شنبه ۲۸ فروردینساعت ۲۱:۱۸Apr 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «میوه شب عید»

مدیرعامل اتحادیه سراسری تعاونیهای کشاورزی باغداران ایران گفت: دولت تسهیلات تنظیم بازار میوه شب عید را در اختیار تشکل ها قرار دهد تا آنها میوه کشاورز را با قیمت مناسبی خریداری و در زمان عرضه با نرخ مناسبی به دست مردم برسانند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
در ویدئو زیر شاهد بحث جنجالی امید قالیباف مجری گفتگوی ویژه خبری شبکه دوم سیما با عباسی، رئیس مرکز توسعه مکانیزاسیون وزارت جهاد کشاورزی خواهید بود.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
شب گذشته برنامه گفت وگوی ویژه خبری شبکه 2 به جدال لفظی میان مجری و یکی از مدیران وزارت جهاد کشاورزی تبدیل شد. امید قالیباف، مجری برنامه به کامبیز عباسی گفت: برایتان متاسفم. شما مرغ و گوشت و میوه شب عید مردم را درست کردید؟ دهان مرا باز نکنید دیگر!
آخرین نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
بحث جنجالی مجری شبکه دو با مسئول دولتی: برای تان متاسفم. شما مرغ و گوشت و میوه شب عید مردم را درست کردید؟
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۱:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
بگو مگو در برنامه گفتگوی ویژه رخ داد و مجری گفت: شما مرغ و گوشت و میوه شب عید مردم را درست کردید؟ دهان مرا باز نکنید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۵:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی اشنویه گفت: امسال بیش از 150 هزارتُن سیب در این شهرستان تولید شده که از این مقدار بیش از 100 هزار تُن برای صادرات و میوه شب عید در سردخانه های این شهرستان نگهداری می شد که اکنون 20 هزار تن در سردخانه ها مانده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۵:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان صمت استان قزوین گفت: با توزیع بیش از 970 تن میوه شب عید تمامی نیازهای استان در این ایام تامین شد و هیچ کمبودی در ارزاق عمومی نداریم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۰۸:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- مدیر تعاون روستایی کردستان گفت: از ابتدای آغاز طرح توزیع میوه شب عید در استان تاکنون 700 تن سیب و پرتقال توزیع شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۰:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: از آغاز طرح توزیع میوه شب عید تاکنون در استان 710 تن سیب و پرتقال توزیع شده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۰۷:۲۶    
مشهد- باوجود اینکه شب عید فرارسیده و انتظار می رود بر حجم خریداران در بازار میوه و شیرینی افزوده شده باشد اما خلوتی مغازه های میوه فروشی و مشتری های اندک در فروشگاه ها چنین نتیجه ای را به ذهن متبادر نمی کند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۸:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
شیراز – مدیر سازمان تعاون روستایی فارس گفت:در طرح تنظیم بازار استان فارس 1200 تن میوه بدون واسطه عرضه شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۱:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/البرز رئیس اداره امور میادین سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فروارده های محصولات کشاورزی شهرداری کرج گفت: جایگاه های موقت عرضه میوه شب عید تا 20 فروردین فعال هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۱۲:۰۹    
هر چند نسبت به سالهای گذشته به صورت گسترده تر میوه شب عید در بازار توزیع می شود اما نحوه توزیع پرتقال در بازار همچنان جای ابهام و سوال دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۱۱:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/قم رئیس اتحادیه میوه و تره بار استان قم گفت: باتوجه به پایین بودن قیمت میوه عرضه شده در چادرهای تنظیم بازار میوه شب عید نسبت به مغازه ها، تفاوت کیفیت نیز امری بدیهی است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۲:۴۵    
سنندج- مدیر تعاون روستایی کردستان گفت: از آغاز طرح توزیع میوه شب عید تاکنون 56 درصد پرتقال و سیب خریداری شده در استان توزیع شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۰:۰۳    
جمعی از باغداران استان مرکزی معتقد هستند عرضه میوه شب عید و ورود دولت به بازار میوه بدعت اشتباهی بود که موجب رشد و فربه تر شدن دلالان میوه شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۱۰:۴۱    
گروه استان ها- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: تاکنون 350 تن میوه شب عید در شهرهای سیستان و بلوچستان توزیع شده و با توجه به استقبال از این نوع کالا توزیع ها کماکان ادامه خواهد داشت.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۱۰:۰۲    
قم- اگرچه بسیاری از خانواده های ایرانی چشم انتظار بودند تا شاید با توزیع میوه شب عید و قیمت های تعادلی بتوانند سفره پذیرایی خود را زینت ببخشند اما این رؤیا چندان هم به واقعیت نپیوست.
کرج رسا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۲۰:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا، در دومین روز از نوروز 1400، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز، فرماندار ویژه شهرستان کرج و بخشدار مرکزی شهرستان کرج از میادین توزیع میوه های نوروز در سطح شهر بازدید بعمل آوردند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۱۱:۱۶    
توزیع میوه شب عید که از 26 اسفند 1399 در خراسان جنوبی آغاز شده، برخی ها را ناراضی و مراکز عرضه را کم فروغ از استقبال مشتری کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۰۸:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: از ابتدای آغاز طرح توزیع میوه شب عید تاکنون 400 تن سیب و پرتقال در استان توزیع شده است.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۰۱:۵۲    
معاون امور اقتصادی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: در توزیع میوه شب عید هیچ گونه مشکلی وجود ندارد، فرایند بارگیری میوه از سردخانه تا غرفه به دلیل حجم کار کمی طولانی می باشد که این امر هم به دلیل ترافیک خودروها در هنگام بارگیری طبیعی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۱ - ۱۵:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
معاون استانداری فارس، گفت: کالاهای تنظیم بازار به میزان کافی تامین شده است.
