دوشنبه ۰۵ مهرساعت ۲۰:۴۳Sep 2021 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «استاندار کرمانشاه»

میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
هوشنگ بازوند در گفت وگو با میزان، با اشاره به وضعیت کنونی مرز خسروی در ایام نزدیک به اربعین سید وسالار شهیدان گفت: مرز خسروی کاملا بسته است. امکان تردد زمینی از این گذرگاه مرزی به سمت کشور عراق وجود ندارد. وی ادامه داد: حتی یک نفر هم پشت مرز خسروی برای حرکت به سمت عراق نیامده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۳:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
استاندار کرمانشاه گفت: امکانات لازم برای ارائه خدمات و پذیرایی از زوار در کرمانشاه باید فراهم شود.
موج   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۶:۳۰   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون سیاسی استاندار کرمانشاه با اشاره به بسته بودن مرزهای خسروی و پرویزخان برای تردد زائرین حسینی گفت: از همه مردم، دلدادگان و ارادتمندان به اهل بیت(ع) و عاشقان و مشتاقان زیارت اربعین می خواهیم برای سفر به کربلا به مرزها مراجعه نکنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۴:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- استاندار کرمانشاه گفت: سلامت دانش آموزان کرمانشاهی در دروان کرونایی بسیار مهم است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۳:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه استاندار کرمانشاه گفت: برای اینکه کرمانشاه وارد پیک ششم کرونا نشود، باید علاوه بر رعایت پروتکل های بهداشتی، مردم هرچه سریعتر برای واکسیناسیون اقدام کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۲:۳۰    
کرمانشاه- ایرنا- آیین بازگشایی مدارس و شروع سال تحصیلی جدید استان کرمانشاه روز شنبه با حضور هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه و جمعی از فرهنگیان در مدرسه صنایع شیمیایی شهر کرمانشاه برگزار شد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۲:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره ورزش و جوانان با بیان اینکه یک تیم بازرسی جهت بررسی حواشی بازی بین دو تیم فوتبال اعزام می شوند، به صورت ضمنی دستور فرماندار و استاندار مبنی بر عزل رئیس اداره ورزش این شهرستان را رد کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۰:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه استاندار کرمانشاه از آن دسته از مردم استان که تاکنون واکسن کرونا دریافت نکرده اند، خواست قبل از اینکه پیک ششم کرونا از راه برسد، واکسن بزنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۰۹:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا- استاندار کرمانشاه از والدین، معلمان و دانش آموزان استان خواست سلامت و رعایت پروتکل های بهداشتی را در اولویت قرار دهند و گفت: کرمانشاه در پیک پنجم متحمل سنگین ترین هزینه های شیوع کرونا شد و این ناشی از عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی بود.
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۰۸:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز:برابر دستور استاندار کرمانشاه رئیس اداره ورزش و جوانان پاوه عزل شد
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۰۳:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
ایرنا: سرپرست فرمانداری پاوه کرمانشاه گفت: در پی حواشی بازی 2 تیم فوتبال نوجوانان گیلان غرب و پاوه در عصر چهارشنبه 31شهریور، استاندار کرمانشاه برای پیگیری جدی این موضوع، برخورد با خاطیان و مسببان حواشی این بازی و عدم توجه به دستورالعمل ستاد کرونا دستور بررسی سریعتر و بیشتر را صادر کرد. ...
