموزش و پرورش گفت: پرداخت حقوق نیروهای خرید خدمات، حق التدریس و تثبیت کرونا تا اسفند سال گذشته انجام شده و اکنون به روز هستیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۷:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر آموزش عالی غیر دولتی از تدوین شیوه نامه مدرسان حق التدریس و اعضای هیات علمی تمام وقت دانشگاه و موسسات غیرانتفاعی خبر داد.
رضا مراد صحرایی با حضور در مرکز سامد و پاسخگویی نهاد ریاست جمهوری با بیان اینکه حضور در مرکز سامد فاصله را با مردم کم می کند گفت: برای ما افتخاریست ارتباط با مردم بی واسطه باشد تا به عنوان خدمتمگذار در خدمت آنها باشیم و به لحاظ توانایی و شرایطی که در اختیارمان است بتوانیم کاری برای آنها انجام دهیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۰:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به تلاش برای تمدید بازنشستگی معلمان و تشویق معلمان شاغل به اضافه کار گفت:هم اکنون هزینه ساعت حق التدریس 40 تا 50 هزار تومان است که جذابیت کافی برای معلمان ندارد.
نواندیش   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۲۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس با اشاره به استقبال فقط 34 هزار معلم بازنشسته از طرح بکارگیری معلمان بازنشسته با وجود صدور 70 هزار مجوز، گفت: مبلغ حق التدریس ها به قدری پایین بود که فقط هزینه رفت و آمد معلم بازنشسته را می دهد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۱:۳۷   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون اموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی از اعلام نتایج فراخوان سال 1402 جذب مدرس حق التدریس دانشگاه جامع علمی کاربردی خبرداد.
شما نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۲۲:۴۴    
تا پایان اردیبهشت ماه تمامی مطالبات مانده معلمان حق التدریس و معلمان خرید خدماتی پرداخت خواهد شد.
تیتر کوتاه   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۳:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت آموزش وپرورش با بیان اینکه براساس مصوبه سران قوا، مجوز بکارگیری 70 هزار بازنشسته اخذ شده است، گفت: تنها 34 هزار بازنشسته از این موضوع استقبال کردند. علت این استقبال کم، پایین بودن نرخ حق التدریس است.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
علی فرهادی گفت: افزایش 2 برابری حق الزحمه ساعت اضافه تدریس معلمان تصویب می شود چرا که سازمان اداری و استخدامی و سازمان برنامه و بودجه با آن موافق هستند که با این کار معلمان ماده 28 کمتری استخدام می شوند چرا که نیاز مدارس به معلم از روش های حق التدریس تامین می شود.
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۰۷:۰۳   + ۴۴ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت آموزش وپرورش با بیان اینکه براساس مصوبه سران قوا، مجوز بکارگیری 70 هزار بازنشسته دریافت شده است، گفت: تنها 34 هزار بازنشسته از این موضوع استقبال کردند. علت این استقبال کم، پایین بودن نرخ حق التدریس است.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۰۰:۱۴    
حجت الاسلام احمدحسین فلاحی سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی درباره شفاف شدن شهریه های مدارس غیردولتی گفت: در طرح اصلاح قانون تاسیس و اداره مدارس و مراکز آموزشی و پرورشی غیردولتی که انجام شده یکی از بحث ها قانونمندی در پرداخت شهریه، حقوق حق التدریس ها، زمان آموزش ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۰۷:۴۱    
روزنامه شرق نوشت: گفت و گویی از وزیر آموزش و پرورش منتشر شد که در بخشی از آن گفته بود: بعد از اجرای رتبه بندی، میانگین حکم معلمان از دستگاه های دیگر بالاتر است. البته معلمان باید محدودیت حقوق دریافتی خود را با اضافه کار و حق التدریس جبران کنند .
