پنجشنبه ۱۴ مردادساعت ۱۶:۳۶Aug 2021 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس اتاق بازرگانی»

تحلیل بازار   ۴۶ دقیقه پیش    
بوشهر- گزدرازی رئیس اتاق بازرگانی بوشهر از حمایت اتاق بازرگانی از پایان نامه های دانشگاهیان استان بوشهر خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۴:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
تبریز- رئیس اتاق بازرگانی تبریز با تاکید بر لزوم تدابیر اساسی در حوزه تجارت برای دوران پساکرونا گفت: باید به سمت توسعه تجارت الکترونیک قدم برداشته شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۰:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مجیدرضا حریری رئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و چین در گفت و گو با رادیو و تلویزیون مرکزی چین به بررسی روابط پنج دهه ای دو کشور پرداخت و آن را رو به جلو و دارای ظرفیت های بیشتر برای توسعه توصیف کرد. از جمله گفت که اراده سیاسی برای گسترش روابط بلند مدت میان دو کشور وجود دارد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۰:۲۶    
سردار حمید دامغانی فرمانده سپاه استان سمنان با رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان دیدار و گفت و گو کرد.
بازار نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۹:۳۲    
کامبیز میرکریمی، نایب رئیس اتاق مشترک ایران و روسیه مهمان بیست و ششمین نشست اقتصادی بازارنیوز بود.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۲۳:۳۵    
رئیس اتاق بازرگانی تهران گفت: چالش هایی همچون تورم با راهکارهای علمی حل می شوند نه با راه اندازی قرارگاه (مثلاً قرارگاه مرغ) و کارهای دستوری، مرغ طی سه ماه اول سال 105 درصد گران شده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۸:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
زنجان- رئیس اتاق بازرگانی ایران و چین گفت: صادرات فرش از ایران طی سال های گذشته افت شدیدی داشته و فرش و قالیچه های دستبافتی که دارای اصالت باشند نیز می تواند در زمره محصولات صادراتی استان باشد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۶:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
زنجان- یگانه فرد، رئیس اتاق بازرگانی زنجان گفت: میز مشترک تجارت بین زنجان و چین با محوریت اتاق بازرگانی زنجان و اتاق بازرگانی ایران و چین راه اندازی می شود.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۶:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : رئیس اتاق بازرگانی ایران در ادامه دیدارهای خارجی خود با سفیر فنلاند در ایران به گفت و گو نشست و از کاهش جدی تجارت مشترک میان دو طرف در سه سال اخیر گفت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۴:۵۲   + ۳۲ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی ایران در ادامه دیدارهای خارجی خود با سفیر فنلاند در ایران به گفت و گو نشست و از کاهش جدی تجارت مشترک میان دو طرف در سه سال اخیر گفت.
پیام خاوران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی خراسان جنوبی گفت: فعال سازی دوباره 11 واحد فراوری شیر در خراسان جنوبی به حدود 50 میلیارد تومان سرمایه در گردش نیاز دارد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۲:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر به نقل از اتاق بازرگانی ایران، غلامحسین شافعی در نامه ای به محمدباقر قالیباف رئیس مجلس با اشاره به وابستگی روزافزون کسب وکارهای نوین به فضای مجازی، دریافت نظرات کارشناسان خبره برای اتخاذ تصمیمات مرتبط با فضای مجازی را خواستار شد. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۰:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
مسعود خوانساری رئیس اتاق بازرگانی تهران بعد از آغاز پاندمی کرونا در بهمن 98 و به خاطر غیرمترقبه بودن بیماری و عدم آمادگی کشور و مراکز درمانی برای مقابله با این پدیده، اتاق تهران با توجه به مسوولیت اجتماعی خود ...
شادا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۰:۴۵    
اتاق بازرگانی ، صنایع، معادن و کشاورزی در راستای پیگیری مطالبات بخش خصوصی و ارائه خدمات به اعضا و پایش مشکلات و موانع بر سر راه فعالان اقتصادی و در نهایت در قانون جایگاه اتاق بازرگانی ایران بعنوان مشاور سه قوه در جهت بهبود مستمر محیط کسب و کار (تسهیل گری،نظارت و ارزیابی) مطرح شده است ...
رییس اتاق بازرگانی ایران می گوید تا زمانی که دیدگاه های کلان اقتصادی کشور تغییر نکند، نمی توان انتظار داشت بسیاری از مشکلات ساختاری تغییر کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۳:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس اتاق بازرگانی اهواز گفت: افزایش حجم صادرات از مرزهای خوزستان به عراق، در گرو تسهیل قوانین است.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۸:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار خاورستان ،محسن احتشام رئیس اتاق بازرگانی بیرجند در شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی اظهار کرد: اقدامی که در ستاد توسعه خاوران برای تسهیل سرمایه گذاری انجام شده می تواند الگوی تحولی بسیار خوبی در حوزه رفع مشکل واحدهای تولیدی باشد. ...
