یکشنبه ۱۴ خردادساعت ۱۸:۳۱Jun 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس اتاق بازرگانی»

تیتر برتر   ۹ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
بر اساس گزارشی که اخیراً توسط رئیس اتاق بازرگانی و صنایع آلمان و ترکیه ارائه شد، از سال 2002 تاکنون شرکت های آلمانی در ترکیه حدود 11.5 میلیارد دلار سرمایه گذاری انجام داده اند. ...
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۰۰:۰۱    
رئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و عراق با اشاره به دسترسی ایران به 6.7 میلیارد دلار از منابع صندوق بین المللی پول گفت: دیپلماسی اقتصادی کشور امیدوارکننده است.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۲۰:۵۰    
نایب رئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و روسیه گفت: ایران و روسیه با استفاده از روبل ریال و تاسیس بانک های مشترک در کنار گذاشتن دلار موفق عمل کردند.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۴:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران و پاکستان گفت: حذف دلار از تجارت دو کشور می تواند باعث رونق و تسهیل صادرات و کاهش مشکلات ارزی شود.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۳:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی اصفهان با اشاره به بیکاری 28 درصد از فارغ التحصیلان دانشگاهی در استان اصفهان بیان کرد: این در حالی است که متوسط نرخ بیکاری فارغ التحصیلان در کشور 15 درصد است.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی ایران و عمان از تجارت اقتصادی با کشور عمان انتقاد کرد و گفت: در مقایسه با کشورهای خلیج فارس رقم مبادلات با عمان عدد کوچکی است.
تهران نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۹:۴۰   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی ایران و روسیه گفت: مطابق آمارهای اعلام شده، و بر اساس توافق دو کشور سهم استفاده از پول دو کشور در مبادلات اقتصادی با حذف دلار تاکنون به 60درصد افزایش یافته است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۷:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
نشست بررسی توسعه همکاری های تجاری کرمان و ازبکستان با حضور رئیس اتاق بازرگانی کرمان، سفیر ازبکستان در ایران، رئیس اتاق بازرگانی ازبکستان و جمعی از فعالان اقتصادی دو طرف برگزار شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۰:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد: رئیس اتاق بازرگانی ایران و روسیه با اشاره به سرمایه گذاری 7/ 2 میلیارد دلاری این کشور در صنعت نفت ایران، گفت: مطابق آمارهای اعلام شده و بر اساس توافق دو کشور سهم استفاده از پول دو کشور در مبادلات اقتصادی با حذف دلار تاکنون به 60 درصد افزایش یافته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۲:۲۴    
رئیس اتاق بازرگانی ارومیه از تشکیل اتاق مشترک آذربایجان غربی و اقلیم کردستان عراق خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۲:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی گیلان با تأکید بر ظرفیت های منطقه چابکسر در حوزه گل و گیاه زینتی از توابع شهرستان رودسر در گیلان گفت: جدای از فقدان پایانه در منطقه برای تعاملات تجاری، باید نگاه گلخانه داران منطقه نسبت به حوزه فروش محصولاتشان تغییر پیدا کند.
در دیدار مدیرکل امور مالیاتی و رئیس اتاق اصناف استان با رئیس اتاق بازرگانی اصفهان، بر وجود آمار دقیق در تمام حوزه ها و حرکت کشور در مسیر شفافیت تأکید شد.
دیده بان البرز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۳:۴۳    
رئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و لهستان با بیان اینکه ظرفیت خالی صنایع، فرصتی برای گسترش تولید بدون کارخانه با تکیه بر توانمندی شرکت های دانش بنیان است، بر ضرورت توجه به شایسته سالاری و مهارت آموزی فارغ التحصیلان دانشگاهی تاکید کرد.
در نشست رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد با رئیس اتاق بازرگانی اصفهان، بر استفاده از ظرفیت های دو طرف به منظور ایجاد زمینه رشد صادرات شهرستان نجف آباد تاکید شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۰:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد - گرگان : رئیس اتاق بازرگانی گرگان در نشست با محسن زنگنه نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی که با حضور نماینده گرگان در مجلس همراه بود، با اشاره به اینکه فقر در پشت نام این استان، پنهان شده است ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۵:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
تبریز- رئیس اتاق بازرگانی تبریز گفت: بیش از پنج هزار واحد تولیدی در آذربایجان شرقی در سطح ملی و جهانی مشغول فعالیت هستند.
