سه شنبه ۲۸ اردیبهشتساعت ۰۴:۱۰May 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آبزی پروری»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۱۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
ابوعلی گفت: خوزستان مقام اول آبزی پروری کشور را دارد و عمده موضوع و شاخص تاثیر گذار این دستاورد، حوزه پرورش ماهیان گرمابی است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۹:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل شیلات هرمزگان به همراه معاون آبزی پروری شیلات هرمزگان، رئیس شیلات شهرستان بندرلنگه، رئیس اداره فنی و مهندسی شیلات هرمزگان از بازوی غربی بندر صیادی کنگ بازدید کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۹:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل شیلات هرمزگان به همراه معاون آبزی پروری شیلات هرمزگان، رئیس شیلات شهرستان بندرلنگه و رئیس اداره فنی و مهندسی شیلات هرمزگانی از بندر صیادی حسینه بازدید کرد
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۲:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل شیلات هرمزگان به همراه معاون آبزی پروری شیلات هرمزگان، رئیس شیلات شهرستان بندرلنگه و رئیس اداره فنی و مهندسی شیلات هرمزگان از محل پیشنهادی شیلات هرمزگان جهت احداث مرکز بازسازی ذخایر بندرلنگه بازدید کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۱:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران مازندران یکی از استان هایی است که با دارا بودن مزیت های مختلف، در هر شرایطی می تواند گلیم خود را از آب بیرون بکشد و با یک نگاه اقتصادی برنامه محور، شرایط رشد اقتصادی جامعه را فراهم آورد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- معاون صید و آبزی پروری شیلات هرمزگان گفت: امسال 700 تن ماهی گرمابی در استان برداشت می شود که در مقایسه با سال قبل پنج درصد افزایش خواهد داشت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۰:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
گرگان- مدیر کل شیلات گلستان گفت: آبزی پروری استان، اعم از پرورش ماهیان سردابی، گرمابی، زینتی، پرورش زالو و جلبک رشد قابل توجهی داشته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل- ایرنا- امکان سنجی 12 خوشه صنعتی، کاهش 50 درصدی حجم ذخیره سدها، افزایش ظرفیت آبزی پروری و صنایع تبدیلی، پیش بینی کشت 19 هزار هکتار سیب زمینی، افزایش ازدواج و ایجاد باشگاه های هنری از جمله عناوین مهم ترین رویدادهای خبری استان اردبیل در هفته گذشته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۰۷:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
گروه استان ها مدیرکل شیلات استان بوشهر با اشاره به توسعه طرح های آبزی پروری در استان بوشهر گفت: امسال طرح های پرورش ماهی در آب های خلیج فارس استان بوشهر اجرا و 2 هزار تن محصول آن وارد بازار می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۰:۲۶    
23 هزار قطعه ماهی گرمابی در استخر های دومنظوره خوسف رها سازی شد تا صنعت آبزی پروری این شهرستان رونقی دوباره بگیرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۵:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
3 شرکت آبزی پروری قشم در حوزه پرورش ماهی در دریا با ظرفیت تولید سالانه هشت هزار و 500 تن ماهی با حضور ویدئوکنفرانسی رییس جمهور به بهره برداری می رسد.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۴:۱۷    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی بر ضرورت توسعه آبزی پروری و افزایش بهره وری در این بخش تاکید کرد.
موسسه تحقیقاتی علوم شیلاتی کشور   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۲:۲۹    
کتاب راهنمای شناسایی ماهیان اقتصادی جنوب دریای کاسپین توسط اعضای هیات علمی دانشگاه گیلان و پژوهشکده آبزی پروری آبهای داخلی و دو کارشناس دیگر تالیف و در اسفند 99 چاپ گردید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۱:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
گنبدکاووس - ایرنا - مدیر بهره برداری و نگهداری از تاسیسات آبی شرکت آب منطقه ای گلستان با اشاره به رهاسازی قسمتی از آب تالاب بین المللی آلاگل برای مصارف آبزی پروری و مزارع کشاورزی پایین دست آن تصریح کرد که این رهاسازی نه تنها مشکلی برای تالاب ایجاد نمی کند بلکه حق آبه زیست محیطی آن نیز محفوظ است.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۵:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیر هماهنگی ترویج کشاورزی جهاد کشاورزی استان البرز گفت: همسو با گسترش فرهنگ آپارتمان نشینی، پرورش ماهیان زینتی می تواند برای زنان روستایی اشتغالی پایدار ایجاد کند. ...
