یکشنبه ۰۶ خردادساعت ۰۴:۰۶May 2024 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تأمین اعتبار»

سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۲۱:۵۶   + ۱۰ سایت دیگر  
مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی ستاد اجرایی فرمان امام، محمد ترکمانه گفت: این بنیاد در هفته ملی جمعیت با هدف تشویق، ترویج و حمایت از فرزندپروری خانواده های ایرانی اقدامات متعددی را انجام خواهد داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۸:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
بوشهر- استاندار بوشهر گفت: آب شیرین کن 70 هزار متر مکعبی نیروگاه اتمی بوشهر از پروژه های بزرگ استان است که با تاکید و پیگیری آیت الله رئیسی کلنگ زنی و تأمین اعتبار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۳:۵۳    
نماینده استان چهارمحال و بختیاری در شورای عالی استان ها گفت: اعتبار لازم برای تکمیل جاده های مواصلاتی مهم استان تأمین شود.
شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۲:۱۲    
سم پاشی منهول های فاضلاب در سطح منطقه دو اصفهان آغاز شد . رئیس بهره برداری وتوسعه فاضلاب آبفای منطقه گفت: در این عملیات تعداد 25 هزار و 500 فقره منهول فاضلاب در سطح منطقه با هدف امحا سوسک ها و حشرات موذی و همچنین افزایش سطح بهداشت عمومی شهروندان ، سم پاشی می شود. ...
بازتاب ایلام   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۹:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
بازتاب/معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ایلام گفت: مدیران حوزه راهداری بایستی نسبت به پیگیری تأمین اعتبار پروژه ها از ردیف های ملی برای محور ایلام- سرابله اقدام کنند چرا که این محور یکی از محورهای اصلی و پرتردد در طول سال و ایام اربعین است.
بازتاب ایلام   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۸:۳۴    
بازتاب ایلام/به دنبال انتشار مطلبی انتقادی در پایگاه خبری تحلیلی بازتاب ایلام تحت عنوان صدای مردم{هنوز حقوق هفت ماه سال 1401 را دریافت نکرده و دچارافسردگی شدید شده ایم} اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام واکنش نشان داد و به شرح زیر پاسخ ارسال کرد:
روزنامه سپهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۹:۳۸    
معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان همدان زمان اتمام همه فازهای پروژه موزه منطقه ای غرب کشور را درصورت تأمین به موقع بودجه ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۹:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون سازمان برنامه و بودجه در جریان بازدید از پروژه 19 ساله ورزشگاه 15 هزار نفری زنجان ضمن تأکید بر تکمیل آن در آینده نزدیک گفت: مشکلی بابت تأمین اعتبار ورزشگاه 15هزار نفری زنجان نیست.
پانا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۲۳:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران(پانا) - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه ساخت نهاد کتابخانه مرکزی در شیراز در دستورکار است، گفت عملیات اجرایی این پروژه با تأمین اعتبار حدود 2 هزار و پانصد میلیارد ریال از محل اعتبارات وزارت نفت و یک هزار و پانصد میلیارد ریال از محل مولدسازی آغاز می شود.
دیار میرزا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۲:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
ماجرای سرای تجاری ایرانیان در آستراخان روسیه در حوزه مالکیتی، هزینه کرد و دستمزدها به شکلی رقم خورده که نیازمند ورود جدی دستگاه قضا و نهادهای نظارتی برای روشن شدن ابعاد مختلف پرونده این سرای تجاری است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۰۹:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد - تکمیل پروژه راه آهن لرستان از مصوبات سفر دولت، به دلیل نبود اعتبار اواخر سال گذشته متوقف شد و حالا به گفته مسئولان تأمین اعتبار دوباره آن از محل تهاتر نفت در حال انجام است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۰:۴۱   + ۱۷ سایت دیگر  
بر اساس اعلام سخنگوی دولت قرار است در مذاکره با مجلس برای منابع مورد نیاز طرح فجرانه تعیین تکلیف شود، اما هنوز چیزی ابلاغ نشده است.
8 صبح   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۶:۲۳   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر : به گزارش خبرگزاری مهر، رضا احمدی، مجری طرح مردمی کاشت یک میلیارد درخت با بیان این که تولید نهال در سال 1403 در قالب طرح مردمی کاشت یک میلیارد درخت آغاز شده که نیاز به تأمین اعتبار دارد، گفت: همزمان با کاشت و نگهداری از نهال های تولید شده در سال گذشته ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۲:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
نوری گفت: تلاش می کنیم تا در سفر دوم دولت بخشی از مشکلات مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس مازندران را رفع و برای تکمیل آن تأمین اعتبار کنیم.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۲۰:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون فنی و راه های روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل آذربایجان غربی گفت: برابر برنامه ریزی های صورت گرفته و تعهدات موجود، رفع 10 نقطه در 1402 و 14 نقطه در سال 1403 پیش بینی شده بود که از برنامه زمانبندی شده جلوتر هستیم و تا کنون 12 نقطه رفع و برای 12 نقطه باقی مانده نیز تأمین اعتبار انجام شد.
