سه شنبه ۱۹ اسفندساعت ۱۴:۰۲Mar 2021 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «میوه و صیفی»

ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۹:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رییس اتحادیه مرکزی میوه و تره بار تهران با اعلام جزئیات قیمت انواع میوه و صیفی جات در هفته سوم اسفندماه، گفت: در آستانه شب عید قیمت هر کیلوگرم سیب درختی و پرتقال در سطح خرده فروشی ها نسبت به ابتدای اسفندماه بین دو هزار تا هشت هزارتومان در سطح خرده فروشی ها افزایش یافته است.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۴:۴۰   + ۴۶ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: آخرین قیمت گوشت ، مرغ،تخم مرغ، ماهی، خرما، میوه و صیفی در میادین میوه و تره بار اعلام شد. براساس نرخنامه سازمان میادین میوه و تره بار قیمت هر کیلو ران تازه گوساله 121 هزار تومان، سردست تازه گوساله 119 هزار تومان، گوشت مخلوط گوساله 110 هزار تومان ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۹:۴۰   + ۲۰ سایت دیگر  
مشاهدات میدانی حاکی از آن است که قیمت انواع میوه و صیفی نسبت به هفته گذشته روند کاهشی نداشته و تب این بازار در روزهای پایانی سال همچنان داغ است.
ایران جیب   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۱:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه بارفروشان، قیمت های مصوب انواع صیفی و میوه های پرمصرف در میدان مرکزی میوه و تره بار را اعلام کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۹:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه بارفروشان، قیمت های مصوب انواع صیفی و میوه های پرمصرف در میدان مرکزی میوه و تره بار را اعلام کرد.
اقتصاد آنلاین / نبض بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۵:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
هر کیلو مرغ تنظیم بازاری با قیمت 20هزارو400تومان، تخم مرغ کیلویی 16هزارو900تومان، شقه گوسفندی 119هزارتومان، گوشت مخلوط گوساله 110هزارتومان، خیاررسمی 7800تومان، پرتقال تامسون شمال 11هزارو800تومان، پرتقال تامسون جنوب 14هزارو500تومان در میادین میوه وتره بار عرضه می شود.
اهل کاشانم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۵۱    
حسین عابدی در گفتگو با پایگاه خبری اهل کاشانم با اشاره به تشکیل کمیته هماهنگی نرخ میوه و صیفی جات در شهرستان کاشان اظهار داشت: مقرر شد نرخ میوه و صیفی جات در شهرستان کاشان به صورت هفتگی در این کمیته در سه سطح ممتاز، درجه یک و درجه دو تعیین و اعلام شود. ...
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
اگرچه با اقدامات سیاست گذار بعد از گذشت تقریبا یک ماه، قیمت میوه روند کاهشی را طی کرده اما تجربه مدیریت ضعیف بازار منجر به ایجاد نگرانی از عرضه میوه شب عید با قیمت های نجومی در بازار شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۷:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس اتحادیه مرکزی میوه و تره بار تهران با اعلام جزئیات قیمت انواع میوه و صیفی جات در هفته نخست اسفندماه، گفت: همچنان قیمت هر کیلوگرم موز در میدان 47 هزار تومان، خیار 14 هزارتومان و هر کارتن آناناس بین 650 هزار تا 950 هزار تومان است.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۳۲   + ۴۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: مشاهدات میدانی حاکی از آن است که بازار میوه و صیفی هفته های پرنوسانی را پشت سر می گذارد و همچنان قیمت برخی اقلام برای مصرف کنندگان بالا است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۲:۴۰   + ۲۸ سایت دیگر  
حدود 28 میلیون تن محصول سبزی و صیفی سالانه در کشور تولید می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۲:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/یزد رییس اتحادیه میوه و تره بار یزد از کاهش حدود 10 هزار تومان برخی اقلام میوه مانند موز و خیارسبز در بازار خبر داد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۲۱:۱۴   + ۲۲ سایت دیگر  
مشاهدات میدانی از بازار میوه وصیفی حاکی از افزایش قیمت برخی اقلام است.
نبض بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۴:۴۲   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه میوه و سبزی از استمرار افزایش قیمت خیار در بازار خبر داد و گفت: هم اکنون هر کیلو خیار با نرخ 11 تا 16 هزار تومان در بازار عرضه می شود.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۲:۱۵    
این راهی خوب برای صرفه جویی در هزینه و خودداری از خرید دوباره میوه و صیفی جات است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۰۸:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیر امور باغبانی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی گفت: در عرضه میوه و صیفی تولیدی استان هیچ مشکلی نداریم
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۰۶:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- فرجام بودجه سال آینده چه می شود؟، جریان دایمی زاینده رود مطالبه اصفهانی ها، گره کور بر تاروپود فرش اصفهان، دلایل گران شده میوه و صیفی دراصفهان چیست؟، انبارشدن شیر خشک در کارخانجات اصفهان از مهمترین تیتر صفحه اول روزنامه های چهارشنبه اصفهان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۷:۰۵   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه بارفروشان قیمت های مصوب انواع صیفی و میوه های پرمصرف در میدان مرکزی میوه و تره بار را اعلام کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۱۳:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه میوه و سبزی تهران گفت: قیمت کنونی لوبیا سبز، خیار، سبزی و موز در میدان مرکزی تره بار نسبت به هفته گذشته افزایش داشته است.
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۲:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
علی رغم تاکید سازمان صمت و بسیج اصناف استان کرمان بر نصب اتیکت قیمت در فروشگاههای میوه و صیفی جات؛ بسیاری از فروشگاه ها در سطح شهر میوه را بدون نصب اتیکت قیمت به مردم ارائه می کنند
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۰۹:۰۲   + ۲۲ سایت دیگر  
قیمت انواع میوه، صیفی و محصولات پروتئینی در جداول زیر آمده است: قیمت میوه و صیفی در میادین میوه و تره بار کالا(هرکیلو) قیمت( تومان) پرتقال تامسون جنوب 13هزارو500تومان پرتقال تامسون شمال 10 هزارو500تومان سیب زرد 10 هزارو500تومان سیب قرمز 8500تومان نارنگی شمال 12هزارو800تومان ...
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۱:۴۱    
زهرا زارعیان مدیر عامل شرکت فراوری "آریا زرع "در گفتگو با خبر نگار سایت خبری کمیته امداد ، گفت: اینجانب متولد 1361 دارای مدرک دیپلم هستم که توانستم بااخذ پروانه کسب از اتحادیه صنف میوه و تره بار یک واحد عرضه میوه و صیفی جات در شهر اراک راه اندازی نمایم.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۸:۳۰   + ۲۸ سایت دیگر  
ایسنا: رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی استان تهران از کاهش قیمت موز خبر داد. اسدالله کارگر با بیان اینکه در هفته گذشته قیمت برخی اقلام میوه وصیفی کاهشی و برخی نیز افزایشی بوده است، گفت: براساس کشف قیمت عمده فروشی محصولات کشاورزی در میدان میوه و تره بار مرکزی تا 29 دی ماه ...
اقتصاد آنلاین / دنیای معدن   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۵:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه میوه و سبزی تهران، از روند کاهشی قیمت موز در بازار خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۰:۲۶    
یزد- مشرف، رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و تره بار یزد علل افزایش قیمت میوه و صیفی جات در فصل زمستان 99 را کاهش واردات، کمبود محصول و سرمازدگی های اخیر عنوان کرد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۲۳:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس اتحادیه مرکزی میوه و تره بار تهران با اعلام جزئیات قیمت انواع میوه و صیفی جات در هفته سوم دی ماه گفت: طبق این نرخنامه قیمت هر کیلوگرم موز، گوجه فرنگی، فلفل دلمه ای سبز، کدومسمایی و هویج بین 500 تا دو هزارتومان نسبت به هفته دوم دی ماه کاهش یافته است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۱۶:۱۲   + ۲۳ سایت دیگر  
جدیدترین قیمت میوه و صیفی در میادین میوه و تره بار و عمده فروشی ها اعلام شد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۰۹:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
اسدالله کارگر، رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و تره بار تهران با تایید افزایش قیمت میوه در روز های اخیر افزود: میوه به دلایل مختلف از جمله تعدد واسطه ها و دلالان افزایش قیمت یافته است و فروشندگان میوه و تره بار هم مانند خریداران از این قیمت ها متضرر می شوند. ...
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۲۱:۳۲   + ۱۶ سایت دیگر  
رییس اتحادیه مرکزی میوه و تره بار تهران با اعلام جزئیات قیمت انواع میوه و صیفی جات در هفته دوم دی ماه گفت: با ورود محصول استان های جنوبی کشور روند کاهش قیمت گوجه ادامه دارد.
اقتصاد آنلاین / همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۴:۰۹   + ۱۴ سایت دیگر  
به منظور پیشگیری از گسترش ویروس کرونا و آرامش خاطر و رفاه حال شهروندان، امکان خرید اینترنتی دام بهداشتی از سوی سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران برای شهروندان فراهم شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۵:۱۰   + ۵۱ سایت دیگر  
رییس اتحادیه بارفروشان، قیمت انواع صیفی و میوه های پرمصرف را در میدان مرکزی میوه و تره بار اعلام کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۰۸:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا : جدیدترین قیمت میوه و صیفی در میادین میوه و تره بار و خرده فروشی ها اعلام شد.
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۰۸:۲۱   + ۳۱ سایت دیگر  
جدیدترین قیمت میوه و صیفی در میادین میوه و تره بار و خرده فروشی ها اعلام شد. به گزارش جهان اقتصاد به نقل از ایسنا، قیمت میوه ها و صیفی جات در جداول زیر آمده است: ...
