یکشنبه ۲۸ شهریورساعت ۲۲:۱۵Sep 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نشاط اجتماعی»

گروه استان ها- دبیر بنیاد غدیر استان مرکزی گفت: ایجاد نشاط اجتماعی و انقلابی رویکرد فعالیت های بنیاد غدیر در استان مرکزی است.
خبرگزاری فارس   ۶ ساعت پیش    
استاندار خراسان جنوبی داشتن نشاط اجتماعی و انگیزه را لازمه توسعه و پیشرفت در جامعه دانست و گفت: فعالیت های فرهنگی همانند آب حیات است و اگر جامعه ای از اینگونه اقدامات خالی شود گرفتار آفت می شود.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۲۳:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر شهری و شوراهای استانداری تهران روز شنبه در این مراسم ها اظهار داشت: مجموعه مدیریت شهری بایستی امید آفرینی برای شهروندان، اطمینان بخشی به ارباب رجوع و ایجاد نشاط اجتماعی را سرلوحه کار خود قرار دهند ...
عصر اترک   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۰:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
دبیر کمیته نظارت بر سلامت اماکن ورزشی خراسان شمالی از بازگشایی اماکن ورزشی سراسر استان از امروز خبر داد و گفت: برای فعالیت ورزش های همگانی و ایجاد نشاط اجتماعی عمومی در بوستان ها و پارک های استان هم برنامه ریزی شده است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۱:۴۸    
اردوی جهادی طرح حیاط پویا با هدف ایجاد نشاط اجتماعی و انگیزه آفرینی به همت دانش آموزان بسیجی گروه جهادی شهید محمد حسین علم الهدی حوزه بسیج دانش آموزی شهید فهمیده 4 اراک برگزار شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۹:۰۵    
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهرود گفت: مجتمع ها، پایگاههای فرهنگی و هنری در هر شهرستان هستند و توجه بیشتر مسئولان به این مجتمع ها باعث رشد، شکوفایی و نشاط اجتماعی در جامعه می شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۶:۰۷    
مسئول برگزاری پویش دوشنبه های کار استان البرز، گفت: با توجه به اهمیت سلامت روحی و جسمی کارگران و برای بهره وری و نشاط اجتماعی جامعه کار و تلاش، پویش دوشنبه های کار از ابتدای سال جاری هر هفته در واحدهای تولیدی استان، برگزار می شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۳:۰۱    
بسیج هنرمندان اراک با هدف بالابردن شور و نشاط اجتماعی نوجوانان، در روستای امامزاده ورچه از توابع شهرستان خمین اردوی جهادی برگزار کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۰:۳۷    
صحرانورد گفت: به مناسبت هفته دفاع مقدس، اردوی جهادی هنرمندان بسیجی در روستای امامزاده ورچه ، به منظور محرومیت زدایی با رویکرد بالا بردن شور و نشاط اجتماعی نوجوانان برگزار شد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۲۳:۳۴    
رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد گفت: امروزه در سراسر دنیا ورزش های خیابانی که علاوه بر تحرک بدنی، جنبه تفریحی را هم داشته باشد، طرفداران زیادی را داشته و می تواند نقش بسیار موثرتری را در افزایش شدید تحرک بدنی آحاد شهروندان در همه سنین و نیز ارتقای نشاط اجتماعی را داشته باشد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - دبیر کمیسیون فرهنگی و هنری مجمع ملی جوانان کشور گفت: در شرایط کرونا و مشکلات اقتصادی، اغلب افراد دچار محدودیت در فعالیت های خود شده اند که نیاز است ضمن افزایش تاب آوری، نشاط اجتماعی در جامعه بویژه برای جوانان با بهره گیری از ظرفیت فرهنگی و هنری ملی - اسلامی افزایش یابد.