سلام نو / روز نو   ۱۴۰۳/۰۲/۱۴ - ۱۳:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
فرهادی با بیان اینکه افزایش حق الزحمه ساعت اضافه تدریس معلمان محقق می شود گفت: با این کار معلمان ماده 28 کمتری استخدام می شوند و نیاز مدارس به معلم از روش های حق التدریس تامین می شود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۴ - ۰۸:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- فارغ التحصیل رشته کامپیوتر بودم و تجربه کار در شرکت های مختلف را داشتم اما هیچ کدام از این شغل ها من را راضی نمی کرد؛ دوست داشتم در یک محیط آرام و به دور از هیاهوی روزمره زندگی، کار کنم برای همین معلم شدم؛ حتی چند سال حق التدریس بودم و در نهایت معلمی جزئی از زندگی ام شد.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۱۴ - ۰۴:۲۸    
به گزارش سلام نو، وی افزود: برای پرداخت حقوق معلمان خرید خدمات 700 میلیارد تومان اعتبار نیاز است و قبل از پایان اردیبهشت 1403، حق التدریس معلمان شاغل و بازنشسته، حقوق معلمان خرید خدمات و حق الزحمه امتحانات نهایی را پرداخت خواهیم کرد ...
سلام نو   ۱۴۰۳/۰۲/۱۴ - ۰۱:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه رقم حق التدریس معلمان در هر ماه بیش از 700 میلیارد تومان است، اظهار کرد: برای پرداخت حق التدریس زمستان معلمان به 2100 میلیارد تومان اعتبار نیاز داریم.
پانا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۲۳:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سخنگوی وزارت آموزش و پرورش گفت پیشنهاد داده ایم که نرخ حق التدریس اضافه شود که مورد موافقت سازمان اداری و استخدامی هم قرار گرفته است، این نرخ تا دو برابر افزایش پیدا خواهد کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۱۵:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
فرهنگیان بازنشسته که هم اکنون به عنوان معلم حق التدریس در کلاس های درس حضور دارند همچنین معلمان خرید خدمات آموزشی نسبت به عدم دریافت هدیه روز معلم گلایه دارند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۰۷:۱۹   + ۸۲ سایت دیگر  
علی فرهادی در گفت وگو با ایران اکونومیست، با بیان اینکه افزایش حق الزحمه ساعت اضافه تدریس معلمان محقق می شود گفت: با این کار معلمان ماده 28 کمتری استخدام می شوند و نیاز مدارس به معلم از روش های حق التدریس تامین می شود. تمامی معلمان رتبه بندی می شوند رتبه بندی به شرط بارگذاری مدارک ...
نواندیش   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۲۲:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان ، تسریع در تعیین تکلیف حقوق معلمان خرید خدمات و توجه به افزایش حقوق و پرداخت فوق العاده به پرستاران کشور از جمله تذکرات کتبی امروز نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور بود. ...
صبح قزوین   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۷:۵۲    
مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: مبالغ حق التدریس همکاران در ماه های دی، بهمن و اسفند نهایتا تا فردا به حساب همکاران واریز می شود.
جامعه الزهرا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۶:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
خانم یوسفی با اشاره به اقدامات جامعه الزهرا سلام الله علیها در راستای تجلیل از مقام اساتید، گفت: جامعه الزهرا سلام الله علیها درصدد است جهت رشد علمی و تربیتی مجموعه از بین اساتید حق التدریس خود، اقدام به جذب استاد ثابت نماید.
نواندیش   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۶:۵۶    
مبلغ هدیه روز معلم اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد مشخص شد. به نوشته اخبار دانشگاه آزاد، اعضای هیات علمی تمام وقت و نیز هیات علمی وابسته این دانشگاه 1.200.000 تومان دریافت خواهند کرد. ...
سخنگوی وزارت آموزش و پرورش از پرداخت باقی مانده مطالبات معلمان از جمله حقوق معلمان خرید خدمات، حق التدریس معلمان شاغل و بازنشسته و حق الزحمه امتحانات تا پایان اردیبهشت 1403 خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۶:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش وپرورش استان اصفهان با بیان اینکه نبض آینده هر جامعه ای به دست آموزش وپرورش آن است، گفت: اگر بخواهیم دانشگاه مطلوب، مدیران آینده ساز و جامعه ای متعالی داشته باشیم، باید مدارس خوبی داشته باشیم که با اقدامات انجام شده در دولت سیزدهم، می توانیم بگوییم حال آموزش پرورش خوب است.
