جمعه ۰۴ فروردینساعت ۱۱:۴۴Mar 2023 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تأمین اعتبار»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۲:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم نهبندان و سربیشه از تأمین اعتبار مرحله طراحی و مطالعه طرح بزرگ انتقال آب به دو محله عشایری نهبندان خبر داد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۳:۱۴   + ۴۳ سایت دیگر  
خزانه تأمین اعتبار را انجام داد و بعد از اینکه در بانک مرکزی، تقسیم بندی انجام شد، به بانک ملی رفتیم؛ به این دلیل که بیش از 97 درصد فرهنگیان از این بانک حقوق دریافت می کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۸:۰۹    
مسیر 22 کیلومتری دسترسی 7 راه روستایی کبوده، شفتالوستان، کلاته شیخ، قدسیان، آخوندان، بیمرز و جنت آباد علی رغم قول های داده شده همچنان خاکی مانده و لنگ تأمین اعتبار است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۵:۲۶    
سرپرست اداره کل استاندارد خراسان جنوبی گفت: برای ساخت 26 آزمایشگاه استاندارد در استان، بخشی از منابع تأمین شده و بخشی دیگری نیز می بایست تأمین شود.
استانداری اردبیل   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
در جریان پیگیری های این هفته استاندار اردبیل در تهران برای رفع مسائل و مشکلات و تأمین نیازمندی های استان، در نشست با مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی کشور، راه اندازی درمانگاه شماره 2 اردبیل، ارتقای بیمارستان پارس آباد ...
مدیرکل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری از احداث حدود 200 کیلومتر بزرگراه و راه اصلی در استان در قالب 34 طرح خبر داد و گفت: علاوه بر آن حدود 200 کیلومتر راه اصلی نیز مجوز ماده 23 گرفته که در سال آینده با تأمین اعتبار وارد مرحله اجرا می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۰:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی گفت: در برنامه های داریم که به جای اینکه پیست اسکی بین المللی فقط در زمستان باشد در 12 ماه سال اجرا شود که کار تأمین اعتبار آن نیز در حال اجراست.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۰۱:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
در سنوات گذشته، دولت ها با تأمین اعتبار مورد نیاز به میزان یک ماه مستمری تحت عنوان عیدی به سرپرستان خانوارها پرداخت کرده اند.
سلام نو / فرتاک نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۶:۰۲   + ۱۷ سایت دیگر  
هر خانواده تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی(ره) به صورت ماهانه مبلغی بین 550 هزار تا یک میلیون و 720 هزار تومان به عنوان کمک معیشت ماهیانه دریافت می کند.
روز نو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۴:۴۷   + ۱۹ سایت دیگر  
- بودجه شرکت های دولتی، بانک ها و مؤسسات انتفاعی وابسته به دولت از لحاظ درآمدها و سایر منابع تأمین اعتبار بالغ بر 28 میلیون و 839 هزار و 107 میلیارد و 258 میلیون ریال و از حیث هزینه ها و سایر پرداخت ها بالغ بر 28 میلیون و 839 هزار و 107 میلیارد و 258 میلیون ریال
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده شهرستان های بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی در دیدار با وزیر جهاد کشاورزی خواستار تأمین اعتبار و تکمیل پروژه های پمپاژ آب اراضی کشاورزی شهرستان های بویراحمد ،دنا و مارگون شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی از تأمین اعتبار اولیه ساخت مسجد مسکن مهر شهرستان به مبلغ 5 میلیارد ریال خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۰۹:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی گفت :با پیگیری های صورت گرفته کارخانه لاستیک بارز لرستان توسط شستا تأمین اعتبار می شود.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۷:۳۷    
یکی از خبرهای خوب سیدابراهیم رئیسی، رئیس جمهور در جریان سفر به استان بوشهر، تأمین اعتبار یک میلیارد دلاری برای تکمیل مسیر ریلی بوشهر - شیراز بود که بعد از 15سال می تواند مطالبه مردم بوشهر در اتصال به راه آهن سراسری را محقق کند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۰:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
سردار میرحیدری گفت: کم توجهی به تأمین اعتبار در حوزه راه سازی یکی از مشکلاتی است که با آن مواجه هستیم. وضعیت جاده های روستایی با توجه به حجم ترددها نیازمند توجه ویژه در تأمین اعتبارات لازم برای تعریض و روشنایی جاده ها است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۰:۱۳    
رئیس جمهور در سفر استانی به بوشهر: راه آهن بوشهر- شیراز، با تأمین اعتبار یک میلیارد دلاری، با قوت دنبال می شود بوشهر بیش از 900 کیلومتر مرز آبی و 11 بندر دارد و ایجاد راه آهن ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده شوراهای اسلامی شهرستان کیار در شورای اسلامی استان چهارمحال وبختیاری گفت: روش باغداری و آبیاری سنتی در بیش از هفت درصد مساحت باغ های کهن شهر ناغان تغییر کرده است و تأمین اعتبار برای ترمیم کانال سنتی بیش از 50 هکتار زمین فاریاب بزرگ این شهر کهن نیز انجام شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۰:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر- نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی از دستور رئیس جمهور برای تأمین اعتبار پروژه جاده نمازگاه - ارم - بوشکان و سد دهرود توسط وزارت نفت خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۸:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون درمان سازمان تأمین اجتماعی گفت: افزایش سهمیه بیمه قالیبافی منوط به تأمین اعتبار از سوی سازمان برنامه و بودجه خواهد بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۴:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
مسئول میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان خوسف از تأمین اعتبار و آغاز مرمت سیمای بافت تاریخی خوسف خبر داد.