موسسه تحقیقاتی علوم شیلاتی کشور   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۵:۲۹    
رئیس مرکز تحقیقات شیلاتی آبهای دور از مرکز تکثیر میگو شرکت آبزی پروری چابهار بازدید کرد
موسسه تحقیقاتی علوم شیلاتی کشور   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۰:۵۵    
رئیس پژوهشکده آبزی پروری آبهای داخلی_ گیلان در جلسه کمیته احیای تالاب انزلی که در سالن اجتماعات استانداری گیلان تشکیل شده بود شرکت کرد
موسسه تحقیقاتی علوم شیلاتی کشور   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۲۲:۵۹    
دکتر بهمنی، به مناسبت درگذشت حبیب عبیات، همکار گرامی پژوهشکده آبزی پروری آبهای جنوب کشور- اهواز، پیامی را صادر کرد.
سازمان شیلات ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۳:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
تعداد بازدید: 2 معاون آبزی پروری اداره کل شیلات گلستان گفت: نخستین محموله بچه میگو از جنوب کشور، به تعداد 1 میلیون و 600 هزار قطعه جهت ذخیره سازی و تولید در مجتمع پرورش میگو گمیشان، وارد استان شد. ...
سازمان شیلات ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۰:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
تعداد بازدید: 2 مدیر کل شیلات خوزستان گفت: پیرو دستور استاندار خوزستان، به جز شیلات و محیط زیست هر کدام در حوزه های استحفاظی خود، هیچ ارگانی حق صدور مجوز صیادی ندارد. ...
موسسه تحقیقاتی علوم شیلاتی کشور   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۸:۵۵    
طی بازدید دکتر بهمنی از پژوهشکده آبزی پروری آبهای داخلی-انزلی، جلسه ای با حضور وی در سالن جلسات پژوهشکده برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۵:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
قائم مقام مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان از ورود سالانه 15 میلیون مترمکعب آب تصفیه شده به محیط زیست استان خبر داد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۱:۲۵    
زنجیره فوق پیشرفته تولید و پرورش ماهیان خاویاری با سیستم مداربسته مازندران با هزینه یک هزار و 500 میلیارد ریاد توسط توسط بخش خصوصی در سیمرغ در حال احداث است که به طور مستقیم برای 150 نفر ایجاد اشتغال می شود.
سازمان شیلات ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۹:۵۱    
تعداد بازدید: 2 صدور مجوز پرورش میگو در اراضی شمال شهرستان بهشهر تسریع می شود. به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران، محمد مهدی عباس زاده جانشین مدیر کل و معاون آبزی پروری شیلات مازندران در جلسه ای که در دفتر معاونت اقتصادی استانداری مازندران و با حضور معاون اقتصادی ...
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
زنجیره فوق پیشرفته تولید و پرورش ماهیان خاویاری با سیستم مداربسته مازندران با هزینه یک هزار و 500 میلیارد ریاد توسط توسط بخش خصوصی در سیمرغ در حال احداث است که به طور مستقیم برای 150 نفر ایجاد اشتغال می شود.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۶:۱۹    
وقتی سخن از ماهی و محصولات آبزی پروری به میان می آید، ناخودآگاه توجه ها به سواحل جنوب و شمالی کشور جلب می شود، اما جالب اینجاست که استان چهارمحال و بختیاری با آنکه دور از دریا قرار دارد، بزرگ ترین تولید کننده ماهی سردابی کشور است.
