دوشنبه ۲۷ اردیبهشتساعت ۰۹:۱۲May 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سواحل خزر»

تهران پرس   ۸ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی از رگبار باران در برخی نقاط کشور خبر داد و گفت: دمای هوا در سواحل خزر افزایش یافته است.
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: در دو روز آینده دما در اغلب نقاط کشور افزایش می یابد، این افزایش دما در سواحل خزر 6 تا 10 درجه خواهد بود و از چهارشنبه کاهش محسوس دما در شرق سواحل خزر بین 8 تا 12 درجه پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۹:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کارشناس سازمان هواشناسی گفت: امروز هم به صورت پراکنده بارش باران برای تهران، البرز، قزوین، زنجان، سواحل خزر در مازندران، گیلان و چند استان دیگر ادامه خواهد داشت.
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۱:۴۵   + ۱۵ سایت دیگر  
این کارشناس سازمان هواشناسی کشور اظهار داشت: یکشنبه و دوشنبه روند افزایش نسبی دما نیمه شمالی کشور را شاهد خواهیم بود. روز سه شنبه در مناطقی از استان های شمال غرب کشور و غرب سواحل خزر و دامنه های البرز مرکزی، رگبار و رعد و برق و وزش باد پیش بینی می شود و کاهش موقتی دما نیز در این مناطق رخ می دهد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۶:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - با توجه به تعطیلی ایام عید سعید فطر، متاسفانه دید و بازدیدهای مردم در روستاها بیشتر شده که احتمال شیوع این ویروس منحوس را در مازندران به دنبال خواهد داشت.
روزان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۰:۵۴   + ۶۵ سایت دیگر  
صادق ضیاییان در گفت وگو با ایسنا، گفت: روزهای پنجشنبه و جمعه ( 23 و 24 اردیبهشت) در دامنه های جنوبی البرز شامل استانهای زنجان، قزوین، البرز، تهران و سمنان، برخی نقاط شرق سواحل خزر بخصوص در مازندران، ارتفاعات رشته کوه البرز، شمال غرب کشور، دامنه های زاگرس واقع در استان های کردستان، کرمانشاه، همدان ...
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۲۸   + ۳۶ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به اینکه امروز (22 اردیبهشت) در20 استان کشور رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید موقت رخ خواهد داد، از افزایش محسوس دما در در اردبیل و غرب سواحل خزر طی دو روز آینده خبر داد. ...
اقتصاد آنلاین / روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۲۱:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: بعد از کاهش نسبی دما طی امشب و فردا در سواحل خزر و اردبیل، به تدریج تا آخر هفته دمای هوا حدود 5 تا 15 درجه افزایش می یابد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۴:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: به تدریج تا پایان هفته جاری دمای هوا 5 تا 10 درجه در استان های ساحلی خزر و 10 تا 15 درجه در استان اردبیل افزایش می یابد و هوا گرم تر می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۵:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روز دوشنبه 20 اردیبهشت کاهش دما بین 8 تا 12 درجه در سواحل خزر و کاهش دمای 10 تا 18 درجه ای در استان اردبیل پیش بینی می شود.
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
ایرنا: کارشناس سازمان هواشناسی کشور گفت: روزهای دوشنبه و سه شنبه با توجه به شمالی شدن جریانات در سواحل خزر، کاهش محسوس هشت تا 12 درجه دما به ویژه در غرب سواحل خزر و استان اردبیل رخ خواهد داد و از روز چهارشنبه تا پایان هفته دوباره افزایش دما برای این مناطق بین 9 تا 13 درجه پیش بینی می شود. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۰:۴۲   + ۶۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کارشناس سازمان هواشناسی کشور گفت: روزهای دوشنبه و سه شنبه با توجه به شمالی شدن جریانات در سواحل خزر، کاهش محسوس هشت تا 12 درجه دما به ویژه در غرب سواحل خزر و استان اردبیل رخ خواهد داد و از روز چهارشنبه تا پایان هفته دوباره افزایش دما برای این مناطق بین 9 تا 13 درجه پیش بینی می شود.
اقتصاد آنلاین / شفقنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۰:۱۰   + ۲۹ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: فعالیت سامانه بارشی باران امروز جمعه به شکل رگبار و رعد و برق در اکثر نقاط کشور ادامه دارد، البته بیشتر بارش ها از بعدازظهر پیش بینی شده است.
ایسنا: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به بارش باران در 20 استان کشور از ورود سامانه بارشی جدید به کشور از فردا خبر داد. صادق ضیاییان، اظهار کرد: امروز (14 اردیبهشت) فعالیت سامانه بارشی در استان های سمنان، خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، اصفهان، یزد ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۱۱:۲۴   + ۲۶ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سازمان هواشناسی از پیش بینی رگبار پراکنده باران همراه با رعد و برق و وزش باد در برخی مناطق کشور خبر داد. بر اساس اعلام سازمان هواشناسی، طی پنج روز آینده گذر امواج متناوب از تراز میانی جو سبب ابرناکی ...
