یکشنبه ۰۴ آبانساعت ۲۳:۱۳Oct 2020 25

جدیدترین‌های «گرانی»

میزان   ۵۳ دقیقه پیش    
خبرگزاری میزان- محسن زنگنه، عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با حضور در برنامه پایش شبکه یک سیما به تبیین عملکرد مجلس یازدهم پرداخت. ...
شهرآٰرا نیوز   ۱ ساعت پیش    
مدیرعامل اتحادیه دام سبک کشور: قیمت گوشت دام سبک حدود 120 هزار تومان باید در اختیار مصرف کننده قرار گیرد و علت گرانی آن حضور واسطه ها از تولید تا مصرف است. به وعده هایی که درباره اختصاص مراکز عرضه مستقیم گوشت در میادین تره و بار داده شد عمل نکردند.
رکنا   ۲ ساعت پیش    
رکنا:کمبود دام علت اصلی گرانی گوشت در این مدت بوده است.
مازند اصناف   ۳ ساعت پیش    
طی هفته های اخیر، قیمت گوشت قرمز به یکباره سر به فلک گذاشته است و نه حال مردم خوب است نه حال بازاری ها؛ گوشت هم کمیاب شده است و هم گران؛ این یعنی نه کسبه چیزی دارد که بفروشد و نه مردم قدرت شان به خرید گوشت می رسد...
خبرگزاری صدا و سیما   ۴ ساعت پیش    
افزایش قیمت گوشت در کردستان باعث شده تا توان مردم برای خرید این ماده پروتیینی کاهش یابد، مسوولان قاچاق دام، گرانی نهاده و تورم را عامل این افزایش می دانند.
باشگاه خبرنگاران: علی اصغر ملکی رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی با اشاره به اینکه قیمت گوشت روبه افزایش است، اظهار کرد: با توجه به کمبود دام ناشی از بحث قاچاق و امتناع دامداران از عرضه، بازار گوشت تعریفی ندارد. ...
گرانی آرد و بی کیفیت بودن نان موضوعی است که این روزها زیاد بین مردم شیراز نقل به نقل می شود.
عصر امروز   ۸ ساعت پیش    
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز پس از سخنرانی دوهفته پیش آقای روحانی درخصوص تحریف صلح امام حسن (ع) و القاء آن به جامعه؛ بعضی افراد خودی به دلیل اعتراض شدید به عملکرد خسارتبار 7 ساله رئیس جمهور ...
افزایش قیمت های 155 درصدی در حالی هنوز لغو نشده که به عقیده بسیاری از کارشناسان این افزایش قیمت ها در نهایت به ضرر شرکت های هواپیمایی تمام خواهد شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۰:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
احد آزادی خواه معتقد است؛ گرانی مرغ به دلیل ضعف الگوهای توزیع نهاده ها در کشور است. شیوه ای که باعث شده، بخش قابل توجهی از نهاده هایی که با ارز 4200تومانی وارد کشور شده اند، سر از بازار آزاد در بیاورند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
در این برهه که کارگران دلشان به این دفترچه ها خوش بود به بهانه اینکه به تدریج دفترچه ها از سیستم حذف شود از تعداد برگ های آن کاسته و بر مشکلات کارگران در این اوضاع گرانی بازار و روزگار مصیب بار کرونایی افزوده شد.
خبرگزاری مهر: دبیر انجمن صنفی صنایع روغن با بیان اینکه تمام کارخانجات روغن دچار مشکل هستند و در آستانه شرایط بحرانی قرار دارند،گفت: مشکل اصلی ما بحث تخصیص ارزِ قابل انتقال است. ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۸:۵۲    
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه حضرت ولی عصر(عج) کنگاور گفت: جولان گرانی و عدم نظارت بر قیمتها مردم را به سختی و دردسر انداخته است و اصلاح امور نیاز به روحیه انقلابی و مدیریت جهادی دارد.
تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۰:۳۴   + ۴۶ سایت دیگر  
سرمایه گذاران همچنان شکاف تقاضا برای طلا را پر خواهند کرد. صندوقهای ETF طلا امسال 1205 تن طلا خریده اند که سه برابر میزان سال 2019 است و انتظار می رود 1362 تن دیگر در سال 2021 خریداری کنند که بیشترین میزان خرید تاکنون خواهد بود.
گلونی   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۲۰:۵۶    
گرانی از ابتلا به ویروس کرونا جلوگیری می کند؛ پنج حرفی دردسرساز به گزارش گلونی فائزه موسوی در ستون تخته گاز نوشت: ناصرخان: آقای شریفی چه حالی داری کله صبحی جدول حل می کنی. آقای شریفی: جدول ذهن را باز می کند. ولی الان چند دقیقه ای است در ستون 5 حرفی عمودی گیر کردم. ...
