جمعه ۰۲ آبانساعت ۱۲:۵۴Oct 2020 23

جدیدترین‌های «تأمین اعتبار»

خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- استاندار کرمان گفت: 340 میلیارد تومان برای آبرسانی به پروژه طرح ملی مسکن در شهر کرمان لازم است که تأمین آن در این شرایط ممکن نیست.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۲۲    
سازمان زمین و مسکن شهرداری در حال مذاکره و تأمین اعتبار تملک املاک باقی مانده برای بازگشایی ادامه خیابان شهید خادم الشریعه است
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۳۱    
تعدادی از نیروهای شرکت مخابرات خراسان جنوبی که اسفندماه سال گذشته پس از سال های کار در مخابرات بازنشسته شدند و تاکنون که بیش از 7 ماه از بازنشستگی آن ها می گذرد، موفق به دریافت پاداش بازنشستگی نشده و گلایه مند هستند.
موج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۲:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام محمد صالحی از پای کار بودن اوقاف و امور خیریه کرمانشاه در اتفاقات کشوری همچون کمک به آسیب دیدگان کرونا و همچنین تأمین اعتبار 250 میلیون تومانی برای خرید تبلت دانش آموزان بی بضاعت کرمانشاه خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۸:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان پس از انتشار محتوای رسانه ای تولید شده درباره تلفات جانی چهاربانده نشدن محور چادگان به اصفهان و همچنین ایجاد کمپین مردمی در سامانه فارس من، در فضای مجازی به جزئیات اجرای این مطالبه پاسخ داد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۸:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
طبق ماده 9 قانون جامع حمایت از معلولان، این افراد اجازه دارند در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی به صورت رایگان تحصیل کنند. معنای این ماده قانونی ایجاد بستری آرام ...
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
شورای شهر در اعتصاب مردادماه پرسنل شهرداری سریش آباد گفته بود که حقوق معوقه به محض تأمین اعتبار پرداخت می شود
تابا خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۱۶   + ۶۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان بازنشستگان نیروهای مسلح گفت: پاداش پایان خدمت لشکریان سال 98 تأمین اعتبار شده است و پرداخت می شود. به گزارش تابا ، سردار محمدرضا گودرزی در برنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه دو سیما گفت ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل شیلات استان گیلان بیمه را یکی از عمده ترین مشکل صیادان را برشمرد و گفت: بر اساس آمار سه هزار و 300 نفر از صیادان گیلانی دارای بیمه تأمین اجتماعی بوده و در این خصوص رایزنی های متعددی با مجمع نمایندگان و همچنین سازمان برنامه وبودجه برای تأمین اعتبار و در جهت حل مشکل بیمه ای برگزارشده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۲:۴۱    
حسینی گفت: اعتبارات لازم برای جبران خسارت های ناشی از زلزله به واحدهای مسکونی مراوه تپه تأمین شده و ما در این خصوص محدودیتی نداریم.
برترین ها / سینما سینما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۲:۳۳   + ۳۵ سایت دیگر  
مهر نوشت: سازمان برنامه و بودجه اعلام کرد: افزایش حقوق و مزایای کارمندان سازمان صدا و سیما، پس از تایید در شورای حقوق و دستمزد مجاز است. سازمان برنامه و بودجه درباره محل تأمین اعتبار برای افزایش 30 درصدی حقوق کارکنان سازمان صدا و سیما (علاوه بر رشد سنواتی اعمال شده سالجاری) اعلام کرد ...
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۵:۱۴    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی قزوین؛ فریدون نقی زاده مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی قزوین اعلام کرد؛ با توجه به حمل کود از مبادی کشور به استان قزوین ...
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی قزوین؛ فریدون نقی زاده مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان قزوین اعلام کرد؛ با توجه به حمل کود از مبادی کشور به انبار سازمانی و انبار کارگزاران شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان قزوین در سالجاری ...
