شنبه ۰۲ تیرساعت ۰۷:۴۸Jun 2024 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پاداش پایان خدمت»

شما نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۱۹:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
در آستانه بودجه نویسی یک پیشنهاد درباره پاداش پایان خدمت بازنشستگان ارائه شد.
نواندیش   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۱۷:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
زمان پرداخت حقوق خرداد ماه 1403 بازنشستگان لشکری مشخص شد. به گزارش نواندیش، حقوق و مزایای خرداد ماه 1403 بازنشستگان، وظیفه بگیران و مستمری بگیران لشکری و نیروهای مسلح از ساعتی قبل از طریق بانک عامل سپه در حال واریز می باشد. ...
نواندیش   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۱۶:۵۲   + ۷۷ سایت دیگر  
در پی سوالات و ابهاماتی که اخیرا در فضای مجازی و رسانه ای کشور پیرامون اجرای متناسب سازی حقوق بازنشستگان کشوری و موانع اجرای برنامه هفتم پیشرفت (برنامه هفتم توسعه سابق) مطرح شده است، صندوق بازنشستگی کشوری توضیحاتی ارائه کرد. ...
نواندیش   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۷:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
کانال سازمان معلمان نوشت: تجمع معلمان و فرهنگیان بازنشسته 1402 در مقابل وزارت آموزش و پرورش در اعتراض به اهمال و کوتاهی وزارت آموزش وپرورش و سازمان بازنشستگی کشوری در انجام تکالیف قانونی و تاخیرهای متعدد در انجام تعهدات خود با طرح مطالبات زیر همراه شد: خواسته های معلمان بازنشسته: ...
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
سازمان برنامه و بودجه در جوبیه ای نوشت: تخصیص باقی مانده مطالبات ناشی از اعمال رتبه بندی بازنشستگان سال 1400 به مبلغ 61.795، 690 میلیون ریال، از سوی سازمان برنامه و بودجه کشور طی نامه شماره 99387 به تاریخ 31/02/1403 به خزانه داری کل کشور برای پرداخت به ذینفعان ارسال شده است.
تیتر کوتاه   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۵:۰۱   + ۱۷ سایت دیگر  
رییس سازمان برنامه و بودجه کشور از تخصیص 6200 میلیارد تومان برای پرداخت باقیمانده مطالبات پاداش پایان خدمت بیش از 66 هزار نفر معلمان بازنشسته سال 1400 خبر داد.
افکار نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
رییس سازمان برنامه و بودجه کشور از تخصیص 6200 میلیارد تومان برای پرداخت باقیمانده مطالبات پاداش پایان خدمت بیش از 66 هزار نفر معلمان بازنشسته سال 1400 خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۱:۳۵    
رییس سازمان برنامه و بودجه کشور از تخصیص 6200 میلیارد تومان برای پرداخت باقیمانده مطالبات پاداش پایان خدمت بیش از 66 هزار نفر معلمان بازنشسته سال 1400 خبر داد.
اینتیتر   ۱۴۰۳/۰۳/۱۴ - ۰۳:۵۳    
به گزارش اینتیتر به نقل از روزنو، در روزهای اخیر، پس از پیگیری های مکرر کمیسیون آموزش مجلس یازدهم، 6200 میلیارد تومان بودجه برای پرداخته باقیمانده مطالبات پاداش پایان خدمت معلمان بازنشسته سال 1400 تخصیص یافت.
نواندیش   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۹:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
نواندیش : زمان دقیق واریز مابه التفاوت پاداش و ذخیره مرخصی رتبه بندی فرهنگیان و معلمان بازنشسته 1400 مشخص شد. براساس این خبر، هم اکنون مابه التفاوت پاداش و ذخیره مرخصی رتبه بندی بازنشستگان 1400 در حال واریز و تسویه می باشد. ...
نواندیش   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
نظیف، سخنگوی شورای نگهبان گفت: در رابطه با همسان سازی حقوق بازنشستگان هیچ ابهام و اشکالی نداشتیم اما لایحه برنامه هفتم به خاطر برخی موضوعات و مواد دیگر به مجمع ارسال شد که من شنیدم چهارشنبه گذشته مواردی رفع ایراد شده است اما مواردی هم هنوز باقی مانده است. ...
نواندیش   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۳:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
علیرضا منادی سفیدان نماینده مردم تبریز با اشاره به پیگیری های صورت گرفته در زمینه پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان بازنشسته، گفت: در روزهای اخیر، پس از پیگیری های مکرر کمیسیون آموزش مجلس یازدهم ...
اینتیتر   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۳:۰۷    
به گزارش اینتیتر به نقل از اندیشه قرن، بعد از اجرای رتبه بندی معلمان آنچه خستگی را از تن این قشر زحمتکش تا حدودی می زداید، اخبار خوشی است که از سوی برخی مسولین به گوش میرسد. اکنون از سوی رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور خبری مبتی بر تامین هزینه پاداش پایان خدمت معلمان منتشر شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۰۷:۳۳    
پیام شما شهروندان عزیز در مورد تاخیر در پرداخت پاداش و اجرای طرح رتبه بندی معلمان بازنشسته، توسط خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان پیگیری شد.
کیهان   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۲۰:۴۲    
رئیس سازمان برنامه و بودجه از پرداخت 6200 میلیارد تومان پاداش پایان خدمت 66 هزار معلم بازنشسته در سال 1400 خبر داد.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۰:۵۲    
رییس سازمان برنامه و بودجه کشور اعلام کرد که 6200 میلیارد تومان برای پرداخت باقیمانده مطالبات پاداش پایان خدمت بیش از 66 هزار نفر معلم بازنشسته در سال 1400 تخصیص یافته است.
