شنبه ۱۱ تیرساعت ۰۱:۱۳Jul 2022 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس اتاق بازرگانی»

ایسنا : رئیس اتاق بازرگانی کرمانشاه از مهم ترین تبعاتی که تحریم ها بر حوزه تولید و تجارت کشور دارد هم یاد کرد و یکی از مهم ترین آنها را فاصله شدید و عجیب با تکنولوژی روز دنیا اعلام کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۲۳:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
تبریز- رئیس اتاق بازرگانی تبریز بر ضرورت افزایش میزان دستمزد کارگران و درآمد مردم براساس قیمت های جهانی تاکید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۶:۵۳    
ایسنا/اصفهان رئیس اتاق بازرگانی اصفهان گفت: مواجه با جنگ و فشار اقتصادی هستیم، اما توانستیم با استفاده از ظرفیت های مردمی و بخش خصوصی آن را به فرصت تبدیل کنیم. برای توسعه صنعتی باید در صنایع پیشکسوتانِ پیشرو داشته باشیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۶:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی استان سمنان درباره تنش آبی در حوزه صنعت این استان بار دیگر بر این نکته صحه می گذارد که "آب" مانع اصلی توسعه صنایع در استان سمنان است، آبرسانی به برخی واحدهای صنعتی در سمنان از طریق تانکر انجام می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۴:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی زنجان از برنامه ریزی برای اعزام و حضور هیات های تجاری در کشورهای هدف همکاری اقتصادی تجاری در سال جاری خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان سمنان با اشاره به تنش آبی در بخش صنعت استان، گفت: مسوولان تامین منابع آبی برای استان را با اهتمام ویژه از مسوولان کشوری مطالبه و پیگیری کنند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۹:۳۸   + ۱۳ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- رئیس اتاق بازرگانی ایران در دیدار با استاندار کهگیلویه و بویراحمد و رئیس اتاق بازرگانی یاسوج با تاکید بر لزوم توسعه منطقه ای با معرفی ظرفیت ها از امکان برنامه ریزی برای برگزاری همایش سرمایه گذاری در این استان خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۸:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی ایران و عراق گفت: تک نرخی شدن ارز سخن درستی در اقتصاد است، اما در اقتصاد ایران تحقق این موضوع وابسته به زمان و موقعیت مناسب است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر- گزدرازی رئیس اتاق بازرگانی بوشهر از صادرات 7.7 میلیون تن کالا به ارزش 4 میلیارد دلار از بنادر استان بوشهر در سه ماهه نخست امسال خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۸:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: رئیس اتاق بازرگانی قزوین گفت:رسیدگی قاطع به موضوع باقی مانده سموم محصولات کشاورزی ، در شورای گفت و گوی استان و کشور پیگیری می شود
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۸:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر - ایرنا - رئیس اتاق بازرگانی استان بوشهر گفت: با توجه به نیاز مصرفی قطر در روزهای برگزاری جام جهانی فوتبال، نشست های خوبی با فعالان اقتصادی این کشور برگزار شد که پیش بینی می شود در این ایام و در قالب قراردادهایی، صادرات از گمرکات بوشهر به این کشور همسایه دوچندان شود.
دیار جنوب   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۸:۰۵    
بمناسبت دهه تولید و تجارت، نشست خبری مدیر کل سازمان صنعت، معدن و تجارت، رئیس اتاق بازرگانی و مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر به صورت مشترک برگزار شد. به گزارش دیارجنوب ، این نشست روز سه شنبه 7 تیر ماه با حضور اصحاب رسانه استان بوشهر برگزار شد. ...
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۰۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی و صنایع ایران و چین گفت: حدود 300 نفر منابع ارزی صندوق توسعه ملی را گرفته اند و پس نمی دهند که اسامی آنان باید منتشر شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۰۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی خراسان شمالی گفت: فعالان اقتصادی خراسان شمالی نیازمند تسهیلات گسترده و همکاری بانک ها هستند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۰۷:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- چوپانی، رئیس اتاق بازرگانی گرگان از حضور 10 شرکت تولیدی و دانش بنیان گلستان در نخستین نمایشگاه اختصاصی ایران در آلماتی قزاقستان خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۰۰:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
حسین سلاح ورزی نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران علاقه سیاستمداران ایرانی به افزایش شدید درآمدهای عمومی و تصور وجود ثروت هنگفت و سهل الحصول در حوزه معادن سبب علاقه و توجه روزافزون دولت ها و سیاستگذاران به این حوزه شده و این علاقه طی سال های اخیر و با افزایش فشار بر درآمدهای نفتی کشور افزایش نیز یافته ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۵:۵۵   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی و صنایع ایران و چین در خصوص بدهکاران ارزی گفت: باید محکم ایستاد و تمام کسانی را که از صندوق تسهیلات گرفته اند و هنوز پس نداده اند را وادار به برگرداندن منابع صندوق کرد.
