یکشنبه ۱۳ فروردینساعت ۰۴:۰۹Apr 2023 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هیرمند»

ورس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۰۸:۱۴   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست پیگیری حقابه ایران از هیرمند را جزو برنامه های اصلی این سازمان در سال جاری دانست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۲۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان هیرمند: با توجه به هدف گذاری که در حوزه شهرستان هیرمند برای توسعه و بهسازی مسیر راه های روستایی در نظر گرفته شده ، بیش از یازده و نیم کیلومتر راه روستایی آسفالت خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۰۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از قتل کودک 9 ساله در هیرمند و دستگیری عاملان قتل در کمتر از یک ساعت در این شهرستان خبر داد.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۲۲:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس کتاب زاده زابل؛ سرگذشت حبیب الله دهمرده با تحقیق محمدجواد کربلایی و میلاد حبیبی به تازگی توسط انتشارات راه یار چاپ و روانه بازار نشر شده است. ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۲۰:۴۵    
برازنده گفت: در اولین گام و به عنوان نمونه سالن کنفرانس فرمانداری هیرمند، به نام زیبای سرباز گمنام امام زمان(عج) و پاسدار رشید اسلام، سردار شهید علی موسوی، نام گذاری می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۰۰:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
در دیدار هیئت اقتصادی طالبان با مسئولان مرزی شهرستان هیرمند روند اجرای مصوبات دیدار پیشین مقامات مرزی دو کشور بررسی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۵:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
هیات اقتصادی طالبان جهت بررسی روند اجرای مصوبات دیدار استاندار سیستان و بلوچستان و والی ولایت نیمروز افغانستان از مرز میلک شهرستان هیرمند وارد خاک جمهوری اسلامی ایران شدند و مورد استقبال مسئولان استانی و شهرستانی قرار گرفتند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۲۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
به همت ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان هیرمند سبد معیشتی اهدایی دفتر مقام معظم رهبری بین خانواده های بی بضاعت و کم برخوردار روستاهای سطح شهرستان هیرمند توزیع شد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
کارشناسان ایرانی به عراق و سوریه اعزام می شوند/ اولین اولویت سازمان حفاظت محیط زیست برای سال 1402، نشست با هیات حاکمه افغانستان برای حقابه هیرمند است
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۰:۳۹    
رئیس اداره صمت شهرستان هیرمند به همراه رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان و جمعی ازمعتمدین با خانواده شهیدمعظم رودینی دیدارنمودند
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۰:۰۶    
رییس اداره صمت هیرمند از تشکیل پرونده های تخلف برای 7 واحد صنفی با تخلفات گرانفروشی،عدم درج قیمت بر کالا ،عدم ارایه فاکتور خرید و عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی خبر داد
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۰:۰۶    
هادی گنجعلی رییس اداره صمت هیرمند از تشکیل پرونده های تخلف برای 3 واحد صنفی و صدور اخطاریه بهداشتی برای یک باب آرایشگاه مردانه خبر داد / تصاویر خبر مربوط به بازدید ها بوده و بیانگر متخلف بودن اشخاص و متصدیان واحد صنفی نمی باشد
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
اعضاء هیات مدیره و بازرس اتحادیه صنف فروشندگان کیف،کفش و پوشاک شهرستان هیرمند از طریق برگزاری انتخابات الکترونیکی انتخاب شدند
اوشیدا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۲۲:۰۰    
فرماندار شهرستان هیرمند از اختصاص و تامین اعتبار 7 میلیارد برای سالن مطالعه کتابخانه شهر دوستمحمد خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۶:۳۸   + ۳۷ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از قتل کودک 5 ساله در شهرستان هیرمند و دستگیری عاملان قتل در کمتر از یک ساعت خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
هیرمند- رئیس اداره صمت هیرمند از تشکیل پرونده تخلف برای 7 واحد صنفی با تخلفاتی چون گرانفروشی، عدم درج قیمت بر کالا و عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۸:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست وزارت صنعت و تجارت افغانستان و هیئت همراه امروز از بازارچه و پایانه مرزی میلک در شهرستان هیرمند بازدید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۳:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
نورالدین عزیزی سرپرست وزارت صنعت و تجارت طالبان با هئیت همراه از بازارچه مرزی میلک در شهرستان هیرمند بازدید کردند.
