دوشنبه ۰۴ مهرساعت ۲۲:۳۴Sep 2022 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزیر صنعت معدن»

ایلنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۰۹:۳۸   + ۴۸ سایت دیگر  
وزیر صنعت معدن و تجارت تاکید کرد: واردات خودرو و ثبت سفارش آن شرایط و قواعدی در کشور دارد که هر واردکننده ای باید آن را رعایت کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۰:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/همدان طرح توسعه گروه صنعتی بافتینه و بافتسان ملایر با اعتباری بیش از 25 میلیون یورو و اشتغالزایی 150 نفر امروز -یکشنبه 20 شهریورماه- با حضور معاون قضایی دادستان کل کشور و قائم مقام وزیر صنعت معدن و تجارت در امور بازرگانی به بهره برداری رسید.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۰:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/همدان قائم مقام وزیر صنعت معدن و تجارت در امور بازرگانی گفت: طبق آزمایشات و گزارشات سازمان استاندارد، نگرانی ما در مورد کیفیت محصولات تولیدی واحدهای صنعتی بافتینه و بافتسان برطرف شد.
برترین ها   ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۰۸:۵۳   + ۲۱ سایت دیگر  
سید رضا فاطمی امین وزیر صنعت معدن و تجارت و دبیر ستاد تنظیم بازار افزایش تعرفه مکالمات تلفن ثابت به مخابرات را ابلاغ کرد شرکت مخابرات باید در سال 1401مطابق این مصوبه اقدام کرده و آن را اجرایی کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۶/۱۳ - ۰۹:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
با حضور معاون وزیر صنعت معدن چهار طرح صنعتی و زیرساختی در شهرک صنعتی قیرو کارزین با اعتبار 470میلیارد ریال و اشتغال 36 نفر به بهره برداری رسید و عملیات اجرایی دو طرح صنعتی با سرمایه گذاری 300 میلیارد ریال نیز آغاز شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۶/۱۳ - ۰۹:۲۱   + ۱۶ سایت دیگر  
با حضور معاون وزیر صنعت معدن و تجارت عملیات اجرایی طرح ارتقای ظرفیت تصفیه خانه شهرک صنعتی بزرگ شیراز از محل اعتبارات مصوب سفرریاست جمهوری به فارس آغاز شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۱۳ - ۰۸:۳۹   + ۲۱ سایت دیگر  
وزیر صمت در این سفر یک روزه در شهرستان های مروست، مهریز، میبد، اردکان و یزد حضور یافت و چهار طرح مهم صنعتی را افتتاح و از چهار طرح نیز بازدید کرد. طرح های افتتاحی شامل یک واحد تولیدکننده کنسانتره آهن با اشتغالزایی 200 نفر در مروست، یک واحد تولید آهک با اشتغالزایی 60 نفر در خرانق ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۲۳:۳۲    
با حضور معاون وزیر صنعت معدن و تجارت ساخت و ارتقاء فاز اول تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی شیراز آغاز شد
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۲۲:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
فاطمی امین، وزیر صنعت معدن و تجارت امروز شنبه 12 شهریور ماه در سفر یک روزه خود به استان یزد ضمن بازدید از چادرملو اردکان و چندین واحد صنعتی دیگر در جمع فعالان اقتصادی استان حضور یافت.
شاتا نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۱۷:۱۴   + ۲۰ سایت دیگر  
وزیر صنعت معدن و تجارت از واحد بزرگ کاشی و سرامیک در شهرستان میبد بهره برداری کرد.
دنیای معدن   ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۱۵:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
دنیای معدن: وزیر صنعت معدن و تجارت در سفر خود به استان یزد از بزرگترین معدن سرب و روی خاورمیانه بازدید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۱۲:۴۰   + ۲۲ سایت دیگر  
یزد- وزیر صنعت معدن و تجارت در سفر خود به استان یزد از بزرگترین معدن سرب و روی خاورمیانه بازدید کرد.
