سه شنبه ۱۱ آذرساعت ۱۵:۰۲Dec 2020 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اداره منابع طبیعی و آبخیزداری»

خبرگزاری تسنیم   ۲ ساعت پیش    
گروه استان ها - رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان پردیس از اختصاص 266 میلیون تومان اعتبار برای اجرای طرح آبخیزداری در زیر حوزه سد ماملو خبر داد.
رویداد ایران   ۲ ساعت پیش    
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان اشتهارد همچنین در بازدید از آغل های بهداشتی در حال احداث توسط مجریان طرح مرتعداری مراتع یک لنگ ، قزل چشمه و ینگی کهریز افزود: اجرای اصولی طرح های مرتعداری، گامی مهم در جهت تحقق اهداف شعار سال "جهش تولید" است و باعث بهبود پوشش گیاهی به لحاظ کمی و کیفی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۳ ساعت پیش    
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بستک گفت: از دو هزار و 880 متر مربع زمین های ملی شهرستان بستک رفع تصرف شد.
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان میناب، از برداشت بیش از 16000 کیلوگرم آویشن از مراتع این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۰:۴۶    
مسئول جنگل کاری اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان سمنان از آغاز عملیات تولید 600 هزار اصله نهال در سال 99در نهالستان شهید عموزاده سمنان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۲۰:۱۰    
طی حکمی از سوی کوروش کیانی مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری خوزستان سرپرست جدید اداره منابع طبیعی باغملک معرفی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۶:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان تویسرکان گفت: یگان حفاظت منابع طبیعی به طور آماده باش در زمان تعطیلات کرونایی از عرصه های منابع طبیعی این شهرستان محافظت می کند.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۵:۳۵    
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری خلیل آباد گفت: اجرای کل پروژه های شهرستان در بحث آبخیزداری نیازمند اعتبار 10 میلیارد تومانی است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۱:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان فیروزکوه اعلام کرد: آتش سوزی عرصه های طبیعی این شهرستان در سال جاری با مشارکت مردم و دستگاه های مختلف 85 درصد کاهش یافت.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۰:۰۷    
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ری از صدور اسناد تک برگ کاداستری برای بیش از 56 هزار هکتار از اراضی ملی و دولتی این شهرستان خبر داد. به گزارش اداره کل منابع طبیعی استان تهران، ضیاء نصرتی گفت: با صدور اسناد مالکیت کاداستری در قالب طرح کاداستر که از ضریب امنیتی بالا برخوردار است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۲۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری املش : برای اجرای 3 طرح آبخیزداری در این شهرستان بیش از 2 میلیارد تومان اعتبار تخصیص یافته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۲۰:۰۲    
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان نظرآباد از دستگیری قاچاقچی چوب توسط یگان حفاظت نظرآباد خبر داد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۸:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
هرمزگان/ قلم-رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان میناب از پیشرفت 100 درصدی پروژه عملیات آبخیزداری حوزه آبخیز گوربند – نوبند از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی سال 99 این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۶:۵۷    
گچساران - ایرنا- سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری باشت گفت: ظرفیت آب سد سنگ ملاتی "تنگ تیز"این شهرستان بدنبال بارندگی های امروز یکشنبه تکمیل و سرریز شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۱:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
شیراز - ایرنا - رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان اقلید اعلام کرد: 250 هکتار از اراضی ملی این شهرستان در سه ماه گذشته از دست متصرفا ن خارج شد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مسئول واحد آبخیزداری اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان سمنان از پیشرفت 50 درصدی طرح پایش و ارزیابی پروژه های آبخیزداری طی چهار دهه گذشته خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
گنبدکاووس - ایرنا - رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری گنبدکاووس گفت: مشکلات اقتصادی، بیکاری ناشی از شیوع کرونا و بالارفتن قیمت چوب موجب افزایش قطع درختچه حفاظت شده گز ترکمن در مناطق شمالی این شهرستان مرزی شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۹:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری ابرکوه با اشاره به آغاز بذرپاشی در مراتع ، گفت : برای اجرای این طرح 10 میلیارد ریال بودجه از محل صندوق توسعه ملی در این شهرستان اختصاص یافت.
موج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۵:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
رییس اداره منابع طبیعی وآبخیزداری برخوار از کشف 165 کیلو زغال بلوط قاچاق از یک خودرو در شهرستان برخوار خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۵:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
گچساران - ایرنا - سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری باشت گفت: 400 هزار مترمکعب آب در سازه تغذیه مصنوعی منطقه آبدهگاه و سد تنگ تیز این شهرستان با بارندگی های اخیر ذخیره شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۳:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان مهدیشهر گفت: طرح جامع کاداستر در 35 هکتار از اراضی ملی مهدیشهر در حال اجرا است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۸:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ملایر از آغاز پروژه کپه کاری در سطح 50 هکتار از مراتع حوزه آبخیز مانیزان با مشارکت بهره برداران محلی و اداره منابع طبیعی شهرستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۶:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری کهگیلویه گفت: کشت گیاهان دارویی در یکهزار و 500 هکتار از مراتع شهرستان در حال انجام است.