خزعلی: دشمن داعش پرور تحصیلات دختران و پیشرفت آنان در جمهوری اسلامی را تاب نمی آورد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۲:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده در پیامی از تلاش برای از بین بردن بازماندگی از تحصیل دختران در مناطق محروم به کمک تصویب اعتبارات استانی خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۱:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: از سال 1392 تا 1400 این فاز بدون فعالیت بوده است. مشکلی در تأمین اعتبار مورد نیاز برای توسعه میادین نفت و گاز کشور نداریم.در این فاز 700 نفر مشغول فعالیت هستند که به 2 هزار نفر نیز افزایش می یابد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۸:۰۰   + ۲۸ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با اختصاص 4 هزار میلیارد تومان سهم گازرسانی به روستا ها و مناطق کوهستانی سردسیر و صعب العبور موافقت کردند.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۷:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
صندوق توسعه ملی با تأمین اعتبار یک هزار و 115 میلیون دلار در طرح مجتمع های پتروپالایشگاهی دهلران، پالایشگاه تصفیه گاز NGL-3100 و تأسیسات زیربنایی انتقال گاز و نیروگاهی آن، ضمن تبدیل منابع صندوق به طرح های مولد و با دانش و تکنولوژی بالا ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۶:۱۹   + ۱۶ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس با تأمین اعتبار جهت اجرای خط لوله انتقال اتیلن غرب کشور موافقت کردند.
کبنا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۰۰:۰۲    
سلمان تاج الدینی ضمن ابراز نگرانی از اتفاقی که برای یکی از نوجوانان در ممبی افتاد، گفت: با تأمین اعتبار لازم کارگروه تعلیم وتربیت، در اسرع وقت کارشناسان و متخصصین شهرستانی و کشوری را در ممبی مستقر خواهیم نمود تا باحضور در مدارس و مساجد نسبت به آموزش خانواده ها اقدام نمایند.
تیتر ۱   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۴:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
وزیر کشور گفت: تا کنون 2 هزار و 200 میلیارد تومان توسط دولت برای پروژه قطار شهری کرج تأمین اعتبار شده است. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
با پیگیری های هیأت رییسه دانشگاه تربیت مدرس، مبلغ چهار میلیارد تومان برای حق التدریس پردیس اعضای هیات علمی و خرید مرخصی تابستان 1400 اساتید تأمین اعتبار شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۰۷:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
با پیگیری های هیأت رییسه دانشگاه تربیت مدرس، مبلغ چهار میلیارد تومان حق التدریس پردیس اعضای هیات علمی این دانشگاه تأمین اعتبار شد.
