شنبه ۲۷ دیساعت ۱۶:۴۳Jan 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بورس»

آرتان پرس   ۱۰ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
عظیمیان دربارۀ مشکل عدم تأمین نیاز مصرف کنندگان فولاد گفت: اینکه چرا فولاد به دست مصرف کنندگان واقعی نمی رسد سؤال ما نیز هست، زیرا ما 25 میلیون تن محصولات فولادی در کشور تولید می کنیم و با آنکه مصرف داخلی فقط 16 میلیون تن است، این بازار همچنان آشفته است ...
خبرگزاری تابناک   ۱۸ دقیقه پیش   + ۸ سایت دیگر  
فیروزی، سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس عرضه خودرو در بورس و تبدیل شدن خودرو از کالای سرمایه ای به کالای مصرفی را از اهداف اصلی طرح ساماندهی بازار خودرو عنوان کرد.
ایسنا   ۲۲ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصادی ضمن پیش بینی اینکه نقدینگی در سال آینده 40 درصد رشد خواهد کرد و تورم نزدیک به 40 درصد را تجربه خواهیم کرد، نوسان بازارهای ارز، طلا، مسکن و بورس در سال 1400 را تحلیل کرد.
نبض بازار   ۳۶ دقیقه پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش نبض بازار ؛ بازار بورس اولین روز معاملاتی هفته آخر دی 99 را نیز قرمز آغاز کرد و در همان دقایق اولیه بازگشایی شاخص به میزان 6 هزار واحد ریزش کرد و در ادامه روند معاملاتی عرضه شدت گرفت و در آخر شاخص به میزان 43 هزار واحد ریزش کرد ...
پولی مالی   ۳۷ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
اخبار پولی مالی- توقف نماد برای حفظ حقوق سهامداران است، اما تحلیل گران بازار سرمایه معتقدند توقف نماد ها، سرمایه سهامداران را حبس می کند و همین موضوع اعتماد فعالان بازار را از بین می برد.
حامیان ولایت   ۴۲ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
شاخص بورس امروز را با سقوط آغاز کرد و در نهایت با افت بیش از 43 هزار و 43 واحدی به کار روزانه خود پایان داد.
تحلیل بازار   ۴۳ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
آقابزرگی، کارشناس ارشد بازار سرمایه، استقلال شورای عالی بورس و استقلال سازمان بورس را ضروری خواند و بر آن تأکید کرد.
خبرگزاری تابناک   ۴۸ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
امروز با ادامه روند کاهشی قیمت ارز و تداوم رکود بازارهای موازی، قیمت ها در بازار سهام نیز کاهش یافت و شاخص تا سطح یک میلیون و 186 هزار واحد پایین آمد. با این همه، تحلیلگران بازار سرمایه معتقدند در ریزش های سریع، بازگشت هم سریع تر خواهد بود و با کنترل هیجانات فروش، بازار در زمانی کوتاه ...
خبرگزاری صنایع   ۴۸ دقیقه پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
شاخص بورس در پایان معاملات 27 دی ماه سال جاری با افت 43 هزار و 47 واحدی به یک میلیون و 186 هزار و 788 واحد رسید. *** افت 43 هزار واحدی شاخص بورس به گزارش خبرگزاری صنایع ...
ایمنا   ۴۹ دقیقه پیش    
یک کارشناس بازار سرمایه گفت: نکته قابل توجه منفی بازار امروز ثبت چهارمین خروج پول سنگین حقیقی در تاریخ بازار سرمایه بود، به طوری که امروز شاهد خروج 2567 میلیارد تومان سرمایه از بازار توسط حقیقی ها بودیم.
پایگاه خبری ایراسین   ۵۲ دقیقه پیش    
مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه از امکان افزایش ارزش ریالی سهام سهامداران فولاد مبارکه در بورس خبر داد.
مرآت   ۵۴ دقیقه پیش   + ۵۴ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سرمایه با بیان اینکه برخی می پرسند که بازار از چه زمانی وارد مرحله رشد جدید می شود و چه زمانی فرصت مناسب برای خرید است؟ گفت: یکی از نشانه های بازگشت بورس به مدار صعودی و فرصت خرید، ثبات قیمتی در بازار سرمایه است، اما اکنون در این بازار با
اقتصاد آنلاین   ۵۷ دقیقه پیش    
با رونق بورس تهران، عده ای بر این باور بودند که تولید نیز رونق خواهد گرفت.
تحلیل بازار   ۱ ساعت پیش    
نیما آزادی تحلیلگر و مدرس بازار سرمایه طی یادداشتی، به انتقاد از مدیریت سازمان بورس پرداخت.
جامعه اسلامی مدیران در بیانیه ای با اشاره به نابسامانی های بازار بورس، تاکید کرد: مردمی که به دعوت رئیس جمهور به بازار سرمایه ورود کرده بودند در حال حاضر شاهد آب شدن سرمایه زندگی خود هستند و این ضرر باعث شده نارضایتی گسترده ای در بین مردم ایجاد شود.
