چهارشنبه ۱۶ آذرساعت ۲۰:۴۶Dec 2022 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مشکل آب»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۷:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
استاندار اصفهان با بیان این که وزارت نیرو موظف شد اقداماتی همچون کنترل برداشت های مسیر زاینده رود را انجام دهد، گفت: به صورت هفتگی پیگیر مشکل آب هستیم و هفته ای نبوده که برای این موضوع وقت گذاری نداشته باشیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۰۹:۰۲    
فرماندار جلفا گفت: عشایر قشلاق شامداران این شهرستان پس از سال ها تحمل سختی در تامین آب آشامیدنی به زودی از نعمت آب بهره مند می شوند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیر جهاد کشاورزی هندیجان با بیان اینکه مشکل آب همیشه در شهرستان وجود داشته است، گفت: زمانی که شهرستان های بالادست مانند بهبهان و امیدیه کشت محصولات خود را آغاز می کنند ما با مشکلاتی در زمینه آب مواجه می شویم ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۰۹:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
مشکل آب جدی است جمله ای تکراری اما هشدارآمیز که رئیس سازمان مدیریت بحران کشور، در جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و عملیات پاسخ به بحران در استان قم اعلام کرده و معاون آبخیزداری کشور هم ضعیف شدن 50 میلیون هکتار از مراتع کشور را به دلیل تغییر اقلیم می داند ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی حل مسئله آب اصفهان و زاینده رود را خواسته اصلی مردم اصفهان اعلام کرد و گفت: به همان سرعت که به مشکل آب در دیگر نقاط کشور رسیدگی می شود، مشکل اصفهان را نیز به شکل جدی پیگیری و دل مردم را شاد کنید.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۲:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
محمد ایمانی فعال سیاسی در کانال تلگرامی خود نوشت: مردم سنندج از سال93 با مشکل آب آشامیدنی با کیفیت مواجه بودند. طرح انتقال آب سد آزاد به سنندج، ازبهمن99 آغاز شد و تا ابتدای امسال، 15 درصد پیشرفت داشت. ...
روزنامه شهروند   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۲۳:۲۵    
ماموریت بعضی ها فقط سانسور اخبار خوب است. آسایش و پیشرفت ایران برای خیلی ها تلخ است. مردم سنندج از سال93 با مشکل آب آشامیدنی باکیفیت مواجه بودند. طرح انتقال آب سد آزاد به سنندج، با کار شبانه روزی 600 نفر ظرف 8ماه به ثمر نشست. یا مردم سنندج 8 سال آب آشامیدنی باکیفیت نداشتند ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۰:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- بخشدار ویژه خارگ گفت: سه نقطه گرفتگی کامل لوله آب به دلیل رسوبات تجمع یافته از سالیان گذشته شناسایی و با اقدامات صورت گرفته این مشکلات رفع شد.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
سنندج- ایران پرس: وزیر نیرو با بیان اینکه آب کلید توسعه ظرفیت های کردستان است، گفت: با افتتاح طرح آبرسانی به سنندج، مشکل آب شرب این شهر رفع شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
سنندج – طی مراسمی و با حضور رئیس جمهور و شماری از اعضای هیات دولت، طرح آبرسانی به به شهر سنندج به بهره برداری رسید و مشکل آب شرب مرکز استان بعد از سه سال انتظار رفع شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۰۸:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی گفت:بسیاری از طرح های وزارت نیرو برای رفع مشکل آب اصفهان مراحل خوبی را پشت سر گذاشته از جمله انتقال آب از دریا که برای مصارف صنعتی در دستور کار است.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۵:۲۸    
نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس گفت: رفع مشکل آب شرب اراک باید در دستور کار دولت قرار گیرد و این اقدام همت جهادی را می طلبد.
ایانا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۰۹:۱۳    
مدیرکل امور عشایر استان آذربایجان شرقی از حل مشکل آب شرب عشایر قشلاق شامداران شهرستان جلفا پس از هفت سال خبر داد.
شوشان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۶:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
شوشان - دکتر مهدی قمشی / استاد دانشگاه شهید چمران اهواز : متعاقب دیدار مردمی رهبر انقلاب با تعدادی از مردم اصفهان و قول مساعد رهبری در مورد حل مشکلات آب استان اصفهان ...
ذخایر آب در سدهای کشور کاهش یافته است. امید به افزایش بارش ها در زمستان است. با وجود شرایط سخت اما گفته های متناقض مسئولان مصرف کنندگان را درباره مصرف آب سردرگم کرده است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۲۲:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور که در آستانه هفتم آذر - روز نیروی دریایی ارتش - و به منظور شرکت در رژه یگان های نمونه این نیرو روز گذشته به بندر جاسک در استان هرمزگان سفر کرده بود، با مردم این منطقه به صورت رو در رو دیدار کرد و از اهمیت راهبردی سواحل مکران در حوزه های اقتصادی سخن گفت.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۲:۲۹    
فرماندار شهرستان قزوین گفت: ایجاد زیرساخت های کشاورزی مانند استخرهای معیشتی می توان بیشترین بهره مندی را از سطح زیر کشت و کشاورزی داشته باشیم و به حل مشکلات حوزه کشاورزی کمک می کند.