خبر دیشموک   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۳:۴۴    
سروان کریم انصاری فرمانده حوزه مقاومت بسیج دیشموک اظهار کرد: نشست پیشگیری از آسیب های اجتماعی با موضوع (اعتیاد) در دیشموک برگزار می شود. وی افزود: اعتیاد بلای خانمان سوزی است که پیشگیری از آن نیازمند آموزش و اطلاع رسانی متناسب با اقشار هدف این آسیب اجتماعی، ایجاد سرگرمی سالم ...
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۲۱:۲۳   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: رئیس جمهور با بیان اینکه برخی دم از این می زنند که دوباره محصولات کره ای وارد کشور شود، گفت: اجازه نمی دهیم واردات تولید را تحت الشعاع قرار دهد. ...
استانداری قزوین   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
استاندار قزوین بیان داشت: سرمایه گذاری در ورزش موجب خلق ثروت شده و نشاط اجتماعی را در جامعه افزایش می دهد و این مهم نیازمند برنامه ریزی است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۰۹:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
دانش آموزان و فرهنگیان استان اردبیل با کسب18 عنوان برتر کشوری در دهمین جشنواره نوجوان سالم وبخش ابتکارات جامعه محور کانون یاریگران زندگی افتخاری دیگر برای استان کسب کردند. ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۲۱:۱۴    
اردوی جهادی حوزه بسیج دانش آموزی شهید فهمیده 2 در دبستان حدیث با عرصه فعالیتی حیاط پویا برگزار شد و جهادگران بسیجی در راستای ایجاد نشاط اجتماعی در حیاط مدرسه نقش آفرینی کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۶:۰۷    
یاسوج - ایرنا - جانشین سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: اقتضای شرایط امروز جامعه ایجاب می کند که کلید واژه اول فضای رسانه ای در کشور و استان امید به آینده و تقویت نشاط اجتماعی باشد.
هه وال موکریان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۳:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش هه وال موکریان ، محمدمهدی شهریاری در آئین تجلیل از سه بازیکن شایسته استان عضو تیم ملی والیبال نوجوانان ایران که موفق به کسب مقام سوم جهان شدند ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۰:۲۳    
ایسنا/خراسان جنوبی معاون فرهنگی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی گفت: سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی شعبه خراسان جنوبی با بهره گیری از دانشجویان فعال دانشگاه ها در طول سال، برنامه هایی با مضامین مختلف برگزار می کند تا شور و نشاط اجتماعی را در محیط دانشگاه ها استمرار بخشد.
عصر کاسپین   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۳:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: ایجاد انگیزه و نشاط برای کارگران با برگزاری رویدادهای ورزشی در جامعه کار و تلاش از جمله اهداف مهم اداره کل است. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۱:۳۳    
معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش وجوانان استان البرز گفت: فعالیت اتوبوس نشاط اجتماعی با بهتر شدن شرایط کرونایی از سر گرفته خواهد شد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مترجم کتاب پیشگیری از خودکشی معتقد است؛ متاسفانه خودکشی یکی از مهم ترین علت های مرگ ومیر در جهان ازجمله کشور ماست و هرساله میلیون ها نفر اقدام به خودکشی می کنند
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۱۵:۵۰    
