یکشنبه ۰۶ اسفندساعت ۱۱:۲۲Feb 2024 25
جستجوی پیشرفته

فود پرس (foodpress.ir)

  ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۲۰:۰۳    
گردهمایی فعالان داخلی و خارجی صنعت غذا توسط کانون انجمن های صنایع غذایی و با همکاری اتاق بازرگانی تهران و شرکت شهرک های صنعتی همزمان با نمایشگاه گلفود در دوبی برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۵:۳۳    
اگر با فواید چای سبز آشنایی ندارید ما در این مطلب به بررسی کامل فواید چای سبز پرداخته ایم برای اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۱:۳۳   + ۲۱ سایت دیگر  
سرپرست سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران از ایجاد ذخایر احتیاطی برای میوه شب عید و خرما برای ماه مبارک رمضان علاوه بر تامین این محصولات برای ایام پایانی سال خبر داد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۰:۰۳    
سقف ارزی واردات کالاهای اساسی و نهاده های دامی شامل گندم، انواع روغن خام، شکر، دانه های روغنی، حبوبات، کنجاله، ذرت و جو مصوب 2 اسفندماه 1402 اعلام شد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۴:۰۳    
لیست نظر دستگاه جهاد کشاورزی در تخصیص ارز کالاهای اساسی و نهاده های بخش کشاورزی بهمن ماه 1402 و نظر دستگاه ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۲:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
سرپرست شرکت پشتیبانی امور دام گفت: با اتخاذ تصمیمات راهبردی و با توجه به موجودی فعلی، طی دو ماه آینده، کمبودی در تامین نهاده مورد نیاز تولیدکنندگان داخلی و ذخایر راهبردی وجود ندارد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۲:۰۳    
برای نخستین بار گردهمایی فعالان صنعت غذا در حاشیه نمایشگاه گلفود دوبی توسط کانون انجمن های صنایع غذایی ایران برگزار می شود.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۲:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
پانزدهمین همایش تحقیق و توسعه صنایع و معادن ایران با درخشش گروه زر برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۹:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
دکتر محمد حسین عزیزی رئیس انجمن علوم و صنایع غذایی ایران و از چهره های خوشنام علمی و دانشگاهی صنعت غذا برای حضور در مجلس شورای اسلامی از حوزه کرج کاندید شد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۴:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
بنیانگذار گروه صنعتی زر گفت: جوانان ایرانی بی نظیرند و به رغم تمام مشکلات نباید با نا امیدی زندگی کرد و باید تلاش کنیم از فرصت ها بهره برداری کرده و ایران را بسازیم.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۳:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
هشتمین دوره جشنواره کارآفرینی امین الضرب با معرفی و اعطای لوح، نشان و تندیس امین الضرب به 9 چهره برتر کارآفرینی ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۱:۳۳   + ۲۵ سایت دیگر  
استاندار کرمان اعلام کرد که عوارض 50 درصدی صادرات خرما پس از پیگیری های مختلف حذف شد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۱:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
یارانه کمک معیشتی بهمن ماه 1402 به حساب کلیه سرپرستان خانوار دهک های چهارم تا نهم در سراسر کشور واریز و از ساعت 24 امشب قابل برداشت است.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۱:۰۳   + ۳۹ سایت دیگر  
قائم مقام وزیر جهاد کشاورزی از تامین گوشت قرمز بیش از 3 برابر نیاز کشور خبر داد و گفت: مجموع کالاهای اساسی مورد نیاز شب عید و ماه مبارک رمضان تامین شده و نگرانی وجود ندارد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۰:۳۳   + ۲۲ سایت دیگر  
بر اساس گزارش مرکز آمار ایران، کمترین تورم فصلی مربوط به قلم شیر (0, 8 درصد) و بیشترین آن مربوط به قلم گاو نر داشتی (13.2 درصد) است.
  ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۹:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
رییس کمیسیون کشاورزی و صنایع غذایی اتاق بازرگانی مشترک ایران و عمان در دیدار با مدیر عامل شرکت زمزم گفت ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۹:۰۳   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون استاندار تهران گفت: اقلام شب عید و ماه مبارک رمضان در تهران با متولی سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران در 400 بازارچه برای دسترسی آسان ویژه عموم مردم برپا می شود و اقلام با کیفیت و ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۸:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
آیین گرامیداشت ده سالگی مجمع کارآفرینان و پاسداشت 29 بهمن روز اقتصاد مقاومتی و روز کارآفرینی با حضور عباس علی آبادی وزیر صنعت، معدن و تجارت، عزت الله اکبری تالار پشتی ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۸:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
دکتر محمدعلی رضایی به عنوان رییس کمیسیون کشاورزی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران انتخاب شد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۳:۰۳   + ۲۵ سایت دیگر  
در طرح جدید دولت درباره کالابرگ الکترونیکی که آغاز شده است، خانواده ای که به ازای هر فرد 300هزار تومان و یا 400هزار تومان دریافت می کرده است ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۳:۰۳   + ۱۶ سایت دیگر  
قیمت عمده فروشی محصولات کشاورزی برای هفته جاری (30 بهمن تا 6 اسفند) از سوی میدان بزرگ میوه و تره بار تهران اعلام شد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۰۸:۳۳   + ۶۶ سایت دیگر  
در نشستی با حضور معاون اول رئیس جمهور، راهکارهای ارتقای امنیت غذایی و دستیابی به خودکفایی در محصولات کشاورزی، بررسی و وزارت جهاد کشاورزی مکلف شد که برنامه ای عملیاتی در این باره، تدوین و ارائه کند.
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۰۸:۳۳   + ۴۴ سایت دیگر  
از روز 28 بهمن ماه توزیع گوشت قرمز سبک و سنگین وارداتی شرکت های بخش خصوصی از سوی وزارت جهاد کشاورزی به انجمن واردکنندگان فرآورده های خام دامی کشور واگذار شد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۴:۰۳    
مجید حسنی مقدم - عضو هیات علمی سازمان تحقیقات کشاورزی قیمت در بازار عبارتست از هزینه ارزش مبادله ای کالا و خدمت که به صورت واحد پول بیان می شود و قیمت گذاری یعنی تعیین قیمت و فعالیتی تکرار شونده و ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۴:۰۳   + ۲۰ سایت دیگر  
بانک مرکزی در بخشنامه ای میزان و نحوه اخذ مابه التفاوت ارز از کالاهای اساسی تامین ارز شده با ارز 4200 تومانی را اعلام کرد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۱:۳۳    
نحوه محاسبه bmi بدن ( bmi یا شاخص توده ی بدن باید در چه بازه ای قرار بگیرد؟ ) بررسی bmi مناسب برای خانم ها - آقایان و کودکان
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۲:۰۳    
فروشندگان روغن خام آفتابگردان در منطقه دریای سیاه به دلیل کاهش تقاضا از سوی واردکنندگان عمده آسیایی، به ویژه چین و هند با چالش هایی مواجه هستند.
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۲:۰۳    
مدیر کل دفتر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهادکشاورزی با اشاره به فرا رسیدن ایام پایانی سال و در پیش بودن ماه مبارک رمضان و عید نوروز از تشدید بازرسی ها و جلوگیری از افزایش غیر قانونی قیمت ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۴:۰۳    
طرز تهیه کیمچی کره ای در ایران ( + مواد اولیه مورد نیاز برای تهیه کیمچی )
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۳:۳۳    
لیست انواع گیاهان دارویی + خواص شگفت انگیز هر یک + عکس ( انواع گیاهان دارویی خار مریم - گون - بابونه و... )
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۱:۰۳   + ۱۹ سایت دیگر  
جمع مبلغ ضمانت نامه های صادره بانک کشاورزی در پایان دی ماه سال جاری نسبت به پایان سال گذشته بیش از دو برابر افزایش یافته است.
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۰:۰۳   + ۴۰ سایت دیگر  
سخنگوی دولت تاکید کرد: در برخی استان ها تقاضای افزایش قیمت داشتند که به شوراهای آرد و نان رفت و مصوب شد اما اگر تخلفی در قیمت و کیفیت ایجاد شود ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۰:۰۳   + ۲۸ سایت دیگر  
طبق گزارش مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری های امریکا (CDC)، یک سوم بزرگسالان کمتر هفت ساعت در شبانه روز می خوابند ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۰۹:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
عضو انجمن تولید کننده سموم گفت :160 میلیون دلار ارز نیمایی به نهاده های کشاورری تخصیص داده شده که نصف این مبلغ صرف واردات شده است و هیچ نظارتی هم بر آن وجود ندارد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۰۹:۳۳   + ۳۹ سایت دیگر  
رژیم غذایی مدیترانه ای حتی در سنین بالاتر نیز از مغز محافظت می کند.
