چهارشنبه ۰۷ مهرساعت ۰۴:۳۷Sep 2021 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «انگور»

بسیج   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۰۸:۰۸    
همزمان با هفته دفاع مقدس، بسیجیان پایگاه مقاومت بسیج خواهران محدثه روستای سیبک با حضور در اردوی جهادی یکروزه در برداشت محصول باغات انگور این روستا شرکت کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۰۹:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
شهرستان بانه با برداشت سالانه بیش از 9 هزار تن انگور، یکی از قطب های تولید این محصول در استان است.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۴:۱۸    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سامان از روزهای پایانی برداشت انگور از تاکستان های این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۱:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
انگور یکی از میوه های مقوی و بسیار لذیذی است که خواص درمانی و دارویی زیادی برای سلامتی بدن دارد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۱:۰۴    
مردم روستای جغدان از توابع بخش ناغان 2 تُن انگور در قالب فریضه زکات برای نیازمندان پرداخت کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۰۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل _ ایرنا _ مدیر جهاد کشاورزی خلخال گفت: برداشت انواع انگوراز تاکستان های این شهرستان در حالی آغاز شده که خشکسالی موجب کاهش میزان تولید این محصول کشاورزی شده است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۰۹:۲۶    
عرضه مستقیم محصولات تولیدی به کارگاه های تبدیلی بدون دخالت واسطه گران و در نتیجه تعیین قیمت واقعی این محصولات از جمله مزایای ایجاد صنایع تبدیلی به شمار می رود و فعالیت در این راستا علاوه بر اشتغالزایی، افزایش ارزش افزوده محصولات کشاورزی خاص شهرستان خلیل آباد را در پی خواهد داشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۰۸:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر امور باغبانی جهاد کشاورزی استان همدان گفت:استان از نظر تولید انگور جایگاه دوم کشور را دارد و افزایش کیفیت و کمیت این محصول در رونق صادرات آن مؤثر است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۶:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - موسسه تحقیقات گیاه پزشکی کشور طی اطلاعیه ای اعلام کرد: مدل پیش آگاهی خوشه خوار انگور توسط محققین این موسسه تحقیقاتی تهیه شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۶:۰۱    
برداشت سیب زنوز برداشت خرما در نخلستان های بوشهر شهر جهانی انگور تولید کشمش به سبک بولاو
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۲:۵۶    
گروه استان ها_ بازار دلالان در سی سخت مرکز شهرستان دنا به عنوان قطب تولید میوه سیب و انگور جنوب کشور داغ شده و چوب حراج به دسترنج باغداران می زنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۱:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل- ایرنا- برداشت محصول انگور از تاکستان های مشگین شهر از نیمه دوم شهریورماه آغاز شده و تا نیمه مهرماه ادامه دارد. به گزارش روز پنجشنبه ایرنا ، پیش بینی می شود امسال با 20 درصد افزایش تولید محصول نسبت به سال گذشته، بیش از 26 هزار تن انگور مرغوب از تاکستان های شهرستان مشگین شهر برداشت شود. ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۱:۲۷    
تاکستان زیر نور آفتاب نیم روز می درخشد و نفس تازه می کند. پشته های خاکی انگار تختگاه های ملایمی هستند که میهمانی عزیز دارند. برگ ها سایه انداخته اند روی میوه ها که پادشاهان این سرزمین سبز رنگ هستند و دنیای تاکستان را ماورایی کرده اند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۰۹:۱۰    
سنندج - ایرنا - سال زراعی گذشته که چند روزی از پایان آن سپری شده به سبب بارش کم باران برای بسیاری از محصولات کشاورزی سال خوبی نبود، اما انگور سیاه کردستان با افزایش قیمت محصول، سال طلایی را تجربه کرد.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۸:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
اگرچه امسال زراعی با کم آبی همراه بود اما از هر هکتار تاکستان های بخش میمه اصفهان، تا 12 تن انگور برداشت می شود.
