شنبه ۱۵ آذرساعت ۰۰:۳۵Dec 2020 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «طرح اقتصادی»

شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۱۵:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
آشتاب گفت: تسهیلات اشتغال به یک هزار و 260 طرح اقتصادی با ایحاد 5 هزار و 133 فرصت شغلی پرداخت شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۱۱:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
استاندار کرمانشاه صبح امروز پنجشنبه در راس هیاتی از مدیران ارشد استان و با همراهی نماینده مردم شهرستان اسلام آباد غرب به منظور بازدید از چند طرح اقتصادی وارد شهرستان اسلام آبادغرب شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۰۹:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه-ایرنا- هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه روز پنجشنبه برای بازدید از چند طرح اقتصادی وارد شهرستان اسلام آبادغرب شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۷:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار گچساران گفت: امسال 85میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به 40 طرح اقتصادی در بخش کشاورزی و صنعت پرداخت شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۸:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
بغداد – ایرنا – فشار فراکسیون های پارلمانی عراق به دولت برای عملیاتی کردن همکاری های راهبردی با چین در چارچوب طرح اقتصادی راه ابریشم و چرخش بیش از پیش به سمت شرق به جای اتکای صرف بر آمریکا و غرب روز به روز در عراق شیب بیشتری می گیرد.
برنامه تهران 20 امشب (چهارشنبه5 آذرماه) با حضور دکتر امیرحسین قاضی زاده هاشمی، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۶:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رئیس جمهور در دیدار اعضای شورای عالی هماهنگی اقتصادی با رهبر معظم انقلاب اسلامی اعلام کرد که این شورا از زمان تشکیل تاکنون، 226 طرح را در حوزه های کلیدی اقتصاد کشور، بررسی و تصویب کرده است.
ریاست جمهوری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۵:۳۲   + ۵۹ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی روز سه شنبه در این دیدار که روسای قوای قضائیه و مقننه و دیگر اعضای شورای عالی هماهنگی اقتصادی حضور داشتند، گفت: این طرح ها در بخش های مختلف از جمله مسائل ناظر به اشتغال، اصلاح امور بانکی و بودجه، شفافیت، نظام پرداخت، سرمایه گذاری ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۵:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
فارس: این روزها اوضاع معیشتی برخی از مردم خوب نیست؛ فشار تحریم ها از یکسو، آسیب دیدن بسیاری از مشاغل و کسب و کارها در اثر کرونا از سوی دیگر و از همه مهمتر مشکلات داخلی که کارشناسان از آن به سوءتدبیر و یا تحریم داخلی تعبیر می کنند، پا بر گلوی مردم گذاشته و زندگی را برای آنها سخت کرده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۶:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
کلیات اصلاح ساختار بودجه کل کشور در سال 1400 امروز در مجلس تصویب شد؛ اما هم چون چند مصوبه اقتصادی دیگر، دولت علی رغم تمام هماهنگی های پیشین اعلام کرد طرح قابل اجرا نیست.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۴:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش فارس، علی ربیعی سخنگوی دولت در نشست خبری خود با خبرنگاران در پاسخ به سوال فارس در مورد جزئیات طرح اقتصادی 9 ماهه که رئیس جمهور در هیات دولت اعلام کرده بودند گفت: اولا برنامه 9 ماهه در تداوم طرح های متناسب با شرایط جنگ اقتصادی است. که بعد از خروج ترامپ از برجام اتخاذ شده اند ...
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۲:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
روزنامه اینترنتی فراز نوشت: در حالی که نمایندگان مجلس یازدهم با تبلیغات زیاد روی طرح تامین کالاهای اساسی مانور می دهند، سخنگوی شورای نگهبان به آن ها هشدار داده که اگر منابع این طرح به گونه ای باشد که تأمین کننده هزینه های طرح نباشد یا در ردیف اعتباری، برای آن منابع ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۲۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
جو بایدن نامزد دموکرات ها شاید بتواند پیروز میدان انتخابات شود اما طرح وی برای بهبود اوضاع اقتصادی نتوانسته از نگرانی هوادارانش بکاهد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۰۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
برداشت محصول زعفران به عنوان یک طرح اقتصادی درآمدزا از مزارع تحقیقاتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تویسرکان آغاز شد.
دولت   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۲۳:۴۱   + ۳۰ سایت دیگر  
علی ربیعی، دستیار ارتباطات اجتماعی رئیس جمهور و سخنگوی دولت در هفته وحدت و به مناسبت ولات رسول اکرم(ص) در سفر به استان سیستان و بلوچستان از چندین طرح مهم اقتصادی و زیربنایی بازدید و با مدیران استان، مردم و کارآفرینان دیدار کرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۲۰:۰۶   + ۱۳ سایت دیگر  
تفاهمنامه اجرای بیش از 10هزار طرح اقتصادی و عمرانی در گیلان عصر امروز میان ستاد اجرایی فرمان امام و استانداری گیلان امضا شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۸:۰۹   + ۱۳ سایت دیگر  
عضو فراکسیون مردمی انقلاب اسلامی مجلس گفت که در نشست فراکسیون مردمی انقلاب اسلامی عنوان شد که رئیس جمهور چهار طرح اقتصادی پارلمان را نپذیرفته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۳۵    
ساری - ایرنا - بابک دین پرست معاون اقتصادی و توسعه منطقه ای وزیر کشور روز چهارشنبه از چندین طرح اقتصادی استان مازندران در شهرستان های آمل ، بابل ، جویبار و قائمشهر بازدید کرد. تصویر از روابط عمومی استانداری مازندران
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۱:۱۱    
مالکی با اشاره به اجرایی شدن طرح های اقتصادی و عمرانی گفت: 24 طرح اقتصادی و عمرانی در سال جهش تولید در استان سمنان اجرا شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۵:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان سمنان از اجرای 24 طرح اقتصادی در سال جهش تولید در استان سمنان خبر داد.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۲۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
گفت: برخی از غربگراها حرفهایی می زنند و اظهارنظرهایی دارند که دوستان خودشان هم خطاب به آنها توئیت کرده و بی سوادی آنها را باعث شرمساری می دانند! گفتم: ولی خودشان خجالت نمی کشند که امروز حرفی می زنند و فردا برعکس آن موضع می گیرند ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۰:۱۴   + ۱۷ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا -معاون امور اقتصادی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: 13 طرح اقتصادی توسط شستا و صندوق بازنشستگی کشوری در لرستان اجرا می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۲۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - معاون امور اقتصادی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: پنج طرح اقتصادی توسط شستا به تازگی در لرستان آغاز شده و تا پایان امسال به بهره برداری می رسد.
برترین خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۸:۰۹   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: 10 طرح اقتصادی بزرگ موقوفات در مازندران شناسایی شده است که با ورود سرمایه گذار و حمایت مسئولان استانی و کشوری شاهد شکوفایی بزرگی در حوزه موقوفات استان خواهیم بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۸:۴۸    
مشهد- ایرنا- معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی گفت: 31 طرح اقتصادی در حوزه های مختلف کشاورزی امسال با 30 تا 100 درصد پیشرفت در این استان در حال اجراست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۷:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران از روند اجرای عملیات سه طرح اقتصادی در شهرستان جویبار بازدید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
طبق طرح اقتصادی جدید ترکیه، پیش بینی می شود رشد اقتصاد این کشور در 2022 و 2023 حدود 5 درصد باشد و در 2021 پس از افزایش مصرف و سرمایه گذاری و بازگشت درآمدهای گردشگری به سطح قبل از کرونا، به 5.8 درصد برسد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۰:۱۲   + ۲۹ سایت دیگر  
طرح تامین کالاهای اساسی و اقدام ملی مسکن از جمله تصمیمات مجلس فعلی است که کارشناسان اقتصادی نسبت به تورم زا بودن آن ها هشدار می دهند و درخواست لغو آن ها را دارند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۳:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرجهادکشاورزی گچساران گفت: بیش از 57 میلیارد ریال تسهیلات کمک فنی و اعتباری به 29 طرح اقتصادی در بخش کشاورزی گچساران پرداخت شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
گچساران- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی گچساران گفت: 57 میلیاردو 670 میلیون ریال تسهیلات کمک های فنی و اعتباری برای اجرای 29 طرح اقتصادی در این شهرستان پرداخت شد.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۲۰:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: حسین عیوضلو مدیر گروه اقتصاد سیاسی دانشگاه امام صادق و تحلیلگر مسائل اقتصادی درباره اظهارات روز گذشته آقای روحانی مبنی بر اینکه تمام مشکلات امروز کشور گردن واشنگتن دی سی است و مردم باید لعن و نفرین خود را به آدرس آنجا بدهند ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۳:۲۲    
4 ماه پس از آغاز به کار مجلس یازدهم، مروری بر طرح های نمایندگان نشان می دهد بیشتر این طرح ها در حوزه اقتصادی است. هر چند بخش هایی از این طرح ها با انتقاداتی از سوی برخی کارشناسان اقتصادی مواجه شده اما تمرکز مجلس یازدهم بر موضوعات اقتصادی نشان می دهد اقتصاد مساله اول مجلس یازدهم است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۷:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- فرماندار داورزن در استان خراسان رضوی این شهرستان را در آستانه تحول اقتصادی توصیف و بیان کرد: در قالب الگوی مثلث توسعه اقتصادی و فرهنگی، 30 طرح با سرمایه گذاری 60 هزار میلیارد ریال و اشتغالزایی برای 517 نفر در این شهرستان در حال اجراست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۲۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
چهار سال از کلنگ زنی بزرگترین طرح اقتصادی کردستان می گذرد و این طرح هم اکنون وارد مدار اجرایی شده است تا با اتصال دانه های زنجیره فولاد به هم در شرق این استان، راه برای صادرات فولاد هموار شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۰۸:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- فرماندار جغتای گفت: تاکنون در قالب الگوی مثلث توسعه اقتصادی و فرهنگی 32 طرح اقتصادی با سرمایه گذاری 140 میلیارد ریال در این شهرستان اجرا شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کهگیلویه و بویراحمد از اختصاص 58 میلیارد تومان به 46 طرح تولیدی مشکل دار و در دست اجرا در استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم شهرکرد، بن و سامان در مجلس با اشاره به اینکه اشتغال مسئله اصلی چهارمحال و بختیاری است، گفت: ما انتظار داریم پروژه های بزرگ اقتصادی که تمام مجوزات لازم را دارند و به دلیل یک ادعا متوقف شده اند با دستور سریع رئیس دستگاه قضا اجرا شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۵:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس با اشاره به افتتاح 12 طرح در این منطقه با دستور ویدیویی رئیس جمهور گفت: با افتتاح این طرح ها برای 1039 نفر در جلفا اشتغال ایجاد شده است.
میزان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۲:۳۰    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی در همین زمینه: افتتاح خط تولید آنفلوآنزای ایرانی تا پایان سال 99
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران گفت: باید شرایطی ایجاد کنیم که سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری در چهارمحال و بختیاری ترغیب شوند، ارائه خدمات زیرساختی با قیمت های ارزان از جمله مواردی است که باعث جذب سرمایه گذاران می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۱:۱۶   + ۳۱ سایت دیگر  
کیش - مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت: با افتتاح 11 طرح اقتصادی، عمرانی، زیر بنایی و گردشگری کیش از طریق ویدئو کنفرانس توسط رئیس جمهور 1068 فرصت شغلی در این جزیره ایجاد می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۰:۱۰    
معاون برنامه ریزی فرماندار شیروان گفت: سه طرح اقتصادی شیروان از مصوبات سفر رییس جمهوری در تیرماه سال 98 به این شهرستان است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۰۹:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
کیش-ایرنا- یازده طرح اقتصادی و زیرساختی در منطقه آزاد کیش با اعتباری بالغ بر 20 هزار میلیارد ریال فردا به بهره برداری می رسد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۷:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
بیستم شهریور ماه، برگ زرینی از تقویم توسعه و اشتغال در دولت تدبیر و امید ورق می خورد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۰۹:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون نخست وزیر روسیه از توافق کشورش با دمشق برای اجرای 40 طرح جدید اقتصادی در زمینه سرمایه گذاری در بخش انرژی و ایجاد و توسعه تعدادی نیروگاه برق آبی و استخراج نفت از دریا در سوریه خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۸:۰۱    
ایسنا/مرکزی استاندار استان مرکزی در سفری نیم روزه به شهرستان ساوه پروژه های هفته دولت این شهرستان را افتتاح و کلنگ زنی کرد.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۳:۳۷    
سرپرست فرمانداری کلاله در برنامه زنده تلویزیونی صبح عالی گفت: در هفته دولت؛ 160 طرح اقتصادی و 94 پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر 85 میلیارد و 447 میلیون تومان در شهرستان کلاله کلنگ زنی و به بهره برداری رسید. ...