نبض بورس   ۱ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
شاخص کل بورس روز چهارشنبه مورخه 24 دی 1399 در نهایت با کاهش 30844 واحدی بر روی کانال یک میلیون و 229 هزار و 836 واحدی آرام گرفت. امروز شنبه مورخه 27 دی 1399 با گزارش لحظه به لحظه از تالار شیشه ای سعادت آباد با ما همراه باشید.
آرتان پرس   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
قیمت فولاد در منطقه CIS که طبق شیوه نامه تنظیم بازار فولاد مبنای قیمت های فولاد در بورس کالای ایران است که در این گزارش گردآوری شده است.
معدن نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
معدن نیوز - متوسط فروش سه ماهه آلومینیوم در بورس فلزات لندن با اندکی کاهش به 1998 دلار و 50 سنت رسید.
پایگاه خبری ایراسین   ۱ ساعت پیش    
تحقیق و تفحص از شرکت فولاد مبارکه، اضافه شدن نام مدیر عامل این شرکت در لیست تحریم های جدید وزارت خزانه داری آمریکا، تولید اسلب 300 میلی متری، نشست خبری مدیر عامل فولاد مبارکه با بیش از 50 نفر از اصحاب رسانه و ریزش بورس در پی تصمیم ناگهانی وزیر صمت در رابطه با قیمت پایه شمش بدون هماهنگی با ستاد ...
شاخص کل بورس اوراق بهادار در معاملات امروز 43 هزار و 43 واحد نسبت به آخرین روز معاملات کاهش یافت.
افراد حقیقی امروز دو هزار و 500میلیارد تومان از بازار سهام خارج کردند که بیشترین خروج پول حقیقی از بورس یا فرابورس مربوط به گروه فلزات اساسی و همچنین سهام شرکت ایران خودرو بود.
ایسنا/زنجان مدیرعامل بورس منطقه ای زنجان گفت: مجموع معاملات هفته گذشته نسبت به هفته قبل آن 48 درصد رشد داشته است.
بانکداری ایرانی - سازمان بورس مصوبه کیمته پایش ریسک بازار درباره افزایش ضریب اعتباری به 45 درصد را به کلیه شرکت های کارگزاری ابلاغ کرد. به گزارش تسنیم، مدیریت نظارت بر کارگزاران سازمان بورس و اوراق بهادار مصوبه کمیته پایش ریسک بازار درخصوص افزایش ضریب تعدیل سهام ...
بازار نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تحلیل و گزارش لحظه به لحظه بازار شنبه 27 دی را به همراه نکات جالب و تاثیرگذار آن، با ما همراه باشید.
مشرق نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
در جریان معاملات امروز بورس، شاخص کل بورس تهران با افتی 3٫5 درصدی وارد کانال یک میلیون و 100 هزار واحدی شد.
تقریب   ۱ ساعت پیش    
شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در معاملات امروز 27 دی 99 با اُفت بیش از 43 هزار واحدی به پله یک میلیون و 186 هزار واحدی رسید.
بانکداری ایرانی - امروز سهامداران شرکت های موتورسازان تراکتورسازی ایران، کارخانجات داروپخش و لیزینگ صنعت و معدن در بورس و معامله گران شرکت های صنایع چوب خزر کاسپین، کشت و دامداری فکا و تولید خدمات صنایع نسوز توکا در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱ ساعت پیش    
اقتصاد ایران: شاخص بورس در پایان معاملات امروز شنبه 27 دی 1399 با افت 43 هزار و 47 واحدی به یک میلیون و 186 هزار و 788 واحد رسید.
سفیر افلاک   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شاخص بورس در جریان معاملات روز جاری با 43 هزار ریزش ارتفاع 1.2 میلیون واحد را هم از دست داد و ارزش معاملات بازار سهام هم به 11 هزار میلیارد تومان نرسید.
در روز ریزش 40 هزار واحدی شاخص، سه شرکت دارویی، سهم تازه وارد به همراه 11 نماد دیگر ، مشمول معاملات مشکوک شدند.
اقتصادگردان   ۱ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
شاخص کل در بازار بورس امروز (شنبه) 43 هزار 47 واحد افت داشت که در نهایت این شاخص به رقم یک میلیون و 186 هزار واحد رسید.
کارشناس حوزه بازار سرمایه معتقد است، ورود املاک به بورس از رانت خواری جلوگیری می کند. *** تابلوی املاک و مستغلات بورس کالا به گزارش خبرگزاری صنایع، حمید میرمعینی درباره اینکه چند نهاد از جمله شرکت عمران پردیس، بانک اقتصاد نوین و وزارت دفاع با عرضه املاک و زمین مازاد خود در بورس کالا ...
