چهارشنبه ۰۷ آبانساعت ۱۵:۴۷Oct 2020 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بارندگی های اخیر»

مرصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۰۲    
مرصاد نیوز: فرماندار صحنه گفت : نزدیک به یک کیلومتر از مسیر عشایری که در بارندگی های اخیر از بین رفته است جهت ترمیم و بازسازی به پیمانکار مربوطه واگذار شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۲۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان قزوین گفت: با توجه به بارندگی های اخیر و مسدود کردن چاه های غیر مجاز میزان افت آب های زیرزمینی در استان متوقف شده است.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۱:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
تیم های سیلاب هلال احمر به روستاهای متأثر از آبگرفتگی در شهرستان آزادشهر و رامیان اعزام شدند. به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان؛ سید رحیم میرکریمی گفت: به دنبال بارندگی های اخیر در روستاهای گردآییش و زینب آباد شهرستان رامیان و آزادشهر و آبگرفتگی برخی منازل ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۲۲:۱۴    
معاون هماهنگی امور عمرانی فرماندار شاهرود گفت: برآورد خسارت ناشی از بارندگی و تگرگ چند روز گذشته در شهر مجن و روستا های نکارمن و تاش توسط کارشناسان اداره جهاد کشاورزی شاهرود انجام می شود.
باریش نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۲:۴۱    
باوجود قرار گرفتن در فصل گرما و تبخیر آب در تابستان خوشبختانه امسال باتوجه به بارندگی های اخیر شاهد بهبود شرایط نسبی دریاچه ارومیه بودیم .
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۹:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مهدی ولی پور در گفت وگو با میزان گفت: طی 72 ساعت گذشته، استان های آذربایجان شرقی و غربی، اردبیل، زنجان، سمنان و کردستان از بارش های اخیر آسیب دیده و دچار آبگرفتگی شده اند. وی افزود: تاکنون به 10 شهر، روستا و 3 محور های کوهستانی امدادرسانی انجام شده و مجموعا 245نفر خدمات دریافت کرده اند. ...
وقت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۱:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
وقت نیوز - مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی اعلام کرد : بارندگی روز گذشته و روزهای اخیر در این استان در برخی مناطق استان موجب جاری شدن سیلاب ها و خسارات مادی شده است .
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۹:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
دزفول- ایرنا- بارندگی های اخیر در مناطق کوهستانی سردشت دزفول منجر به گل آلود شدن آب آشامیدنی اهالی منطقه شده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۲۱:۲۳    
درمانی از تخریب پل عابر پیاده شهر تالش بر اثر سیل ناشی از بارندگی های اخیر خبر داد.
ندای گیلان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۲:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس سازمان جهاد کشاورزی گیلان به بارندگی های اخیر اشاره و تصریح کرد: بارندگی های اخیر به 140 هزار هکتار از شالیزارهای استان خسارت وارد کرد که با همکاری شرکت خدمات بیمه ای، خسارت ها به زودی به شالیکاران پرداخت خواهد شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۳:۱۸    
در پی بارندگی های اخیر در شهرستان رابر دو خانواده دارای عضو معلول عشایر نشین تحت حمایت بهزیستی دچار خسارت شدند .
پیام خاوران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۴:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
در بارندگی های اخیر شهریورماه، بیش از 70 میلیارد ریال به حوزه راه ها و مزارع کشاورزی در سطح شهرستان نهبندان خسارت وارد شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۰۹:۰۳    
شاهی گیو از خسارت 150 میلیون تومانی به تاسیسات آبرسانی روستایی بر اثر بارندگی های اخیر و وقوع سیلاب در خوسف خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۶:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند- مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان جنوبی گفت: بارندگی های اخیر بیش از 30 میلیارد تومان به زیرساخت های استان خسارت وارد کرده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر امور منابع آب شیروان گفت: با توجه به بارندگی های اخیر و جاری شدن سیلاب و از سنوات گذشته تاکنون، اینک 40 درصد بند انحرافی قلجق شیروان رسوب دارد.
