دوشنبه ۰۳ اردیبهشتساعت ۲۲:۵۸Apr 2024 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هیرمند»

کیهان   ۲ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت آب از افزایش 12 سانتیمتری تراز آب دریاچه ارومیه نسبت به سال قبل خبر داد و گفت: در سامانه بارشی اخیر از سمت افغانستان دوبار رهاسازی آب به سمت ایران صورت گرفت که در مجموع 40 میلیون مترمکعب از حق آبه هیرمند را دریافت کردیم. ...
روزنامه عصر اقتصاد   ۶ ساعت پیش    
حبیب الله دهمرده مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: با توجه به سر ریز شدن و پر شدن سد کجکی ضرورت دارد حاکمان افغانستان حقابه ایران از رودخانه هیرمند را رهاسازی کنند؛ حق همسایگی این نیست که الان جاری است و در حال انجام شدن است و این تعامل و همدلی جاده یک طرفه نیست. ...
سلام نو / ایسنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت آب از افزایش 12 سانتری متری تراز آب دریاچه ارومیه نسبت به سال قبل خبر داد و گفت: در سامانه بارشی اخیر از سمت افغانستان دوبار رهاسازی آب به سمت ایران صورت گرفت که در مجموع 40 میلیون مترمکعب از حق آبه هیرمند را دریافت کردیم.
اقتصاد نیوز   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: نماینده ویژه رئیس جمهور در امور افغانستان گفت که بعد از بحران اوکراین، ترانزیت از آب های آزاد چابهار در ایران شرایط جدیدی را ایجاد کرده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۰ ساعت پیش    
فیروز قاسم زاده درباره حقابه هیرمند گفت: مبادی پیگیری حقابه هیرمند روشن است و تاکنون درباره آن خیلی صحبت شده است. در سال آبی جاری، ایران دو نوبت ورودی از سمت افغانستان داشته است. تا کنون 40 میلیون متر مکعب آب ورودی به چاه نیمه ها بوده است. این ورودی برای تامین آب منطقه خیلی به ما کمک خواهد کرد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۰:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
سفیر ایران در کابل در دیدار با وزیر خارجه حکومت طالبان ابراز امیدواری کرد جریان آب هیرمند به سیستان تداوم یابد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۹:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
سفیر ایران در کابل در دیدار با وزیر خارجه حکومت طالبان ابراز امیدواری کرد جریان آب هیرمند به سیستان تداوم یابد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۷:۵۰    
پس از بارش های شدید در افغانستان، بخشی از سیلاب های ورودی به هیرمند به خاک ایران رسید و بدین ترتیب، بخشی از حقابه هیرمند وارد خاک ایران شد. این لحظات را می بینید.
سلام نو   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۰:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
در پی تشدید بارش ها در افغانستان ، دولت طالبان بخشی از حقابه هیرمند را رهاسازی کرد.
فرهیختگان   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۹:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
به بهانه صحبت جدید نماینده زابل درباره سر ریز شدن و پر شدن سد کجکی و حقابه ایران از رودخانه هیرمند ،گزارشی از فرهیختگان با عنوان روزهای خوش و ناخوش دیپلماسی آب در ایران درباره حل مناقشات آبی که در فروردین ماه 1403 منتشر شده بود، بازخوانی کردیم.
ساعت24   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۴:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
ساعت 24- یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: با توجه به سر ریز شدن و پر شدن سد کجکی ضرورت دارد حاکمان افغانستان حقابه ایران از رودخانه هیرمند را رهاسازی کنند؛ حق همسایگی این نیست که الان جاری است و در حال انجام شدن است و این تعامل و همدلی جاده یک طرفه نیست.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۳:۱۶   + ۱۹ سایت دیگر  
یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: با توجه به سر ریز شدن و پر شدن سد کجکی ضرورت دارد حاکمان افغانستان حقابه ایران از رودخانه هیرمند را رهاسازی کنند؛ حق همسایگی این نیست که الان جاری است و در حال انجام شدن است و این تعامل و همدلی جاده یک طرفه نیست.
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۰:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، بارش های اخیر روزنه امیدی برای جبران بخشی از کسری آب سدها شده حتی سرازیر شدن آب از سد هیرمند این بخشی از نگرانی های تأمین آب سیستان و بلوچستان را در ماه های گرم سال رفع کرد ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۰۸:۳۷    
تصاویر ماهواره ای نشان می دهد که طالبان به مانند سال های گذشته سیلاب هیرمند را به بیابان گودزره انحراف داده است.
