چهارشنبه ۳۱ شهریورساعت ۱۴:۲۰Sep 2021 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اداره منابع طبیعی و آبخیزداری»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۹:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان نکا از رفع تصرف 6 هکتار از عرصه های منابع ملی شهرستان نکا از ید متصرفین خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۳:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
مهاباد-ایرنا- رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری اشنویه گفت: پیش بینی می شود امسال 30 تن زالزالک از محدوده جنگل های این شهرستان برداشت شود که نسبت به سال گذشته 10 تن کمتر است.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار خاورستان، ابراهیم علیپور رئیس اداره منابع طبیعی وآبخیزداری بیرجند در جمع خبرنگاران، گفت: از تاریخ ابلاغ بخشنامه شماره 27895مورخه8/9/99 توسط سازمان جنگل ها ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۹:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
حمیدرضا سعیدی رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان سرخه از توزیع 5 دستگاه تنور گازی بین دامداران شهرستان خبر داد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۲:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان گلوگاه از کشف و ضبط محمولات جنگلی از کارگاه تولیدی در گلوگاه خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۴:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
گچساران - ایرنا - رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری گچساران گفت: 54 پرونده تخلف در عرصه منابع طبیعی این شهرستان امسال تشکیل شده و متخلفان برای پیگیری های قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۴:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری کوهسرخ گفت: از ابتدای امسال تا کنون 104 فقره مجوز حمل چوب آلات و مقطوعات جنگلی از کوهسرخ صادر شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ارسنجان گفت: سند تک برگ کاداستری برای 25 میلیون و 157 هزار و 163 متر مربع از اراضی ملی این شهرستان موسوم به ارتفاعات جنوبی کوه رحمت، به نام دولت صادر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۷:۵۹    
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان طارم با اشاره به استفاده اهالی روستا های تازه کند و سرخ آباد از آبگرمکن های خورشیدی گفت: رفع مشکل نقص فنی آبگرمکن های خورشیدی بر عهده اداره منابع طبیعی و آبخیزداری نیست.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۲۰:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
دزفول- ایرنا- رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان دزفول از آتش سوزی در جنگل های سالند خبر داد و گفت: عملیات خاموش کردن آتش در این جنگل ها در حال انجام است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۱:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری سمنان گفت: یکهزار هکتار از مراتع این شهرستان برای کشت و توسعه مشارکتی گیاهان دارویی در سال 1400 مکان یابی می شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بوئین زهرا از توقیف یک دستگاه خودوری نیسان حامل درختان تاغ بریده شده در شهرستان بوئین زهرا خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۸:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان فیروزآباد گفت: 270 هزار هکتار از اراضی ملی این شهرستان برای جلوگیری از دخل وتصرف سنددار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۸:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
گچساران- ایرنا- رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری گچساران گفت: 535 هکتار از جنگل ها و مراتع مناطق مختلف این شهرستان در آتش سوزی های امسال دچار آسیب جدی شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۲۳:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
گچساران- ایرنا- رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری باشت گفت: جنگل ها و مراتع منطقه سخت گذر "اشکر" پیچاب از توابع شهرستان باشت از بعداز ظهر امروز (جمعه) طعمه حریق شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۸:۵۵    
مهاباد- ایرنا- رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری اشنویه گفت: با هدف تثبیت مالکیت دولت بر عرصه های ملی، جلوگیری از تخریب و تصرف اراضی دولتی، طرح ممیزی اراضی و تفکیک مستثنیات 100 هزار هکتار از عرصه های طبیعی این شهرستان در قالب طرح کاداستر اجرا شد.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۷:۵۲    
مشهد پایگاه خبری رویداد ایران-حمید رضا اقبالی رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بردسکن با بیان این خبر افزود در این 23 گارگاه آموزشی – ترویجی که بیش از 450 نفر شرکت کردندآموزش های مرتبط با حوزه منابع طبیعی را فرا گرفتند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۶:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان فیروزآباد فارس اعلام کرد: 270 هزار هکتار از اراضی ملی این شهرستان برای جلوگیری از دخل وتصرف سنددار شدند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان گناباد از رفع اختلاف بین دامداران دو مرتع همجوار خوش منزل در شهرستان بجستان و میر شریف در شهرستان گناباد خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ارسنجان گفت: از ابتدای آغاز نام نویسی داوطلبان در طرح همیاران طبیعت تا مردادماه 1400، بیش از 90 نفر از طبیعت دوستان شهرستان در این طرح نام نویسی کردند که این تعداد در شهریورماه به 200 نفر افزایش پیدا کرده و بیش از 100 درصد رشد داشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان آستارا از تخریب 4 کوره زغال در ارتفاعات این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
اداره منابع طبیعی و آبخیزداری کاشمر برای کاهش اثرات خشکسالی براکوسیستم طبیعی ، ابشخور دام تهیه کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
بروجرد - ایرنا - رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری بروجرد گفت: پیگیری های لازم برای صدور سند کاداستر 30 هزار هکتار اراضی ملی شهرستان در حال انجام است و به زودی صادر می شود.
مازنی نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۸:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
یاسر منتظری سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان رامسر گفت: 17 هزار و 542 متر مربع از اراضی ملی روستای پتک شهرستان رامسر رفع تصرف و یک ویلای غیر مجاز به مساحت 300 متر مربع هم با حضور نماینده دادستان و نیروی انتظامی تخریب شد. او افزود: وظیفه ذاتی همکاران پرتلاش اداره منابع طبیعی [...]
