چهارشنبه ۲۸ اردیبهشتساعت ۱۴:۵۸May 2022 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بورس»

شبستان   ۱۰ دقیقه پیش    
شاخص کل بورس اوراق بهادار با کاهش 11046 واحدی معادل 0.69 درصد، به یک میلیون و 594 هزار و 977 واحد رسید. همچنین در فرابورس شاخص کل با کاهش 45 واحدی به 21 هزار و 643 واحد رسید.
اقتصاد آنلاین   ۱۷ دقیقه پیش    
امروز معامله گرها 240میلیارد تومان سهام گسترش سرمایه گذاری ایران خودرو خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه خودرو و ساخت قطعات تعلق داشت و 8.7درصد از کل سهام انتقال داده های آسیاتک معامله شد.
گذار نیوز   ۲۲ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایلان ماسک پس از ادعای خود مبنی بر فیک بودن کاربران توئیتر، ادعا خود را برای بررسی به کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا ارجاع داد.
ایبنا   ۲۵ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
شاخص کل بورس اوراق بهادار با کاهش 11046 واحدی معادل 0.69 درصد، به یک میلیون و 594 هزار و 977 واحد رسید. همچنین در فرابورس شاخص کل با کاهش 45 واحدی به 21 هزار و 643 واحد رسید.
ایران اکونومیست   ۲۶ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، عمده محصولات شرکت های پالایشی در بورس انرژی و بورس کالا معامله می شود و برای از بین بردن رانت و افزایش شفافیت در اقتصاد باید خوراک پالایشگاه ها در بستر بورس انرژی معامله شود. ...
ایران اکونومیست   ۳۲ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، امروز، بیش از 9 میلیارد و 94 میلیون سهم، حق تقدم و اوراق بهادار به ارزش 50 هزار و 516 میلیارد ریال در بورس اوراق بهادار تهران دادوستد شد. شاخص بازار اول کاهش 9 هزار و 99 واحدی و شاخص بازار دوم، کاهش 19 هزار و 126 واحدی را تجربه کردند. ...
خبرگزاری مهر   ۴۳ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
اداره کل بورس و اعزام دانشجویان وزارت علوم در اطلاعیه ای شرایط تأسیس مؤسسات اعزام دانشجو به خارج از کشور را اعلام کرد، براساس این اطلاعیه متقاضیان تاپایان سال برای ثبت درخواست، فرصت دارند.
شهر بورس   ۴۴ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس اعلام بورس کالا قرارداد اختیار معامله زعفران از روز یکشنبه 1 خرداد 1401 راه اندازی می شود .
می متالز   ۴۵ دقیقه پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
می متالز - معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: برای امسال صادرات بیش از 12 میلیارد دلاری محصولات بخش معدن و صنایع معدنی کشور برنامه ریزی شده است.
طلا   ۵۴ دقیقه پیش    
شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز با کاهش 11 هزار و 47 واحد همراه شد.
مثلث آنلاین   ۵۷ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
بانک ملی پس از تاکیدات رئیس جمهوری و دولت سیزدهم مبنی بر کاهش تصدی گری و بنگاه داری بانک ها، جلودار شده است و در برنامه ای منسجم در تلاش است در سال 1401 بخشی مهم از فعالیت های بنگاه داری خود را کاهش دهد. در این راستا واگذاری بخشی از سهام داروسازی دانا و عرصه آن در بورس در هفته جاری کلید خورده است.
مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران هوشمندسازی، بهینه سازی و مقاوم سازی را سه اولویت اصلی این شرکت عنوان کرد و از عرضه گاز در بورس انرژی خبر داد.
تابلوی معاملات بورس کالای ایران میزبان معامله 55 دستگاه خودروی کارا گروه بهمن موتور بود.
نبض بازار   ۱ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک دی ازمذاکرات امیدبخش با بانک مرکزی ،سازمان بورس و اوراق بهادار وفرابورس برای برگزاری مجمع سالانه و بازگشایی نماد این بانک خبر داد.
آنا   ۱ ساعت پیش    
شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران امروز چهارشنبه بیست و هشتم اردیبهشت ماه 11 هزار و 47 واحد افت کرد و به عدد یک میلیون و 594 هزار و 977 واحد سقوط کرد تا کاهشی 0.69 درصدی را تجربه کند.
ایسکانیوز   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
شاخص کل بورس امروز با ریزش 11 هزار واحدی در پایان معاملات امروز به عدد یک میلیون و 594 هزار واحد رسید.
