چهارشنبه ۰۲ تیرساعت ۰۷:۰۵Jun 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان مرکزی تعاون روستایی»

ایانا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۵:۵۳    
معاون بازرگانی سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران گفت: 75 درصد کودهای کشاورزی توسط تشکل ها و شرکت های تحت پوشش سازمان مرکزی تعاون روستایی تامین و توزیع می شود.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۰:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش مهر به نقل از سازمان مرکزی تعاون روستایی، محسن تواضع، مدیر کل دفتر توسعه خدمات فنی و کشاورزی تعاونی های سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران گفت: در سال های اخیر تلاش های جهاد کشاورزی برای حفظ نژادهای بومی از طریق اصلاحات ژنتیکی ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۸:۵۱   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیر کل دفتر توسعه خدمات فنی و کشاورزی تعاونی ها از اجرای طرح پرورش مرغ بومی خانگی در تعاونی های روستایی به ویژه تعاونی روستایی زنان تحت نظارت سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران خبر داد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
دکتر حسین شیرزاد؛ کارشناس توسعه کشاورزی و مدیرعامل سابق سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران؛ در اولین نشست بررسی وضعیت بی نظمی رابطه “تولید – بازار” در بخش کشاورزی گفت: پس از اجرای اصلاحات ارضی طرح های توسعه ای متفاوت و متعددی در نواحی روستایی کشور به اجرا گذاشته شد.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۵:۰۵    
مدیرکل دفتر نظام های بهره برداری سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران از مقدمات اجرا و پیاده سازی طرح هوشمندسازی سامانه های نوین آبیاری با همکاری حوزه معاونت آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی در مزارع شرکت های سهامی زراعی خبر داد.
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۷:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل خرید و فروش سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران با تاکید براینکه فساد بخشی از پیاز های خریداری شده از کشاورزان اجتناب ناپذیر است، افزود: در تمام دنیا برای حمایت از کشاورزان که ضامن تامین امنیت غذایی کشور هستند بهای زیادی داده می شود، حتی اگر این بها از بین رفتن بخشی از محصول باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۳:۴۲   + ۳۶ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر بازرگانی محصولات کشاورزی سازمان مرکزی تعاون روستایی کشور با بیان این که بیشترین خرید گندم از خوزستان بوده گفت: شبکه اتحادیه تعاون روستایی کشور یک میلیون و 100 هزار تن گندم از 22 استان گندم خریداری کرده است.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۶:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
مشاور مدیر عامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران ضمن اشاره به 2 میلیون و 700 هزار تن ظرفیت انباری و سردخانه ای این سازمان در کشور گفت: با نظارت و ساماندهی این ظرفیت عظیم گامی مثبت در راستای منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و حمایت از تولید بخش کشاورزی برخواهیم داشت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۱:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیر کل دفتر تجهیز و توسعه زیرساخت ها و سرمایه گذاری سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران گفت: در هشت سال فعالیت دولت تدبیر و امید 178 واحد صنایع تبدیلی در بخش کشاورزی ایجاد شده است.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۰:۱۵   + ۳۹ سایت دیگر  
معاون فنی و بازرگانی سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران اظهار کرد: ایجاد، توسعه و تقویت زنجیره ارزش محصولات کشاورزی باید در الویت سیاست های حمایتی و اجرایی سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران قرار گیرد تا با مشارکت تشکل های بخش کشاورزی و حذف واسطه های غیرضروری، ساختار بازار محصولات کشاورزی اصلاح شود.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۱۱:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر نظام های بهره برداری سازمان مرکزی تعاون روستایی از ایجاد، استقرار و توانمندسازی نظام های بهره برداری در حوزه عملیاتی پروژه های طرح آبیاری دشت سیستان خبر داد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۲۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به اهمیت تعاونی های روستایی، تضعیف تعاونی ها را نتیجه محتوم انحلال سازمان تعاون روستایی برشمرد و خواستار تداوم این فرآیند در شبکه تعاونی ها و بخش کشاورزی کشور شد.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۲۰:۴۷   + ۱۲ سایت دیگر  
