جمعه ۱۲ آذرساعت ۰۸:۰۰Dec 2021 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بارندگی های اخیر»

خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۵:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیر امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم از استقرار 2000 مانع فیزیکی در نقاط آبگیر شهر قشم با هدف پیشگیری از وقوع سیلاب در پی بارندگی های اخیر خبر داد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۰:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
سرهنگ فرخ جمالی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: با توجه به بارندگی های اخیر و کثیف، گل آلود و ناخوانا شدن پلاک وسایل نقلیه و ضرورت نظافت و شستشوی خودرو، طرح برخورد با وسایل نقلیه داری پلاک کثیف و ناخوانا در دستور کار پلیس راهور قرار گرفت. وی اضافه کرد: ماموران پلیس راهنمایی [...]
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۵:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
اصفهان- مدیر سد زاینده رود با اشاره به حجم 169 میلیون مترمکعبی آب پشت سد، گفت: ورودی به سد در پی بارندگی های اخیر حدود 6 مترمکعب بر ثانیه افزایش یافت.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۲۰:۵۱   + ۱۷ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره اتحادیه باغداران کشور از افزایش تولید پرتقال، نارنگی و سیب در سال جاری خبر داد و گفت: بارندگی های اخیر باعث شد که محصولات 20 تا 25 روز زودتر به دست بیاید.
راک نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۹:۰۴    
به گزارش راک نیوز؛بر اساس مرکز پیش بینی هواشناسی استان تا ساعت 18 و 30 دقیقه دوشنبه اول آذرماه دیشموک با 119 میلیمتر بارندگی بیشترین بارش را داشته است. در مابقی نقاط استان میزان بارش ها به شرح زیر می باشد؛ بارش های اخیر استان کهگیلویه وبویراحمد تا ساعت 18:30 دوشنبه اول آذر 1400
راک نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۱:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش راک نیوز؛مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد میزان بارش های اخیر در این استان را اعلام کرد.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۲۰:۲۲    
مشهد پایگاه خبری رویداد ایران-محمدرضا بهروزی فر رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان جوین با اعلام این خبر گفت: به دنبال بارندگی های اخیر و بر اثر سیلاب های گذشته و نشست رسوبات در مخزن سد باعث مسدود شدن خروجی بند شده بود که با همکاری شورای اسلامی روستای رامشین و پیگیری منابع طبیعی و آبخیزداری ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۶:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی گفت: 263 نفر از راهداران استان آماده خدمات رسانی به مسافران زمستان هستند البته با توجه به بارندگی های اخیر استقرار این نیروها پیش از این آغاز شده است.
یزد آگاه   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۱:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
اجتماعی مدیر کل هواشناسی استان یزد اعلام کرد: هرچند این حجم از بارندگی در آبان ماه در استان بی سابقه بوده است اما استان همچنان متاثر از عوارض و پیامدهای ناشی از خشکسالی های متوالی و طولانی مدت قرار دارد. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۷:۰۷   + ۳۶ سایت دیگر  
به گفته کارشناسان تاثیر بارندگی های اخیر بر افزایش ذخیره سدهای تامین کننده آب شرب تهران را بسیار اندک بوده، به گونه ای که ورودی آب به سدهای تهران با کاهش 34 درصدی از ابتدای سال آبی در مقایسه با سال آبی گذشته مواجه است.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۱:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
فکرشهر: رئیس اداره حفاظت محیط زیست گناوه گفت: عملیات جمع آوری لکه های نفتی در بخشی از راضی یکی از روستاهای این شهرستان آغاز شد. به گزارش فکرشهر، کامبیز عبدالهی روز شنبه در گفت وگو با خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۰۹:۴۶    
پیش بینی های جدید دستگاه های مسئول و بارندگی های هفته های اخیر اندکی نگرانی های ناشی از در پیش بودن یک سال بسیار خشک دیگر را کاسته است، اما تغییری در وضعیت نگران کننده آب های زیرزمینی، ذخایر سدها و تالاب ها و دریاچه های کشور رخ نداده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۰۸:۳۶    
لب های خشکیده و تشنه چشمه کوهرنگ در بارندگی های اخیر در استان چهارمحال و بختیاری تر نشد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۱۲:۱۹    
بارندگی های اخیر در شرق مازندران مناسب بود اما آب چندانی نصیب تالاب بین المللی میانکاله نشد.تصاویری خیره کننده از این تالاب را ببینید.منبع:باشگاه خبرنگاران جوان
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
بارندگی های اخیر در شرق مازندران مناسب بود اما آب چندانی نصیب تالاب بین المللی میانکاله نشد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۰۸:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
رشت- ایرنا- بارندگی های اخیر در گیلان برای برخی حوزه های جغرافیایی به ویژه تالاب بین المللی انزلی نوید بخش حیات دوباره بود، اما سوال اینجاست که آیا این بارندگی ها می تواند نجات بخش دائمی این زیست گاه طبیعی باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۰۸:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
9 میلیارد ریال در پی بارندگی های اخیر به بخش کشاورزی شهرستان بابل خسارت وارد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۱۰:۴۸   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- مدیر دفتر تاسیسات آبی و برقابی شرکت آب منطقه ای تهران، تاثیر بارندگی های اخیر بر افزایش ذخیره سدهای تامین کننده آب شرب تهران را بسیار اندک خواند و گفت: ورودی آب به این سدها با کاهش 34 درصدی از ابتدای سال آبی در مقایسه با سال آبی گذشته مواجه است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۲۰:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
ساری- مدیر مطالعات پایه منابع آب منطقه ای مازندران گفت: بارندگی های اخیر سبب بالاآمدن سطح رودخانه شد و آورد رودخانه ها به 47 میلیون مترمکعب رسید.