یکی از میوه هایی که خواص فراوانی برای سلامتی ما دارد، انگور سیاه است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۴:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
برداشت انگور در آخرین روزهای تابستان در منطقه شرا واقع در شهرستان خنداب آغاز می شود و اکثر اهالی این منطقه تا نیمه مهرماه در باغ های انگور مشغول برداشت انگور و فرآوری آن به کشمش هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۳:۲۸    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۰۷:۰۲    
کردستان یکی از قطب های تولید انگور در کشور است، اما به دلیل نبود صنایع تبدیلی و فرآوری محصولات کشاورزی در استان، سود زیادی عاید باغداران استان نمی شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۹:۵۱    
با پایان فصل برداشت انگور از تاکستان های اسفرورین مراسم سنتی شیره پزان آغاز می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۷:۵۰    
شهروند خوش ذوق مشهدی با پرورش تاک های انگور در پشت بام خانه اش علاوه بر برداشت سالیانه حدود یک تن محصول، فضای سرسبز و زیبایی نیز در محیط زندگی خود ایجاد کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۰:۵۷    
فرمانده انتظامی شهرستان اسدآباد از کشف 10 تن شیره انگور احتکار شده به ارزش 6میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.
عصر همدان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش عصر همدان ؛ قدرت الله ولدی فرماندار ملایر در نشست بررسی مشکلات باغداران و تولید کنندگان انگور و کشمش ملایر با اشاره به وضعیت شهرستان در تولید انگور اظهار کرد: ملایر دارای 20 هزار هکتار باغ انگور است که سالانه بیش از 250 هزار تن کشمش در ملایر تولید می شود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۸:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
محمدعلی شریکیان با بیان اینکه داربستی کردن افزایش 2 تا 3 برابری تولید را به همراه دارد، گفت: تاکنون 5 میلیارد تومان برای تجهیز روش نوین داربستی 145 هکتار از باغ های انگور استان هزینه شده است.
عصر همدان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش عصرهمدان ؛ محمدمهدی برومندی، معاون امور باغبانی وزیر جهاد کشاورزی در حاشیه بازدید از باغ های انگور ملایر با اشاره به جایگاه استان همدان در تولید محصولات کشاورزی اظهار کرد: همدان از با تولید سالانه بیش از 5 میلیون تن محصولات کشاورزی استان های مهم در تولید و ایجاد امنیت غذایی در کشور است. ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۰:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
همدان(پانا)- معاون امور باغبانی وزیر جهادکشاورزی ضمن اشاره به رشد یارانه بخش کشاورزی گفت سال گذشته مبلغ 650 میلیارد تومان اعتبار به این بخش اختصاص داشت که با حمایت نمایندگان مجلس امسال به 3500 میلیارد تومان افزایش یافته است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۲۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
شیره انگور یا دوشاب ماده ای بسیار مغذی و مقوی با طبع گرم است که خواص و فواید بی نظیری برای سلامت بدن و بهبود بیماری ها دارد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۲۱:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا؛ “محمدمهدی برومندی” عصر چهارشنبه در بازدید از تاکستان های دره جوزان شهرستان ملایر اظهار داشت: از این میزان بیش از 35 هزار تُن از کشمش تولیدی شهرستان ملایر صادر شد که از این جهت ملایر به عنوان شهر جهانی انگور یکی از قطب های مهم و اصلی کشور است. وی همدان [...]
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۲۱:۱۹    
استاندار خراسان شمالی گفت: سرمایه گذارانی که در حوزه محصولات ویژه شهرستان فاروج، (زعفران، انگور و دام سبک) اقدام به سرمایه گذاری کنند، تسهیلات با سود کم دریافت می کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا- همدان- "محمدمهدی برومندی" معاون امور باغبانی وزیر جهاد کشاورزی در سفر به ملایر از تاکستان های این شهرستان بازدید کرد. ملایر با عنوان شهر جهانی انگور دارای 11 هزار هکتار تاکستان است که سالانه بیش از 240 هزار تن انگور و بیش از 45 هزار تن کشمش تولید می کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۹:۱۹    
ایسنا/همدان امروز 31 شهریور ماه، شهر جهانی انگور میزبان معاون امور باغبانی وزیر جهاد کشاورزی بود تا مشکلات باغداران از جمله مشکلاتی در زمینه اجرای طرح فراز، قیمت گذاری و صادرات کشمش تیزابی، اصلاح روش تبدیل انگور به کشمش ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۷:۴۰    
معاون امور باغبانی وزیر جهاد کشاورزی گفت: باغ شناسنامه دار و مادری باید برای شهرستان ملایرداشته باشیم تا شهر جهانی انگور حفظ و ماندگار شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۷:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- فرماندار ویژه ملایر به وجود 11 هزار هکتار باغ انگور در این شهرستان اشاره کرد و گفت: با مساعدت معاون وزیر جهاد کشاورزی، سند توسعه باغبانی این شهرستان به زودی تهیه و تدوین می شود.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۶:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
همدان- قلمنا- مدیر جهاد کشاورزی ملایر گفت: پیش بینی می شود امسال بیش از 200 هزارتن انگور ازتاکستان های این شهرستان برداشت شود.
