جمعه ۰۷ مهرساعت ۰۳:۰۵Sep 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اداره منابع طبیعی و آبخیزداری»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۰:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
طالقان- رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری طالقان گفت: حریق در مراتع روستای دیزان از توابع طالقان اطفا شد و در این حریق یک هکتار از مراتع این روستا از بین رفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۰:۲۵    
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری بردسکن گفت: طبیعت شهرستان بردسکن گنجینه ای از گیاهان دارویی را در دل خود جای داده است و منطقه ای بسیار مناسب برای رشد و تولید گیاهان دارویی است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۸:۰۶    
یزد - ایرنا - رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ابرکوه گفت: از ابتدای امسال تاکنون 228 هزار مترمربع از اراضی ملی این شهرستان در راستای حفاظت و صیانت از اراضی ملی خلع ید و آزادسازی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری بروجرد گفت: 250 بند خاکی در شهرستان بروجرد بیش از 25 است که احداث شده اند و نیاز به لایروبی دارند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۳:۳۰    
گچساران-ایرنا -رئیس اداره منابع طبیعی وآبخیزداری باشت گفت: آتش سوزی جنگل و مراتع منطقه پیچاب با تلاش نیروهای منابع طبیعی و مردمی امروز جهارشنبه خاموش شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۲۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری پلدختر از مهار حریق در اراضی این شهرستان خبر داد.
هانا خبر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۲۰:۲۵    
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری اسلام آبادغرب از ممنوعیت برداشت شیره بلوط (شوکه) از جنگل های این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۴:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری پلدختر از وقوع دو حریق در سطح اراضی ملی این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۹:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
بندرعباس - رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان حاجی آباد از مهار آتش سوزی در منطقه بخوان فارغان این شهرستان خبر داد.
بافق فردا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۳:۳۱    
جلسه هم اندیشی نحوه اجرای پروژه های آبخیزداری و پیشرفت کار پروژه های در حال اجرای این بخش با حضور معاون آبخیزداری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان یزد و رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بافق در محل دفتر رییس این اداره برگزار شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۵:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان خرم آباد با تاکید بر توسعه کشت گیاهان دارویی، گفت: امسال آموزش جوامع بومی محلی در زمینه کشت گیاهان دارویی را در سطح 50 هزار هکتار از اراضی منابع طبیعی خرم آباد به انجمن های مردم نهاد واگذار کرده ایم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۷:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان میامی از کشف دو تن دپوی درختچه تاغ در منطقه جهان آباد شهرستان میامی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۸:۵۹    
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری میامی از کشف انبار درختان قطع شده ارس و بلوط در روستای نام نیک خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۴:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری میامی از کشف انبار درختان قطع شده ارس و بلوط در روستای نام نیک خبر داد.
ایانا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان مهدیشهر گفت: 600 هزار اصله نهال پاییز امسال در بین مردم توزیع و با مشارکت آنان کاشته می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۰:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
دماوند- رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری دماوند از رفع تصرف بیش از چهار هکتار از اراضی ملی در پلاک دهن این شهرستان خبرداد.
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۹:۴۷    
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ابهر گفت: 33.5 هکتار از مراتع شهرستان ابهر در شش ماه ابتدای سال جاری بر اثر بی احتیاطی در آتش سوخت.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۸:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری سبزوار گفت: 110 هکتار از عرصه های منابع طبیعی این شهرستان برای اجرای طرح های اقتصادی به بخش خصوصی واگذار شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۲:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
دماوند- رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری دماوند از رفع تصرف 520 مترمربع از اراضی ملی این شهرستان در پلاک مغانک خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
نوشهر - ایرنا - رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری نور از شناسایی و دستگیری عامل قتل عام درختان جنگلی در بخش بلده این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۶:۰۴    
مدیر کل منابع طبیعی کرمان گفت: بهره برداری از گیاه آنغوزه فقط از طریق صدور مجوز از سوی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری استان امکان پذیر است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۰:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
ماموران یگان حفاظت اداره منابع طبیعی و آبخیزداری با همکاری پلیس آگاهی یک محموله سه تنی چوب قاچاق تاغ را در ورودی شهرستان سبزوار کشف کردند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۴:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
علی حسینی، رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان خرم آباد در راستای توسعه فرهنگ زیست محیطی و شناخت منابع طبیعی به ورزشکاران شهر خرم آباد در اقدامی 16 دست پیراهن و شورت ورزشی با شعار درخت =زندگی به تیم فوتسال پدیده خرم آباد اهدا کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۳:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
دماوند- رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری دماوند از بهره برداری از پنج طرح و پروژه آبخیزداری در این شهرستان با 8.5 میلیارد تومان اعتبار خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان تبریز خواستار همکاری مؤثر همه دستگاه های اجرایی در سامانه پنجره واحد مدیریت زمین شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بندرلنگه از ساخت سازه آبخیزداری سنگی ملاتی حوزه رستاق بخش شیبکوه خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۵:۴۷    
رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان آباده گفت: اجرای اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از تصرف اراضی ملی و منابع طبیعی و ساخت و ساز های غیرمجاز ضروری است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۱:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
نوشهر - ایرنا - رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری نور از شناسایی و دستگیری قاچاقچیان چوب مجهز به سلاح و بی سیم در این شهرستان (واقع در غرب مازندران) خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۵:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
فرماندهی یگان حفاظت اداره منابع طبیعی و آبخیزداری استان مازندران نوشهر گفت : در راستای حفظ و حراست از عرصه های منابع طبیعی، نیروهای یگان حفاظت اداره کل و شهرستان های غرب استان در آخرین تعطیلات تابستان بطور کامل در آماده باش هستند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۹:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: دماوند- رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری دماوند از اختصاص 100 هکتار زمین برای اجرای پارک جنگلی در آبعلی خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۹:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
بروجرد - ایرنا - رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری بروجرد گفت: گیاهان دارویی در 120 هکتار از اراضی ملی، مراتع و سطح شیب دار این شهرستان در سال جاری کشت شد.
