یکشنبه ۰۶ خردادساعت ۰۳:۰۷May 2024 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «میزان بارندگی»

ایلنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
مطابق آمار هواشناسی، 3 استان سیستان و بلوچستان، یزد و خراسان جنوبی در صدر فهرست استان های کشور هستند و میزان بارش در این استان ها به ترتیب 64، 54 و 25 درصد بیشتر از متوسط بلند مدت است ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۰۸:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
اردبیل-ایرنا- مدیرکل هواشناسی استان اردبیل از ثبت 272 میلیمتری بارش های استان اردبیل در سال آبی جاری خبر داد و گفت: این میزان بارندگی در مقایسه با دوره بلندمدت پنج درصد و نسبت به سال گذشته 38 درصد افزایش را نشان می دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
بیشترین میزان بارندگی در استان سمنان در شبانه روز گذشته در روستای ده صوفیان شهرستان مهدیشهر با 31 میبلیمتر بارندگی ثبت شده است.
وجدان سبز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۲۳:۵۱    
میزان بارندگی های بیست و چهار ساعته در ایستگاه های هواشناسی استان اردبیل از ساعت نه و نیم صبح دوشنبه تا نه و نیم سه شنبه اول خرداد ماه بدین شرح می باشد.
به گزارش روابط عمومی موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر؛ جهانفر دانشیان، مدیرکل دفتر امور پژوهشی سازمان تات، بر اهمیت تدوین الگوی کشت گیاهان علوفه ای دیم بر اساس پهنه بندی و تناسب اراضی و با توجه به میزان بارندگی و شرایط اقلیمی اراضی دیم کشور تأکید کرده و به تناوب گندم و جو با گیاهان علوفه ای ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۶:۴۳    
میزان بارندگی در قوچان 39 درصد افزایش داشته است.
پانا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۵:۱۱   + ۳۰ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران با بیان اینکه هر تهرانی در شبانه روز 250 لیتر آب مصرف می کند، گفت میزان بارندگی استان تهران در سال های پربارش سالانه 280 میلی متر بوده، اما این میزان از ابتدای سال آبی جاری تاکنون 170 میلی متر به ثبت رسیده است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۳:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس اداره هواشناسی شهرستان قوچان گفت: از ابتدای سال زراعی جاری 257 میلی متر بارش در قوچان ثبت شده که نسبت به سال گذشته 39 درصد افزایش داشته است.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۲:۵۲    
میزان بارندگی 72 ساعت گذشته در گلستان از سوی مدیرکل هواشناسی این استان اعلام شد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۰:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، بر اساس داده های سازمان هواشناسی، میزان بارندگی های کشور از ابتدای سال آبی جاری 209 میلیمتر بوده که در مقایسه با میانگین بارش های 215.3 میلیمتری بلندمدت 2.9 درصد کاهش داشته است، این درحالیست که میزان بارش های تجمعی کشور از ابتدای اردیبهشت ماه تاکنون 84 ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام یک مدرس دانشگاه و کارشناس ارشد آموزش کشاورزی گفت: بارندگی در دیمکاری و کشاورزی دیم، زمانی موثر است که دارای ویژگی هایی مانند حداقل میزان بارندگی در طول یک سال زراعی 250 تا 300 میلیمتر باشد، پراکندگی زمانی متناسب با مراحل رشد گیاه داشته باشد ...
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۹:۴۳   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای فارس با اشاره به بارش های هفته انتهایی اردیبهشت امسال در این استان، از ترمیم چهره کم آبی و بهبود وضعیت ذخیره آبی سدهای در حال بهره برداری خبر داد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۲:۳۶   + ۱۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: سخنگوی طرح های ملی آب با تاکید بر اینکه میزان بارش های 10 استان همچنان مطلوب نیست، گفت: میزان بارندگی ها در کشور مطلوب است، البته با توجه به وضعیت بارش ها در شهرهای تهران و مشهد، ورامین، رودهن و بومهن نیازمند مدیریت مصرف و کاهش بین 15 تا 20 درصد هستند.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۰۸:۱۶    
میزان بارندگی سامانه اخیر در چهارمحال و بختیاری تا ساعت 6:30 امروز (پنجشنبه) اعلام شد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۰۸:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
اینجا بندرعباس است و با وجود اینکه هنوز بهار به پایان نرسیده، گرمای هوا طاقت مردم را طاق کرده است. دمای هوا بر روی دماسنج ها به 40 درجه هم می رسد؛ اما دمای احساسی مردم در 50 درجه نیز محسوس است ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۰۸:۱۶   + ۷۳ سایت دیگر  
تسنیم : میزان بارندگی طی آخر هفته در نیمه جنوبی کشور ضعیف بوده و در شرق خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی بارش ها شدید است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۵:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
خواف-ایرنا- رییس اداره هواشناسی خواف گفت: میزان بارندگی در این شهرستان از ابتدای سال زراعی جاری تاکنون در مقایسه با مدت مشابه سال زراعی گذشته، 40 میلی متر کاهش یافت.
