یکشنبه ۲۶ فروردینساعت ۰۲:۴۱Apr 2024 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس اتاق بازرگانی»

رئیس اتاق بازرگانی استان قزوین گفت: حضور پررنگ در نمایشگاه ایران اکسپو، راه اندازی دفتر اتاق در اربیل عراق و پذیرش هیئت تجاری از ارض روم ترکیه از مهمترین اولویت های اتاق بازرگانی در ماه های آینده است. ...
خبرگزاری برنا   ۱۰ ساعت پیش    
رئیس اتاق بازرگانی استان قزوین گفت: حضور پر رنگ در نمایشگاه ایران اکسپو، راه اندازی دفتر اتاق در اربیل عراق و پذیرش هیئت تجاری از ارض روم ترکیه از مهمترین اولویت های اتاق بازرگانی در ماههای آینده است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۱:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس اتاق بازرگانی خراسان رضوی گفت: روشی که برای تعیین افزایش نرخ حمل ونقل کالاها گذاشته شده، به خصوص در ارتباط با کالاهایی که تولید داخل و از کارخانه ها هستند، ناکارآمد است.
صبح قزوین   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۰:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی قزوین گفت: باتوجه به اینکه 50 درصد صادرات استان قزوین به کشور عراق است و 80 درصد این صادرات از طریق اقلیم کردستان انجام می شود نیز درصدد هستیم تا دفتر تجاری را در اربیل عراق راه اندازی کنیم که به روند کارها و روابط تجاری کمک کند.
نقدینه   ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۱۰:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدنیه ، محمد حسین روشنک؛ رئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و تاجیکستان در گفتگو با خبرنگار ایبنا درباره عملکرد بانک مرکزی در سال 1402 گفت: در حوزه پولی و بانکی شخصی بهتر از فرزین در اقتصاد وجود ندارد و به واقع عملکرد او طی یک سال گذشته در عرصه بانکی قابل تحسین است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۳:۵۵   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی فارس گفت: بر اساس آمار میزان صادرات استان فارس در سال گذشته بیش از دو و چهار دهم میلیون دلار بوده است که از این میزان سهم شرکت های دانش بنیان استان بسیار ارزشمند و شایسته است.
نائب رئیس اتاق بازرگانی البرز مطرح کرد: نائب رئیس اتاق بازرگانی البرز بر اهمیت تقویت سرمایه گذاری در پروژه های تولیدی مرتبط به بخش خصوصی به منظور عمل به شعار سال و تحقق جهش تولید با مشارکت مردم در سال جاری تاکید کرد. ...
یزد فردا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۸:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
یزدفردا: رئیس اتاق بازرگانی یزد گفت: طبق تصویب نامه هیئت وزیران در میزان عوارض صادراتی برخی از تعرفه ها بازنگری صورت گرفته و موارد تعدیل شده است. بر این اساس یکی از دستاوردهای شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی استان یزد محقق شده است.
رئیس اتاق بازرگانی البرز: رئیس اتاق بازرگانی البرز در مراسم ضیافت افطار و دیدار نوروزی فعالان اقتصادی بخش خصوصی البرز با مدیران و مسئولان ملی و استانی گفت: به کارگیری تمهیدات لازم از سوی دولت در سال جاری برای کنترل نرخ ارز به منظور جلوگیری از تاثیر آن بر افزایش شیب تورم تولید ضرورت دارد. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۲۲:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی استان کرمان با اشاره به تجدیدناپذیر بودن منابع استان به ویژه معادن گفت: باید ریل اقتصاد استان تعویض شود تا اگر روزی منابع معدنی و محصولات کشاورزی بسیار کم بود، بتوان با تولید محصولات حاصل از تکنولوژی استان را اداره کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۹:۱۴   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، مهدی طغیانی در توضیح جلسه امروز کمیسیون اقتصادی گفت: در این جلسه گزارش تحقیق و تفحص از شستا و اتاق بازرگانی با حضور قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت، رئیس اتاق بازرگانی و همچنین معاون اقتصادی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیرعامل شستا در کمیسیون اقتصادی مورد بررسی قرار گرفت. ...