رسا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۱ - ۲۰:۳۹   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر صنعت معدن و تجارت با بیان گزارشی از اقدامات دولت برای مهار تورم گفت: مهار تورم، کنترل بازار و حل ریشه ای مشکلات اقتصادی کشور از جمله فعالیت های یکساله دولت است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۱۱ - ۱۹:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
جلسه هم اندیشی مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم با وزیر صنعت معدن و تجارت در دفتر تبلیغات اسلامی برگزار شد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۲۰:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
دکتر محمد رشیدی امروز نشستی صمیمانه و خصوصی با دکتر فاطمی امین وزیر صنعت معدن و تجارت داشت که در آن مطالبه های مهم صنعتی را که به اشتغال جوانان کرمانشاه منجر خواهد شد، پیگیری و دنبال کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۱۷:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی مراسم بهره برداری از فاضلاب تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی فاز 3 ارومیه با حضور علی رسولیان معاون وزیر صنعت معدن و تجارت و حسن حاتمی مدیر عامل شهرک صنعتی آذربایجان غربی برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۱۳:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی معاون امور معدن وزیر صنعت معدن و تجارت گفت: در تلاش هستیم کمبود های بخش ماشین آلات در بخش معادن را برطرف کنیم.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۱۲:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
مراسم کلنگ زنی احداث تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی سردشت با حضور علی رسولیان معاون وزیر صنعت معدن و تجارت و مدیر عامل شهرک صنعتی آذربایجان غربی برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۲۱:۱۲   + ۲۲ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- معاون هماهنگی و محیط کسب و کار وزیر صنعت معدن و تجارت گفت: آیین نامه جدید صدور مجوزها و قانونی شدن استخراج رمز ارزها تصویب شد که در توسعه سرمایه گذاری این حوزه اهمیت زیادی دارد.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۱۸:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
اتحادیه کسب و کارهای مجازی، حالا دیگر یک سال است که به شکل غیرقانونی به فعالیت خود ادامه می دهد.
صنعت ماشین   ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ - ۱۶:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
صنعت ماشین: وزیر صنعت معدن و تجارت گفت: تا کنون 130 هزار شناسه کالا و 230 میلیون کد رهگیری در حوزه قطعات یدکی خودرو صادر شده است.
شاتا نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ - ۱۵:۵۳   + ۲۷ سایت دیگر  
وزیر صنعت معدن و تجارت گفت: تا کنون 130 هزار شناسه کالا و 230 میلیون کد رهگیری در حوزه قطعات یدکی خودرو صادر شده است.
سینا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ - ۱۰:۱۷   + ۲۱ سایت دیگر  
مراسم اختتامیه نمایشگاه تحول صنعت خودرو با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد. به گزارش سیناپرس، سید رضا فاطمی امین وزیر صنعت معدن و تجارت در این مراسم گفت: دانشگاه و صنعت به یکدیگر نیاز دارند و مکمل هم هستند و به بیان دیگر در دانشگاه اساتید ...
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۰۶/۰۶ - ۲۲:۴۱   + ۲۵ سایت دیگر  
وزیر صنعت معدن و تجارت با بیان اینکه مصوبه استخراج رمز ارزها از قبل موجود بود،گفت: اما مدتی پروانه بهره برداری و جواز تاسیس به واحدهای استخراج رمز دارایی ها متوقف شده بود . ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۴ - ۰۹:۵۶   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر صنعت معدن تجارت گفت: خبر امتیاز دادن به صادرکنندگان فرش برای واردات خودرو مستند نیست.
عصر خودرو   ۱۴۰۱/۰۶/۰۳ - ۱۵:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
عصر خودرو- وزیر صنعت معدن و تجارت در بازدید از نمایشگاه تحول صنعت خودرو از غرفه شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران بازدید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۰۲ - ۱۱:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: در یکسال گذشته کارهایی صورت گرفت که بسیاری از سو رفتارها مانند سهمیه بندی ورق خاتمه پیدا کند یا الزام کردیم تمامی فولاد باید در بورس عرضه شود.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۳۱ - ۱۰:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون وزیر صنعت معدن و تجارت از افتتاح 372 طرح عمرانی با سرمایه گذاری یک هزار و 500 میلیارد تومان در شهرک ها و نواحی صنعتی کشور در هفته دولت خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۹ - ۱۳:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - معاون وزیر صنعت معدن و تجارت از افتتاح 372 طرح عمرانی با سرمایه گذاری یکهزار و 500 میلیارد تومان در شهرک ها و نواحی صنعتی کشور در هفته دولت خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۵/۲۵ - ۱۸:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
وزیر صنعت معدن تجارت از احداث 1600 واحد کارگاهی برای شرکت های دانش بنیان در شهرک های صنعتی خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۵ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مراسم بیست و هشتمین یادواره 95شهید کارگر معدن زغال سنگ البرز شرقی با حضور وزیر صنعت معدن و تجارت برگزار می شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۱۷:۳۲   + ۱۷ سایت دیگر  
وزیر صنعت معدن تجارت از احداث 1600 واحد کارگاهی برای شرکت های دانش بنیان در شهرک های صنعتی خبر داد.
هفته نامه شما   ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۱۳:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
مراسم روز خبرنگار با عنوان روایت اول ظهر امروز یکشنبه 23 مردادماه در تالار وحدت با حضور برگزار شد. در این مرسم محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، فرشاد مهدی پور معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سیدرضا فاطمی امین وزیر صنعت معدن و تجارت ...
