سه شنبه ۰۸ فروردینساعت ۰۰:۴۸Mar 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «میزان بارندگی»

سفیر لرستان   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی لرستان گفت: لرستان با میانگین 19 میلی متر بارندگی در بارش های اخیر ، شهرستان های رومشکان 55 و الیگودرز یک میلی متر بیشترین و کمترین میزان بارندگی را داشتند. ...
خوزنیوز   ۹ ساعت پیش    
مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت: بیشترین میزان بارندگی سامانه بارشی اخیر در ایستگاه پل تنگ (مرز خوزستان و لرستان) به میزان 113 میلیمتر ثبت شد. به گزارش اداره کل هواشناسی خوزستان محمد سبزه زاری بیان کرد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۰ ساعت پیش    
کامیاران در بارندگی های 24 ساعت گذشته استان کردستان، بیشترین میزان بارندگی را به خود اختصاص داد.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان زرند گفت: میزان بارندگی در شهرستان زرند طی سنوات اخیر از میانگین کشوری پایین تر بوده و این امر در کنار بهره برداری های غیر مجاز از منابع آبی، باعث ایجاد وضعیت بحرانی در منابع آبی این شهرستان شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
به دنبال فعالیت سامانه بارشی در چهارمحال و بختیاری، میزان بارندگی های ثبت شده در ایستگاه های هواشناسی استان تا صبح امروز هفتم فروردین اعلام شد.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۰۰:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی خوزستان با اشاره به ورود سامانه بارشی به استان از ثبت بارش باران در 20 شهر خبر داد. محمد سبزه زاری با اشاره به ورود سامانه بارشی به استان خوزستان بیان کرد: حسینیه با 14.4 میلی متر بیشترین میزان بارندگی را ثبت کرده است. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۵:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی لرستان آخرین جزییات بارندگی ها تا 21ساعت گذشته را در این استان اعلام کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۸:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس اداره هواشناسی خواف از کاهش بارندگی ها در این شهرستان خبر داد.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۵:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
رئیس مرکز پیش بینی و مخاطرات جوی اداره کل هواشناسی استان اصفهان از ورود سامانه جدید بارش زا به استان از روز یکشنبه 6 فروردین ماه خبرداد. لیلا امینی با اشاره به میزان بارندگی طی 2 روز گذشته در سطح استان، اظهار داشت: بیشترین میانگین بارشی از اردستان با 16.2 میلیمتر، زواره 7 ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
در شبانه روز گذشته بیشترین میزان بارندگی در خراسان جنوبی متعلق به آبیز شهرستان زیرکوه بوده است و بارش ها تا صبح فردا ادامه دارد.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۹:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
نصر: آذربایجان شرقی بر اساس آمار اعلام شده از سوی آب منطقه ای استان، یکی از خشک سال ترین سال های خود را سپری کرد طوری که متوسط ظرفیت حجم سدهای این استان حدود30 درصد بوده و میزان بارندگی در آن 40 درصد کمتر از حد نرمال( طبیعی) است.
ایرسا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
ایرسا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه میزان بارندگی در شهر کرمانشاه در روز های اخیر 20.2 میلیمتر بوده است گفت: از ابتدای سال آبی جاری تاکنون برای استان کرمانشاه 287/4 میلیمتر بارندگی به ثبت رسیده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۲:۵۱    
طی شبانه روز گذشته بیشترین میزان بارندگی در ایستگاه های باران سنج گتوند و لالی در خوزستان ثبت شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۲۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان چهارمحال و بختیاری میزان بارندگی سامانه اخیر را اعلام کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۱:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
بیشترین میزان بارندگی سامانه بارشی اخیر در ایستگاه باران سنج گتوند ثبت شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۶:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رییس گروه پیش بینی هواشناسی ایلام گفت: چم هندی با 58، بیشه دراز 50 و مهران با 41 میلیمتر بیشترین بارش های 24 ساعت اخیر را دریافت کرده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
بیشترین میزان بارندگی در خوزستان در ایستگاه باران سنجی بستان با 30 میلیمتر ثبت شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه گفت : در شبانه روز گذشته بیشترین میزان بارندگی برای کرند غرب به میزان 37 میلیمتر به ثبت رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۰:۴۴    
مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: در شبانه روز گذشته بیشترین میزان بارندگی برای کرند غرب به میزان 37 میلیمتر به ثبت رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۰:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای همدان گفت: مجموع بارش های استان در سال آبی 1401_1400 به صورت متوسط 170 میلمتر ثبت شده که میزان نسبت به بارش های بلندمدت 20 درصد کاهش را نشان می دهد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۴:۰۵    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری مدیرکل هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: براساس پیش بینی های بلندمدت صورت گرفته روزهای پایانی اسفندماه در چهارمحال و بختیاری همراه با بارش خواهد بود که برهمین اساس روز گذشته هشدار هواشناسی نارنجی صادر شده و پیش بینی می شود روزهای چهارشنبه و پنج شنبه هفته جاری نیز شاهد وقوع ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۳:۵۰    
ایسنا/ایلام میزان بارندگی های استان از اواخر وقت یکشنبه 21 اسفند تا امروز دوشنبه 22 اعلام شد.
خوزنیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۲:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت: بیشترین میزان بارش باران 24 ساعت گذشته استان در ایستگاه هواشناسی حسینیه اندیمشک به میزان 38.2 میلیمتر ثبت شد. محمد سبزه زاری بیان کرد: میزان بارش در گتوند 26، صفی آباد دزفول 24.4، اهواز 22.8، کشاورزی اهواز 20.8، لالی 19.1، شوشتر 17، مسجدسلیمان 16.3، شوش 15 ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
بیشترین میزان بارندگی در خوزستان در ایستگاه باران سنجی حسینیه اندیمشک 38.2 میلیمتر ثبت شد.
خسروشاه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۲۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی ضمن اشاره به فعالیت های آبرسانی این شرکت در سال جاری و بیان مشکلات موجود در این حوزه، کاهش بارندگی را عامل اصلی کمبود آب برشمرده و کاهش میزان بارندگی را نسبت به سال گذشته 45 درصد عنوان کرد.
سینا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۵:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: بارش ها در استان اردبیل از ابتدای سال آبی جاری تاکنون 46.2 درصد نسبت به دوره بلندمدت کاهش یافته است. به گزارش سیناپرس اردبیل، سیاوش محمدی ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۳:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی گفت: آمار میزان بارش در مشهد نگران کننده است زیرا میزان بارندگی در سال آبی جاری در مشهد نسبت به سال گذشته 60 درصد کاهش داشته است.
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۶:۵۴   + ۱۸ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: مازیار غلامی درباره میزان بارندگی ها با توجه به سامانه بارشی تا صبح شنبه (20 اسفندماه) اظهار کرد: از دوشنبه شب تا صبح شنبه (15تا 20 اسفند) در ایستگاه میگون 75.5 میلیمتر، آبعلی 43.3 میلیمتر، لواسان 42.6 میلیمتر، دماوند 33.2 میلیمتر، شمیرانات 30 ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۲:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
معدن قلعه از توابع شهرستان طبس با 4 میلیمتر بارندگی بیشترین میزان بارندگی شبانه روز گذشته را به خود اختصاص داده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
میزان بارندگی سامانه اخیر در استان از تاریخ 1401/12/16 تا صبح امروز 1401/12/19اعلام شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۲:۰۸    
به دنبال فعالیت سامانه بارشی اخیر در چهارمحال و بختیاری، میزان بارندگی های ثبت شده در ایستگاه های هواشناسی استان اعلام شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۲:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس گروه پیش بینی هواشناسی استان ایلام با اشاره به این که ارکواز ملکشاهی با 45 میلیمتر بارندگی رکورد دار میزان دریافت نزولات جوی در ایلام بوده گفت: این سامانه فرا عصر از استان خارج می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل هواشناسی چهارمحال و بختیاری میزان بارندگی سامانه اخیر را اعلام کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۲۰:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی سازمان هواشناسی گفت: روز جمعه میزان بارش ها در شمال غرب کشور کاهش می یابد و در سایر نقاط کشور بارندگی ادامه خواهد داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
به دنبال فعالیت سامانه بارشی در چهارمحال و بختیاری، میزان بارندگی های ثبت شده در ایستگاه های هواشناسی استان تا ساعت 15:30 دقیقه امروز چهارشنبه 17 اسفندماه اعلام شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۷:۲۵    
به دنبال فعالیت سامانه بارشی در چهارمحال و بختیاری، میزان بارندگی های ثبت شده در ایستگاه های هواشناسی استان تا ساعت 15:30 دقیقه امروز چهارشنبه 17 اسفندماه اعلام شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۰:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
بیشترین میزان بارندگی شبانه روز گذشته در خوزستان در شهر های شوشتر و لالی ثبت شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۷:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه کرمان گفت: استان کرمان دارای اقلیم خشک و نیمه خشک است و در چنین استانی که میزان بارندگی نیز پایین است حراست و نگهداری از یک درخت هم اهمیت بالایی دارد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۳:۲۷    
میزان بارندگی ها در کشور از ابتدای سال آبی جاری (ابتدای مهرماه 1401) گرچه تا 12 اسفندماه به 134.2 میلیمتر رسید، اما همچنان نسبت به دوره بلندمدت 13 درصد کاهش دارد.
