پنجشنبه ۰۶ آبانساعت ۰۸:۵۴Oct 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «میوه و صیفی»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۳:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
طی سال جاری قیمت کالاهای عرضه شده در میوه فروشی های آمریکا افزایش چشم گیری پیدا کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۹:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها-رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی استان اصفهان گفت: عرضه و توزیع میوه و صیفی جات بسته بندی با قیمت های گزاف در شهر اصفهان مورد تایید اتحادیه نیست و فقط 10 درصد مردم توان خریداری دارند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۳:۰۳   + ۲۲ سایت دیگر  
در لیست پر تقاضاترین اقلام میوه و صیفی در شش ماهه نخست امسال در میادین میوه و تره بار سیب درختی، خیار، سیب زمینی، هندوانه، گوجه فرنگی، انگور، خربزه، طالبی و پیاز و در کم تقاضاترین محصولات نیز کدوی سبز و لوبیا سبز قرار گرفته اند.
رییس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی گفت: برخی افراد با اجاره واحدهایی اقدام به بسته بندی و توزیع میوه و صیفی جات با قیمت های گزاف عرضه می کنند که مورد تایید اتحادیه نیست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
لیست جدید کشف قیمت انواع میوه و صیفی در میدان مرکزی میوه وتره بار تهران منتشر شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۷:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رییس اتحادیه مرکزی میوه و تره بار تهران، جزئیات قیمت درجه یک تا سه انواع میوه و صیفی براساس نرخ نامه عمده فروشی محصولات کشاورزی در میدان میوه وتره بار در اواسط نوزدهم تا بیست و پنجم مهرماه را اعلام کرد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۵:۲۸   + ۳۰ سایت دیگر  
مقایسه قیمت های برخی از اقلام میوه و صیفی در مهرماه سال گذشته با مهر امسال بیانگر کوچک شدن سبد میوه خانواده ها و حتی حذف بسیاری از این محصولات از سفره آنها است.
لیست جدید کشف قیمت انواع میوه و صیفی در میدان مرکزی میوه وتره بار تهران منتشر شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۷:۴۷   + ۲۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رییس اتحادیه مرکزی میوه و تره بار تهران، جزئیات قیمت درجه یک تا سه انواع میوه و صیفی براساس نرخ نامه عمده فروشی محصولات کشاورزی در میدان میوه وتره بار در اواسط پنجم تا یازدهم مهرماه اعلام کرد و گفت: قیمت برخی صیفی جات اندکی افزایش یافته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۶:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
لیست جدید کشف قیمت انواع میوه و صیفی در میدان مرکزی میوه وتره بار تهران منتشر شد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۹:۰۳   + ۲۹ سایت دیگر  
مشاهدات میدانی بازار حاکی از آن است که قیمت میوه و صیفی در هفته جاری نسبت به هفته گذشته تغییر چندانی نداشته است.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۳۱    
مدت زمان آماده سازی: 20 دقیقه مواد لازم برای 4 نفر آبلیموی تازه: 1و 1/2 قاشق غذاخوری روغن زیتون یا کنجد: 6 قاشق غذاخوری سرکه قرمز: 1 قاشق غذاخوری سیر: 1 حبه عسل: 1/4 قاشق چای خوری نمک و فلفل سیاه: به میزان لازم میوه و صیفی جات سالاد گوجه فرنگی رومی: 4 عدد متوسط ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۴۵   + ۱۷ سایت دیگر  
قیمت 8 قلم میوه و صیفی در میادین میوه و تره بار تهران کاهش یافت و قیمت سایر اقلام ثابت ماند یا افزایش نسبی داشت.
مشاهدات میدانی حاکی از آن است که قیمت برخی اقلام مانند هویج نسبت به هفته های گذشته کاهش داشته است.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
-فرماندار خوانسار گفت: با هم افزایی دستگاه های اجرایی و سرمایه گذاری بخش خصوصی نرخ بیکاری در این شهرستان به 9.2 درصد کاهش یافته است. به گزارش خبرنگار مهر، محمود مسلم زاده ظهر پنجشنبه در بازدید از تعدادی از واحدهای صنعتی خوانسار به مناسبت هفته تعاون ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
لیست جدید قیمت انواع میوه و صیفی در میدان مرکزی میوه وتره بار تهران منتشر شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۶:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس اتحادیه مرکزی میوه و تره بار تهران، جزئیات قیمت درجه یک تا سه انواع میوه و صیفی براساس نرخ نامه عمده فروشی محصولات کشاورزی در میدان میوه وتره بار در اواسط شهریورماه را اعلام کرد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۴:۵۳   + ۱۹ سایت دیگر  
اسدالله کارگر امروز با اعلام جزئیات قیمت انواع میوه و صیفی جات درجه یک تا درجه سه، براساس نرخ نامه عمده فروشی محصولات کشاورزی در میدان میوه و تره بار تهران در دوره زمانی یکم تا هفتم شهریور ماه سال 1400 افزود ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۵:۴۱   + ۲۴ سایت دیگر  
مشاهدات میدانی حاکی از آن است که در حال حاضر هویج و پسته تازه گرانترین اقلام پرمصرف بازار میوه و تره بار هستند.