تیتر20   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۴:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی و صنایع ایران و چین با بیان اینکه نباید اموال عمومی به نفع اشخاص خاصی از بین برود، تأکید کرد: حدود 300 نفر منابع ارزی صندوق توسعه ملی را گرفته اند و پس نمی دهند، صندوق توسعه ملی باید اسامی بدهکاران را منتشر کند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۳:۵۸   + ۳۷ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی و صنایع ایران و چین با تاکید بر اینکه صندوق توسعه ملی باید از منافع خود دفاع کند، افزود: کمتر از 310 نفر، همه منابع را گرفته اند و پس نمی دهند.
موج   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۳:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
هفتاد و هشتمین جلسه شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی استان کرمانشاه با حضور استاندار، رئیس اتاق بازرگانی و جمعی از صادرکنندگان و فعالان اقتصادی برگزار شد.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۲:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
رکنا اقتصادی: رئیس اتاق بازرگانی و صنایع ایران و چین با بیان اینکه نباید اموال عمومی به نفع اشخاص خاصی از بین برود، تاکید کرد، حدود 300 نفر منابع ارزی صندوق توسعه ملی را گرفته و پس نمی دهند، صندوق توسعه ملی باید اسامی بدهکاران را منتشر کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۰:۰۶   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی و صنایع ایران و چین با بیان اینکه نباید اموال عمومی به نفع اشخاص خاصی از بین برود، تأکید کرد: حدود 300 نفر منابع ارزی صندوق توسعه ملی را گرفته اند و پس نمی دهند، صندوق توسعه ملی باید اسامی بدهکاران را منتشر کند.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۲۰:۲۵    
هفتاد و هشتمین جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی عصر امروز ( 5 تیرماه) با حضور استاندار، شهردار، معاونت اقتصادی استانداری، رئیس اتاق بازرگانی و مدیران و مسئولین استانی و صادر کنندگان برتر برگزار شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۹:۵۹    
رئیس اتاق بازرگانی استان کرمانشاه با اشاره به اهمیت حمل بار یکسره میان دو کشور گفت: حضور نخست وزیر عراق در ایران فرصتی مناسب برای طرح موضوع حمل یکسره بار میان دو کشور است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۸:۳۷    
کرمانشاه - ایرنا - رئیس اتاق بازرگانی کرمانشاه از کسب رتبه پنجم استان در حوزه صادرات طی سال گذشته با صادراتی به ارزش دو میلیارد و 885 میلیون دلار خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۵:۰۳   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی ایران می گوید با وجود ظرفیت های تجاری گسترده ای که در سازمان اقتصادی دی هشت وجود دارد، سطح روابط اقتصادی میان این کشورها بسیار پایین است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۱:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- رئیس اتاق بازرگانی بوشهر گفت: اختصاص سوخت یارانه ای به کشتی های تفریحی این استان نقشی مهم در توسعه گردشگردی دریایی در آستانه برگزاری جام جهانی فوتبال در کشور قطر داردکه با مصوبه صورت گرفته این مهم بزودی محقق می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۰:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان نائب رئیس اتاق بازرگانی ایران با بیان این که طبیعتاً اصلاح دستوری یا بهتر بگوییم، فتوشاپی قیمت ها دردی را از کسی دوا نمی کند، گفت: تغییر سطح رفاه مردم نیازمند تغییر سطح تولید در کشور بوده و تغییر سطح تولید نیز نیازمند رفع موانعی بوده که تولید ارزش افزوده در اقتصاد کشور را به این روز ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۰۰:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
حسین سلاح ورزی/ نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران تجارت خارجی ایران به کدام سو می رود؟ پاسخ دو کلمه است: تضعیف مستمر. در طول یک دهه گذشته، میانگین رشد تجارت فرامرزی در سراسر جهان ...
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۲:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
نشست هم اندیشی متخصصان و صادرکنندگان محصولات بانکی با اعضای اتاق بازرگانی ایران وامارات با عنوان “راهکارهای ورود محصولات و خدمات بانکی به بازار امارات و کشورهای خلیج فارس” در هتل اسپیناس پالاس تهران برگزار شد. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۱:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی اردبیل گفت: فعالان بخش خصوصی استان اردبیل برای همکاری با سرمایه گذاران استرالیایی آمادگی لازم را دارند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۰۰:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد - گرگان : فرماندار گرگان گفت: توسعه گردشگری و نوسازی بافت های فرسوده با حمایت بخش خصوصی اولویت دولت در گرگان است.عیسی پایین محلی در نشست با تعدادی از فعالان اقتصادی و رئیس اتاق بازرگانی گرگان گفت ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۲۱:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
مهدی غضنفری، رئیس صندوق توسعه ملی: اتاق بازرگانی به ما نامه زده، "عده ای در زمانیکه دلار 4000 تومان بوده از شما وام گرفتند، حالا شما هم برای تسویه با همان دلار 4000 تومان با آن ها حساب کنید!