برترین ها / تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۵:۰۷   + ۲۵ سایت دیگر  
فارس نوشت: معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: در 5 روز آینده گذر متناوب امواج تراز میانی جو سبب ابرناکی، بارش باران و کاهش نسبی دما در مناطق مختلف کشور خواهد شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۵:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روزهای سه شنبه و چهارشنبه هفته جاری با نفوذ جریانات خنک شمالی کاهش نسبی دما بین 7 تا 10 درجه در سواحل خزر و شمال شرق خواهیم داشت و در این مدت دریای خزر مواج خواهد بود.
کارشناس سازمان هواشناسی از رگبار باران به همراه رعدوبرق و وزش باد شدید طی امروز و فردا در اکثر مناطق کشور خبر داد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۰۹:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی برای برخی استان های کشور طی امروز و فردا رگبار باران و رعد و برق و وزش باد شدید موقت و برای سواحل دریای خزر افزایش نسبی دما را پیش بینی کرد.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۰:۵۴   + ۱۸ سایت دیگر  
ایرنا: کارشناس سازمان هواشناسی از رگبار پراکنده باران به همراه رعدوبرق و باد شدید در اکثر مناطق کشور خبر داد و گفت: سواحل خزر نیز تا 12 درجه افزایش دما خواهد داشت. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۵:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - تعدادی از فعالان تشکل های محیط زیستی بندرترکمن به همراه امام جمعه و برخی مسوولان این شهرستان به مناسبت دوم اردیبهشت روز زمین پاک و با رعایت شیوه نامه های بهداشتی، بخشی از سواحل خزر را پاک سازی و زباله های آن را جمع آوری کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۰:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - کارشناس سازمان هواشناسی از رگبار باران به همراه رعد وبرق و وزش باد تند در مناطق شرقی، شمالی و مرکزی کشور خبر داد و گفت: از امروز - پنجشنبه - در سواحل دریای خزر و اردبیل شاهد کاهش 7 تا 12 درجه ای دما خواهیم بود.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۷:۵۵    
بانکداری ایرانی - معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: فردا و جمعه سوم اردیبهشت با شمالی شدن جریانات کاهش محسوس دما بین 9 تا 14 درجه در استان های ساحلی خزر و اردبیل خواهیم داشت، امروز وزش باد گرم جنوبی در این مناطق داریم. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۵:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: فردا و جمعه سوم اردیبهشت با شمالی شدن جریانات کاهش محسوس دما بین 9 تا 14 درجه در استان های ساحلی خزر و اردبیل خواهیم داشت، امروز وزش باد گرم جنوبی در این مناطق داریم.
صراط نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۲۱:۴۵   + ۲۸ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: امروز و فردا دمای هوا 9 درجه در سواحل خزر و اردبیل افزایش می یابد و از پنجشنبه کاهش محسوس دما در این نواحی رخ خواهد داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۵:۴۲   + ۱۶ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: امروز و فردا افزایش 6 تا 9 درجه ای دما همراه با وزش باد گرم جنوبی در سواحل خزر و اردبیل پیش بینی می شود و سپس روزهای پنج شنبه و جمعه کاهش 9 تا 12 درجه ای دما در این مناطق خواهیم داشت.
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۰۸:۰۴   + ۳۸ سایت دیگر  
امروز و فردا افزایش 6 تا 10 درجه ای دما در سواحل خزر و اردبیل و از پنج شنبه تا جمعه کاهش دما در این نواحی پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۶:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روزهای سه شنبه و چهارشنبه هفته جاری افزایش 6 تا 10 درجه ای دما در سواحل خزر و اردبیل داریم و از پنج شنبه تا جمعه کاهش دما در این نواحی پیش بینی می شود.