رئیس اتاق بازرگانی اصفهان در جلسه ای با حضور جمعی از اعضای سندیکای صنعت برق ایران شعبه اصفهان گفت: وضعیت تامین انرژی اصفهان زیبنده صنعتی ترین استان کشور نیست.
رئیس اتاق بازرگانی اصفهان در دیدار با جمعی از فعالان بخش دام، طیور، آبزیان و زنبور عسل استان گفت: برای کمک به حل مشکلات فعالان بخش کشاورزی تمام قد ایستاده ایم.
رئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و عمان گفت: مناطق آزاد و ویژه اقتصادی فرصت های خوب توسعه همکاری های کشورها محسوب می شوند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
کرج- رئیس اتاق بازرگانی البرز گفت:برای حل مسئله تامین سوخت پروازهای کارگو از فرودگاه پیام اقدام عملی صورت نمی گیرد در حالیکه مبادلات خارجی از این طریق می تواند ارزآوری مناسبی برای کشور داشته باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی استان قزوین گفت: تا پایان امسال کارت های بازرگانی از 650 مرود به هزار مورد می رسد.
بازار کار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۷:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی تبریز بر لزوم افزایش مهارت های ارتباطی جوانان برای ورود به عرصه های بین المللی تاکید کرد.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
نصر: رئیس اتاق بازرگانی تبریز در دیدار با هیئت مدیره انجمن جوانان کارآفرین آذربایجان شرقی بر لزوم افزایش مهارت های ارتباطی جوانان برای ورود به عرصه های بین المللی تاکید کرد.
ایرسا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۹:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
ایرسا- اولین جشنواره تخصصی ملی نخود با حضور رئیس اتاق بازرگانی کرمانشاه و جمعی از مسئولین و مدیران استان و فعالین بخش کشاورزی سراسر کشور به میزبانی کرمانشاه برگزار شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۰:۱۳    
دنیای اقتصاد: رئیس اتاق بازرگانی مشهد منتخبان انتخابات اتاق را موظف به شنیدن صدای دیگر کاندیداها دانست.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۰:۱۳    
دنیای اقتصاد : اعضای هیات رئیسه دوره دهم اتاق بازرگانی مشهد در دیدار با استاندار خراسان رضوی به بیان دغدغه ها و مطالبات خود از نماینده عالی دولت پرداختند ...
سالم خبر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۸:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
سالم خبر: محمود نجفی عرب با رأی اعضای هیات نمایندگان اتاق تهران، به عنوان رئیس اتاق در دور دهم هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران انتخاب شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی تبریز گفت: با توجه به روال فعلی جامعه در آینده نزدیک، دسترسی به نیروی کار ماهر و حتی ساده تبدیل به یک چالش خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۹:۵۸   + ۲۳ سایت دیگر  
با رأی اعضای هیأت نمایندگان اتاق تهران، رئیس اتاق بازرگانی تهران در دور دهم هیأت نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی انتخاب شد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۹:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
اولین نشست دوره دهم هیات نمایندگان اتاق بازرگانی با هدف انتخابات هیات رئیسه اتاق تهران برگزار شد.
اگرو فود نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۹:۰۸    
محمود نجفی عرب با 32 رای از 51 اخذ شده به مدت چهار سال ریاست اتاق بازرگانی تهران را برعهده گرفت . به گزارش پایگاه خبری صنعت غذا و کشاورزی(اگروفودنیوز)، محمود نجفی عرب با 32 رای رئیس اتاق بازرگانی تهران و صادقی نیارکی با 29 رای ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۰:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
تبریز- رئیس اتاق بازرگانی تبریز گفت: کشتی رانی ایران به بخش خصوصی واگذار شود و این خواسته اصلی بخش خصوصی تبریز از دولت است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۶:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی زنجان با اشاره اینکه کمبود نیروی متخصص کار یکی از مشکلات واحدهای تولیدی است، گفت: اتاق بازرگانی زنجان این آمادگی را دارد تا نخبگان آماده به کار را به واحدهای تولیدی معرفی کند
در دیدار اعضای هیات مدیره انجمن صنایع پلاستیک و پلیمر استان اصفهان با رئیس اتاق بازرگانی اصفهان در خصوص توانمندی ها و نیازهای این انجمن به منظور خدمت رسانی هر چه بهتر به اعضا گفتگو و تبادل نظر شد.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۰:۱۳    
رئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و سوریه از برنامه ریزی برای تجارت یک میلیارد دلاری دو کشور خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۰:۱۱    
رئیس اتاق بازرگانی گرگان گفت: گلستان در مسیر کریدور شمال و جنوب قرار گرفته است و دسترسی به بازارهای اوراسیا را دارد ولی متاسفانه پایانه صادراتی محصولات کشاورزی در استان وجود ندارد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۲۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
امیر کشانی، رئیس اتاف بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی از پانزدهمین نمایشگاه صنعت نساجی بازدید کرد .
