جمعه ۰۴ اسفندساعت ۰۰:۵۹Feb 2024 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نشاط اجتماعی»

ایمنا   ۵ ساعت پیش    
شهردار همدان گفت: باید با استفاده از ظرفیت های فرهنگی بسیاری که در همدان نهفته است، برای ایجاد شور و نشاط اجتماعی در سطح شهر استفاده شود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۱:۴۱    
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان البرز؛ سعیدی مقدم رئیس اداره امور شاهد و ایثارگران آموزش و پرورش استان البرز از آغاز رقابت های ورزشی کارکنان و دانش آموزان مدارس دوره متوسطه شاهد این استان خبر داد. ...
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۰:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان کردستان ضمن دعوت از آحاد مردم استان به صلح، سازش و مودت، گفت: اگر فرهنگ صلح و سازش در جامعه نهادینه شود، معضل اطاله دادرسی و هزینه های مادی و معنوی ناشی از رسیدگی های قضایی کاهش می یابد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۰۸:۰۵    
زنجان - ایرنا - 110 سازمان مردم نهاد در استان زنجان ثبت شده که از این تعداد 53 سمن عمدتا در حوزه های علمی، فرهنگی و قرآنی فعالند و برای کاهش آسیب ها و افزایش نشاط اجتماعی تلاش می کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۲۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
یزد- معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم گفت: آورده فعالیت های دانشجویی در قالب برنامه هایی همچون جشنواره رویش، نشاط اجتماعی است.
روزنامه نوآوران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۹:۱۱    
شهردار منطقه 22 توانمندسازی کودکان و نوجوانان در تمام زمینه ها مهم ترین پیامد نشاط اجتماعی در منطقه است.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۴:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
کد خبر: 917724 / دیروز, 12:56 / شهر رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان گفت: برنامه های هفته جوان با برپایی نمایشگاه صنایع دستی و هنرهای سنتی در خانه تاریخی طباطبایی آغاز شد. ...