پنجشنبه ۱۸ خردادساعت ۲۱:۲۸Jun 2023 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «گرانی»

قیمت مصوب شکر و شیر اعلام می شود. معاون استاندار لرستان با بیان اینکه قیمت مصوب شکر در طی روزهای آینده اعلام خواهد شد، گفت: قیمت هر کیلو شیر نیز 15 هزار تومان مصوب شده است
ایسنا   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران نماینده بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی در مورد کمبود و افزایش قیمت دارو در کشور گفت: کمبود و گرانی داروها از موضوعات جدی دولت و مجلس است، سعی می کنیم برخی کوتاهی ها در بخش بهداشت و درمان جبران شود و طبق قانون جلوی افزایش قیمت دارو گرفته خواهد شد.
بیتوته   ۸ ساعت پیش    
دبیر اتحادیه کارخانجات شیر در استان خراسان رضوی گفت: در سال های گذشته قیمت شیر و لبنیات همزمان افزایش پیدا می کرد، اما در دو سال گذشته برای قیمت گذاری در وزارت جهاد تصمیم گیری می شود ...
نی نی بان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۰۹:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
فکر نمی کنیم کسی باشد که خرید کردن را دوست نداشته باشد. اصلا این واژه خرید درمانی بهترین اصطلاح برای تبدیل حال بد به حال خوب است. اما این روزها که گرانی بازار باعث شده که خیلی ها میلی به خرید نداشته باشند یا حتی توانایی مالی خرید لباس جدید نداشته باشند. نگران نباشید ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۰۹:۰۵    
دولت درحالی از افزایش مبلغ یارانه در صورت استفاده از کالابرگ الکترونیکی خبر می دهد که به گفته کارشناسان مردم به دلیل نیاز به پول نقد خیلی راغب به آن نیستند و رقم 80 هزارتومان نیز دردی را دوا نمی کند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۰۸:۴۱    
گرانی بی رویه بازار مرغ این روزها در بسیاری از استان ها از جمله در استان کهگیلویه و بویراحمد از یاسوج تا چُرام، از لیکک تا سی سخت، از دوگنبدان تا دهدشت، از لنده تا باشت، از سوق تا سپیدار و ... باعث شده تا شهروندان دل پری از بی توجهی به مشکلات اقتصادی کشور از سوی مسئولان مربوط داشته باشند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۰۸:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
ارزانی نان از سویی و گرانی نهاده های دامی در خراسان جنوبی از سوی دیگر سبب شده تا اغلب افراد رو به خرید نان بیش از نیاز خویش آورده و نان های اضافی را به عنوان ضایعات نان به دامداری ها بفروشند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۰۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد - شکیبا خیرخواهان : در حالی که بهای ارز در بازار آزاد به دلیل انتشار اخبار سیاسی مثبت در حال کاهش است، بررسی معاملات محصولات فولادی از رشد آرام اما پیوسته قیمت ها در این بازار خبر می دهد. به نظر می رسد اعمال محدودیت مصرف برق برای این صنعت در فصل تابستان اصلی ترین دلیل رشد قیمتی است.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۲۳:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
روزنامه اطلاعات نوشت: ️چرا ایرانی نباید ارزان و باکیفیت زندگی کند و اعلی بخورد وبپوشد و سوار شود و تفریح و شادی کند و لذت ببرد؟ چرا اینها مخصوص عده ای خاص است و برای آنها همیشه همه چیز هست وبرای مردم عادی همواره شرایط حساس کنونی است و باید تا آینده ای نامشخص فقط تحمل کنند؟ ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۲۲:۵۲   + ۱۹ سایت دیگر  
چرا ایرانی نباید ارزان و باکیفیت زندگی کند و اعلی بخورد وبپوشد و سوارشود و تفریح و شادی کند ولذت ببرد؟چرا اینها مخصوص عده ای خاص است و برای آنها همیشه همه چیز هست و برای مردم عادی همواره شرایط حساس کنونی است و باید تا آینده ای نامشخص فقط تحمل کنند؟
برترین ها / افکار نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۲۱:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه صنایع کنسرو ایران: قیمت ماهی تُن که مهمترین ماده اولیه تولید کنسرو ماهی است از اواخر سال گذشته تاکنون بیش از دو برابر افزایش یافته است.