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۰۹:۳۳   + ۱۱ سایت دیگر  
خاندوزی سخنگوی اقتصادی دولت گفت: در سال های گذشته بسیاری از دام های مولد راهی کشتارگاه ها شدند؛ دولت سیزدهم خوراک و نهاده های دامی مورد نیاز را در اختیار دامداران قرار داد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۳:۰۳    
بررسی تفاوت شکر سفید و قهوه ای از نظر مواد تشکیل دهنده، رنگ، کالری و ارزش غذایی و... ( بهتر است شکر قهوه ای مصرف کنیم یا شکر سفید؟ )
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۲:۰۳    
عسل اصلی را چگونه بشناسیم؟ ( با استفاده از آب - کاغذ - وجود حباب - براساس بافت عسل - آزمایش شیمیایی و... )
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۲:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
چندی پیش واردکنندگان نهاده های دامی مدعی کندی تخصیص ارزِ واردات نهاده شدند، اما طبق اعلام بانک مرکزی، وزارت جهادکشاورزی هر اولویتی را در ثبت سفارش به بانک مرکزی اعلام کرده ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۲:۰۳   + ۴۹ سایت دیگر  
سقف ارزی واردات کالاهای اساسی و نهاده های دامی شامل گندم، انواع روغن خام، شکر، دانه های روغنی، کنجاله، ذرت و جو مصوب 17 بهمن ماه 1402 اعلام شد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۲:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان ملی استاندارد در مراسم رونمایی از آرد کامل گندم گفت: این آرد از امروز در اختیار نانوایی ها قرار می گیرد و مصرف آن در کشور به مرور با فراهم شدن زیرساخت های لازم فراگیر می شود.
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۲:۰۳    
لیست کامل کالری مواد غذایی شامل ( غلات - سبزیجات - گوشت و فرآورده های آن - میوه ها ) میزان کالری مورد نیاز برای بدن چقدر است؟
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۰۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
صنعت مواد غذایی در ایران در سالهای اخیر با چالش ها و نوسانات بسیاری روبرو بوده است و تکانه قیمتی در سایر بازارها الگوی تولید در این بخش را نیز تغییر داده است ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۰۸:۳۳   + ۲۳ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه جدول به روز رسانی شده گمرک عراق متضمن تاریخ های ثابت سالانه مرتبط با ممنوعیت واردات فصلی محصولات کشاورزی را به وزارت جهاد کشاورزی اعلام کرد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۸:۰۳    
فاز نخست کارخانه روغن نباتی شرکت پایا مهر گستران روشنا با حضور استاندار استان مرکزی و جمعی از مدیران ارشد استان در شهر صنعتی و منطقه ویژه اقتصادی کاوه آغاز به کار کرد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۲:۰۳   + ۱۵ سایت دیگر  
انجمن غلات ایران با ارسال نامه ای به وزیر جهادکشاورزی با توجه به مشکلات ارزی و تأخیر در تخصیص و انتقال ارز کالاهای اساسی و هشدار توقف تولید در صنعت روغنکشی ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۱:۳۳   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس دفتر بازرسی ویژه رئیس جمهور با بیان اینکه تعهد ارزی برای کشاورزان از سال آینده حذف می شود، گفت: این موضوع در لایحه برنامه هفتم دیده شده و به مجلس رفته ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۱:۰۳   + ۱۲ سایت دیگر  
محصولات گروه زر در نمایشگاه پرود اکسپو روسیه (PROD EXPO) ارائه شد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۱:۰۳    
امیرحسین توکلی زاده - مدیر بازرگانی صنایع غذایی عالیا گلستان
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۳:۰۳    
علت ناگهانی بزرگ شدن شکم چیست؟ ( بررسی دلایل تغذیه ای بزرگ شدن شکم + بیماری های موثر بر چاق شدن ناگهانی شکم )
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۲:۳۳    
چه مواد غذایی برای کم کاری تیروئید مفید است؟ مصرف چه مواد غذایی برای کم کاری تیروئید مضر است؟ ( + لیست مواد غذایی )
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۱:۰۳    
بررسی ویژگی های ظاهری زعفران برای تشخیص آن از زعفران تقلبی ( روش تشخیص زعفران اصل با گاز شهری - بنزین - کاغذ - اب - جوش شیرین و... )
