یکشنبه ۰۶ آذرساعت ۰۲:۳۶Nov 2022 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نوشهر»

استانداری مازندران   ۵ ساعت پیش    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری مازندران، سیدمحمود حسینی پور در گردهمایی بسیجیان دانش آموز شهرستان نوشهر با عنوان اینکه بسیج موثرترین مولفه اقتدار ملی جمهوری اسلامی ایران است، خاطر نشان کرد؛ اگر در دفاع مقدس حضور بسیج را نداشتیم معلوم نبود سرنوشت ما به کجا ختم می شد ...
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
نوشهر - ایرنا - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مازندران - نوشهر گفت : حدود 32 هزار متر مربع از سطح جنگل شهرستان های کلاردشت ، چالوس و کجور نوشهر در آتش سوخت.
تحلیل بازار   ۱۰ ساعت پیش    
نوشهر- فاز اول مزرعه و مجتمع بزرگ تکثیر و پرورش زالو با ظرفیت 25 هزار قطعه در نوشهر بهره برداری شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۵:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
نوشهر - ایرنا - نماینده مردم نوشهر ، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی گفت : توسعه دانش بنیان شدن تولیدات داخلی برای مقابله با تحریم های دشمنان نیاز ضروری شرایط اکنون کشور است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۵:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
ساری- سرپرست اداره کل منابع طبیعی مازندران - نوشهر از وقوع آتش سوزی در سه نقطه عرصه های طبیعی غرب استان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۵:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
نوشهر- بزرگترین مجتمع پرورش زالو با سرمایه گذاری 80 میلیارد ریالی و اشتغال 50 نفر در روستای حیرت کجور نوشهر بهره برداری شد.
ناظر گمرکات مازندران و مدیرکل گمرک نوشهر گفت:تجارت خارجی گمرکات مازندران در هشت ماهه سال 1401 2میلیون و 294هزار تن کالا به ارزش یک میلیارد و112 میلیون و 748 هزار دلار بین گمرکات مازندران و شرکای تجاری آن مبادله شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۴:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
نوشهر - ایرنا - رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان چالوس گفت: ساعت پیش بخشی از عرصه های طبیعی بخش کجور نوشهر طمعه حریق شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
نوشهر- ایرنا - بهره برداری از مزرعه تکثیر و پرورش زالو طبی در بخش کجور نوشهر به عنوان صنعتی درآمدزا ، پایدار و سودآور به اعتقاد کارشناسان گامی در جهت توسعه اقتصادی و اشتغالزایی غرب مازندران است که گسترش این واحدهای تولیدی در شرایط کنونی نیازمند حمایت و توجه ویژه است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۳:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
نوشهر - ایرنا - استاندار مازندران گفت : یکی از مهم ترین موانع توسعه و رشد در این استان تاخیر در صدور مجوزهاست که این چالش باید هرچه زودتر بر طرف شود تا سرمایه گذار هیج دغدغه ای نداشته باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۳:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
بزرگترین مرکز تولید زالوی کشور با ظرفیت پرورش سالانه 500 هزار قطعه زالو در بخش کجور نوشهر بهره برداری شد.
استانداری مازندران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۱:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری مازندران، سیدمحمود حسینی پور در حاشیه صبحگاه مشترک نیروهای مسلح و یگان های انتظامی و نظامی استان در نوشهر ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای هفتم آذر ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
نوشهر- رژه نیروهای مسلح به مناسبت هفته بسیج و گرامیداشت روز نیروی دریایی در نوشهر برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۹:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
نوشهر- استاندار مازندران با اشاره به اینکه دشمن عملیات سایبری علیه دهه هشتادی ها راه اندازی کرده است، گفت: نظام مقدس اسلامی با پشتوانه مردمی و بسیج توطئه های دشمنان را خنثی کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۸:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
نوشهر- فرمانده دانشگاه دریایی امام خمینی (ره) نوشهر با اشاره به حماسه آفرینی نیروی دریایی در دوران دفاع مقدس گفت: این نیرو افتخاری برای ملت و نظام اسلامی است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۳:۱۴    
نوشهر - ایرنا - امام جمعه موقت نوشهر گفت : یکی از عنایت های خاص خداوند به انقلاب اسلامی بسیج بوده که از سوی امام راحل در جمهوری اسلامی تشکیل شد و انقلاب اسلامی با همین تفکر توانست تاکنون توطئه های دشمنان را خنثی کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۲:۲۵    
فرماندار نوشهر گفت: کشور امام زمانی ایران در سایه ولایت از پیچ های تلخ عبور خواهد کرد.
