سه شنبه ۲۷ اردیبهشتساعت ۱۳:۰۶May 2022 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اشنویه»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۰:۰۶    
محیط بانان اشنویه 9 قطعه کبک کشوف شده از شکارچیان زنده گیر را به طبیعت زیبای این شهرستان بارگرداندند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۵:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
مهاباد - ایرنا - فرماندار اشنویه گفت: همزمان با اصلاح نظام توزیع یارانه ها و اجرای قیمت های جدید و در راستای برخورد با هرگونه تخلف و سودجویی متخلفان، 452 بازرسی طی چند روز اخیر از اصناف این شهرستان انجام شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مهاباد - ایرنا - فرماندار اشنویه با بیان اینکه عدالت در پرداخت یارانه به نفع مردم است، گفت: اصلاح نظام توزیع یارانه ها سبب قطع دست دلالان و اجرای عدالت اجتماعی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا - مهاباد - روز دوم اجرای رزمایش زلزله فرضی (درمان اضطراری) با محوریت اشنویه با ارایه خدمات رایگان پزشکان، تحویل دارو و بسته های بهداشتی رایگان و فعالیت تیم سحر (حمایت های روانی از کودکان) در روستای علی آباد این شهر برگزار شد.
سلام نو / ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۳:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
رییس هلال احمر اشنویه گفت: این تصادف عصر چهارشنبه در محور اشنویه - ارومیه (دره گردکاشان) بر اثر برخورد 2 دستگاه خودروی پژو 405 و پراید رخ داد.
هانا خبر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۱:۰۷    
در این بازار، گیاهان خوراکی و دارویی گوناگونی از کوهستانهای سر سبز اشنویه و پیرانشهر و نقده و حتی شهرستانهای استان کردستان و آذربایجان شرقی توسط اهالی منطقه، جمع آوری می شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۹:۱۵    
مانور لحظه صفر برای آمادگی بیشتر ارگانهای امدادرسان در زمان وقوع زلزله در شهرستان اشنویه برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۳:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
مهاباد - ایرنا - رییس جهاد کشاورزی اشنویه گفت: امسال پیش بینی می شود چهار هزار و 83 تُن گیلاس از باغ های این شهرستان برداشت شود که 17 درصد نسبت به سال گذشته افزایش دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مانور لحظه صفر برای آمادگی بیشتر ارگانهای امدادرسانِ ستاد مدیریت بحران در زمان وقوع زلزله، در شهرستان اشنویه برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۸:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
ایرنا - مهاباد - رزمایش 2 روزه مقابله با زلزله فرضی با حضور تیم های امداد، نجات و درمان هلال احمر و دستگاه های تابعه مدیریت بحران با حضور سه شهرستان جنوبی آذربایجان غربی امروز، سه شنبه در اشنویه آغاز شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۴:۴۶    
مهاباد - ایرنا - رزمایش 2 روزه فرضی مقابله با زلزله با حضور تیم های امداد، نجات و درمان هلال احمر و دستگاه های مدیریت بحران سه شهرستان جنوبی آذربایجان غربی از امروز در اشنویه آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۳:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
حادثه رانندگی میان سه دستگاه خودروی سواری در محور اشنویه - پیرانشهر در جنوب استان آذربایجان غربی موجب کشته شدن 2 نفر و مصدوم شدن 6 نفر دیگر از سرنشینان خودروها شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۰:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
مهاباد - ایرنا - حادثه رانندگی میان سه دستگاه خودروی سواری در محور اشنویه - پیرانشهر در جنوب استان آذربایجان غربی موجب کشته شدن 2 نفر و مصدوم شدن 6 نفر دیگر از سرنشینان خودروها شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۰۹:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
مهاباد - ایرنا - رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) اشنویه گفت: سال گذشته 126 میلیارد ریال وام اشتغال به مددجویان متقاضی و واجد شرایط در این شهرستان پرداخت شده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۶:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
مهاباد - ایرنا - مدیر شبکه بهداشت و درمان اشنویه گفت: پنج تُن انواع مواد غذایی و آرایشی فاسد و غیربهداشتی به ارزش بیش از یک میلیارد ریال با حضور نمایندگان دادستان و فرمانداری در این شهرستان امحا شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۲:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
مهاباد - ایرنا - عملیات اجرایی گازرسانی به روستاهای گلاز و چهل آسیاب از توابع شهرستان مرزی اشنویه و همچنین گازرسانی به حُفرات خالی محلات این شهر و نالوس آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
عملیات اجرایی گازرسانی به روستاهای گلاز و چهل آسیاب اشنویه آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با هفته سلامت 5 تن مواد غذایی فاسد شده در اشنویه امحا شد.
