دوشنبه ۰۴ مردادساعت ۰۰:۳۷Jul 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پاداش پایان خدمت»

موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۸:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
آخرین وضعیت نظام رتبه بندی معلمان ، لایحه همسان سازی حقوق بازنشستگان ، پاداش پایان خدمت بازنشستگان سال 1399 بررسی خواهد شد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۴:۴۱    
زمان پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان کشوری طبق وعده جدید رئیس سازمان برنامه و بودجه 12 مرداد ماه اعلام شده است.
جماران   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۲۰:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
جی پلاس؛ محمدباقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری، لشکری و تامین اجتماعی در دولت به پایان رسیده و این هفته به مجلس ارسال می شود. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۳:۵۷   + ۶۵ سایت دیگر  
رییس سازمان برنامه و بودجه گفت: لایحه همسان سازی حقوق بازنشستگان پس از تصویب در هیأت وزیران با قید دو فوریت به مجلس شورای اسلامی تقدیم خواهد شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۵:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیر هماهنگی و سخنگوی کارگروه 31 نفره پیگری مطالبات بازنشستگان با ارسال پیامی اعلام کرد که پاداش پایان خدمت کلیه بازنشستگان سال 1399 تا آخر تیر ماه توسط همین دولت پرداخت می شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
بخش دوم پاداش پایان خدمت کارگران بازنشسته سال 99 که بخش اول آن در ابتدای خرداد پرداخت شده بود، تا ظهر امروز به حساب بازنشستگان واریز خواهد شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۰۹:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
بازنشستگان در انتظار دریافت پاداش پایان خدمت خود قبل از پایان کار دولت فعلی هستند.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۰۰:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور در پیام توییتری نوشت: به یاری خداوند مطالبات پیمانکاران پرتلاش قبل از اتمام دوره خدمت دولت تسویه می شود. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۲۳:۰۴   + ۴۷ سایت دیگر  
رییس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت که مطالبات پیمانکاران، گندمکاران و پاداش پایان خدمت بازنشستگان قبل از اتمام دوره دولت دوازدهم تسویه می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۷:۰۶    
معاون بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور : در بودجه امسال پرداخت پاداش پایان خدمت جانبازان حالت اشتغال و تبدیل وضع شاغلان مشمول ماده 21 اجرایی می شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۳:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
براساس رای اخیر دیوان، کلیه ی پرداختی ها، مبنای محاسبه ی سنوات قرار می گیرد؛ حتی اگر کارگر هر سال با کارفرما تسویه حساب کامل کند و قراردادش منقضی شود و باز در ابتدای هر سال قرارداد جدید ببندد، در زمان انفصال، باید آخرین دریافتی او یا همان حق السعی ، مبنای پرداخت سنوات قرار بگیرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۰۷:۲۳   + ۲۴ سایت دیگر  
در واقع مشمولین قانون مدیریت خدمات کشوری که در سال جاری بازنشست شوند، تا سقف 472 میلیون تومان پاداش پایان خدمت خواهند گرفت؛ این مبلغ، رقم قابل توجهی است، حتی نصف آن هم ده ها برابر بیشتر از سنوات پایان خدمت کارگران است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۶:۲۳    
مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی از پرداخت بخشی از پاداش پایان خدمت پرسنل بازنشسته اسفند 99 از فردا خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۱۰:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
بازنشستگان در انتظار پرداخت پاداش پایان خدمت هستند؛ وعده داده شده قبل از شهریور پرداخت می شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۱۴:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
18 هزار بازنشسته سال 99 از وزیر آموزش و پرورش از وزیر آموزش و پرورش خواستند که پرداخت پاداش پایان خدمت شان را پیگیری کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۲:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
مجلس بر مصوبه خود به منظور حل مشکل متناسب سازی حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران، پرداخت به صندوق های بازنشستگی، تأمین بخشی از پاداش پایان خدمت کارکنان دستگاه های اجرائی اصرار کرد.
