سه شنبه ۲۷ اردیبهشتساعت ۱۹:۵۰May 2022 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سواحل خزر»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۲۲:۵۰   + ۱۲ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: فردا در برخی نقاط شمال غرب کشور بارش تگرگ خواهیم داشت و کاهش نسبی دما در سواحل خزر پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۴:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
ساری- ایرنا - مدیر عامل جمعیت هلال احمر مازندران گفت : اگر چه آزاد سازی سواحل سبب افزایش دسترسی مردم بویژه گردشگران به دریای خزر شد و ماموریت امدادی هلال احمر را سنگین تر کرد ، اما با دستور شخص استاندار همه برنامه ریزی ها برای ایمنی و کاهش خطر احتمالی و نجات جان مردم در ساحل صورت گرفته است.
بصیر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۰۹:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: از فردا توده گرد و غبار از کشور عراق وارد ایران شده و تهران و سمنان شاهد باد شدید خواهند بود. خانم کبری رفیعی گفت: در دو روز آینده در سواحل خزر و بخش هایی از شمال غرب کشور کاهش نسبی دما را خواهیم داشت، روز یکشنبه سامانه بارشی در نوار شمالی کشور از جمله شمال غرب، سواحل خزر ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۱۸:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
یک کارشناس سازمان هواشناسی به بررسی آخرین وضعیت جوی چند روز آینده کشور پرداخت. به گزارش میزان، کبری رفیعی در خصوص آخرین وضعیت جوی چند روز آینده کشور گفت: امروز برای شمال غرب، غرب، جنوب غرب، بخش های مرکزی، غرب سواحل خزر و استان های زنجان، قزوین، البرز ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از تداوم بارش ها در استانهای نیمه غربی، سواحل غربی خزر و دامنه های البرز و زاگرس خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۰۲ - ۰۹:۰۳    
فرمانده یگان حفاظت شیلات گلستان گفت: 13 کومه صیادی غیرمجاز در سواحل استان تخریب شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۲ - ۰۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- ایرنا - جمعی از علاقمندان به طبیعت و محیط بانان بندر ترکمن به مناسبت در پیش بودن دوم اردیبهشت روز زمین پاک بخشی از سواحل این شهرستان را از وجود زباله و پسماند پاکسازی کردند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۱/۲۵ - ۰۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
پژمان بازغی با حضور در برنامه رخ به رخ گفت که آرزوی پاکسازی سواحل خزر از آستارا تا گرگان را در دل دارد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۱/۲۴ - ۱۴:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
پژمان بازغی با حضور در برنامه رخ به رخ گفت که آرزوی پاکسازی سواحل خزر از آستارا تا گرگان در دل دارد.
دانا   ۱۴۰۱/۰۱/۲۲ - ۰۸:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
بر اساس گزارش سازمان هواشناسی امروز جوی آرام در بیشتر مناطق کشور حاکم خواهد بود و سه شنبه با وزش باد گرم در سواحل خزر و اردبیل، دما افزایش خواهد داشت.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۱/۲۱ - ۲۳:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: فردا جوی آرام در بیشتر مناطق کشور حاکم خواهد بود و سه شنبه با وزش باد گرم در سواحل خزر و اردبیل، دما افزایش می یاید.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۱/۲۱ - ۲۱:۲۶   + ۱۱ سایت دیگر  
امین حسین نقشینه گفت: فردا دوشنبه در بیشتر مناطق کشور جوی آرام حاکم خواهد شد، اما در ارتفاعات غرب و جنوب غرب وزش باد و در نوار جنوبی کشور تندباد رخ می دهد و خلیج فارس و دریای عمان نیز مواج و متلاطم خواهند بود. ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۱/۱۷ - ۲۱:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
به گفته مدیرکل پیش بینی سازمان هواشناسی فردا پنجشنبه، در برخی مناطق غربی کشور، سواحل خزر و تهران شاهد رگبار باران و گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقتی خواهیم بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۱/۱۷ - ۱۶:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روز آینده در استان های ساحلی خزر و اردبیل کاهش 6 تا 10 درجه ای دما پیش بینی می شود و روز جمعه در این نواحی به همین میزان افزایش دما خواهیم داشت.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۱/۰۱/۱۵ - ۱۰:۵۰   + ۵۶ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی اعلام کرد: از فردا در استان های ساحلی دریای خزر، اردبیل و خراسان شمالی، کاهش محسوس دما بین 10 تا 12 درجه رخ خواهد داد. تهران – اقتصادبرتر – 15 فروردین 1401 ...