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۹:۲۰    
استاندار کرمانشاه در سفر یک روزه به شهرستان گیلانغرب به عنوان دومین شهر مقاوم کشور و نماد ایستادگی، خودباوری و مقاومت از پروژه با اهمیت راه زله زرد – سومار بازدید و با حضور در نقطه صفر مرزی بر لزوم تسهیل در روند مبادلات تجاری و رفع مشکلات بازارچه سومار تأکید کرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۲۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
قصرشیرین- ایرنا- استاندار کرمانشاه با نجلیل از نقش مردم شهرستان گیلانغرب در دوران هشت سال دفاع مقدس گفت: فرهنگ ایثار و مقاومت امروز بسیاری از تحریم ها را به فرصت تبدیل کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۲۰:۵۴    
قصرشیرین- ایرنا- هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه به همراه نماینده مردم قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب در مجلس و جمعی از مدیران کل استانی روز پنجشنبه با حضور در بازارچه مرزی سومار از توابع شهرستان گیلانغرب، مشکلات مبادلات تجاری و رانندگان را به صورت میدانی بررسی کرد.عکاس (سلطانمراد شهبازپور)
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۹:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
استاندار کرمانشاه گفت: یکی از راه های ارتقای ارزش پول ملی صادرات است که باید همه در راستای توسعه و تقویت آن تلاش کنیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۶:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - استاندار کرمانشاه گفت: هلال احمر همواره در خط مقدم امدادرسانی در بحران های مختلف مانند زلزله، سیل و کرونا حضوری موثر و آرامش آفرین داشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۵:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
استاندار کرمانشاه گفت: امروز کشور گرفتار بحران هایی مانند کرونا و تحریم های ظالمانه است و ترویج فرهنگ دفاع مقدس می تواند این تهدیدها را تبدیل به فرصت تبدیل کند.
توسعه   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۰:۰۳    
شماره جدید دوهفته نامه آفتاب کرمانشاه در 12 صفحه منتشر شد که تیتر نخست خود را به واکنش های اصولگرایان کرمانشاه به نطق رئیس مجمع نمایندگان استان در مورد درخواست ابقای استاندار کرمانشاه اختصاص داده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۳:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه – ایرنا – استاندار کرمانشاه گفت: در سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها برای جذب سرمایه گذاران به ویژه در صنایع پایین دستی پتروشیمی مشوق ها و حمایت های لازم را پیش بینی کرده ایم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۳:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- با توجه به لزوم تعیین تکلیف مدیریت کلانشهر کرمانشاه به عنوان مطالبه ای جدی مردم، امروز نشستی به دعوت استاندار کرمانشاه و با حضور اعضای شورای ششم برگزار شد و اعضای شورا برای انتخاب سرپرست شهرداری به توافق رسیدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۱:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
کرمانشاه-ایرنا- معاون اقتصادی استاندار کرمانشاه با تاکید بر اینکه بسیاری از کشورهای توانمند در حوزه پتروشیمی به سمت انرژی پاک رفته اند و ما هم باید برای این مساله برنامه ریزی کنیم، گفت: در استان کرمانشاه هم برای اینکه عقب نمانیم باید به سمت ایجاد صنایع تبدیلی و پایین دست در این بخش گام برداریم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۷:۰۳    
کرمانشاه - ایرنا - استاندار کرمانشاه با اشاره به نقش پررنگ سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در بازگشایی مرز خسروی برای تردد زایران اربعین، گفت: بدون شک ایشان را می توان اصلی ترین عامل این اتفاق مهم معرفی کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - پرچم بارگاه ملکوتی حضرت امام حسین (ع) و حضرت ابوالفضل العباس (ع) در مراسمی به مناسبت میزبانی کرمانشاه در نوزدهمین اجلاس پیرغلامان حسینی توسط استاندار کرمانشاه به نماینده ولی فقیه در استان تحویل شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۳:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - استاندار کرمانشاه دفاع مقدس را مخزن ارزشمندی از خوبی ها و ارزش های ناب توصیف کرد و گفت: هشت سال همه خوبی ها در این مخزن ریخته شد و امروز ما بعد از چهار دهه که از جنگ گذشته است از این گنجینه ارزشمند الگو می گیریم و استفاده می کنیم.
