شنبه ۰۴ بهمنساعت ۱۴:۵۳Jan 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «استاندار کرمانشاه»

ایسنا   ۱۴ دقیقه پیش    
ایسنا/کرمانشاه استاندار کرمانشاه گفت: اگر مردم پروتکل های بهداشتی را رعایت نکنند، نوروز سختی درپیش خواهیم داشت.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- استاندار کرمانشاه گفت: بعد از پیک سوم شاهد سیر نزولی آمار مبتلایان و فوتی های ناشی از کرونا بودیم، اما افزایش تعداد بستری ها در هفته گذشته بسیار نگران کننده است و احتمال دارد وارد پیک چهارم بیماری کووید 19 شویم که بسیار خطرناک است.
هانا خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۷:۵۱    
شهاب نادری نماینده دوره دهم اورامانات در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با کردپرس با انتقاد از نادیده گرفتن خدمات نظام جمهوری اسلامی در منطقه اورامانات اظهار داشت: استاندار کرمانشاه به عنوان نماینده عالی دولت در استان ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۷:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کرمانشاه با اشاره به احتمال شرایط مساعد بین المللی برای صادرات کشورمان گفت: باید مشکلات پایانه های مرزی را برطرف کنیم تا برای رونق صادرات آماده باشیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۷:۲۴    
کرمانشاه - ایرنا - سامانه تلفنی سامد کرمانشاه امروز شاهد یک پاسخگویی متفاوت به مردم بود؛ جایی که استاندار کرمانشاه هم تلفن ها را جواب می داد و هم ملاقات حضوری داشت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۷:۲۴    
کرمانشاه - ایرنا - استاندار کرمانشاه برای دومین بار در آذر ماه به مرکز سامانه تلفنی سامد رفت تا پاسخگو و پیگیر دغدغه ها و مشکلات شهروندان باشد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۷:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه در ادامه دیدارهای مردمی روز پنجشنبه دوم بهمن در سامانه ارتباط مردم و دولت (سامد) با تعدادی از مردم استان دیدار و به مسایل و مشکلات آنها رسیدگی کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۳:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- استاندار کرمانشاه گفت: برگزاری کنگره شهدای محراب در گام دوم انقلاب یک کار بسیار بزرگ و ماندگار است و سرچشمه این شهدای محراب، حضرت علی (ع) است و این سنت شهادت در محراب تا عصر جمهوری اسلامی تداوم داشته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۱:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- استاندار کرمانشاه با بیان اینکه ساختار صنعت فرش نیازمند توجه بیشتر است، گفت: ضرورت دارد در جهت تقویت فرهنگ فرش بافی در کشور و صادرات آن که دارای قدمت ویژه ای در جهان می باشد، نهایت تلاش خود را بکار گیریم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۱:۱۱    
ایسنا/کرمانشاه استاندار کرمانشاه با بیان اینکه فرش باید به اولویت دولت تبدیل شود، گفت: تکمیل زنجیره ارزش فرش کشور می تواند 100 هزار شغل ایجاد کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۹:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه استاندار کرمانشاه با اشاره به همدلی و همراهی بی نظیر مردم و مسوولین در زلزله بزرگ کرمانشاه گفت: یادمانی حاوی اطلاعات این زلزله، آمارهای مصدومین و فوتی ها، اقدامات انجام شده و مشارکت مردم، خیرین و مسئولین در بازسازی مناطق زلزله زده در شهرستان سرپل ذهاب احداث خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۹:۱۲    
استاندار کرمانشاه از ساخت یادمان همدلی و همراهی مردم ایران اسلامی در شهرستان سرپل ذهاب خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۲۲:۱۵    
قصرشیرین - ایرنا - استاندار کرمانشاه از افتتاح و بهره برداری 12 هزار واحد مسکونی آسیب دیده ناشی از زلزله هفت و سه دهم ریشتری 21 آبان پارسال در مناطق روستایی استان تا پایان شهریور امسال خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۲۲:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- استاندار کرمانشاه گفت: یادمان همدلی و همراهی مردم در سرپل ذهاب که دربرگیرنده تعداد فوتی ها و استحکام نداشتن برخی ساختمان ها در برابر زلزله 21 آبان 96 است، ساخته می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۲۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه استاندار کرمانشاه گفت: نباید اجازه دهیم پدیده ای مانند سرقت به مشکلات مردم افزوده شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا - استاندار کرمانشاه گفت: پدیده سرقت در یکی 2 سال اخیر متاسفانه به یکی از نگرانی ها و دغدغه های جدی مردم تبدیل شده است که باید اقدامات پیشگیرانه لازم در این خصوص انجام شود.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۳:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
" حسین خوش اقبال" در نشست فرمانداران با معاون عمرانی استانداری اظهار داشت: کاری به دل می نشیند و مقبول می افتد که رضایت و احساس خشنودی مردم را در پی داشته باشد از این رو پروژه ها مادامی که پیوست اجتماعی و رسانه ای نداشته باشند برای مردم ملموس نخواهند بود. ...
استانداری کرمانشاه   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛"هوشنگ بازوند" در آیین افتتاح بانک امانات تجهیزات پزشکی و توزیع دستگاه های اکسیژن ساز و کپسول های اکسیژن به ارزش 8 میلیارد ریال که با حضور رئیس داوطلبان هلال احمر برگزار شد ...
استانداری کرمانشاه   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ دکتر نصیری رئیس سازمان داوطلبان هلال احمر کشور در آیین افتتاح بانک امانات تجهیزات پزشکی و توزیع دستگاه های اکسیژن ساز و کپسول های اکسیژن که با حضور استاندار کرمانشاه برگزار شد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۱:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه استاندار کرمانشاه گفت: هیچ بحرانی بدون مشارکت مردم قابل مدیریت و جمع شدن نیست.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- استاندار کرمانشاه عبور از بحران ها را بدون مشارکت مردم غیرممکن دانست و گفت: باید پلی بین مردم و بحران ها تعریف کنیم و امروز هلال احمر این وظیفه مهم را بر عهده دارد.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۰:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه خبر: تفاهم نامه ایجاد و راه اندازی کارخانه نوآوری کرمانشاه با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، استانداری کرمانشاه، پارک علم و فناوری و شرکت نیروی غرب روز دوشنبه در دفتر معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری امضا شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۸:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه- استاندار کرمانشاه گفت: پروژه پتروشیمی اسلام آباد غرب بزرگترین طرح سرمایه گذاری در استان کرمانشاه است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۵:۵۶    
گروه استان ها- استاندار کرمانشاه امروز وعده داد که اداره راه آهن این استان تا پایان سال راه اندازی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۰۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
استاندار کرمانشاه با ابراز نگرانی از افزایش میزان تست های مثبت کرونا در استان، گفت: این افزایشی می تواند استاراتی برای آغاز موج چهام بیماری در استان باشد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۵:۲۳   + ۱۵ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- استاندار کرمانشاه گفت: براساس تصمیم ستاد ملی کرونا، حضور دانش آموزان (پایه های اول و دوم ابتدایی) در مدارس کاملاً اختیاری و هیچ اجباری در کار نیست و خانواده ها از این بابت نگرانی نداشته باشند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۲۱:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- استاندار کرمانشاه از سرمایه گذاری 50 هزار میلیارد تومانی دولت در پروژه پتروپالایش کرمانشاه خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۹:۵۴    
کرمانشاه- ایرنا - استاندار کرمانشاه گفت: پروژه هایی که قرار است توسط وزارت نفت در این استان اجرایی شود می تواند حدود 80 هزار فرصت شغلی ایجاد و بخش زیادی از مشکل بیکاری را مرتفع کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۵:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- استاندار کرمانشاه اعلام کرد که یک میدان گازی در حد فاصله سرپل ذهاب و گیلانغرب شناسایی شده است که توسط وزارت نفت مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه به گفته استاندار کرمانشاه طرح پیاده راه شدن خیابان مدرس کرمانشاه تا سال 1400 اجرایی نخواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- استاندار کرمانشاه گفت: بدون تردید یکی از چالش ها و موضوعات اساسی کشور و استان کرمانشاه پدیده کوله بری است که با ساماندهی آن می توان اقدامات بهتر و بیشتری را در راستای توسعه تجارت و توجه ویژه تر به اقتصاد و معشیت خانوارها در مرزها انجام داد.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۳:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه در نشست شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی اظهار داشت: طرح های مبلمان شهری و ایجاد پیاده راه، یک طرح بسیار خوبی است که به شکل معمول در کلانشهرها اجرا می شود. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- پروژه پیاده راه سازی خیابان مدرس کرمانشاه پس از اعتراض اصناف و به دستور هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه متوقف شد.