فرارو   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۰۹:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
درباره وضعیت بارندگی های امسال، مدیرعامل شرکت سهامی آب منطقه ای یزد گفت: میزان بارندگی های استان یزد برای یک سال آبی در 25 سال گذشته بی سابقه بوده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۰۸:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رییس اداره هواشناسی مهاباد گفت: میزان بارندگی سال آبی جاری در این شهرستان با افزایش 10 درصدی نسبت به مدت مشابه سال آبی گذشته به 271 میلی متر رسیده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۹:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیر عامل آب منطقه ای یزد گفت: میزان بارندگی طی سال آبی جاری در تمام شهرستان های استان به استثناء شهرستان خاتم نسبت به میانگین دوره آماری افزایش داشته و بیشترین کاهش بارندگی نسبت به متوسط دوره آماری مربوط به شهرستان خاتم بوده است.
هاژه   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۱:۱۱    
به گزارش هاژه، رییس اداره هواشناسی شهرستان مهاباد ضمن اعلام میزان بارندگی های در سال زراعی، آب و هوای مهاباد و جنوب استان را تا پایان هفته پیش بینی کرد. ...
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۰۸:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
میزان بارندگی در سال آبی جاری در مازندران از سوی مدیر مطالعات پایه منابع آب شرکت آب منطقه ای مازندران اعلام شد.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۳:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
میزان بارندگی ها در سال جاری در افغانستان به شدت افزایش یافته است، این بارندگی ها در بسیاری از استان های این کشور با سیلاب های شدید و مرگبار همراه بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۳:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
مدیر گروه خدمات بیمه ای بانک کشاورزی خوزستان با اشاره به بارش های شدید روزهای گذشته و پیامد آن برای مزارع استان گفت: با توجه به میزان بارندگی ثبت شده، بیشترین خسارات به مزارع شهرستان های شمالی استان وارد شده است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۰۸:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/یزد مدیر عامل آب منطقه ای یزد گفت: میزان بارندگی طی سال آبی جاری در تمام شهرستان های استان به استثناء شهرستان خاتم نسبت به میانگین دوره آماری افزایش داشته و بیشترین کاهش بارندگی نسبت به متوسط دوره آماری مربوط به شهرستان خاتم بوده است.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۰۸:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
[ ملیحه محمودخواه] در بهار امسال برخلاف پیش بینی ها و نگرانی های مطرح شده، آسمان باران زیادی را به ما هدیه داد. بارندگی هایی که تا حدود زیادی کمبود باران در پاییز و زمستان گذشته را جبران کرد، به حدی که به گفته کارشناسان میزان بارندگی ها تنها 3درصد از میانگین بارش های نرمال کمتر است ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۱۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
زنجان- مدیرکل هواشناسی استان زنجان، از افزایش 2 درصدی میزان بارندگی ها در استان از ابتدای سال جاری تا به امروز خبر داد.
اقتصاد آنلاین / عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۵:۴۰   + ۲۳ سایت دیگر  
یک سیستم قوی در عربستان شکل گرفته، بر روی دریای عرب تقویت شده و بارش های شدید و فراتر از معمول رخ داده است. ما باید انتظار رخدادهای دیگری از جمله سرمازدگی، گرما زدگی، گرد و غبار، خشکسالی و حتی سیل های بیشتر از گذشته را داشته باشیم.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۳:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
استاندار کردستان گفت: شهرستان بیجار در سال زراعی گذشته برای چندمین سال متوالی رکود تولید گندم غرب کشور را به خود اختصاص داد و امسال هم انتظار داریم باتوجه به میزان بارندگی ها، برداشت قابل توجهی در این دیار داشته باشیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۲۱:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
براساس اعلام اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد، بیشترین میزان بارش ها در موشمی زیلایی با 35 میلیمتر ثبت شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۲۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل مدیرکل هواشناسی استان اردبیل با بیان اینکه میزان بارندگی در استان نزدیک به نرمال بوده است، گفت: بارندگی های اخیر 6 درصد از کاهش بارش ها را بهبود داد.