پرسش   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۲۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
این کشفیات در حوزه دارو در حالی است که بیماران در کشور به واسطه کمبود و گرانی دارو با مشکلات بسیاری روبرو شده اند بطوریکه معضل کمبود دارو و تجهیزات پزشکی در کشور بارها در ماه های گذشته خبرساز بوده است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: دو شرکت کاشی پارس و داروسازی سبحان انگولوژی هم از گرانی محصولات به دلیل افزایش دلار و تورم خبر دادند.
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۷:۲۶    
سیاهکلی گفت: عرضه خودرو در بورس علت اصلی افزایش قیمت ها بوده است و متاسفانه با این وجود، اصل مشکل توسط مسئولان شناسایی نشد و راهکارهایی ارائه دادند که موجب افزایش بیشتر قیمت و نارضایتی مردم بود. این یعنی مسئولان بر اساس همان فهم اشتباهی که از ماجرا داشتند عمل کردند.
خبر روز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۷:۲۵    
تورم افسارگسیخته که نتیجه عوامل مختلفی است باعث شده که هر روز کشور با تورم غذایی روبه رو شود و بدتر از آن گرانی اقلام خوراکی سبد خانوار است که توان تاب آوری خانواده را ربوده است.
تبعات روانی اجتماعی گسترش فقر در کشور می تواند آسیب های بسیار جدی به اقشار مختلف جامعه وارد کند. گرانی ها سبب ایجاد شکاف بین اعضای خانواده نیز شده است. تبعات روانی اجتماعی گسترش فقر تبعات روانی اجتماعی گسترش فقر در کشور چیست؟ ...
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۶:۱۶   + ۱۳ سایت دیگر  
دبیر انجمن صنایع کنسرو ایران اعلام کرد که قیمت درخواستی برای عرضه رب گوجه بسته بندی 800 گرمی حدود 70 هزار تومان است .
شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۵:۳۹    
بحث افزایش چند برابری قیمت لوازم خانگی در دو مقطع قابل بررسی است؛ یکی از سال 1397 که شاهد ممنوعیت واردات لوازم خانگی بودیم و دیگری از سال 1400 که حکم رهبری در مورد ممنوعیت واردات لوازم خانگی برند های کره ای عملیاتی شد ...
سلامت نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۲:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
یکی از بزرگترین دلایل گرانی کالاها و خدمات اساسی درکشور و وضعیت معیشتی مردم،نوع نگاه دولترحاکمیت به حقوق اساسی مردم است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۱:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
بیرجند- بافت فرش در خراسان جنوبی از مهم ترین و اصیل ترین هنرهای دست هنرمندان خوش ذوقی بوده که گرفتار در مشکلات مختلف از جمله گرانی مواد اولیه، مشکلات صادراتی و پوشش بیمه ای قرار گرفته است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۱:۳۳    
پلیس کنیا برای متفرق کردن حدود هزار نفر از معترضان که برای ارائه طوماری علیه این لایحه به مقابل پارلمان آمده بودند، گاز اشک آور پرتاب و برخی از آن ها را به شدت مجروح و برخی دیگر را دستگیر کرد.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
محمدرضا ثقفی، کاریکاتوری درباره گرانی مرغ در روزنامه هم میهن منتشر کرده.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۰:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
کاربران خبرگزاری فارس با ثبت پویشی در سامانه فارس من ضمن گلایه از گرانی لاستیک ماشین، از مسئولان خواسته اند مشکلات مربوط به تولید و توزیع لاستیک رفع شود و این کالا با قیمت مصوب در اختیار مصرف کننده قرار گیرد.
تهران نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۰۸:۱۴    
30 درصد گرانی میوه مرتبط با میدان مرکزی میوه و تره بار استان تهران است، چراکه در میدان با رخداد ناخالص فروشی قیمت نیز بالاتر می رود.