استانداری کرمانشاه   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۲:۳۳    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ دکتر جهانگیری معاون اول رئیس جمهور در نشست شورای عالی آموزش و پرورش کشور که به صورت همزمان و از طریق ارتباط تصویری با شوراهای آموزش و پرورش استان ها برگزار شد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۲۰:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- براساس ارزیابی عملکرد سالیانه شورای عالی آموزش و پرورش کشور، شورای آموزش و پرورش کرمانشاه به ریاست هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه توانست رتبه برتر کشور در حوزه تحقق درآمدهای حاصل از اجرای قانون شوراها در سال 98 را کسب کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۸:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- استاندار کرمانشاه گفت: خوشبختانه طی پیگیری ها و تلاش های انجام شده، استان آماده جذب و ایجاد سرمایه گذاری های جدید و بزرگ توسط گروه صنعتی فاتح است و مدیران باید تلاش کنند که زیرساخت های لازم را برای این کار فراهم کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۴:۰۴    
کرمانشاه - ایرنا - استاندار کرمانشاه گفت: با توجه به تلاش های صورت گرفته برای حل مشکل اجرای پروژه فیروزه در شهرکرمانشاه به تسریع در اجرای این پروژه خوشبین هستم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۴:۰۴    
کرمانشاه- ایرنا- استاندار کرمانشاه شامگاه شنبه از پروژه در حال ساخت مجتمع تجاری فیروزه در خیابان مدرس کرمانشاه بازدید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۴:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- استاندار کرمانشاه بر حل مشکل پروژه فیروزه و تسریع در اجرای آن تاکید کرد و گفت: این پروژه تجاری که چندین سال است عملیات ساخت آن متوقف شده باید هرچه سریعتر مشکلات موجود بر سر راه اجرای آن برطرف شود.
میزان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۷:۲۵    
خبرگزاری میزان - ساماندهی کوله بری یکی از موضوعات مطرح در سفر اخیر رئیس قوه قضاییه به استان کرمانشاه بود و برای این امر تمهیداتی اتخاذ شد. مقام معظم رهبری در اردیبهشت سال 95 در دیدار کارگران، در بخشی از بیاناتشان به موضوع کولبران اشاره کردند و فرمودند: مراد من از قاچاق ...
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۷:۳۴    
مردم نیوز : هدایت حاتمی با اشاره به سفر آیت الله رئیسی به استان کرمانشاه اظهار داشت: آقای رئیسی در سفر خود به استان کرمانشاه به نکات مهمی اشاره کردند که یکی از این موارد، حمایت از مدیران ریسک پذیر و شجاع بود. ...
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۲:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه خبر: معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمانشاه گفت: فاز مطالعاتی سرمایه گذاری دو میلیارد دلاری وزارت نفت در حوزه گاز و پتروشیمی در استان در حال اتمام است که امیدواریم به مرحله اجرا برسد. ...
میزان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۷:۰۵    
مهرداد سالاری در گفت وگو با میزان، با اشاره به سفر اخیر رئیس دستگاه قضا به استان کرمانشاه اظهار داشت: اختصاص اعتبار برای تکمیل ساختمان های نیمه کاره دادگستری و خدمات دادگستری یکی از مصوبات رئیس دستگاه قضا در سفر به کرمانشاه بود. ...
مرصاد   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز:مسئول پیگیریهای ویژه استاندار کرمانشاه گفت: اجرای پروژه مسکن مهر پاوه، بیش از حد انتظار طولانی شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۶:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه با تاکید بر اینکه همه جریان های سیاسی از سیاه نمایی ضرر می کنند، گفت که مدیران دولت در شهرستان ها نباید در بیان خدمات انجام شده لکنت زبان داشته باشند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۳:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه استاندار کرمانشاه گفت: شیوع بیماری کرونا خسارت سنگینی را به صنعت گردشگری وارد و به نوعی آن را زمین گیر کرد.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۳:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه در آیین اعطای لوح ثبت شهرها و روستاهای ملی سال 1399 که صبح امروز در کاخ نیاوران و با حضور دکتر مونسان وزیر میراث فرهنگی و گردشگری، نماینده اسلام آباد و دالاهو ...
وزارت امور اقتصادی و دارایی   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۲:۰۷    
نشست تشریح و تبیین ابعاد آزاد سازی سهام عدالت و چگونگی سجامی شدن و احراز هویت سهامداران سهام عدالت در استان، به ریاست بازوند استاندار کرمانشاه و حیدریان مدیر کل امور اقتصادی و دارایی وبا حضور وبیناری فرمانداران، در سالن شهدای دولت استانداری کرمانشاه برگزار شد.
توسعه   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۰۰:۲۰    
حسین خوش اقبال روز یکشنبه در نشست اعضای شورای اطلاع رسانی استان افزود:ما نقد و نصیحت منصفانه را باید بشنویم اما نباید ناجوانمردانه تمام عملکرد نظام و دولت را زیر سوال برد. در این 32 ماهی که آمریکا از برجام خارج شود کشور بدون تدبیر نبوده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۲۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کرمانشاه گفت: کاهش 3.9 درصدی نرخ بیکاری در پاییز امسال بیانگر آن است که باوجود مشکلات ناشی از تحریم ها و بحران کرونا، در مسیر درستی حرکت کرده ایم، ولی نباید به این مقدار بسنده کنیم.