چهارشنبه ۱۳ مهرساعت ۰۸:۳۷Oct 2022 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رضوی»

ایرنا   ۴۰ دقیقه پیش    
مشهد- ایرنا- همزمان با سالروز شهادت امام حسن عسکری(ع) مالکان بسیاری از واحدهای صنفی مشهد مغازه ها را تعطیل کرده اند و همراه با هیاتهای عزاداری برای سوگواری و عرض تسلیت به حرم مطهر رضوی مشرف می شوند.
مرآت   ۱ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
مسعود رضوی گفت: تجربه سیاست خارجی ایران در سال های اخیر نشان داد که بیشترین مبادلات تجاری و درآمد ارزی کشور در ارتباط با همسایگان نظیر عراق، افغانستان و امارات بوده است و می توان این الگو را به کشورهای آسیای میانه به ویژه همسایگان خزر تعمیم داد.
راک نیوز   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش راک نیوز،طی حکمی از سوی سید علی احمد زاده استاندار کهگیلویه و بویراحمد،سید امیرحسین رضوی به عنوان بخشدار بخش سپیدار معرفی و منصوب شد.
گیتی آنلاین   ۷ ساعت پیش    
همزمان با هفته دفاع مقدس همایش مدافعان حریم امامت از سوی پایگاه مقاومت بسیج و باهمکاری دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در شرکت برق منطقه ای استان فارس برگزار گردید.
شبستان   ۸ ساعت پیش    
حجت الاسلام ایزدی گفت: 26 هزار و 694 موقوفه با حدود 206 هزار رقبه در خراسان رضوی وجود دارد که 5028 موقوفه بعد از انقلاب اسلامی وقف شده و از سال 90 تاکنون 2931 وقف ثبت شده که به طور میانگین در این دهه اخیر هر سال 293 وقف جدید داشتیم.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۹ ساعت پیش    
سردار شجاع با استوار دوم مهرداد افچنگی مأمور انتظامی که در جریان حوادث اخیر مشهد توسط معاندین آتش زده شد، دیدار کرد.
ایسنا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی امام جمعه مشهد گفت: وقف باید احیاء شود اما متاسفانه انگیزه احیاء آن در مردم وجود ندارد و کسی به فکر احیاء وقف و موقوفات نیست.
ایرنا   ۹ ساعت پیش    
مشهد - ایرنا - نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: وقف، یک جریان دینی است که در همه امور اثرگذاری دارد.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۲۱:۱۳   + ۱۳ سایت دیگر  
مشهد به همت معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی، مراسم ویژه ای به مناسبت سالروز شهادت امام حسن عسکری (ع) در حرم مطهر رضوی برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۲۰:۴۰    
معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی با بیان اینکه بعد از انقلاب اسلامی 5028 موقوفه به ثبت رسیده است، گفت: 2931 وقف از سال 90 به بعد و مربوط به دهه اخیر بوده که رشد 100درصدی نسبت به سه دهه قبل داشته است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۲۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی گفت: با تعیین امین برای موقوفات و استفاده از ظرفیت مردمی برای اداره موقوفات، در واقع جهشی در حرکت های اوقاف رخ داده که بیش از 70درصد رشد عواید را شاهد بودیم که حاصل تلاش امنای موقوفات بوده است.