یکشنبه ۱۴ خردادساعت ۱۸:۴۴Jun 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پاداش پایان خدمت»

روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۵۷    
خزانه دار کل هلال احمر از تسویه پاداش پایان خدمت بازنشستگان سال 1401 این جمعیت خبر داد. ماندگار مرادی فر گفت: در سال 1401 تعداد 604 نفر از کارکنان جمعیت هلال احمر در سراسر کشور بازنشسته شدند که 8خرداد 1402 با تامین 255 میلیارد تومان، پاداش بازنشستگی آنها تسویه شد. ...
سلام نو / راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۸:۱۷   + ۲۲ سایت دیگر  
در این خبر به توضیحاتی درباره شیوه جدید محاسبه افزایش حقوق فرهنگیان بازنشسته و جزئیات زمان رتبه بندی معلمان پرداخته شده است. نحوه محاسبه افزایش حقوق فرهنگیان بازنشسته بعد از رتبه بندی معلمان اعلام شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
شهروند خبرنگار ما با ارسال پیامی از انتظار سه ساله پرداخت پاداش پایان خدمت لشکریان گلایه کرد.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۲۲:۰۴   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از روزنو، سیدمحمد مولوی گفت: از سرپرست وزارت آموزش و پرورش انتظار داریم در آستانه هفته معلم، مطالبات فرهنگیان اعم پاداش پایان خدمت معلمان بازنشسته ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۶:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
در جلسه مشترک رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با رئیس کل دیوان محاسبات کشور، مجوز پرداخت پاداش پایان خدمت بیش از 3900 خانواده تحت تکفل جانبازان متوفی، توسط دیوان محاسبات صادر شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۰۹:۲۲   + ۱۹ سایت دیگر  
در جلسه مشترک معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با رئیس کل دیوان محاسبات کشور مسائل و مشکلات بنیاد شهید برای خدمات رسانی بهتر به ایثارگران و خانواده شهدا مورد بررسی قرار گرفت.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۲۲:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
با دستور رییس جمعیت هلال احمر، امروز 50 درصد پاداش پایان خدمت بازنشستگان جمعیت در سال 1401 پرداخت می شود.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۲۲:۴۳    
با دستور رییس جمعیت هلال احمر، امروز 50 درصد پاداش پایان خدمت بازنشستگان جمعیت در سال 1401 پرداخت می شود.راضیه عالیشوندی رییس حوزه ریاست جمعیت هلال احمر گفت ...
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۲۱:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
با دستور رییس جمعیت هلال احمر، امروز 50 درصد پاداش پایان خدمت بازنشستگان جمعیت در سال 1401 پرداخت می شود.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۴:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
با دستور رییس جمعیت هلال احمر، امروز 50 درصد پاداش پایان خدمت بازنشستگان جمعیت در سال 1401 پرداخت می شود.
سلام نو / فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۶:۳۹   + ۱۸ سایت دیگر  
اخبار منتشر شده از کمیسیون تلفیق حاکی از آن است که حقوق بازنشستگان بالاخره امسال افزایش و همسان سازی اجرایی خواهد شد.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۹:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
با دستور رئیس جمعیت هلال احمر، امروز 50 درصد پاداش پایان خدمت بازنشستگان جمعیت در سال 1401 پرداخت می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۲۱:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
با دستور رئیس جمعیت هلال احمر، 50 درصد پاداش پایان خدمت بازنشستگان جمعیت در سال 1401 پرداخت می شود.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۲۰:۵۳   + ۱۷ سایت دیگر  
رکنا: با دستور رئیس جمعیت هلال احمر، 50 درصد پاداش پایان خدمت بازنشستگان جمعیت در سال 1401 پرداخت می شود.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۴:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
وزارت آموزش و پرورش در پاسخ به مطلب مندرج خبرگزاری ایلنا به تاریخ 30/11/1401 باعنوان معلمان همچنان در انتظار صدور احکام رتبه بندی/ تعلل در پرداخت پاداش پایان خدمت معلمان چرا؟ جوابیه ای صادر کرد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۵:۴۵   + ۴۳ سایت دیگر  
حسینی با بیان این که سقف خالص دریافتی کارکنان در سال آینده 55 میلیون تومان تعیین شد، اظهار کرد: توجیه نمایندگان این بود که بخش قابل توجهی از نخبگان در این طیف حقوقی قرار دارند و باید به حفظ و نگهداری آن ها توجه کرد؛ پاداش پایان خدمت کارکنان نیز 520 میلیون تومان تصویب شد.
