چهارشنبه ۱۳ اسفندساعت ۰۶:۰۵Mar 2021 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مد و لباس»

نخستین نمایشگاه ملزومات حجاب و عفاف استان قم با حمایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و انجمن طراحان مد و لباس استان قم افتتاح شد.
نشست صمیمانه معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان با کاندیداهای هیأت مدیره انجمن مد و لباس استان دوشنبه 11 اسفندماه به صورت ویدئو کنفرانس در محل این اداره کل برگزار شد.
فرهنگ وهنر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۲:۵۱    
اختتامیه دهمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر افتتاح موزه سردار آسمانی و هنر ایران آیین اختتامیه پانزدهمین جشنواره انتخاب کتاب سال پاسداران اهل قلم آیین اختتامیه دهمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر آیین افتتاحیه جشنواره تهران، سرای فرهنگ و هنر در فرهنگ سرای ارسباران ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۲:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
در دهمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر و در بخش بالاپوش مردانه، همکار فرهنگی خانم آذر همراهی هنرآموز مدرسه حضرت زهرا(س) رتبه سوم کشوری را کسب نمود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۱:۳۵    
چهارمین جشنواره ملی مد و لباس ایرانی - اسلامی در استان لرستان آغاز به کار کرد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۱:۳۳    
معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، گفت: دهمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر با معرفی و تقدیر از برگزیدگان بخش های مختلف این رویداد هنری با حضور دکتر صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به کار خود پایان داد.
جایزه ویژه هیأت داوران دهمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر به هنرمندان مازندران رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۲۲:۳۵    
برترین های دهمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر معرفی شدند. جشنواره ای که با استقبال خوب هنرمندان همراه شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۲۲:۰۵    
برگزیدگان دهمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر در 27 بخش با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در تالار وحدت معرفی شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۹:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دهمین جشنواره بین المللی مدولباس فجر با معرفی و تقدیر از برگزیدگان بخش های مختلف این رویداد بزرگ هنری با حضور سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به کار خود پایان داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۹:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به انتخاب موضوع دهمین جشنواره مد ولباس فجر با عنوان بهشت کاشان ، گفت: این موضوع ویژه سعی کرد تا انگشت اشارتی برای استفاده از میراث تاریخی قومی و جغرافیایی باشد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۹:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس کارگروه ساماندهی مدولباس کشور جشنواره مد و لباس فجر را رویداد بزرگ فرهنگی و هنری و فرصتی مغتنم برای توسعه تعامل و گفتگو دانست و تاکید کرد: از رویداد بزرگ فرهنگی وهنری کمک شایانی به مانایی و پویایی فرهنگ وهنر ایران اسلامی می کند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
آیین اختتامیه دهمین جشنوار مد و لباس فجر با حضور سیدعباس صالحی (وزیر ارشاد)، سیدمجتبی حسینی (معاون هنری وزارت ارشاد) و دیگر مسئولان جشنواره عصر امروز دوشنبه یازدهم اسفندماه در تالار وحدت برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۷:۲۵    
ویژگی ایرانی و اسلامی شرط حضور در این جشنواره است.
تمدن لر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۷:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
نمایشگاه مد و لباس ایرانی اسلامی از امروز، 11 اسفندماه فعالیت خود را به صورت مجازی و حضوری در مجتمع فرهنگی و هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خرم آباد آغاز و و تا 14 اسفندماه دایر است . ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۷:۱۲    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در مراسم اختتامیه دهمین جشنواره مد و لباس فجر، به ترسیم مجموعه ای از مبانی پرداخت که مسیر تبدیل مد و لباس به نماد فرهنگی جامعه ایران را هموار می کند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۶:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: سید عباس صالحی در اختتامیه جشنواره مدولباس فجر گفت: توجه به لباس اقوام، نگاه اقتصادی وهویت انسانی باید در اولویت قرار گیرد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۶:۳۹    
استاندار لرستان در آیین افتتاحیه چهارمین جشنواره ی ملی مد و لباس ایرانی و اسلامی و گشایش نمایشگاه آثار راه یافته به این نمایشگاه گفت: لباس محلی ما هم ازلحاظ زیبایی و هم از جنبه پوشش، قابلیت عرضه و ترویج در سطح کشور را دارد.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در اختتامیه دهمین جشنواره مد و لباس فجر، لباس و مد را رنگین کمان اقوام ایران دانست و گفت: لباس نماد هویت یک جامعه و بخش مهمی از اقتصاد ملی هر کشور را تشکیل می دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۶:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
اختتامیه دهمین جشنواره مد و لباس فجر امروز با حضور عباس صالحی وزیر ارشاد برگزار شد و در این مراسم برگزیدگان این جشنواره معرفی شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۵:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی لباس را هویت و نماد یک جامعه عنوان کرد و گفت: عنصر خلاقیت در حوزه مد و لباس باید با زیست بوم جوامع همخوان باشد و بتواند با آداب و رسوم اجتماعی سازگار شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۵:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
برگزیدگان دهمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر در 27 بخش با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در تالار وحدت معرفی شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۴:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - چهارمین جشنواره ملی مد و لباس ایرانی اسلامی روز دوشنبه با حضور سید موسی خادمی استاندار لرستان در مجموعه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان افتتاح شد. 420 اثر در بخش دوخت، 280 اثر در بخش طراحی و تعدادی بسیاری آثار صنایع دستی از سراسر کشور به این جشنواره ارسال شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۳:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری لرستان گفت: استعدادهای استان در حوزه مد و لباس شناسایی شوند.