تهران پرس   ۱۴۰۱/۰۱/۱۴ - ۲۳:۵۷    
دولت باید به جز حریم سواحل خزر به فکر حریم دیگر سواحل هم باشد.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۱/۱۳ - ۱۱:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی از روند افزایش دما به ویژه در نوار شمالی کشور و وزش باد نسبتا شدید جنوبی بر روی استان های ساحلی خزر و اردبیل تا روز دوشنبه خبر داد.
میزان   ۱۴۰۱/۰۱/۱۲ - ۱۱:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
امیرحسین نقشینه درباره آخرین وضعیت آب و هوایی کشور به میزان گفت: از امروز تا 5 روز آینده بیشتر مناطق کشورمان جوی پایدار خواهند داشت. همچنین تا روز دوشنبه افزایش محسوس دما را برای بیشتر مناطق کشورمان پیش بینی می کنیم. ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۱/۱۰ - ۰۹:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
هواشناسی رگبار پراکنده را برای مناطقی از آذربایجان شرقی، اردبیل، قم، همدان، قزوین، البرز و تهران و غرب سواحل خزر پیش بینی کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۱/۰۲ - ۱۴:۳۹   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روز پنج شنبه چهارم فروردین در سواحل خزر و اردبیل افزایش نسبی دما بین 4 تا 6 درجه و در شمال شرق افزایش محسوس دما بین 8 تا 10 درجه پیش بینی می شود.
طلا   ۱۴۰۱/۰۱/۰۱ - ۱۵:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی با بیان اینکه در 24 ساعت آینده در نوارغربی کشور، دامنه جنوبی البرز، در استان های قزوین و البرز و سواحل خزر بارش باران و وزش باد شدید داریم، گفت: روز 2 فروردین سامانه بارشی در مناطقی که ذکر شد تقویت می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۱/۰۱ - ۱۴:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی با بیان اینکه در 24 ساعت آینده در نوارغربی کشور، دامنه جنوبی البرز، در استان های قزوین و البرز و سواحل خزر بارش باران و وزش باد شدید داریم، گفت: روز 2 فروردین سامانه بارشی در مناطقی که ذکر شد تقویت می شود.
کارشناس هواشناسی از با اعلام مواج بودن در یای خزر در روزهای آتی ازبارش باران و وزش باد طی روزهای سه شنبه و چهارشنبه دردامنه های جنوبی البرز در کل سواحل دریای خزر، خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی خبر داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۱۲/۲۷ - ۰۹:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از جمعه تا دوشنبه اول فروردین 1401 در شمال غرب کشور بارش باران و برف و وزش باد خواهیم داشت و در سواحل خزر بارش پراکنده پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۲/۲۶ - ۲۱:۴۹   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از فردا تا دوشنبه اول فروردین 1401 در شمال غرب کشور بارش باران و برف و وزش باد خواهیم داشت و در سواحل خزر بارش پراکنده پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۲/۲۶ - ۱۲:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس هیأت نجات غریق و غواصی مرکز مازندران نسبت به کمبود امکانات در سواحل و افزایش غریق هشدار داد.
کارشناس سازمان هواشناسی با اعلام تداوم بارش و رعدوبرق در سواحل خزر و برخی استان ها از خیزش گردوخاک طی روزهای آتی در کشور خبر داد.