پایگاه خبری مناطق آزاد اقتصادی   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۱:۵۹    
جلسه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس با شرکت نگین سبز آببر در زمینه توسعه کشاورزی در خداآفرین از جمله ایجاد باغات کشاورزی مدرن برگزار شد.
سازمان شیلات ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۰:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
تعداد بازدید: 2 بازدید مشترک معاون آبزی پروری شیلات استان سیستان و بلوچستان و رئیس مرکز تحقیقات شیلاتی آب های دور چابهار از محل اجرای پروژه کشت پرورش جلبک دریایی روز شنبه 4 اردیبهشت ماه 1400 انجام شد. ...
سازمان شیلات ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۰:۱۸   + ۱۲ سایت دیگر  
تعداد بازدید: 2 با ذخیره سازی 1 میلیون و 50 هزار قطعه بچه میگو در 5 استخر از مزارع شرکت های سکان میگو در شیف و خارک میگو در حله فصل جدید تولید این آبزی در استان بوشهر آغاز شد . ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۰۷:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
چابهار - ایرنا - سواحل مکران خصوصا چابهار در جنوب سیستان و بلوچستان فرصت های زیادی در حوزه های مختلف برای ورود سرمایه گذاران فراهم کرده است و آبزی پروری تنها یکی از قابلیت های این کرانه خدادادی برای آغاز یک فعالیت اقتصادی به شمار می رود.
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۷:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش تابا ؛ نبی اله خون میرزایی در نشست ستاد توسعه شیلات خوزستان که امروز (8 اردیبهشت ماه) در استانداری خوزستان برگزار شد، اظهار کرد: استان خوزستان به لحاظ آبزی پروری در رتبه اول کشور قرار دارد و از این نظر دارای جایگاه بسیار ویژه ای است. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۴:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس سازمان آب و برق خوزستان گفت: سایت جدید 647 هکتاری برای توسعه آبزی پروری در استان خوزستان تاسیس شده است اما هیچ آب شیرینی برای تخصیص به این مجتمع وجود ندارد.
موسسه تحقیقاتی علوم شیلاتی کشور   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۱:۵۵    
تفاهم نامه همکاری بین پژوهشکده آبزی پروری آبهای داخلی کشور و مزرعه ماهی گوشت رشت منعقد گردید
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۰۹:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - غلامرضا نجفی، سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان سیستان و بلوچستان طی دیدار با مدیرکل شیلات استان سیستان و بلوچستان بر ضرورت توسعه فرصت های شغلی در سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها تاکید کرد و خواستار بهره برداری حداکثری از ظرفیت صید ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۴:۵۵    
چهارمحال و بختیاری با بهره مندی از ظرفیت های عظیم آبی می تواند به یکی از قطب های بلامنازع پرورش ماهی در کشور تبدیل شود، همان گونه که هم اینک نیز یکی از قطب های تولید ماهیان سردابی در کشور به شمار می رود.
موسسه تحقیقاتی علوم شیلاتی کشور   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۲:۵۵    
اولین جلسه شورای مدیران ستادی پژوهشکده آبزی پروری آبهای داخلی در سالجاری برگزار شد.
خبر فوری   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۴:۳۶    
مجتبی یوسفی نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبر فوری با اشاره به اهم توجه به ظرفیت های خوزستان در صنعت آبزی پروری و کشاورزی اظهار کرد: خوزستان موقعیت سوق الجیشی به لحاظ جغرافیایی دارد که می توان با استفاده از ظرفیت های موجود و توسعه آبزی پروری به حل معضل بیکاری کمک کرد. ...
