جمعه ۰۸ بهمنساعت ۰۳:۲۳Jan 2022 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نشاط اجتماعی»

خبرگزاری تسنیم   ۲ ساعت پیش    
گروه استان ها درحالی که این روزها نبود نشاط اجتماعی عاملی برای افزایش آسیب ها در جامعه به شمار می رود؛ کارشناسان براین باورند که پژوهش های علمی نشان می دهد کاهش نشاط اجتماعی مستقیم در ابعاد مختلف زندگی افراد اثرگذار است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۳:۲۳    
اراک - ایرنا - شهردار اراک گفت: سه طرح فرهنگی با رویکرد تقویت نشاط اجتماعی در حوزه مدیریت شهری اراک هدفگذاری شده که به زودی عملیات اجرایی آن آغاز می شود.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۰۸:۳۵    
در راستای ارتقاء سطح سلامت روان کارکنان و ایجاد انگیزه ، شور و نشاط اجتماعی ، مراسم دورهمی بانوان شاغل بهزیستی بندرعباس در محل پارک بانوان شهید سایانی برگزار شد .
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۱:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل _ ایرنا _ سرپرست فرمانداری خلخال گفت: هشتمین جشنواره بازی ها و ورزش های زمستانی خلخال با هدف نشاط اجتماعی ، استفاده از ظرفیت های زمستانی منطقه و نیز معرفی جاذبه های طبیعی و گردشگری این شهرستان در دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی برگزار خواهد شد.
صدا نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۲۲:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
علت آسیب های اجتماعی تک بعدی نیست. از جنبه های مختلف باید به بررسی آن نشست. هرچند عامل اقتصادی یکی از عوامل اصلی در رشد آسیب های اجتماعی می باشد، اما این عامل به تنهایی نقش بازی نمی کند ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۲۱:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا - معاون سیاسی امنیتی استانداری اصفهان گفت: با توجه به عوارض کرونا بر روح و روان مردم و آسیب های که بر مسائل فرهنگی جامعه وارد شده لازم است که با ایجاد نشاط اجتماعی بویژه در ایام الله دهه فجر باعث کاهش این دست از آسیب ها شویم.
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان گفت: باید با برنامه های مناسب و پرمحتوا و با کیفیت تلاش شود تا در جامعه با افزایش نشاط اجتماعی و تقویت روحیه امید، از فرصت دهه فجر برای تحکیم وحدت در جامعه استفاده شود.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۱:۵۲    
موسوی چلک، مددکار اجتماعی با اشاره به اینکه شوربختانه در مقیاس جهانی کشور ما از لحاظ میزان شادی در پایین ترین رده ها قرار دارد گفت: در برخی کشور ها مردم شادترند و در کشوری مانند ایران این شادی به کم ترین اندازه ممکن وجود دارد ...
معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قزوین خبر داد: جشنواره فیلم فجر از 15 تا 22 بهمن ماه 1400 در قزوین برگزار می شود
دانا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۳:۴۸    
محمد آزاد گفت: در کنار اقدامات نرم افزاری و سخت افزاری نیازمند نشاط اجتماعی و بهره مندی از تمام ظرفیت ها در ارتقای سلامت فردی و اجتماعی هستیم.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۰:۵۲    
فرماندار رامسر گفت: در کنار اقدامات نرم افزاری و سخت افزاری نیازمند نشاط اجتماعی و بهره مندی از تمام ظرفیت ها در ارتقای سلامت فردی و اجتماعی هستیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۶:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
اراک- شهردار اراک گفت: المپیاد ورزشی جام پرچم با شرکت 2 هزار ورزشکار کودک و نوجوان رده سنی زیر 16 سال در اراک برگزار می شود و رویکرد این رویداد ارتقا و تقویت نشاط اجتماعی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۱:۵۲    
برنامه یک روز شاد زمستانی با هدف ایجاد شور و نشاط اجتماعی در خانواده های ایلامی، برگزار خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۲:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- استاندار اصفهان گفت: آمار نامناسبی در زمینه ناهنجاری های اجتماعی داریم بهمین دلیل لازم است که بخشی از اعتبارات فرهنگی بمنظور افزایش نشاط اجتماعی در بین مردم هزینه شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
استاندار اصفهان با اشاره به لزوم افزایش نشاط اجتماعی، گفت: می خواهیم برخی طرح های فرهنگی را خودمان دنبال کنیم که هزینه ها را بالا می برد، در صورتی که مجموعه های فرهنگی در همان شهر وجود دارند که در شهر کارهای فاخر انجام می دهند و می توان از ظرفیت آن ها استفاده کرد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۰۹:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز سال 1401 را سال نشاط اجتماعی در تبریز خواند و گفت: به منظور افزایش نشاط اجتماعی بعد از آسیب های کرونا شعار بیایید همه بگوییم سیییب برای پویش همگانی یک قدم برای حال خوب انتخاب شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۹:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری البرز گفت: موضوع نشاط اجتماعی باید به صورت مستمر و مداوم در دستور کار دستگاه های اجرایی این استان قرار گیرد.