جلسه هم اندیشی نامزدهای انتخابات ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهرستان بجستان باحضور شهردار و کاندیداهای این دوره و اصحاب رسانه، جهت ارائه پیشنهادات درمحل دفتر شورا برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۱۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با تاکید براینکه تقویت امید و نشاط اجتماعی ملاک برنامه ها باشد، گفت: حاشیه نشینی کانون شکل گیری آسیب های اجتماعی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۸:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مشاور نماینده ولی فقیه در بنیاد غدیر استان مرکزی گفت: توجه به مناطق محروم و حاشیه شهر، ایجاد نشاط اجتماعی و انقلابی، اجرای برنامه های فرهنگی با محوریت برگزاری برنامه ها در مساجد و... از اهداف بنیاد غدیر است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۷:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام مرادی گفت: در سال جاری مهم ترین رویکرد برنامه های غدیر در استان مرکزی، توجه به مناطق محروم و حاشیه شهر بود که علاوه بر اقدامات حمایتی، برنامه های فرهنگی در راستای ایجاد نشاط اجتماعی و انقلابی نیز برگزار شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۲۰:۳۵   + ۴۲ سایت دیگر  
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری : رئیسی گفت: تداوم و تقویت اعتماد مردم موجب تقویت سرمایه اجتماعی و افزایش مشارکت و نشاط اجتماعی خواهد شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۲۰:۱۰   + ۵۷ سایت دیگر  
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری : رئیسی گفت: تداوم و تقویت اعتماد مردم موجب تقویت سرمایه اجتماعی و افزایش مشارکت و نشاط اجتماعی خواهد شد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۰۹:۱۱    
یک کارشناس برنامه ریزی شهری گفت: نمی توان تأثیر محیط ها و فضاهای شهری را در ارتقای روحیه و روان شهروندان نادیده گرفت، زیرا از طریق محله و محیط زندگی و فراهم شدن شرایط پیاده روی و ارتباطات اجتماعی تأثیر خود را می گذارند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۱۴:۲۶    
دکتر عباس نعیمی جورشری جامعه شناس ، پژوهشگر و مدرس دانشگاه در گفتگویی اظهار داشت : ورزش های همگانی ، باارتقای روحیه جمعی ، حس همدلی وانسجام ارتباطی ، (تنها ماندن) را نفی میکند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۵/۲۷ - ۱۱:۳۵    
داشتن نشاط اجتماعی از نیازهای ضروری انسان ها به شمار می رود که ایجاد این مهم در سایه ترویج معروفات مهیا خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۲۶ - ۱۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
خیران آبادانی در راستای نشاط اجتماعی ، مجموعه وسایل بازی را در بوستان های آبادان نصب کردند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ - ۱۲:۲۵    
استاندار خراسان جنوبی گفت: هر جایی که اطلاعات و فرهنگ کمرنگ بوده و جهل حاکم باشد، خبری از توسعه، رفاه و نشاط اجتماعی نیست.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۱ - ۰۹:۳۴    
قزوین - ایرنا- مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین با اشاره به فعال بودن 300 سازمان مردم نهاد در بخش های مختلف در سطح استان ، گفت: سمن ها نقش مؤثری در کاهش آسیب ها و افزایش نشاط اجتماعی جامعه برعهده دارند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۵/۲۰ - ۲۳:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
نهاوند-فرمانده سپاه ناحیه نهاوند گفت: ناامید کردن مردم نسبت به انقلاب و آینده نظام از برنامه های دشمن است و رسانه ها هم در این بحث می توانند این برنامه دشمن را با امیدبخشی، نشاط اجتماعی و تولید محتوا خنثی کنند.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان در گفتگو با رادیو فرهنگ، گفت: رسانه های لرستان در زمینه آگاهی بخشی، ایجاد نشاط اجتماعی و وحدت و همدلی در استان و مقابله با بیماری کرونا، عملکرد موفقی داشته اند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۱۹ - ۱۸:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
اراک- رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر اراک گفت: این کمیسیون به دنبال افزایش نشاط اجتماعی در بین شهروندان است و پروژه های عمرانی با اولویت اوقات فراغت در اراک اولویت دارد.