اوشیدا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۲:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت هیرمند از تشکیل پرونده برای هفت واحد صنفی متخلف با مجموع ارزش 400 میلیون ریال خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۲۰:۰۹   + ۱۴ سایت دیگر  
زاهدان- مدیر حفظ نباتات سازمان جهادکشاورزی سیستان و بلوچستان گفت: از ابتدای امسال تاکنون 181هزار و 148 تن کالا از مرزهای رسمی چابهار، میرجاوه، میلک و هیرمند ترانزیت شده است.
خبر فوری   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۲۱:۳۳    
جمعی از مردم منطقه سیستان روز جمعه نسبت به پیگیری مساله حقابه رودخانه هیرمند در چهار راه شهربانی شهرستان زابل تجمع کردند.
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۶:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
مردم شهرستان های منطقه سیستان شامل زابل، زهک، هامون، هیرمند و نیمروز ظهر امروز در راستای مطالبه حق آبه رودخانه هیرمند از کشور افغانستان در زابل تجمع کردند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۵:۴۰    
حجت الاسلام عزیزی با بیان اینکه حقابه هامون و هیرمند حق مردم سیستان است، گفت: از مسئولان می خواهیم که با جدیت، پیگیری قاطع و قوی مسئله حقابه را نصب العین قرار بدهند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۴:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
جمعی از مردم منطقه سیستان نسبت به پیگیری مساله حقابه رودخانه هیرمند در چهار راه شهربانی شهرستان زابل تجمع کردند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۴:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان جمعی از مردم منطقه سیستان در اعتراض به عملکرد دستگاه دیپلماسی نسبت به پیگیری مسئله حقابه رودخانه هیرمند در شهرستان زابل گرد هم جمع شده و به این روند انفعالی اعتراض کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
جمعی از مردم منطقه سیستان با تجمع در چهار راه شهربانی زابل، خواستار احقاق حقابه سیستان از افغانستان شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۳:۵۶    
زابل- مردم سیستان خواستار اختصاص حقابه رودخانه هیرمند شدند.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
در روز نیمه شعبان حاج محمود کریمی در روستای مرزی گمشاد شهرستان هیرمند در استان سیستان و بلوچستان مدیحه سرایی کرد. لحظاتی از مدیحه سرایی او را ببینید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۱:۳۰    
دولت های مختلف در افغانستان می آیند و می روند و تنها چیزی که ثابت مانده، پرداخت نشدن حقآبه ی رودخانه ی مرزی هیرمند است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۲۲:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
جشن نیمه شعبان با حضور حاج محمود کریمی، سید مجید بنی فاطمه، محمد حسین پویانفر و سید محمود علوی مداحان اهل بیت ( ع) در منطقه مرزی هیرمند شهر زابل برگزار شد.
برترین ها / جهان نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۳:۲۷   + ۱۳ سایت دیگر  
حضور حاج محمود کریمی، محمدحسین پویانفر، سیدمجید بنی فاطمه با لباس محلی سیستانی در روستای گمشاد شهرستان هیرمند نقطه ی مرزی سیستان و بلوچستان همزمان با ولادت منجی عالم بشریت امام مهدی(عج) را می بینید.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۹:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
محمود کریمی، محمدحسین پویانفر، سیدمجید بنی فاطمه و سیدمحمود علوی به مناسبت نیمه شعبان در میان مردم روستای مرزی گمشاد منطقه هیرمند استان سیستان و بلوچستان حضور یافته و در جشن های نیمه شعبان شرکت کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۶:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
محمود کریمی، محمدحسین پویانفر، سیدمجید بنی فاطمه و سیدمحمود علوی به مناسبت نیمه شعبان در میان مردم روستای مرزی گمشاد منطقه هیرمند استان سیستان و بلوچستان حضور یافته و در جشن های نیمه شعبان شرکت کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۳:۴۰    
پل ایمن واستاندارد، برروی رودخانه نیاتک در شهرستان هیرمند به بهره برداری رسید .
