چهارشنبه ۰۵ آبانساعت ۱۳:۲۶Oct 2021 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سیگنال»

ایستا نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تومان نیوز: آمار ها نشان می دهد از یک طرف درآمد های ارزی دولت، طبق گزارش بانک مرکزی، در حال افزایش است و از طرف دیگر قیمت دلار در سامانه نیما، که مبنای محاسبات در بورس است، تمایل زیادی به صعود ندارد. به نظر می رسد این دو سیگنال می تواند آینده بازار سهام را در روز های آینده تحت تأثیر قرار دهد.
اقتصاد 24   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل صرافی کوین بیس، گفته است پرونده ریپل و کمیسیون بورس آمریکا تا به اینجای کار فراتر از آنچه که انتظار می رفت خوب پیش رفته است.
سینا   ۴ ساعت پیش    
آیا می توان هوش و تفکر را به ربات ها آموخت؟ پیشرفت های انجام شده در فناوری موسوم به محاسبات مخازن فیزیکی که طی آن، سیگنال های مغزی حس می شوند، می تواند به تولید ربات ها و ماشین های واجد هوش مصنوعی منجر شود که همانند ما انسان ها فکر می کنند. ...
تجارت نیوز   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
بازار سهام روز گذشته با روند بهتری نسبت به روزهای گذشته رو به رو شد و برخی از تک سهم های گروه های پتروشیمی و فولادی روند مثبتی را داشتند. در پایان بازار دیروز شاخص کل با 336 واحد مثبت در کانال یک میلیون و 384 هزار واحد قرار گرفت. کدام اخبار در بورس امروز موثر است؟
پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۲۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
دو محقق در یک آزمایشگاه در مؤسسه فناوری پکن، الکترودهایی را روی پوست اندام فوقانی یک آزمایشگر قرار دادند و از او خواستند تا بازوهای خود را تکان دهد آن هم در حالی که سیگنال های الکتریکی به صورت همزمان و بدون درنگ روی یک نمایشگر بزرگ نشان داده می شد. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۷:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : ژاپن در 25 اکتبر، ماهواره ی ناوبری جدیدی را به مدار زمین فرستاد. آژانس فضایی ژاپن مدعی است ماهواره جدید قرار است سیگنال های ارتباطی مشابه ماهواره های جی پی اس(GPS) کنونی ارسال کند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۵:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
بعد از ممنوعیت واردات لوازم خانگی به کشور، حالا تبلیغات خرید ملک در خارج از کشور هم ممنوع شده است. ممنوعیتی که هدف آن جلوگیری از خروج ارز از کشور است.
آنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۴:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
بررسی ها نشان می دهد سیگنال های مرموزی که چندی پیش شناسایی شده بودند، ناشی از تجزیه ستاره قنطورس هستند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۳:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
درحالیکه با رشد قیمت دلار از ابتدای آبان ماه، بسیاری از معامله گران انتظار داشتند که مرز مقاومتی 27700تومان هم شکسته شود و دلار مجددا کانال 28هزار تومان را ببیند، اما با رسیدن سیگنال مثبت درمورد برجام ...
فرادید   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۲:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
حس بویایی برای تشخیص و واکنش به محرک ها سیار مهم است. پیازک های بویایی سریع به بو های منفی واکنش نشان می دهند و یک سیگنال مستقیم را در حدود 300 میلی ثانیه به قشر حرکتی می فرستند. سیگنال باعث می شود که فرد ناخودآگاه به عقب برود و از منبع بو دور شود.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۲:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : قیمت دلار افت کرد و مرز 27 هزار و 500 تومان را از دست داد. حباب قیمتی دلار با مقیاس درهم بر خلاف روند معمول مثبت بود و قیمت دلار ظرقیت افت بیشتر را داشت.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
موج جدید صعودی بازار می تواند با چاشنی سهام غیر دلاری مانند خودرویی ها، بانکی ها و تک سهم هایی باشد که هم اکنون در کف حمایتی قرار دارند و لزومی ندارد منتظر بازگشت شاخص کل باشند.