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مقامات گروه طالبان در قبال مطالبه حقابه ایران از رودخانه هیرمند بارها اعلام کردند که در صورت بارش باران و وجود آب در حوضه آبریز هیرمند، حقابه ایران پرداخت خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۰۹:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
زابل- ایرنا- فرماندار هیرمند در شمال سیستان و بلوچستان گفت: اختصاص امکانات لازم در مناطق روستایی سبب ماندگاری و زمینه ساز پویایی اقتصاد کشور است و در راستای تحقق شعار سال از طرح های اقتصادی روستاها استقبال، حمایت ها و تسهیل گری های لازم نیز صورت می گیرد.
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۶:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
بهانه آنها این است که خشکسالی باعث شده آب زیادی در هیرمند نباشد اما حالا تصاویری که از هامون صابری منتشر شده نشان می دهد این دریاچه پر است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۴:۳۶    
معاون رئیس جمهور با اشاره به گفت وگوهای انجام شده با مسئولان افغانستان، گفت: خوشبختانه آن ها رویکرد مناسبی داشتند و امسال نیز شاهد بودیم که در یک بازه زمانی کوتاه، رهاسازی آب انجام شد و امیدواریم که این روند ادامه یابد.
فرارو   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۲۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی عبدالغنی برادر، معاون امور اقتصادی نخست وزیر طالبان، در بازدید از سد کجکی گفته است که امسال به دلیل بارندگی زیاد، سطح آب پشت این سد افزایش یافته و بیشتر سدها افغانستان مثل این سد پر از آب شده است. ...
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۲۲:۳۳    
چالش های آبی که برخی از کارشناسان با عنوان جنگ آب نیز از آن یاد می کنند، در حال افزایش است و ایران ازجمله کشورهایی است که بیشترین تنش آبی را اکنون و در آینده ای نزدیک با هم مرزان خود خواهد داشت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۸:۵۵    
مردم شهرستان مرزی هیرمند و شهر علی اکبر حمایت خود را از حملات موشکی سپاه پاسداران اعلام کردند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۷:۱۷    
سیل در حوضه آبریز هیرمند در کشور افغانستان باعث سرریز شدن سد کجکی شد که این مسئله پس از حدود 4 سال اتفاق افتاده است.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رکنا اجتماعی: ملا عبدالغنی گفت: افزایش بارندگی ها باعث شده تاسطح منابع آبی افزایش داشته باشد و سدکجکی لبریز شده است.در این شرایط واجب است وزارت امورخارجه ایران ورود کند و حقآبه هیرمند طلب شود.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۰۹:۰۴    
رسانه های محلی افغانستان نوشتند که باران های اخیر در حوزه آبریز هیرمند و جاری شدن سیلاب ها به خصوص در ولایت ارزگان بزرگترین بند آب کشور را نیز پر آب کرد.
ایران جیب   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۰۸:۵۸   + ۳۰ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی سیستان وبلوچستان از هلاکت عامل شهادت ستوان دوم شهید حمید سلطانی نژاد خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۲۰:۱۱   + ۳۱ سایت دیگر  
زاهدان _ ایرنا_ حمید سلطانی مامور نیروی انتظامی شهرستان هیرمند در شمال سیستان و بلوچستان در درگیری با قاچاقچیان مواد مخدر به شهادت رسید.
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۷:۱۸    
به گزارش اسپوتنیک، نام این مامور انتظامی حمید سلطانی است. شهرستان هیرمند یکی از شهرستان های استان سیستان و بلوچستان در مجاورت مرز ایران با افغانستان است. مرکز این شهرستان، شهر دوست محمد است.
شهدای ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۷:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش شهدای ایران ، دقایقی قبل یک مأمور انتظامی در درگیری با قاچاقچیان مواد مخدر در شهرستان هیرمند به شهادت رسید. اخبار تکمیلی متعاقباً اطلاع رسانی خواهد شد.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۷:۰۶    
ساعتی قبل یک مامور انتظامی در درگیری با قاچاقچیان مواد مخدر در شهرستان هیرمند به شهادت رسید.
