پنجشنبه ۰۸ آبانساعت ۰۳:۴۶Oct 2020 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «استاندار کرمانشاه»

کرد پرس   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش کردپرس؛ هوشنگ بازوند امروز ( چهارشنبه 7 آبان) در نشست شورای برنامه ریزی استان که با حضور معاونین استاندار و مدیران ادارات مختلف برگزار شد؛ اظهار داشت: دراستان کرمانشاه طی سال های اخیر اتفاقات بسیار خوبی رخ داده است ولی عده ای با تنگ نظری دوست ندارند مردم از این اتفاقات خوب مطلع شوند. ...
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- استاندار کرمانشاه از سفر قریب الوقوع دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام برای بررسی نهایی تصویب منطقه آزاد قصرشیرین خبر داد و همچنین گفت: میانگین حقوق کارمندان دولتی استان از سال 1396 تاکنون 2 برابر شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- استاندار کرمانشاه از واکنش های غیرمنطقی به نامه نگاری برای تبدیل وضعیت قرارداد تعدادی از پرسنل استانداری انتقاد کرد و گفت: نامه نگاری برای تبدیل وضعیت پرسنل استانداری کاملا قانونی بوده است.
نسیم کرمانشاه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۳:۴۰    
استاندار کرمانشاه با اعلام شرایط حاد کرونا در کرمانشاه گفت؛ تعداد فوتی های کرونا در استان به مرز 20 نفر در طول شبانه روز رسیده است. به گزارش نسیم کرمانشاه، هوشنگ بازوند اظهار داشت: شرایط کرونا در استان بسیار حاد بوده و...
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۳:۳۶    
“کرونا” در کرمانشاه هر ساعت یک قربانی می گیرد وی به افزایش آمار فوتی های کرونا هم اشاره کرد وافزود: فوتی ها کرونا در استان به مرز روزانه 20 نفر نزدیک می شود و در حال حاضر حدودا در هر ساعت یک نفر تلفات داریم ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۲:۵۷    
کرمانشاه- ایرنا- استاندار کرمانشاه از جهش آمارهای کرونایی استان به 200 بستری و 20 فوتی در شبانه روز خبر داد و گفت: اگر آمار بستری ها از هزار نفر بگذرد، مجبوریم بیمارستان صحرایی برپا کنیم که این یعنی تحمیل هزینه های گزاف به مردم و استان کرمانشاه.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۲:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه استاندار کرمانشاه گفت: کلنگ زنی و آغاز عملیات اجرایی طرح بزرگ پتروشیمی اسلام آبادغرب با هفت هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری در سومین سالگرد زلزله بزرگ استان، با حضور ویدئو کنفرانسی رییس جمهور آغاز می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۲:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه استاندار کرمانشاه با شاره به وضعیت حاد کرونا در استان گفت: اگر بستری ها همین طور افزایش یابد و از مرز هزار نفر بگذرد، باید بیمارستان صحرایی راه اندازی کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۸:۳۲    
استاندار کرمانشاه از شناسایی 205 دستگاه در استان در راستای پدافند غیرعامل خبر داد و گفت: 147 دستگاه از این تعداد تجهیزات حفاظتی و حراستی را دارند و 54 دستگاه هنوز تجهیز نشده اند.
پایگاه خبری تابنوس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۰:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
گزارش خبرگزاری مهر در خصوص استخدام رانتی استانداری کرمانشاه با انتشار سند درخواست این استخدام غیرقانونی، تایید شد.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۸:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: به تازگی نامه ای در فضای مجازی منتشر شده که در آن به موضوع استخدام 20 نفر از اعضای ستاد انتخاباتی اشاره شده که امضای استاندار کرمانشاه پای آن است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
استاندار کرمانشاه گفت: جمهوری اسلامی از هر زمانی مقتدر و باصلابت تر است، زیرا مردم خواهان این تداوم انقلاب و نظام هستند و از آن با جان و دل دفاع می کنند و همه آماده جانفشانی هستیم.