جام جم   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ، تازه ترین گزارش دفتر اطلاعات و داده های آب شرکت مدیریت منابع آب ایران نشان می دهد که میزان بارش از ابتدای سال آبی جاری (ابتدای مهرماه 1401) تا 12 اسفندماه در مقایسه با دوره بلندمدت با بارش 153.4 میلیمتر، کاهش 13 درصدی دارد. ...
صبح قزوین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۲۲:۳۵    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان قزوین گفت: متوسط بارش استان 326 میلی متر بوده در فصل بهار 33 درصد، در زمستان 35 درصد و در پاییز 28 درصد بوده است و در مجموع میزان بارندگی در سال آبی جاری استان نسبت به سال قبل با کاهش 40 درصدی همراه است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
میزان بارندگی در استان اردبیل نسبت به مدت مشابه سال گذشته 50 درصد کاهش داشته است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۰:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل آب منطقه ای خراسان رضوی گفت: آمار به شدت نگران کننده ای در استان داریم تا امروز 33.6 میلی متر بارندگی داشته ایم که نسبت به سال قبل 40 درصد کاهش داشته است.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۲۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
اصغری، کارشناس هواشناسی:بارش ها در جنوب کشور همچنان ادامه دارد. تا این لحظه سی سخت رکوردار میزان بارندگی است.
حیات   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۱:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
میزان بارندگی ها در کشور از ابتدای سال آبی جاری (ابتدای مهرماه 1401) گرچه تا 5 اسفندماه به 131 میلیمتر رسید، اما همچنان نسبت به سال گذشته 7 درصد کاهش دارد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۷:۵۵    
7 عامل اصلی کم آبی در کشور هفت عامل اصلی کم آبی در کشور مربوط به هدررفت آب، ساختار معیوب اقتصاد آب، ضعف مدیریت و نبود برنامه های پایدار، پایین بودن بهره وری آب، تغییر اقلیم، ضعف ساختاری و حفر چاه های غیرمجاز است. 11درصد کاهش میزان بارندگی ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۳:۲۵   + ۲۲ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: مدیرکل هواشناسی استان تهران با ارائه گزارشی از میزان بارندگی ها و شرایط دمایی در بهمن ماه درباره شرایط دما و بارش در سه ماه آینده اظهار کرد: برای سه ماه آینده دمای 0.5 تا 1 درجه سانتیگراد بالاتر از نرمال و بارندگی هایی در حد نرمال پیش بینی می شود.
شرکت مهندسی اب و فاضلاب کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۱:۱۹    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب تهران در حاشیه گردهمایی مدیران عامل سراسر کشور در مشهد گفت: در سه سال گذشته به دلیل تغییر اقلیم، سال های خشکی پشت سر گذراندیم و امسال نیز در تهران میزان بارندگی تا کنون 41 درصد نسبت به دوره بلندمدت و 26 درصد نسبت به پارسال کاهش دارد ...
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۰۰:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
آسیانیوز / یزد ؛ "محمدعلی امیربیکی" افزود: مقدار بارندگی استان در دوره مشابه سال گذشته و درازمدت به ترتیب 47 و 52.5میلی متر بوده است. وی با بیان اینکه بیشترین میزان بارندگی در بین ایستگاه های آب و هواشناسی شرکت آب منطقه ای یزد مربوط به ایستگاه تبخیرسنجی ده بالا با 216 میلی متر و کمترین میزان ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۱۵:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
به دنبال فعالیت سامانه بارشی در چهارمحال و بختیاری، میزان بارندگی های تا ساعت 09:30 دقیقه صبح امروز جمعه پنجم اسفندماه اعلام شد.