سازمان شیلات ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۳:۴۸    
تعداد بازدید: 2 طی اطلاعیه ای از سوی معاونت آبزی پروری اداره کل شیلات گلستان، الزامات فصل رهاسازی بچه ماهیان گرمابی در استخرها، آب بندان ها و منابع آبی استان، به پرورش دهندگان ماهیان گرمابی اعلام شد. ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۲:۵۵    
دکتری دامپزشک و مدرس دانشکده دامپزشکی دانشگاه آزاد شهرکرد گفت: استان چهارمحال و بختیاری در صنعت دامپروری مثل پرورش گاو و گوسفند، در صنعت پرورش طیور و ماکیان مثل مرغ، بوقلمون و اردک و در صنعت آبزی پروری مثل ماهی قزل آلا می تواند بسیار موفق باشد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۵:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
موانع تولید ماهی در کشور دیشب 31 فروردین ماه در برنامه گفت و گوی ویژه خبری با حضور صالحی فارسانی عضو اتحادیه ماهیان سردآبی و عبدالحی معاون توسعه آبزی پروری شیلات مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۴:۱۵    
گروه استان ها-چهارمحال و بختیاری با سطح وسیعی از آب های شیرین کشور فرصت مناسبی برای صنایع شیلات و آبزی پروری است به گونه ای که این استان قطب تولید ماهیان سردآبی است،از طرفی فواید زیاد تولید ماهیان زینتی در این استان با طرفیت های خوب مغفول مانده است.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۴:۰۵    
به گزارش خبرنگار رکنا در شهرکرد دکتر سیاوش اخوان طاهری رئیس اداره بهداشت و مدیریت بیماریهای ابزیان اداره کل دامپزشکی استان با بیان این نکته که نظارت های بهداشتی، قرنطینه ای در مزارع آبزی پروری، لزوم رسیدن به تولید بهداشتی و پایدار می باشد، گفت: در سال 99 با توجه ویژه به امر تولید در بخش آبزیان ...
سازمان شیلات ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۳:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
تعداد بازدید: 2 مدیرکل شیلات خوزستان گفت: صید ماهی شوریده از 30 فروردین 1400 در آب های ساحلی استان و صیدگاه های شمال غرب خلیج فارس آزاد شد. به گزارش روبط عمومی سازمان شیلات ایران، ابوعلی افزود: براساس تصمیم پژوهشکده آبزی پروری جنوب کشور و بنابر مصوبه کمیته مدیریت صید استان ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۰۹:۴۷    
ساری- بیش از سه هزار و 700 مزرعه ماهی و ماهی سرا در مازندران وجود دارد و نقش بسزایی در تامین و تبدیل استان به قطب آبزی پروری دارند.
سازمان شیلات ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۰۹:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
تعداد بازدید: 2   معاون آبزی پروری شیلات سیستان و بلوچستان از اجرایی شدن بیمه پایه اجباری میگو برای دوره پرورش سال جاری خبر داد. به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۷:۵۷    
گروه استان ها- همزمان با افتتاح 150 طرح شیلات در سراسر کشور، سایت پرورش میگو بامداد شیف بوشهر با ظرفیت تولید 3 هزار و 500 تن با حضور مدیرعامل شیلات ایران افتتاح شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۷:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
صالحی فارسانی درباره مشکلات موجود در صنعت آبزی پروری به بیان نکاتی پرداخت و گفت: شاغلان این صنعت قربانی منفعت طلبی عده ای خاص با پشتوانه برخی مدیران شیلات شده اند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۰:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
معاون آبزی پروری شیلات هرمزگان از آغاز طرح شناسایی منابع آبهای داخلی مساعد آبزی پروری در شیلات هرمزگان خبر داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۰۱:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: اهواز- مدیرکل شیلات خوزستان گفت: طبق تصمیم پژوهشکده آبزی پروری جنوب کشور، صید ماهی شوریده در صیدگاه های دو استان خوزستان و بوشهر تا اطلاع ثانوی آزاد اعلام می شود.
سازمان شیلات ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۵:۳۸    
تعداد بازدید: 2 باهدف اجرای طرح ماهیدار کردن منابع آبی استان هر ساله  توسط شیلات استان طبق اهداف اولویت های توسعه آبزی پروری 1400، در طی دو روز اخیر و با هماهنگی و پیگیری انجام شده توسط مدیریت شیلات استان وهمکاری مدیریت جهادکشاورزی شهرستان های گلپایگان،چادگان ...