هانا خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۱:۵۰    
استاندار کرمانشاه گفت: راه اندازی مرکز شبانه روزی فوریت های رسیدگی به مشکلات تولید کنندگان، کارآفرینان و سرمایه گذاران سبب ایجاد امید بیشتر برای رفع موانع تولید و تسهیل امور می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۸:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
استاندار کرمانشاه از تشدید محدودیت های کرونایی از امروز در 6 شهرستان بحرانی استان خبر داد و گفت: اگر رعایت پروتکل های بهداشتی به 70 درصد برسد، بسیاری از شهرستان ها به وضعیت سفید برمی گردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۲۱:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- استاندار کرمانشاه با اشاره به اینکه از هزار تخت پیش بینی شده برای بیماران کرونایی تاکنون حدود 850 تخت اشغال شده است، گفت: اگر مردم پروتکل های بهداشتی را رعایت نکنند و آمار مبتلایان صعودی باشد مجبوریم بیمارستان های صحرایی را دایر کنیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۵:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- فرماندار ثلاث باباجانی با اعلام آغاز واردات کالا از مرز شیخ صله این شهرستان، گفت: با تلاش مسوولان نظام و تدبیر دولت و استاندار کرمانشاه شاهد آغاز واردات کالا از مرز شیخ صله برای مرزنشینان هستیم و به صورت قانونی فرآیند واردات انجام می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۵:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه استاندار کرمانشاه گفت: راه اندازی مرکز شبانه روزی فوریت های رسیدگی به مشکلات تولیدکنندگان، کارآفرینان و سرمایه گذاران سبب ایجاد امید بیشتر برای رفع موانع تولید و تسهیل امور می شود.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: شورای تبیین مواضع دانشجویی جهت رسیدگی به وضع کشاورزی نامه ای به استاندار کرمانشاه نوشتند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۱:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
مرکز شبانه روزی فوریت های مشکلات واحد های تولیدی و طرح های سرمایه گذاری امروز با حضور استاندار کرمانشاه افتتاح شد.
وزارت کشور   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
استاندار کرمانشاه با تأکید بر لزوم مشارکت بیشتر مردم در رعایت توصیه های بهداشتی گفت: 19محدودیت و ممنوعیت جدید برای قطع زنجیره انتقال کرونا در استان، مورد تأیید قرار گرفته و از روز دوشنfi در کلیه شهرستانها اعمال می شود
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۲۱:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
هوشنگ بازوند, استاندار کرمانشاه محدودیت های جدید جهت قطع زنجیره انتقال کرونا در استان را اعلام کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۲۰:۱۸   + ۱۵ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا- استاندار کرمانشاه با اعلام 22 محدودیت و ممنوعیت جدید برای کنترل و قطع زنجیره انتقال کرونا در استان، گفت: محدودیت ها و ممنوعیت های جدید در کرمانشاه از روز دوشنبه پنجم آبان اعمال می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۲۰:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه استاندار کرمانشاه از تعطیلی یک هفته ای پنج شهرستان استان و کاهش ساعت کاری ادارات دیگر شهرستانهای استان به منظور مقابله با کرونا خبر داد.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۲۰:۰۳    
مرصاد نیوز: استاندار کرمانشاه محدودیت های جدید جهت قطع زنجیره انتقال کرونا در استان را اعلام کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۹:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
استاندار کرمانشاه از تعطیلی یک هفته ای شهرستان های اسلام آباد غرب، گیلانغرب، هرسین، جوانرود و سرپل ذهاب به عنوان شهرستان های قرمز و پُرخطر استان خبر داد.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۸:۲۲    
مرصاد نیوز:معاون امور اقتصادی استاندار کرمانشاه گفت: کارگروه تسهیل استان به یک بلوغ رسیده است و تشکل ها و انجمن های استان نیز به خوبی پای کار هستند اما بسیاری از مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی به سرعت حل و فصل نمی شود.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۸:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: استاندار کرمانشاه راه اندازی مرکز شبانه روزی فوریت های واحدهای تولیدی را کار ارزشمندی دانست و گفت: چرا که صنعت و صنعتگران احساس می کنند دولت به دنبال حل مشکلات آنها است.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۴:۱۶    
افزایش نرخ روزانه کالاها و تفاوت قیمت ها در مناطق مختلف کلانشهری مانند کرمانشاه این سئوال را برای افکار عمومی ایجاد می کند که چه کسی مسئول تنظیم این آشفته بازار و حمایتگر مصرف کننده هایی است که کمرشان زیر بار گرانی و افزایش نرخ کالاهای اساسی روز به روز خمیده تر می شود ...