دنیای اقتصاد   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : در معاملات روز شنبه، شاخص کل بورس 43 هزار و 43 واحد افت کرد و به رقم یک میلیون و 186 هزار واحد رسید.
مشرق نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
شاخص بورس امروز را با سقوط آغاز کرد و در نهایت با افت بیش از 43 هزار و 43 واحدی به کار روزانه خود پایان داد.
تجارت گردان   ۱ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
شاخص کل بورس اوراق بهادار با کاهش 43043 واحدی معادل 3.50 درصد به یک میلیون و 186 هزار و 792 واحد رسید. همچنین در فرابورس شاخص کل با افت 461 واحدی به 17 هزار و 859 واحد رسید.
اقتصادگردان   ۱ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
در جریان معاملات هفته گذشته در بازار مشتقه بورس کالای ایران تعداد 249 هزار و 993 قرارداد آتی به ارزش بیش از 3754 میلیارد و 413 میلیون ریال منعقد شد که در حجم و ارزش معاملات با رشد هشت درصدی رو به رو بود.
انتخاب   ۱ ساعت پیش    
پالایشی ها سهم عمده ای در ریزش بورس داشتند. سهم هایی که صندوق پالایشی یکم را تشکیل داده اند (باقی مانده سهام دولت در پالایشگاه های تبریز، بندرعباس، تهران و اصفهان) و روند کاهشی این سهم ها باعث شد ارزش واحد های این صندوق از 10 هزار تومان به 6000 تومان کاهش پیدا کند.
ادامه روند نزولی شاخص بورس باعث شد این شاخص امروز برای نخستین مرتبه تا یک میلیون و 186 هزار واحد کاهش یابد.
شاخص کل بورس امروز حدود 43 هزار واحد، معادل 3.5 درصد، افت کرد و در ارتفاع یک میلیون و 186 هزار واحدی، کار خود را به پایان برد. این پایین ترین ارتفاع نماگر اصلی بازار سرمایه از ابتدای شروع فاز اصلاحی در مردادماه امسال است.
در حالی که شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران تحت تأثیر کاهش نرخ ارز و مصوبه مجلس برای جلوگیری از قیمت گذاری فولاد 43 هزار و 50 واحد کاهش یافت، اما ارزش معاملات به 10.8 هزار میلیارد تومان رسید.
مشرق نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
چه عواملی موجب ریزش بورس شد و روند بورس تا پایان سال چه خواهد شد؟ فردین آقابزرگی تحلیلگر و کارشناس بازار سرمایه به این پرسش ها پاسخ می دهد.
دانا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیر بورس منطقه ای استان زنجان گفت: مجموع معاملات هفته گذشته (20 تا 24 دی ماه) این منطقه بیش از 3 هزار و 304 میلیارد و 720 میلیون و 557 هزار ریال بود که نسبت به هفته ماقبل آن 48 درصد رشد داشته است.
بازار نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
امروز 27 دی 99 شاخص کل به روند نزولی خود ادامه داد و کانال 1.2 میلیون واحدی هم از دست رفت. این روند نزولی شاخص کل تا کجا ادامه خواهد یافت؟
بانکداری ایرانی - بررسی ها نشان می دهد که در سال گذشته بیشترین متوسط درآمد پولی سالانه یک خانوار شهری از محل درآمدهای متفرقه مثل بورس و سود بانکی و پس از آن از حقوق بگیری خصوصی و تعاونی بوده است. ...
تحلیل بازار   ۱ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
بورس اوراق بهادار مالزی قصد انتشار اوراق براساس روش اثبات مفهوم (POC) مبتنی بر فناوری زنجیره بلوک (بلاکچین) را دارد.
معدن نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
fپایگاه خبری معدن نیوز - معاون خرید ذوب آهن اصفهان در مصاحبه ای بی پرده اعلام می کند که اصراری که بر قیمت گذاری دستوری فولاد از سوی برخی مسوولان وجود دارد ...
ایستا نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
ایستانیوز:معاون سازمان بورس گفت: در صورتی که شرکت های سرمایه گذاری استانی سهام عدالت از محل عملیات و نه افزایش قیمت سود کسب کنند، می توانند با تصویب مجمع عمومی، بین سهامداران خود سود تقسیم کنند.
سازمان خصوصی سازی   ۱ ساعت پیش    
وزیر اقتصاد و دارایی گفت: درآمد دولت از بورس نیست از محل واگذاری است، بر این اساس 95 هزار میلیارد تومان باید سال دیگر واگذاری داشته باشیم.
افکار نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
امروز سهامداران شرکت های موتورسازان تراکتورسازی ایران، کارخانجات داروپخش و لیزینگ صنعت و معدن در بورس و معامله گران شرکت های صنایع چوب خزر کاسپین و دامداری فکا در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.