کارشناس سازمان هواشناسی کشور در گفت وگو با رادیو اینترنتی پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، آخرین وضعیت آب و هوای کشور را تشریح کرد.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۲/۲۲ - ۲۰:۴۳    
فخاری بابیان اینکه در دیداردبیرکل جمعیت هلال احمر بااستاندار مازندران بر استقرار منجیان غریق هلال احمر درسواحل آزادسازی شده مازندران از سوی هلال احمرتاکید شد، گفت: استاندار دستور دادند طرح توجیهی سواحل ارائه تا مدیریت سواحل به هلال احمر واگذار شود.
دانا   ۱۴۰۰/۱۲/۱۴ - ۱۵:۱۷    
اسحاق عطایی از اجرای طرح جایگزین قانون تنفس جنگل در استان مازندران از ابتدای سال آینده خبر داد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۱۲/۱۴ - ۱۳:۲۲    
مدیرکل منابع طبیعی مازندران منطقه ساری از اجرای طرح جایگزین قانون تنفس جنگل در استان مازندران از ابتدای سال آینده خبر داد.
پانا   ۱۴۰۰/۱۲/۱۴ - ۰۹:۳۹   + ۴۰ سایت دیگر  
تهران (پانا) - طبق اعلام سازمان هواشناسی، طی امروز در جنوب کشور وزش باد شدید و کاهش دما تا 10 درجه سانتیگراد در سواحل خزر پیش بینی شده است. براساس تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی، امروز(14 اسفندماه) در برخی مناطق استان های کرمان، فارس، خراسان جنوبی و سیستان و بلوچستان بارش باران ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۲/۰۷ - ۱۰:۱۸   + ۴۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سازمان هواشناسی از بارش برف، باران و وزش باد شدید در 28 استان کشور و افزایش دما در نوار ساحلی خزر خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۲/۰۶ - ۱۴:۵۴   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: امروز و فردا در نیمه غربی و جنوب غرب کشور و روزهای شنبه و یکشنبه پیشِ رو در شرق و جنوب شرق، همچنین جنوب استان تهران، جنوب سمنان، شمال اصفهان و قم وزش باد شدید موقت و گرد و خاک پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۲/۰۶ - ۱۳:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
انزلی- ایرنا- دستور آزادسازی سواحل خزر در حریم 60 متری رضایت مردم ساحل نشین انزلی به عنوان یکی از شهرهای مهم حاشیه دریای خزر را به ارمغان آورد و اینک مردم امیدوار هستند تا در گام بعدی این اقدام به رونق اشتغال و صنعت گردشگری منجر شود.
آنا   ۱۴۰۰/۱۲/۰۶ - ۱۱:۱۹   + ۴۸ سایت دیگر  
رییس دفتر بازرسی و نماینده ویژه رییس جمهور در امر مبارزه با فساد گفت: گزارش هایی به ما رسیده است که برخی از مستحدثات در حریم 60 متر هنوز تخریب نشده اند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۳۰ - ۱۱:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - با توجه به آزادسازی حریم 60 متری سواحل گیلان در محدوده نهادهای دولتی و دستگاه های اجرایی، هم اینک سواحل این استان چشم انتظار عقب نشینی بخش خصوصی در قالب دومین مرحله از آزادسازی کامل سواحل خزر است که حدود چهاردرصد از حریم ساحلی استان را در اختیار دارند.
سلام نو / خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۱/۲۷ - ۰۹:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
گزارشی از عقب نشینی مجتمع فرهنگی، آموزشی قوه قضاییه در سواحل خزرآباد ساری که از حریم 60 متری دریا دچار تخلف شده بود را ببینید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۲۵ - ۱۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
سامان دهی سواحل خزر در گلستان به نوعی متفاوت ضروریست.