هاژه   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۸:۱۸    
اشنویه از شهرهای مرزی استان آذربایجان غربی است که در قسمت غربی این استان قرار دارد. این شهر مرکز شهرستان اشنویه است. این شهر از غرب با کشور عراق، از جنوب با پیرانشهر، از شرق با نقده و از شمال با ارومیه هم مرز است.ارتفاع شهر اشنویه از سطح دریا 1470 متر و مرتفع ترین نقطه آن در جنوب شرقی 3500 متر است ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۵:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
مهاباد - ایرنا - فرماندار اشنویه گفت: هیچ گونه کمبود نانی در سطح این شهرستان وجود ندارد و صف های ایجاد شده در مقابل نانوایی ها، بار روانی داشته و به دلیل فضاسازی های کاذب در جامعه ایجاد شده است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۳:۰۹    
معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان معلم را معمار قلب ها توصیف نموده و نقش معلمان را فرداپردازان جامعه دانست. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۳:۴۸    
ایرنا - مهاباد - بازارچه کار و فناوری دانش آموزان مدارس در دبیرستان شبانه روزی اشنویه به مناسبت هفته معلم افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان آذربایجان غربی ، مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی آذربایجان غربی از توزیع کود های ازته-فسفاته و پتاسه در شهرستان اشنویه خبر داد . ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۳:۰۵    
بازارچه کار و فناوری دانش آموزان اشنویه بازارچه کار و فناوری دانش آموزان اشنویه بازارچه کار و فناوری دانش آموزان اشنویه بازارچه کار و فناوری دانش آموزان اشنویه بازارچه کار و فناوری دانش آموزان اشنویه بازارچه کار و فناوری دانش آموزان اشنویه بازارچه کار و فناوری دانش آموزان اشنویه بازارچه کار و ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۱۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مهاباد - ایرنا - فرماندار اشنویه گفت: سه هزار و 65 عدد فیلتر احتکار شده با تلاش ماموران انتظامی در این شهرستان کشف شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۱۹:۰۳    
مهاباد - ایرنا - معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر اذربایجان غربی گفت: مانور سراسری زلزله با حضور تیم هایی از شهرستان های پیرانشهر، نقده و اشنویه برگزار می شود.
هانا خبر   ۱۴۰۱/۰۲/۱۵ - ۱۷:۳۷    
دکتر زرزا در نشست با خبرنگاران ضمن تشریح برنامه های هفته سلامت به خبرنگاران گفت: ساختمان خیرین ساز سی تی اسکن با هزینه سه ونیم میلیاردی و با پیشرفت 97 درصدی در هفته دولت، و ساختمان بیمارستان جدید با 75 درصد پیشرفت فیزیکی تا پایان سالجاری افتتاح و بهره برداری خواهدشد
روابط عمومی مرکز اسلامی آذربایجان غربی راهپیمایی پر شور روز قدس در اشنویه به روایت تصویر روحانیون و اقشار مختلف مردم روزه دار اشنویه همزمان با سراسر استان و کشور در راهپیمایی روز قدس شرکت کردند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۴ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مهاباد - ایرنا - مدیر شبکه بهداشت و درمان اشنویه گفت: تزریق واکسن کرونا در مراکز تعیین شده این شهرستان فقط در ساعت اداری انجام می شود.
تقریب   ۱۴۰۱/۰۲/۱۳ - ۱۸:۳۹    
امام جمعه اشنویه گفت: نماز عید فطر به مانند نماز جمعه می تواند در تقریب و همگرایی بین مسلمانان تاثیر مطلوبی بگذارد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مهاباد - ایرنا - نماز عید فطر در برخی شهرهای کردنشین جنوب استان آذربایجان غربی از جمله مهاباد، پیرانشهر، بوکان، سردشت و اشنویه امروز، دوشنبه اقامه شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
با مشارکت ستاد برگزاری مراسم هفته کارگر و هفته بسیج کارگری همایش تجلیل از کارگران در اشنویه برگزار شد.