کیهان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۲۱:۵۶   + ۴۰ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی ایران و چین گفت: وقوع ابَرتورم در اقتصاد ایران به علت داشتن ظرفیت ها و امکانات متعدد اقتصادی، منتفی است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۷:۴۸    
رئیس اتاق بازرگانی استان قزوین گفت: آموزش های تخصصی برای اعضای اتاق و تاجران و بازرگانان استان رایگان می شود
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۰:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
امیر کشانی رئیس و جمعی از اعضای هیات نمایندگان اتاق بازرگانی اصفهان با دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان و معاون ایشان دیدار و گفتگو کردند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۹:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی فارس با بیان اینکه شاهراه توسعه اقتصاد کشور در حوزه صنعت، حرکت به سمت صنایع پیشرفته و نوین و تلاش در جهت جبران عقب ماندگی هاست، گفت: این مهم باید با اولویت بندی و سرمایه گذاری دنبال شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۶:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی و صنایع ترکمنستان و سفیر قرقیزستان در عشق آباد توسعه روابط دوجانبه در زمینه های تجاری و اقتصادی را بررسی کردند.
در دیدار اعضای هیئت مدیره اتحادیه چاپخانه داران و مصنوعات مقوایی با رئیس اتاق بازرگانی اصفهان تاکید شد :بی توجهی به صنعت چاپ و بسته بندی، صنعت کشور را متضرر کرده و لازم است با مدل اتحاد رقبا از فرصت های موجود بهره برد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۳:۰۷   + ۱۲ سایت دیگر  
با وجود برگزاری نخستین جلسه هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران در دوره دهم انتخابات هیات رئیسه این اتاق انجام نشد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۱:۳۷    
رئیس اتاق بازرگانی کرمان با اشاره به اینکه باید شعار 10، 40 و 50 را برای صادرات و در نتیجه توسعه یافتگی استان انتخاب کنیم، گفت: اگر تحقق 10 میلیارد دلار صادرات، 40 محصول صادراتی و 50 کشور هدف که مجموع این اعداد 100 می شود، دنبال شود به توسعه دست پیدا خواهیم کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی اصفهان در نشست فعالان اقتصادی و دانش بنیان استان با وزیر کشور خواستار افزایش اختیارات مدیران استانی و اعطای اختیارات ویژه به استاندار اصفهان شد.
رئیس نمایندگی وزارت امور خارجه در قزوین با رئیس جدید اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی قزوین دیدار و گفت وگو کرد.
رئیس اتاق بازرگانی اصفهان در هفدهمین کنفرانس ملی روز مهندسی با اشاره به کاهش اقبال داوطلبین ورود به دانشگاه ها برای تحصیل در رشته های مهندسی گفت: این نکته ای است که در آینده کشور نقش داشته و نباید نادیده گرفته شود.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۰:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی اصفهان گفت: برنامه چهار ساله ما در اتاق تبدیل شدن اصفهان از دریافت کننده ارز به واردکننده آن است که راهکار آن، توسعه صادرات به کمک نمایشگاه بین المللی اصفهان است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۰:۱۹    
دنیای اقتصاد: علی کبیر برای چهارمین دوره در پست دبیری اتاق بازرگانی مشهد ابقا شد.محمدرضا توکلی زاده رئیس اتاق بازرگانی خراسان رضوی در حکمی، علی کبیر را به عنوان دبیر کل اتاق مشهد در دوره دهم منصوب کرد.به گزارش وبسایت اتاق مشهد در حکم رئیس اتاق برای کبیر آمده است: