سه شنبه ۱۸ بهمنساعت ۲۲:۰۵Feb 2023 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نشاط اجتماعی»

روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۰۹:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
جنگ شانلی گونلر برنامه تلویزیونی ویژه چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی است که هرشب به مدت 120 دقیقه به صورت زنده با رویکرد جشن انقلاب به بازخوانی خاطرات انقلاب با دعوت از ادارات، سازمان ها و نهادهای دولتی بر روی آنتن می رود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۰۷:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
کاهش نشاط اجتماعی , آشفتگی در نظام اجتماعی و اقتصادی از دعوارض ناشی از زلزله است.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۴:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
امیرحسین مدرس به عنوان داور اولین دوره جشنوازه زیرچتر لبخند توصیه های برای موفقیت شرکت کنندگان این جشنواره ارائه کرد. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۶:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی از افزایش سرعت استعدادیابی در میان دانش آموزان با افزایش بودجه های فدراسیون ورزش های دانش آموزی خبرداد.
پانا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۴:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر (پانا) - بخشدار مرکزی شهرستان بوشهر گفت هدف از برگزاری مسابقه های ورزشی و بازی های بومی محلی ایجاد شور ونشاط و استعدادیابی جامعه روستایی است . ...
ثلاث   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۰:۱۳    
ثلاث- همایش پیاده روی در عسلویه با استقبال خوب مردم برگزار شد.
صبح قزوین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۲۳:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان قزوین در نشست صمیمی با اعضای تیم فوتبال شمس آذر قزوین گفت: تیم فوتبال شمس آذر نقش مؤثری در افزایش نشاط مردم استان دارد.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۷:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد خبر داد: حدود 100 برنامه فرهنگی و هنری به مناسبت دهه فجر با محوریت ایجاد نشاط اجتماعی در استان برگزار می شود.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۶:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
درخشان هدف از حضور گروه های سرود را ایجاد نشاط اجتماعی و شادی سرور در ایام دهه فجر دانست و گفت: حضور این کاروان در شهرهای مختلف استان به جهت بهره مندی همه مناطق از برنامه های فرهنگی شاد و مفرح است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۵:۲۶    
مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس گفت: نمایشگاه ها علاوه بر حوزه اقتصادی در حوزه اجتماعی و فرهنگی هم اثرگذار است و در ایجاد نشاط اجتماعی و امیدآفرینی نقش موثری دارد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۴:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه وبویراحمد از اجرای 100 برنامه فرهنگی و هنری طی دهه فجر در سطح استان با هدف ایجاد نشاط اجتماعی خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۳:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
سردار نظری گفت: برنامه های سپاه ثارالله با شعار محوری ایران استوار و 44 سال افتخار و با رویکردهای تبیینی، نشاط اجتماعی و جهاد خدمت رسانی برنامه ریزی شده و اردوهای راهیان پیشرفت با هدف آَشنایی دانش آموزان با دستاوردهای انقلاب انجام می شود.
پانا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۲:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند (پانا) - جشن آتشونی از آیین های سنتی شهر بیرجند با حضور استاندار خراسان جنوبی و معاون وزیر کشور برگزار شد. جشن آتشونی (شب نشینی دور آتش) به مناسبت دهه فجر و با اجرای گروه های هنری برگزیده استان در فرهنگسرای شهر بیرجند برگزار شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: 100 برنامه فرهنگی و هنری طی دهه فجر در استان با هدف ایجاد نشاط اجتماعی اجرا می شود.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۰۱:۰۱    
اقوامی پناه، دهه فجر را فرصت مناسبی برای تبیین، بیان و مقایسه دستاوردهای انقلاب اسلامی با پیش از انقلاب دانست وگفت: دستاوردهای پرافتخار نظام با رویکرد امیدآفرینی و نشاط اجتماعی در دهه فجربرای مردم به شایستگی تبیین شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۲۱:۴۵    
رئیس شورای اسلامی شهر گلستان در مراسم رونمایی از نمادهای عروسکی آموزشی کودکان و نوجوانان در گلستان گفت: المان های آموزشی شهرگلستان باهدف آموزش، ایجاد تعلق خاطرو نشاط اجتماعی دربین کودکان ونوجوانان رونمایی وبکارگیری شده اند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۸:۱۲    
دبیر شورای فرهنگ عمومی جنوب کرمان نشاط اجتماعی را از اولویت های اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی جنوب کرمان دانست و گفت: نشاط اجتماعی، توانمند سازی مربیان و روانشناسان بومی، هم گرایی و هم افزایی همه دستگاهها جهت برنامه ریزی صحیح و مدون قطعا در کاهش آسیب های اجتماعی موثر و مفید خواهد بود.