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۷:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
دقایقی قبل یک مامور انتظامی در درگیری با قاچاقچیان مواد مخدر در شهرستان هیرمند به شهادت رسید.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۶:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس به نقل از انتخاب، یک مامور انتظامی در درگیری با قاچاقچیان مواد مخدر به شهادت رسید. دقایقی قبل یک مامور انتظامی در درگیری با قاچاقچیان مواد مخدر در شهرستان هیرمند به شهادت رسید.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۶:۴۷   + ۱۹ سایت دیگر  
یک مامور انتظامی در درگیری با قاچاقچیان مواد مخدر در هیرمند به شهادت رسید.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۶:۳۱    
یک مامور انتظامی در درگیری با قاچاقچیان مواد مخدر در شهرستان هیرمند به شهادت رسید.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۶:۱۳   + ۳۳ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان : دقایقی قبل یک مامور انتظامی در درگیری با قاچاقچیان مواد مخدر در شهرستان هیرمند به شهادت رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۶:۰۵    
یک مامور انتظامی در درگیری با قاچاقچیان مواد مخدر در شهرستان هیرمند به شهادت رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۶:۰۰    
یک مامور انتظامی در درگیری با قاچاقچیان مواد مخدر در شهرستان هیرمند به شهادت رسید.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۰:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
هادی گنجعلی رییس اداره صمت شهرستان هیرمند از تشکیل 6 پرونده تخلف برای تعدادی واحد صنفی عرضه مواد غذایی و پروتئینی،در اجرای طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان در مورخ 21 فروردین ماه در شهر دوست محمد،خبر داد(تصاویر خبرمربوط به بازرسی ها می باشد و بیانگر متخلف بودن اشخاص نیست)
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۲:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
سردار گودرزی فرمانده مرزبانی انتظامی کشور از مرزهای شمال سیستان و بلوچستان و برخی از پاسگاه های گروهان مرزی هیرمند و فرماندهی هنگ زابل بازدید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۱:۴۹   + ۱۹ سایت دیگر  
پل مرزی میلک شهرستان هیرمند در شمال سیستان و بلوچستان پس از دو روز وقفه با حضور فرمانده مرزبانی کشور بازگشایی و روند مبادلات مرزی از سر گرفته شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۰۴:۰۲    
جلسات هم فکری و وحدت افزایی در روستای میلک شهرستان هیرمند در ایام ماه مبارک رمضان برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۷:۳۶    
هیرمند_ راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرستان هیرمند در سیستان و بلوچستان برگزار شد.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۶:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
طی مراسمی ضمن تقدیر از خدمات رمضان ابراهیمی رئیس سابق بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان هیرمند، وحید سالاری به عنوان سرپرست جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان معرفی شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۰۹:۴۹   + ۲۹ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، ذبیح الله مجاهد، سخنگوی حکومت سرپرست افغانستان روز پنجشنبه با انتشار پیامی در صفحه ایکس خود از بازگشایی گذرگاه پل ابریشم به روی رفت وآمد خبر داد و گفت: این گذرگاه از ساعت 2:00 تا 5:00 روز (پنجشنبه) به دلیل یک مشکل کوچک مسدود شده بود و در حال حاضر دوباره باز شده است. ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۲۱:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
امروز در مرز میلک شهرستان هیرمند از توابع منطقه سیستان واقع در شمال استان سیستان و بلوچستان هیچگونه درگیری رخ نداده و خبر بازداشت مرزبان ایرانی که بعد از ظهر امروز در فضای مجازی منتشر شده صحت ندارد.
ایثار   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۲۱:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
احترام مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران سیستان و بلوچستان به مقام شامخ شهدای شهرستان هیرمند ادای احترام کرد.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۲۰:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
تسنیم نوشت: امروز در مرز میلک شهرستان هیرمند از توابع منطقه سیستان واقع در شمال استان سیستان و بلوچستان هیچگونه درگیری رخ نداده و خبر بازداشت مرزبان ایرانی که بعد از ظهر امروز در فضای مجازی منتشر شده صحت ندارد. میان مرزبان ایرانی و طرف طالب اختلافی بر سر یک تریلی و راننده به وجود [...]
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۲۰:۰۴   + ۴۲ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، امروز در مرز میلک شهرستان هیرمند از توابع منطقه سیستان واقع در شمال استان سیستان و بلوچستان هیچگونه درگیری رخ نداده و خبر بازداشت مرزبان ایرانی که بعد از ظهر امروز در فضای مجازی منتشر شده صحت ندارد. ...
فرارو   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۱۹:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم با انتشار مطلبی از دروغ بودن اخبار منتشر شده در فضای مجازی پیرامون بازداشت مرزبانان در مرز میلک خبر داد. این خبرگزاری نوست: امروز در مرز میلک شهرستان هیرمند از توابع منطقه سیستان واقع در شمال استان سیستان و بلوچستان هیچگونه درگیری رخ نداده و خبر بازداشت مرزبان ایرانی که بعد از ظهر ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۱۶:۲۲    
شهروندخبرنگار ما با ارسال تصاویر از برگزاری کلاس قرآن ویژه کودکان و نوجوانان در روستای میلک شهرستان هیرمند خبر داد.