اقتصاد آنلاین / نقدینه   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۳:۵۵   + ۴۷ سایت دیگر  
بانک قرض الحسنه مهر ایران 86هزار واحد مسکونی روستایی استان خراسان جنوبی در برابر حوادث و بلایای طبیعی بیمه کرده است که بر این اساس خسارت وارد شده به خانه سیل زدگان اخیر روستاهای این استان با معرفی بانک به بیمه پرداخت می شود.
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۶:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
طی بارندگی های اخیر (سه هفته اخیر) در مجموع 140 هزار هکتار از اراضی شالیزاری استان دچار ورس (خوابیدگی ساقه برنج) شدند که این مهم علاوه بر کاهش کیفیت محصول افزایش هزینه برداشت شلتوک را به همراه داشته است. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۲:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
رضایی گفت: به دنبال بارندگی های اخیر به 823 نفر در 36 روستای سیل زده خراسان جنوبی امدادرسانی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۲۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار رابر گفت: بارندگی های اخیر خسارات زیادی به این شهرستان وارد کرده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۴:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند- نصرآبادی، مدیرکل منابع طبیعی خراسان جنوبی گفت: در بارندگی های سه روز اخیر خراسان جنوبی 7.5 میلیون متر مکعب رواناب در سازه های آبخیزداری استان ذخیره شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۱:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: در پی بارندگی های اخیر نیروهای هلال احمر به 443 حادثه دیده از سیلاب امداد سانی کردند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۱:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
بارندگی های اخیر در سیستان و بلوچستان سبب شده کشاورزان با استفاده از آب مازاد رودخانه ها و قنوات کشت برنج را توسعه دهند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۱:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: در پی بارندگی های اخیر نیروهای هلال احمر به 443 حادثه دیده از سیلاب امدادرسانی کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - رئیس سازمان جهادکشاورزی گیلان گفت: طی بارندگی های اخیر (سه هفته اخیر) در مجموع 140 هزار هکتار از اراضی شالیزاری استان دچار ورس (خوابیدگی ساقه برنج) شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۶:۲۹    
بارندگی های اخیر و سیلاب های فصلی خسارات بیشماری به روستاهای باب بید علیا و سفلی در بخش هنزاء رابر وارد کرد.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۰۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
اگرچه شایعاتی درباره افزایش قیمت برنج در نیمه دوم سال وجود دارد اما رئیس اتحادیه بنکداران تهران می گوید با بارندگی های اخیر افزایش شدید قیمت برنج ممکن نیست و بعید است چنین اتفاقی رخ دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۵:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان رابر از آبگیری 3مورد بند سنگ و ملاتی این شهرستان در پی بارندگی های اخیر خبر داد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۰۹:۰۰    
امسال هم قصه پر غصه غرق شدگی در جنوب شرق کشور تکرار شد و در بارندگی های اخیر چند کودک و نوجوان روستایی که برای نجات از گرما و تامین آب به سراغ رودخانه های جنوب سیستان و بلوچستان رفته بودند، جان باختند یا مصدوم شدند .
شبستان   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
رزاقی از خسارت وارده به 960 هکتار از شالیزارهای شهرستان رضوانشهر در بارندگی های اخیر خبرداد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۲۲:۲۶    
شالیزار های گیلان که در این ایام آماده برای بهره برداری بودند، به علت بارندگی های اخیر دچار آسیب جدی گردیدند. بارندگی های اخیر به 16 هزار هکتار از اراضی شالیکاری در سطح شهرستان رشت خسارت وارد کرد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مقامات چین اعلام کردند: در پی بارندگی های شدید روز گذشته (جمعه)، یانگ تسه، طولانی ترین رودخانه این کشور برای چهارمین بار در سال جاری طغیان کرد.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۲۱:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان چای گفت: با توجه به بارندگی های اخیر پیش بینی می شود که تا پایان فصل برداشت تولید برگ سبز چای به 130 هزار تن برسد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۲۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: 133 آسیب دیده ناشی از بارندگی چند روز اخیر در شهرستان سرباز توسط نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر امدادرسانی شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۴ - ۰۶:۵۸    
اراک - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان مرکزی گفت: بارندگی های اخیر موجب شده تا کسری آب در برخی دشت های استان متوقف شود و سطح آب های زیرزمینی نیز بهبود نسبی یابد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۱۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
رشت - ایرنا- مدیر امور زراعت سازمان جهادکشاورزی گیلان گفت: حدود 75 هزار هکتار از شالیزارهای استان در بارندگی های اخیر دچار ورس (خوابیدگی ساقه) شد.
