شنبه ۰۵ خردادساعت ۱۲:۰۷May 2024 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «میوه و صیفی»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۲:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پیشین اتحادیه بارفروشان گفت: بنابر آمار روزانه 25 هزارتن میوه و صیفی در میدان مرکزی توزیع می شود.
پارسینه   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۰:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه و به نقل از ایرنا؛ مشتریان در حال جدا کردن انواع میوه و صیفی جات مورد نیاز خود از سبدهای تعیین شده در بازار میوه هستند، یکی از ریز بودن و حتی رسیده بودن بیش از اندازه میوه و دیگری در خصوص دسترسی سخت به میادین میوه و تره بار سخن می گوید. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۴:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
رئیس پیشین اتحادیه بارفروشان گفت: اجرای 100 درصدی مصوبه الگوی کشت تنها راهکار اساسی تنظیم بازار میوه، صیفی و فرنگی محسوب می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۰۹:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه بارفروشان گفت: بنابر آمار روزانه 20 تا 22 هزار تن میوه، صیفی و فرنگی جات در میدان مرکزی توزیع می شود که بخشی از آن مازاد بر نیاز است.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۲:۳۷    
رکنا: یکی از جالب ترین روش های کاشت میوه و صیفی جات را در این فیلم می بینید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۰۹:۴۵   + ۱۵ سایت دیگر  
رییس اتحادیه میوه و تره بار گفت: تعیین قیمت در بازار بارفروشان بر اساس عرضه و تقاضا، نوعی هرج و مرج به وجود می آورد و در برخی مقاطع زمانی بدون دلیل موجه موجب افزایش قیمت ها می شود.
جهان صنعت نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۳:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش سرویس کشاورزی جهان صنعت نیوز، اسداله کارگر گفت: بررسی ها نشان می دهد که قیمت میوه و صیفی نسبت به هفته گذشته از ثبات نسبی برخوردار است. او قیمت هرکیلو کیوی را 30 تا 80 هزار تومان اعلام کرد ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۸:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی تهران از اعلام و ثبات نسبی قیمت میوه و صیفی در هفته اول اردیبهشت ماه امسال خبر داد و گفت: قیمت محصولاتی همچون موز و آناناس وارداتی نسبت به فروردین ماه امسال کاهش داشته است.
جهان صنعت نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۵:۰۷   + ۲۶ سایت دیگر  
به گزارش سرویس کشاورزی جهان صنعت نیوز، قیمت انواع میوه در میادین و بازارهای میوه و تره بار به شرح ذیل است: هرکیلوگرم آناناس طلایی 120 هزار تومان هرکیلوگرم به 28 هزار تومان هرکیلوگرم پاپایا(تولید داخل) 70 هزار تومان هرکیلوگرم پرتقال آبگیری 13 هزار تومان ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۳:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی تهران از ثبات نسبی قیمت میوه و صیفی در هفته پایانی فروردین ماه امسال خبر داد و گفت: قیمت محصولاتی همچون موز و آناناس وارداتی افزایشی نسبت به اسفندماه سال گذشته نداشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۴:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه بارفروشان گفت: بر اساس آمار، ورودی بار میوه و صیفی در میدان مرکزی به 17 تا 18 هزار تن رسیده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۱۳:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه بارفروشان گفت: بنابر آمار توزیع روزانه بار میوه و صیفی در میدان مرکزی به 17 تا 18 هزار تن رسیده است.
سلام نو / رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۸:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
براساس نرخنامه جدید بارفروشان تهران، قیمت سیب هم از 15 هزار شروع می شود و تا 50 هزار تومان هم بفروش می رود.
اقتصاد آنلاین / تهران پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۱:۵۸   + ۴۰ سایت دیگر  
قیمت هر کیلوگرم هندوانه در میدان مرکزی میوه و تره بار تهران 7 تا 18 هزار تومان، خیار گلخانه ای 20 تا 35 هزار تومان، موز 58 تا 80 هزار تومان و سیب 15 تا 50 هزار تومان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۱۹:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه میوه و سبزی تهران گفت: با توجه به فراوانی عرضه و شرایط رقابتی، مغازه داران انواع میوه و صیفی را زیر نرخ مصوب عرضه می کنند.
همشهری   ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۰۸:۲۲    
رییس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی با تاکیدبراینکه میوه و صیفی شب عیدتامین است گفت:کمبودی نداریم. مدیرکل استاندارد استان تهران نیزاعلام کرد:با اجرای طرح عیدانه،نظارت ها برای مقابله با کم فروشی نازل های سوخت در تهران تشدید شده است.شهروندان می توانند تخلف ها را در سامانه مردم دار ثبت کنند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۱۳:۳۰   + ۲۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی با تاکید بر اینکه میوه و صیفی شب عید تامین است و کمبودی در این زمینه نداریم، گفت: بالابودن قیمت میوه و صیفی ناشی از قانون شکنی بارفروشان است.
فودنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه میوه و سبزی تهران گفت: مغازه داران برمبنای فاکتور رسمی مجاز به اعمال حداکثر 35 درصد سود روی اقلام میوه و صیفی هستند.
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۱۱:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- رئیس اتحادیه میوه و سبزی تهران گفت: مغازه داران برمبنای فاکتور رسمی مجاز به اعمال حداکثر 35 درصد سود روی اقلام میوه و صیفی هستند.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۱۶:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
رییس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی تهران از ثبات نرخ انواع میوه و صیفی در هفته پایانی اسفندماه خبرداد و گفت: برخی محصولات همچون سیرخشک و فلفل دلمه رنگی با عرضه و تقاضا قیمت گذاری می شود.
صدای بورس   ۱۴۰۲/۱۲/۱۶ - ۰۸:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه بارفروشان گفت: ورودی روزانه بار در میدان مرکزی 17 تا 20 هزار تن است.
سلام نو / تیتر کوتاه   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۱۷:۰۶   + ۲۹ سایت دیگر  
رییس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی تهران نرخ نامه عمده فروشی محصولات کشاورزی در میدان میوه و تره بار تهران را اعلام کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۰۹:۴۹   + ۳۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی تهران از ثبات نرخ انواع میوه و صیفی در هفته سوم اسفندماه خبر داد و گفت: به دلیل نوسان نرخ ارز، قیمت موز نسبت به هفته های گذشته افزایش یافته و تعیین کننده قیمت این محصول در بازار عرضه و تقاضاست.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۵:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی تهران از ثبات نرخ انواع میوه و صیفی در هفته دوم اسفندماه خبر داد و گفت: به دلیل نوسان نرخ ارز، قیمت موز نسبت به هفته های گذشته افزایش یافت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۲:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه بارفروشان گفت: با توجه به فراوانی تولید و مازاد عرضه، هیچ گونه نوسان قیمتی در بازار میوه، صیفی و فرنگی نسبت به هفته قبل نداشتیم.
تیتر کوتاه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۸:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
قیمت انواع میوه و تره بار در میادین شهرداری تهران امروز نسبت به روز گذشته با تغییرات کمی همراه شد.
8 صبح   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۰۶:۱۲    
به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر به گزارش خبرنگار مهر؛ بر اساس جدیدترین نرخ نامه، قیمت انواع میوه در میادین و بازارهای میوه و تره بار به شرح ذیل است؛ هر کیلو گرم ازگیل 30، انار 34، انار آبگیری 17، به 28، پاپایا (تولید داخل) 70، پرتقال آبگیری 13، پرتقال مجلسی رسمی و [...]
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۲:۳۵   + ۱۳ سایت دیگر  
بر اساس آخرین نرخ نامه سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران، قیمت انواع میوه، سبزی جات و قارچ در میادین و بازارهای میوه و تره بار اعلام شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۳:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه بارفروشان از توزیع روزانه 17 هزار تن میوه و صیفی در میادین خبر داد و گفت: با توجه به فراوانی عرضه، روزانه بخشی از این میزان در کف میدان می ماند .
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۱۶:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه بارفروشان گفت: با توجه به شرایط مساعد تولید و ذخیره سازی، کمبودی در عرضه میوه نداریم.
اکونگار   ۱۴۰۲/۱۱/۰۵ - ۰۸:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه بارفروشان از ثبات قیمت میوه و صیفی در بازار خبر داد و گفت: تنها برای مازاد تولید سیب زمینی و پیاز باید تمهیداتی اتخاذ شود تا کشاورزان دچار ضرر و زیان نشوند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۱۵:۳۰    
اقتصادنیوز: رییس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی تهران، از ثبات نرخ انواع میوه و صیفی در هفته نخست بهمن خبر داد و گفت که در این مدت قیمت هر کیلوگرم موز مجدد افزایش و هر کارتن آناناس کاهش یافت.
پانا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۱۵:۱۰   + ۲۰ سایت دیگر  
تهران(پانا)- رییس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی تهران، از ثبات نرخ انواع میوه و صیفی در هفته نخست بهمن خبر داد و گفت که در این مدت قیمت هر کیلوگرم موز مجدد افزایش و هر کارتن آناناس کاهش یافت. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۵ - ۱۲:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی تهران، جزییات قیمت انواع میوه و صیفی درجه یک تا سه در میادین میوه و تره بار را اعلام کرد و گفت: قیمت هر کیلوگرم موز و انواع میوه و صیفی در بازار کاهشی شده است.