شعار سال   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۲:۱۶   + ۲۳ سایت دیگر  
در حالی که با مسئله ای شبه امنیتی در کشور مواجه بوده و شاهد تشویش و اضطراب شدید اذهان هستیم، آقای میراحمدی معاون محترم وزیر کشور، مسئله را به حد یک شوخی دانش آموزی تقلیل داده است؟! یاد فرمایشات ایشان در خصوص آب هیرمند و ورود آب به ایران و اعتراض کشاورزان افتادیم ...
مدیر کل امور مالی و ذیحساب کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سفری چهار روزه به استان سیستان و بلوچستان از مرکز فرهنگی هنری شهرستان هیرمند در نقطه صفر مرزی ایران با افغانستان بازدید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۸:۳۷    
به منظور گرامیداشت ایام شعبانیه جشن ها و برنامه های مختلفی در هیرمند برگزار می شود .
روز پلاس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۰:۱۰    
عضو کمیسیون امنیت ملی در خصوص درگیری مرزی در این استان گفت: تنش مرزی جهت خلف وعده طالبان است و ما از شورایعالی امنیت ملی می خواهیم که موضوع طالبان و حق آبه سیستان را بطور جدی پیگیری کند.
آذرمغان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۲۲:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از مهر، ظهر امروز یک شنبه بین طالبان و مرزبانان ایرانی در در حاشیه پل میلک، شهرستان هیرمند واقع در شمال استان سیستان و بلوچستان درگیری منجر به تیراندازی رخ داد که تلفات جانی و مالی نداشت. براساس بررسی صورت گرفته، درگیری تمام شده و علت دقیق [...]
نواندیش   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۵:۵۹   + ۳۳ سایت دیگر  
امروز بین طالبان و مرزبانان در مرز میلک شهرستان هیرمند واقع در شمال استان سیستان و بلوچستان درگیری منجر به تیراندازی رخ داد که تلفات جانی و مالی نداشت. ...
سلام نو / فرارو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۶:۵۶   + ۲۸ سایت دیگر  
یک منبع با بیان اینکه این درگیری تمام شده است و علت دقیق ماجرا در دست بررسی قرار دارد، افزود: اطلاعات تکمیلی به زودی اعلام خواهد شد.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۴:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
حوادث رکنا: فرمانده انتظامی شهرستان هیرمند از قتل جوان هیرمندی با ضربات چاقو و سلاح سرد در این شهرستان خبر داد
پروژه احداث پل نیاتک شهرستان هیرمند با اعتبار 200 میلیارد ریال توسط وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای بصورت ویدئو کنفرانس همزمان با روز ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان به بهره برداری رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۰:۵۱    
به همت ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان هیرمند طرح های عمرانی و جهادی در روستاهای این شهرستان اجرا می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۰۸:۳۱    
حجت الاسلام راشکی امام جمعه شهرستان هیرمند گفت: با توجه به کمبود ذخایر آبی چاه نیمه از عموم شهروندان انتظار می رود، در مصرف آب شُرب صرفه جویی کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۲۱:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
زاهدان- جمعی از مردم سیستان در حاشیه نماز جمعه امروز زاهدان مطالبات خود در زمینه تحقق حقابه هیرمند را مطرح کردند.
مدیران کل امور مالی و ذیحساب کانون کشور و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سیستان و بلوچستان در سفری به شهرستان هیرمند از مرکز فرهنگی هنری این شهرستان در نقطه ی صفر مرزی ایران با افغانستان بازدید کردند
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۰:۳۴    
ایسنا/خوزستان انتشارات هیرمند رمان اگر فراموشت کنم نوشته مورگان اسپورتِس با ترجمه ریحانه رییس الساداتی را به جمع رمان های دیگر روانه کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۰۰:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار هیرمند گفت: یکی از الزامات جامعه امروز، همراهی همه دستگاه ها و اقشار مختلف مردم در پیشبرد برنامه های فرهنگی است.