پنجشنبه ۰۱ آبانساعت ۱۵:۵۶Oct 2020 22

جدیدترین‌های «میوه و صیفی»

ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۶:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رییس اتحادیه مرکزی میوه و تره بار تهران با اعلام جزییات قیمت انواع میوه و صیفی جات در هفته پایانی مهرماه گفت: هر ساله به دلیل تغییر فصل شاهد افزایش قیمت پیاز و گوجه فرنگی هستیم که بزودی قیمت ها تعدیل می شود.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۲۳:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
سازمان میادین میوه و تره بار در آخرین گزارش خود، قیمت انواع میوه و صیفی جات را اعلام کرده است. بر اساس این گزارش هر کیلوگرم انواع سیب حدود 8 هزار تومان، هر کیلوگرم خیار گلخانه ای 4 هزار و 500 تومان، و هر کیلوگرم موز 16 هزار و 900 تومان به فروش می رسد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۲۱:۲۹   + ۲۵ سایت دیگر  
گوجه فرنگی، سیب زمینی و سیب درختی در صدر فهرست پرمصرف ترین محصولات میادین میوه و تره بار تهران در نیمه نخست سال جاری جای گرفتند.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۷:۱۱   + ۲۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: قیمت انواع میوه و صیفی در خرده فروشی ها و میادین میوه و تره بار اعلام شد. براساس کشف قیمت میادین میوه و تره بار مرکزی تا 27 مهرماه قیمت هر کیلو لیموترش سنگی 7000 تا 11 هزارتومان، گوجه فرنگی بوته رس2200 تا 3700 تومان، انواع کاهو3000 تا 5000 تومان، انواع فلفل6000 تا 13 هزارتومان ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۴:۲۴    
این روزها قیمت کالاهای ضروری و غیر ضروری مورد نیاز مردم روز به روز گران تر می شود متاسفانه اکنون به بهانه شیوع بیماری کرونا ویروس به جان بازار میوه و صیفی جات هم افتاده است و قیمت در هر نقطه از شهر متفاوت است.
شاخص نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۰:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
شاخص : رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور مصوبه شورای اقتصاد درباره نرخ خرید تضمینی محصولات باغی برای سال زراعی 99-1400 را به وزارت جهاد کشاورزی ابلاغ کرد. بیشتر بخوانید قیمت عمده فروشی انواع میوه و صیفی چند؟
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۴:۱۶   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه بار فروشان درخصوص قیمت انواع صیفی و سبزی پرمصرف در بازار گفت: فلفل تند ریز از 3000 تا 7000 تومان، فلفل شیرین از 7000 تا 12000, بادمجون دلمه ای از 4000 تا 6000, بادمجان قلمی از 3500 تا 5500 تومان ...
قیمت عمده فروشی انواع میوه، صیفی و سبزیجات برای فروش در میادین مرکزی میوه شهر تهران اعلام شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۷:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رییس اتحادیه مرکزی میوه و تره بار تهران با اعلام جزییات قیمت انواع میوه و صیفی جات در هفته دوم مهرماه، گفت: واردات انواع میوه به جز موز، آناناس، نارگیل و انبه همچنان ممنوع است.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۴:۴۴   + ۲۵ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: بازار میوه و صیفی در روزهای گذشته خبر از جوی نسبتا آرام و نوسانی کمتر می دهد. براساس مشاهدات میدانی در خرده فروشی های سطح شهر تهران سیب زمینی و پیاز سفید کیلویی3900 تومان، پیاز زرد کیلویی4500 تومان، گوجه فرنگی 3900 تومان، سیب قرمز 14 هزارو 900 تومان، هلو 15 هزارو 900 تومان ...
