یکشنبه ۲۶ اردیبهشتساعت ۰۱:۳۲May 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مد و لباس»

ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۰۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان از برگزاری اولین جشنواره مجازی منطقه ای مُد و لباس جنوب کرمان و یکصد و هفتمین جشنواره مد و لباس فجر کشوری در این منطقه خبرداد.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۷:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
خلیج فارس:Carmen Dell'Orefiche که اکنون 88 سال دارد، رکورد دار کتاب گینس به عنوان مدل با طولانی ترین حرفه است. به هر حال، کارمن هنوز هم کار می کند، بازنشستگی برای او وجود ندارد. کارمن از سن 15 سالگی کار مدلینگ را شروع کرد و در 16 سالگی روی مجله مد و لباس ووگ بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
با هدف حمایت از جامعه طراحان حوزه مد و لباس، سازوکار بیمه تأمین اجتماعی شدن آن ها فراهم شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۷:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
دبیر هشتمین جشنواره ملی نقش تن پوش از استقبال گسترده طراحان مد و لباس و ثبت نام 1040 اثر در این دوره از جشنواره خبر داد.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۲:۰۴    
دریافت فایل به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، حمیدرضا نیک طبع مشاور اتحادیه پوشاک تهران در بخش صنعت نساجی و دبیر بخش صنعت کارگروه مد و لباس در برنامه صبح و گفتگو اظهارکرد: جلسات و تصمیمات وزارت صمت هیچ اثری بر وضعیت بخش تولیدکنندگان و صنعت نساجی ندارد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۷:۳۶    
طراحان حوزه مد و لباس دارای مجوز قزوین، زیر چتر حمایتی بیمه قرار می گیرند.
روزنامه اصفهان امروز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۱:۴۴    
در لباس های سفید آرامش و تازگی وجود دارد که آنها را شیک می سازد! این عقیده طراحان مد و لباس است. به خصوص اگر این رنگ در روزهای گرمای سال پوشیده شود شیک تر هم جلوه خواهد کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۶:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- اولین جلسه کمسیون ماده 4 مربوط به بخش داوری شیما و مالکیت معنوی در سال 1400 با حضور دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۹:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
قزوین- ایرنا- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قزوین گفت: طراحان حوزه مد و لباس دارای مجوز در استان با هدف حمایت از جامعه طراحان این حوزه بیمه تأمین اجتماعی می شوند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۹:۳۶    
در دیدار میثم مرادی با مریم پور شهابی که در دفتر ساماندهی مد و لباس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت گرفت به بررسی و راه اندازی کارگروه مد و لباس استان تهران پرداخته شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۱:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور با هدف حمایت از جامعه طراحان حوزه مد و لباس سازوکار انجام بیمه تأمین اجتماعی را برای این گروه از هنرمندان کشور فراهم کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۰:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- سومین نمایشگاه ملی مد، لباس و صنایع دستی ویژه توانمندی های دانشجویان دختر برگزار می شود.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۰۹:۰۹    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان ظرفیت های این استان در طراحی و تولید مد و لباس را امیدوار کننده خواند و گفت: هدف کارگروه مد و لباس، حمایت از هنرمندان و ایجاد کسب و کارهای مربوط به مد و لباس در این استان است.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۰۸:۳۹    
اولین نشست کارگروه مد و لباس استان سمنان در سال جدید به ریاست مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و با هدف بررسی و فعالیت ها و برنامه های این کارگروه در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار شد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۱۵:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران (پانا) - از سوی معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، فراخوان سومین نمایشگاه ملی مد، لباس و صنایع دستی، ویژه توانمندی های دانشجویان دختر منتشر شد. ...
روزنامه اصفهان امروز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۴:۰۳    
استایل و تن پوش ها همیشه برای خانم های شیک پوش ایرانی یکی از دغدغه های مهم محسوب می شود. اکنون که در شرف تابستان و گرمای هوا هستیم مغازه ها و کفش فروشی ها با ترکیب رنگ های گرم و تابستانی جلوه تازه ای به بازار مد و لباس داده اند .
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۳:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
هاشمی گفت: کسب عنوان شبکه شهرهای خلاق فرهنگ و هنر در حوزه مد و لباس برای اوز در بحران کرونا یک اتفاق خوب فرهنگی است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۹:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
سهرابی گفت: شهر اِوَز استان فارس به عنوان شبکه شهرهای خلاق فرهنگ و هنر در حوزه مد و لباس و شهر شیراز نیز شبکه شهرهای خلاق و فرهنگ و هنر در حوزه هنرهای تجسمی شناخته شد.