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۲۳:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
شاوردیان، عضو هیات رئیسه کمیسیون عمران مجلس گفت: در 20 سال اخیر اجاره مسکن براساس گزارشها بیش از 5 هزار درصد رشد داشته است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، به نقل از خانه ملت ...
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۲۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
تورم افسارگسیخته که نتیجه عوامل مختلفی است باعث شده که هر روز کشور با تورم غذایی روبه رو شود و بدتر از آن گرانی اقلام خوراکی سبد خانوار است که توان تاب آوری خانواده را ربوده است.
جهت پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
نتایج یک نظرسنجی صورت گرفته نشان می دهد که بیشتر شهروندان اروپایی از وضعیت معیشتی و مدیریت دولت هایشان در مواجهه با تورم و گرانی مواد غذایی ناراضی هستند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۹:۳۲   + ۲۶ سایت دیگر  
این نرخ گذاری ها به طور طبیعی باید همراه با ضمانت اجرا و تهدید و ارعاب و مجازات باشد و گروه های نظارتی متعدد نیز بر آن نظارت کنند و طبیعی است که لفت و لیس های فراوان در اجرای این دو مرحله رخ می دهد و در نهایت هم جز دردسر و گرانی چیز دیگری نصیب مردم نمی شود و شاید بتوان گفت که همه اینها نوعی بازی و ...
خرداد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۸:۰۶   + ۱۵ سایت دیگر  
تسنیم نوشت: مدیرکل دفتر امور مجریان آزادراه ها گفت که نرخ عوارض آزاد راه های کشور از ابتدای خرداد ماه 25 درصد افزایش یافته که به مرور به آزاد راه های کشور ابلاغ می شود. محمود ملازینل گفت: افزایش نرخ عوارض به صورت مرحله ای در حال انجام است و به مرور به آزاد راه های کشور ابلاغ می شود. ...
صراط نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۷:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
یک عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: کنترل قیمت مسکن و چاره اندیشی برای رشد صعودی آن ضرورتی غیر قابل اغماض است.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۴:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
با نگاهی به اتفاقات اخیر حول و حوش گرانی قیمت ارز در کشورمان به یک حقیقت در رابطه با جانشین سرمربی استقلال پی می بریم.
مدیرکل دفتر امور مجریان آزادراه ها: نرخ عوارض آزاد راه های کشور از ابتدای خرداد ماه 25 درصد افزایش یافته که به مرور به آزاد راه های کشور ابلاغ می شود.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۳:۵۵    
از نیمه دوم سال گذشته، شاهد رشد افسارگسیخته نرخ مسکن هستیم و این موضوع باعث شده در شهری مانند تهران خرید خانه تبدیل به آرزو شود، البته شهرهای دیگر وضعیت بهتری ندارند و گرانی و رشد افسارگسیخته نرخ مسکن در همه جای کشور نفوذ کرده است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۲:۵۵    
در ورشو جمعیت عظیمی در یک راهپیمایی ضد دولتی شرکت کرده و خواستار پایان دادن به گرانی تقلب و دروغ دولتمردان شدند. این راهپیمایی از سال 1989 به یکی از بزرگترین راهپیمایی ها در لهستان تبدیل شده است.
برترین ها / صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۲۱:۵۳   + ۲۶ سایت دیگر  
در حال حاضر که بازار مسکن مقداری به آرامش رسیده، شرایط برای ساماندهی مشاوران املاک فراهم شده است؛ زیرا خطر بالقوه برخی دفاتر که در اقدامات همسو به بازار مسکن جهت می دهند همچنان وجود دارد.