بازرس ویژه هیئت مدیره سازمان مرکزی تعاون روستایی خواستار ورود دستگاه قضا به پرونده تصرف عدوانی انبارهای تعاون روستایی در امیر آباد شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۷ - ۱۰:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی گفت: سازمان تعاون روستایی با پشتوانه وزارت جهادکشاورزی درصدد است که سهم کشاورزان را در گردش مالی محصولات کشاورزی افزایش دهد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۱۲:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - معاون توسعه تعاونی ها و تشکل های سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران با اشاره به فعالیت 309 تعاونی زنان روستایی از جمله زنان سرپرست خانوار در کشور گفت: فعالیت نیمی از این تعاونی ها طی هشت سال گذشته با هموارسازی و تسهیل گری بستر فعالیت زنان در مناطق روستایی کشور محقق شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۱۲:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - معاون توسعه تعاونی ها و تشکل های سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران با اشاره به فعالیت 309 تعاونی زنان روستایی از جمله زنان سرپرست خانوار در کشور گفت: فعالیت نیمی از این تعاونی ها طی هشت سال گذشته با هموارسازی و تسهیل گری بستر فعالیت زنان در مناطق روستایی کشور محقق شده است.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۲۱:۱۷    
مدیر کل دفتر نظام های بهره برداری سازمان مرکزی تعاون روستایی ضمن اشاره به فعالیت 84 تعاونی تولید در استان خوزستان اظهار کرد: آموزش یکی از ارکان مهم در توانمندسازی نظام های بهره برداری محسوب می شود.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۶:۰۷   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر نظام های بهره برداری سازمان مرکزی تعاون روستایی ضمن اشاره به تحویل آب به صورت حجمی، تغییر الگوی کشت و نظام بهره برداری به عنوان سه مقوله مهم در فاز اول طرح 550 هزار هکتاری از اختصاص 50 میلیارد تومان اعتبار جهت توانمند سازی و پایداری نظام های بهره برداری در استان های خوزستان و ایلام خبر ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۵:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
با حضور محمدعلی طهماسبی مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران 10 فروشگاه عرضه نهاده های کشاورزی در شهرستان های گیلان امروز به طور همزمان افتتاح شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۴:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - معاون وزیر جهاد کشاورزی و رییس سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران تامین و تهیه مایحتاج کشاورزان را اولویت دانست و گفت: تا پایان امسال 110 فروشگاه روستا بازار در کشور احداث خواهد شد.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۱:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
نشست مشترک اعضای هیات مدیره مجمع ملی خبرگان کشاورزی و رئیس هیات مدیره و مدیر عامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران با هدف تبیین اقدامات و ارتقای فعالیت ها در برنامه ها و تعاملات این تشکل با حضور عضو هیات مدیره سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران، معاون توسعه تعاونیها ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۴:۱۳   + ۲۳ سایت دیگر  
بر اساس آخرین مصوبات کارگروه تنظیم بازار مقرر شد به منظور حمایت از تولیدکنندگان و تنظیم بازار موثر پیاز در داخل، سازمان مرکزی تعاون روستایی ضمن اتخاذ تدابیر مناسب برای خرید تضمینی این محصول، با استفاده از ظرفیت های موجود در استان ها نسبت به خرید و جمع آوری محصول اقدام کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۱۲:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
جیرفت - ایرنا - رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی کشور با بیان اینکه موضوع تغییر الگوی کشت و تولید، یک کار فرهنگی درازمدت است، اظهار داشت: این موضوع مهم را به همین سادگی با بخشنامه و ابلاغ سطوح کشت نمی توان عملی کرد.