هاژه   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۱:۳۶    
به گزارش هاژه، رییس اداره هواشناسی شهرستان مهاباد با اعلام میزان بارندگی های 24 ساعت گذشته گفت: شهرستان بوکان با 38 میلیمتر بارندگی پربارش ترین شهر جنوب استان در شبانه روز گذشته بوده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۱:۳۲    
بوشهر- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای بوشهر گفت: با توجه به بارندگی سامانه های بارشی موثر در اردیبهشت، میانگین میزان بارندگی این استان در سال آبی جاری (از مهر 1402 تا پایان 16 اردیبهشت 1403) با 82درصد بارش سالانه به 205 میلیمتر رسید .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۰۹:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل هواشناسی لرستان گفت: میزان بارندگی نقطه ای سال زراعی لرستان به 520 میلیمتر رسید که نسبت به سال گذشته 12 درصد افزایش داشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۲۱:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
بارندگی سامانه اخیر در چهارمحال وبختیاری ساعت 18:30 برحسب میلیمتر اعلام شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۸:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
میزان بارندگی سامانه اخیر تا ساعت 15:30 برحسب میلیمتر اعلام شد.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۴:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
بهروز مرادپور در گفت وگو با خبرنگار مهر با اشاره به میزان بارندگی های لرستان تا ساعت 9 و 30 دقیقه امروز دوشنبه در قالب سامانه بارشی اخیر، اظهار داشت: میزان این بارش ها در خرم آباد چهار میلی متر، بروجرد 9.9 میلی متر، کوهدشت چهار میلی متر، پلدختر 2.4 میلی متر، دورود 2.1 میلی متر و الشتر 17 ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۴:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان بوشهر با بیان اینکه میانگین میزان بارندگی استان در سال آبی جاری تاکنون به 205 میلیمتر رسیده است، گفت: تاکنون 82 درصد از میانگین بارندگی سالانه استان تحقق یافته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۱:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت سهامی آب منطقه ای یزد: میزان بارندگی های استان یزد برای یکسال آبی در 25 سال گذشته بی سابقه بوده است.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۰:۰۸    
انتهای پیام/ لینک کوتاه لینک کپی شد گیلان میزان رکورد بارندگی کاهش میزان کاهش میزان بارندگی نرم افزار موبایل ایلنا
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۸:۱۲    
بیشترین میزان بارندگی در ایستگاه باران سنجی بیشه دراز ثبت شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۷:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت: حسینیه اندیمشک با ثبت بیش از 141 میلیمتر بارندگی، بیشترین میزان بارندگی در استان را به خود اختصاص داده است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۰۹:۲۴    
بجنورد-ایرنا- رییس اداره پیش بینی هواشناسی خراسان شمالی گفت: 35.6 میلیمتر باران در شبانه روز گذشته در ایستگاه کلات شهرستان اسفراین ثبت شد که بیشترین میزان بارندگی استان را به خود اختصاص داد.
صمت   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۰۹:۲۱    
روزها که بلند می شود، زمان و شدت تابش خورشید هم بیشتر می شود و کار به جایی می رسد که همه، راهی پشت بام می شوند تا با سرویس کولر آبی یا تمیز کردن فیلتر کولر گازی، خنکی را برای خانه خود به ارمغان بیاورند ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۰۷:۵۷    
زنجان - ایرنا - کاهش 13 درصدی میزان بارندگی ها در استان زنجان طی سال آبی جاری زنگ های هشدار را برای صرفه جویی و مصرف بهینه آب این مایه حیات به خصوص در روزهای گرم سال به صدا درآورده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۱۶:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
سنندج_معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی کردستان گفت: طی شبانه روز گذشته مریوان با 33 میلی متر بیشترین میزان بارندگی را به خود اختصاص داده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۱۵:۲۶   + ۴۴ سایت دیگر  
از ابتدای سال آبی جاری تا 13 اردیبهشت ماه بارندگی ها در کشور 8.9 درصد کاهش یافته است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - سرپرست اداره کل هواشناسی خراسان جنوبی گفت: بیشترین میزان بارندگی استان با ورود سامانه بارشی از پنجشنبه تا صبح امروز (شنبه)، با 73 میلیمتر مربوط به مختاران سربیشه است.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۱۱:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس:سعید قاسمی با بیان اینکه این سامانه بارشی از روز سه شنبه هفته گذشته وارد استان شده و در بیشتر نقاط استان موجب بارش های بسیار مطلوبی شده است اظهار کرد: بیشترین میزان بارندگی از شهر روانسر با 100 میلی متر گزارش شده است و شهرهای ماهیدشت با 74، کرمانشاه با 67، پاوه با [...]
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۱۵ - ۱۰:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
میزان بارندگی سامانه اخیر در استان تا ساعت 06:30 امروز بر حسب میلیمتر اعلام شد.