شنبه ۱۱ تیرساعت ۰۱:۲۸Jul 2022 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پاداش پایان خدمت»

خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۲:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم قزوین در مجلس خواستار تسریع در پرداخت پاداش پایان خدمت کارکنان نیروی انتظامی شد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۳:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
معلمانی که سال قبل بازنشست شده اند، هنوز پاداش پایان خدمت خود را نگرفته اند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۲۳:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
حسین حق وردی نماینده مردم شهریار، ملارد و قدس در مجلس رتبه بندی معلمان و پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان بازنشسته 1400 تذکر داد.
روز نو   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۶:۳۷   + ۱۴ سایت دیگر  
نماینده مردم شهریار در مجلس در تذکری گفت: شهردار تهران اجازه ندهد که احداث تقاطع غیرهمسطح سه راه شهریار به سرنوشت بیمارستان در دست ساخت امام خمینی شهریار دچار شود.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۶:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم بافت در مجلس با انتقاد از اینکه آیین نامه رتبه بندی معلمان ناقص و خلاف قانون مجلس است خطاب به وزیر آموزش و پرورش، گفت: انتظار می رود هر چه سریع تر نسبت به اجابت درخواست های به حق فرهنگیان در مورد اجرای رتبه بندی ...
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۲۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
در صورت تامین بودجه به گفته وزیر آموزش و پرورش: پاداش پایان خدمت فرهنگیان بازنشسته تا اواخر شهریور ماه پرداخت خواهد شد.
فاش نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۱۸ - ۱۴:۴۶    
فاش نیوز - هیأت وزیران در جلسه مورخ 25 اردیبهشت ماه سال 1401 به پیشنهاد بنیاد شهید و امور ایثارگران، وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، ستاد کل نیروهای مسلح و سازمان برنامه و بودجه کشور و به استناد ماده 61 قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران آیین نامه اجرایی مواد 38، 39، 40 ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۳/۰۸ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: در جلسه ای که در حضور وزیر آموزش و پرورش برگزار شد، مقرر شد که مرداد یا قبل از آن تکلیف پاداش پایان خدمت بازنشستگان مشخص و بخش عمده ای از آن پرداخت شود.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۳/۰۸ - ۰۹:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
محمد وحیدی، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: موضوع پرداخت پاداش پایان خدمت و سایر کسورات آموزش و پرورش هیچ ارتباطی به اجرای قانون رتبه بندی معلمان ندارد؛ در طول سنوات گذشته هم، کسورات نام برده از اعتبارات خود وزارتخانه مربوطه پرداخت شده است.
دنیای معدن   ۱۴۰۱/۰۳/۰۷ - ۱۱:۵۸   + ۲۰ سایت دیگر  
دنیای معدن- عضو ناظر مجلس در کمیته تدوین آیین نامه اجرایی قانون رتبه بندی معلمان گفت: موضوع پرداخت پاداش پایان خدمت و سایر کسورات آموزش و پرورش هیچ ارتباطی به اجرای قانون رتبه بندی معلمان ندارد.
جهت پرس   ۱۴۰۱/۰۳/۰۵ - ۱۶:۱۴    
رئیس بنیاد شهید گفت: با همت دولت و مجلس علاوه بر افزایش 60 درصدی حقوق والدین شهدا، کمک معیشت ایثارگران و حق پرستاری حدود 60 درصد افزایش می یابد و علاوه بر آن پرداخت پاداش پایان خدمت برخی گروه های ایثارگری پس از 10 سال وقفه از سال جاری آغاز خواهد شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۵ - ۱۱:۴۴    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: مطابق قانون پایش وضعیت جانبازان معسر باید هر 6 ماه انجام شود تا این کمک معیشت به مشمولان فاقد شغل و درآمد پرداخت شود. این پایش با استعلام از سامانه رفاه ایرانیان انجام شده است.
ایثار   ۱۴۰۱/۰۳/۰۵ - ۱۱:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شامگاه چهارشنبه 4 خرداد ماه در برنامه زنده گفت وگوی ویژه شبکه استانی کرمان برنامه و اقدامات بنیاد برای خدمات رسانی به ایثارگران را تشریح کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۱۰:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
گروه استان ها - نماینده مردم پیرانشهر و سردشت در مجلس گفت: در حال حاضر جمع کثیری از بازنشستگان فرهنگی سال 1400 پاداش پایان خدمت خود را دریافت نکرده اند که وزارت آموزش و پرورش باید به این موضوع ورود کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۱:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم علی آباد کتول در مجلس شورای اسلامی، گفت: قانون رتبه بندی معلمان باید به طور دقیق اجرایی شده و پاداش پایان خدمت معلمان بازنشسته از شهریور 1400 مطابق این قانون پرداخت شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۴:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
یک معلم بازنشسته پاداش پایان خدمت خود را برای ساخت آموزشگاه شش کلاسه در روستای برآباد شهرستان خواف اهدا کرد.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۰:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید از تصویب آیین نامه پرداخت پاداش پایان خدمت جانبازان حالت اشتغال و جانبازان مشمول ماده 38 قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران خبر داد.