موج   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۱:۲۵    
فرماندار نوشهر گفت: امروز به شدت نیاز به تفکر و فرهنگ بسیجی در آحاد جامعه هستیم.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۰:۲۶    
جلسه شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس نوشهر به مناسبت هفته بسج با حضور هاشمی معاون اجرایی اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس مازندران، دریادار شفقت رودسری فرمانده دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره) نوشهر، ابراهیم پور فرمانده سپاه نوشهر در فرمانداری برگزار شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۰۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت هفته بسج و با حضور هاشمی معاون اجرایی اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس مازندران، ابراهیم پور فرمانده سپاه نوشهر و جمعی از مسئولین و فرماندهان دفاع مقدس گلزار دو شهید در روستای چورَن نوشهر با هزینه بالغ بر 60 میلیون تومان امروز به بهره برداری رسید.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۰۰:۰۲    
به مناسبت هفته بسیج و با حضور هاشمی معاون اجرایی اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس مازندران، ابراهیم پور فرمانده سپاه نوشهر و جمعی از مسئولین و فرماندهان دفاع مقدس دو واحد مسکونی مددجوی کمیته امداد در بخش کجور نوشهر امروز به بهره برداری رسید.
موج   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۸:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه نوشهر گفت: گلزار شهدای شهر کجور و روستای چورَن و دو واحد مسکونی در روستای فیروزکلای بخش کجور به مناسبت هفته بسیج بهره برداری شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۶:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
نوشهر- مدیرکل بنادر و دریانوردی مازندران پیشرفت راه دسترسی بندر نوشهر را 78 درصد ذکر کرد و گفت: 200 میلیارد تومان برای ساخت این راه هزینه شده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۵:۵۴    
نوشهر - ایرنا - فرمانده دانشگاه علوم دریایی ارتش در نوشهر گفت : توسعه زیرساخت همه جانبه آموزش های مهارتی در دانشگاه ها، آموزش و پرورش و سازمان ها با هدف توسعه کشور ضرورتی اجتناب پذیر است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۴:۲۵    
نوشهر - ایرنا - معاون آموزش متوسطه نظری اداره کل آموزش و پرورش مازندران از تدوین شیوه نامه اتصال هر کارگاه 900 هنرستان فنی و حرفه ای موجود این استان به یک صنعت برای نخستین بار در کشور خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۳:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
نوشهر - ایرنا - فرماندار نوشهر با اشاره به راه اندازی سامانه هوشمند نوبت دهی در پایانه بار در این شهرستان غرب مازندران نسبت به ادامه فعالیت سنتی این مجموعه به روال گذشته انتقاد کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
بابلسر- استاندار مازندران با اشاره به محدودیت های زیست محیطی در منطقه حفاظت شده البرز مرکزی گفت:اکنون شهرک های ویلایی زیادی در محدوده رویان تا نوشهر ساخته شده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۱:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
نوشهر - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب منطقه ای مازندران گفت : هدایت رسوبات ناشی از فعالیت معادن به داخل رودخانه حفاظت شده چالوس معضل جدی است.
آنا / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۶:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
آغاز نیم فصل دوم لیگ برتر کانوپولو آقایان امروز سه شنبه اول آذر در دریاچه آزادی برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۹:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
نوشهر - ایرنا - مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران گفت: برای تملک واحدهای مسکونی غیر مجاز در مسیر راه دسترسی بندر منطقه ویژه اقتصادی نوشهر باید با ارائه راهکارهای قانونی، چاره اندیشی شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
نوشهر - ایرنا - مدیرکل بنادر و دریانوردی مازندران گفت: در زمان حاضر لایروبی کانال دسترسی بندر نوشهر برای تردد ایمن کشتی ها اولویت نخست این اداره کل است.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۳:۱۱    
فرماندار نوشهر گفت: موانع زیست محیطی در بخش کجور باعث محدودیت های زیادی شده است که باید هرچه زودتر برطرف شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
تیم پیام شهدای بابلسر در شهرآورد مازندرانی، مهمانش شهرداری نوشهر را شکست داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۱:۵۷   + ۱۴ سایت دیگر  
نوشهر - ایرنا - مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت: نخستین محموله صادرات کیوی این استان با دیپلماسی قوی دولت جهادی سیزدهم از امروز سه شنبه به کشور هند صادر شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۰۹:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
نوشهر - کاهش تراز آب دریای خزر حجم گل ولای انباشته شده در حوضچه و کانال دسترسی به بنادر را بیشتر می کند و نگرانی از به گل نشستن بنادر را شدت بخشیده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۰۷:۴۹    
تهران- ایرنا- در راستای افزایش خدمات رسانی بیشتر به مسافران نوروزی، در ایام نوروز امکان بازدید گردشگران از تاسیسات بندری بنادر فریدون کنار و نوشهر فراهم شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۸:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - سخنگوی اورژانس مازندران از اعزام یک بیمار بد حال از شهرستان نوشهر با بالگرد اورژانس هوایی به ساری خبر داد و گفت: به علت وضعیت جسمی این فرد، امکان انتقال با آمبولانس و زمینی ممکن نبود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۲:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
نوشهر- ایرنا- طرح شهرک دامپروری بخش کجور نوشهر در غرب مازندران پس از 15 سال از اجرای آن به دلایلی نیمه تمام رها شده است در حالی که مازندران با کمبود لبنیات مواجه است، اهالی و کارشناسان امر انتظار دارند این شهرک اقتصادی با همت جهادی دولت سیزدهم به بهره برداری برسد.
