شنبه ۰۳ آبانساعت ۱۹:۰۶Oct 2020 24

جدیدترین‌های «نشاط اجتماعی»

سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۲۱:۵۸    
چهارمین برنامه نشاط اجتماعی در روستای قشلاق دوم شهرستان قرچک اجرا شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۱:۰۳    
خمین - ایرنا - شهردار خمین گفت: 11 هزار متر از میادین و معابر خمین امسال رنگ آمیزی و مناسب سازی شده که این اقدامات در راستای زیباسازی شهر و افزایش نشاط اجتماعی بوده است.
فرمانداری لنجان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۴:۱۳    
جلسه مشترک کارگروه اجتماعی، فرهنگی، سلامت و بانوان و خانواده و شورای فرهنگ عمومی و ستاد اقامه نماز شهرستان در آخرین هفته از مهرماه 99 به ریاست خدامراد صالحی فرماندار شهرستان و با حضور اعضا تشکیل گردید ...
بسمه تعالی ورزش به عنوان پدیده اجتماعی و فرهنگی، نقشی اساسی و بنیادی، در زندگی امروز دارد. و موجب رمز سلامت، تندرستی و پویایی است و توسعه آن، ارتقاء سلامت عمومی و افزایش روحیه و نشاط اجتماعی را به دنبال خواهد داشت. ...
اشکذر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۱۶    
فرماندار شهرستان اشکذر با اشاره به تاثیر نشاط اجتماعی بر کیفیت زندگی شهروندان؛ بر توجه بیشتر به ارتقای فعالیت ها و امکانات ورزشی این شهرستان در راستای افزایش شور و نشاط و کاهش آسیب های اجتماعی تأکید کرد.
سبلانه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل ورزش وجوانان استان اردبیل گفت: طرح آوای ورزش در همسایگی در راستای نشاط اجتماعی و سلامتی عموم مردم به ویژه ساکنین مجتمع های مسکونی تا زمان رهایی از شر کرونا ادامه خواهد داشت.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۴۱    
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان مرکزی با انتشار پیامی هفته تربیت بدنی را به همه معلمان و تلاشگران عرصه تربیت بدنی دانش آموزی تبریک گفت. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۵۶   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی معتقد است: دو بخش از بخش های مهمی که می تواند به ایجاد نشاط اجتماعی و نیز توسعه رفاه اجتماعی در جامع کمک کند بخش گردشگری و بخش ورزش است.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۱۶    
بی تردید ورزش را می توان به عنوان رکن اصلی جامعه بشری نام نهاد که توانسته در ساختار زندگی افراد، نقش مهمی ایفا کند. همگانی کردن ورزش را بی تردید می توان به عنوان رکن اصلی جامعه بشری نام نهاد، که توانسته در ساختار زندگی افراد، نقش مهمی ایفا کند ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر تبریز گفت: امیدواریم شهرداری و شورا بتواند در زمینه ورزش همگانی و برقراری شور و نشاط اجتماعی فعال تر باشد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۸:۵۲    
تهران- ایرنا- ورزش به عنوان یکی از مهم ترین ارکان تأمین شادابی و سلامت، جسم و روح در زندگی افراد، نقشی اساسی و بنیادی ایفا می کند. در ایران نیز به منظور ترغیب همگان به انجام فعالیت های ورزشی ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۹:۲۹    
به مناسبت بزرگداشت روز "عصای سفید" سومین "برنامه نشاط اجتماعی" در روستای داوودآباد قرچک اجرا شد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۶:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ایرنا، سید عباس صالحی روز چهارشنبه در سی و ششمین اجلاس عمومی شورای عالی استان ها که در محل مجلس قدیم برگزار شد، افزود: در مباحث مربوط به فرهنگ عمومی، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، شوراها و شهرداری ها و همینطور شورای عالی استان ها مسئولیت هایی دارند ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۴:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی تاکید کرد که حوزه ورزش با ارتقا سطح سلامتی و ایجاد نشاط اجتماعی در تاب آوری جامعه در برابر آثار سو ویروس کرونا نقش مهمی ایفا می کند.
شهر فردا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
بیش از 120 هزار متر مربع رنگ پوششی در راستای نگهداشت شهر طی شش ماه نخست سال در منطقه 15 اجرا شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۵۸    
معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی در جلسه مجازی دفتر توسعه ورزش مناطق روستایی و عشایری عمومی سازی ورزش باهدف ارتقا سلامتی ونشاط اجتماعی را مورد تاکید قرار داد.