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۰:۴۰   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید از تصویب آیین نامه پرداخت پاداش پایان خدمت جانبازان حالت اشتغال و جانبازان مشمول ماده 38 قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران در هیئت دولت خبر داد.
ایثار   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۰۷:۵۵   + ۲۶ سایت دیگر  
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران از تصویب آیین نامه پرداخت پاداش پایان خدمت جانبازان حالت اشتغال و جانبازان مشمول ماده 38 قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران در هیئت دولت خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۲۲:۱۵    
رکنا: 9 هزار میلیارد تومان برای پاداش پایان خدمت مشمولان ماده 38 در قانون بودجه سال جاری تصویب شد.
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۲۱:۴۳   + ۱۱ سایت دیگر  
سنندج- وزیر آموزش و پرورش از پرداخت پاداش پایان خدمت به 71 هزار بازنشسته تا پایان سال جاری خبر داد.
تازه نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۰۹ - ۱۲:۲۷    
گفت: دبیرکل مجمع فرهنگیان ایران اسلامی در 43 سال بعد از انقلاب، مطالبات معلمان در اولویت هیچ دولتی نبوده است.
تازه نیوز   ۱۴۰۱/۰۱/۳۰ - ۱۱:۳۱    
سخنگوی آموزش وپرورش درباره پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان توضیحاتی ارائه کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۱/۳۰ - ۰۸:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- سخنگوی آموزش و پرورش با اشاره به فعالیت حدود 400 هزار نیروی آموزش و پرورش با سابقه کاری بالای 20 سال خدمت در این وزارتخانه گفت: این نیروها در شرف بازنشستگی قرار دارند که امیدواریم با همکاری سازمان اداری استخدامی در کوتاه مدت، کمبودهای موجود در آموزش و پرورش رفع شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۱/۲۱ - ۱۶:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با انتقاد از واریز نشدن پاداش پایان خدمت فرهنگیان گفت که بیش از 11 ماه است پاداش خدمت فرهنگیان پرداخت نشده و سازمان برنامه و بودجه همچنان تاریخی را برای واریز اعلام نکرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۱/۲۰ - ۰۰:۲۰   + ۳۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت آموزش و پرورش گفت: اعتبار پاداش پایان خدمت 1400 در قانون بودجه سال 1401 دیده شده است و به محض تخصیص اعتبار، پرداخت می شود.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۱/۱۸ - ۰۷:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
در کنار لزوم افزایش مستمری بازنشستگان به نسبت سبد معیشت و هزینه های زندگی، تنها احیای پاداش پایان خدمت است که می تواند رغبت اشتغال مجدد را برای یک کارگر بازنشسته کمرنگ کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۱/۱۶ - ۱۵:۱۴   + ۱۴ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت که 55 نماینده مجلس در نامه ای به هیات رییسه خواستار اعمال ماده 234 آیین نامه داخلی درباره سازمان برنامه بودجه و وزارت خانه های اقتصاد و آموزش پرورش برای پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان سال 1400 شدند.
تابا خبر   ۱۴۰۱/۰۱/۱۰ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش تابا ؛ رحیم زارع در خصوص مصوبه روز شنبه (9 بهمن ) کمیسیون تلفیق گفت: کمیسیون تلفیق پاداش پایان خدمت کارکنان مشمول ماده 107 قانون خدمات کشوری را 472میلیون تومان مصوب کرد. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۲/۲۹ - ۰۸:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
دیوان عدالت باید ابتدا حق کارگران بر امنیت شغلی را به رسمیت بشناسد و اجازه ی عقد قرارداد موقت در کارهای مستمر را از کارفرما سلب کند؛ در مرحله ی بعد، بایستی در جهت اجرای عدالت گام دیگری بردارد؛ پاداش پایان خدمت کارگران را به حق السعی مربوط کند.
ایثار   ۱۴۰۰/۱۲/۲۶ - ۰۸:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل پذیرش و امور اداری ایثارگران در خصوص پرداخت مطالبات جانبازان مشمول ماده 38 قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران گفت: مطالبات مشمولان مرداد و شهریور ماه سال گذشته و تیرماه و بهمن ماه سال جاری پرداخت شده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۲/۱۹ - ۰۷:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
چکیده ی مطالبات بازنشستگان کارگری در یک جمله: اجرای قانون، اجرای بدون تنازل مواد 111 و 96 قانون تامین اجتماعی یا همان افزایش هزینه های زندگی به اندازه ی خط فقر که تجسم حداقلی آن، همان سبد معیشت 8 میلیون و 979 هزار تومانیِ محاسبه شده توسط شورایعالی کار است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۲/۱۸ - ۱۱:۱۸    
در میان خبرهای منتشر شده دیشب خبرآنلاین، بیشترین اخباری که دیده شد کماکان به جنگ اوکراین و توافق احتمالی در مذاکرات وین و حواشی این دو موضوع اختصاص دارد ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۱۲/۱۷ - ۲۰:۳۷   + ۴۷ سایت دیگر  
خبر آنلاین : نمایندگان در نشست عصر امروز- دوشنبه( 16 اسفند ماه) در بررسی بخش هزینه ای لایحه بودجه با جز7 و8 بند (الف) موافقت کردند.