سراج24   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با رشته توئیتی از پرداخت مطالبه معلمان بازنشسته سال 1400 خبر داد. داود منظور در شبکه اجتماعی ایکس (توئیتر سابق) نوشت: 6200 میلیارد تومان برای پرداخت باقی ماندۀ مطالبات پاداش پایان خدمت بیش از 66 هزار نفر معلمان بازنشستۀ سال 1400 تخصیص یافت.
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۰:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
اکوایران: رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور خبر جدیدی را برای معلمان بازنشسته سال 1400 در شبکه اجتماعی ایکس منتشر کرد.
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور از تخصیص 6200 میلیارد تومان برای پرداخت باقیمانده مطالبات پاداش پایان خدمت بیش از 66 هزار نفر معلمان بازنشسته سال 1400 خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۰۸:۱۸   + ۱۰۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور از تخصیص 6200 میلیارد تومان برای پرداخت باقیمانده مطالبات پاداش پایان خدمت بیش از 66 هزار نفر معلمان بازنشسته سال 1400 خبر داد.
روز نو   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۰۸:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
زمان پرداخت مابه التفاوت پاداش پایان خدمت و مرخصی ذخیره فرهنگیان بازنشسته 1400 تغییر کرد.
نواندیش   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۷:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
به زودی مابه التفاوت پاداش ومرخصی ذخیره بازنشستگان 1400 فرهنگیان و معلمان پرداخت می شود به گزارش ایلنا، به اطلاع می رساند اسناد اصلاح شده پاداش و مرخصی مربوط به فرهنگیان بازنشسته سال 1400 در سامانه وزارت متبوع بارگذاری گردید. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۴:۳۵   + ۱۵ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان 1400 در روزهای آتی خبر داد.
نواندیش   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۰۹:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
فلاحی، سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس از تسویه حساب کامل پاداش پایان خدمت بازنشستگان تا فردا خبر داد و گفت: بخش دیگری از نشست کمیسیون آموزش به مسئله صدور کارت امتحانی برای دانش آموزان اختصاص داشت که در این زمینه اعضای کمیسیون معتقدند برگزاری امتحانات نهایی باید به سازمان سنجش واگذار ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۲۰:۴۸   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس از تسویه حساب کامل پاداش پایان خدمت بازنشستگان سال 1400 تا فردا خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۰۷:۱۰    
سخنگوی وزارت آموزش و پرورش گفت: برای پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان بازنشسته 1402 با سازمان برنامه و بودجه هماهنگی شده و در صورت تأمین اعتبار، پرداخت پاداش پایان خدمت این افراد آغاز می شود.
سخنگوی آموزش و پرورش گفت: پرداخت حقوق نیروهای خرید خدمات، حق التدریس و تثبیت کرونا تا اسفند سال گذشته انجام شده و اکنون به روز هستیم.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۰:۲۱   + ۲۷ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت آموزش وپرورش با بیان اینکه بودجه امسال وزارتخانه تا حدودی متناسب بسته شده و امیدواریم براساس پیش بینی ها به موقع تخصیص یابد گفت: چنانچه هرماه بتوانیم یک دوازدهم افزایش 10 درصدی کل بودجه سال را دریافت کنیم و به نوعی متناسب سازی داشته باشیم، مشکلی به وجود نمی آید.
روز نو   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۲:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس آخرین اخبار از جزییات افزایش حقوق با رتبه بندی معلمان بازنشسته با عنایت به محاسبه حقوق بازنشستگی از میانگین حقوق دو سال آخر کارمند تاثیر تصویب لایحه رتبه بندی معلمان در حقوق و پاداش بازنشستگی به شرح زیر است :
روز نو   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۰۸:۳۴   + ۱۳ سایت دیگر  
بیشترین بدهی وزارت آموزش و پرورش مربوط به معوقات فوق العاده رتبه بندی نیمه دوم سال 1400 فرهنگیان است. بعد از آن، رقم قابل توجهی که از تکالیف این وزارتخانه است و در پرداخت آن تاخیر شده، مابه التفاوت پاداش پایان خدمت و مرخصی ذخیره سال 1400 است.
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۲۰:۰۰   + ۳۳ سایت دیگر  
بیشترین بدهی وزارت آموزش و پرورش مربوط به معوقات فوق العاده رتبه بندی نیمه دوم سال 1400 فرهنگیان است. پس از آن بیشترین بدهی مربوط به مابه التفاوت پاداش پایان خدمت و مرخصی ذخیره سال 1400 ناشی از اعمال فوق العاده قانون رتبه بندی است.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۵:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
بیشترین بدهی وزارت آموزش و پرورش مربوط به معوقات فوق العاده رتبه بندی نیمه دوم سال 1400 فرهنگیان است. بعد از آن، رقم قابل توجهی که از تکالیف این وزارتخانه است و در پرداخت آن تاخیر شده، مابه التفاوت پاداش پایان خدمت و مرخصی ذخیره سال 1400 است.
دنیای معدن   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۰۳:۳۱   + ۳۹ سایت دیگر  
دنیای معدن: مدیرکل پذیرش و امور اداری ایثارگران بنیاد شهید و امور ایثارگران با تشریح جزئیات افزایش حقوق ایثارگران گفت: مستمری والدین شهدا به 15 میلیون تومان رسید.
نواندیش   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۲۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
ایلنا: وزیر آموزش و پرورش در پاسخ به این سوال که بازنشستگان 402 هم از فراهم نشدن مطالبات قانونی خود اعم از پاداش، رتبه بندی و معوقات شان گله مند بودند و اینکه چندین بار با مسئولان وزارتخانه مطرح کرده اند اما این موضوع حل نشده است؟ ...