بافق فردا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۹:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بافق از صدور سند تک برگی برای 277 هزار و 105 هکتار اراضی ملی شهرستان بافق در نیمه دوم سالجاری خبر داد. کمال کریمی تصریح کرد: یکی از مشکلات اراضی ملی منابع طبیعی موضوع اصلاح طرح هندسی نقشه های منجر به صدور سند اراضی ملی است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان های رزن و درگزین گفت: با تامین اعتبار از محل صندوق توسعه ملی و مشارکت مجریان و بهره برداران منابع طبیعی 480 هکتار عملیات اصلاحی و احیای مراتع در این 2 شهرستان انجام شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۰:۵۸    
تهران- ایرنا - رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان دماوند گفت: سطح جنگل کاری در این شهرستان پیش از این30 هکتار بود که با اجرای 2 طرح طی سال جاری،140 هکتار دیگر به این عرصه و سرانه فضای سبز شهرستان اضافه شد و هم اکنون این میزان به 170 هکتار رسیده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری بهار گفت: بذرپاشی و کپه کاری در 150 هکتار از مراتع شهرستان برای بالا بردن پوشش گیاهی مراتع و نفوذ آب در خاک اجرا شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۸:۳۶    
مدیر کل اداره منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجان غربی از اجرای 5 هزار و 600 هکتار عملیات بیولوژیک وبیومکانیک درسطح مراتع استان خبر داد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۸:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
مسئول یگان حفاظت اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان سرخه از توقیف یک دستگاه خودروی نیسان حامل چوب غیرمجاز در این شهرستان خبر داد.
رویداد ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۴:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
معصومه منظمی رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان سمنان گفت: با توجه به سیاستهای ابلاغی سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور در خصوص کشت و توسعه گیاهان دارویی در مراتع با مشارکت مرتع داران و جوامع محلی و نظارت کارشناسان فنی منابع طبیعی کشت گیاه دارویی وشق در سطح 100 هکتار و در مراتع بویه و ...
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۰:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان شمیرانات گفت: با انجام شدن اصلاح هندسی نقشه های ثبتی حدود 80 هزار هکتار از اراضی ملی و دولتی این شهرستان که بیش از 55 درصد از کل این اراضی را شامل می شود، این میزان اراضی ملی در مسیر کاداستری شدن قرار گرفت...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۸:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری مهاباد گفت: 100 نفر از دوستداران طبیعت در این شهرستان با ثبت نام در سامانه همیاران طبیعت به جمع این تشکل پیوستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۰:۰۲    
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان مهاباد گفت: برای حفاظت و صیانت از اراضی ملی گشت های مراقبت به طور منظم برقرار هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۷:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان کاشان از اجرای طرح سراسری جنگل کاری و توسعه فضای سبز با مشارکت مددجویان زندان شهرستان کاشان به وسعت 1400 هکتار خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۶:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شمیرانات اعلام کرد: با اجرا اصلاح هندسی نقشه های ثبتی 79 هزار هکتار از اراضی ملی این شهرستان و تأیید در کمیته فنی ممیزی، این میزان اراضی ملی در مسیر کاداستری شدن قرار گرفت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان سمنان گفت: طرح پایش مراتع ییلاقی شهرستان سمنان شامل 31 سامانه عرفی در سال 99 پایان یافت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۴:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بهار گفت: طرح کاشت درخت و جنگل کاری در 100 هکتار از ارضی روستای آق بلاغ منطقه لتگاه با اعتباری افزون بر 260 میلیون تومان از محل صندوق توسعه ملی در شهرستان بهار آغاز شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۴:۰۳    
گچساران- ایرنا- رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری باشت گفت: 700 هکتار از مراتع این شهرستان تاکنون زیر گشت گیاهان دارویی رفته است.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان فیروزکوه اعلام کرد: با هدف حفظ انفال و عرصه های ملی، از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از 20 هکتار اراضی ملی این شهرستان از ید متصرفان خارج شده است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ملارد با اشاره به کنترل سیلاب و مقابله با کم آبی به عنوان ره آورد انجام عملیات آبخیزداری و آبخوان داری در سطح این شهرستان گفت: اقدامات خوب و موثری در سطح برخی حوضه های آبخیز این شهرستان به مرحله اجرا درآمده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۲:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری مهاباد گفت: پنج نفر از عوامل تخریب 11 هکتار از مراتع روستای "خورخوره" این شهرستان شناسایی و تحویل مقام قضایی شدند.
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۰:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
کمیل قلی نژاد سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان گلوگاه شد. به گزارش روزنامه جهان اقتصاد به نقل از روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری، طی حکمی از طرف دکتر اسحاق عطایی سرپرست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری ...
رویداد ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۰:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
محمد راستین رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان سرخه با اشاره به اجرای پروژه نهال کاری 115 هکتاری در منطقه صوفی آباد با استفاده از اعتبارات صندوق توسعه ملی اظهار کرد: این پروژه طی دو ماه به پایان رسیده است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۰:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
ملارد- سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری از کنترل سیلاب در این شهرستان با اجرای عملیات آبخیزداری و آبخوان داری خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۹:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
بندرترکمن- رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان گمیشان گفت: 81 هزار و 92 مترمربع از اراضی مستحدث ساحلی شهرستان گمیشان و ترکمن خلع ید شد.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۸:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان مهدی شهر گفت: کاشت بذرهای بلوط در قالب طرح جنگل کاری و توسعه جنگل با سطح 148 هکتار از اعتبارات صندوق توسعه ملی شهرستان مهدی شهر انجام شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۲۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کشته شدن یک نفر بر اثر سانحه رانندگی در گناباد و راه اندازی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری در ششتمد از جمله اخبار کوتاه روز دوشنبه در استان خراسان رضوی است.
کلام تازه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۸:۲۶    
کلام تازه | رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان چناران گفت: موثرترین راه حفاظت از انفال، جلب مشارکت های مردمی است
ایانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۳۹    
مدیر جهادکشاورزی شهرستان ویژه مرند، گفت: کپه کاری (سامان عرفی یا طرح مرتع داری) در 250 هکتار از مراتع حوزه آبخیز سد لیوار بخش یامچی با مشارکت بهره برداران محلی و اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان مرند آغاز شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۲۰    
شیراز-ایرنا- رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان پاسارگاد گفت: پنج هزار اصله نهال بادام کوهی در محدوده 134 هکتاری نهالستان علی آباد کمین این شهرستان کاشته شد.