ایسنا: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به بارش پراکنده در کشور گفت: طی دو روز آینده دمای هوا در برخی مناطق بین 6 تا 10 درجه سانتیگراد افزایش می یابد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۹:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - کارشناس سازمان هواشناسی از افزایش دمای هوا در سواحل دریای خزر برای مدت دو روز و کاهش دما در پایان هفته در همین مناطق خبر داد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۹:۰۹   + ۱۵ سایت دیگر  
امروز در نواحی از جنوب شرق کشور بارش باران همراه با رگبار و رعدوبرق و وزش باد پیش بینی شده و طی روزهای سه شنبه و چهارشنبه به دلیل وزش باد گرم در سواحل خزر دمای هوا 6 تا 10 درجه افزایش می یابد و از پنج شنبه تا اوایل هفته آینده کاهش 7 تا 12 درجه ای دما را در این مناطق خواهیم داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۵:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روزهای سه شنبه و چهارشنبه هفته جاری به دلیل وزش باد گرم در سواحل خزر دمای هوا 6 تا 10 درجه افزایش می یابد و از پنج شنبه تا اوایل هفته آینده کاهش 7 تا 12 درجه ای دما را در این مناطق خواهیم داشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۱:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: امشب در شرق سواحل دریای خزر، شمال شرق، شرق و مرکز کشور بارش باران و وزش باد پیش بینی می شود.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۵:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: امروز و فردا در آسمان 22 استان کشور احتمال وقوع رگبار باران گاهی با رعد و برق و وزش باد شدید موقت وجود دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۴:۱۷   + ۶۲ سایت دیگر  
امروز و فردا در آسمان 22 استان کشور احتمال وقوع رگبار باران گاهی با رعد و برق و وزش باد شدید موقت وجود دارد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۰:۰۲    
کارشناس سازمان هواشناسی از رگبار باران به همراه وزش بادشدید موقتی در اکثر مناطق کشور خبر داد و اظهار کرد که امروز در تهران با افزایش تدریجی ابر، شاهد بارش پراکنده به همراه رعدوبرق خواهیم بود.
پانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۰:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از بارش باران طی امروز در 21 استان کشور خبر داد. صادق ضیاییان درباره وضع جوی کشور به پانا گفت: امروزد جمعه 20 فروردین ماه در استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، زنجان، قزوین، البرز، تهران، کردستان، همدان، مرکزی، قم ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۰:۰۲   + ۴۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - بر اساس اعلام سازمان هواشناسی از شنبه ( 21 فروردین ) با توجه به شمالی شدن جریان هوا، شاهد بارش پراکنده گاهی همراه با رعد و برق و کاهش 6 تا 12 درجه ای دما در سواحل دریای خزر و شمال غرب کشور خواهیم بود که این شرایط تا اواسط همان هفته ادامه دارد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۰۹:۲۴   + ۳۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- بر اساس اعلام سازمان هواشناسی از شنبه ( 21 فروردین ) با توجه به شمالی شدن جریان هوا، شاهد بارش پراکنده گاهی همراه با رعد و برق و کاهش 6 تا 12 درجه ای دما در سواحل دریای خزر و شمال غرب کشور خواهیم بود که این شرایط تا اواسط همان هفته ادامه دارد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۹:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از فردا 20 فروردین تا یکشنبه 22 فروردین با توجه به وزش باد شدید خیزش گردوخاک و کاهش کیفیت هوا در جنوب غرب، غرب و جنوب شرق پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۸:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از فردا 20 فروردین تا یکشنبه 22 فروردین با توجه به وزش باد شدید خیزش گردوخاک و کاهش کیفیت هوا در جنوب غرب، غرب و جنوب شرق پیش بینی می شود.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۹:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
فردانیوز: در استان های تهران، البرز، قزوین و زنجان و سمنان افزایش ابر و بارش پراکنده گاهی وزش باد پیش بینی می شود. بارش پراکنده و وزش باد در بخش هایی از شمال غرب و غرب کشور همچنین ارتفاعات البرز مرکزی پیش بینی می شود. ...
اکو فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۱:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
اکوفارس: کارشناس سازمان هواشناسی از آغاز بارش های پراکنده در استان های غربی از فردا ( پنج شنبه- 19 فروردین ماه) خبر داد و گفت: دمای هوا امروز در سواحل خزر تا هفت درجه کاهش می یابد.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۱:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: کارشناس سازمان هواشناسی از آغاز بارش های پراکنده در استان های غربی از فردا ( پنج شنبه- 19 فروردین ماه) خبر داد و گفت: دمای هوا امروز در سواحل خزر تا هفت درجه کاهش می یابد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۹:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: امروز و فردا کاهش دما بین 5 تا 7 درجه در استان های واقع در سواحل خزر داریم و روزهای پنجشنبه و جمعه افزایش 6 تا 10 درجه ای دما در این نقاط پیش بینی می شود
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۶:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
صادق ضیائیان در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، در تشریح وضعیت جوی کشور اظهار داشت: در 24 ساعت آینده بارش پراکنده و وزش باد در شمال خراسان رضوی و ارتفاعات البرز واقع در شرق تهران و شمال سمنان پیش بینی می شود که با وزش باد همراه است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۰:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کارشناس سازمان هواشناسی گفت: امروز دمای هوا در شمال شرق تا 15 درجه کاهش و در سواحل خزر تا 15 درجه افزایش خواهد داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۴:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی با بیان اینکه دمای هوا فردا در شمال شرق بین 7 تا 15 درجه و در شرق و جنوب شرق 6 تا 10 درجه کاهش می یابد، گفت: روزهای دوشنبه و سه شنبه هفته جاری در سواحل خزر وزش گرم باد پیش بینی می شود.