شهر بیست   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۲۰:۴۱    
شهر بیست/ معاون خدمات شهری شهرداری قم با تأکید بر مشارکت و پویایی شهروندان و مدیران در توسعه فضای سبز گفت: مشارکت پویای مردم در توسعه، حفظ و نگهداری فضای سبز عامل افزایش نشاط اجتماعی در جامعه و کاهش آسیب های اجتماعی خواهد بود.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۹:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی شورای اسلامی شهر خرم آباد گفت: وقتی یک نفر فوت می کند تعداد زیادی بنر تسلیت از طرف خانواده و اقوام بر در و دیوار شهر نصب شده و علاوه بر تأثیری که بر کاهش نشاط اجتماعی می گذارد، گاهی به یک رقابت نادرست تبدیل می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۹:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
علی بخشی زاده با بیان اینکه رادیو باید جریان ساز، پرسشگر و صدای مردم باشد، بر ضرورت امیدآفرینی و افزایش نشاط اجتماعی در این رسانه تاکید کرد.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۹:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون جدید صدای رسانه ملی با بیان اینکه رادیو باید جریان ساز، پرسشگر و صدای مردم باشد، بر ضرورت امیدآفرینی و افزایش نشاط اجتماعی در این رسانه تاکید کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۸:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
تبریز- ورزش سوارکاری و صنعت پرورش اسب در آذربایجان شرقی دارای پتانسیل های نهفته ای بوده و در صورت توجه بیشتر مسئولین امر می تواند سبب افزایش نشاط اجتماعی شده و تبدیل به صنعتی پولساز شود.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۰:۱۳    
عضو شورای شهر بندرعباس گفت: بندرعباس و کیش شرایط جوی یکسانی دارند اما میزان امکانات رفاهی و تفریحی که لازمه افزایش نشاط اجتماعی است در این دو شهر قابل مقایسه نیست و شهر ما کاستی های زیادی دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۰۷:۵۴    
کرمان - ایرنا - مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان گفت: اجرای مسابقات پرتحرک و هدفمند گنج یابی، ابزاری برای توسعه نشاط اجتماعی در جامعه و نهادینه کردن این امر مهم است که می تواند به افزایش شور اجتماعی در استان کمک کند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۳:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
استاندار فارس گفت: ورزش نعمات و مزایای متعددی به دنبال دارد که از آن جمله میتوان به اثرگذاری در روند توسعه و پیشرفت جامعه و ایجاد شادی و نشاط اجتماعی اشاره کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۸:۵۴    
برنامه نشاط اجتماعی در روستای ولی آباد توسط اداره بهزیستی قرچک با همکاری مجتمع طلوع سبز و دهیاری روستا برگزار شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۲:۲۰    
یک پیروزی ورزشی، یک برد دلچسب و یک نتیجه رضایت بخش در مسابقه ای ورزشی چنان شور و نشاط اجتماعی ایجاد می کند که حتی سخت ترین شرایط را هم برای ساعات یا روز هایی به عقب می راند. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۳:۵۸    
علیرضا محبی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان پارس آباد، با هدف ایجاد شور و نشاط اجتماعی جشنواره فرهنگی و ورزشی کارکنان دولت در هفته تربیت بدنی و ورزش برگزار خواهد شد.
برترین ها / جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۴:۵۴   + ۲۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رییس سازمان برنامه و بودجه بر حمایت از ورزش ایران از نظر مالی در سال جاری و سال آینده تاکید کرد. محمدباقر نوبخت در نشستی که با حضور وزیر ورزش و جوانان ...
بانکداری الکترونیک   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۲:۴۴   + ۵۶ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، در تفاهمنامه ای که به امضای دکتر علی اصغر مونسان وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و دکتر محمد بیگدلی مدیرعامل بانک ملت رسید ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۸:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - استاندار یزد با اشاره به لزوم تامین امکانات ورزشی برای سلامتی و نشاط اجتماعی ، ایجاد فضای اختصاصی برای دوچرخه سواری بانوان را خواستار شد و گفت: باید به اصل ورزش به ویژه این رشته برای اقشار مختلف توجه کنیم.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۵:۴۹    
نجمه جهان تیغ؛ به گزارش خبرگزاری برنا از گرگان؛ افراد در جامعه امروز با بروز معضلات و مشکلات اقتصادی و اجتماعی متعددی که گریبان گیر خانواده ها شده است مواجه هستند که این موضوع تاثیر فراوانی بر کیفیت زندگی اجتماعی و خانوادگی آنان خواهد داشت از این رو بایستی برای ایجاد نشاط اجتماعی توسط مسئولین و ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۰۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
علیرضا محبی در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی هفته تربیت بدنی در شهرستان پارس آباد گفت: ورزش رمز سلامتی ،تندرستی و پویایی و نشاط اجتماعی را به دنبال خواهد داشت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۷:۴۴   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس کمیته ورزش شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه هفته تربیت بدنی، آغازی بر اجرای فعالیت های متنوع ورزشی در کاهش اثرات زیان بار کروناست گفت: ورزش های رویداد محور مهم ترین راهکار برای سلامت و نشاط اجتماعی هستند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۲۱:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
علیرضا پاک دل در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد و امام جمعه یاسوج، ضمن تقدیر و تشکر از حمایت های ارزشمند نماینده ولی فقیه به ورزش، اظهار کرد: ورزش عامل نشاط اجتماعی در بین همه گرفتاری هایی بوده که بخش زیادی از آنها به تحریم های ظالمانه بر علیه کشورمان برمی گردد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۹:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
محمد امین زاده روز سه شنبه در دیدار با اعضای کانون حمایت از حیات وحش آبزیان بوکان افزود: سازمان های مردم نهاد با حضور در بخش های مختلف اجتماعی و فرهنگی جامعه می توانند اثر بخشی و کارآمدی خود را چندین برابر افزایش دهند ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۱:۱۲    
نشاط اجتماعی و ارتقای سطح زندگی شهروندی در گرو مدیریت شهری مناسب است و اجرای جدیدترین طرح مصوب با عنوان (پیاده راه سازی یکی از خیابان های اصلی مرکز شهر اراک) تاثیر شگرفی در ایجاد این دو مهم ندارد.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
در جامعه ای که سیاستمداران و نهادهای آن خود باعث بازتولید افسردگی می شوند، چگونه می توان انتظار داشت که مردم از شادکامیِ بالایی برخوردار باشند و کمتر میل به خودکشی داشته باشند؟ بر اساسِ میانگین آمارهای نشاط اجتماعی که سازمان های معتبر جهانی آن را ارایه کرده اند ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۲:۰۶    
نشاط اجتماعی با ارتقا سلامت جامعه ارتباط مستقیمی دارد، زمانی که انسان در طبیعت و پارک ها ورزش میکند با نگاه به طبیعت وحضور در فضاهای سبز باتنفس هوای پاک درواقع به سلامت روحی و جسمی خودکمک میکند.