صدا نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
چینی ها سیگنال های خطر از طرف غرب را دریافت کرده اند. حتی اگر به گفته مقامات چین این کشور به دنبال هژمونی در دیگر مناطق نباشد؛ اما براساس منطق رئالیسم تدافعی از منطقه خود در مقابل هژمونی سایرین دفاع و حفاظت خواهند کرد. چین با چراغ خاموش و آرام مسیری را برای مواجهه با چنین تهدیداتی هموار خواهد کرد ...
آرتان پرس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۱:۰۵    
قیمت میلگرد امارات متاثر از سیگنالهای این حوزه و متاثر از بازار چین رشد قیمت را تجربه کرد. افزایش 23 دلاری در هر تن میلگردرخ داده است.امارات استیل، بزرگترین تولیدکننده فولاد در امارات متحده عربی، از افزایش 23 دلاری در هر تن میلگرد خود خبر داد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۰:۵۰    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اردبیل؛ دکتر بابک رضایی افشار مخترع بسیجی، مدیر و از محققین مرکز پژوهش های صنعتی سازگار با بیان اینکه ثبت سیگنال های نوارقلب ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۰:۳۲    
مسلم صالحی عضو ناظر مجلس در شورای عالی بورس گفت: متأسفانه برخی به شدت برای خروج مردم از بازار سرمایه فعال شده اند تا مردم به سمت بازار رمزارزها سوق پیدا کنند که این امر می تواند آسیب زا باشد.
آرتان پرس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۰:۰۰    
رشد قیمت میلگرد در بازار چین به دلیل ورود برخی از سیگنال های مثبت به بازار صورت گرفته است.ه اورگراند اعلام کرد پروژه ها را از سر می گیرد. منابع گفتند که این خبر چشم انداز تقاضای میلگرد را بهبود بخشید و قیمت های لحظه ای را افزایش داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۸:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : در پایان معاملات روز دوشنبه، 56 نماد رشد قیمت و 429 نماد کاهش قیمت داشتند، به عبارت دیگر، 11 درصد بازار رشد قیمت داشتند و 87 درصد بازار افت قیمت داشتند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۸:۰۰    
روز گذشته در دومین روز معاملاتی شاخص کل بورس باز هم با اصلاح و افت مواجه شد و در پایان بازار در محدوده یک میلیون و 384 هزار واحد قرار گرفت. مهم ترین اخبار موثر در بورس امروز کدام خبرها هستند؟
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۷:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : معاملات روز گذشته بورس پایتخت 3 سیگنال نزولی مهم برای سهامداران داشت.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۶:۰۸    
امروز مطالبی همچون گزارشی که بورس را منفی کرد، کدام صنایع برای سرمایه گذاری مناسب است، گام به گام با ثبت نام مسکن در سامانه ثمن، قیمت خودرو های داخلی و خارجی امروز 3 آبان، سهام عدالت نزولی شد | علت افت ارزش سهام عدالت چیست؟، واکنش همتی به اظهارات وزیر اقتصاد ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۰:۱۸    
شاخص گروه لاستیکی ها در چند روز اخیر کف قبلی یک سال گذشته را رو به پایین شکسته و این مساله تحت تاثیر افت شاخص کل و عملکرد تولیدی شرکت ها بوده، اما احتمال پولبک هم صفر نیست.
گفتارنو   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۰:۱۵    
گفتارنو- مهدیه السادات هاشمی: سرود باز آمد بوی ماه مدرسه هم دیگر مانند سابق شوری برنمی انگیزد و دیگر از بازی های راه مدرسه هم خبری نیست. مدارس اغلب تعطیل هستند و معلمان باید از طریق سیگنال های اینترنت با دانش آموزان ارتباط بگیرند ...