میلاد لارستان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۸:۲۷    
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشکده علوم پزشکی لارستان از پیگیری اولویت های مجموعه در تهران خبر داد. به گزارش وبدا لارستان، رامین عوض پور از پیگیری اولویت های مجموعه در تهران...
همت خبر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۵:۳۲   + ۵۴ سایت دیگر  
رئیس بسیج سازندگی کشور در این آیین گفت: بسیج سازندگی هدفی جز خدمتگزاری ندارد و تأمین اعتبار برای ایجاد نیروگاه خورشیدی کوچک مقیاس از محل تبصره 18، 16 و 2 پیگیری می شود. ...
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۱۰:۰۷   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران گفت: ایمن سازی سیستم اطفای حریق مجتمع مخازن پایانه نفتی جزیره خارگ به عنوان بزرگترین پایانه صادراتی نفت پس از 18 سال تأمین اعتبار شد.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۲۳:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآینده نیوز محسن منصوری امروز سه شنبه در جلسه بررسی مصوبات سفر رئیس جمهور به لرستان با اشاره به تخصیص 7,500 میلیارد تومان اعتبار در سفر اول و تأمین اعتبار بیش از هفت هزار میلیارد تومان در استان ...
جهان نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۰۰:۰۶   + ۲۷ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: امسال تلاش کردیم فضای حمایتی نمایشگاه کتاب را افزایش دهیم؛ منتظر هستیم تأمین اعتبار لازم صورت گیرد تا حمایت ها به دانش آموزان دوره دوم دبیرستان نیز گسترش یابد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۲۳:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل آبفا استان کرمانشاه گفت: در تلاش هستیم تا پایان نیمه اول 1405 به شرط تأمین اعتبار تنش آبی کل استان به پایان برسد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۲۳:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر- بخشدار آب پخش گفت: طرح تحول نخیلات و اصلاح شیوه آبیاری نخیلات آب پخش نیازمند یک اجماع استانی برای تأمین اعتبار پروژه و همکاری دستگاه های اجرایی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۲۰:۱۰    
چهارمحال و بختیاری هم یکی از این مناطق است که بیش از 8 هزار میلیارد ریال برای تسریع در تامین اعتبار طرح های تملک سرمایه ای این استان اختصاص یافت.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۰:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ملایر گفت: روند بازسازی یخدان میرفتاح ادامه دارد و سال گذشته از محل اعتبار سفر ریاست جمهوری و استانی در حدود دو میلیارد تومان تأمین اعتبار شد به طوری که گنبد یخدان حدود 75 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد گفت: انتقال آب به 4 شهر گرمسیری دهدشت، سوق، چرام و لنده نیازمند 1500 میلیارد تومان اعتبار است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۱۶:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از بازدید رئیس جمهور از طرح توسعه ای بیمارستان شهدای یافت آباد تهران خبر داد و گفت: در این زمینه آیت الله رئیسی دستور تأمین منابع این طرح را صادر کرد.
صاحب نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۰:۲۲    
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با بیان اینکه دو مؤلفه تأمین اعتبار و نیروی انسانی در کنار یک برنامه مشخص به پیشگیری و کنترل حوادث کمک می کند اظهار کرد ...
جهان اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۰۹:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
وی با اشاره به اینکه برای تأمین اعتبار پروژه مترو پیگیری ویژه ای از سوی مدیریت استان شده است، افزود: مترو یکی از سه پروژه مهم و در اولویت شهر بهارستان است. اعتبار 1402 متروی بهارستان در آخرین روز سال تأمین شد ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۰۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ فلاحی گفت: با توجه به قرارگیری موزه استکبارستیزی در مکان خاص، احداث آن هزینه های زیادی در پی دارد که نیازمند حمایت مسئولان هستیم و در صورت تأمین اعتبار این موزه تا سال 1404 به بهره برداری می رسد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۵:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
استاندار خراسان جنوبی از برگزاری کنگره ملی ابن حسام خوسفی و آیت الله تهامی در استان خبر داد و گفت: هر اقدام مرمتی برای مقبره ابن حسام خوسفی باید در قالب تدوین طرح جامع حسامیه صورت گیرد و دغدغه تأمین اعتبار نباید مانعی برای انجام این کار شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۴:۳۲   + ۱۳ سایت دیگر  
سرپرست امور آب شهرستان ری، گفت: 6 کیلومتر از کانال های آب شهرستان ری با اعتباری بالغ بر 25 میلیارد تومان ایمن سازی شده، اما ادامه ایمن سازی نیازمند حمایت مراجع شهرستانی و استانی در راستای تأمین اعتبار است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۳:۳۰    
ایسنا/کرمان مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب کرمان از بازگشایی محور اصلی زهکلوت_دلگان خبر داد و گفت: انسداد چند راه روستایی که اکثرا خاکی هستند، طبیعی است که با فروکش کردن سیلابها بازگشایی خواهند شد.