مدیر کل کانون استان آذربایجان شرقی در ارتباط زنده تلویزیونی با شبکه استانی سهند ابعاد مختلف طرح کانون مدرسه را تشریح کرد.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۳:۲۴   + ۱۳ سایت دیگر  
مسئول قرارگاه نشاط اجتماعی شورای فرهنگ عمومی کشور در ششمین برنامه صمیمانه تاکید کرد: ما در پی تقویت نشاط اجتماعی برای تقویت انسجام اجتماعی هستیم و تقویت هویت بومی و محلی را در راستای تقویت هویت ملی می دانیم. ...
گیتی آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۱:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده سپاه ناحیه محمد رسول الله (ص) شیراز گفت: دهه فجر فرصتی در جهت ایجاد نشاط اجتماعی است و در همین راستا برنامه های فرهنگی درخور به فراخور ایام الله ملی و مذهبی در شمال غرب شیراز با هدف شرکت عموم اجرایی کردیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۵:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزدبا بیان این که سینماهای استان برای اکران فیلم های جشنواره فجر آماده است، گفت: هماهنگی های لازم برای تأمین و پخش فیلم های این دوره از جشنواره در سینماهای شهر یزد انجام شده است.
رییس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی ساوه از برگزاری نخستین جشنواره استانی تئاتر طنز خبر داد و بیان داشت: شادی و نشاط اجتماعی برای سلامت روان آدمی ضرورت دارد و این جشنواره در این راستا برگزار می شود.
پانا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۴:۳۱    
بوشهر (پانا) - مشاور زنان و خانواده و مسئول امور بانوان بوشهر گفت جشنواره فرهنگی و ورزشی دا زمینه تقویت و توسعه بازی های بومی محلی و استعداد یابی در روستاها را فراهم می کند. ...
مازنی نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۳:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
سردار سیاوش مسلمی فرمانده سپاه کربلای مازندران در نشست خبری ستاد بزرگداشت ایام الله دهه فجر با بیان اینکه “ایران استوار، 44 سال افتخار” شعار محوری دهه فجر انقلاب اسلامی سال 1401، اعلام شده است، گفت: محوریت برنامه های دهه فجر با جهاد تبیین، امید آفرینی ، نشاط اجتماعی و جهاد خدمات اجتماعی است ...
مرآت   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۳:۰۸    
جانشین فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان گفت: برنامه های دهه فجر با 3 رویکرد اصلی جهاد تبیین و روایت پیشرفت، امید آفرینی و نشاط اجتماعی و جهاد خدمت رسانی در سطح استان سمنان برگزار می شود.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۲:۰۶    
سمنان - جانشین فرمانده سپاه استان سمنان رویکرد برنامه های بزرگداشت ایام الله دهه فجر را جهاد تبیین، امیدآفرینی و نشاط اجتماعی و جهاد خدمت رسانی بیان کرد و گفت: 215 برنامه شاخص در دهه فجر در این استان برگزار می شود.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۰۸:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
درخشان از پیش بینی اجرای بیش از 100 برنامه عملی و اجرایی در کمیته فرهنگ و هنر ستاد دهه فجر استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد و گفت: در زمینه اجرای این برنامه ها بعد فرهنگی و شور و نشاط اجتماعی مدنظر قرار می گیرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی امنیتی استانداری گلستان با اشاره به تیم داری شهرداری گرگان از بسکتبال گفت: هواداری از این رشته باعث شور و نشاط اجتماعی و جذب هزاران کودک و جوان و نوجوان به سمت ورزش می شود.
استانداری گیلان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۸:۴۱   + ۱۴ سایت دیگر  
آلبوم عکس مرتبط نماینده عالی دولت در گیلان با بیان اینکه نشاط اجتماعی در نتیجه هم افزایی و رشد و تعالی همه بخش ها بویژه رفاه اقتصادی و معیشتی متجلی می شود، گفت: همه دستگاه ها و نهادهای خدمات رسان در راستای جلب رضایتمندی عمومی آحاد جامعه تلاش کنند. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
سید مجید امامی با بیان اینکه جشنواره فجر امسال مردمی تر از دوره های قبل خواهد بود گفت: در این میان نباید به اداهای صنفی توجه کنیم.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
پنجمین جشنواره ملی برفی دنا باهدف ایجاد روحیه شور و نشاط اجتماعی و معرفی ظرفیت های گردشگری زمستانه استان کهگیلویه و بویراحمد در پیست اسکی کاکان شهرستان بویراحمد طی روزهای پنجشنبه و جمعه ششم و هفتم بهمن ماه 1401 به مدت دو روز برگزار شد ...