صبحانه انلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۲۰:۴۶    
رئیس اتحادیه بارفروشان میدان مرکزی میوه و تره بار گفت: وقوع سرما و کاهش کیفیت محصول علت اصلی گرانی گوجه فرنگی است.
پرسش   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۹:۲۹    
در این رای براساس نرخ روز سکه تعداد اقساط تعیین شده به عبارتی پرداخت مهریه به صورت قسط ریالی خواهد بود و هر قسط بیش از 500 هزارتومان پرداختی در هر ماه نخواهد بود و در صورت افزایش نرخ سکه در ازای هر 500 هزار تومان یک ماه به تعداد اقساط اضافه می شود.
فلزات آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۷:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
قائم مقام دبیرکل خانه صنعت گفت: وزارت صمت باید به این موضوع پاسخ دهد که با گرانی ورق فولاد تکلیف صنعت خودرو و سایر صنایع و ساختمان سازی چه می شود و گرانی ها چه مسائلی را به صنایع پایین دستی تحمیل می کند.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۷:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز - آمار گرانی ها در هفت ماهه امسال در قالب گزارش متولی آن یعنی مرکز آمار ایران در حالی رکورددار 40 دهه اخیر معرفی می شود که متهم اصلی در نگاه نخست دولت است؛ در حالی که وزیر سابق راه و شهرسازی، تورم و افسارگسیختگی قیمت ها را نتیجه تحریم ها ...
مازند اصناف   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۷:۱۷    
قیمت گوشت قرمز این روزها افزایش 10 تا 15 هزار تومانی پیدا کرده است؛ برخی ها افزایش قاچاق دام زنده را علت اصلی افزایش قیمت گوشت می دانند و این درحالی است که مسئولان امر معتقدند دام زیاد است و افزایش قاچاق ربطی به بالارفتن قیمت گوشت ندارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۶:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها-رانندگان تاکسی های اینترنتی در شهر ارومیه معتقد هستند که باید کرایه تاکسی ها با توجه به این همه گرانی و تورم، افزایش یافته و مالیات ها نیز کاهش یابد و به واقع فکری اساسی به حال آنان شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۶:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- گروهی از دامداران شهرستان کلات با مراجعه به اداره جهاد کشاورزی این شهرستان توجه به تنگناهای ناشی از کمبود و گرانی نهاده های دامی به ویژه جو برای دامپروری را خواستار شدند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۶:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دلیل گرانی ها و مشکلات معیشتی جامعه، تصمیماتی است که ما در مجلس گرفتیم، گفت: دلیل اینکه پول به محرومین داده نمی شود این است که ما در مجلس پولی برای محرومین در نظر نگرفتیم ...
برترین ها / آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۳۴   + ۵۹ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: رئیس اتحادیه فروشندگان گوشت گوسفندی گفت: هر کیلوگرم گوشت شقه به قیمت 125 تا 130 هزار تومان به دست فروشگاه می رسد که آنها نیز می توانند با 10 درصد سود خرده فروشی این محصول را به فروش برسانند. ...
اقتصاد آنلاین / کاماپرس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۱۶   + ۲۷ سایت دیگر  
ناصر نبی پور گفت: هم اکنون تخم مرغ 2 برابر قیمت درب مرغداری به دست مصرف کننده می رسد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۱۰   + ۱۰۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان غذا و دارو دلیل اصلی کمبود انسولین قلمی در کشور را تحریم های آمریکا و در درجه بعدی عمل نکردن یک شرکت به تعهدات خود در تولید این دارو در کشور عنوان کرد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۰۴    
حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان لرستان با اشاره به گرانی های بی سابقه برخی کالاها در استان، نظارت بیشتر بر بازار و رفع مشکلات معیشتی مردم را ضروری دانست و گفت: گرانی های بی سابقه ای که در قیمت برخی کالاها وجود دارد موجب شده خدمات کم نظیر نظام جمهوری اسلامی کمرنگ جلوه داده شود.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
وضعیت سیاسی، اجتماعی و اقتصادی ایران بیشتر از همیشه نگران کننده شده است و فقر تا مرحله ای پیش رفته که ممکن است امنیت را تهدید کند. اینها نکاتی است که عباس آخوندی ...
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۵۴    
کامیوندار خودش متاثر از گرانی است و نه عامل آن.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۳۷    
رئیس اتاق اصناف شهرستان شهریار با اشاره به فعالیت 25 هزار واحد صنفی فعال تحت نظر اتاق اصناف در شهرستان شهریار و وجود 5 هزار واحد فاقد مجوز کسب، گفت: متأسفانه برخی اصناف و کسبه را مسبب افزایش قیمت اجناس می دانند اما بایستی علت را در کارخانجات و مراکز تولیدی جستجو کرد.