اقتصاد آنلاین / شفقنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۹:۰۳   + ۲۰ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس گفت که در جلسه امروز این کمیسیون گزارش تحقیق و تفحص از شستا و اتاق بازرگانی تصویب شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۷:۵۴    
استاندار کردستان در دیدار با رئیس اتاق بازرگانی حلبچه بر تسهیل و فراهم کردن زمینه مناسب برای سرمایه گذاری در بین دو استان تاکید کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۶:۰۶    
رئیس اتاق بازرگانی کرمان با اشاره به تجدیدناپذیر بودن منابع استان به ویژه معادن گفت: باید ریل اقتصاد استان تعویض شود تا اگر روزی منابع معدنی و محصولات کشاورزی بسیار کم بود، بتوان با تولید محصولات حاصل از تکنولوژی استان را اداره کرد.
منجیل خبر   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۵:۳۹    
رشت – ایرنا – رئیس اتاق بازرگانی گیلان و عضو اتاق ایران گفت: در شرایط کنونی هیچ توجیه منطقی و کارشناسی برای افزایش قیمت دلار وجود ندارد، و این نوسانات موقتی است و نباید فریب دلالان را خورد. این پست 42 بار بازدید شده
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۵:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان رئیس اتاق بازرگانی حلبچه اقلیم کردستان عراق با اشاره به همکاری و کمک های ایران و به ویژه مردم کردستان در دوران جنگ به عراق و حلبچه، افزود ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۲:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- عضو اتاق بازرگانی حلبچه اقلیم کردستان عراق گفت: سرمایه گذاری بین استان حلبچه اقلیم کردستان عراق و کردستان ایران در راستای پیشرفت دو طرف، توسعه یابد.
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۰:۲۶   + ۴۱ سایت دیگر  
رییس اتاق بازرگانی ایران و افغانستان گفت: واقعیت اینکه افغانستان امکانات آزمایشگاهی مناسبی ندارد و این مشکل نه تنها در دولت سرپرستی طالبان بلکه در دولت جمهوریت هم وجود داشت.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۰۹:۲۲   + ۱۹ سایت دیگر  
قیمت طلا علاوه بر نرخ ارز از نرخ جهانی آن تاثیر می گیرد و تغییرات نرخ جهانی بر قیمت داخل اثر می گذارد. به گزارش ایبنا، یحیی آل اسحاق، رئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و عراق با اشاره به این موضوع که دلایل مختلفی برای افزایش نرخ ارز وجود دارد تاکید کرد ...
نماینده   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۲:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس در هفته جاری نتایج تحقیق و تفحص از عملکرد ده ساله اتاق بازرگانی صنایع،معادن و کشاورزی ایران را با حضور وزیر صمت و رئیس اتاق بازرگانی بررسی می کنند.
محمود نجفی عرب، رئیس اتاق بازرگانی تهران با توجه به تنش های اخیر در منطقه خاورمیانه در یادداشتی نوشت که متأسفانه وضعیت پیچیده خاورمیانه با رفتارهای دیوانه وار رژیم صهیونیستی هرلحظه وخیم تر می شود. لینک کوتاه: https://news.tccim.ir/?77688
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۱۴:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی خراسان رضوی گفت: پاسخگویی و شفاف بودن عملکرد بخش دولتی و سیاست گذاران در حوزه اقتصاد، مهم ترین پیش نیاز مشارکت مردم (به معنای عام) در اقتصاد و تولید است
اقتصاد آنلاین / نقدینه   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۰۳:۱۷   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی گیلان و عضو اتاق ایران گفت: در شرایط کنونی هیچ توجیه منطقی و کارشناسی برای افزایش قیمت دلار وجود ندارد، و این نوسانات موقتی است و نباید فریب دلالان را خورد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۱۰:۳۹    
تبریز- رئیس اتاق بازرگانی تبریز با اشاره به اهمیت تولید ثروت در کشور گفت: تولید ثروت باید مهمترین رویکرد برنامه های توسعه باشد.