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۱۸:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس: عباس ذاکریان با اشاره به حجم قابل توجه و امیدبخش بارندگی های اخیر در شهر قم اظهار داشت: در یک هفته اخیر حجم بارندگی ها قابل توجهی در قم صورت گرفته است که از میانگین بارندگی سالانه قم بیشتر است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۱۷:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
بارندگی های اخیر در غرب مازندران موجب جاری شدن سیل در چندین نقطه از شهرهای غرب استان شد. جاده قدیم چالوس به مرزن آباد در منطقه موسوم به "اَزارَک" در محدوده آزاد راه تهران - شمال بیش ترین حجم آورده های سیلابی را داشت ...
سفیر افلاک   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۱۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
رضایی گفت: در پی بارندگی و آبگرفتگی های اخیر به 106 نفر در لرستان امدادرسانی شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه – ایرنا – دومین بارش پاییزی امسال که از روزهای پنجشنبه و جمعه هفته قبل (20 و 21 آبان) آغاز شد اختلالی در ترددهای جاده ای ایجاد نکرد و همه راه و محورهای مواصلاتی استان اکنون با وجود لغزنده بودن باز است.
راک نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۱ - ۱۹:۲۱    
به گزارش راک نیوز؛بارش های اخیر در استان کهگیلویه و بویراحمد تا ساعت 18 و 30 دقیقه جمعه 21 آبان ماه اعلام شد.
صدای زرند   ۱۴۰۰/۰۸/۲۰ - ۱۹:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
قطعی مکرر آب بعد از بارندگی های اخیر در بخش یزدان آباد مشکلی است که گریبان مردم مرکز این بخش را گرفته است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۱۷:۲۱    
گرگان- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان گفت: با گذشت 45 روز از سال آبی استان، بارندگی های اخیر حدود 14 درصد از سدهای را تامین کرده است.
فرادید   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۱۳:۰۰   + ۲۰ سایت دیگر  
شهریاری با اشاره به اثر بارندگی های اخیر در بحران آب تهران، اظهار کرد: هرچند وضعیت تا حدودی نرمال شده است، اما همچنان شرایط کم آبی، کسری مخازن و کاهش ورودی آب به به سد های تهران حاکم است.
اهل کاشانم   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۱۲:۰۳    
پایگاه خبری اهل کاشانم؛ جواد تقی زاده_ حتما تصویری از دختربچه محصل ساکن در منطقه کوی حسین پور کاشان را پس از بارندگی های اخیر کاشان در فضای مجازی و صفحات اینستاگرامی مشاهده کرده اید که جگونه این طفل معصوم برای اینکه در آب های جمع شده در وسط کوچه گرفتار نشود با مشقت فراوان و با زحمت فراوان خود را به ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۱۰:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی آبفای استان اصفهان با اشاره به 372 مورد گرفتگی شبکه و پس زدگی فاضلاب منازل شهروندان اصفهان بر اثر بارندگی های اخیر گفت: شبکه جمع آوری روان آب ها در سطح شهر باید پیگیری شود.
هرمز   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۰۷:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
در پی بارندگی های اخیر و طغیان رودخانه های فصلی، چند بخش از مسیر ارتباطی روستای مهدی آباد به بخش رویدر دچار آسیب شد که با استاندار هرمزگان مقرر شد این محور به سرعت تکمیل شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۰۰:۱۱    
دنیای اقتصاد: رئیس مرکز ملی خشکسالی و مدیریت بحران سازمان هواشناسی گفت: مدل های اقلیمی نشان می دهند که در آذرماه و سه ماه زمستان امسال، بارش ها به شرایط نرمال نزدیک می شود، اما به دلیل بارندگی های کمتر از نرمال در سال گذشته و همچنین در دو ماه اول پاییز، خشکسالی همچنان شدید خواهد بود ...