نصر نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۲:۲۳   + ۲۷ سایت دیگر  
نصر: رییس جمهور خطاب به استاندار و فرماندار جاسک هشدار داد: شاهد نباشم در سفر بعدی ام به منطقه جاسک مشکل آب شرب روستاها و سایر مشکلات مردم رفع نشده باشد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۱:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور خدمتگزاری به مردمی که دشمن را در توطئه اخیر هم ناکام گذاشتند افتخاری برای دولت دانست و تأکید کرد: دشمن انواع توطئه ها را علیه ملت ایران به کار بست اما این ملت از همه این توطئه ها سربلند بیرون آمد و امروز به همه عالم اعلام می کند که همچنان بر آرمان های بلند انقلاب شکوهمند اسلامی مان تأکید ...
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۰۸:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه، منوچهر فخری در نشست قرارگاه عملیاتی آب شرب کرمانشاه که با حضور مدیران دستگاه های عضو برگزار شد؛ اظهار داشت ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۹:۵۱    
فرمانده دانشگاه جامع امام حسین (ع) گفت: به دولت و وزیر نیرو قول داده ایم تا 2 سال مشکل آب شرب 13 هزار روستا را حل کنیم.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۸:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مشکل آب شرب ساکنان سنندج که چند سالی بود ادامه داشت، حالا با اجرای پروژه انتقال آب سد آزاد به تصفیه خانه شهر سنندج در حال برطرف شدن است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۳:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان گفت: رهبر انقلاب در سال 80 نیز بر رفع مشکل آب استان اصفهان تأکید داشتند اما صحبت اخیرشان نوعی اتمام حجت با مدیران بود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۱:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی گفت: در 15 ماه سپری شده از خدمت دولت سیزدهم مشکل بیش از 150 واحد کوچک و بزرگ صنعتی، شهرک های صنعتی، مجتمع های گلخانه ای مدرن و پرورش ماهی در این استان رفع شده است.
استانداری آذربایجان غربی   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۲۱:۱۷    
استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه تامین آب پایدار شرب و کشاورزی اولویت اصلی دولت در شهرستان شوط به شمار می رود گفت: بررسی های کارشناسی برای تدوین یک برنامه کوتاه و میان مدت برای حل مشکل آب شرب سالم و بهداشتی و کشاورزی این شهرستان انجام گرفته است که به زودی اجرایی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۱:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - مدیر عامل آبفا خوزستان با اشاره به شتاب بخشی دولت سیزدهم در روند آبرسانی به 213 روستای شادگان در یک سال گذشته گفت: در این مدت مشکل تامین آب 183 روستای شهرستان شادگان برطرف شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۰:۳۴    
روحانی روستای حیدره بالاشهر با بیان اینکه مشکل آب شرب روستای حیدره به مرحله بحران رسیده و روزانه 20 دقیقه آب وصل می شود گفت: لوله کشی آب روستا از چشمه های بالادستی حیدره و یا اتصال به شبکه آبرسانی همدان درخواست اهالی روستای حیدره است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۴:۵۲    
نماینده شهرستان بروجن در شورای اسلامی استان چهارمحال وبختیاری گفت: نیمی از شهرستان های استان مشکل آب شرب دارد.
بیتوته   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۱:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
درحالی که از ابتدای مهرماه و هم زمان با شروع سال آبی 1401، هشدارهای فراوانی به مشترکان آب در تهران و بسیاری از شهرهای ایران درباره شرایط بحرانی آب پشت سدها و بارش های کم داده شد و بحث احتمال جیره بندی آب در پایتخت به میان آمد، مشخص نیست چگونه صبح آخرین شنبه آبان ماه ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۷:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
قصرشیرین- ایرنا- بخشدار مرکزی قصرشیرین گفت: آبرسانی به روستای کرکهرک از توابع بخش مرکزی این شهرستان با سه میلیارد و 500 میلیون تومان اعتبار در دست اقدام است که بعد از 35 سال مشکل آب شرب این روستا را مرتفع می کند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۶:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - رییس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: اولویت بندی اقدامات و طرح های مرتبط با حل مشکلات آب استان نیازمند اجماع همه دستگاه هاست.