پنجمین جلسه شورای سیاست گذاری ACD با حضور محمدجعفر فوده نایب رئیس اتاق بازرگانی و علی صفر نورالله عضو هیات رئیسه و خزانه دار اتاق، برخی مدیران اتاق و اعضای شورای سیاست گذاری برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۳:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه توسعه تجارت خارجی در این استان حائز اهمیت است، عنوان کرد: باید تلاش کنیم تا دفتر وزارت امور خارجه در استان راه اندازی شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۱۲ - ۱۱:۴۸    
رئیس اتاق بازرگانی تهران با بیان این که اعضای اتاق بازرگانی حتما نسبت به آنچه که به مصلحت کشور است، پیگیر خواهند بود، گفت: دلیل طرح تغییر قانون اتاق بازرگانی وجود اختلافات بین اتاق ایران و برخی از اتاق های شهرستان ها است.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۲ - ۰۹:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
نائب رئیس اتاق بازرگانی ایران و هند گفت: هند به دلیل ارتباطاتی که با امریکا و اروپا دارد در تجارت با ایران محافظه کارانه رفتار می کند به همین دلیل در یک دهه اخیر و در پی تشدید تحریم ها روابط تجاری ایران و هند کاهش پیدا کرد،
امیر کشانی رئیس اتاق بازرگانی اصفهان، محمدجعفر فوده نایب رئیس و محمدرضا گل احمد عضو هیات نمایندگان و رئیس شورای بین الملل اتاق بازرگانی با شکیب آوداگیج رئیس اتاق بازرگانی استانبول ترکیه و برخی فعالان اقتصادی این شهر در راستای گسترش همکاری ها، به گفتگو پرداختند.
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۱۶:۱۵    
به گزارش روابط عمومی استانداری کرمانشاه؛ در این جلسه که عضو هیات رئیسه اتاق بازرگانی ایران و قائم مقام دبیر شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی، مدیرکل صمت و نائب رئیس اتاق بازرگانی استان نیز حضور داشتند ...
رئیس و نایب رئیس اتاق بازرگانی اصفهان با سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در استانبول ترکیه به منظور گسترش همکاری ها و تعاملات دیدار و گفتگو کردند.
نایب رئیس اتاق بازرگانی تهران، با آگاهانه و هوشمندانه خواندن شعار سال 1403 نسبت به قابل سنجش و ارزیابی کردن این شعار برای تبدیل آن به عمل تاکید کرد و از الزامات تحقق آن مانند تامین منابع مالی مکفی، جنبش نرم افزاری و دیپلماسی اقتصادی فعال گفت ...
امیر کشانی رئیس اتاق بازرگانی اصفهان و سلامی ازپویراز (SELAMI OZPOYRAZ) رئیس مجمع اتاق بازرگانی ازمیر ترکیه به منظور گسترش همکاری ها با یکدیگر دیدار و گفتگو کردند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۱۳:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
شهاب جوانمردی، نایب رئیس اتاق بازرگانی تهران، با اشاره به تعدد و تنوع ابرچالش های اقتصادی در کشور، معتقد است چالش اصلی در خارج از فضای و نزول شدید سرمایه اجتماعی است که پیش نیاز هرگونه اقدام اصلاحی اقتصادی و اجتماعی است.
قم پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۱۲:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
یحیی آل اسحاق رئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و عراق در گفت وگو با مهر، درباره شعار سال با عنوان جهش تولید با مشارکت مردم اظهار کرد: شعار سال 1403 همچون 8 سال قبل در مورد اقتصاد و به ویژه در حوزه تولید و جهت گیری ها است ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۱۰:۱۶    
گرگان- رئیس اتاق بازرگانی گرگان با بیان اینکه تحقق شعار سال مستلزم تغییر نگاه ها و استفاده از حضور مردم و بخش خصوصی است، گفت: از قوای سه گانه می خواهیم قوانین را تسهیل و مشکلات را برطرف کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۰۴ - ۱۲:۵۲   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی تهران در واکنش به انتخاب شعار سال 1403 جهش تولید با مشارکت مردمی تاکید کرد برای محقق شدن آن نیاز است که بخش خصوصی تلاش کند و در مقابل دولت گره گشایی کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۱/۰۳ - ۲۱:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی استان کرمان با اشاره به نامگذاری سال 1403 توسط مقام معظم رهبری به نام "جهش تولید با مشارکت مردم" گفت: انتخاب این شعار گام بسیار مهمی در اصلاح اصول حکمرانی اقتصادی است.