استانها / هرمزگان عبدالله پرواز با بیان اینکه به دلیل انسداد آبنمای کنخ به علت بارندگی دیروز و عدم تحمل پل جاده قدیم محدوده دژگان، شاهد ترافیک ماشین های سنگین و سرگردانی راننده ها بودیم ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۷:۰۵    
سمنان - ایرنا - بزرگترین سیلوی شرق کشور در گرمسار قرار دارد و این طرح با بیش از 90 درصد پیشرفت فیزیکی، نیازمند تخصیص و تأمین اعتبار به برکت سفر دولت سیزدهم برای تکمیل و بهره برداری است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۶:۰۰   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، پدرام پاک آئین، با بیان اینکه واکسیناسیون با واکسن های یاد شده در چند استان که بیشتر در معرض خطرند، از هفته های آینده آغاز می شود، گفت: امیدواریم با تأمین مقدار بیشتری از واکسن های پنوموکوک و روتاویروس که در حال سفارش و تأمین اعتبار است، واکسیناسیون به صورت سراسری انجام شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۵:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
استاندار لرستان بر تأمین اعتبار ساخت سد معشوره در لرستان تأکید کرد و گفت: احداث این سد یک سوم حجم سیل را در پنج شهرستان استان کاهش می دهد.
آنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۱۱:۵۱    
یک کارشناس ساختمان در استان خراسان رضوی گفت: ساخت پروژه ها در مناطق محروم با استفاده از کمک های خیرین و اعتبارات دولتی تأمین اعتبار می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۰۱:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
خرم آباد - مدیرکل بنیاد مسکن لرستان با اشاره به وجود 38 هزار واحد روستایی غیرمقاوم و ناایمن در این استان، بر لزوم تأمین اعتبار برای اجرای طرح های هادی روستایی تأکید کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۱۵:۴۳   + ۴۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش، کیومرث هاشمی اظهار کرد: با توجه به فرمان مقام معظم رهبری و دستور رئیس جمهور برای رسیدگی و حمایت هر چه بیشتر از ورزشکاران و قهرمانان عزیز و تأمین اعتبار توسط دولت مردمی ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۲:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
خرم آباد - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان وعده داد: تصفیه خانه فاضلاب کوهدشت در صورت تأمین اعتبار سال 1404 افتتاح می شود.
سلام نو / رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۶:۱۶   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیرعامل ایرباس گفت ما در تاریخ ایرباس چنین کاری نکرده ایم، ولی در نهایت به من گفت برای شما این کار را می کنیم و به شما اعتبار می دهیم.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۴:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
استاندار ایلام با تأکید بر تکمیل زیرساخت های اربعین حسینی در استان به منظور تسهیل در تردد زوار، گفت: تأمین اعتبار و پرداخت مطالبات پیمانکاران پروژه های اربعین بایستی مورد توجه ستاد اربعین کشور باشد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۱۵:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
سد سرپری به عنوان یکی از مهمترین پروژه های بخش کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد هم اکنون 55 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و در صورت تأمین اعتبار تا یک سال آینده سد تکمیل و به بهره برداری می رسد.
جام جم   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
به همین علت حمایت از مادران باردار و شیرده نیازمند، در دستور کار قرار گرفته و برنامه هایی برای امنیت غذایی و پیشگیری از سوء تغذیه در این کودکان و فرزندان آنها در نظر گرفته شده است ...
آخرین ماه از پاییز خبرهای خوبی برای کتابخانه های عمومی به همراه داشت؛ رئیس جمهور در دستوراتی را برای رفع مشکلات معیشتی کتابداران و تأمین اعتبار تکمیل پروژه های کتابخانه های مرکزی صادر کرد.
صاحب نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۲ - ۱۹:۴۲    
مسئول بازآفرینی شهری و توسعه گردشگری شهرداری شهرضا گفت: مراحل تأیید ستاد بازآفرینی استان نیز به انجام رسیده که برای انجام این پروژه ها اعتباری بالغ بر 440 میلیارد تومان پیش بینی و درخواست شده است که پیگیری های مستمر برای تأمین اعتبار موردنیاز در حال انجام است.