در روزگاری که سیاستمداران برای نجات از شرایط پیش آمده در خوزستان به پدیده های طبیعی متوسل شده و چالش های پیش رو را با ساده انگاری به گردن طبیعت می اندازند، فقط نیاز است بازنگری در سیاست ها را انجام دهند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۱:۲۰   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی فارس بر بهره مندی از ظرفیت زندانیان برای ایجاد اشتغال و رفع مشکلات تاکید کرد و گفت: امروز مهمترین معضل کشور مشکل تولید و قیمت تمام شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
رشت- ایرنا- رئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و روسیه با اشاره به اثرات مثبت توافقات اقتصادی ایران در اوراسیا گفت: متاسفانه بدلیل تحریم ها و تکمیل نشدن برخی زیرساخت های لازم برای بهره گیری از جمله مسیرهای ریلی رشت-کاسپین و رشت-آستارا تاکنون نتوانسته ایم بهره برداری لازم را از این ظرفیت داشته باشیم.
موج   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۱:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
نشست مشترک حضوری و آنلاین فعالان اقتصادی کرمانشاه با حضور رئیس اتاق بازرگانی کرمانشاه، سنجابی دبیرکل اتاق بازرگانی مشترک ایران و عراق و ربیهاوی رایزن بازرگانی ایران در عراق به منظور بررسی راهکارهای توسعه ارتباطات اقتصادی برگزار شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۰۸:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران با اشاره به این که افراد مطرح برای کابینه اقتصادی دولت سیزدهم به اقتصاد دستوری و برنامه ریزی شده اعتقاد تام دارند، گفت: افراد مطرح برای کابینه اقتصادی دولت آقای رئیسی جهت گیری های ضد بین المللی و ضد اقتصاد جهانی دارند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۸:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
زنجان- یگانه فرد، رئیس اتاق بازرگانی زنجان با بیان اینکه صادرات صنعت نساجی در زنجان کاهش یافته است، گفت: با بهره برداری از پنج واحد تولیدی نساجی در استان برای 10 هزار نفر شغل ایجاد می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۷:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی زنجان با اشاره به فعالیت 25 واحد کاغذسازی در زنجان گفت: افزایش سهم صادرات صنایع سلولزی موجب متحول شدن تجارت خارجی زنجان می شود.
موج رسا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۱۰    
رئیس اتاق بازرگانی استان زنجان گفت: شیوع بیماری کرونا، بسته شدن مرزها و ممنوعیت صادرات از جمله مشکلات واحدهای تولیدی کاغذ و سلولزی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی استان کرمانشاه گفت: بعد از یک دهه رشد صادرات به کشور عراق، سه سال است که رشد صادرات ایران به عراق متوقف شده و ثابت مانده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۱:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس اتاق بازرگانی اهواز از افتتاح مرکز جوارکارگاهی اتاق بازرگانی اهواز خبر داد و گفت: مرکز جوارکارگاهی اتاق بازرگانی اهواز باعث هماهنگی و همگرایی میان اتاق بازرگانی و بخش فنی و حرفه ای می شود و قطعا زمینه ساز توسعه و رشد تولید خواهد بود.
برترین ها / ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۱:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
برترین ها: مقایسه نسبت المپیادی ها و رتبه های بالای کنکور به کل جمعیت کشور نشان می دهد که مهاجرت نخبگان از کشور 9-6 برابر متوسط مهاجرت است. بنا بر آماری که سالنامه مهاجرتی ایران 1400 منتشر کرده، نسبت مهاجران ایرانی به کل جمعیت 81/4درصد است. ...
برق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۲۰:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
حمیدرضا صالحی رئیس کمیسیون انرژی اتاق ایران، علیرضا کلاهی عضو هیات نمایندگان اتاق تهران و مهدی طبیب زاده رئیس اتاق بازرگانی کرمان در میزگردی به بررسی شرایط صنعت برق پرداخته اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۹:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران با بیان اینکه دولت الکترونیک به معنای واقعی در کشور اجرا نشده است، گفت: هنوز ردپای اثربخش دولت الکترونیک در اقتصاد کشور مشاهده نمی شود.
موج   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۴:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی اصفهان تصریح کرد: اگر امروز در بازار سرمایه با بحران مواجه هستیم به این دلیل است که بیشتر شرکت های حاضر در بازار سرمایه، شرکت های دولتی، عمومی و خصولتی هستند.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۴:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و چین گفت: در شرایطی که ما با آمریکا که بزرگترین اقتصاد دنیا است و بیش از 20 درصد اقتصاد دنیا را در اختیار دارد، ارتباط نداریم؛ کاملا طبیعی است که ارتباط تجاری و اقتصادی ایران با چین یک ارتباط استراتژیک محسوب شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۲:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
زنجان- یگانه فرد، رئیس اتاق بازرگانی زنجان گفت: 11 کشور در سال 1400 به عنوان اهداف صادراتی و کشورهای دارای اولویت همکاری با استان انتخاب شده است.