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۱:۱۹    
مرصاد نیوز: استاندار کرمانشاه گفت: دفاع مقدس همانند یک مخزن است که 8 سال تمام خوبی ها داخل آن جمع شد و الان به عنوان یک نماد و الگو از آن استفاده می کنیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۲۳:۴۸    
کرمانشاه - ایرنا - استاندار کرمانشاه با صدور پیامی درگذشت استاد علی لیمویی شاعر، ادیب و پژوهشگر کرمانشاهی را تسلیت گفت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۰:۵۷   + ۱۴ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا- استاندار کرمانشاه با اشاره به اختصاص 555 نفر سهمیه برای اعزام زائرین اربعین حسینی به استان گفت: پیگیری و هماهنگی لازم برای برقراری 10 پرواز ویژه اربعین در مسیر کرمانشاه به نجف و بالعکس انجام شده است.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۳:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
سجاد سنجابی در نشست شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی که در جمع فعالان اقتصادی و روسای اتاق های بازرگانی، خانه صنعت، اتاق تعاون، کانون کارآفرینان و دیگر مدیران اجرایی تشکیل شد به خدمات ارزنده آقای بازوند در دوران خدمتش در استان کرمانشاه اشاره کرد و گفت ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۱:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- فرمانده حوزه هفت بسیج کارمندی امام موسی کاظم(ع) استانداری و بازرس ویژه استاندار کرمانشاه گفت: مردم استان کرمانشاه در طول جنگ تحمیلی، برای دفاع از کیان ایران اسلامی افتخار و حماسه آفریدند لذا ما نباید این دلاور مردی ها و ایثارگری ها و مقاومت های ماندگار مردم استان را فراموش کنیم.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۶:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
استاندار کرمانشاه از تنگ نظری به عنوان یکی از موانع ذهنی توسعه نام برد و گفت: تداوم روند شکوفایی و بالندگی استان نیازمند ورود بخش خصوصی قوی، سرمایه گذاران و حمایت و مساعدت ویژه بانکها است که بی شک ظرفیت های ایجاد شده سبب رونق و پویایی اقتصاد منطقه می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه استاندار کرمانشاه گفت: نباید اجازه دهیم مسائل اجتماعی نگرانی و دغدغه ای برای سرمایه گذاران بوجود آورد و آنها را از سرمایه گذاری در استان ناامید کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۲۳:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- استاندار کرمانشاه عصر شنبه با سفر به شهرستان کنگاور در منزل سرهنگ پاسدار مرحوم کامران هزارخانی رئیس فقید سازمان بسیج سازندگی استان کرمانشاه حضور یافت و با خانواده آن مرحوم ابراز همدردی کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۲۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: هر نماینده ای مستقل است و راساً نظرات خود را ابلاغ می کند و در این خصوص ما به کسی وکالت نمی دهیم، من به عنوان نماینده مردم کرمانشاه حتماً خواهان تسریع در تغییر مدیریت ارشد استان هستم و امیدوارم این اتفاق به زودی رخ دهد و کام مردم با خدمات ویژه دولت انقلابی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۸:۱۶    
استاندار کرمانشاه با بیان اینکه امکان پذیر نیست دولت محور توسعه باشد، گفت: باید تلاش کرد با جذب سرمایه گذار یک بخش خصوصی قوی برای توسعه استان شکل بگیرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۷:۰۹    
کرمانشاه - ایرنا- استاندار کرمانشاه با اشاره به مشکلات تامین سرمایه در گردش برخی از بنگاه های اقتصادی استان از سوی بانک ها گفت: 50 درصد موانع زدایی و پشتیبانی از تولید در کشور بدست بانک ها است، زیرا در اغلب پرونده های ستاد تسهیل و رفع موانع تولید برای حل آنها با موانع بانکی روبرو هستیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۵:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه استاندار کرمانشاه با بیان اینکه هرآنچه در توان داشتم برای کرمانشاه انجام دادم، گفت: ترجیح می دهم دیگر در کرمانشاه ادامه مسئولیت ندهم، زیرا مردم با هدف تغییر به دولت سیزدهم رای دادند و تغییر هم امیدآفرین است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۲:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
استاندار کرمانشاه با اشاره به اینکه آمار بستری های استان نزولی شده است، گفت: تسریع در این سیر نزولی به میزان رعایت پروتکل های بهداشتی و مراجعه سریع تر افراد برای واکسیناسیون بستگی دارد.