کرمان نو   ۱۴۰۰/۰۱/۰۱ - ۱۱:۱۵    
قیمت میوه شب عید در استان کرمان بیشتر از قیمت تعیین شده از سوی ستاد تنظیم بازار کشوری است، رییس سازمان صمت کرمان علت را عدم دریافت یارانه به استان عنوان می کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۱ - ۱۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان مدیر روابط عمومی اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان رفسنجان از توزیع 31 تن مرغ منجمد در رفسنجان با هدف کاهش التهاب بازار مرغ شهرستان خبر داد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۰۱ - ۰۰:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
ماجرای جنجالی میوه شب عید با میلیون ها یارانه دولتی مدت هاست به دغدغه رسانه ها تبدیل شده و اکنون زوایای دیگری از آن عیان شد؛ میوه بخش خصوصی بدون یارانه از میوه یارانه ای با اعتبارات دولتی، ارزان تر است و این موضوع حیثیت مدیریتی اداره کل صمت را زیر سوال برده است!
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ - ۱۳:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- مدیرعامل اتحادیه شرکت های تعاونی روستایی شهرستان اهر با اشاره به اینکه سه غرفه عرضه میوه شب عید به قیمت دولتی در این شهرستان برپا شده است، گفت: قیمت میوه در غرفه های حمایتی میوه در اهر کاهش دارد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ - ۱۲:۰۸    
هر سال و با فرارسیدن نوروز بازار میوه اصفهان تب و تاب بیشتری می گیرد. اما شیوع کرونا، گرانی میوه ها و کاهش قدرت خرید مردم نوروز متفاوتی را رقم زده و باعث بی رونقی و کاهش خرید میوه شب عید مردم شده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ - ۱۰:۱۰    
ما برای شما، در تابناک جوان هر روز گزید ه ای از آخرین اخبار و مطالب جذاب پیرامون موضوعات کسب و کار، رسانه، فرهنگ و هنر، خانواده، نشاط و سرگرمی، جامعه و ... را تولید و/یا ارائه می کنیم ...
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ - ۰۸:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
میوه شب عید تنظیم بازاری در چند غرفه در شهر اراک در حال توزیع است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۲۱:۰۵    
سازمان همیاری شهرداری ها اعلام کرده ، توزیع میوه تا فردا ادامه دارد و مردم نگران میوه نباشند.
شیرازه   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۲۰:۱۳    
معاون امور اقتصادی و بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس، عنوان کرد: بیش از 100نقطه از شهر شیراز جهت مراکز توزیع میوه شب عید در نظر گرفته شده و به همکاران و بازرسان صمت نیز گفته شده بازار را رصد کنند چنانچه نیاز به افزایش این مراکز بود در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام خواهیم کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۱۸:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
در بخش " اخبارکوتاه" مجموعه 20، هر شب بیننده خبر های متنوعی از مناطق مختلف استان سمنان باشید.
بازار نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۱۸:۰۰    
رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس تاکید کرد: این که قیمت میوه در تهران دو نرخی و در شهرستان ها گران است، به شبکه توزیع و دلالی ها باز می گردد. وزارت صمت باید کنترل و شبکه های توزیع را اصلاح کند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۱۶:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان های گرمسارو آرادان از آمادگی 20 مرکز توزیع میوه شب عید با قیمت مصوب تا هفته اول فرودین ماه سال 1400 خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۱۶:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز از عرضه میوه شب عید در 20 نقطه شهر خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۱۵:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم گفت: توزیع میوه شب عید از 2روز گذشته و در 22نقطه در شهر و به صورت فروش اینترنتی آغاز شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۱۳:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز از عرضه میوه شب عید در 20 نقطه شهر خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۱۲:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت گچساران گفت: توزیع 70 تن میوه شب عید به منظور تنظیم بازار و کنترل بازار میوه، در شهرستان آغاز شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۱۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
گناوه - ایرنا - رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت گناوه گفت: در آستانه سال نو عرضه 4 تن میوه شب عید شامل پرتقال و سیب درقالب طرح تنظیم بازار در این شهرستان آغاز شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۱۰:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون اقتصادی و بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان از توزیع میوه شب عید با قیمت مصوب در بازار استان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۰۹:۳۱    
گروه استان ها- در حالی که از مدت ها پیش اجرای طرح نظارت ویژه نوروز 1400 و بازدید از مراکز توزیع میوه شب عید در اردبیل آغاز شده اما عملاً هیچ نظارتی در این زمینه مشاهده نمی شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۰۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل _ ایرنا _ رئیس اداره تعاون روستایی خلخال گفت: با اجرای طرح توزیع میوه شب عید در بین مردم به نرخ تعدیلی، قیمت میوه مشابه در بازار این شهرستان 30 تا 40 درصد کاهش یافت.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۲۱:۳۵    
شاهرود_در قالب قرارگاه 17 ربیع، نظارت بر نحوه توزیع میوه تنظیم بازار در شهرستان شاهرود در حال انجام است.
برترین ها / فکر شهر   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۴:۲۷   + ۲۳ سایت دیگر  
ایسنا: قائم مقام وزیر صمت در امور بازرگانی بعد از چندین ماه بالاخره به وجود مشکلاتی در بازار روغن جامد اذعان کرد و وعده داد که این مشکلات در فروردین 1400 برطرف شود. ...