دوشنبه ۰۸ خردادساعت ۱۰:۰۷May 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «استاندار کرمانشاه»

خبرگزاری مهر   ۵۴ دقیقه پیش    
کرمانشاه- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه با اشاره به برنامه ریزی برای تقویت زیرساخت های مرزی، گفت: گیت های مرز خسروی و منذریه عراق برای ایام اربعین افزایش می یابد.
ایمنا   ۱ ساعت پیش    
استاندار کرمانشاه گفت: برای ارتقای سطح امکانات رفاهی و خدماتی به زائران اربعین توافقاتی با استان های همجوار داخلی و همسایه عراقی از جمله با استاندار دیالی انجام شد.
خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- استاندار کرمانشاه با بیان اینکه توسعه کشت نخود نیازمند ایجاد ایجاد صنایع تبدیلی است، گفت: کرمانشاه پیشتاز تولید نخود در کشور است.
استاندار کرمانشاه کشت نخود را یکی از ظرفیت های خوب برای تحول اقتصاد استان دانست و گفت: در کشت و تولید نخود رتبه اول را در کشور داریم که باید در کنار تولید محصولات با کیفیت کشاورزی باید صنایع فرآوری هم راه اندازی شود و از این طریق شاهد ایجاد ارزش افزوده بیشتر در این حوزه باشیم.
ایمنا   ۳ ساعت پیش    
استاندار کرمانشاه گفت: اربعین یک گنجینه مادی و معنوی برای استان کرمانشاه است که می تواند به مردم استان کرمانشاه خیر برساند و باید به طور پررنگ آن را دنبال کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده تیپ 71 مردم پایه سپاه روح الله استان مرکزی از بازدید وزیر کشور به همراه استاندار کرمانشاه از پایگاه های مرزی تیپ 71 مردم پایه سپاه روح الله خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۲:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
کرمانشاه- در راستای توسعه روابط خارجی استاندار کرمانشاه با استاندار جلبچه عراق دیدار و گفتگو کرد و پیشنهاد خواهرخواندگی شهرهای پاوه و حلبچه مطرح شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۲:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه- استاندار کرمانشاه با تاکید بر گسترش مناسبات گردشگری و تجاری با حلبچه عراق، گفت: کشورهای ایران و عراق با ظرفیت های فراوان می توانند رونق اقتصادی در منطقه ایجاد کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۷:۳۱    
استاندار کرمانشاه گفت: استان کرمانشاه از نظر تولیدات کشاورزی ظرفیت های بسیاری دارد اما از نظر ارزش افزوده خلأهایی وجود دارد که باید پر شود.
مرصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۷:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: استاندار کرمانشاه گفت: بازگشایی تردد مسافر در مرز شوشمی، باعث رونق اقتصادی منطقه می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
آزاد توفیق، استاندار حلبچه امروز با استقبال محمدطیب صحرایی استاندار کرمانشاه از طریق مرز شوشمی وارد شهرستان پاوه شد.
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۹:۱۳    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ دکتر محمد طیب صحرایی در دویست و دهمین جلسه شورای مسکن استان، اظهار داشت: همه دستگاه ها باید با هم افزایی و همکاری مناسب نقش مثبت و فعالی در اجرای پروژه های مسکن ملی داشته باشند و شرایط بهتری را برای اجرای این طرح ملی در استان ایجاد کنند . ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۷:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
مشاور و دستیار استاندار کرمانشاه در امور عراق، از فراهم شدن زمینه ها و بسترها برای نقش آفرینی بیشتر مرز بین المللی خسروی در اربعین 1402 خبر داد.
سراج24   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
احمد وحیدی ، وزیر کشور در قالب یک سفر کاری صبح پنج شنبه با استقبال استاندار کرمانشاه وارد فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی کرمانشاه شد. سفری که در ابتدا به صورت یک روز طراحی شده بود ولی به دلیل گستردگی برنامه ها و درخواست استاندار کرمانشاه، به سفری 2 روزه تبدیل شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- استاندار کرمانشاه با اشاره به ضرورت برنامه ریزی برای جوانی جمعیت، گفت: موضوع جوانی جمعیت در اولویت شورای فرهنگ عمومی قرار می گیرد.