بازتاب   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۴:۱۴    
همراه اول به عنوان یکی از اپراتورهای خدمات ارتباطی کشور در سه ماهه نخست سال جاری و بر اساس صورت های مالی که به صورت رسمی منتشر کرده است، بیش از 100 میلیارد تومان در بخش فرهنگ هزینه کرده است. این هزینه کرد، جدا از هزینه های میلیاردی است که این شرکت در حوزه تبلیغات و اطلاع رسانی انجام داده است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۲:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
رودسر- نماینده رودسر و املش در مجلس با اشاره به اینکه اجرای پروژه سد پلرود مشمول زمان شده است، گفت: باید منابع مالی و اعتبارات لازم برای تکمیل این پروژه هر چه سریع تر تأمین شود.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۶:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل امور بیابان و پروژه های بین الملل سازمان جنگل ها و مراتع از تامین اعتبار بیشتر برای جنگل کاری در منطقه ریگ بشرویه در استان خراسان جنوبی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۴:۰۹   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد با اشاره به برنامه های در دستور کار این اداره کل در استان، گفت: بهره برداری از طرح های بزرگ فرهنگی استان یزد تا پایان امسال، مستلزم تأمین اعتبار مالی به موقع است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
همدان - نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی گفت: مجمع نمایندگان استان همدان به دنبال تأمین اعتبار تکمیل پروژه های نیمه تمام است اما این روند به هماهنگی بین دستگاه های اجرایی نیاز دارد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۴:۳۰   + ۱۴ سایت دیگر  
شهبازی در قالب مکاتبه ای از رئیس جمهوری درخواست تأمین اعتبار تکمیل پروژه انتقال گاز از بوئین زهرا به کرج را مطرح و دکتر حسن روحانی دستور اجرای این طرح را اعلام کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۰:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه وبودجه مجلس با اشاره بر انتخاب وزیر صمت و انتظار مردم از توقف قیمت گفت: اینکه دولت قیمت را متوقف کند انتظار به حقی است اما سیکل اقتصادی کشور در یک فرآیندی تحت تأثیر دلار 30 هزارتومانی سیکل ناقصی داشته و باید ترمیم شود.
رویداد ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۰:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری سمنان از جذب اعتبار 300 میلیارد ریال اوراق مشارکت سال 98 توسط شهرداری سمنان خبر داد . به گزارش رویداد ایران ،علیرضا شربتدار معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری سمنان گفت : در شرایطی که بحران کرونا در حوزه های سرمایه گذاری سایه افکنده ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۲۰:۰۷    
تورم دو سال اخیر، شدیدترین تورم چهل سال اخیر پس از دهه 70محسوب می شود. مجلس برای حمایت از دهک های پایین درآمدی، کلیات طرح تأمین کالاهای اساسی را تصویب کرد. تأمین اعتبار این طرح به گونه ای است که کشور را در معرض ریسک تشدید تورم قرار خواهد داد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
یاسوج - ایرنا - استاندار کهگیلویه و بویراحمد، گفت: در صورت تأمین اعتبار فاز نخست پروژه آبرسانی به شهر دهدشت؛ مرکز شهرستان کهگیلویه تا ابتدای تیرماه 1400 به بهره برداری می رسد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۹:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
استاندار کهگیلویه و بویراحمد، گفت: در صورت تأمین اعتبار فاز نخست پروژه آبرسانی به شهر دهدشت تا پایان خردادماه 1400 به بهره برداری می رسد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۹:۱۶    
اعتبار 15 میلیارد تومانی برای احداث تالار مرکزی سمنان پس از پیگیری های مداوم تأمین شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۵:۰۴    
اراک- رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) از ایجاد 5 هزار و 200 فرصت شغلی با تأمین اعتبار 160 میلیارد تومانی برای مددجویان مورد حمایت کمیته امداد استان مرکزی طی سال جاری خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۱:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
بجنورد- معاون صنایع دستی خراسان شمالی گفت: 13 میلیارد و 500 میلیون ریال به منظور ایجاد بازارچه های صنایع دستی در بجنورد و فاروج برای سال جاری تأمین اعتبار شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۲:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس مدعی شد: بر اساس طرح تأمین کالاهای اساسی می خواهیم به 20 میلیون نفر ماهانه 120 هزار تومان جهت تهیه کالاهای اساسی کمک کنیم. دولت می گوید که منابعی برای تأمین اعتبار ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۲۰:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
استاندار گیلان در دیدار خود با معاون اول رئیس جمهور خواستار افزایش تسهیلات کرونایی به استان گیلان، تنظیم قیمت مناسب برنج، رسیدگی به وضعیت شالی کاران آسیب دیده از بارش باران و همچنین خواستار شتاب در تأمین اعتبار ارزیابی شده به منظور بازسازی و جبران خسارت های سیل در تالش شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۹:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
تهران-ایرنا-رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به ضرورت توسعه مدارس در پایتخت، گفت: یکصد مدرسه طی پنج سال آینده باید در منطقه 22 تامین اعتبار شده و ساخته شود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۸:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
شوشتر- نماینده ولی فقیه در استان خوزستان گفت: برای جمع آوری مدارس سنگی در سطح استان خوزستان نیازمند تأمین اعتبار هستیم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۰:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
اهر- مدیر بنیاد مسکن شهرستان هوراند با اشاره به تأخیر 10 ساله در تأمین اعتبار، گفت: روستای در معرض رانش کرکسر هوراند بالاخره جابجا می شود.