سلام نو / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۹:۱۰   + ۱۹ سایت دیگر  
با پایان ماراتن بررسی بودجه سال آینده در مجلس شورای اسلامی، تکلیف میزان افزایش حقوق، حداقل و حداکثر پرداختی به کارکنان دولت و بازنشستگان و همچنین سربازان روشن شد .
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۳:۱۰   + ۸۸ سایت دیگر  
ایسنا نوشت:نمایندگان مجلس شورای اسلامی سقف پرداختی کارکنان کشوری و لشکری در سال 1402 را 55 میلیون تومان تعیین کردند. با تصویب مجلس برای سال آینده / درصد افزایش حقوق کارمندان و بازنشستگان کشوری نهایی شد + جزئیات مجلس سقف پاداش پایان خدمت کارکنان دولت را مشخص کرد + جزئیات ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۲۱:۰۸   + ۳۰ سایت دیگر  
نمایندگان مردم در مجلس سقف پاداش پایان خدمت کارکنان دولت را به ازای حداکثر 30 سال خدمت تا سقف 520 میلیون تومان تعیین کردند.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۲۱:۰۶   + ۳۹ سایت دیگر  
پاداش پایان خدمت کارکنان دولت و دستگاههای اجرایی در ازای هر سال خدمت حداکثر تا 30 سال و تا سقف پنج میلیارد و دویست میلیون ریال در بودجه 1402 خواهد بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
مسئول ایثارگران سپاه گفت: اکنون شدیداً به دنبال آن هستیم؛ پاداش پایان خدمت جانبازان را پرداخت کنیم که برای حدود 12 هزار نفر این مبلغ پرداخت شده است.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۲۱:۲۱    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی با اشاره به واریز نخستین مرحله پاداش پایان خدمت جانبازانِ مشمول قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران تاکید کرد: بنیاد شهید و امور ایثارگران در کنار ایفای ماموریت اصلی اَش دایر بر حفظ و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت ...
اینتیتر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۰۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از عرشه آنلاین، ابتدای اسفندماه 1400 شورای نگهبان با رتبه بندی معلمان موافقت کرد و شانزدهم اسفندماه همان سال نیز رئیس مجلس این مصوبه را برای اجرا به دولت فرستاد ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۰۸:۴۷   + ۱۴ سایت دیگر  
ابتدای اسفندماه 1400 شورای نگهبان با رتبه بندی معلمان موافقت کرد و شانزدهم اسفندماه همان سال نیز رئیس مجلس این مصوبه را برای اجرا به دولت فرستاد. از آن تاریخ تا به امروز نزدیک به یک سال گذشته و تا این لحظه تنها بخشی از علی الحسابِ رتبه بندی برای معلمان واریز شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۵:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
بودجه سال 1402 وزارت آموزش وپرورش 11.5درصد از کل بودجه دولت است با وجود این، سال آینده این وزارتخانه با چالش هایی در حوزه سرانه پرورشی دانش آموزان و پاداش پایان خدمت بازنشستگان مواجه است.
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۶:۴۶    
احتمالا درمورد تسویه حساب موقع فراغت از کار ازجمله بازنشستگی، ازکارافتادگی یا استعفا مطالبی شنیده اید. بخشی از این تسویه حساب حق سنوات یا پاداش پایان خدمت است که از سمت کارفرما به افراد پرداخت می شود.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۳۰    
جزئیات واریز پاداش پایان خدمت فرهنگیان بازنشسته سال 1400 اعلام شد.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۷:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون آموزش مجلس ضمن تاکید بر تذکراتی که نمایندگان در این خصوص مطرح می کنند، گفت: ما هم به وزیر آموزش و پرورش و سازمان برنامه و بودجه که بارها در کمیسیون آموزش حضور پیدا کرده اند، متذکر شده ایم که باید به موقع و بلافاصله بعد از بازنشستگی پاداش خدمت فرهنگیان به آن ها پرداخت شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۳ - ۰۳:۲۴   + ۱۷ سایت دیگر  
دولت در لایحه بودجه سال آینده، 32 هزار میلیارد تومان اعتبار پیش بینی کرده است.
نفت آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۲۰:۳۸    
بر اساس لایحه بودجه 1402 در سال آینده پاداش پایان خدمت کارکنان در ازای هر سال خدمت و به میزان حداکثر تا سی سال 520 میلیون تومان پیش بینی شده که نسبت به امسال 75 میلیون تومان اضافه شده است.