سفیر لرستان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۷:۰۴    
فرماندار پلدختر گفت:دستاوردهای پرافتخار نظام مقدس جمهوری اسلامی با رویکرد امیدآفرینی و نشاط اجتماعی در دهه فجربرای مردم به شایستگی تبیین شود. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری سفیرلرستان ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۶:۰۱    
پنجمین جشنواره ملی برفی دنا با هدف ایجاد شور و نشاط اجتماعی و معرفی ظرفیت های گردشگری زمستانه استان کهگیلویه و بویراحمد در پیست اسکی کاکان شهرستان بویراحمد طی روزهای پنجشنبه و جمعه ششم و هفتم بهمن ماه 1401 به مدت دو روز برگزار شد
پانا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۱:۳۴    
سمنان (پانا) - معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان سمنان با اشاره به اینکه برنامه های دهه فجر با مشارکت دانش آموزان اجرا می شود، گفت گرامیداشت فجر امسال و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران با محوریت امید و نشاط آفرینی برگزار خواهد شد. ...
خارگ نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۲۳:۱۳    
شعیب بحرینی شهردار جزیره خارگ : هم گام با تحول و نو شدن طبیعت ،شهرداری خارگ نیز مثل سنوات قبل با تمام توان در حال نوسازی ، بهسازی و زیباسازی جای جای شهر می باشد، تا نشاط اجتماعی و سرزندگی با دیدن این تغییرات مثبت افزایش یابد.
قم پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۰۱:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس سید محمد رضا هاشمی شامگاه پنج شنبه در دومین جلسه ستاد بزرگداشت دهه فجر به میزبانی سالن یادگار امام استانداری سمنان ضمن بیان اینکه برنامه های ایام الله دهه فجر تنها اکتفا به افتتاح چند طرح نباید شود ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۲۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
پنجمین جشنواره ملی برف و اسکی باهدف ایجاد روحیه شور و نشاط اجتماعی و معرفی ظرفیت های گردشگری زمستانه کهگیلویه و بویراحمد در پیست اسکی کاکان آغاز شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۲۱:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد پنجمین جشنواره ملی برفی باهدف ایجاد روحیه شور و نشاط اجتماعی و معرفی ظرفیت های گردشگری زمستانه کهگیلویه و بویراحمد در پیست اسکی کاکان شهرستان بویراحمد آغاز شد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۲۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد برگزاری جشنواره های گردشگری را زمینه ساز شور و نشاط اجتماعی برای جامعه دانست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۶:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
پنجمین جشنواره ملی برف و اسکی باهدف ایجاد روحیه شور و نشاط اجتماعی و معرفی ظرفیت های گردشگری زمستانه کهگیلویه و بویراحمد در پیست اسکی کاکان آغاز شد.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۸:۳۶    
حوزه / امام جمعه همدان با اشاره به اینکه برطرف کردن یک مشکل جزئی که برای مردم سختی هایی را ایجاد می کند، بالاترین نشاط اجتماعی را به همراه دارد، گفت: حل مشکلات روزمره مردم با مدیریت صحیح قابل دستیابی است.
فرارو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۳:۵۱   + ۴۱ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی و گردشگری تاکید کرد که باید فضا را باز کنیم، مردم را درک کنیم و به مردم سخت گیری نکنیم. به گزارش ایسنا، عزت الله ضرغامی در حاشیه جلسه هیئت دولت با بیان اینکه در راستای توسعه گردشگری در کشور و افزایش نشاط اجتماعی در جامعه باید فضا را باز کنیم ...
برترین ها / انتخاب   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۴:۰۲   + ۲۴ سایت دیگر  
عزت الله ضرغامی در حاشیه جلسه هیئت دولت با بیان اینکه در راستای توسعه گردشگری در کشور و افزایش نشاط اجتماعی در جامعه باید فضا را باز کنیم ، مردم را درک کنیم و سخت گیری به مردم نکنیم گفت ...
کبنا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۲۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس آموزش وپرورش شهرستان دنا گفت: روابط عمومی ها در تعامل درون و برون سازمانی، بسط روحیه امید و ایجاد نشاط اجتماعی نقش مهم و تاثیر گذاری دارند.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۱:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
بهرام مسلمی مهنی گفت: پیروزی انقلاب اسلامی از مساجد رقم خورد و برنامه های فرهنگی دهه فجر باید با محوریت مساجد و تکایا و با رویکرد تقویت نشاط اجتماعی برگزار شوند.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۹:۳۲    
نشست خبری نمایشگاه ملی شهرخانواده با هدف تبیین اهداف نمایشگاه باحضور سیدمجید امامی مسئول کارگروه مد و لباس، سید محمد حسین حجازی مدیرعامل منطقه فرهنگی گردشگری عباس آباد، سجاد لطفی دبیر جشنواره مد و لباس کشور ...
گیتی آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۲۰:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
گسترش همکاری های صدا و سیما با نیک اندیشان فارسی تعامل و نشاط اجتماعی را به ارمغان خواهد آورد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۵:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
شهاب شهبازی مدیرکل ورزش و جوانان استان ایلام ظهر امروز در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ایلام گفت: ورزش در خانواده و جامعه نقشی اساسی و مهم دارد زیرا باعث آرامش روان فردی و نشاط اجتماعی می شود.