روابط عمومی شهرداری ها   ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۱۲:۱۸    
پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها - معاون خدمات شهری شهرداری رفسنجان از آماده باش کامل شهرداری برای جلوگیری از آبگرفتگی معابر در پی بارندگی های اخیر خبر دا د. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۰۹:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری هرمزگان گفت: بارندگی روزهای اخیر موجب آبگیری 820 هزار مترمکعب در دو سازه ی آبخیزداری هرمزگان شد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۰۸:۵۸   + ۴۰ سایت دیگر  
خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان: رئیس مرکز خشکسالی گفت: مدل ها نشان می دهند که بارش ها در پاییز و سه ماهه زمستان به نرمال نزدیک می شود. احد وظیفه رئیس مرکز خشکسالی با اشاره به اینکه بارندگی های اخیر بخشی از کمبودها را جبران کرد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۰۷:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
اصفهان- معاون آبخیزداری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان گفت: در بارندگی های اخیر حدود 3 میلیون مترمکعب سیلاب در بندهای آبخیزداری این استان ذخیره شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ - ۱۴:۴۴    
ساری - ایرنا - مدیر دفتر بهره برداری و نگهداری از تاسیسات آبی و برقابی شرکت آب منطقه ای مازندران گفت:: بارندگی های اخیر سبب شد تا 16.5 میلیون مترمکعب به حجم ذخایره آب سدها و 40 میلیون متر مکعب به آببندان های استان اضافه شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ - ۱۲:۳۱    
سرپرست فرمانداری شهرستان جرقویه گفت: در پی بارش بارندگی های اخیر به خصوص در 14 آبان ماه بار دیگر رودخانه های فصلی شهرستان جرقویه پرآب شد و منجر به بروز سیلاب در این منطقه شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ - ۱۱:۳۱    
بیشترین حجم بارندگی های اخیر در مناطق شمالی استان اصفهان گزارش شده است.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ - ۱۰:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون آب و آبفای وزیر نیرو گفت: اثر بارندگی های اخیر در ورودی سد های کشور که حدود 50 درصد آب شرب را تامین می کند، یک درصد بیشتر نبوده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ - ۰۰:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : موج فراگیر بارش ها در حالی از هفته گذشته شروع شده است که پیش بینی ها از مواجهه با پاییزی خشک حکایت داشت. بررسی ها نشان می دهد اگرچه کارنامه بارش ها در نیمه اول پاییز مطلوب نبوده، اما در نیمه دوم پاییز این وضعیت تغییر می کند ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۱۸:۵۷   + ۴۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون آب و آبفای وزیر نیرو با بیان اینکه بارندگی های سه روز اخیر تاثیر محدودی در متوسط بارش کل کشور داشتند، گفت: اثر این بارندگی ها در ورودی سدهای کشور که حدود 50 درصد آب شرب را تامین می کنند، یک درصد بیشتر نبوده است.
آنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۱۵:۲۱    
پس از بارندگی های اخیر هوای امروز تهران شاهد کاهش میانگین غلظت آلاینده و ذرات معلق در هوا بود و تهرانی ها روز پاکی را سپری کردند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۱۵:۰۰    
در پی بارندگی های چند روز اخیر، آتش نشانان خدوم و زحمت کش شهرداری ملارد جهت رهاسازی خودروهای گرفتار در گل و لای جاده ها باردیگر تمام قد به صحنه آمدند.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۱۴:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
استاندار البرز با بیان اینکه مجموعه مدیریت بحران استان در آماده باش کامل هستند، گفت: همراه با تداوم بارندگی ها، نظارت بر فعالیت دستگاه های خدمات رسان تشدید شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۱۴:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به تخریب گری علیه شهرداری در بارندگی های اخیر گفت: کلیپی از سال 96 در فضای مجازی منتشر می شود و مردم در خانه های خود فکر می کنند که تهران را آب برده است.
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
در حالی که آبگرفتگی شدید معابر، تردد را برای شهروندان طی روز های بارانی تهران سخت کرده بود، اما اعضای شورا نسبت به عملکرد شهرداری هیچ انتقادی را وارد ندانسته و حمایت صدرصدی خود را از زاکانی شهردار تهران و تیمش ابراز کردند!
دانا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۱۳:۵۱    
به گفته مسئولین شهری در سال های اخیر مشکلات آبگرفتگی توسط احداث 5 حوضچه با پمپ در 5 نقطه شهر حل شده است، اما همچنان شاهد این معضل در بارندگی های اخیر هستیم.
کرمان نو   ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۱۳:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمان گفت: 2 هزار و 500 کیلومتر از راه های شنی و روستایی این استان بر اثر بارندگی های اخیر آسیب دیده که نیاز به تیغ زنی و بازسازی دارد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۱۳:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: درپی گزارش های آبگرفتگی چند روز اخیر، ضرورت دارد شهرداری طرح جامع هدایت و جمع آوری روان آب های سطحی را کامل کند. هماهنگی شهرداری و آبفا استان اصفهان برای هدایت روان آب ها به چاه های جذبی ضروری است.