بولتن نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۵:۳۷    
وزیر آموزش و پرورش: ساماندهی حق التدریسی ها امسال بهتر از سال های قبل بوده که سه ماه آن واریز شده و طی 2 هفته دیگه 3 ماه دیگر هم واریز می شود...
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۵:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
رفاهیات فرهنگیان در سال گذشته هم نداشتیم اما امسال پاداش ی به عنوان روز معلم برای فرهنگیان امشب واریز می شود.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۳:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه امشب مبلغی به عنوان هدیه روز معلم به حساب معلمان واریز می شود، گفت: باقی مانده مطالبات حق التدریس ها را تا آخر اردیبهشت به صفر می رسانیم و رتبه بندی بازنشستگان نیز در حقوق آن ها اعمال خواهد شد.
سلام نو / فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۸:۲۷   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش با تاکید بر اینکه بیمه تکمیلی معلمان عالی است خبر داد که امشب هدیه روز معلم از طرف دولت به حساب فرهنگیان واریز می شود.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۲:۵۵   + ۶۷ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش درباره رای دیوان عدالت اداری برای ابطال کسر 45 درصد از حقوق دانشجو معلمان با بیان اینکه پیوستی که در کنار نامه بنده در فضای مجازی منتشر شده است ...
نواندیش   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۲:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
پرداخت اولین کمک هزینه رفاهی فرهنگیان در سال 1403 به مناسبت هفته معلم صورت می گیرد. برخی رسانه ها نوشته اند مبلغ این هدیه 2 میلیون تومان است که به حساب معلمان واریز خواهد شد. ...
وارش   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۲:۲۲   + ۱۸ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه امشب مبلغی به عنوان تقدیر روز معلم به حساب معلمان واریز می شود،گفت: باقی مانده مطالبات حق التدریس ها را تا آخر اردیبهشت صفر می کنیم.
نواندیش   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۲۲:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
نواندیش : زمان پرداخت حق التدریس سه ماه زمستان 1402 فرهنگیان و معلمان شاغل و بازنشسته مشخص شد. به گزارش نواندیش، نامه پرداخت 3 ماه حق التدریس زمستان سال 1402 ازسازمان برنامه و بودجه به وزارت آموزش و پرورش رسیده است. ...
اینتیتر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۷:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر، با موافقت سید عزت الله ضرغامی، وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، اماکن فرهنگی تاریخی در روز 12 اردیبهشت برای معلمان و استادان دانشگاه، رایگان است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۶:۲۸    
صفدر سلطانی معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش خراسان رضوی در نشست خبری مدیران کل آموزش و پرورش استان با اصحاب رسانه و خبرنگاران به مناسبت هفته گرامیداشت مقام معلم که در مجتمع تازه ساخت سردار سلیمانی مشهد برگزار شد گفت ...
نبض بازار   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۴:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت آموزش و پرورش توضیحاتی درباره نرخ حق التدریس ارائه داد.
اقتصاد آنلاین / روز نو   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۰۹:۴۰   + ۳۵ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه نرخ حق التدریس جذابیت کافی ندارد، گفت:هم اکنون از ده معلم کمتر از دو معلم اضافه تدریس را می پذیرند.
روز نو   ۱۴۰۳/۰۲/۰۷ - ۱۸:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
سال 1374 خبری مهم درباره تعیین تکلیف معلمان حق التدریس در رسانه ها مخابره شد و روزنامه اطلاعات هم در صفحه نخست خود این خبر را پوشش داد. این روزنامه در تاریخ چهارشنبه 6 اردیبهشت نوشت: براساس طرحی که از سوی وزیر آموزش و پرورش به رئیس جمهوری ارائه شده است، تمام معلمان حق التدریسی استخدام می شوند.