دوشنبه ۱۵ خردادساعت ۱۷:۱۵Jun 2023 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نقطه صفر مرزی»

قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۹:۰۵    
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست خراسان رضوی گفت:در تعهدات آب منطقه ای درباره انتقال آب از یال شمالی هزار مسجد به مشهد، انتقال آب از نقطه صفر مرزی است.
برترین ها / پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۸:۲۹   + ۱۲ سایت دیگر  
رسول خادم، پیشکسوت نامدار کشتی کشورمان با خانواده شهید محمدمهدی احمدی دیدار کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۲:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
استاندار ایلام گفت: دولت عراق برای سهولت در تردد زائران با افزایش پنج درب جدید برای خروج و ورود زائران اربعین در مرز مهران موافقت کرده است.
صنعت ماشین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۷:۵۴    
صنعت ماشین: همزمان با سالروز ولادت امام رضا در هلدینگ رایزکو شرکت هوراند پلاستیک در نقطه صفر مرزی خط لوله های فلزی ترمز افتتاح شد.
عصر خودرو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۶:۵۳    
عصر خودرو-همزمان با سالروز امام رضا در هلدینگ رایزکو شرکت هوراند پلاستیک در نقطه صفر مرزی خط لوله های فلزی ترمز افتتاح شد.
عصر خودرو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۵:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
عصر خودرو- همزمان با سالروز امام رضا در هلدینگ رایزکو شرکت هوراند پلاستیک در نقطه صفر مرزی خط لوله های فلزی ترمز افتتاح شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۴:۲۳    
رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی خبر داد : صدور مجوز راه اندازی پایانه مرزی در نقطه صفر مرزی گمیشان در مجلس شورای اسلامی در مرحله نهایی قرار دارد.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۹:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
پس از درگیری روز ششم خرداد در مرز سیستان و افغانستان بین مرزبانان ایران و نیروهای طالبان، جریانات مختلفی با حجم گسترده شایعات و اخبار دروغ، سعی در تحریک طرفین هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۸:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
جمعی از مرزنشینان تشیع و اهل سنت در کنار یکدیگر به دیدار مرزبانان در نقطه صفر مرزی رفتند.
برترین ها / تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۲۰   + ۱۶ سایت دیگر  
در پی درگیری های اخیر میان نیروهای مرزبانی ایران و نیروهای طالبان، معاون سخنگوی وزارت امور خارجه دولت طالبان گفت که دولتش نمی خواهد روابطش با کشورهای همسایه، از جمله ایران خراب شود و خواستار حل وفصل دیپلماتیک مناقشات موجود شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- جشن دهه کرامت امسال در بجنورد رنگ و بوی خاصی داشت؛ ورود یک میهمان عزیز از نقطه صفر مرزی به وسط جشن فضایی وصف نشدنی را ایجاد کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۷:۵۴    
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کرمانشاه گفت :ساخت این درمانگاه از اوایل امسال در نقطه صفر مرزی آغاز شده و تا اربعین امسال یک طبقه آن برای ارایه خدمت به زوار آماده خواهد شد
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۶:۰۳    
بجنورد- خانواده شهید محمدمهدی احمدی که طی درگیری در نقطه صفر مرزی ایران و افغانستان به مقام رفیع شهادت نائل شده بود پیکر فرزندشان را در آغوش گرفتند.
همزمان با توسعه محدوده منطقه آزاد چابهار و فراهم آمدن بستر تحقق کارکردهای واقعی تنها منطقه آزاد و بندر اقیانوسی ایران، منطقه کوچک در مزر پاکستان به صورت منفصل، آن هم در فاصله 130کیلومتر به محدوده منطقه آزاد چابهار افزوده شد؛ ریمدان، نقطه صفر مرزی ایران و پاکستان ...
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۱:۴۳    
درباره اتفاقات مرزی روی داده میان ایران و طالبان چند نکته قابل عرض است که می نویسم: به طور حتم می دانید که درگیری های مرزی اتفاق غریبی نیست یعنی در طول سال ممکن است چنین زد و خوردهایی میان نیروهای دو طرف در نقطه صفر مرزی رخ دهد اما شواهد و قرائن به ما می گوید که این بار این درگیری ها با شدت ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۸:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه - کاروان خادمین حریم رضوی برای ایجاد روحیه معنوی در بین مرزداران غیور اشنویه در نقطه صفر مرزی این شهرستان حضور یافتند.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۷:۱۱   + ۲۱ سایت دیگر  
سردار قاسم رضایی با واکاوی درگیری روز گذشته مرزبانان غیور فراجا با طالبان در نقطه صفر مرزی و همکاری مطلوب مرزبانی و ارتش، افزود: همکاری بسیار عالی بین مرزبانی فراجا و نیروی زمینی ارتش روز گذشته انجام شد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۱:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
سرباز وظیفه محمد مهدی احمدی در حین حراست و پاسداری از مرزهای عزت و شرف ایران اسلامی در درگیری مسلحانه با نیروهای تحت امر طالبان در نقطه صفر مرزی ایران و افغانستان به فیض شهادت نائل آمد.
خبرشهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۰:۴۰   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرشهر، تصویر سرباز وظیفه “مهدی احمدی” که در حین حراست و پاسداری از مرزهای عزت و شرف ایران اسلامی در درگیری مسلحانه با نیروهای تحت امر طالبان در نقطه صفر مرزی ایران و افغانستان به فیض شهادت نائل آمد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۲:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: تصویر سرباز وظیفه مهدی احمدی که در درگیری مسلحانه با طالبان در نقطه صفر مرزی ایران و افغانستان شهید شد را ملاحظه می کنید.
برترین ها / پارسینه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۰:۵۷   + ۲۹ سایت دیگر  
انتخاب، تصویر مهدی احمدی سرباز مرزبانی که در درگیری با طالبان به شهادت رسید را منتشر کرد.
در این مطلب ویدیویی تازه از حمله توپخانه ای ایران به نیروهای طالبان در نقطه صفر مرزی را ببینید.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۶:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
مرزداران شمال سیستان و بلوچستان با افراد مسلح ناشناس در نقطه صفر مرزی منطقه سیستان درگیر شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۵:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
پیش از ظهر امروز مرزبانان جان برکف هنگ مرزی زابل با افراد مسلح ناشناس که قصد ورود به خاک جمهوری اسلامی ایران را داشتند، در نقطه صفر مرزی درگیر شدند که منجر به تبادل آتش و درگیری مسلحانه شد.
برترین ها / پارسینه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۱:۲۶   + ۲۰ سایت دیگر  
مرزداران شمال سیستان و بلوچستان با افراد مسلح ناشناس در نقطه صفر مرزی منطقه سیستان درگیر شدند.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۵:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- تصاویری از نقطه صفرمرزی لبنان و فلسطین اشغالی به مناسبت عید مقاومت مارون الرأس یکی از روستاهای جنوبی لبنان است که در بخش بنت جبیل و استان النبطیه قرار دارد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۱:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی از به کارگیری تسهیلات شبکه بانکی ایران در سلیمانیه عراق برای پشتیبانی تجارت در مرز باشماق مریوان خبر داد و گفت: در نقطه صفر مرزی هم ناهماهنگی های دستگاه های اجرایی رفع می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۴:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند-خدام حرم رضوی در دومین روز حضور خود در خراسان جنوبی وارد نقطه صفر مرزی ایران و افغانستان شدند و به مرزداران غیور انقلاب اسلامی خداقوت گفتند.
به گزارش روابط عمومی استانداری، محمدکرمی استاندار سیستان و بلوچستان در نشست با اعضای اتاق بازرگانی، صنایع و معادن استان با اشاره به دیدار اخیر رئیس جمهور جمهوری اسلامی ایران و نخست وزیر پاکستان در نقطه صفر مرزی بین دو کشور اظهار داشت: با توجه به اعلام قبلی در خصوص این دیدار ...
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل دامپزشکی استان اردبیل روز چهار شنبه 3 خرداد 1402 با حضور در گمرک و پایانه مرزی شهرستان بیله سوار از رمپ تخلیه دامهای ترانزیتی بازدید بعمل آورد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۷:۰۲    
میرعبدی با هدف نکوداشت و زنده نگهداشتن یاد شهدای گرانقدر مرزبانی، با حضور در روستای مزه سر شهرستان گلشن و عطرافشانی محل شهادت آنان، با مقام شامخ شهید و شهادت ادای احترام کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۲۰:۴۲   + ۱۳ سایت دیگر  
رشت- مسئول کانون جوانان رضوی گیلان از دعوت 50 هزار گیلانی درجشن ویژه میلاد امام رضا (ع) خبر داد و گفت: خادمین حرم رضوی برای ایجادروحیه معنوی دربین مرزداران به نقطه صفر مرزی می روند.