برترین ها / فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۸:۳۸   + ۳۲ سایت دیگر  
جزئیات جدید از پرداخت 2 یارانه معیشتی دولت برای سرپرستان خانوارها اعلام شد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۶:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
در حالی در آخرین ماه پایانی سال 1401 قرار داریم که مددجویان دو نهاد حمایتی بهزیستی و کمیته امداد در انتظار دریافت عیدی هستند و بنا بر پیگیری های صورت گرفته، در صورت تأمین اعتبار مورد نیاز از سوی دولت، عیدی پرداخت خواهد شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۰۸:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
یک فعال کارگری گفت: از آنجا که منشا پیدایش و محل و منبع تأمین اعتبار برای پرداخت مزدِ کارگر سودِ کارفرما یا ارزش افزوده ناشی از کار کارگران است، به شرط مردمی بودن سیاست های دولت و ثابت نگاه داشتن دیگر مولفه ها، با افزایش مزد فقط مقدار ناچیزی از حاشیه سود کارفرمایان کاسته می شود ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۷:۳۰    
طرح احداث جاده دوم گوکان- وزوه در قلب رویشگاه های جنگلی زاگرس- فریدونشهر در استان اصفهان که از سال 1399 مطرح شده و به دلیل نداشتن توجیه فنی، اقتصادی و نابودی منابع طبیعی، آب و خاک مورد انتقاد کارشناسان قرار گرفته بود ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۲:۰۳   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به تلاش های انجام شده به منظور راه اندازی تراموا در رشت گفت: با ورود نمایندگان مردم شریف رشت در مجلس شورای اسلامی تأمین اعتبار مورد نیاز به منظور راه اندازی تراموا در رشت در مراحل پایانی قرار دارد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۱:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست دفتر فنی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گلستان از پیشرفت فیزیکی 70 درصدی بازارچه صنایع دستی شهرستان آق قلا خبر داد و گفت: در صورت تأمین اعتبار موردنیاز، این پروژه تا شهریورماه سال 1402 قابل بهره برداری است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۰۹:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/همدان نماینده مردم بهار و کبودراهنگ در مجلس شورای اسلامی از پیگیری تأمین اعتبار بیش از 100 میلیارد تومان برای قنوات و کانال های کشاورزی حوزه انتخابیه خود خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۲۲:۲۶   + ۲۱ سایت دیگر  
عبدالناصر همتی، رئیس کل پیشین بانک مرکزی در مطلبی با عنوان پارادوکس نقدینگی در اقتصاد امروز ایران در روزنامه دنیای اقتصاد نوشت: نوشت: سؤال جدی دربین فعالین اقتصادی مطرح است که چرا علیرغم رشد 35 درصدی نقدینگی، تولید کنندگان ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۲۰:۴۰    
اقطار تعریف پروسه بعد از خروج معتادان متجاهر از مراکز درمانی را ضروری اعلام کرد و گفت: ما برای این موضوع باید اعتبار و بودجه مورد نیاز را هم تعریف کنیم.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی لرستان در دیدار با مدیرکل کتابخانه های عمومی این استان از تامین اعتبار تکمیل فاز دوم ساختمان کتابخانه مرکزی خرم آباد در بودجه 1402 خبر داد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۸:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
عبدالناصر همتی، رئیس کل پیشین بانک مرکزی در مطلبی با عنوان پارادوکس نقدینگی در اقتصاد امروز ایران نوشت: سؤال جدی دربین فعالین اقتصادی مطرح است که چرا علیرغم رشد 35 درصدی نقدینگی، تولید کنندگان ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۲:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی لرستان از تامین اعتبار تکمیل فاز دوم ساختمان کتابخانه مرکزی خرم آباد در بودجه 1402 خبر داد.
مرصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۱:۲۶    
مرصاد نیوز: بزرگراه شهید سرابیان در کرمانشاه پس از گذشت 4 ماه از افتتاح آن هنوز فاقد روشنایی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۲۱:۴۳   + ۱۳ سایت دیگر  
بوشهر- در بازدید نماینده مردم جنوب استان در مجلس و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی از 3 پروژه شاخص راهداری جنوب استان، بر تأمین اعتبار لازم برای تسریع و بهره برداری به موقع تاکید شد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۴:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری فارس، حسن رنگرز در خصوص مسابقات کرواسی اظهار داشت: در وهله اول از اینکه فدراسیون کشتی امکان حضور 18 کشتی گیر در رقابت های رنکینگ کرواسی را مهیا کرد صمیمانه از فدراسیون تقدیر و تشکر می کنم. چراکه در حال حاضر تأمین اعتبار ارزی کار بسیار دشواری است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۱:۴۱    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان زنجان از تلاش برای تأمین اعتبار برای یک هزار پروژه نیمه تمام استان خبر داد و گفت: در سال جاری 970 میلیارد تومان برای تکمیل این پروژه ها هزینه شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۲۱:۱۶    
مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان غربی از تأمین اعتبار برای بازسازی مدارس خسارت دیده جزئی و کلی شهرستان خوی تا پایان سال جاری خبر داد.
کیهان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۹:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
ساری- خبرنگار کیهان: رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور گفت: مشکلی برای پرداخت اعتبار در جهت رفع معضل زباله شمال کشور نداریم. رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور ...
ربیع   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۷:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
زهرا نصیری به گزارش پایگاه خبری ربیع ، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان با اشاره به اینکه ازاعتبارات سفر ریاست جمهوری آخرین تخصیص تا ماه گذشته 1,700 میلیارد تومان توسط سازمان برنامه به صورت نقد تخصیص داده شد گفت: عقب ماندگی در این زمینه وجود ندارد. ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۱۲:۴۳    
مدیر درمان تامین اجتماعی استان ایلام از تامین اعتبار خرید زمین شهرستان دره شهر خبر داد.