دختران قهرمان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۱:۰۰    
اگر درباره گرانی و تاثیر شرایط بد اقتصاد ایران بر ورزش شنیده اید، این گزارش چیزی فراتر از شنیدن است. این یک گزارش ترسناک ورزشی است.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۰:۳۶   + ۱۸ سایت دیگر  
یک کارشناس صنعت لوازم خانگی با بیان اینکه با افزایش تورم و قیمت مواد اولیه تولید و ادامه تحریم، لوازم خانگی با وجود گرانی بازهم به سمت افزایش قیمت می رود، گفت: قیمت ماشین لباسشویی برند های معتبر ایرانی و خارجی موجود در بازار کشور، به دلیل ممنوعیت واردات طی چهار سال 5 تا 7 برابر شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۰۱:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
34 سال از رحلت امام خمینی(ره) گذشته است. این سال ها نه خیلی دور است نه خیلی نزدیک. در میان اجتماع مردم رفتیم با آن ها هم کلام شدیم تا دلیل حضورشان را با وجود این همه گرانی و دغدغه های معیشتی و فرهنگی بپرسیم. شما فقط بخش کوچکی از مصاحبه ها را در این گزارش می خوانید.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۰۰:۰۷    
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: مسائلی مرتبط با نقدینگی و تورم باعث شده که امروزه باعث ایجاد مشکلات اقتصادی در کشور شود و برای رفع این مشکل باید کارشناسان اقتصادی به دولت کمک کنند تا بتوانند این موضوع را به خوبی مدیریت کنند.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۷:۱۷   + ۱۶ سایت دیگر  
نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری گفت: این طبقه بندی دهک ها غلط است، اگر می خواهید قیمت ها کنترل شود باید طبقات مختلف مردم، در همه اقشار به نحوی یارانه اقلام در اختیارشان قرار بگیرد.
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۲۰:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
بررسی ها نشان می دهد مصرف گوشت قرمز و شیر در دهه 90 به ترتیب 41 و 46.8 درصد کاهش داشته است.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۳:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: دولت و در کل نظام تصمیم گیری در موقعیت ویژه ای قرار دارند. در واقع اینکه اقتصاد در ایران به معنای واقعی کلمه شلخته است و به همین دلیل مردم با گرانی هایی به قاعده بی سابقه دست و پنجه نرم می کنند ...
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۰:۳۳    
امروز نشست شورای حکام برگزار می شود و معامله گران چشم انتظار نتایج این نشست هستند که به بازارهای مالی مسیر می دهد. قیمت طلا و سکه نیز با توجه به استراتژی معامله گرانی که فعلا در لاک احتیاطی فرو رفته اند از روند این اخبار سیاسی خط می گیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۰۹:۴۰    
صد ها نفر از اعضای اتحادیه ها در شهر دارالبیضاء مغرب با وجود ممنوعیت تظاهرات در اعتراض به گرانی شدید اجناس و بالا بودن هزینه های زندگی در این کشور و بی تفاوتی دولت تظاهرات کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۰۹:۰۶    
شهروند خبرنگاران ما با ارسال پیام هایی از گرانی اجاره بهای منازل مسکونی گلایه کردند.
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۰۹:۴۳   + ۱۳ سایت دیگر  
پس از سفر سلطان عمان و آزادی یک شهروند دانمارکی و دو شهروند اتریشی در ایران، روند قیمت طلا و سکه در بازار کاهش داشت.
برترین ها / اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۸:۱۴   + ۱۷ سایت دیگر  
مهراب قاسم خانی، نویسنده، بازیگر و طنزپرداز به افزایش چشمگیر اجاره بهای مسکن واکنش نشان داد.
برترین ها / بیتوته   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۱:۵۶   + ۱۵ سایت دیگر  
وقتی هر کیلو گوشت مثلاً قریب 400 هزار تومان قیمت دارد، به صرفه نیست که برای پوشش سوسیس به دست آمده از آن به جای پلاستیک از روده ای استفاده کنیم که هر کیلو 2 میلیون تومان قیمت دارد و چند برابر خود محصول سوسیس ارزش دارد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۲:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین مطیعی با اشاره به مسئله بحران آب در استان سمنان اظهار کرد: مردم شهرهای مختلف استان این روزها حتی برای تامین آب شرب [و نه صنعت و کشاورزی] با مشکلات فراوانی مواجه هستند.