هاژه   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۱۴:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اشنویه از برگزاری پنجمین جشنواره گیلاس اشنویه در تیر ماه سال جاری خبر داد . روناک تاسا با اعلام این مطلب اظهار کرد ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۱۴:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
مهاباد - ایرنا - فرماندار اشنویه گفت: کارگران موتور محرک چرخه اقتصاد کشور هستند و نقش عظیم آنان در پویایی و پیشرفت جامعه انکارناپذیر است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۱۸:۳۶    
مهاباد - ایرنا - رییس هلال احمر اشنویه گفت: به همت و مشارکت خیران و در راستای اجرای طرح ملی پویش هلال رحمت به مناسبت ماه مبارک رمضان 305 بسته معیشتی در بین خانواده های نیازمند این شهرستان توزیع شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۱۸:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
مهاباد - ایرنا - فرماندار اشنویه گفت: پس از یک وقفه 2 ساله پنجمین دوره جشنواره سراسری گیلاس این شهرستان دوم تیرماه امسال برگزار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۱۱:۲۵    
پنجمین دوره جشنواره گیلاس در تسرماه امسال در اشنویه برگزار می شود.
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۱۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
مردی که 20 سال قبل مرتکب قتل شده و فرار کرده بود، سرانجام دستگیر شد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما سرهنگ طالب محمد قلی زاده، فرمانده انتظامی اشنویه گفت: در پی وقوع یک فقره قتل حدود 20 سال قبل در شهرستان اشنویه موضوع شناسایی و دستگیری قاتل در دستور کار پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت ...
هانا خبر   ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۰۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
یگان حفاظت محیط زیست در شهرستان های مهاباد و اشنویه از دستگیری شبانه دو شکارچی متخلف در عرصه های محیط زیستی خبر دادند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۵ - ۱۸:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
مهاباد - ایرنا - رییس اداره ورزش و جوانان اشنویه گفت: حسن جانفشان، تنیسور اهل این شهرستان قهرمان مسابقات انتخابی تیم ملی تنیس روی میز جانبازان و معلولین کشور شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۱۸:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
مهاباد - ایرنا - فرمانده انتظامی اشنویه گفت: سارق حرفه ای خانه باغ های این شهرستان با هوشیاری ماموران این انتظامی در یک عملیات پلیسی شناسایی و دستگیر شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۱۴:۲۸    
سارق خانه باغ ها در اشنویه دستگیر شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۱۲:۲۸    
فرمانده انتظامی اشنویه در گفتگو با خبرگزاری صدا و سیما از دستگیری سارق خانه باغات شهرستان خبر داد .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۱۲:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی اشنویه از دستگیری قاتل پس از 20 سال خبر داد
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۰۸:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
این روزها خبرهای کم و بیش زیادی از تنبیه بدنی دانش آموزان توسط معلمان و مربیان مدارس منتشر می شود. در یکی از خبرها، سیلی زدن معلم به دانش آموز برجسته می شود. در دیگری شکستن سر یک دانش آموز و ماجرای قیچی کردن موی دانش آموزان هم که روی آنتن شبکه های اجتماعی حسابی جولان می دهد.
هاژه   ۱۴۰۱/۰۲/۰۲ - ۱۵:۴۰    
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، رسانه های شهر اشنویه از فوت 2 جوان این شهرستان به دلایل نامعلوم خبر دادند. بر اساس این گزارش، دو جوان 25 و 27 ساله اهل روستاهای تاژاندره و هق، از توابع این شهرستان، فوت کرده و یا به قتل رسیده اند. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۲ - ۱۳:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
مهاباد - ایرنا - فرمانده انتظامی اشنویه گفت: 10 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در این شهرستان کشف و ضبط شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۰۲ - ۰۸:۰۷    
فرمانده انتظامی اشنویه از کشف 10 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در این شهرستان خبر داد.