صبح کیش   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۵:۱۵   + ۲۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری صبح کیش، شبکه شهرهای خلاق فرهنگ و هنر عنوان طرحی برای شناسایی ظرفیت های فرهنگی و هنری در شهرها و مناطق جغرافیایی ایران با نگاه آمایش سرزمینی و ایجاد شبکه هایی برای تعریف همکاری ها و برنامه های مشترک میان آنها است. ...
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۲۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
خلیج فارس: بعد از نمایش سال گذشته در مزرعه اسطوخودوس ، سیمون پورت ژاکیموس تصمیم گرفت که نمایش مد و لباس را متوقف نکند. در سال 2020، تمام نمایش های خانه های مد و هفته مد به طور نامحدود یا آنلاین به تعویق افتادند ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۲۰:۳۱    
گزارش کامل از گزیده خبرهای امروز تابناک با تو را با کلیک بر تیتر آن بخوانید. کار غیر اخلاقی خانم دکتر با اعضای بدن بیماران + عکس افشاگری ستاره سینمای هند درباره هالیوو سرطان دهانه رحم؛ این 5 علامت را جدی بگیرید نمایش مد و لباس در گندم زار! بهشت اردبیل در قاب بهار ...
به استناد آیین نامه اجرایی قانون ساماندهی مد و لباس و با حکم معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مریم پورشهابی به عنوان دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس منصوب شد.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۲:۰۰   + ۲۰ سایت دیگر  
فراخوان سومین نمایشگاه ملی مد، لباس و صنایع دستی ویژه توانمندی های دانشجویان دختر توسط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری منتشر شد. به گزارش بازارکار، فراخوان سومین نمایشگاه ملی مد، لباس و صنایع دستی با هدف الگوسازی در زمینه مد و لباس در حوزه های زندگی اجتماعی دانشجویان با هدف افزایش غرور ملی ...
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
اداره کل آمار و توسعه فناوری اطلاعات رسانه ملی آمار عملکرد شبکه های ملی، استانی و بخش های خبری رادیویی و تلویزیونی را در زمینه چند موضوع در یک سال گذشته اعلام کرد. ...
گیتی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۰۴:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
یک کارشناس صنعت مد و لباس گفت:یکی از نکات مهم در این صنعت آن است که می توان به آن به عنوان یکی از صنایع پول ساز نام برد که در عین حال می تواند مد و پوشاک ایرانی _اسلامی را تبلیغ کرده و فرهنگ سازی مناسبی در این زمینه داشته باشد.
معاون هنری، سینمایی و سمعی بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، فعالیت های حوزه مد و لباس را زیر نظر آن اداره کل در سال 99 را تشریح کرد.
فرهنگ وهنر   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۴:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
درباره نامه عجیب دبیر کارگروه مد و لباس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی که می خواست از سریال دراکولا انتقاد کند، اما به جای این که از چهارراه کالج به خیابان مطهری برود سر از بهارستان درآورد.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۱:۱۷   + ۱۸ سایت دیگر  
کیهان نوشت: اخیرا سریالی در شبکه نمایش خانگی منتشر شده که مثل اغلب محصولات این عرصه، بر زندگی اشرافی و تجملاتی متمرکز است. این سریال علاوه بر ضعف شدید ساختاری، دچار ابتذال تصویری هم هست و به جای بازیگری شاهد نمایش مدلینگ هستیم ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۹:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
در نبود ضوابطی، که جایگزین قانون بی کارکردی شود که استفاده از مدل زنده را ممنوع اعلام کرده است؛ بسیاری از از برندهای پر مخاطب عرصه حجاب پایشان را از خط قرمزها فراتر می گذارند. اما عده ای هم هستند که تبلیغات خود را با رنگ و بویی از حیا پیش می برند و ما پای صحبت آن ها و دغدغه هایشان نشستیم..
شاینا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۵:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
مهلت ارسال آثار هشتمین جشنواره ملی نقش تن پوش تا 20 اردیبهشت ماه تمدید شد. به گزارش شاینا؛ مهلت ارسال آثار هشتمین جشنواره ملی نقش تن پوش به دلیل استقبال و درخواست مخاطبان هنرمند این جشنواره تا 20 اردیبهشت ماه جاری تمدید شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۸:۲۳   + ۱۳ سایت دیگر  
انتقاد اخیر از برخی صحنه های دراکولا ، مهران مدیری و دیگر عوامل این سریال را با چالشی جدید مواجه کرده است؛ جریانی که با ارسال یک نامه ی انتقادی از دو هفته قبل آغاز و حالا متن آن رسانه ای شده است.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۷:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان: معاون کاربران و تنظیم گری اجتماعی ساترا نسبت به اعتراض دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس به پوشش بازیگران مدل زن سریال "دراکولا" واکنش نشان داد. ...