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۲۹ - ۱۵:۴۵   + ۲۵ سایت دیگر  
مهر: بر اساس تازه ترین نرخنامه مدیریت میادین شهرداری تهران، قیمت 8 قلم میوه و 4 قلم محصول فرنگی در میادین میوه و تره بار بین 300 تومان تا 3 هزار تومان کاهش پیدا کرد. ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ - ۱۲:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه بارفروشان تهران از کاهش 20 درصدی قیمت تمام اقلام، غیر از هویج، سیب زمینی، پیاز، سبزی و لوبیا خبر داد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۵/۲۲ - ۱۱:۴۱   + ۳۴ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه بارفروشان میدان مرکزی میوه و تره بار از افت قیمت میوه و صیفی در بازار خبر داد و گفت: طی روزهای اخیر قیمت تمامی اقلام به غیر از هویج، سیب زمینی، پیاز، سبزی و لوبیا 20 درصد کاهش یافته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۲۱ - ۱۶:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- آخرین مشاهدات میدانی خبرنگاران تسنیم از بازار میوه و صیفی جات قزوین نشان دهنده فقدان نظارت سازمان صمت بر بازار میوه است که سبب فروش چندین نرخی یک میوه یکسان در بازار شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۲۰ - ۰۸:۱۰   + ۲۶ سایت دیگر  
فهرست جدید کشف قیمت انواع میوه و صیفی در میدان مرکزی میوه وتره بار تهران منتشر شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ - ۱۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه بارفروشان لیست جدید کشف قیمت انواع میوه و صیفی را در میدان مرکزی میوه وتره بار تهران منتشر کرد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۳:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
رییس اتحادیه مرکزی میوه و تره بار تهران جزییات قیمت درجه یک تا سه انواع میوه و صیفی براساس نرخ نامه عمده فروشی محصولات کشاورزی در میدان میوه وتره بار در دوره زمانی یازدهم تا هفدهم مردادماه را اعلام کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۸:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
برای جداسازی میوه و صیفی نرسیده از رسیده، دستگاهی جالب طراحی و تولید شده است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۴:۴۶    
کارتن میوه و صیفی جات نقش بسیار مهمی در افزایش فروش و جذب رضایت مشتری دارد که این امر به یکی از اصلی ترین دغدغه های تولیدکنندگان و صادرکنندگان میوه و صیفی جات کشورمان ایران و سایر کشورها تبدیل شده است.
میزان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۴:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان _ باشگاه خبرنگاران نوشت: مصطفی دارایی نژاد از ورود 20 هزار تن بار در میدان مرکزی خبر داد و گفت: با توجه به ازدیاد مصرف در روز عید، 20 هزار تن ورودی بار میدان خریداری شده است. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۱:۴۴    
شرکت بازرگانی توکا تجارت سپاهان جهت تکمیل کادر خود در استان آذربایجان غربی از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۸:۰۶   + ۲۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس اتحادیه مرکزی میوه و تره بار تهران جزئیات قیمت درجه یک تا سه انواع میوه و صیفی براساس نرخ نامه عمده فروشی محصولات کشاورزی در میدان میوه وتره بار در دوره زمانی چهارم تا دهم مردادماه را اعلام کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
تکثیر میوه و صیفی، روش های متنوعی دارد که چند نمونه از آن برای شما آماده شده است.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۳:۵۹   + ۲۴ سایت دیگر  
مصطفی دارایی نژاد رئیس اتحادیه بارفروشان میدان مرکزی میوه و تره بار درباره آخرین تحولات بازار میوه و صیفی اظهار کرد: گرچه قیمت میوه قبل از تعطیلات 20 درصد افت کرده بود، اما مجدد این کاهش قیمت در عید قربان به جای خود برگشت. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
اصلی ترین مشکل موجود در بازار قزوین در این برهه از زمان، نبود مرغ در بازار است که به گفتهٔ مسؤولین با وجود تولید روزانه 120 تن گوشت مرغ، بخشی از مرغ کشتار شده در قزوین توسط سودجویان به مناطق دیگر منتقل می شود و همین امر موجب بروز مشکلات عدیده در توزیع مرغ در بازار قزوین شده است.