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۶:۵۳    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ در این مراسم که با مداحی در وصف امام رضا(ع) همراه بود، قطعه نگینی تهیه شده از سنگ مضجع شریف حضرت امام رضا (ع) از سوی آستان قدس رضوی به استاندار کرمانشاه اهداء شد که دکتر صحرایی پس از دریافت این سنگ متبرک عنوان کرد ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۵:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه استاندار کرمانشاه بر لزوم باز طراحی شورای فرهنگ عمومی استان تاکید کرد و گفت: مسائل بنیادین استان باید در دستور کار این شورا قرار گیرد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۵:۰۶    
استاندار کرمانشاه با اشاره به لزوم بیان دستاوردها، گفت: جامعه امروز ما به یک امیدواری واقع بینانه نیاز دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۸:۲۹    
استاندار کرمانشاه، از تلاش در راستای افزایش تعاملات با استان های همسایه در کشور عراق خبر داد و گفت: مدیران استان به استفاده از ظرفیت های ایجاد شده، توجه جدی داشته باشند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۲۲:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
استاندار کرمانشاه، سفر 2 روزه احمد وحیدی به این استان را سفر کاری خوب و فشرده ایی توصیف کرد و گفت: در استان نیازمندی هایی داریم که با حضور مسؤولان ملی پیگیری مطالبات بهتر خواهد بود.
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۸:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ در این بازدید که استاندار کرمانشاه هم حضور داشت، دکتر وحیدی با حضور در محل کارگاه پروژه، در جریان جزییات فعالیت پیمانکار و وضعیت طرح بهسازی باند فرودگاه قرار گرفت که از حدود یک ماه پیش آغاز شده و به صورت شبانه روزی در حال فعالیت است . ...
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۸:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ فاز یک پروژه شامل قطعه کرمانشاه تا اسلام آباد غرب به طول 110 کیلومتر است که در بخش زیرسازی 83 پیشرفت دارد . کل پروژه راه آهن کرمانشاه - خسروی 261 کیلومتر است که حدود 36 درصد پیشرفت دارد . ...
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۸:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ در این دیدار که استاندار کرمانشاه هم حضور داشت، آیت الله علماء با خیر مقدم به دکتر وحیدی گفت: مهمترین مشکل استان بیکاری جوانان است لذا از دولت محترم می خواهم با همه توان و با کاری جهادی نسبت به رفع معضل بیکاری اهتمام لازم را انجام دهد . ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۰۹:۵۵    
استاندار کرمانشاه با بیان اینکه سفر وزیر کشور نتایج خوبی به دنبال داشت، گفت: شهرهای مختلف استان نیازمندی هایی دارند که با حضور مقامات ملی، امکان پیگیری و رفع آنها بهتر فراهم می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۲۰:۴۷    
استاندار کرمانشاه از تلاش و هماهنگی های لازم برای رفع اشکالات و نواقصی که از اربعین سال گذشته در مرز خسروی وجود داشت تا اربعین امسال خبر داد.
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۵:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ در این برنامه که دکتر صحرایی استاندار کرمانشاه هم وزیر را همراهی می کرد، دکتر وحیدی بر سر مزار پاسدار شهید حشمت الله امینی حاضر شد و به مقام شامخ شهدای انقلاب و دفاع مقدس ادای احترام کرد . ...
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۲:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ در این بازدید دکتر صحرایی، استاندار کرمانشاه وضعیت تکمیل طرح های زیرساختی و توسعه پایانه خسروی را به اطلاع وزیر رساند و نیازهای و کمبودهای این مرز بین المللی را تشریح کرد . ...
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۸:۳۹    
به گزارش روابط عمومی اداره کل صمت استان کرمانشاه؛ به منظور تسریع در راه اندازی خط تولید پروژه بیوایمپلنت، دکتر بازارگان؛ معاون سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران( ایدرو) به همراه مهندس دارابی؛مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه ...
توسعه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۱:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، احمد وحیدی وزیر کشور در دولت سیزدهم صبح روز پنجشنبه طی یک سفر یک روزه به دعوت استاندار کرمانشاه به این استان سفر خواهد کرد. وحیدی پس از ورود به کرمانشاه با حضور در گلزار شهدای کرمانشاه با ادای احترام به مقام شامخ شهدای انقلاب اسلامی ...
ایرسا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۳:۱۷    
ایرسا- طی مراسمی با حضور استاندار کرمانشاه از روابط عمومی های برتر دستگاه های اجرایی استان کرمانشاه تجلیل بعمل آمد و روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه بعنوان روابط عمومی برتر شناخته شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۸:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه استاندار کرمانشاه با اشاره به لزوم بیان دستاوردها، گفت: جامعه امروز ما به یک امیدواری واقع بینانه نیاز دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۰:۴۸   + ۱۰ سایت دیگر  
استاندار کرمانشاه با بیان اینکه همه باید برای فتح خرمشهرهای بعدی خود را آماده کنیم، گفت: سرباز انقلاب هیچگاه خسته نمی شود و با قامتی استوار و اراده ای پولادین تا انتهای لشکر دشمن را هدف می گیرد.