حوزه   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۲:۵۵    
حوزه/ سرپرست اداره کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی بر ضرورت امیدآفرینی و ایجاد نشاط اجتماعی در مراسم های جشن و سرور تاکید کرد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۲۳:۴۵    
سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز در نظر دارد در راستای افزایش نشاط اجتماعی شهروندان، بخش بزرگی از فعالیت های خود در سال 1401 رادر محور پویش همگانی شادی و نشاط برگزار کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۲:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رشت- رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با تأکید بر اهتمام همه دستگاه ها در برگزاری آیین های دهه مبارک فجر، گفت: این دهه فرصتی مناسب برای ایجاد نشاط اجتماعی است.
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۰۸:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان با بیان اینکه ایده آل مورد انتظار در حوزه زنان، فرآیند حمایت است، یادآور شد: برای ارتقای شاخص های توسعه استان از تمام ظرفیت ها در حوزه اجتماعی، فرهنگی، زنان و سلامت استفاده شود.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۲۳:۴۷    
رئیس شورای فرهنگ عمومی آشتیان گفت: جهت تکریم از شخصیت والای بانوی بزرگ اسلام مراسم و جشنهای مذهبی در شهرستان برگزار شود تا نشاط اجتماعی در بین مردم بیشتر شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۸:۳۹   + ۱۱ سایت دیگر  
روانشناس و استاد ممتاز دانشگاه تهران با بیان اینکه ازدواج نیازی فطری و ضرورتی اجتماعی و فرزندآوری لازمه حیات پویا و نشاط اجتماعی است، گفت: اینکه گفته می شود زنان بالای 35 سال بچه دار نشوند واماندگی فرهنگی است. در ازدواج و فرزندآوری سن زیستی و روانی مهم تر از سن شناسنامه ای است.
پانا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۸:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
تهران (پانا)- نایب رییس شورای اسلامی شهر تهران گفت بانک اطلاعات بسیار ارزشمندی در طرح رصد به دست آمد و اولویت هایی از مشکلات محلات شناسایی شد؛ همچنین شاهد هستیم به نوعی نخبگان و کنشگران محلات در تصمیم گیری مهم محلات مداخله داده شدند و به نوعی شاهد یک نشاط اجتماعی در میان کنشگران محلات بودیم. ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۲:۲۴   + ۶۰ سایت دیگر  
مدیرعامل پرسپولیس گفت: ما در باشگاه پرسپولیس از هرگونه کمک و همفکری برای حل مشکلات تیم استقبال می کنیم. تمام دغدغه ما اعم از اعضای هیات مدیره، کادر فنی و بازیکنان این است که دل هواداران را شاد کنیم و نشاط اجتماعی را به جامعه برگردانیم.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۲۱:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس سازمان امور اجتماعی کشور با بیان اینکه میل به ایجاد تغییرات اساسی در کشور در حال افزایش است، افزود: از سوی دیگر ظرف سالیان اخیر با افزایش فشار اقتصادی و معیشتی تاب آوری مردم کاهش یافته است.
پارسینه   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۰۹:۰۶   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 13، محمد هادی علی احمدی ، شهردار منطقه 13 گفت : پیرو سیاست مدیریت کلانشهر تهران مبنی بر زیست پذیری مطلوب شهر و ارتقا سلامت ، رفاه و نشاط اجتماعی و با توجه به افتتاح و فعالیت خانه مشارکت مردم در سلامت منطقه 13 ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۹:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه محلات کشور محل زندگی بخش مهمی از شهروندان جامعه ایرانی است، گفت: باید با راهبردهای فرهنگی و ورزشی بتوانیم شور و نشاط اجتماعی را در محلات تقویت کنیم و زندگی با کرامتی را برای ساکنین محله فراهم سازیم.
عصر اترک   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۱:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
ابوالحسن نجفی گفت: نشاط اجتماعی مسئله مهمی است که در شهر فاروج کمتر به آن پرداخته شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۰:۲۵    
ایسنا/خراسان شمالی فرماندار فاروج گفت: چیزی که در فاروج کم است نشاط اجتماعی است و زمان باقی مانده تا پایان سال، فرصتی برای آغاز رنگ نشاط گرفتن شهرستان است.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۲:۲۵    
بی رنگی در و دیوار شهر، المان های بی رمق گوشه و کنار، خیابان هایی که پای عابر پیاده را به خود باز نمی کنند و اجتماعات کم رنگ مردمی و... جای نشاط اجتماعی را در کوچه و خیابان گُم کرده است.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۵:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
عباسی با تاکید بر اینکه فعالیت مسئولان باید روستامحور و مردم محور باشد گفت: در ایام دهه فجر باید شادی و نشاط اجتماعی را افزایش داد و برنامه هایی نو، با مضمون معرفی دستاوردهای انقلاب اسلامی اجرا کرد.