بازتاب   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۰:۳۷   + ۱۹ سایت دیگر  
جبار کوچکی نژاد در گفتگو با مهر، درباره آخرین وضعیت طرح تأمین کالاهای اساسی ویژه اقشار آسیب پذیر ، گفت: 31 هزار میلیارد تومان اعتبار برای اجرای این طرح از محل تبصره 2 و 14 قانون بودجه تأمین شده است ...
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۰:۳۱    
سپهرغرب، گروه خبر- آذین رضایی:معاون فرماندار اسدآباد از بهره برداری پروژه نیمه تمام کانون فرهنگی تربیتی شهید طائفی تا پایان سال 99 درصورت تأمین اعتبار یک میلیارد و 700 میلیون تومانی خبر داد. ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۲۰:۵۱    
تأمین اعتبار طرح های عمرانی راه و شهرسازی استان ایلام در بازدید جغتایی رئیس امور پایش، ارزیابی و اطلاعات مدیریت" سازمان برنامه و بودجه کشور پیگیری شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمانشاه گفت: طرح تصفیه خانه شهر کرمانشاه با پیشرفت فیزیکی 90 درصدی با مشکل تأمین اعتبار مواجه است
مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام در این بازدید گفت: در صورت تأمین اعتبار این پروژه تا سال آینده به بهره برداری خواهد رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد از تامین منابع اعتباری شش میلیارد تومانی برای طرح باغ موزه دفاع مقدس خبر داد.
زرک   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۲۲:۲۶    
مدیرکل دامپزشکی لرستان با بیان اینکه تب برفکی واگیردارترین بیماری دامی بین نشخوارکنندگان است از پیگیری تأمین اعتبار خرید واکسن تب برفکی در استان خبر داد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۱:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
رییس جهاد دانشگاهی گفت: در صورت تأمین اعتبار مرحله دوم مجتمع نوآوری پارک علم و فناوری کرمانشاه، دهه ی فجر امسال به بهره برداری می رسد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۷:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: خراسان رضوی خواهان تهاتر کالاست بدین معنا که تاجران بتوانند به ازای صادرات، بخشی از کالاهای موردنیاز ضروری استان را وارد کنند.
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۰۸:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
حمایت بیمه ای از مشاغل صنایع دستی از سال 61 رقم خورده است اما به دلیل عدم تأمین اعتبار توسط دولت، هم اکنون با چالش روبرو شده است و سختی نبود آن و تبعیض در اجرای آن برای همه صنایع را تنها صنعتگران صنایع دستی به دوش می کشند.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۴:۴۱   + ۵۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان بهزیستی از پرداخت دومین کمک هزینه افراد دارای معلولیت شدید و خیلی شدید خبر داد و گفت: تنها 10 درصد بودجه لازم برای اجرای قانون حمایت از حقوق افراد دارای معلولیت تأمین اعتبار شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۱:۵۳   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون پرستاری وزیر بهداشت گفت: مجوز استخدام 7000 نیروی جدید را اخذ کردیم و منتظر تأمین اعتبار لازم هستیم تا مراحل جذب را انجام دهیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۴:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان جنوبی از 190 پروژه عمرانی جاری استان خبر داد و گفت: برای تکمیل این پروژه ها 250 میلیارد تومان اعتبار نیاز است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۲۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس از تحقق وعده خود مبنی بر تامین اعتبار 6 میلیارد تومانی برای تکمیل باغ موزه دفاع مقدس اردبیل خبر داد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۵:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
احمدپور گفت: بیش از 6 میلیارد اعتبار مورد نیاز جهت اجرای قطعه دوم و دهم محور خواف، رشتخوار به تربت حیدریه توسط شرکت های معدنی به حساب پیمانکار طرح واریز و نیم دیگر اعتبار مورد نیاز آغاز اجرای این طرح توسط وزارت راه تامین خواهد شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
حسین کلانتری با بیان اینکه پروژه ساماندهی و توسعه یادمان شهدای گمنام شهر یاسوج از پیشرفت فیزیکی قابل قبولی برخوردار است، گفت: علاوه بر اعتبار قبلی پروژه، اعتباری دیگر نیز ابلاغ اعتبار می شود و هیچ نگرانی به لحاظ تأمین اعتبار وجود ندارد.
میهن نوین   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۲۱:۴۵   + ۵۵ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به رایزنی برای تأمین اعتبار بسته های اینترنتی رایگان آموزش مجازی، گفت: در تلاشیم تا با تأمین اعتبارات، بسته های رایگان دانشجویان تا هفته اول مهرماه فعال شود.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۸:۱۰    
نماینده مردم سلماس در مجلس در دیدار با مدیرعامل آب و فاضلاب کشور گفت: اخذ دستور اقدام و تأمین اعتبار پروژه ی فاضلاب شهری سلماس، تازه شهر و روستاها از صندوق ملی و اعتبارات ملی صورت گیرد.