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۱۹ - ۱۶:۳۱    
مرصاد نیوز: فرماندار هرسین در دیدار اصحاب رسانه گفت: خبرنگاران می بایست سبب همدلی و نشاط اجتماعی شوند و از جولان افراد سودجو در فضای رسانه ای جلوگیری کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۹ - ۱۴:۳۸    
ایسنا/سمنان سرپرست جدید شهرداری سمنان بر لزوم توجه به نشاط اجتماعی شهروندان و تکمیل پروژه های زیرساختی به عنوان دو اولویت مهم و ضروری مدیریت شهری در سمنان تاکید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۷ - ۱۵:۴۶    
ایسنا/خراسان جنوبی شب شعر کانون هنرمندان خراسان جنوبی با محور شور و نشاط اجتماعی در بیرجند برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۷ - ۱۱:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سفیر جمهوری اسلامی ایران در ژاپن ضمن تبریک افتخار آفرینی ورزشکاران و قهرمانان ملی کشور در المپیک توکیو، پیروزی ورزشکاران ایرانی در المپیک توکیو را موجب افزایش غرور ملی، نشاط اجتماعی و انسجام در خانواده بزرگ ورزش دانست.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۲۳:۱۹    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان ایلام ، نشاط اجتماعی یکی از مهم ترین و مؤثرترین شاخص های اجتماعی در گسترش احساس رضایت عمومی از زندگی، بسط تعاملات اجتماعی سازنده، رشد اعتماد عمومی و مشارکت همه جانبه اجتماعی به شمار می رود و دارای اثرات و آثاری مثبتی بر زندگی شهروندان است. ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۰۰:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
مراسم افتتاح پروژه های مدیریت شهری در منطقه 9 روز گذشته با حضور شهردار تهران برگزار شد. پیروز حناچی در این مراسم گفت: تلاش کردیم با هزینه کمتر و بهره وری بیشتر شهر را اداره و فروش تراکم و حرکت خارج از برنامه را اصلاح کنیم. ...
اتحاد خبر   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۹:۲۱    
اتحاد خبر: عبدالحمید صفایی از پیشرفت فیزیکی 70 درصدی پروژه شاخص پارک آبی تفریحی شهر خارگ خبر داد.شهردار خارگ با اعلام این خبر افزود : مجموعه شهرداری و شورای شهر خارگ طی دوره جاری با رویکردی ویژه نسبت به مقوله توسعه سرانه پارک ها و فضای سبز و ترویج نشاط اجتماعی در جزیره پروژه های متعدد و شاخصی را در ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل(پانا) - استاندار اردبیل با اشاره به افزایش تعداد پروژه های گردشگری و ورزشی شهرستان گرمی، این اقدامات را در راستای ایجاد نشاط اجتماعی در بین جوانان و رونق اقتصادی منطقه دانست. ...
شهر بیست   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۷:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
استاندار قم با تأکید بر اینکه قم به سبب کمبود مراکز تفریحی و گردشگری نیازمند افتتاح و توسعه این فضاهاست، گفت: مدیریت استان همواره تأکید داشته که حامی و پشتیبان توسعه مراکز تفریحی و تقویت نشاط اجتماعی در شهر است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۵:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
شهرداری قم از ابتدای دهه ولایت فضاسازی ویژه محیط های شهری و برگزاری ویژه برنامه های فرهنگی با محوریت نشاط اجتماعی را برای اعیاد قربان و غدیر در دستور کار قرار داد.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۲۲:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
فکرشهر: برگزیدگان مسابقه "عکس حضور" روز سه شنبه در آیینی در شهرستان دشتی مورد تقدیر قرار گرفتند. به گزارش فکرشهر از ایرنا، امام جمعه خورموج مرکز شهرستان دشتی در این آیین گفت ...
فکر اقتصادی   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۷:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
به مناسبت گرامیداشت دهه ولایت و در آستانه عید غدیر خم ، شهرداری منطقه13 با تدارک ویژه برنامه های متفاوت و فضاسازی شهر به استقبال این عید بزرگ رفت . به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه13، مجتبی شکری ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۶:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
احمدرضا احسانی روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این رویداد هنری با هدف اشاعه و ترویج روحیه امید و نشاط اجتماعی و ارج نهادن به پدیدآورندگان آثار فاخر هنری و تبیین نقش هنر و هنرمندان به عنوان کنشگران موثر اجتماعی برگزار می شود. وی خاطرنشان کرد: این جشنواره با موضوع امید و نشاط [...]