اقتصاد آنلاین / نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۶:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
گزارش های تابستانه سرانجام روی کدال نشست؛ اما واکنش بورس بازان به عملکرد 6ماهه شرکت ها چندان مثبت نبود.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۲۳:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: معاملات بازار سهام در روز دوشنبه همچنان در انتظار فعال شدن دو محرکه سیگنال دهی است که در صورت تحقق آن باید منتظر فعال شدن خریداران در سمت عرضه بود.
شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۲۲:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
این پروتئین فقط در نورون ها وجود دارد که سیگنال های الکتریکی را در سراسر سیستم عصبی حمل و انتقال می دهند که تشخیص آن در خون نشان دهنده آسیب عصبی است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۷:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
در آخرین روز معاملاتی هفته جاری شاخص کل باز هم با اصلاح رو به رو شد و در پایان بازار با 28 هزار واحد منفی در محدوده یک میلیون و 407 هزار واحد قرار گرفت. کدام خبرها بر روند بازار فردا موثر است؟
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۶:۳۵    
امروز مطالبی همچون نرخ تورم شهریور 1400 اعلام شد، جاماندگان سهام عدالت کی سهام دریافت میکنند؟، ایران با همکاری ترکیه خودرو می سازد؟، افزایش قیمت کالا ها چقدر است؟، کدام صندوق ها بازدهی بهتری داشتند؟، مجمع کدما 1400 | به هر سهم چقدر سود پرداخت شد؟، وپاسار چقدر سود به ازای هر سهم محقق کرد؟ ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۵:۲۵   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا: در سال 2019 مطالعه ای روی موش ها انجام شد تا بررسی شود که سفر به اعماق فضا چگونه روی سیستم عصبی آن ها تأثیر می گذارد و مشخص شد که تابش اشعه های کیهانی و قرار گرفتن در معرض تشعشعات فضایی به سیگنال دهی سلولی در قسمت های اَسبَک یا هیپوکامپ و قشر پیش پیشانی مغز آسیب می رساند که منجر به مشکلاتی ...
رسانه کلیک   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
سیگنال خرید سهام در بورس توسط کارشناسان بازارهای مالی و از طریق بررسی و تحلیل سهام در اختیار سرمایه گذاران قرار می گیرد و مشخص می کند چه سهامی در چه بازه زمانی و با چه قیمتی خریداری شود. اما این سیگنال چطور صادر می شود؟
اقتصاد آنلاین / تازه نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۲۰:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
دست به دست شدن خبری با مضمون امتناع بایدن از تعهد خود به لغو تحریم ها حتی پس از احیای برجام و ادعای مدیر کل آژانس بین المللی مبنی بر جلوگیری ایران از بازرسی ها منجر به رشد قیمت دلار در اولین روز آبان شد.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۳:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه چین به دنبال سخنان اخیر جو بایدن از ایالات متحده خواسته است تا "هر اقدامی در ارتباط با تایوان را با احتیاط انجام دهد."
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۹:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
چین در واکنش به سخنان جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا درباره تایوان از او خواست تا در اظهاراتش "احتیاط" کرده و از ارسال هرگونه سیگنال اشتباه خودداری کند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۰:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: بازار سهام از روز شنبه میتواند دوباره به تاسی از گزارش بنیادی شرکت ها سیگنال های مثبتی را دریافت و شرایط را برای پیشروی شاخص فراهم کند. در این میان البته فشار سمت عرضه میتواند بازار را به تعادل بکشاند.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۲۱:۳۵    
بورس فردا 1 آبان 1400 کار خود را در حالی آغاز خواهد کرد که احتمالا تحت تاثیر ده خبر مهمی که در این روز ها منتشر شده است خواهد بود. توصیه می شود قبل از معاملات فردا این ده خبر را بخوانید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۲:۴۰    
پس از حمایت واشنگتن از تایپه در برابر پکن وزارت خارجه چین اعلام کرد آنچه را که به عنوان منافع اصلی خود می داند، واگذار نمی کند.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۳:۲۴   + ۱۵ سایت دیگر  
کدهای شماره گیر، کدهایی هستند که می توانند کارهای مختلفی انجام دهند، از جمله اینکه با شماره گیری این کدها در آیفونتان IMEI دستگاهتان را شناسایی کنید و یا ببینید که سیگنال فعلی گوشی تان چقدر قوی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
چین در واکنش به اظهارات رئیس جمهوری آمریکا از دولت این کشور خواست تا پیام نادرستی به جدایی طلبان تایوان ارسال نکنند زیرا پکن در برابر این موضوع به هیچ عنوان کوتاه نخواهد آمد.