استانداری قزوین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۱:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
استاندار قزوین گفت:در حوزه ورزش همگانی باید با برگزاری همایش های پیاده روی، شادابی و نشاط اجتماعی را در سطح استان توسعه و گسترش دهیم.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
استاندار قزوین گفت: ورزش بهترین ابزار ایجاد نشاط اجتماعی است و در صورت سرمایه گذاری در این عرصه می توانیم آسیب های اجتماعی و دیگر هزینه های تحمیلی به جامعه را کاهش دهیم.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۱۲:۴۲    
عباسی با بیان اینکه در سفر پیش روی رئیس جمهور رایزنی های لازم با دولت برای رفع نیازهای تالار مرکزی شهر رشت انجام می شود گفت: بازگشایی تالار مرکزی شهر رشت نقش تعیین کننده ای در ایجاد نشاط اجتماعی در دوران پساکرونا خواهد داشت.
گیلانستان   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۱۷:۴۸    
استاندار گیلان گفت: از ظرفیت اساتید، طرح های پژوهشی و مطالعاتی برای ایجاد نشاط اجتماعی در دوران پسا کرونا استفاده شود.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۱۶:۲۸   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای گفت: ورزش در همه روابط اجتماعی، اقتصادی و سیاسی تاثیرگذار است و بدون شک موفقیت ورزش در کشور با خود شادابی و نشاط اجتماعی می آورد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۱۷ - ۲۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه شیروان گفت: فضای مجازی باید فضای امید و نشاط اجتماعی و کمک به کار و تلاش بیشتر و مطالبه مستند باشد اما اگر فضای مجازی تبدیل به فضای تخریب، توهین و دلسرد کردن مردم گردید، حق و باطل مخلوط خواهد شد.
سینما سینما   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۵:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
در آستانه پایان دومین جشنواره فیلم کوتاه سلفی 20، پوستر این رویداد سینمایی با طرحی از روژان ایرجی رونمایی شد. به گزارش سینماسینما به نقل از روابط عمومی جشنواره فیلم کوتاه سلفی20، با نزدیک شدن به پایان مهلت داوری مردمی آثار دومین دوره این رویداد ...
سلسله کارگاه های آموزشی نشاط اجتماعی در راستای اجرای طرح ماموریت کتابخانه من به کتابخانه عمومی دکتر عباس حری شهرستان مشهد برگزار شد.
گیل ابراز   ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۱۵:۵۶   + ۱۳ سایت دیگر  
گیل ابراز سید امیر حسین علوی شهردار رشت گفت: پارک گیلانه، پارک سالار مشکات و باغ ژاپنی تا دهه فجر به بهره برداری خواهند رسید. به گزارش واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت – سید امیر حسین علوی شهردار رشت امروز دوشنبه 13 دی ماه 1400 رویکرد شهرداری به ویژه در دوره مدیریتی جدید را ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۰۹:۲۸    
ایسنا/مرکزی اراک یکی از آن شهرهایی است که اوضاع خوبی در حوزه نشاط اجتماعی ندارد، این مسئله، مسئله امروز و دیروز این شهر نیست، سالهاست که از این مشکل در اراک سخن گفته می شود، مردمش کمتر می خندند و هر روز که می گذرد بیشتر از روز قبل، کم حوصله می شوند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۱۰ - ۱۴:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، در این همایش پیاده روی 300 ورزشکار مسیر سه کیلومتری بلوار ارم تا مجموعه توریستی عباس آباد همدان را پیمودند. در این مراسم پیاده روی مربیان ورزش صبحگاهی همدان با برپایی حرکات کششی و نرمشی نیز تحرک و نشاط اجتماعی را برای عموم رقم زدند ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۱۰ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، مراسم پیاده روی خانوادگی از ساعت 8و نیم صبح امروز با شرکت بیش از سه هزار علاقه مند ورزشی از سطح شهر تهران از میدان ولیعصر(عج) آغاز که برخی از کمیته های ورزشی نیز در مسیر با برپایی حرکات کششی و نرمشی نیز تحرک و نشاط اجتماعی را [...]
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۰/۱۰/۰۹ - ۱۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ هوشنگ بازوند در جلسه شورای آموزش و پرورش استان کرمانشاه که با حضور معاون وزیر آموزش و پرورش در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۹ - ۱۰:۰۲    
رییس شورای اسلامی شهر آران و بیدگل از افزایش فضای ورزشی بانوان در این شهر به منظور ایجاد شور و نشاط اجتماعی خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۹ - ۰۸:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - جامعه شناس و استاد دانشگاه معتقد است نشاط با همبستگی اجتماعی رابطه ای کاملا مستقیم دارد زیرا نشاط مقوله ای فردی و در خلاء نیست و در نتیجه ارتباط با دیگران معنا و مفهوم یافته و ساخته می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۷ - ۰۹:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس کمیسیون ورزش و جوانان شورای اسلامی شهر تبریز ورزش را عاملی برای ایجاد نشاط اجتماعی در بین جوانان برشمرد و گفت: باید در راستای احیاء ورزش همگانی اقدامات درخوری ترتیب داده شود تا جوانان بتوانند از این مهم بهره گیرند.
اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۴۰۰/۱۰/۰۵ - ۰۳:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس انجمن آموزش پزشکی ایران گفت:از سرم مادران باردار به عنوان دارو برای درمان مبتلایان به ام اس استفاده می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۱۳:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
استاندار کرمانشاه، از تهیه و تدوین سند ارتقای نشاط اجتماعی در استان خبر داد.