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۶:۴۶    
کسب و کار نیوز - اختلاف قیمت محصول از مزرعه تا مغازه به حدی بالاست که میوه و صیفی با چندبرابر نرخ واقعی به دست مصرف کننده می رسد. براساس نرخنامه سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران، متوسط اختلاف قیمت انواع میوه در میادین میوه و تره بار با میانگین قیمت های سطح شهر، 40 درصد است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۴:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
میوه ها و صیفی ها می توانند از راه های مختلفی آلوده شوند: در طول مرحله رشد، ترکیبات مضر موجود در خاک و آب و بهداشت ضعیف کارگران از جمله مواردی هستند که می توان به آن اشاره کرد. همچنین بعد از برداشت محصول، دستکاری زیاد می تواند خطر آلودگی را افزایش دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۳:۰۱   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه بارفروشان، قیمت های مصوب انواع صیفی و میوه های پرمصرف در میدان مرکزی میوه و تره بار را اعلام کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۶:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
افزایش چندین برابری قیمت کالاهای خوراکی از جمله کره، تخم مرغ، میوه و صیفی جات طی چند هفته اخیر نگرانی هایی را در میان مردم و دولتمردان به وجود آورده است تا اندازه ای که رئیس جمهوری روز چهارشنبه از این امر اظهار نگرانی کرد و معاون اول خود را مسئول بررسی و مقابله با گرانی ها کرد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۵:۱۷   + ۳۰ سایت دیگر  
گزارش های رسیده نشان می دهد که بازار میوه و صیفی هفته کم نوسانی را پشت سر گذاشته است.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۲:۴۷   + ۴۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه میوه و سبزی فروشندگان میوه و سبزی تهران گفت: هم اکنون قیمت هر عدد آناناس به 100 هزار تومان رسیده است.
خبرگزاری تسنیم: سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران اعلام کرد: قیمت انواع میوه، سبزیجات و صیفی جات در میادین میوه و تره بار نسبت به میانگین قیمت های سطح شهر 36 درصد اختلاف دارد، چنانچه با پول خرید 9 کیلوگرم میوه و محصولات فرنگی در سطح شهر ...
رئیس اتحادیه بارفروشان، قیمت های مصوب انواع صیفی و میوه های پرمصرف در میدان مرکزی میوه و تره بار را اعلام کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۲:۵۷    
یک روی سکه کاهش قیمت میوه و صیفی جات و درواقع حاصل کاهش صادرات درپی سیاست های ارزی و خارج نشدن کالا از بازار و به هم خوردن تعادل نظام عرضه و تقاضاست. اما روی دیگر این سکه، ماندن کالا روی دستان کشاورز و مصیبت هایی مثل داستان پیاز و سیب زمینی در سال های گذشته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۷:۳۵    
بجنورد- ایرنا- رییس اتحادیه میوه و تره بار بجنورد گفت: روزانه 200 تن انواع میوه و صیفی جات وارد میدان میوه و تره بار این شهر می شود که از این میزان حدود 150 تن به سایر استان ها حمل می شود.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۸ - ۱۴:۳۲   + ۳۳ سایت دیگر  
بازارهای میوه و صیفی در روزهای گذشته از جوی نسبتا آرام برخوردار بودند و تنها دو قلم موز و خیار در هفته های اخیر با افزایش قیمت مواجه شده اند.
همدان پرس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
پنج میلیارد و 400 میلیون تومان زکات در سطح استان همدان جمع آوری شده است که شهرستان بهار بیشترین پرداخت زکات را امسال داشته است | زکات بدن شامل زکات فطره و زکات مال شامل زکات واجب (گندم، جو، کشمش، گاو، گوسفند، شتر، طلا و نقره) است و زکات مستحبی شامل (همه محصولات کشاورزی، باغات، میوه و صیفی جات) است.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۰۹:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
کارگر گفت: با توجه به تعطیلی جشن ها و مراسم عروسی و کاهش مصرف میوه تقاضای چندانی برای خرید در بازار وجود ندارد، لذا نرخ بازار میوه و صیفی رکود دارد.