صدا نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۱:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
در بودجه 1401، افزایش 10 درصدی حقوق کارکنان دولت پیش بینی شده است. این تصمیم در کنار سایر تصمیم های مهمی که در این ماه ها باید اتخاذ شوند، سیگنال های لازم برای کاهش انتظارات تورمی را به جامعه مخابره می کنند و راه دولت را برای تعدیل کسری بودجه 1401 و کاهش تورم در این سال هموار خواهند کرد. ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۰۹:۰۳    
بورس در چهارمین هفته از مهر ماه کار خود را با رشد 35 هزار واحدی آغاز و در روز چهارشنبه با ریزش 13 هزار واحدی به پایان رساند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۰۸:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
نماینده ایالت کالیفرنیا در مجلس نمایندگان آمریکا گفت که واشنگتن سیگنال هایی در خصوص لغو تحریم ها در صورت احیای توافق هسته ای با ایران، به این کشور ارسال کرده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۰:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصادی با بیان این که دولت هنوز درباره نرخ بهره موضع نگرفته است، گفت: با توجه به این که در حوزه ارز، سیاست تثبیت قیمت دنبال می شود، تهدیدی از این سمت در بازار نداریم، بنابراین امیدواریم کاهش های اخیر شاخص برگردد.
رشد جریان معاملات ابزارهای طلایی بورس کالا در هفته جاری از تعدیل انتظارات تورمی در محدوده منفی حکایت دارد که سبب تخلیه حباب قیمتی در بازار صندوق های طلایی بورس کالا شده است.
تکانه های ارزی، سیگنال اصلی اثرگذار بر روند نوسان قیمتی معاملات گواهی سپرده سکه طلا در بازار مالی بورس کالا ظرف روزهای اخیر بود.
تیتر برتر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۲۲:۲۹    
امرو بیت کوین سقف قبلی خود را شکست و همچنان سیگنال های زیادی به بازار رمزارزها مخابره می شود اما چه سیگنال های مثبتی برای بازار وجود دارد؟
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۲۱:۱۵    
امروز مطالبی همچون سیگنال صالح آبادی به بازار ارز، سنگین ترین صفوف خرید و فروش بازار + فیلم، سودده ترین رمزارز در هفته اخیر، سفته بازان بورس در کدام بازار فعال ترند؟، زمان واریز سود شستا تغییر کرد، چند ترفند ساده برای اینکه در بورس ضرر نکنید، چرا قیمت هر سهم شستا بعد از برگزاری مجمع کاهش یافت؟ ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۷:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
سازمان فضایی چین هر نوع نشانه ای از کاوشگرهای فضایی بیگانه و حیات در منظومه شمسی را تشخیص می دهد. قرن هاست که انسان ها به دنبال نشانه ای از بیگانگان در خارج از کره زمین هستند و در چند دهه گذشته به واسطه توسعه روزافزون فناوری های فضایی تلاش برای شناسایی ردپای فضایی ها افزایش یافته است ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۵۱    
کابل برق (Power Cable) از قرار گرفتن یک یا چند رشته سیم در کنار یکدیگر ساخته می شود که از آن به جهت انتقال و هدایت جریان های الکتریکی و یا سیگنال ها استفاده می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۰:۳۳   + ۱۱ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : معامله گران انتظار دارند که امروز قیمت دلار به سوی مقاومت 27 هزار و 700 تومان قدم بردارد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۹:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور درباره موضوعات مختلف اقتصادی صحبت کرد که سیگنال های مهمی را به بازار سهام داد.