اقتصاد نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
شاخص بورس در پایان معاملات امروز با ریزش 11 هزار واحدی در سطح یک میلیون و 594 هزار واحد قرار گرفت.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز (چهارشنبه، 28 اردیبهشت ماه) با 11 هزار و 47 واحد کاهش، در ارتفاع یک میلیون و 594 هزار واحدی قرار گرفت.
نبض بورس   ۱ ساعت پیش    
در لحظات پایانی بازار بورس امروز 28 اردیبهشت 1401 با انتشار اطلاعیه ای توسط ناظر بازار 3 نماد سیمانی متوقف شدند. دلیل توقف این نماد ها چه بود و این نماد ها چه زمانی بازگشایی خواهند شد؟
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نماگر بورس تهران درنفس گیری مجدد برای عبور قدرتمندتر از محدوده مقاومتی کنونی، ترجیح داد تا با استراحت مقطعی،فرصتی به خریداران میان مدت نگر بازار بدهد.
شفقنا   ۱ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
شفقنا رسانه- ایلان ماسک اعلام کرد پیشنهاد خرید 44 میلیارد دلاری تا زمانی که توییتر ثابت نکند حسابهای ربات کمتر از پنج درصد از کل کاربران این پلتفرم است، پیش نخواهد رفت. ...
صدای بورس   ۱ ساعت پیش    
شاخص کل بورس در پایان معاملات امروز 28 اردیبهشت ماه، با افت 11 هزار واحدی به کار خود پایان داد.
تحلیل بازار   ۱ ساعت پیش    
شاخص بورس امروز را با سقوط آغاز کرد و در نهایت با افت بیش از 11 هزار و 47 واحدی به کار روزانه خود پایان داد.
شاخص کل بورس اوراق بهادار در پایان معاملات بازار سهام، با 11 هزار واحد کاهش بر روی عدد یک میلیون و 594 هزار واحدی قرار گرفت.
شاخص کل بورس سه شنبه 27 اردیبهشت 1401 در نهایت با افزایش 22225 بر روی کانال یک میلیون و 606 هزار و 26 واحد آرام گرفت. گزارش بورس امروز چهارشنبه 28 اردیبهشت 1401 را بخوانید.
نبض بازار   ۱ ساعت پیش    
بانک ملی پس از تاکیدات رئیس جمهوری و دولت سیزدهم مبنی بر کاهش تصدی گری و بنگاه داری بانک ها، اقدامات و برنامه هایی را در دستور کار قرار داده و در برنامه ای منسجم در تلاش است در سال 1401 بخشی مهم از فعالیت های بنگاه داری خود را کاهش دهد ...
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - دبیر کمیته فقهی سازمان بورس و اوراق بهادار به تامین مالی بنگاه های اقتصادی از طریق سازوکار اوراق سلف، گفت: بر اساس موافقت کمیته فقهی سازمان، از این اوراق می توان برای تامین مالی بخش مسکن و فراهم آوردن امکان انتفاع افراد در بازار سرمایه از نوسانات قیمت در بخش مسکن بهره برد.
دنیای خودرو   ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
در نخستین همایش برترین های بورس کالای ایران از شرکت نفت سپاهان تقدیر شد
معامله گران امروز در بورس تهران بیش از 9.3 میلیارد سهام حق تقدم و اوراق مالی در قالب 994 هزار فقره معامله و به ارزش 5 هزار و 300 میلیارد تومان داد و ستد کردند.
مدیرعامل شرکت مدیریت فناوری بورس تهران گفت: کارگروهی در زمینه سامانه بومی معاملات در سازمان بورس تشکیل و جلساتی نیز برگزار شده است تا بتوانند در خصوص نحوه بهره برداری تصمیم گیری کنند.
نبض بازار   ۱ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
قائم مقام وزیر صمت در امور بازرگانی گفت: در این مدت و پس از تصمیمات گرفته شده برای زنجیره فولاد و عرضه این زنجیره در بورس کالا شاهدیم که کمترین نوسان قیمتی در این کالا به وجود آمد.
تجارت نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
امروز چهارشنبه 28 اردبیشهت ماه شاخص کل بورس با افت بیش از 11 هزار واحدی به محدوده یک میلیون و 594 هزار واحد رسید. شاخص هم وزن نیز در حدود 1٫16 درصد کاهش داشت.
بر اساس تحلیل کارشناسان می توان گفت ادامه مسیر شاخص هم وزن همچنان صعودی خواهد بود. شاخص کل نیز احتمالا در محدوده فعلی خود درجا بزند و روندی رنج و خنثی داشته باشد.