موج   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار نوشهر گفت: موانع زیست محیطی در بخش کجور رفع شود زیرا بسیاری از سرمایه گذاری ها در این زمینه با مشکل مواجه می شوند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۷:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
نوشهر - ایرنا - مدیر بیمارستان طالقانی شهرستان چالوس گفت: وقوع آتش سوزی در بخش اندوسکوپی این بیمارستان خسارت جانی نداشت و مهار شد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۵:۵۵    
درنخستین روز از هفته بسیج، یک واحد مسکن مددجوی بهزیستی با هزینه ای بالغ بر 270 میلیون تومان به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۵:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
نوشهر - ایرنا - تغییرکاربری غیرمجاز زمین های کشاورزی یکی از چالش های اساسی شهرستان های گردشگری غرب مازندران است که جلوگیری این معضل روز افزون در منطقه به تاکید کارشناسان امر نیازمند نظارت نهادهای مربوط، فرهنگ سازی و اطلاع رسانی است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۵:۰۲    
ساری- جهانیان، مدیرکل راهداری مازندران ساماندهی پایانه بار نوشهر و حمل و نقل کارخانه سیمان نکا را از برنامه های اصلی این اداره کل بیان کرد.
موج   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۲۰:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره کنترل سیلاب و آبخوانداری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران - نوشهر گفت: بند مشبک سرشاخه گیر پلطان در شهرستان تنکابن 70 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۶:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
نوشهر- مدیرکل بنادر و دریانوردی مازندران گفت: امکان پهلوگیری کشتی هایی با ظرفیت شش هزار و 500 تنی در بندر نوشهر به عنوان قدیمی ترین بندر استان وجود دارد.
شرکت فرودگاههای کشور   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۶:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
در راستای تامین و تکمیل تجهیزات عملیات زمستانی و آمادگی فرودگاهها برای مواجهه با شرایط نامساعد جوی، دو دستگاه اوره پاش به ارزش تقریبی دو میلیارد تومان خریداری و به فرودگاههای شهدای نوشهر و رامسر اختصاص یافت. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۴:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
نوشهر- ایرنا- باغ گیاه شناسی نوشهر در سال 1385 با نام "اثر طبیعی"در فهرست آثار ملی به ثبت رسید، این باغ برای انجام تحقیقات گیاهی در سال 1335 تاسیس شد که به گفته کارشناسان این باغ در واقع شناسنامه ای ارزشمندتر از کارهای تحقیقاتی و پژوهشی است که باید آن را حفاظت کرد.
استانداری مازندران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۰۹:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
استاندار مازندران با بیان اینکه نخستین اتوبوس تفریحی و دریایی ساحلی خزر در مازندران در بندر نوشهر پهلو گرفت، گفت: یکی از رویاهای بشر در زندگی، سفرهای آبی بوده و امروزه با توجه به امکانات مدرن کشتیرانی، این مهم انجام شده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۱۵:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
نوشهر - ایرنا - رهاسازی فاضلاب های خانگی در عرصه های جنگلی، مکان های دفع زباله و حاشیه جاده ها از عمده چالش زیست محیطی و بهداشتی نوشهر و چالوس بوده است که سرانجام عملیات اجرایی طرح پیش تصفیه فاضلاب خانگی(سپتاژ) در این منطقه آغاز شد.