بازتاب   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۱۷:۱۲   + ۲۱ سایت دیگر  
اسداله کارگر رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی از رکود حاکم بر بازار میوه و صیفی خبر داد و گفت: با توجه به تعطیلی جشن ها و مراسم عروسی و کاهش مصرف میوه تقاضای چندانی برای خرید در بازار وجود ندارد. ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۰۹:۲۱    
به همت پایگاه مقاومت شهید مصطفی احمدی روشن ناحیه ثارالله و مرکز نیکوکاری کریم اهل بیت بیش از 1100 بسته غذای گرم توزیع و در کنار آن 600 بسته مواد غذایی. میوه وصیفی جات در بین اقشار نیازمند و آسیب پذیر توزیع گردید.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۷:۱۳   + ۱۶ سایت دیگر  
رییس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی استان تهران ضمن اشاره به اینکه دست زدن به میوه ها توسط مشتریان علاوه بر اینکه از نظر بهداشتی در این ایام کرونایی اقدام درستی نیست و از طرفی نیز ممکن است بار خراب شود از مردم درخواست کرد برای خرید میوه و صیفی به هر میزان و هرنوعی که نیاز دارند از فروشندگان درخواست ...
بر اساس مشاهدات در حال حاضر قیمت موز در برخی از خرده فروشی های سطح شهر تهران به 19هزار و 500 تومان هم رسیده است و خیار نیز در برخی خرده فروشی ها تا 10 هزارتومان هم به فروش می رسد.
اقتصاد آنلاین / عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۲۱:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
رییس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی اعلام کرد که قیمت میوه های نوبرانه در حال حاضر نسبت به ابتدای سال یعنی فروردین ماه با کاهش 85 درصدی همراه شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۵:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی البرز از صادرات بیش از چهار هزار کانتینر انواع میوه و تره بار و صیفی به کشورهای همسایه و خاورمیانه خبر داد.
شهروند البرز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۳:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
از آغاز سال تا کنون، بیش از 4 هزار کانتینتر میوه و صیفی جات تولیدی استان البرز به خارج از کشور صادر شده است.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۸:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
اسداله کارگر رئیس اتحادیه میوه و سبزی تهران، از ثبات نسبی قیمت میوه و صیفی جات در بازار خبر داد و گفت: با توجه به شرایط مساعد تولید، کمبودی در عرضه وجود ندارد که بر التهاب قیمت در بازار دامن بزند. ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۱۴:۵۳   + ۲۹ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی با اشاره به اینکه قیمت میوه های نوبرانه در حال حاضر نسبت به فروردین ماه با کاهش 85درصدی مواجه شده است، گفت: نوسانات قیمت انبه در یکی دو هفته اخیر ممکن است به دلیل جابه جایی فصل یا مشکلات کشور صادر کننده این محصول باشد. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۱۰:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
رییس اتحادیه فروشندگان میوه و صیفی اظهار داشت: بخشی از انتظارات مردم نیز به حق است چون آنها انتظار دارند تولیدات داخل با قیمت مناسب به دست آنها برسد اما باید توجه داشت هزینه ایاب و ذهاب و همچنین دستمزد کارگر افزایش یافته که همه آنها در قیمت میوه منعکس می شود ...
قیمت عمده فروشی انواع میوه و صیفی در میدان مرکزی میوه و تره بار اعلام شد این نرخ های ملاک قیمت گذاری انواع میوه و سبزی در تهران هستند.
کارگر گفت: با توجه به کمبود عرضه، قیمت موز و انبه نسبت به هفته گذشته، 5تا 10درصد رشد داشته است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ - ۱۷:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
گزارش ها حاکی از آن است که بازار میوه وصیفی هفته آرامی را پشت سر گذاشته و قیمت ها در برخی اقلام به تعادل و ثبات رسیده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۰:۳۶   + ۲۹ سایت دیگر  
این روزها بازار میوه و صیفی نسبت به ماه های گذشته قدری آرام گرفته است و با ورود انبوه میوه های نوبرانه به بازار، قیمت این اقلام رو به کاهش است.
سلام نو   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۳:۵۰   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، ایرنا نوشت: رییس اتحادیه مرکزی میوه و تره بار تهران گفت: طبق نرخ نامه جدید قیمت هر کیلوگرم انواع میوه های تابستانی در هفته جاری نسبت به هفته های گذشته کاهشی شد. ...