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ هوشنگ بازوند صبح امروز ( 25 شهریورماه پس از استقبال از وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای شرکت در اجلاس بین المللی پیرغلامان عازم تبریز شد و پرچم این همایش را از رییس سازمان صدا و سیما تحویل خواهد گرفت. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۹:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کرمانشاه با تاکید بر جلوگیری از انحراف منابع تسهیلات بانکی در پرداخت به واحدهای اشتغالزایی در استان، گفت: برای پشتیبانی از مشاغل خانگی تا سقف 2 میلیارد تومان تسهیلات پرداخت می شود.
وزارت کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۷:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
استاندار کرمانشاه با اشاره به دغدغه مندی پیش روی والدین برای چگونگی باهازگشایی مدارس گفت: تدوین الگویی برای تحصیل ترکیبی به صورت حضوری و مجازی با رعایت توصیه های بهداشتی و جلب اعتماد والدین ضرورت دارد.
ایرسا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۴:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
ایرسا_ معاون عمرانی استاندار کرمانشاه با انتقاد از مدیرانی که در جذب اعتبارات عمرانی موفق نبوده اند ؛ گفت: باید مدیران دستگاههای اجرایی استان در جذب اعتبارات ابلاغی تلاش نموده و در این رابطه پاسخگوی مردم باشند.
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ هوشنگ بازوند در دیدار صمیمی با اصناف و بازاریان که با حضور دکتر صفایی نایب رییس اتاق اصناف ایران، رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی، رییس اتاق اصناف کرمانشاه امروز و دیگر فعالان این حوزه برگزار شد؛ گفت: اصناف و بازاریان متدین، مسوولیت پذیر ...
ایرسا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۵:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
ایرسا_ استاندار کرمانشاه خدمات خالصانه و فداکارانه فعالان حوزه صنعت و معدن را برای تداوم مسیر پیشرفت و توسعه استان در شرایط سخت تحریم ها و تنگناهای اقتصادی بسیار ارزنده دانست و گفت: همدلی و همراهی تولید کنندگان، اصناف، صنعتگران و فعالان اقتصادی در بحران ها با مردم نیز همیشه ماندگار خواهد ماند.
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۳:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ هوشنگ بازوند در نشست شورای مسکن استان که با حضور معاون عمرانی استاندار کرمانشاه و دیگر مدیران عضو شورا برگزار شد؛ اظهار داشت: بر اساس سیاست ها و برنامه های اعلام شده دکتر رئیسی قرار شد که سالیانه یک میلیون واحد مسکن ساخته شود. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۲:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا – استاندار کرمانشاه با اشاره به سیاست های دولت برای ساخت یک میلیون مسکن در سال و قانون جهش تولید و تامین مسکن در مجلس شورای اسلامی گفت: پیش بینی می کنیم سهم استان کرمانشاه ساخت 17 تا 21 هزار مسکن تا یک سال آینده باشد که در جلسه بعدی به صورت دقیق مشخص خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه استاندار کرمانشاه از تدوین برنامه یک ساله ساخت مسکن در استان در راستای برنامه ساخت سالانه یک میلیون واحد مسکونی در کشور، تا اول مهر امسال خبر داد.
توسعه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۰:۳۰    
اخبار رسیده حاکیست که طی روزهای گذشته دکتر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی و یک مقام ارشد نظامی ( از فرماندهان سابق) رایزنی ها و تماس هایی را با احمد وحیدی وزیرکشور برای انتصاب سعید طلوعی بعنوان استاندار کرمانشاه بعمل آورده اند.
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۲۳:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ جلیل بالایی ضمن تشریح نتایج برگزاری این جلسه که با حضور محمد جواد کولیوند قائم مقام وزیر، استاندار کرمانشاه و مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای وزارت کشور عصر امروز برگزار شد ...
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۲۱:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: استاندار کرمانشاه گفت: گام دوم انقلاب که توسط مقام معظم رهبری ابلاغ شده یک راهبرد اساسی و کلان برای کشور است و مدیران دستگاه های اجرایی وظیفه دارند که این راهبرد را اجرایی و عملیاتی نمایند و باید تلاش ویژه شود تا بیاینه دوم انقلاب به یک فرهنگ عمومی در کشور تبدیل شود و جوانان در پیشبرد ...