عصر همدان   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۶:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش عصر همدان؛ محمدمهدی برومندی معاون امور باغبانی وزیر جهاد کشاورزی در نشست بررسی مشکلات باغداران و تولیدکنندگان انگور و کشمش اظهار کرد: در شرایط جنگ اقتصادی هدف دشمن معیشت مردم است و باید توجه ویژه ای به این بخش شود. ...
آخرین نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۳:۲۹    
انگور در این مقاله پس از معرفی و شناخت خواص انگور ، به معرفی، نحوه اجرا و چگونگی رژیم انگور برای مزاج های مختلف و همچنین به خواص رژیم انگور در سلسله مباحث اصلاح تغذیه میپردازیم. با ما همراه باشید: ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۳:۱۲    
مدیر جهاد کشاورزی فاروج گفت: سطح زیر کشت باغات انگور شهرستان دو هزار و 656 هکتار است که طرح فراز فقط در سطح 62 هکتار از باغات اجرا شده است.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۰:۴۰    
برداشت انگور از پنج هزار هکتار تاکستان های سی سخت دنا آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی خراسان جنوبی به نقل از مدیر جهادکشاورزی خوسف گفت: پیش بینی می شود امسال حدود 2هزار و 500 تن انگور از باغات انگور این شهرستان برداشت شود. ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۵:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
انگور "ره شه"(سیاه) باغات دیم مریوان به دلیل کیفیت بسیار بالا به طلای سیاه کردستان مشهور است. میوه ای که هر سال 27 هزار تُن از آن در این شهرستان مرزی تولید و روانه بازار مصرف سراسر کشور می شود. ...
عصر اترک   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
انگور از دیرباز به عنوان محصول اول شهرستان فاروج شناخته می شد و با وجود مشکلات متعدد تاکداران، کماکان 21 درصد سطح زیر کشت انگور استان و 26 درصد محصول استان را باغداران فاروجی تامین می کنند، اما این محصول ارزشمند استان تا کنون نتوانسته است جایگاهی در سبد صادرات کشاورزی و باغی داشته باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
تبریز- سرما زدگی و عطش باغات انگور در دیار خوشه های طلایی، منجر به از بین رفتن 125 هزار تن انگور شده و در حال حاضر شهرستان ملکان در انتظار تکمیل بزرگ ترین شهرک صنعتی صنایع تبدیلی است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۱:۴۶    
مهاباد - ایرنا- کشته شدن یک نفر و زخمی شدن یک نفر دیگر در حادثه رانندگی در جاده بوکان به مهاباد، دستگیری چهار سارق حرفه ای در شاهین دژ و تاکید مدیریت جهاد کشاورزی سردشت به تحویل محصول انگور به مراکز خرید مجوزدار از جمله اخبار کوتاه 24 ساعت گذشته جنوب آذربایجان غربی است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۱:۴۳    
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد برداشت انگور در روستای کَریَک ، از توابع شهرستان دنا در استان کهگیلویه و بویراحمد آغاز شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - این روزها سود واقعی برداشت انگور سیاه دیم که از محصولات مهم سروآباد است، به جیب دلالان می رود و فقط سختی و مشقت آن برای تولیدکنندگان باقی می ماند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
آذربایجان غربی رتبه نخست کشور را از نظر کیفیت تولید انگور و با تولید حدود هشت درصد مجموع تولیدات انگور کشور ، رتبه چهارم تولید انگور را در کشور به خود اختصاص داده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۹:۲۶    
بولاوِ دولاو یکی از روش های سنتی و خاص تبدیل انگور به کشمش در استان کردستان است که قدمتی هزار ساله دارد و هر ساله در این ایام حدود 150 تن کشمش در یک روستا تبدیل شده و به بازارهای داخلی کشور عرضه می شود.
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۸:۵۷    
درفصل پائیز و اتمام زمان برداشت انگور در شهرستان اردل، شیره پزی انگور که ازفعالیت های سنتی این شهرستان است و ازدیرباز درمناطق مختلف شهرستان رواج داشته، انجام می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۶:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
در حالی اواخر تابستانِ هر سال برداشت انگور در روستای کَریَک ، از توابع شهرستان دنا در استان کهگیلویه و بویراحمد انجام می شود که به علت نبود صنایع تبدیلی، باغداران با مشکلات زیادی مواجه می شوند؛ به حدی که می گویند کشاورزی در منطقه کریک، بیشتر به نفع دلالان است ...