خبر گوهر دشت   ۱۴۰۲/۱۰/۲۵ - ۰۸:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش خبرگوهردشت؛ اکبر یاوری رئیس اتحادیه بارفروشان گفت: با توجه به فراوانی عرضه گوجه فرنگی، قیمت آن نسبت به قبل کاهش معناداری داشته است و به نظر می رسد که در صورت عدم صادرات کشاورزان متضرر شوند چراکه قابلیت نگهداری گوجه فرنگی در انبار ها وجود ندارد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۰/۱۷ - ۱۵:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
دست هایی وجود دارد که قیمت میوه و صیفی جات را از مزرعه تا سفره مصرف کننده، 5 تا 10 برابر افزایش می دهند، در این بین نه کشاورز سود می کند، نه مردم رضایت دارند، اما جیب عده ای، خوب پُر می شود.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۱۰/۱۱ - ۰۰:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
قیمت عمده فروشی انواع میوه و تره بار در میدان مرکزی میوه و تره بار شهر تهران برای فاصله زمانی 11 دی ماه تا 17 دی اعلام شد؛ این نرخ ها ملاک قیمت گذاری انواع میوه در خرده فروشی های تهران هستند. قیمت عمده فروشی انواع میوه و صیفی جات در میادین مرکزی میوه و تره بار تهران اعلام شد. ...
حامیان ولایت   ۱۴۰۲/۱۰/۱۰ - ۱۶:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
قیمت عمده فروشی انواع میوه و تره بار در میدان مرکزی میوه و تره بار شهر تهران برای فاصله زمانی 11 دی ماه تا 17 دی اعلام شد؛ این نرخ ها ملاک قیمت گذاری انواع میوه در خرده فروشی های تهران هستند.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۱۰ - ۱۶:۲۲    
قیمت عمده فروشی انواع میوه و تره بار در میدان مرکزی میوه و تره بار شهر تهران برای دوره زمانی 11 دی تا 17 دی ماه به عنوان ملاک قیمت گذاری در خرده فروشی های تهران اعلام شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۰ - ۱۵:۳۳   + ۲۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی تهران، جزییات قیمت انواع میوه و صیفی درجه یک تا سه در میادین میوه و تره بار را اعلام کرد و گفت: افزایش قیمت انواع موز به دلیل نوسان عرضه است که به زودی بازار این محصول متعادل می شود.
تیتر کوتاه   ۱۴۰۲/۱۰/۰۴ - ۱۳:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
در این گزارش قیمت عمده فروشی محصولات کشاورزی برای هفته جاری (4 تا 10 دی) از سوی میدان بزرگ میوه و تره بار تهران را مشاهده می کنید.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۱۰/۰۴ - ۱۱:۱۱   + ۲۱ سایت دیگر  
قیمت عمده فروشی محصولات کشاورزی برای هفته جاری (4 تا 10 دی) از سوی میدان بزرگ میوه و تره بار تهران اعلام شد.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۰/۰۳ - ۱۱:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه بارفروشان گفت: با توجه به افزایش عرضه پیش بینی می شود که بازار گوجه فرنگی تا 10 دی ماه به تعادل برسد.
قیمت عمده فروشی انواع میوه و تره بار در میدان مرکزی میوه و تره بار شهر تهران اعلام شد؛ این نرخ ها ملاک قیمت گذاری انواع میوه در خرده فروشی های تهران هستند. به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران ؛ قیمت عمده فروشی انواع میوه و صیفی در میادین مرکزی میوه و تره بار تهران اعلام شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۲۸ - ۰۹:۳۷   + ۱۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی تهران، علاوه بر اعلام جزئیات قیمت انواع میوه و صیفی درجه یک تا سه در میادین میوه و تره بار، به دلیل نزدیکی به آخرین روزهای فصل پاییز، قیمت انار، هندوانه، پرتقال، نارنگی و خرمالو شب یلدایی را اعلام کرد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۹/۲۵ - ۱۲:۰۸   + ۷۰ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی تهران در آستانه شب یلدا قیمت انواع میوه و صیفی درجه یک تا درجه سه را اعلام کرد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۲۰ - ۱۶:۳۱    
جزئیات قیمت انواع میوه و صیفی در میادین میوه و تره بار در آستانه شب یلدا اعلام شد.
هر کیلو هندوانه در آستانه شب یلدا از 10 هزار تومان تا 22 هزار تومان قیمت گذاری شده است.