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۹:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
اهواز-ایرنا- رئیس اتاق بازرگانی اهواز با اشاره به اینکه پذیرش هیات های تجاری عراق در قالب شناسایی نیازمندی های منطقه ای کشور ضروری است، گفت: معرفی صحیح توانمندی های تولیدی، صنعتی و اقتصادی استانهای مختلف ایران به تجار و بازرگانان عراقی به افزایش سهم ایران در بازار عراق منجر می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۱:۴۱    
نائب رئیس اتاق بازرگانی ایران به قطر از تامین سوخت یارانه ای شناورهای مسافربری به قطر خبر داد و گفت: این اقدام دولت می تواند جام جهانی فوتبال 2022 را به خاطره ای خوش برای صنعت گردشگری دریایی کشور تبدیل کند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۰۷:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
حسن شاخصی پنجشنبه شب در دیدار با رئیس اتاق بازرگانی تبریز ادامه داد: به همین جهت تصمیم گرفتیم با احیاء انجمن دوستی ایران و سوریه بتوانیم مراودات مالی و اقتصادی سوریه و ایران را توسعه دهیم ...
رکنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۸:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: رئیس اتاق بازرگانی قزوین گفت: ستان قزوین از بیشترین پتانسیلهای ممکن برای تعریف به عنوان یک استان بین المللی برخورداراست.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۸:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
تور صنعتی نشست اعضای خوشه بسته بندی خرمای سراوان و نظام پیمانکاری فرعی(SPX) شرکت شهرک های صنعتی سیستان و بلوچستان با رئیس اتاق بازرگانی ایران و هند برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۵:۱۴    
رئیس اتاق بازرگانی اراک با اشاره به عدم تناسب سیستم بانکی با سیاست های حمایت از تولید گفت: تولیدکنندگان استان مرکزی با سخت گیری های شدید بانک ها مواجه هستند.
آوای رشت   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۳:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
در آیین بزرگداشت روز ملی اصناف (1401) از پیشکسوتان شاخص صنفی تقدیر شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران، این آیین با حضور سید رضا فاطمی امین وزیر صنعت، معدن و تجارت، سعید ممبینی رئیس اتاق اصناف ایران و اعضای هیات رئیسه اتاق اصناف ایران، شهباز حسن پور رئیس فراکسیون اصناف ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۰۸:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
اردبیل-ایرنا- رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان اردبیل از توافق های اولیه اتاق بازرگانی اردبیل و اتاق بازرگانی مسکو برای ایجاد مرکز تجاری ایران در مسکو خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۰۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : نشست توسعه روابط اقتصادی و تجاری استان همدان و استان حلبچه کردستان عراق به همت اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی همدان و با حضور پیشوا احمد محمود، رئیس اتاق بازرگانی حلبچه و هیات تجاری از فعالان اقتصادی استان حلبچه در اتاق همدان برگزار شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۲۲:۰۲    
ساری- رئیس اتاق بازرگانی مازندران از معطل نگه داشتن 18 ماهه یک تولیدکننده برای دریافت مجوز خاک برداری در استان انتقاد کرد.
شارا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۵:۱۰    
طی حکمی از سوی رئیس اتاق بازرگانی ایران و امارات،پویا دبیری مهر به عنوان مدیر روابط عمومی و ارتباطات اتاق بازرگانی ایران و امارات منصوب شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۲:۴۶    
طی حکمی از سوی رئیس اتاق بازرگانی ایران و امارات،پویا دبیری مهر به عنوان مدیر روابط عمومی و ارتباطات اتاق بازرگانی ایران و امارات منصوب شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۱:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/فارس رئیس اتاق بازرگانی فارس گفت: در حال حاضر موضوع بخشودگی جرائم مالیاتی فروش محصولات کشاورزی و صنایع غذایی و تبدیلی تا 40 درصد در حوزه اختیارات استانی است، که مطالبه فعالان بخش خصوصی تفویض اختیار 100 درصدی در این حوزه به استان هاست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۰۹:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی تبریز گفت: آذربایجان شرقی زمینه های مساعد برای فعالیت سرمایه گذاران خارجی را داراست.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۲۲:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/قم رئیس اتاق بازرگانی قم گفت: 120 واحد تولیدی و صنعتی مستقر در جاده قدیم قم-تهران با گذشت 50 سال از زمان استقرار نتوانسته اند اسناد رسمی خود را دریافت کنند.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۲۲:۲۹   + ۲۹ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی تهران گفت: مهم ترین اقدام دولت در دو ماه گذشته تصمیم جسورانه حذف ارز 4200 تومانی و تک نرخی کردن ارز در اقتصاد کشور بود. به گزارش خبرگزاری فارس ...
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۹:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
سی وچهارمین نشست هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران امروز صبح در ساختمان مرکزی این اتاق برگزار شد. در این جلسه مسعود خوانساری، رئیس اتاق بازرگانی تهران، نسبت به افزایش فاصله قیمت ارز آزاد و نیمایی هشدارهایی را مطرح کرد. ...