عصر اترک   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۲۳:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
سفر اخیر رئیس جمهور به استان سیستان و بلوچستان از جنبه های مختلفی قابل ارزیابی و دارای اهمیت است که در این نوشتار به محورهای مهم آن اشاره شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۰۹:۱۱   + ۳۲ سایت دیگر  
سفر یک روزه و فشرده رئیس دولت سیزدهم به نقاط مرزی سیستان و بلوچستان از جنبه های دیپلماتیک و توسعه ای حائز اهمیت بود. رئیسی در این سفر علاوه بر افتتاح پروژه های عمرانی استان، به حاکمان افغانستان درباره حق آبه هیرمند اخطار جدی داد و با نخست وزیر پاکستان در نقطه صفر مرزی دیدار کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۵:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی سه زلزله خوی در تاریخ های مهر و دی و بهمن ماه 1401 خرابی های زیادی در خوی و روستاهای اطراف بر جای گذاشت و مدارسی نیز در این شهرستان تخریب و یا دچار خساراتی اساسی شدند.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۲۳:۴۱   + ۱۳ سایت دیگر  
حدود هفتاد هشتاد سال پیش مرز به معنای کنونی وجود نداشت. حد و مرز دو کشور نهایتا با سنگ چین مشخص می شد.
ارتش جمهوری اسلامی ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۹:۱۳    
دانشجویان دوره 33 فرماندهی و ستاد ارتش، از نقطه صفر مرزی ایران و ترکمنستان در منطقه سرخس بازدید کردند . به گزارش روابط عمومی ارتش، دانشجویان دوره 33 فرماندهی و ستاد ارتش(محور 14) به سرپرستی سرهنگ دکتر مسعود مصدق، 19 اردیبهشت سال 1402 از نقطه صفر مرزی ایران و ترکمنستان در منطقه سرخس ...
عصر اترک   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۳:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
مسئول سینما سیار در خراسان شمالی گفت: فیلم تحسین شده "غریب" به همت ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان شمالی در منطقه مرزی داشلی قلعه این استان اکران شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۰۷:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رازوجرگلان_ نخستین نمایش روستایی فیلم غریب در نقطه صفر مرزی ایران و ترکمنستان و در شهرستان رازوجرگلان خراسان شمالی انجام شد.
برترین ها / فرتاک نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۱:۵۷   + ۲۱ سایت دیگر  
یک تروریست دخیل در عملیات های خرابکارانه علیه نیروهای امنیتی پاکستان از جمله حمله به کامیون های تجاری ایران در ایالت بلوچستان به هلاکت رسید.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۰:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
ششمین سالگرد عروج شهدای مرزبانی با حضور فرماندار شهرستان میرجاوه، مدیرکل حفظ آثار، فرمانده مرزبانی میرجاوه، رییس بنیاد شهرستان زاهدان و خانواده های معظم شهدای مرزبانی در شهرستان میرجاوه بخش ریگ ملک در نقطه صفر مرزی جنگل تحلاب برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۴:۴۰    
در حالی که نیمی از فصل بهار گذشته، عملیات برفروبی در معابر مرزی استان آذربایجان غربی با حضور نیروهای مرزبانی ادامه داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۰۹:۲۴    
در راستای تحقق شعار دسترسی عادلانه به سلامت خود را به نقطه صفر مرزی و روستای "چاه باشه" رسانده اند تا با جهاد وخدمت بی منت در نقطه صفرمرزی بتوانند با خدمت رسانی، ویزیت رایگان و تحویل دارو انقلابی دیگر برپا کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۰۱:۲۶    
سردار رضا شجاعی فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان به منظور ارزیابی آمادگی رزمی و عملیاتی مرزداران هنگ مرزی میرجاوه، به همراه تعدادی از معاونین ستادی از یگان های تابعه آن هنگ بازدید کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۳:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
معلمی هر روز هفتاد کیلومتر مسافت را تا مدرسه طی می کند تا گل لبخند را بر لبان کودکان مرزنشین بنشاند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۰:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
معلمِ سیستانی هر روز، 70 کیلومتر مسافت تا نقطه صفرِ مرزی را طی میکند تا به کودکانِ شهرستانِ "هیرمند" خدمت کند؛ فداکاریِ چنین معلمانی در مسیرِ تعلیم و تربیت دانش آموزان، فراتر از تعهد است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۲:۴۵    
دستی که در حضور امیرعبداللهیان، مناطق صهیونیست نشین نقطه صفر مرزی را نشانه گرفته، در واقع دست مقاومت است که از آستین ایران اسلامی بیرون آمده است و می رود تا رهایی قدس شریف از چنگال ضعیف شده صهیونیست را رقم زند.