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۲۳:۳۴    
محمدرسول مصائبی - دبیر انجمن صنایع گلوکز، نشاسته و مشتقات آن
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۵:۳۴    
خواص بومادران ( بررسی طبع + ارزش غذایی گیاه بومادران ) + طرز تهیه دمنوش بومادران برای بهره بردن از خواص بی نظیر این گیاه
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۵:۳۴    
خواص بارهنگ برای پوست + معده + لاغری + برای کبد + دستگاه تنفسی + کودکان + خانم ها ( بررسی ارزش غذایی و طبع گیاه پرفایده بارهنگ )
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۴:۰۴    
لیست مواد غذایی مناسب برای صبحانه مناسب افراد دیابتی ( منابع پروتئین - منابع غلات کامل - محصولات لبنی کم چرب - میوه های با قند کم - پنیر )
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۱:۰۴    
اتحادیه واردکنندگان نهاده های دامی در نامه ای به معاون اول رئیس جمهور نوشت: روند تخصیص و تامین ارز نهاده های دامی از اوایل دی ماه متوقف شده به نحوی که صف تخصیص ارز برای نهاده جو دامی به بیش از 5 ماه ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
تعلل و نا هماهنگی سازمان حمایت و وزارت جهاد کشاورزی در خصوص تعیین مابه التفاوت کنجاله سویا به عنوان ماده اولیه صنعت پروتئین سویا باعث صفر شدن سهمیه بازارگاه و تعطیلی 18 کارخانه پروتئین سویا در کشور ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۲۲:۳۴    
گمرک آخرین لیست وزارت جهاد کشاورزی شامل 387 ردیف تعرفه با عنوان ترخیص صد درصدی و 30 ردیف تعرفه کالا با عنوان ترخیص درصدی را به گمرکات سراسر کشور ابلاغ کرد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۴:۳۴   + ۴۲ سایت دیگر  
در حالی که قیمت مرغ در یکی دو هفته گذشته تا کیلویی 98 هزار تومان هم افزایش یافته بود، مسئولان دولت و اتحادیه ها در آستانه ایام عید و ماه مبارک رمضان از کاهش و ثبات قیمت در بازار خبر می دهند.
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۴:۳۴   + ۵۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گفت: بر اساس مصوبات ستاد تنظیم بازار اجازه افزایش قیمت کالاها تا بعد از ماه رمضان داده نمی شود.
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۴:۰۴   + ۲۶ سایت دیگر  
فائو اعلام کرد که شاخص قیمت جهانی مواد غذایی در ژانویه به پایین ترین حد خود در سه سال اخیر سقوط کرد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۴:۰۴   + ۲۸ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: برآوردها نشان می دهد 180میلیون تن کالا، مجموع صادرات و واردات ماست که در گمرکات جابجا می شود.
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۲:۳۴   + ۳۷ سایت دیگر  
در طرح فجرانه کالابرگ الکترونیک اعتبار خرید 11 قلم کالابرگ از 120هزار تومان به 220هزار تومان افزایش خواهد یافت.
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۱۰:۳۴    
گیاه دم اسبی چه خواص و فوایدی برای بدن دارد؟ بررسی خواص شگفت انگیز گیاه دم اسبی برای مو - برای شفاف شدن پوست - برای بیماران دیابتی و در نهایت خوص آن برای لاغری
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۱۰:۳۴    
از کجا تشخیص دهیم به سردی معده مبتلا هستیم؟ سردی معده چه نشانه هایی با خود به همراه دارد؟ + بررسی راه های درمان سردی معده
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۱۰:۰۴    
معرفی دمنوش برای سرماخوردگی و آبریزش بینی و سرفه ( دمنوش به - گزنه - زنجبیل - اکالیپتوس - لیمو ترش و.... به همراه خواص و فواید آن برای سرماخوردگی )
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۱۰:۰۴   + ۳۶ سایت دیگر  
معاون توسعه روستایی ومناطق محروم کشور گفت:نرخ تورم روستایی در پایان پاییز سال جاری کاهش 4.6 درصدی داشته است.
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۱۰:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: مجلس بستر قانونی برای الزامی شدن فرایند آبیاری نوین اراضی کشاورزی را در برنامه هفتم توسعه و بودجه سال 1403 فراهم کرده است.