نفت آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۲۱ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نطقی ضمن دفاع از کارکنان صنعت نفت از پرداخت پاداش پایان خدمت که محدود به 30 سال است انتقاد کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
یکی از نقدهای مهم به دفاتر اسناد رسمی، امکان فروش مجوز آن ها توسط سردفتران است. استدلال موافقان این است که دفاتر اسناد رسمی شغل دولتی است و امکان فروش مجوز در حقیقت پاداش پایان خدمت آن ها محسوب می شود ...
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۸:۴۹   + ۸۱ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس براساس لایحه بودجه 1400 کل کشور حداقل حقوق برای کارکنان رسمی و پیمانی 3 میلیون و 500 هزار تومان تعیین کردند.
اقتصاد آنلاین / میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۷:۵۷   + ۷۸ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس ساز و کار افزایش حقوق کارکنان دستگاه های اجرایی همچون نیروهای مسلح، کارکنان کشوری و لشگری، اعضای هیات علمی دانشگاه ها و سازمان انرژی اتمی، همچنین افزایش حقوق بازنشستگان را مشخص کردند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۸:۰۲   + ۲۴ سایت دیگر  
نمایندگان با افزایش 7 برابر حداقل حقوق و مزایای شاغلین به عنوان سقف تعیین شده برای پاداش پایان خدمت کارکنان دستگاه های اجرایی موافقت کردند.
کارگر نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۵:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
بازنشستگان کشوری از احتمال کسری بودجه برای پرداخت پاداش پایان خدمت، ابراز نگرانی کردند.
نمایندگان مجلس در مصوبه ای با تامین 150 هزار میلیارد تومان برای متناسب سازی حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران و رتبه بندی معلمان و همچنین 89 هزار میلیارد تومان برای رد بدهی دولت به تامین اجتماعی موافقت کردند. ...
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۲:۱۶   + ۷۴ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس در مصوبه ای با تامین 150 هزار میلیارد تومان برای متناسب سازی حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران و رتبه بندی معلمان و همچنین 89 هزار میلیارد تومان برای رد بدهی دولت به تامین اجتماعی موافقت کردند.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۴:۰۱   + ۹۹ سایت دیگر  
پاداش پایان خدمت معلمان بازنشسته 98 کامل پرداخت شده است و در تلاش هستیم تا پاداش پایان خدمت معلمان بازنشسته سال 99 را نیز اوایل سال آینده پرداخت کنیم.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۱۳:۱۱    
رییس هیأت رسیدگی به تخلفات اداری آموزش و پرورش گلستان گفت: هر نوع محکومیت به جز اخطار کتبی بدون درج در پرونده استخدامی ، منجر به کسر پاداش پایان خدمت خواهد شد. ...
برترین ها / تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۴:۵۸   + ۶۳ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: سخنگوی کمیسیون تلفیق جزئیات مصوبه این کمیسیون درباره مالیات بر حقوق ها در سال 1400 را تشریح کرد. رحیم زارع در تشریح جزئیات مصوبه جلسه اخیر کمیسیون متبوعش ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۴:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
بازنشستگان خواستار اختصاص ردیف بودجه در قانون بودجه سال آینده برای پرداخت پاداش پایان خدمت هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۱:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: در ادامه بررسی تبصره های بودجه سال آینده موضوع تعیین سقف میزان پرداخت پاداش پایان خدمت کارکنان مورد بحث قرار گرفت و مقرر شد حداکثری برای آن تعیین شود.