حیات   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۲۰:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
در سال آینده پاداش پایان خدمت کارکنان 520میلیون تومان پیش بینی شده که نسبت به امسال 75میلیون تومان اضافه شده است.
سلام نو / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۱۱:۲۸   + ۵۹ سایت دیگر  
ابراهیم رییسی رئیس جمهور کشورمان در جلسه علنی امروز لایحه بودجه 1402 را تقدیم مجلس کرد.این لایحه بودجه نسبت به سال قبل افزایش 40 درصدی داشته است.
سینا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۱۳:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
در سال آینده پاداش پایان خدمت کارکنان 520 میلیون تومان پیش بینی شده که نسبت به امسال 75 میلیون تومان اضافه شده است. بند (ه) تبصره 12 ماده واحده لایحه بودجه سال 1402 مربوط به پاداش پایان خدمت کارکنان است که بر این اساس پاداش پایان خدمت موضوع قانون پرداخت پاداش پایان خدمت و بخشی از هزینه های ضروری ...
سلام نو / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۱۴:۲۳   + ۳۹ سایت دیگر  
براساس لایحه بودجه سال 1402 پاداش پایان خدمت کارکنان دولت برای سال آینده 75 میلیون تومان افزایش یافت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۱۲:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
در سال آینده پاداش پایان خدمت کارکنان 520 میلیون تومان پیش بینی شده که نسبت به امسال 48 میلیون تومان اضافه شده است.
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۰۷:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه ، تصویبنامه هیات وزیران درخصوص "اصلاح ماده 21 ضوابط اجرایی قانون بودجه سال 1401 کل کشور" طی نامه شماره 185997 در تاریخ 1401/10/08 توسط معاون اول رئیس جمهور ابلاغ شد. ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۱۰/۰۸ - ۲۰:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
علی بابایی کارنامی نماینده مردم شریف شهرستان های ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی از پیگیری پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان فرهنگی خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۷ - ۱۰:۱۵    
پاداش پایان خدمت بازنشستگان فرهنگی در همه ی استان های کشور پرداخت شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۵ - ۱۱:۱۶   + ۲۵ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت آموزش و پرورش از تخصیص پنج مرحله سرانه برای مدارس تا کنون خبر داد و گفت: حق الزحمه اردیبهشت و خرداد سال تحصیلی گذشته را به معلمان خرید خدمات بدهکاریم که با تخصیصی که از سوی سازمان برنامه انجام می شود مطالبات باقی مانده از سال تحصیلی گذشته را نیز به زودی تسویه می کنیم.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۰۴ - ۱۵:۱۴    
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی از پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان دستگاه های اجرایی استان که تا پایان سال 1400 بازنشسته شده اند، خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۰۴ - ۱۰:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر- مدیر برنامه ریزی، بودجه و پایش عملکرد دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر گفت: پاداش پایان خدمت برای پیشکسوتان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر پرداخت می شود.
پرتال دانشگاهی   ۱۴۰۱/۰۹/۲۹ - ۱۰:۳۴    
اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاه 29 آذر 1401 - 20 December 2022 معاون اداری، مالی و مدیریت منابع دانشگاه فنی و حرفه ای از پرداخت پاداش پایان خدمت سال 1400 و مابه التفاوت پاداش دو سال پیش از آن به حساب جمعی از بازنشستگان دانشگاه خبر داد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۲۸ - ۱۲:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
معاون اداری، مالی و مدیریت منابع دانشگاه فنی و حرفه ای از پرداخت پاداش پایان خدمت سال 1400 و مابه التفاوت پاداش دو سال پیش از آن به حساب جمعی از بازنشستگان دانشگاه خبر داد.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۹/۲۶ - ۲۲:۰۵   + ۱۸ سایت دیگر  
سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش از واریز تمام پاداش پایان خدمت فرهنگیان بازنشسته سال 1400 خبر داد. صادق ستاری فرد در گفت وگو با خبرگزاری فارس با بیان اینکه پاداش پایان خدمت فرهنگیان 15 آذر پرداخت شد ...
سلام نو / روز نو   ۱۴۰۱/۰۹/۲۶ - ۱۰:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
صادق ستاری فرد سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش، جزئیات پرداخت ویژه به بازنشستگان را اعلام کرد.