آیین افتتاحیه چهارمین جشنواره ملی مد و لباس ایرانی اسلامی و گشایش نمایشگاه آثار راه یافته به جشنواره با حضور استاندار لرستان، معاونین استانداری و مدیران کل دستگاه های اجرایی استان برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان هدف عمده جشنواره مد و لباس را گسترش و تطبیق پوشش ایرانی اسلامی با مدهای جدید و موردپسند جوانان عنوان کرد و از کیفیت بالای محصولات عرضه شده در چهارمین جشنواره ملی مد و لباس خبر داد.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۲:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
برنامه زر جامه دوشنبه 11 اسفند ماه با موضوع اهمیت برگزاری نمایشگاه مد و لباس، از رادیو فرهنگ شنوندگان را همراهی می کند. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، برنامه زر جامه امروز به سراغ موضوع مد و لباس در قالب نمایشگاه می رود ...
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۰:۵۹    
سپهرغرب، گروه فرهنگی: یک کارشناس حوزه مد و لباس گفت: ماهیت مُد و اینفلوئنسرهای فضای مجازی بر رفتار جوانان، به خصوص جوانانی که کاستی های روحی و روانی دارند، تأثیر بیشتر و آشکارتری دارد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۹:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- در آستانه برگزاری اختتامیه دهمین جشنواره بین المللی مدولباس فجر (روز دوشنبه 11 اسفند 99) مجالی دست داد تا تشریح ابعاد مختلف، دستاوردها و آنچه درباره این رویداد بزرگ هنری رقم خورده را از در گفتگو با رئیس آن بیان کنیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۳:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرناپلاس- جشنواره مد و لباس از جشنواره هایی است که در بهمن ماه برگزار می شود اما کمتر کسی از برگزاری آن آگاه شد و به نظر می رسد باوجود برپایی دهمین دوره آن هنوز نتوانسته بر بازار پوشاک تاثیر جدی بگذارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۹:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان با اشاره به برگزاری جشنواره ملی مد و لباس اسلامی ایرانی در استان لرستان گفت: این جشنواره از یازدهم تا سیزدهم اسفندماه در شهرستان خرم آباد برگزار می شود.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۲۲:۵۱    
معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت: 150 نفر از فعالین مد و لباس استان در سومین دوره جشنواره مد و لباس اردبیل حضور داشتند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۲۲:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل- آئین تجلیل از برترین های جشنواره مد و لباس ایرانی - اسلامی در استان اردبیل با معرفی برترین ها برگزار و به کار خود پایان داد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۲۰:۳۷    
دبیر کارگروه مد و لباس کشور بر سر مزار مهدی اسماعیلی در روستای بوسیجین نیر، از همکاران کارگروه مد و لباس کشور حضور یافت
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۲۰:۳۷    
کارخانه نساجی ابریشم اردبیل طراحان مد و لباس استان را دعوت به بازدید نمود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۸:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور گفت: طراحان لباس به سمت عرضه پوشاک نوین الهام گرفته از نماد های سنتی و تاریخی ایرانی- اسلامی حرکت کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۷:۰۱    
گروه استان ها دبیر کارگروه مد و لباس کشور گفت: اردبیل می تواند محور اصلی جشنواره بین المللی مد و لباس فجر در سال های آینده باشد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور گفت: طراحان لباس به سمت عرضه پوشاک نوین الهام گرفته از نمادهای سنتی و تاریخی ایرانی- اسلامی حرکت کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
دبیر کارگروه مد و لباس کشور گفت: باید با یک عزم ملی، پوشش های سنتی و اصیل استان اردبیل به صورت ویژه احیا شوند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
در آیینی از مشارکت کنندگان در جشنواره مدولباس در اردبیل تجلیل به عمل آمد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان اردبیل، در آیینی که باحضور سیده مرضیه شفاپور، دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور و عبدا.. ...
دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس استان یزد با اشاره به عضویت هنرمندان خانه مد در صندوق اعتباری هنر گفت: هنرمندان خانه مد می توانند با ثبت آثار از مزایای صندوق اعتباری هنر استفاده کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
پارچه های دستباف یکی از بهترین نوع پارچه ها هستند که متأسفانه به دلیل توسعه صنایع به فراموشی سپرده شده اند، اما در خراسان شمالی بانوان پرتلاش در حوزه مد و لباس اقدام به احیای این هنر برجسته کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۸:۴۸    
نخستین نمایشگاه ملزومات حجاب و عفاف استان به همت انجمن طراحان مد و لباس در نگارخانه شهید آوینی در حال برگزاری است.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
جوادیان زاده با اشاره به قالب جدید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حوزه مد و لباس گفت: هم اکنون 30 خانه مد در استان یزد فعالیت می کنند.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
برگزیدگان رویداد مجازی مد و لباس یزد با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان معرفی شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۹:۲۴    
این نمایشگاه به دو روش مجازی و حضوری در مجتمع فرهنگی هنری ارشاد خرم آباد برگزار می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- در شرایط کرونایی بسیاری برنامه های داخل و خارج از کشور از جمله مناسبت های مربوط به دهه مبارک فجر و جشنواره های فرهنگی و بین المللی مجازی برگزار شدند و در خارج از کشور و در ژاپن هم در این ایام برنامه های مختلفی پیش بینی و اجرا شد.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه فنی و حرفه ای از راه اندازی آزمایشگاه مجازی در نیم سال دوم سال تحصیلی 99-1400 خبر داد.