حیات   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۱:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان سنندج گفت: امسال تاکنون 243 هکتار از اراضی ملی، مراتع و جنگل های این شهرستان دچار آتش سوزی شده است. به گزارش گروه استانی حیات ...
میرزا کوچک خان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۱:۲۱    
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری صومعه سرا گفت: طی 18 ماه گذشته یک میلیون و 470 هزار مترمربع از اراضی ملی این شهرستان رفع تصرف شد. مصطفی غنمی جابر امروز با اعلام این خبر اظهار داشت: با همکاری و پیگیری و صدور دستورات قضایی توسط دادگستری شهرستان صومعه سرا بیش از یک میلیون و [...]
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۸:۲۴    
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ملارد در تشریح اقدامات و عملکرد یگان حفاظت در 6 ماهه نخست سال 1402 پرداخت و از رفع تصرف 22 فقره اراضی ملی و منابع طبیعی با 40 هکتار وسعت خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۶:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری خرم آباد گفت: متاسفانه مدتی است شاهد قاچاق برگ درختان بلوط در مناطقی از شهرستان خرم آباد هستیم، معضلی که منجر به فقیر شدن خاک جنگل های استان می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۸:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان آزادشهر گفت: تعداد 60 عدد چوب جنگلی قطع شده و بریده شده قاچاق در حوزه روستای کوهمیان آزادشهر کشف و ضبط شد.
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۳:۱۶    
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ابهر گفت: 7 هکتار از مراتع روستای چرگر از توابع شهرستان ابهر به علت عامل انسانی در آتش سوخت.
آوای رشت   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۲:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، سید مازیار رضوی سرپرست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گیلان،روز سه شنبه چهاردهم شهریور ماه با کارکنان اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان فومن دیدار و به گفتگو نشست در این دیدار ...
مکران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۰۸:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان جاسک گفت: 500 هزار اصله درخت از انواع درختان بومی در نهالستان جاسک پرورش داده شده است. به گزارش پایگاه خبری مکران؛ علی مهرانی افزود: این نهال ها بزودی در شهرستان توزیع و در دشت های مختلف شهرستان کاشت خواهد شد. معاون اداره منابع طبیعی و آبخیزداری ...
هانا خبر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۳:۳۸    
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری اشنویه از رفع تداخل 8700 هکتار از اراضی زراعی سطح این شهرستان به زراعین خبرداد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر اداره منابع طبیعی وآبخیزداری شهرستان اشکذر:بعد از سیل مردادماه سال گذشته و سرریز شدن بند خاکی روستای مرزانک تخلیه، بهسازی و رسوب برداری بند خاکی و ساخت دیوار ساحلی این روستا در دستور کار قرار گرفت.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۶:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری باشت گفت: بیش از 159 هکتار از جنگل ها و مراتع این شهرستان در هفته گذشته طعمه حریق شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۰۷:۳۱    
ایسنا/خراسان رضوی رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری قوچان گفت: با توجه به توپوگرافی قوچان 60 درصد مساحت این شهرستان دارای سیل خیزی بالایی است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۱۲:۴۴    
کرمانشاه - ایرنا- رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان کرمانشاه گفت: در راستای اجرای حکم دستگاه قضایی با حضور نیروهای پاسگاه ویژه منابع طبیعی، نمایندگان دستگاه قضایی و بخشداری کوزران زمین تصرفی افراد سودجو به مساحت 13/5 هکتار از ید متصرفین خارج و به دولت بازگشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۰۷:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری سردشت گفت: مأموران یگان حفاظت منابع طبیعی بیش از 10 تن چوب قاچاق را در این شهرستان کشف و ضبط کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۲۱:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان گنبدکاووس گفت: در راستای مقابله با بیابان زایی و ریزگرده ها، تعداد 3 میلیون و 342 هزار اصله نهال بصورت بوته کاری و نهال غیرمثمر در گنبدکاووس در حال تولید است.
صدای میناب   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۵:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان میناب از برگزاری دومین رویداد مردمی جمع آوری بذر حرا از جنگل های مانگرو در بندر تیاب با شعار دست های ما برای حرا خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۴:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان کرمانشاه گفت: 135 هزار متر مربع از زمین های منابع طبیعی شهرستان کرمانشاه از متصرفان غیرقانونی بازپس گرفته شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۳:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری درگز گفت: در راستای جلوگیری و کاهش ورود ریزگردها، کانون گرد و غبار غفارآباد در بخش لطف آباد درگز نهالکاری شد.