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار جمعی از مردم اصفهان فرمودند: مسئله آب اصفهان، مسئله مهمی است. مسئولان دولتی نیز که برنامه های خوبی برای حل این مشکلات دارند، باید در کار و تلاش بیشتر، شب و روز نشناسند. بنده هم دنبال این قضیه بوده ام. دوستان متعددی نامه نوشتند، ما هم ارجاع کردیم، دنبال گیری کردیم.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۰:۰۱    
نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس گفت: جلسه ای برای رفع مشکلات مجتمع های نیمه کاره آبرسانی به روستاهای حوزه انتخابیه با مدیران استانی برگزار گردید و قول های در این رابطه داده شد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۰۹:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به دیدار روز گذشته مردم اصفهان با رهبر معظم انقلاب، گفت: رهبر معظم انقلاب در این دیدار اشاره قاطعی به مشکل آب مردم اصفهان داشتند و فرمودند: مسئله آب اصفهان جدی است و قبول دارم، پیگیری کرده و می کنم.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۴:۲۲   + ۱۱۰ سایت دیگر  
رهبر انقلاب با اشاره به مشکل آب استان اصفهان تاکید کردند: مسئله ی آب اصفهان مسئله ی مهمّی است. بنده هم دنبال این قضیّه بوده ام. دوستان متعدّدی نامه نوشتند، ما هم ارجاع کردیم، دنبال گیری کردیم. اخیراً هم من دنبال گیری کردم. الحمدلله مشغولند، یعنی کارهای خوبی دارد انجام می گیرد؛ پنج شش اقدام ...
جام جم   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۲:۱۶   + ۱۴۳ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین به نقل از دفتر حفظ ونشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه ای، آنچه در ادامه در اختیار مخاطبان قرار میگیرد، بسته های خبری است که صرفاً جهت بازنشر سریع بیانات رهبر انقلاب اسلامی در رسانه KHAMENEI ...
خبر دیشموک   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان کهگیلویه هم چنین از قطع شدن آب شرب 35 روستا در دیشموک خبر داد و گفت: متاسفانه مشکل آب به این سادگی حل نمی شود و آب و فاضلاب باید شبکه های انتقال را مرمت و بازسازی کند. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۱۵:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر امام جمعه بوشهر گفت: آژانس بین المللی انرژی اتمی علیه ایران قطعنامه صادر کرد، درحالی که هیچ کشوری به اندازه نظام اسلامی ایران با آژانس انرژی اتمی همکاری نمی کند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۶:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
پردیس-ایرنا - رئیس سازمان برنامه و بودجه استان تهران گفت: به منظور رفع مشکل آب شرب شهرستان های پردیس و دماوند ، بخشی از آب سد لار به این دو شهرستان اختصاص می یابد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۴:۲۳    
پیام شما شهروندان عزیز در مورد پروژه رها شده لوله کشی آب، توسط خبرنگار خبرگزاری صداوسیما پیگیری شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم خواف و رشتخوار در مجلس شورای اسلامی گفت: در نشست با وزیر نیرو مقرر شد مشکل آب آشامیدنی 25 روستا در منطقه خواف و 25 روستا در رشتخوار برطرف شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۲۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
پیام شما شهروندان عزیز در مورد نیمه کاره ماندن لوله کشی آب در روستای میتگان، توسط خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان پیگیری شد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۷:۱۷    
نماینده مردم مریوان و سروآباد در مجلس گفت: پیگیری هایی برای رفع مشکل تامین آب کشاورزی مریوان انجام شده و امیدوارم این اتفاق هرچه سریعتر اتفاق بیفتد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
نیمه کاره ماندن لوله کشی آب در روستای میتگان مشکلاتی را برای اهالی این روستا به وجود آورده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۳:۰۱   + ۲۹ سایت دیگر  
قم- معاون اول رئیس جمهور گفت: دولت موضوع پنج خط انتقال آب را از خلیج فارس و دریای عمان در دست اقدام دارد تا در استان هایی که با مشکل آب مواجه هستند، مسائل را برطرف کنیم.
آنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۲:۴۵    
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه نیروگاه اتمی بوشهر می تواند مشکل آب استان بوشهر را رفع کند، گفت: می توانیم علاوه بر تأمین نیازهای استان به سایر استان های کشور نیز آب بدهیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: در صورتی که تولید آب شیرین کن نیروگاه اتمی بوشهر به میزان 320 هزار متر مکعب در روز برسد، مشکل آب استان بوشهر حل می شود.
جام جم   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ایلام ؛ ابراهیم یعقوبی افزود: عملیات احداث و بهسازی دو رشته چشمه در محدوده پایین تر از منطقه تنگ حمام با اعتباری بالغ بر 110 میلیارد ریال در مرحله واگذاری به پیمانکار قرار دارد و به زودی وارد فاز اجرا خواهد شد. ...
رویداد 24   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۸:۳۳   + ۱۴ سایت دیگر  
نماینده تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس گفت: باید آبرسانی به تبریز از رودخانه مرزی ارس بر اساس حقابه آذربایجان انجام شود، با این کار مشکل آب در 20 سال آینده آذربایجان شرقی حل خواهد شد البته در فاینانس این پروژه مشکلی وجود دارد که باید سازمان برنامه مسئله را حل کند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۵:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه از مدیریت استان درخواست می شود جلوی بعضی زیاده خواهی های وزارت نیرو و برخی مدیران کشور را بگیرد، گفت: در جلسه اخیر به نظر رسید هیچ اراده ای برای رفع مشکل آب اصفهان از طریق جاری شدن زاینده رود وجود ندارد.