روزانه نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۰۹:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه گیاهان دارویی گفت: طبق سند ملی گیاهان دارویی و طب سنتی، سطح زیر کشت گیاهان دارویی تا افق1404 باید به 500 هزار هکتار برسد که این سطح با توجه به پتانسیل های موجود در کشور، خیلی دور از ذهن نیست. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۰۸:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل خرید و فروش سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران از خرید 69 هزار تن پیاز از کشاورزان متضرر خبر داد و افزود: برای تنظیم بازار و منطقی شدن قیمت از عرضه بخشی از پیاز ها به بازار جلوگیری و آن را به صورت رایگان در اختیار کمیته امداد و بهزیستی قرار می دهیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۳:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم رامیان و آزادشهر در مجلس با بیان اینکه واگذاری وظایف سازمان مرکزی تعاون روستایی به بخش غیردولتی مشکلات زیادی را برای کشاورزان ایجاد می کند، در این رابطه به رئیس جمهور و وزیر جهاد کشاورزی تذکر داد.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۴:۰۷    
مدیرکل دفتر بازرگانی سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران از خرید 752 هزار تن گندم توسط تشکل های تعاون روستایی در 6 استان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس با اشاره به این که اعضای این کمیسیون واگذاری سازمان مرکزی تعاون روستایی به بخش خصوصی مخالف هستند و آن را غیرقانونی می دانند، گفت: تمام توان خود را برای جلوگیری از واگذاری غیرقانونی تعاونی روستایی به بخش خصوصی به کار می گیریم.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۰:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
فارس : قیمت برخی اقلام صیفی ها مثل پیاز در روزهای گذشته درحالی روند صعودی داشت که کشاورزان جنوبی در اعتراض به نرخ خرید پایین سر زمین از فروش محصولات خودداری کردند. حال مدیرکل دفتر بازرگانی سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران گفته برای نخستین بار 68 هزار تن پیاز توسط دولت خریداری شده است ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۹:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه مرکزی شرکت های تعاونی تولید روستایی ایران چنان از توانمندی ها، ضرورت های فعالیتی، کارکرد ها و عملکرد سازمان مرکزی تعاون روستایی صحبت می کند که فرد ناآشنا، باورش می شود که حضور و فعالیت این سازمان در بخش کشاورزی، یک الزام است ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۵:۵۷   + ۱۶ سایت دیگر  
محمودزاده نایب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: واگذاری سازمان مرکزی تعاون روستایی به بخش خصوصی کاملاً غیرقانونی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۶:۱۳   + ۱۳ سایت دیگر  
اتحادیه های تعاونی های روستایی و کشاورزی برای جلوگیری از انحلال سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران به معاون اول رئیس جمهور نامه نوشتند.
اقتصاد آنلاین / ایانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۲:۴۶   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر بازرگانی سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران گفت: 68هزار تن پیاز کشاورزان هرمزگان و جنوب کرمان خریداری شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۳:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعمل شرکت بازرگانی تعاونی های کشاروزی ایران با بیان اینکه ایجاد ناگهانی تغییرات قانونی و ساختاری سازمان مرکزی تعاون روستایی بر حمایت از تولیدات محصولات کشاورزی تاثیر خواهد گذاشت ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۰۹:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: برنامه حذف سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران اقتصاد کشاورزی را آسیب پذیرتر از آنچه که هست خواهد کرد.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۴:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی گفت: باید حمایت از بخش تعاونی های کشاورزی و روستایی بیشتر شود ضمن اینکه ایجاد تشکیلات جدید در این حوزه کار دشواری است و بهتر است که همین تشکیلات حمایت و تقویت شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۴:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
یک مقام مسئول با بیان اینکه انحلال سازمان مرکزی تعاون روستایی منجر به فروپاشی شبکه تعاونی های کشاورزی می شود، گفت: حدود 80درصد کشاورزی ما خرده مالکی است که در قالب تعاونی ها ساماندهی می شود.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۱۱:۱۰    
اقتصاد ایران: اتحادیه های تعاونی روستایی و تشکلهای بخش کشاورزی با صدور اطلاعیه ای اعلام کردند: با مصوب هیات وزیران مبنی بر حذف یاواگذاری سازمان مرکزی تعاون روستایی کشور مخالف هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۴:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
اتحادیه های تعاونی روستایی و تشکلهای بخش کشاورزی با صدور اطلاعیه ای اعلام کردند: با مصوب هیات وزیران مبنی بر حذف یاواگذاری سازمان مرکزی تعاون روستایی کشور مخالف هستند.