اقتصاد آنلاین   ۱ ساعت پیش    
افراد حقیقی امروز 330میلیارد تومان از بازار سهام خارج کردند که بیشترین خروج پول حقیقی از بورس یا فرابورس مربوط به گروه فلزات اساسی و همچنین سهام شرکت ملی صنایع مس ایران بود.
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
شاخص کل بورس که روز گذشته توانسته بود بعد از 20 ماه دوباره وارد کانال یک میلیون و 600 هزار واحد شود امروز بیش از 11 هزار واحد کاهش یافت و به کانال یک میلیون و 500 هزار واحد عقب گرد کرد.
در پایان معاملات امروز شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران و شاخص هم وزن به ترتیب 0.7درصد و 1.16درصد افت داشتند.
سلام نو / اینتیتر   ۵ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
بر اساس اعلام بورس کالا کارا تک کابین با قیمت پایه 291 میلیون و 257 هزار تومان در تالار خودرو عرضه می شود. کارا دو کابین نیز با قیمت پایه 301 میلیون و 596 هزار تومان به این تالار می آید.
تابلوی معاملات بورس کالای ایران میزبان معامله 55 دستگاه خودروی کارا گروه بهمن موتور بود.
تحلیل بازار   ۲ ساعت پیش    
در معاملات امروز بورس تهران نمادهای خگستر، وآفر، ورنا، فملی، ساینا، کگهر، فولاد، شپنا، زملارد، خکمک مورد توجه میلیاردرهای بورس قرار گرفت.
ایمنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شاخص بورس در پایان معاملات امروز _ چهارشنبه بیست وهشتم اردیبهشت ماه_ با افت 11046.23 واحدی به محدوده 1,594,977.54 واحد رسید.
شما نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
نیما مومنی زاده خاطر نشان کرد : با توجه به اینکه بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران بر افزایش حداقل سرمایه شرکت ها در سال 1400 تاکید نموده بود ، این موضوع در دستور کار هیات مدیره شرکت بیمه حکمت قرار گرفت و با توجه به تاییدیه های سازمان بورس و بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران ...
بانک ملت به عنوان تنها بانک در شبکه بانکی کشور، در نخستین همایش تجلیل از برترین های بورس کالا از سوی وزیر امور اقتصادی و دارایی مورد تجلیل قرار گرفت.
روزنامه کسب و کار   ۲ ساعت پیش    
کارشناس بازار سرمایه گفت: ایجاد اداره دیده بان سلامت بازار سرمایه یکی از اقدامات نوآورانه و رو به جلو سازمان بورس و اوراق بهادار بود که با هدف مبارزه مؤثر با مفاسد ...
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس راهکار ساماندهی بازار خودرو را عرضه خودرو در بورس کالا عنوان کرد. *** هزارتوی مشکلات بازار خودرو به گزارش صنایع، محمدرضا پورابراهیمی به مهیا بودن زیرساخت های بازار سرمایه برای احیای صنعت خودرو و رفع نارسایی های این بازار اشاره کرد و گفت: ...
آخرین نیوز   ۲ ساعت پیش    
درحالی که قیمت کارا دو کابین صفر 1401 متعلق به شرکت بهمن موتور در بازار در حدود 400 میلیون تومان می باشد اما امروز با آغاز معاملات خودرو در بورس کالا، این خودرو ریزش قیمتی 100 میلیون تومانی را تجربه کرد.
علی نقوی درباره اثرات عرضه محصولات در بورس های کالایی اظهار داشت: شفافیت، رقابت پذیری و کشف قیمت منصفانه از مهمترین مزایایی است در راستای عرضه و معامله کالاها در بورس وجود دارد. ...
امروز در بورس کالا دو محصول وانت کارا در حالی معامله شدند که در مقایسه با قیمت کارخانه و بازار آزاد از قیمت جدیدی حکایت داشتند.
پیام فوری   ۲ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
تالار خودرو بورس کالای ایران روز چهارشنبه 28 اردیبهشت ماه میزبان عرضه 700 دستگاه خودرو کارا دو کابین و 300 دستگاه خودرو کارا تک کابین است. به گزارش پیام فوری، 236 هزار و 668 تن میلگرد، 13 هزار و 254 تن تیرآهن، 3 هزار و 900 تن ورق گرم، 5 هزارو 727 تن نبشی و ناودانی ...
خبرهای فوری   ۲ ساعت پیش   + ۲۳ سایت دیگر  
خبر مهم: شاخص کل بورس تهران، امروز در ابتدای معاملات با افت یک هزار و 697 واحدی آغاز به کار کرد.