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۲:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
ابراهیم اکبرزاده در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه بارندگی های اخیر در استان گیلان به شالیزارها خسارت وارده کرده است، اظهار کرد: در برخی از مناطق همانند دو شهرستان املش و رودسر و یکی از شهرستان های مرکزی خسارت بیشتر از سایر مناطق است. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
مقامات کره جنوبی از کشته شدن دو امدادگر و مفقود شدن پنج امدادگر دیگر به دنبال واژگون شدن قایق هایشان در سیلاب بارندگی های اخیر این کشور خبر دادند.
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۰:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جهاد کشاورزی رشت روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : از 62 هزار هکتار مزارع برنج شهرستان طی بارندگی های اخیر حدود 16 هزار هکتارمعادل 25 درصد اراضی خسارت دید. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۰۹:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
آستارا - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی آستارا گفت: 30 درصد از سه هزار و 200 هکتار شالیزار، در بارندگی های اخیر دچار خوابیدگی شده است و برنجکاران دارای پوشش بیمه، برای اعلام میزان خسارت به دفتر خدمات بیمه کشاورزی مراجعه کنند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۷:۱۱    
نوربخش با اشاره به اینکه 60 درصد از شالیزارهای انزلی دچار خوابیدگی شدند گفت: به علت تداوم بارندگی ها تا روز جمعه نمی توان آماری دقیقی از خسارت وارده اعلام کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۷:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
بارندگی های اخیر در استان سمنان سبب ورود سیلاب به حومه مقبره تاریخی شیخ علاءالدوله سمنانی به عنوان یکی از آثار ملی مربوط به دوره ایلخانی شد که این روزها در غفلت مسؤولان امر، بیش از همیشه در انتظار تأمین اعتبار برای مرمت و بهسازی است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۳:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
بندرعباس - معاون آبخیزداری منابع طبیعی هرمزگان گفت: طی بارندگی های چند روز اخیر در شهرستانهای بندرخمیر، حاجی آباد و بشاگرد جمعا 30 میلیون و 900 هزار مترمکعب رواناب های سطحی استحصال شده است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۰۸:۱۴    
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان وبلوچستان گفت: در اثر بارندگی های اخیر دو محور فرعی و ارتباط 23 روستا در شهرستان قصرقند به دلیل طغیان رودخانه مسدود شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۸:۲۱    
سیل و بارندگی های اخیر به زیر ساخت های کشاورزی و راههای روستایی لنده خسارت وارد کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
سیل و بارندگی های اخیر بیش از ده میلیارد تومان به زیر ساخت های کشاورزی و راههای روستایی لنده خسارت وارد کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۱۹:۲۲    
حدود 40 درصد از شالیزارهای صومعه سرا بر اثر بارندگی های اخیر خسارت دیدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۲۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست امور آب و فاضلاب ارومیه به افت فشار و قطعی آب در شهر ارومیه اشاره کرد و گفت: عامل اصلی افت فشار و قطعی آب بارندگی های اخیر و کدورت آب تفصیه خانه ها است که به زودی این مشکل رفع می شود.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۱۷:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
اداره کل محیط زیست آذربایجان شرقی علت تغییر رنگ این رودخانه را هوازدگی مواد روباره معدن مس سونگون در پی بارندگی های اخیر منطقه عنوان کرده و می گوید: کارشناسان محیط زیست به منطقه اعزام شده اند و هشدار های لازم در این خصوص صادر شده و مقرر شده که این معدن در مدت زمانی مشخص با بازطراحی و خنثی سازی مواد ...