روزنامه صبح اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۵:۱۲   + ۲۴ سایت دیگر  
به گزارش واحد اقتصادی خبرگزاری صبح اقتصاد اسدالله کارگر با بیان اینکه امسال در میوه و صیفی فراوانی داریم و با انبوه بار مواجه هستیم، اظهار کرد: قیمت میوه های فصل تابستان از زمان ورود به بازار تا کنون با کاهش 60 تا 70 درصدی مواجه شده است ...
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۲۰:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
با عرضه انبوه میوه های نوبرانه، طی روز های اخیر قیمت کاهش چشمگیری در بازار داشته است و پیش بینی می شود که نوسان خاصی در بازار رخ ندهد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۶:۱۷   + ۱۸ سایت دیگر  
بازارهای میوه و صیفی جات نشان می دهد که قیمت هر کیلو شلیل شبرنگ در خرده فروشی ها 15هزارتومان، انگور یاقوتی 20هزار تومان، آلبالو 13هزارتومان، زردآلو 25 هزار تومان، گیلاس 25 هزار تومان، هلو 15هزار تومان و سیب گلاب 30 هزار تومان است.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۴/۰۶ - ۲۱:۰۶   + ۲۷ سایت دیگر  
در حالی که به فصل پرباری میوه رسیده ایم اما برخی اقلام میوه و صیفی جات با فاصله 10 برابری از باغ تا مغازه به دست مردم می رسد و همچنان گران است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۳۰ - ۱۶:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
اختلاف قیمت محصول از مزرعه تا مغازه به حدی بالاست که میوه و صیفی با چندبرابر نرخ واقعی به دست مصرف کننده می رسد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ - ۱۸:۲۷   + ۲۳ سایت دیگر  
براساس مشاهدات میدانی هر کیلو گیلاس با قیمت 39 هزارتومان، گوجه سبز با قیمت 9000 تا 19 هزارتومان، هندوانه 3600 تومان، موز حدود 15 هزار تومان، توت فرنگی حدود 30 هزار تومان، طالبی 7900 تومان، آلبالو 17 هزار و 500 تومان، پرتقال حدود 11 هزار تومان، زرد آلو درجه یک 45 هزار تومان، خیار 7500 تومان ...
رکنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ - ۱۳:۳۳    
قیمت میوه و سبزی / اقتصادی رکنا: قیمت انواع میوه و صیفی جات در بازار امروز را ببینید.
اگرو فود نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ - ۱۲:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
حجم صادرات انبه پاکستان امسال به دلیل موانع صادرات به ایران و هزینه بالاتر حمل هوایی به بازارهای اروپایی نسبت به سال گذشته احتمالا 70 درصد کاهش پیدا خواهد کرد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۰ - ۱۲:۰۹   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی تهران گفت: اگر همه میوه ها و صیفی جات در مبدا یعنی میدان میوه و تره بار مرکزی بسته به نوع و کیفیت، قیمت گذاری و فاکتور آن ها نیز صادر شود و همچنین قیمت خرید و فروش این اقلام نیز مشخص شود، قطعا قیمت میوه ها و صیفی جات در سطح شهر منظم خواهد شد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۳/۲۰ - ۰۹:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
نرخ عمده فروشی انواع میوه و تره بار در میدان مرکزی میوه و تره بار اعلام شد: بر این اساس قیمت هر کیلوگرم لیموترش سنگی 10 تا 15 هزارتومان، لیموترش ریز 15 تا 25 هزارتومان، گوجه فرنگی بوته رس1500 تا 3500، فلفل دلمه سبز 5000 تا 10 هزارتومان و سیر خشک 15 تا 25 هزارتومان اعلام شده است. ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۳/۱۹ - ۲۱:۰۹   + ۲۹ سایت دیگر  
براساس مشاهدات میدانی هر کیلو پیاز و سیب زمینی با قیمت 4000 تومان، گوجه فرنگی 6000 تومان، زنجبیل 45 هزارتومان، سیر 30 هزارتومان، لیموترش ریز 50 هزارتومان، خیار 7000 تومان، پرتقال تامسون و پرتقال توسرخ 15 هزارتومان، زردآلو حدود 30 تا 40 هزارتومان، گوجه سبز 15 هزارتومان ...