پول نیوز   ۱۴۰۰/۱۲/۱۷ - ۰۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس سقف پاداش پایان خدمت کارکنان دولت، تعیین شده در قانون را در ازای هر سال خدمت حداکثر تا سی سال 472 میلیون تومان تعیین کردند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۱۲/۱۶ - ۲۰:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
در جریان بررسی بخش هزینه ای لایحه بودجه 1401؛ نمایندگان ساز وکار افزایش حقوق کارکنان کشوری و لشگری، اعضای هیأت علمی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی و پژوهشی و قضات و کارکنان تابع قانون کار در سال آتی را مشخص و چگونگی پرداخت پاداش پایان خدمت به کارکنان دولت به ازای هر سال خدمت حداکثر تا سی سال را در ...
بازار کار   ۱۴۰۰/۱۲/۱۶ - ۱۶:۵۰   + ۸۸ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی ساز وکار افزایش حقوق کارکنان کشوری و لشگری، اعضای هیأت علمی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی و پژوهشی و قضات و کارکنان تابع قانون کار در سال آتی را مشخص کردند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۲/۱۶ - ۱۶:۰۸   + ۲۶ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی مصوب کردند در سال 1401 صدور هرگونه مجوز جدید برای افزایش حقوق و مزایای مستمر و فوق العاده ها و نظایر آن ممنوع است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۲/۱۶ - ۱۵:۴۱   + ۲۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- با تصویب نمایندگان، سقف پاداش پایان خدمت کارکنان دولت در ازای هر سال خدمت حداکثر تا سی سال و تا سقف 427 میلیون ریال خواهد بود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۲/۱۶ - ۱۵:۲۲   + ۳۳ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی ساز وکار پرداخت پاداش پایان خدمت به کارکنان دولت به ازای هر سال خدمت حداکثر تا سی سال را در سال آتی تعیین کردند.
شهدای ایران   ۱۴۰۰/۱۲/۰۴ - ۱۹:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش شهدای ایران ، دفتر روابط عمومی و امور بین الملل دیوان محاسبات کشور، گزارشی تطبیقی از احکام قانون بودجه 1400 با لایحه بودجه 1401 و آخرین تغییرات در کمیسیون تلفیق مجلس را منتشر کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۲/۰۴ - ۱۵:۱۴   + ۳۸ سایت دیگر  
دیوان محاسبات کشور در گزارشی اعلام کرد: کمیسیون تلفیق با ملاک عمل قرار دادن پاداش پایان خدمت مندرج در قانون بودجه 1400، همان سقف پیشین 472 میلیون تومان را مصوب کرده است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۲۴ - ۱۸:۱۰   + ۵۳ سایت دیگر  
نماینده مردم مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی در رابطه با پاداش پایان خدمت فرهنگیان، بیان کرد: پاداش بازنشستگان 1400 به علت کمبود منابع پرداخت نشده و همسان سازی حقوق فرهنگیان نیز در بودجه 1400 و لایحه 1401 پیش بینی شده، اما دولت با کمبود منابع مواجه است.
روز نو   ۱۴۰۰/۱۱/۲۱ - ۲۱:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
عسکری به پرداخت برخی از مطالبات فرهنگیان اشاره کرد وافزود: بسیاری از انها از جمله پاداش پایان خدمت بازنشستگان سال قبل پرداخت شده است اما اگر مواردی وجود دارد حتماً افراد ذینفع به اداره کل آموزش وپرورش مراجعه یا به هر نحو دیگر موارد را به اطلاع من برسانند تا پیگیری کنم.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۱۱/۲۰ - ۱۲:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
در این گزارش، رقم دقیق حقوق، عیدی، پاداش پایان خدمت و نیز مالیاتی که کارمندان دولت باید در سال 1401 بپردازند را خواهید خواند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۱۶ - ۱۲:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
پاداش پایان سال کارکنان دولت تا آخر امسال 10 هزار میلیارد تومان و پاداش پایان خدمت نیز 12 هزار میلیارد تومان برآورد شد همچنین کسری بودجه مورد انتظار در این مدت 89 هزار و 300 میلیارد تومان در نظر گرفته شده است.
سلام نو / ایلنا   ۱۴۰۰/۱۱/۱۳ - ۰۹:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
پاداش پایان خدمتِ کارگران یا همان سنوات پایان خدمت همیشه کمتر از پاداش پایان خدمت کارمندان بوده است اما حالا در آستانه ی افزایش پاداش پایان خدمت کارمندان، با روزنامه رسمی شدن آخرین اصلاحیه دادنامه 3328 دیوان عدالت، بازهم قرار است این فاصله بیشتر شود.