سلام نو / همشهری   ۱۴۰۰/۱۱/۲۵ - ۱۱:۰۰   + ۲۲ سایت دیگر  
گودرزی اعلام کرد: امروز کاهش محسوس دما بین 8 تا 10 درجه در جنوب کشور و در سواحل خزر و در استان های اردبیل و خراسان شمالی کاهش دما بین 6 تا 8 درجه را شاهد خواهیم بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۲۴ - ۱۶:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: امروز در جنوب شرق کشور کاهش محسوس 8 تا 10 درجه ای دما را داریم و فردا در سواحل خزر، اردبیل و خراسان شمالی دما 6 تا 8 درجه کاهش می یابد.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۱۱/۲۳ - ۲۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر ، گروه استان ها- رضا اکبری: از آن جایی که تصرف سواحل خزر توسط دستگاه ها و نهادهای دولتی یکی از مطالبات و اعتراضات بحق چند دهه گذشته مردم شمال کشور به شمار می رود در جریان پانزدهمین سفر رئیس جمهور و در شورای اداری گیلان بود که حجت الاسلام رئیسی دستور صریح آزاد سازی نوار ساحلی و عقب ...
عصر ایران   ۱۴۰۰/۱۱/۱۸ - ۱۰:۰۷   + ۱۵ سایت دیگر  
بارش ها همراه با تندباد ادامه خواهد داشت و روز جمعه کل نوار غربی و دامنه های جنوبی البرز را در برمی گیرد و غرب سواحل خزر هم بارش خواهد داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۱۷ - ۱۴:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
مرحله نخست آزاد سازی حریم 60 متری سواحل دریای خزر در شهرستان مرزی آستارا با حکم مقام قضایی آغاز شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۱۳ - ۰۸:۳۶    
مدتی پیش رییس جمهور و رییس قوه قضائیه دستوری برای آزادی سواحل دریای خزر ابلاغ کردند که به نظر می رسد دامن بسیاری از نهادهای دولتی و حاکمیتی را خواهد گرفت.
الف   ۱۴۰۰/۱۱/۱۲ - ۱۸:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون اجرایی رییس جمهوری گفت: مبنای آزاد سازی سواحل دریای خزر تحقق عدالت و رفاه اجتماعی برای آحاد مردم جامعه و رفع تبعیض ها است.
دانا   ۱۴۰۰/۱۱/۱۲ - ۰۹:۰۰    
با وجود آنکه آزادسازی سواحل خزر در دولت نهم مطرح شد و فرصتی 12 ساله برای جامه عمل پوشیدنش، وجود داشت اما همچنان بخشی از سواحل مازندران، به عناوین گوناگون در اسارت برخی ارگان ها قرار دارند! اما این روزها موج امیدی در دل مردم و ساحل به راه افتاده ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۱۱/۱۲ - ۰۸:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
در پی سفر اخیر رئیس جمهور به گیلان مردم استان خواستار آزادسازی حریم سواحل خزر شدند، در این راستا با دستور آیت الله رئیسی همه دستگاه های اداری باید آن مقدار از سواحل را که خلاف مقررات اشغال کرده اند،به سرعت به نفع مردم آزاد کنند.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۱۱/۱۲ - ۰۰:۴۵    
با وجود آنکه آزادسازی سواحل خزر در دولت نهم مطرح شد و فرصتی 12 ساله برای جامه عمل پوشیدنش، وجود داشت اما همچنان بخشی از سواحل مازندران، به عناوین گوناگون در اسارت برخی ارگان ها قرار دارند! اما این روزها موج امیدی در دل مردم و ساحل به راه افتاده ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۱/۱۱ - ۲۱:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
معاون اجرایی رئیس جمهور با بیان اینکه نیروی دریایی، گمرک و بنادر از دستور آزاسازی سواحل خزر مستثنی هستند، تاکید کرد: بقیه دستگاه ها در هر قوه و جایگاهی مشمول این دستور رئیس جمهور هستند.