برترین ها / پارسینه   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۳:۱۷   + ۳۰ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: رئیس اتحادیه بارفروشان میدان مرکزی میوه و تره بار گرمای هوا و فساد پذیری میوه را علت اصلی کاهش قیمت میوه در بازار اعلام کرد. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۰۹:۵۳   + ۲۲ سایت دیگر  
رییس اتحادیه میوه و سبزی تهران از افت 500 تومانی قیمت هندوانه خبر داد و گفت: نرخ کنونی هر کیلو هندوانه 3 هزار و 500 تا 5 هزار و 500 تومان است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۲۱:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
بررسی قیمت میوه و صیفی جات در بازار میوه و تره بار حاکی از آن است که شاتوت در هفته جاری با قیمت کیلویی 39 هزار تومان توانسته است جایگاه گیلاس را از آن خود کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۳:۴۶   + ۲۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس اتحادیه مرکزی میوه و تره بار تهران با اعلام جزئیات قیمت انواع میوه و صیفی ، گفت: نرخ انواع میوه و صیفی جات در هفته سوم فصل تابستان دارای کاهش نسبی بوده اما برخی صیفی جات همچون انواع کاهو و پیاز زرد روند افزایشی داشته است.
کرونا ویروس عجیبی است که تمام ابعاد زندگی انسان های روی کره زمین را تحت تاثیر خود قرار داده، نه به جان انسان ها رحم می کند و نه اهل عزا و عروسی است، به پیر و جوان، زن و مرد، کودک و بزرگ هم کاری ندارد، اگر دستورالعمل های بهداشتی رعایت نشود، از سد راه این ویروس لجوج، برداشته خواهید شد.
برترین ها / رکنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۸ - ۱۱:۵۸   + ۲۰ سایت دیگر  
ایرنا: قیمت بخش قابل توجهی از میوه ها از جمله انواع آلو و پرتقال و گیلاس تا طالبی و گرمک و هندوانه، ثابت مانده و تنها قیمت شلیل و شبرنگ، قدری افزایش یافته است. میوه هایی که قیمت آن ها در میادین میوه و تره بار کاهش یافته، به شرح زیر اعلام شده است: ...
فرتاک نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۸ - ۱۱:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
قیمت میوه به صورت هفتگی از سوی سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران اعلام می شود. قیمت میوه که شامل 20 قلم انواع میوه می باشد و 25 قلم صیفی جات در هفته سوم تیر ماه 1400 به شرح زیر اعلام شده است. قیمت میوه نسبت به هفته گذشته در برخی اقلام با کاهش نسبی اعلام شد ...
فرارو   ۱۴۰۰/۰۴/۱۱ - ۱۴:۰۲   + ۳۰ سایت دیگر  
بر اساس مشاهدات میدانی از خرده فروشی های سطح شهر تهران قیمت هر کیلو گیلاس45 تا 68 هزارتومان، موز 28 هزارتومان، طالبی 10 هزار و500 تومان، گوجه فرنگی 6800 تومان، هلو 28 تا 35 هزارتومان، خربزه 13هزار و500 تومان، آلبالو رسمی 28هزارتومان، انبه پاکستانی45 هزار تومان، سیب 13 هزار و800 تومان ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۴ - ۰۹:۰۲    
اقتصادی رکنا: لیست قیمت انواع میوه و تره بار را براساس نرخ سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار مشاهده نمایید.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۲:۴۲   + ۲۶ سایت دیگر  
مصطفی دارایی نژاد رئیس اتحادیه بارفروشان میدان مرکزی میوه و تره بار از کاهش 10 درصدی قیمت اقلام میوه و صیفی خبر داد و گفت: با توجه به فراوانی بار و عرضه، قیمت تمامی اقلام میوه، صیفی و فرنگی جات نسبت به هفته گذشته کاهش یافته و پیش بینی می شود که این روند استمرار یابد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۲:۰۵    
برای راحت پوست کندن میوه و صیفی، چند روش ساده و جالب وجود دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۸:۱۹   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس اتحادیه مرکزی میوه و تره بار تهران با اعلام جزئیات قیمت انواع میوه و صیفی ، گفت: نرخ انواع میوه و صیفی جات در هفته پایانی فصل بهار همچنان دارای نوسان است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۱۲:۵۵   + ۴۰ سایت دیگر  
مشاهدات میدانی از بازار میوه حاکی از آن است که علاوه بر داغ بودن تب بازار میوه های نوبرانه و فصل، صیفی جاتی مانند گوجه فرنگی و سیب زمینی نیز میزبان افزایش قیمت بوده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۰۷ - ۱۹:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه بارفروشان میدان مر کزی میوه و تره بار از کاهش 10 تا 20 درصدی قیمت میوه و صیفی در بازار خبر داد.
عصر شرق   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۲۲:۴۱    
نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس با بیان اینکه لیستی در انتخابات شوراها ندارم، گفت: بی فکری دولت خسارت زیادی به باغداران دماوند وارد کرد و برای پیگیری مطالبات به حق مردم، از دولت خواهش و التماس نمی کنم.