مشاورعالی رئیس اتاق بازرگانی اصفهان در هفتمین جلسه کمیسیون گردشگری و برند اتاق بازرگانی اصفهان ازتغییر نام این کمیسیون به کمیسیون گردشگری، صنایع دستی و فرش خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۶:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
ساری- مهاجر، رئیس اتاق بازرگانی مازندران ارتقا و کیفیت بخشی ناوگان حمل و نقل دریایی در خزر را برای صادرات کالاها ضروری دانست و گفت: اکنون صادرات کالا از این طریق دارای ریسک است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۴:۲۳    
بوشهر- گزدرازی رئیس اتاق بازرگانی بوشهر با تاکید بر لزوم حمایت جدی از تجارت خارجی بخش خصوصی گفت: هزینه حمل و نقل کالاهای صادراتی بسیار بالاست که باید تدبیر شود.
سفیر جدید کره جنوبی در تهران که هفته پیش استوارنامه خود را تقدیم رئیس جمهور کرد، در دیدار با رئیس اتاق بازرگانی تهران، عنوان کرد که تنها شرکت های کره ای صادرکننده کالا به ایران مجاز به دریافت پول خود از منابع مسدود شده ایران هستند و این حق برداشت شامل مبادلات جدید نمی شود ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۱:۳۷   + ۳۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس اتاق بازرگانی اهواز از تمدید مهلت زمان ایفای تعهدات ارزی صادرکنندگان سال 1397 خبر داد و گفت: کمیته اقدام ارزی با درخواست اتاق بازرگانی اهواز برای تمدید مهلت ایفای تعهدات ارزی صادرکنندگان سال 1397 موافقت کرده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۴:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
ساری- میران، فعال اقتصادی و نایب رئیس اتاق بازرگانی مازندران با اشاره به محدودیت در صادرات مرغ گفت: جلوی صادرات مرغ برای تنظیم بازار داخل گرفته شده است.
پانا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۴:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
کانون زنان بازرگان که با هدف حمایت و توسعه حضور بانوان در صحنه اقتصاد کشور ایجاد شده است، به مانعی بزرگ برای پس زدن و دور کردن از اقتصاد تبدیل شده است و تاسف بارتر اینکه ردپای این تفکر در اتاق بازرگانی تهران با به حداقل رسیدن مشارکت و حضور بانوان در هیات نمایندگان نیز دیده می شود. ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۱:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
تحریریه پارسینه - گروه اقتصادی : در پنج سال اخیر تورم نقطه ای به بیشترین نرخ خود رسیده است. با استناد به گزارش های رسمی، گروه کالا های خوراکی و آشامیدنی در خرداد ماه بیشترین تاثیر را از آن داشته اند، بنابراین پرسشی که مطرح می شود اینکه آیا یک ابر تورم در راه است؟ ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۰:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی بجنورد با اشاره به گلایه واحدهای تولیدی و صنعتی خراسان شمالی از قطعی بی وقفه برق صنایع، گفت: باید تأمین سوخت جایگزین واحدهای صنعتی در ایام قطعی برق صورت بگیرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۹:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی کرمان گفت: شرکت های خودروسازی استان می توانند همکاری های اقتصادی کرمان و چین را افزایش و نقش مهمی در صادرات و توسعه استان داشته باشند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۵:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
زنجان- یگانه فرد، رئیس اتاق بازرگانی زنجان بر لزوم تقویت ارتباط تجاری زنجان با ارمنستان تاکید کرد و گفت: باید ظرفیت های استان به خوبی معرفی شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۴:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/فارس در دیدار نائب رئیس اتاق بازرگانی فارس با سفیر کشور صربستان در جمهوری اسلامی، بر توسعه همکاری های اقتصادی و افزایش مرادوات تجاری دو طرف تاکید شد.
ساوالان خبر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۱:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
در جلسه دبیر اول سفارت تاجیکستان در تهران و رئیس اتاق بازرگانی اردبیل بر لزوم افزایش همکاری تجاری با کشور تاجیکستان به دلیل مشترکات فرهنگی تاکید شد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۰:۲۵   + ۱۸ سایت دیگر  
رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اهواز گفت: با همکاری مشترکی که از سوی انجمن کارخانجات تولید خوراک دام استان و سازمان جهادکشاورزی خوزستان در حال انجام است، به زودی نیاز دامهای مناطق دارای تنش آبی این استان به علوفه برطرف می شود.
اقتصاد آنلاین / الف   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۹:۳۷   + ۱۵ سایت دیگر  
هر چند موقعیت جغرافیایی و وضعیت بارندگی ایران باعث شده در تمام تحلیل های دهه های گذشته، این کشور در فهرست کشورهای کم آب طبقه بندی شود، اما به نظر می رسد این وضعیت امروز به یک بحران رسیده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۷:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- رئیس اتاق بازرگانی ، صنایع، معادن و کشاورزی استان سمنان با اشاره به سهم معادن استان در اشتغالزایی و درآمدزایی برای کشور گفت: ماشین آلات بخش معدن استان نیازمند حمایت دولت برای به روز رسانی است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۶:۴۲    
رئیس اتاق بازرگانی اصفهان گفت: دراقتصاد استان اصفهان، نرخ استهلاک از نرخ تشکیل سرمایه پیشی گرفته است که پیامد های نامطلوبی برای اقتصاد قطب اول صنعت کشور دارد.