روزنامه همدان پیام   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۹:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
■ تلفیق پروژه های عمرانی با فرهنگ ایثار و شهادت آئین افتتاح پارک شهید ارسلان عزیزی با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و ایجاد شور نشاط اجتماعی بین شهروندان با حضور شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر همدان، شهردار منطقه 3 و سایر مسئولان برگزار شد. ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۶:۵۸    
ایجاد فضاهای ویژه در محورهای تاریخی شهرها علاوه بر ایجاد درآمد برای شهر و شهروندان، نشاط اجتماعی و برندی برای شهرها ایجاد خواهد کرد؛ اینکه چقدر از این ظرفیت و پتانسیل شهرها استفاده شود موضوع مهمی است که باید کارشناسان برنامه ریزی شهری به آن توجه کرده و پیشنهادات خود را به مدیران شهری ارایه کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۱:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیل رانی ایران از برگزاری 30 رالی تور گردشگری با رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی جهت ایجاد نشاط اجتماعی خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۸:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس هیات ورزش همگانی استان تهران گفت 1600 پویش مردمی آماده باش ورزشی از دهم مرداد تا اول مهر ماه در جهت نشاط اجتماعی در سطح استان تهران برگزار شد.
شمس خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۹:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
اجرای پروژه های عمرانی در هر شهر باعث افزایش نشاط اجتماعی ، ایجاد ارزش افزوده و نیز تسهیل عبور و مرور،افزایش ضریب امنیت ، و بسیاری از موارد مثبت دیگر می شود ...
فکر اقتصادی   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۵:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
آغاز ویژه برنامه های هفته گردشکری در منطقه 13 برگزاری جشنواره فتوواک ، تور مجازی و نواختن زنگ گردشگری شهردار منطقه 13 از آغاز ویژه برنامه های هفته گردشگری در این منطقه خبر داد و گفت : این ویژه برنامه ها با رویکرد ارتقا فرهنگ گردشگری شهروندان تهرانی و افزایش نشاط اجتماعی در نیمه اول [...]
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان گفت: در امر معرفی دفاع مقدس باید کوشا باشیم و هرچقدر بتوانیم آموزه های آن دوران را در جامعه بگسترانیم، نشاط اجتماعی افزایش داده شده و مؤلفه های بهزیستی فرهنگی نیز محقق خواهد شد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۲۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
ندا علیزاده : امروز میزان احساس رضایت از زندگی و نشاط از عوامل پیشرفت شاخصی برای سنجش توسعه یافتگی جوامع به شمار می رود. این درحالی است که در کشور ما به موضوع شادی و نشاط اجتماعی در سطح کلان توجهی نشده است ...
پایگاه خبری حسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۲۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
هفته قبل رئیس جمهور محترم پیروزی ملت ایران در روزهای شنبه و یکشنب هفته جاری را پیشاپیش تبریک گفتند. به یقین جناب آقای دکتر روحانی به خوبی به این امر واقف هستند که باید به کسانی تبریک گفت که صاحب موفقیت شده و مشکلات را پشت سر گذاشته باشند و در کنار فائق آمدن بر گرفتاری ها و مشکلات ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۲۱:۱۹    
رئیس اداره فرهنگ وارشاداسلامی شهرستان ملکشاهی، ازبرگزاری کارگاه های آموزشی با موضوع، آسیب های اجتماعی و نشاط اجتماعی دراین شهرستان خبرداد.
یافته   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۱:۵۶    
ورزش قهرمانی؛ فراموش شده در لرستان چاپ ایمیل ورزش قهرمانی دو جنبه فراگیر دارد که آن را شایسته توجه ویژه و سرمایه گذاری می کند. نخست شور و نشاط اجتماعی است؛ یعنی مردم اصلی ترین پایه ورزش قهرمانی هستند ...