مهرصبا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۰۶:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
مراسم گرامیداشت روز خبرنگار با حضور محمد مهدی اسماعیلی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و فاطمی امین وزیر صنعت معدن تجارت برگزار شد. اسماعیل در مراسم گفت: همواره طی یکسال گذشته در تلاش بوده ایم تا مشکلات قدیمی و کهنه اهالی رسانه را حل و فصل کنیم که بر همین اساس ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۱۲:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: با بانک ملی توافق شد 1200 میلیارد تومان برای صنایع کوچک منابع مالی تأمین شود؛ همچنین با کمک معاون رییس جمهور نیز تفاهم شد برای صنایع کوچک حداقل هزار میلیارد برای صنایع راکدی که قابلیت احیا دارند اختصاص یابد.
خودرو بانک   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۱۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
چندی پیش معاون وزیر صنعت معدن و تجارت در حاشیه مراسم رونمایی پیکاپ کارون خبر بازگشت خودرو تندر 90 یا همان Logan به خطوط تولید از سال آینده با قوای محرکه جدید داخلی یا خارجی را اعلام کردند و گفتند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۲۱ - ۱۳:۱۶    
فاطمی امین از رتبه بندی کسب و کار ها در وزارت صنعت و معدن و تجارت خبر داد و گفت: استفاده از معلولان و زنان سرپرست خانواده را به عنوان یک امتیاز برای کسب و کار ها در نظر می گیریم.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۰۱   + ۲۴ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست-تغییرات حاصل شده در روند جوامع از سنتی به امروزی، بدون وجود رسانه ها و در راس آنها خبرنگاران، ممکن نبوده است؛ چرا که این طیف اجتماعی با ابزار قلم ، همواره تلاش کرده اند با نقدهای سازنده خود، موانع و چالش های پیش روی توسعه را گوشزد و با پیشنهادهای کارشناسانه ...
شاتا نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۱۵:۵۳   + ۲۰ سایت دیگر  
وزیر صنعت معدن و تجارت گفت: در حوزه دانش بنیان بر این تمرکز داریم بنگاه های بزرگ دانش بنیان ها را وارد عرصه تحقیق و توسعه کنند و یک بازار گسترده برای آنها ایجاد شود.
ارانیکو   ۱۴۰۱/۰۵/۰۷ - ۱۶:۴۸   + ۲۸ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت از آمادگی ایران برای صادرات فلزات، خودرو و تجهیزات پزشکی و تولید مشترک در بلاروس خبر داد و گفت: موضوع پیوستن ایران به اورآسیا مساله مهمی است که به محض تحقق آن ظرفیت های جدیدی برای تعاملات تجاری ایجاد خواهد شد.
شاتا نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۹:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس و معاونان مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی وجمع از نمایندگان خانه ملت با وزیر صنعت معدن و تجارت دیدار و گفتگو کردند .
معدن نامه   ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ - ۱۶:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل صمت استان کرمان، با دستور وزیر صنعت معدن و تجارت،، مامور رسیدگی فوری به حادثه معدن ارزوئیه و تشکیل تیم بازرسی و شناسایی عوامل این حادثه در اسرع وقت شد.
دانا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ - ۱۶:۱۶   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر صنعت معدن و تجارت گفت: در 10 سال گذشته باید سالانه سه هزار مگاوات نیروگاه برای تامین برق احداث می شد که متاسفانه انجام نشده و هم اکنون یک عقب ماندگی شدید در حوزه ساخت نیروگاه های در کشور وجود دارد.
برق نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ - ۱۵:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
وزیر صنعت معدن و تجارت گفت: در 10 سال گذشته باید سالانه سه هزار مگاوات نیروگاه برای تامین برق احداث می شد که متاسفانه انجام نشده و هم اکنون یک عقب ماندگی شدید در حوزه ساخت نیروگاه های در کشور وجود دارد.
دنیای معدن   ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ - ۱۲:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
دنیای معدن- مدیرکل صمت استان کرمان، با دستور وزیر صنعت معدن و تجارت،، مامور رسیدگی فوری به حادثه معدن ارزوئیه و تشکیل تیم بازرسی و شناسایی عوامل این حادثه در اسرع وقت شد.
متالز نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ - ۱۰:۲۸   + ۱۵ سایت دیگر  
در پی وقوع حادثه ریزش معدن ارزوئیه کرمان، مهدی حسینی نژاد، مدیرکل صمت این استان، با دستور وزیر صنعت معدن و تجارت، مامور رسیدگی فوری به حادثه معدن ارزوئیه و تشکیل تیم بازرسی و شناسایی عوامل این حادثه در اسرع وقت شد ارسال توسط : روشان غیاثی منبع : ایرنا