ساعت24   ۱۴۰۳/۰۱/۰۳ - ۱۵:۰۷    
ساعت 24 - محمود نجفی عرب، رئیس اتاق بازرگانی تهران در صفحه اینستاگرام خود نوشت: کارآفرینی در تمام تعاریف جهانی با تعابیری مثل خلاقیت و ابتکار گره خورده است. چند دهه قبل کارآفرینی را رفتاری برآمده از عشق به وطن می دانستند ولی حالا آن تعابیر رنگ باخته است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۱/۰۳ - ۱۳:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
گرگان- رئیس اتاق بازرگانی گرگان با اشاره به اینکه در سال گذشته استهلاک سرمایه گذاری از سرمایه گذاری در تولید سبقت گرفت، گفت: متاسفانه در سال 1402 شاهد تورم 50 درصدی و سیاست های انقباضی بانک ها بودیم.
رئیس اتاق بازرگانی اصفهان نسبت مانده تسهیلات به سپرده در استان اصفهان را 65 درصد اعلام کرد و گفت: 35 درصد پولی که مردم اصفهان سپرده گذاری می کنند از استان خارج می شود که در این مسیر عزم و اتحاد نمایندگان مجلس جهت تحقق منافع استانی را می طلبد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۰۲ - ۱۷:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و عراق گفت: مردمی شدن اقتصاد، برای جهش تولید الزامی است و اگر مردمی سازی در اقتصادی ایجاد نشود، اقتصاد کشورمان با همان شرایط قبل ادامه مسیر خواهد داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۲ - ۱۲:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- در دیدار سرکنسول جمهوری اسلامی ایران با رئیس اتاق بازرگانی جده دو طرف بر لزوم توسعه روابط اقتصادی، تجاری، علمی و استفاده از ظرفیت های متنوع یکدیگر تاکید کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۰۱ - ۱۷:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی خرمشهر از استمرار فعالیت مرز تجاری شلمچه و فعالیت گمرک در بندر خرمشهر در ایام تعطیلات نوروزی خبر داد
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۸ - ۲۳:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
قاسم رضائیان، رئیس اتاق رشت در یادداشتی ضمن تأکید بر واقع گرایی و هماهنگی برای تحقق توسعه، نگاه منطقه ای و تمرکز بر واقعیت ها و آمار دقیق را از شروط رسیدن به توسعه عنوان کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، قاسم رضائیان رئیس اتاق بازرگانی گیلان در یادداشتی نوشت: ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۲۸ - ۲۰:۴۳    
محمود نجفی عرب، رئیس اتاق بازرگانی تهران، و محمد مدثر تیپو، سفیر پاکستان در ایران، طی یک دیدار و گفت وگو با تاکید بر ضرورت توسعه روابط دوجانبه دو کشور همسایه، پیشنهاداتی چون بهره برداری بیشتر از سازوکار تهاتر کالا و بررسی امکان احداث یک شهرک صنعتی مشترک برای سرمایه گذاری و تولید مشترک ارائه کردند.
تجارت امروز   ۱۴۰۲/۱۲/۲۸ - ۱۷:۵۲   + ۲۴ سایت دیگر  
با توجه به اعلام رئیس اتاق بازرگانی تهران سیاست انقباضی بانک مرکزی تمامی صنایع فعال در بخش خصوصی و همینطور صنعت دارو را با مشکل تامین سرمایه در گردش مواجه کرده و اکنون صنعت دارو مبتلا به یک بحران شده است.
موج   ۱۴۰۲/۱۲/۲۸ - ۱۳:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی استان قزوین گفت: امسال حدود 500 میلیارد تومان جریمه افزایش تعرفه مصرف انرژی شامل حال صنعتگران و تولیدکنندگان شد که مشکلات را بیشتر کرد و از مسئولان انتظار داریم در این زمینه تدبیر کنند.
صبح قزوین   ۱۴۰۲/۱۲/۲۸ - ۱۱:۰۳    
رئیس اتاق بازرگانی استان قزوین گفت: امسال قریب به 600 کارت بازرگانی توسط اتاق بازرگانی صادر شده و در مجموع 1300 کارت فعال در استان داریم که 450 کارت مختص بانوان است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۸ - ۱۰:۲۱    
جمشید بصیری طهرانی چهره ماندگار نساجی کشور با حضور در اتاق بازرگانی استان با رئیس اتاق قزوین دیدار و گفتگو کرد.