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۱:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
خلیج فارس: اگر فریزر و یخچال شما کوچک است چطور می توانید میوه و صیفی جات خود را سالم نگه دارید. پاسخ این سوال را آقای آلن میدهد. او که باغداری خبره است، ترفند های جالبی برای نگهداری سبزیجات، صیفی جات و میوه ها دارد که با این کار فضای کمتری در یخچال و فریزر شما اشغال می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۰۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
امسال قیمت میوه و صیفی با سرعتی باورنکردنی افزایش پیدا کرد. با این حال این افزایش قیمت به گونه ای نبود که مشوق جدی برای سرمایه گذاری در شیوه های نوین تولید میوه و افزایش آن شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۲۸ - ۱۰:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها - فرمانده سپاه کاشان گفت: 900 میلیون ریال میوه و صیفی جات توسط حجره داران خیر میدان میوه و تره بار کاشان و پنج هزار بسته غذایی هریک به ارزش 250هزار تومان میان نیازمندان توزیع می شود.
جام جم   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۰۸:۰۰    
در حالی که خانم های کدبانو ایرانی این توانایی را دارند که با هر میوه و صیفی و حتی پوست انواع میوه خوشمزه ترین مربا های خانگی را تهیه کنند به نظر می رسد هنوز طرز تهیه مربای انار چندان شناخته شده و همه گیر نشده است
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۱۵:۴۴    
اقتصاد ایران: رئیس اتحادیه میوه فروشان تهران از آرامش قیمت میوه و صیفی جات در بازار خبر داد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۱۸:۰۴   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس اتحادیه مرکزی میوه و تره بار تهران با اعلام جزئیات قیمت انواع میوه و صیفی جات در هفته منتهی به پایان آذرماه گفت: با توجه به نزدیک شدن به شب یلدا قیمت انواع میوه افزایش نسبی دارد.
راه امروز   ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۱۰:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
قیمت انواع میوه و صیفی جات امروز شنبه 22 آذر 99 را در جدول زیر مشاهده می کنید.
روز نو   ۱۳۹۹/۰۹/۲۱ - ۱۳:۲۱    
قیمت جدید انواع میوه و گوشت در حالی اعلام شده که برخی معتقد هستند این قیمت ها در مکان های مختلف متغییر است. آیا شما هم باهمین قیمت ها خرید کردید؟
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۱ - ۱۳:۰۸   + ۲۸ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: قیمت انواع گوشت قرمز منجمد داخلی و وارداتی، گوشت تازه، مرغ، تخم مرغ، میوه و صیفی در میادین میوه و تره بار تهران اعلام شد. قیمت انواع محصولات پروتیینی تازه و منجمد ...
میرملاس نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۰۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رضا یاراحمدی امروز در گفت وگو با خبرنگاران، اظهار داشت: بر اساس قانون، بارفروشان بایستی بین هفت تا 10 درصد از نرخ خریداری شده از کشاورز سود ببرند البته این میزان به جز هزینه های کرایه، و تخلیه بار در بارفروشی است. وی با بیان اینکه علت اصلی افزایش قیمت میوه و صیفی جات در سال [...]
برترین ها / هشدار نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۱:۳۶   + ۲۹ سایت دیگر  
تجارت نیوز: عضو هیات مدیره اتحادیه میوه و تره بار معتقد است که میوه و صیفی جات در بازار به وفور پیدا می شود اما قیمت ها افزایش یافته است. جواد باقری: * فروش یارانه ای انار را تکذیب می کنیم. قیمت انار بالاست که اگر مردم هم این میوه را نخورند، مشکلی ایجاد نمی شود! ...
رئیس اتحادیه بارفروشان، قیمت های انواع صیفی و میوه های پرمصرف را در میدان مرکزی میوه و تره بار اعلام کرد. مصطفی دارایی نژاد درخصوص قیمت انواع صیفی و سبزی پرمصرف در بازار گفت: هم اکنون فلفل تند ریز از 7000 تا 12000 تومان ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی البرز از افزایش صادرات میوه و صیفی جات البرز خبر داد و گفت: با وجود افزایش جدی دست اندازهای اداری در مسیر صادرات میوه، سبزی و صیفی جات استان شاهد افزایش عملکرد صادراتی این بخش نسبت به سال گذشته خواهیم بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۳:۴۶   + ۱۹ سایت دیگر  
رییس اتحادیه بارفروشان قیمت های مصوب صیفی جات و میوه های پرمصرف در میدان مرکزی میوه و تره بار را اعلام کرد.
گلونی   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۴:۰۹    
هیچ گرانی بی حکمت نیست، هیچ ارزانی بی علت! به گزارش گلونی به نقل از ایسنا، بازارهای میوه و صیفی جات از کاهش قیمت گوجه فرنگی و افزایش قیمت پرتقال خبر می دهند. در این سرزمین بازی، الاکلنگ بازی قیمت ها تمامی ندارد. ...