قرض الحسنه رسالت   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۱:۰۹   + ۱۱ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری مشترک بین سازمان مرکزی تعاون روستایی و شبکه توسعه اجتماعی رسالت به امضای محمدحسین حسین زاده راهبر شبکه توسعه اجتماعی رسالت و طهماسبی مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی رسید.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۴:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری مشترک سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران و شبکه توسعه اجتماعی رسالت با هدف ایجاد کانون های همیاری اجتماعی به منظور فراهم شدن شرایط برای ورود تشکل های کشاورزی تحت پوشش سازمان تعاون روستایی به شبکه توسعه اجتماعی رسالت و بهره مندی آنها از خدمات اعتباری و فنی این شبکه امضا شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۷:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرکل دفتر نظام های بهره برداری سازمان مرکزی تعاون روستایی گفت: 33 شرکت سهامی زراعی با 9 هزار و 601 عضو در اراضی به وسعت 84 هزار و 862 هکتار یکی از پیشرفته ترین الگوهای استقرار نظام های بهره برداری کشاورزی هستند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۳:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون بازرگانی سازمان مرکزی تعاون روستایی از خرید تضمینی پیاز از کشاورزان تا به تعادل رسیدن قیمت به نفع کشاورزان و مصرف کننده خبر داد.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۷:۱۱   + ۴۶ سایت دیگر  
معاون بازرگانی سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران گفت: سال گذشته 18 تن زعفران توسط اتحادیه های این سازمان به صورت حمایتی از کشاورزان خریداری شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی ...
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۸:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه مرکزی تعاونی های روستایی و کشاورزی کشور، اظهار داشت: افزایش قیمت خرید گندم گامی در راستای تأمین امنیت غذایی است. تهران – اقتصادبرتر – 01 اردیبهشت 1400 ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۲:۳۱   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از سازمان مرکزی تعاون روستایی ، علیرضا الوندی ادامه داد: قطعاً با افزایش قیمت خرید گندم به تعامل بیش تری با تولیدکننده می رسیم و تا حدود زیادی توانستیم به خواسته های تولیدکنندگان جامه عمل بپوشانیم. ...
ایانا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر بازرگانی سازمان مرکزی تعاون روستایی از آمادگی این سازمان برای عرضه 100 هزار تن خرما در ماه مبارک رمضان خبر داد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۲:۱۶   + ۳۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی سازمان مرکزی تعاون روستایی ، افشین صدر دادرس مدیر عامل اتحادیه دامداران سبک با اشاره به کاهش نزولات جوی از ابتدای سال آبی جاری اظهار داشت: سال آبی از مهرماه هرسال شروع و در شهریورماه سال بعد به پایان می رسد. ...
جماران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۶:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیر تعاونی روستایی جنوب کرمان از آغاز ارسال پیاز به نهادهای حمایتی خبر داد و تعیین تکلیف نهایی محصول پیاز را که در مراکز خرید نگهداری می شوند، مستلزم دستور سازمان مرکزی تعاون روستایی کشور دانست. ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۱۵   + ۴۱ سایت دیگر  
معاونت بازرگانی سازمان مرکزی تعاون روستایی از خرید تضمینی 23 هزار تن پیاز مازاد در کشور خبر داد و گفت: خرید تضمینی پیاز با هدف تنظیم بازار این محصول، حمایت از کشاورزان در حال انجام است.