عصر همدان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۱:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش عصر همدان ، علیرضا شهبازی، عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در خصوص خبر قطع پاداش پایان خدمت مستمری بگیران گفت: این موضوع در کمیسیون برنامه و بودجه بحث شد که این پرداخت شود ولی برای آن سقف بگذارند. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۰۸:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی، گفت: قطع شدن پاداش پایان خدمت مستمری بگیران شایعه است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۱:۲۴   + ۱۸ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون سال 1400 گفت:دولت مکلف شد برای متناسب سازی حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران صندوق های بازنشستگی، تامین بخشی از پاداش پایان خدمت کارکنان دستگاه های اجرایی، رتبه بندی معلمان، تامین بخشی از مطالبات ایثارگران و بیمه های تکمیلی ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۰۸:۰۰   + ۲۸ سایت دیگر  
بازنشستگان نهادهای دولتی نسبت به احتمال حذف پاداش پایان خدمت ابراز نگرانی می کنند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۲۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
الهیار، معاون برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش از واریز 300 میلیارد تومان سرانه بهداشتی به حساب مدارس خبر داد و گفت: 200 میلیارد تومان دیگر نیز تا پایان امسال به حساب مدارس واریز خواهد شد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۱۷:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
محمد باقر نوبخت گفت: تا روزی که در این جایگاه هستم، با انگیزه و قوت تمام کارها و مطالبات را پیگیری می کنم.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۱۶:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده ناجا از واریز پاداش پایان خدمت کارکنان ناجا که در سال 98 بازنشسته شده ا ند، خبر داد.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۳:۳۳    
پاداش پایان خدمت بازنشستگان سال 98 پرداخت شد.این خبر را قائم مقام سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی در نشست بررسی بودجه و اعتبارات سازمان ای با تسلیت شهادن بزرگ مرد هسته ایران شهید فخری زاده عنوان کرد و گفت:همه ما وظیفه داریم با توجه به منابع و اعتبارات در هزینه هایمان اولویت بندی داشته باشیم ...
فاش نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۶:۰۵    
فاش نیوز - بند الف ماده 88 قانون برنامه ششم توسعه دولت را موظف کرده است کلیه مطالبات معوق خانواده شهدا و ایثارگران اعم از پاداش پایان خدمت و وجوه مربوط به ذخیره مرخصی استفاده نشده وکلیه مطالبات قانونی آنان را به طور کامل حداکثر در دو سال اول اجرای قانون برنامه پرداخت نماید . ...
فاش نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۵:۵۵    
فاش نیوز - در حالیکه همه مستخدمین کشوری ، لشکری و شاغلین سایر سازمان ها و نهادها پاداش پایان خدمت خود را پس از پایان سنوات خدمتی دریافت کردند اما جانبازان بسیجی و وظیفه مشمول قانون حالت اشتغال که حقوق خود را از بنیاد دریافت می کنند ، همچنان از دریافت پاداش پایان خدمت محرومند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۵:۳۹   + ۲۹ سایت دیگر  
سازمان برنامه و بودجه در پیش نویس لایحه بودجه سال 1400 همسان سازی حقوق بازنشستگان، رتبه بندی معلمان و پاداش پایان خدمت کارکنان را به فروش اموال مازاد گره زد که در بودجه سال جاری عملکردی نزدیک به هیچ داشته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- مدیرکل امور اقتصاد و دارایی کهگیلویه و بویراحمد گفت: 100 درصد پاداش پایان خدمت سال 98 بازنشستگان دستگاههای اجرایی استان پرداخت شد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۲۲:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
ناصر حضرتی روز یکشنبه در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه آذربایجان غربی اظهار داشت: در این مدت شاهد رشد 110 درصدی درآمدهای مالیاتی و 76 درصدی سایر درآمدها در استان بودیم ...
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان غربی از تحقق 104 درصدی وصول درآمدهای استان در مقایسه با مدت مشابه سال قبل خبر داد و گفت: درآمدهای مالیاتی نیز 110 و سایر درآمدها نیز 76 درصد تحقق داشته است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۳:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
مطالبات پاداش پایان خدمت بازنشستگان دستگاه های اجرایی استان گیلان تا پایان سال 1398 پرداخت شد.
ندای گیلان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۰:۴۵    
28 میلیارد تومان از مطالبات 259 نفر از بازنشستگان دستگاه های اجرایی استان با ابلاغ سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان پرداخت شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۰۹:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از پرداخت پاداش پایان خدمت و مرخصی های پرسنل بازنشسته این دانشگاه خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۴:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان استاندار زنجان گفت: پاداش پایان خدمت برخی بازنشستگان سال 98 به مبلغ 8 میلیارد و 200 میلیون تومان طی روزهای آینده واریز می شود.