اقتصاد ایران: دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس ارشاد در نامه ای به ساترا از عدم نظارت بر یکی از سریال های نمایش خانگی اعتراض کرده و خواهان حذف سکانس هایی از آن شده است.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۵:۰۵   + ۲۶ سایت دیگر  
سینما دیلی: مرضیه شفاپور دبیر کارگروه ساماندهی مدو لباس ارشاد در نامه ای به سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر نسبت به سریال دراکولا اعتراض کرده و خواهان حذف سکانس هایی شده است. ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۸:۳۰    
اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد اروند با همکاری موسسه فرهنگی هنری طراحان لباس نقش تن پوش اروند ، در راستای اهداف حمایتی و رونق کسب و کار فعالان صنعت پوشاک و همچنین شناسایی و جمع آوری اطلاعات و رزومه افراد فعال در حوزه مد و لباس و ایجاد بانک اطلاعاتی در خصوص تشکیل انجمن طراحان لباس در منطقه ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۲۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی رویداد "تازه شو" با محوریت فناوری مد و لباس در حوزه صنایع خلاق فرهنگی به همت مرکز نوآوری و شتابدهی جوانان جهاد دانشگاهی استان مرکزی برگزار شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۴:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
فراخوان جشنواره ملی تخصصی نمایش و عرضه محصولات عفاف و حجاب در سال 1400 از سوی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور منتشر شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور ضمن تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان از دست اندرکاران عرصه مد کشور برای طراحی فصل مد رمضان دعوت به همکاری کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
برخلاف دنیای موسیقی، فیلم و نشر کتاب، عنصر اصلی و اساسی صنعت مد و لباس به صورت کامل در حمایت حقوق سنتی مالکیت فکری نیست و درک مسائل مربوط به مالکیت معنوی در صنعت مد از موضوعات چالش برانگیزی ست که عرض اندام می کند.
سازمان صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
.هر فصل طرح و رنگ مخصوص به خودش را برای انتخاب لباس دارد, اگر شما از رنگ های بهاری در فصل زمستان استفاده کنید خودتان متوجه یک تضاد عجیب در شمایل تان میشوید ...
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه تحلیلی خبری رادیو گفت وگو، برنامه رواق تماشا با کاظم مؤمن از اعضای کارگروه بنیاد مد و لباس وزارت ارشاد اسلامی و تولیدکننده در مورد گردشگری و تأثیر آن بر صنعت مد و پوشاک به صورت تلفنی گفت وگو کرد. ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور اعلام کرد: اقدامات لازم برای دریافت حمایت توسط طراحان از وزارت ارشاد صورت گرفته و انتظار داریم وزارت صمت نیز از طراحان حمایت کند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۲:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
جمعی از زنان مسلمان کشمیر در اعتراض به برگزاری نمایش مد و لباس در سرینگر، دست به راهپیمایی زدند.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، در آیین اختتامیه ششمین جشنواره مد و لباس ایرانی اسلامی گلستان، گفت: وجود اقوام گوناگون در استان، یک ظرفیت بسیار بالقوه و ارزشمند است.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۳:۵۳    
آیین اختتامیه ششمین جشنواره مد و لباس اسلامی ایرانی استان گلستان در صبح امروز (22 فروردین) با معرفی برندگان برگزار شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۴:۵۳    
پریسا فاضلی مسئول دبیرخانه ششمین جشنواره مد و لباس اسلامی ایرانی استان گلستان، گفت: آیین اختتامیه این رویداد هنری فردا به صورت مجازی برگزار می شود.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۲۲:۵۱    
حوزه/ عضو انجمن طراحان مد و لباس استان قم با تأکید بر این که ترویج سبک زندگی ایرانی – اسلامی در طراحی مد و لباس باید مدنظر قرار گیرد، تصریح کرد: مدگرایی نباید موجب تجمل پرستی و ترویج بی حیایی و بی عفتی در جامعه شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
متولیان اصلی سامان دادن به وضعیت مد و لباس کشور در این راه باید چه می کردند و چه چهارچوبی ارائه می دادند و در واقع چه روندی را در پیش گرفته اند؟ در این آشفته سرا دیگر نهاد هایی که در خصوص حجاب، پوشش و عفاف مسئولیتی دارند چه اقداماتی انجام داده اند؟
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
دومین نشست کارگروه مد و لباس استان یزد در سالجاری با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و اعضای این کارگروه در سالن کنفرانس این اداره کل برگزار شد.
قم نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۸:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
قم نیوز: عضو انجمن طراحان مد و لباس استان قم تصریح کرد: توجه به ذائقه و سلیقه مردم و خانواده ها در طراحی مد و لباس نباید با فرهنگ دینی ما منافات داشته باشد.