گلستان 24   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
تقاضای بازارهای جهانی برای غلات همچنان روند صعودی دارد. در هفته گذشته قیمت دو محصول مهم یعنی گندم و ذرت افزایش زیادی داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۱۱    
استاندار در کارگروه تنظیم بازار خراسان شمالی گفت: تامین نهاده از دو ماه قبل صورت گرفته است و اکنون نباید بدلیل گرانی نهاده ها با کمبود مرغ در بازار مواجه باشیم.
رشت 20   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
گرانی اقلام اساسی ارتباطی به کمبود کالا ندارد افزایش قیمت گوجه فرنگی مقطعی است/ کمبودی در عرضه میوه نداریم قطعه بندی مرغ راهی برای گران فروشی/کمبودی در عرضه مرغ نداریم نوسان قیمت گوشت در مغازه ها ارتباطی به گران فروشی ندارد آینده تولید تخم مرغ در معرض خطر است
شهرخوان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس استیضاح رئیس جمهور را حق قانونی و مسلم نمایندگان مجلس دانست و گفت: در این زمینه تردیدی وجود ندارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
بجنورد-استاندار خراسان شمالی کمبود مرغ در استان را به علت ضعف مدیریت دانست و گفت: نهاده های دولتی در اختیار مرغداران استان قرار می گیرد اما بخشی از محصول به استان های دیگر ارسال می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه میوه و تره بار همدان گفت: سرمازدگی عامل گرانی گوجه فرنگی در همدان شده است.
نماینده   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۱۹    
نماینده مردم شادگان گفت: در شرایط گرانی ارز اگر از ظرفیت تولیدکنندگان و صادرکنندگان به خوبی حمایت کنیم، می توانیم اقتصاد را رونق ببخشیم.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۱۶   + ۱۸ سایت دیگر  
در حالی وزارت راه و شهرسازی همچنان با هدف کنترل قیمت ها از انتشار گزارش تحولات بازار مسکن خودداری می کند که طی 23 ماه اخیر قیمت مسکن 181 درصد افزایش یافته است.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
مرغ که همواره در نبود گوشت قرمز زینت بخش سفره ها بود، اکنون در بازار گرانی به سر می برد و گویا این خوراکی هم در حال پرکشیدن از سفره هاست و در تلاش برای یافتن سرنخ گرانی به کمبود نهاده می رسیم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۵۴   + ۱۵ سایت دیگر  
یزد نماینده ولی فقیه در استان یزد با انتقاد از ربط دادن تمام گرانی های محصولات خوراکی به نهاده های دامی گفت: کشور ظرفیت خودکفایی در خوراک دام را دارد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۵۲    
کشاورز، دبیر انجمن واردکنندگان برنج از محصول وارداتی سال گذشته که هنوز در گمرک مانده است، خبر داد و گفت: این سیاست تهدید و گرانی را برای کشور به ارمغان می آورد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- در ادامه سریال افزایش قیمت ها در بازار بیرجند آنچه این روزها بیشتر مشهود است روند صعودی قیمت در بازار حبوبات است آن طور که هر هفته روند افزایشی داشته است.
سرزمین ارتباطات   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۴۱   + ۳۴ سایت دیگر  
رهبر انقلاب اسلامی در شرایط مختلف کشور و در مواقع لازم، برای مسئولین اولویت های کشور و مردم را مشخص می کنند. ایشان به تازگی در سخنرانی تلویزیونی به مناسبت عید قربان (99/5/10) فرمودند: کشور از لحاظ معیشت عمومی دچار مشکل است؛ واقعاً معیشت خانوارها دچار مشکل جدّی است و مردم مشکل دارند ...
صراط نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۳۷   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه بارفروشان میدان مرکزی میوه و تره بار گفت: وقوع سرما و کاهش کیفیت محصول علت اصلی گرانی گوجه فرنگی است.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران گفت: افزایش قیمت ها علل و دلایل متعددی دارد، واقعیت این است که ما امروز شاهد گرانی هستیم که متاثر از فضای داخلی و خارجی است.
نبض بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
گوشت ، 20 درصد گران شد علت این افزایش قیمت چیست/ چه کسی پاسخگو خواهد بود؟
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۲۵    
مشهد حدود یک ماه است که روغن نباتی و مایع در بازار مشهد با کمبود و گرانی مواجه است اما به رغم وعده های مسئولان، هنوز معلوم نیست چه زمانی گره های کور توزیع و نظارت باز خواهد شد.