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ارسنجان گفت: به منظور جلوگیری از برداشت خارج از فصل میوه بنه اقدامات حفاظتی در جنگل های شهرستان تشدید شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۰:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
گچساران- ایرنا- رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری گچساران گفت: امسال 27 میلیارد و 861 میلیون ریال اعتبار برای اجرای سه سازه آبخیزداری در این شهرستان اختصاص یافته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۹:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
گچساران - ایرنا - رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری باشت گفت: سه محموله قاچاق چوب از سوی ماموران یگان حفاظت این شهرستان توقیف شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۷:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری سبزوار گفت: در راستای تثبیت مالکیت دولت، طی سالجاری سند تک برگی برای 180 هزار هکتار از اراضی ملی این شهرستان صادر شد.
کلام تازه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۹:۵۳    
کلام تازه | یک دستگاه پیکور درحال تخریب اراضی ملی روستای مریچگان شهرستان چناران توسط گشت سیار یگان حفاظت اداره منابع طبیعی و آبخیزداری توقیف شد. با وصول گزارشی از مامور مستقر در منطقه رادکان به گشت سیار یگان حفاظت اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان چناران مبنی بر فعالیت تخریبی یک دستگاه پیکور ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۹:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
2 جنگلبان اداره منابع طبیعی و آبخیزداری فومن در درگیری با قاچاقچیان چوب زخمی شدند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل اداره منابع طبیعی و آبخیزداری استان گلستان گفت: 300 هزار هکتار از اراضی مناطق شمال گلستان در معرض بیابانی شدن قرار دارد و باید کمربند سبز در نوار شمالی استان ایجاد کنیم.
بافق فردا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۲:۱۴    
به منظور آشنایی بیشتر مأمورین یگان حفاظت ادارات منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، راه و شهرسازی و حفاظت محیط زیست شهرستان بافق با قوانین، مقررات و ضوابط قضایی ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۸:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری مریوان گفت: 2 تراکتور حامل بیش از 10 تن مقطوعات چوب درختان جنگلی قاچاق در یکی از روستاهای تابعه این شهرستان متوقف شد.
عصر کاسپین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۸:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی فومن، از درگیری قاچاقچیان جنگل با نیروهای جنگلبان خبر داد و گفت: متهمین با نیروهای حفاظتی درگیر شدند و آنها را مورد ضرب و شتم قرار دادند. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی وآبخیزداری شهرستان بندرعباس از رفع تصرف اراضی ملی درمنطقه درگیر ایسین توسط نیروهای یگان حفاظت خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۳:۰۱    
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بستک از آبگیری 25 درصدی ظرفیت سازه های آبخیزداری در سطح شهرستان به میزان 10 میلیون متر مکعب خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۱:۵۱    
شیراز-ایرنا- رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری ارسنجان با بیان اینکه شعله های آتش بازهم طبیعت این شهرستان را به خاکستر نشاند، گفت: آتش سوزی روز گذشته در مرتع فیجان با تلاش دوستداران طبیعت و نیروهای این اداره مهار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری سبزوار گفت: طرح احیای اراضی بیابانی با استفاده از پخش سیلاب در حوزه آبخیز کالشور این شهرستان از سوی کارشناسان سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری پروژه برتر کشور شد.
آفتاب ایلام   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۴:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
حسینی گفت: اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان هلیلان جهت رصد و پایش جنگل ها و مراتع به پهپاد تجهیز خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۰۱:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان خلیل آباد گفت: از ابتداء سال جاری تا کنون در شهرستان خلیل آباد بیش از 40 تن چوب قاچاق و بدون مجوز حمل و 8 دستگاه خودرو توقیف و ضبط شده است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۴:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان دهلران گفت: تاکنون 310فقر پرونده طرح زراعت چوب در شهرستان دهلران تشکیل شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
دزفول-ایرنا- رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان گتوند گفت: 6 هزارمترمربع از اراضی ملی منابع طبیعی در پلاک 109 کیارس بخش مرکزی شهرستان گتوند رفع تصرف شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۰۹:۳۳    
ایسنا/خراسان رضوی رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری نیشابور گفت: مساحت کل کانون های بحرانی فرسایش بادی استان که یک میلیون و 309 هزار هکتار است و حدود 7.7 درصد کانون های بحرانی فرسایش بادی در این شهرستان واقع است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۰۷:۳۵    
مشهد- ایرنا- رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری قوچان گفت: از ابتدای امسال در راستای کنترل مدیریت چرا از ورود پنج هزار و 510 راس دام سبک غیرمجاز به مراتع این شهرستان جلوگیری به عمل آمده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۳:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مسئول واحد مهندسی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری سمنان گفت: سند تک برگی برای 236 هزار هکتار از اراضی ملی شهرستان در راستای تثبیت مالکیت به نام دولت جمهوری اسلامی ایران امسال صادر شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۰۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری بافق گفت: هم اکنون پروژه بندخاکی دشت حسن آباد این شهرستان با یک میلیارد و 200 میلیون تومان هزینه با مشارکت شرکت سنگ آهن مرکزی ایران و 85 درصد پیشرفت فیزیکی در حال ساخت است و برای توسعه و تکمیل آن به 700 میلیون تومان بودجه نیاز است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۰۷:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری مهرستان سیستان وبلوچستان گفت: 6 پروژه در حوزه آبخیزداری و بیابان زدایی با اعتباری بالغ بر 10 میلیارد تومان از محل صندوق توسعه ملی کلنگ زنی و افتتاح شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۲۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری کرمان از محکومیت یک نفر به جرم قطع درختان تاغ در این شهرستان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۳:۰۵    
ایسنا/زنجان سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان طارم گفت: حضور دام در مراتع بعد از 15 شهریور باعث فرسایش خاک در آن محل می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۰:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ارسنجان گفت: آتش سوزی در جنگل خلیل بیگ ارسنجان بلافاصله خاموش شد و دوستداران طبیعت نگذاشتند آتش سرخ، طبیعت سبز را سیاه کند.