استانداری کرمانشاه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ مراسم آغاز عملیات اجرایی 135 هزار واحد مسکونی طرح اقدام ملی، افتتاح 40 هزار و 180 واحد مسکن مهر با حضور رییس جمهور و استانداران سراسر کشور در 31 استان برگزار شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۵۷    
کرمانشاه - ایرنا- استاندار کرمانشاه گفت: در این تنگنای اقتصادی که دشمنان ایران اسلامی به ما تحمیل کردند این صادرکنندگان هستند که به ثبات اقتصاد کشور، تقویت بنیه تولید، ارزآوری برای کشور و ایجاد رفاه برای مردم کمک می کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه استاندار کرمانشاه گفت: ساکنان محلات حاشیه ای باید مانند دیگر شهروندان از خدمات شهری مناسب برخودار باشند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- استاندار کرمانشاه گفت: عملیات اجرایی پروژه هزار میلیارد تومانی دهکده لجستیک کرمانشاه امسال آغاز می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۷:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
استاندار کرمانشاه از آغاز عملیات اجرایی پروژه دهکده لجستیک کرمانشاه در سال جاری خبر داد.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۲:۳۰    
مرصاد نیوز: استاندار کرمانشاه از مراحل پیشرفت فیزیکی مجتمع خدمات رفاهی امام رضا(ع ) شهرستان صحنه در مسیر بزرگراه کربلا بازدید به عمل آوردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه گفت:برداشته شدن تحریم تسلیحاتی را ثمره قدرت سخت و نرم جمهوری اسلامی است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۱:۵۱    
کرمانشاه- استاندار کرمانشاه گفت: رعایت پروتکل های بهداشتی و استفاده از ماسک در استان 42 درصد و در کشور بیش از 58 درصد است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۵:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
استاندارکرمانشاه گفت: وقف گامی به سوی عدالت اجتماعی، کاری ارزشمند و احسانی ماندگار است و با کارکردهای موثر فرهنگی و اجتماعی زمینه کمک به نیازمندان را نیز فراهم می نماید و در محرویت زدایی بسیار موثر است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۵۲    
کرمانشاه- ایرنا- استاندار کرمانشاه با بیان اینکه مشکلات کنونی در قالب وقف های گذشته قابل رفع نیست و اوقاف نیازمند نوآوری است، گفت: از اداره کل اوقاف استان انتظار داریم که سهم قابل توجهی از بیکاران استان را صاحب شغل کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۴۰    
ایرنا - کرمانشاه - هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه روز یکشنبه (27 مهر) به مناسبت دهه وقف در "نشست شورای اداری اوقاف" در اداره کل اوقاف و امور خیریه حضور پیدا کرد.(عکاس: بهمن زارعی)
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا- استاندار کرمانشاه با بیان اینکه اکنون 680 نفر از مبتلایان کرونا در بیمارستان های استان بستری هستند، گفت: اگر آمار بستری ها به 800 نفر برسد، مجبوریم که مبتلایان جدید را در راهرو بیمارستان ها بستری کنیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه استاندار کرمانشاه گفت: 16 میلیارد تومان نیاز داریم تا برای حدود 9 هزار دانش آموز بی بضاعت فاقد "تبلت" استان، تبلت بخریم.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۲۵    
به مناسبت دهه وقف جلسه شورای اداری به ریاست استاندار کرمانشاه در اداره کل اوقاف و امور خیریه استان برگزار شد،"هوشنگ بازوند" استاندار کرمانشاه با تبریک ایام پر برکت ربیع الاول و همچنین دهه وقف اظهار داشت: دهه وقف دهه همه خوبی هاست و وقف کار ارزشمند و ماندگاری در جهت برقراری عدالت اجتماعی است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
استاندار کرمانشاه گفت: امروز نیروی انتظامی با اخلاق مداری، صلابت، اقتدار، امانت داری، تواضع و مردم داری بسترساز امنیت برای کشور و مردم شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - استاندار کرمانشاه مردم داری، صلابت و اقتدار را از بارزترین و ممتازترین ویژگی های کارکنان ناجا برشمرد و گفت: پلیس حافظ اصلی و بی ادعای امنیت در جامعه است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۲۳:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
استاندار کرمانشاه در پیامی فرارسیدن هفته تربیت بدنی را به ورزشکاران، مربیان، قهرمانان، داوران، پیشکسوتان و فعالان این عرصه در استان قهرمان پرور کرمانشاه تبریک گفت.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۲۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: استاندار کرمانشاه با اشاره به طرح ویژه منطقه مرزی سومار گفت: از رییس جمهور تقاضای ایجاد زیرساخت ها در این منطقه را داشتیم.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۲۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: استاندار کرمانشاه گفت: برخی دستگاه های استان در بحران ها خط مقدم بودند از جمله فرمانداری ثلاث که کارکنان آن هنوز در کانکس ها به مردم خدمت ارائه می دهند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۲۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- استاندار کرمانشاه با بیان اینکه 156 میلیارد تومان پول نقد در خزانه دولت داریم، گفت: برخی از مدیران استان تلاشی برای رفع موانع و جذب این اعتبار نمی کنند اما بعدا می گویند پول نداریم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۲۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه استاندار کرمانشاه با اشاره به وضعیت نامناسب کرونا در استان تاکید کرد: هیچ اداره و نهادی حق خدمات رسانی به افراد فاقد ماسک را ندارد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۹:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
استاندار کرمانشاه با اشاره به پیگیری انجام شده برای ساماندهی فاضلاب این کلانشهر گفت: این پروژه نیازمند یکصد میلیارد تومان اعتبار است.