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۵:۰۴   + ۱۶ سایت دیگر  
دهمین همایش ملی مدیریت جهادی با حضور دادستان کل کشور و دبیر شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا و جمعی از مدیران برجسته بخش خصوصی برگزار و از کارآفرینان و مدیران برجسته جهادی کشور تقدیر شد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۵:۰۴    
در دهمین همایش ملی مدیریت جهادی از غلامعلی سلیمانی بنیانگذار و رئیس هیات مدیره هلدینگ سولیکو - کاله، مرتضی سلطانی بنیانگذار و رئیس هیات مدیره هلدینگ زر و کاوه زرگران رئیس کمیسیون تسهیل و توسعه تجارت ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۱:۳۴   + ۲۵ سایت دیگر  
رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور با صدور بخشنامه ای، دستورالعمل نحوه قطعی سازی و تعدیل مالیات و عوارض ارزش افزوده حائزین شرایط در راستای اجرای قانون بودجه سال 1402 را جهت اجرا به ادارات کل امور ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۱:۳۴   + ۴۰ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان امور مالیاتی گفت: فعالان اقتصادی مطلع باشند که وجوه غیردرآمدی به حساب های تجاری واریز نشود؛ چراکه درآمد تلقی می شود.
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۱:۳۴   + ۲۸ سایت دیگر  
یکی از بزرگترین عوامل ایجاد یبوست، رژیم غذایی ناسالم است. در مقابل، خوردن غذاهای پر فیبر، مانند میوه ها و سبزیجات خام و غلات کامل، به منظم نگه داشتن حرکات روده کمک می کند ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۱:۳۴   + ۳۰ سایت دیگر  
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران، از کاهش 30 درصدی مصرف لبنیات در بین ایرانیان خبر داد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۱:۰۴   + ۵۰ سایت دیگر  
جمعی از تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی کشور تا ساعتی دیگر با حضور در حسینیه امام خمینی با رهبر انقلاب اسلامی دیدار خواهند کرد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۱:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
دیوید بکام، اسطوره فوتبال انگلیس، با انتشار تصاویری از بشقاب غذای عجیبش در اسپانیا در فضای مجازی مورد توجه قرار گرفته است.
  ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۱:۰۴   + ۱۹ سایت دیگر  
تعیین قیمت 17هزار و 500 تومان برای خرید تضمینی گندم این روزها محل بحث بسیاری از کارشناسان اقتصادی و فعالان بخش کشاورزی شده و حال سوال اینجاست که قیمت خرید تضمینی گندم باید چقدر باشد که هم منفعت ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۱۶:۳۴   + ۴۲ سایت دیگر  
ایران و قزاقستان برای رفع موانع بهداشتی واردات گوشت قرمز از قزاقستان و صادرات فرآورده های لبنی ایران، پروتکل های بهداشتی واردات و صادرات امضا خواهند کرد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۱۶:۳۴   + ۱۵ سایت دیگر  
حدود 50 هزار میلیاردتومان درآمد از محل حذف 4 میلیارد دلار ارز ترجیحی ایجاد خواهد شد. این رقم در مقایسه با میزان تخصیص سال جاری نزدیک به 90 همت خواهد بود.
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۱۶:۰۴   + ۲۱ سایت دیگر  
تولید غلات ایران بر اساس آمار وزارت کشاورزی آمریکا در سال میلادی گذشته با رشد بیش از 3 درصدی از 23 میلیون تن گذشت.
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۱۶:۰۴   + ۲۰ سایت دیگر  
جزئیات تازه از سهمیه بندی آرد و نان نشان میدهد که طرح هوشمند سازی نان سعی دارد تا از انحراف آرد به خارج از شبکه نانوایی ها جلوگیری کند.
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۱۶:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
سرپرست دفتر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی از کشف 30 هزار تن شکر احتکارشده در یکی از کارخانه های استان قزوین خبر داد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۱۴:۳۴    
جدول ارزش غذایی هلیله سیاه ( چه ویتامین و مواد معدنی در هلیله سیاه وجود دارد؟ ) بررسی خواص هلیله سیاه برای بدن
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۱۳:۳۴    
بررسی خواص برنج وحشی از جمله ( هضم آسان - عضله سازی - فیبر و پروتئین موجود در آن - انتی اکسیدان های موجود در آن - فواید آن برای سلات قلب )
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۱۳:۰۴    
مرحله به مرحله طرز تهیه نوشیدنی های چربی سوز خانگی ( طرز تهیه 4 نوشیدنی چربی سوز و عالی برای سوزاندن چربی های شکم و پهلوها )
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۱۲:۰۴    
اوتیمل را با چه مواد غذایی میتوان ترکیب کرد؟ طرز تهیه انواع اوتمیل رژیمی با کره بادام زمینی + دارچین مناسب برای لاغری
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۱۰:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
مدیران و اساتید ارشد دانشگاه های آزاد سراسر کشور از گروه زر بازدید کردند و با توانمندی ها و ظرفیت های این گروه دانش بنیان در حوزه کارآفرینی و نوآوری آشنا شدند.
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۱۶:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
به منظور تمرکززدایی، حذف مکاتبات غیرضرور اداری، تسهیل و تسریع در خصوص پاسخ به استعلام های کسر تخلیه دستورالعمل تازه ای برای این منظور با هماهنگی گمرک و بانک مرکزی تدوین و منتشر شد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۱۶:۳۴    
معاون صنایع عمومی وزارت صمت در نامه ای به رئیس سازمان حمایت نوشت: با توجه به اعتراض به نحوه اخذ مابه التفاوت و در راستای اجرای دستور وزیر صمت خواهشمند است ترتیبی اتخاذ گردد که مصوبات مذکور با تعیین ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۱۵:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
ششمین نمایشگاه و کنفرانس بین المللی صنعت پخش ایران با تمرکز بر آخرین نوآوری ها و دستاوردهای جهانی صنعت پخش از تاریخ 18 الی20 اردیبهشت ماه سال 1403 در جزیره کیش برگزار می شود.
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۱۱:۳۴    
صنعت غذایی کورش در بیست و ششمین رتبه بندی IMI-100 در جمع 100 شرکت برتر ایران قرار گرفت و عنوان "شرکت پیشرو" و دو رتبه برتر دیگر را به خود اختصاص داد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۱۱:۰۴   + ۴۴ سایت دیگر  
رئیس بازرسی اتحادیه نانوایان سنتی تهران گفت: سامانه نانی نو در 10 ماه پیش از این سهمیه آرد نانوایان به صورت دستی اختصاص می داد اما اخیرا این سامانه به صورت هوشمند درباره سهیمه آرد نانوایان تصمیم گیری ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۱۱:۰۴   + ۳۰ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس، سازوکار اخذ عوارض از چاه های مجاز فاقد و دارای کنتور هوشمند توسط شرکت های آب منطقه ای استانی و سازمان آب و برق خوزستان را تعیین کردند.
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۰۹:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
صنایع غذایی اقتصادغذا - مجمع عمومی عادی انجمن صنفی کارفرمایی صنایع گلوکز، نشاسته و مشتقات آن به منظور تعیین اعضای هیات مدیره و بازرس برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۰۹:۳۴    
وزارت جهاد کشاورزی در اطلاعیه ای اعلام کرد: با عنایت به سیاست ابلاغی معاون اول محترم رئیس جمهور، مبنی بر ممنوعیت ثبت سفارش برنج ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۲ - ۱۸:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
در صورتی که طرح ارزشمند و شجاعانه شیر مدارس پس از وقفه 10 ساله از سوی دولت سیزدهم اجرایی شد اما متاسفانه انجمن صنایع لبنی نه تنها از اجرای این طرح حمایت جدی و آشکاری نکرد بلکه حالا که سناریوی تخریب ...
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۲ - ۱۶:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت در حکمی مدیرکل دفتر صنایع غذا و دارو و این وزارتخانه را منصوب کرد.
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۲ - ۱۲:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان شیلات: بر اساس برنامه تعیین شده، سهم پروتئین انسانی از ماهیان را از 16 درصد فعلی به 30 درصد خواهیم رساند.
  ۱۴۰۲/۱۱/۰۲ - ۱۲:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سندیکای صنایع کنسرو ایران از توافق با سازمان شیلات برای راه اندازی سامانه ردیابی ماهی های تن خبر داد و گفت: با این سامانه 5 گونه ماهی تن رصد خواهد شد که ما را در ارتقاء کیفیت محصول کمک می کند.
مشاهده نتایج بیشتر...