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۲۲:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ مشروح پیام های دکتر محمدطیب صحرایی به شرح زیر است : بسم الله الرحمن الرحیم جناب آقای دکتر عبدالرضا مصری نماینده محترم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی سلام علیکم ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۲:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه- معاون استاندار کرمانشاه با تبیین نقش اساسی مردم در مسائل فرهنگی و اجتماعی، برخورد قاطع با برهم زنندگان زیست عفیفانه در جامعه را مورد تاکید قرار داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۲۱:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- استاندار کرمانشاه به همراه جمعی از مسئولان استانی و کشوری از آخرین شرایط راه آهن کرمانشاه - خسروی بازدید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۲۱:۳۳   + ۱۴ سایت دیگر  
کرمانشاه- استاندار کرمانشاه با بیان اینکه راه آهن کرمانشاه - خسروی یک پروژه مهم در پیشرفت کرمانشاه است، گفت: پیگیر جذب اعتبارات ملی برای تسریع در راه آهن غرب کشور هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۴:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
استاندار کرمانشاه گفت: سفر اربعین فرصتی از آورده های معنوی و مادی است که برکات فراوانی برای استان به همراه دارد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه استاندار کرمانشاه با اشاره به اهمیت رودخانه قره سو در فضای شهری کرمانشاه و رونق گردشگری آن گفت: در همین راستا تدوین طرح ساماندهی این رودخانه در دستورکار قرار گرفته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۷:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه- استاندار کرمانشاه گفت: اربعین امسال به گونه ای برنامه ریزی شده که از ورودی استان در کنگاور تا مرز خسروی به تناوب موکب ها و دیگر دستگاه های خدمات دهنده مستقر می شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۲۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- استاندار کرمانشاه دمیدن روح امید در دل جامعه کرمانشاهی را یک کلید واژه محوری توصیف کرد و گفت: این حس خوب و امیدواری به آینده به واسطه کار و تلاش جهادی به دست می آید.
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۶:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ دکتر محمد طیب صحرایی با حضور در برنامه گفتگوی ویژه خبر شبکه استانی زاگرس با اشاره به اینکه باید از برکات مادی و معنوی این سفر نهایت بهره را برد گفت: باید امکانات مناسبی برای زائران در ایام اربعین در استان فراهم شود . ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۵:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
استاندار کرمانشاه از انجام برخی اقدامات برای تسهیل در تردد زوار اربعین حسینی در مرز خسروی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۳:۱۲    
کرمانشاه- فرماندار شهرستان هرسین با حضور استاندار کرمانشاه و جمعی از مسئولین استانی معارفه شد.
وبگاه خبری قلم   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۱:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : حالا پنج ماهی از آغاز کار استاندار جدید کرمانشاه می گذرد. استانداری که ظاهری آرام اما روحیه ای جهادی دارد. استانداری که از دلِ دانشگاه بیرون آمده و حالا دارد در میدان عمل، داشته ها و دانش خود را محک می زند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۰۹:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه- معاون اقتصادی استاندار کرمانشاه با اشاره اینکه توسعه روابط تجاری با عراق در دستور کار قرار دارد از راه اندازی صنایع در کرمانشاه با هدف استفاده از مزیت های مرزی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۰۹:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
استاندار کرمانشاه گفت : باند فرودگاه کرمانشاه که ترمیم آن سال ها با تأخیر مواجه شده بود بعد از طی مراحل اداری و برگزاری مناقصه به جای 12 سال طی مدت 6 ماه ترمیم خواهد شد تا برقراری پرواز های مهم داخلی و خارجی مجدد احیا شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۲۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- استاندار کرمانشاه با اشاره به اینکه اشتغالزایی نیاز اصلی استان و اولویت اصلی مدیران است، گفت: مسکن به عنوان نیاز جدی مردم استان کرمانشاه می تواند به پیشران اشتغالزایی تبدیل شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۲۲:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه با اشاره به آغاز ساماندهی محلات حاشیه نشین کرمانشاه، گفت : پاتوق های تخریب شده در محله آقاجان در امور فرهنگی استفاده می شوند.
مرصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۲۰:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: وزیر کشور با پیشنهاد استاندار کرمانشاه در حکمی ابوطالب ایتوندی را به عنوان فرماندار شهرستان هرسین منصوب کرد.