پنجشنبه ۲۳ اردیبهشتساعت ۱۷:۲۸May 2021 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مشکل آب»

ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۸:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خوزستان گفت: مشکل تامین آب شرب مناطقی از استان که با تنش آبی بالا روبه رو هستند تا پیش از آغاز تنش آبی در خوزستان برطرف می شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
سمنان- رئیس اتاق بازرگانی ، صنایع، معادن و کشاورزی استان سمنان، با اشاره به ضرورت رفع مشکل آب صنایع در این استان، گفت: یک سرمایه گذار آماده همکاری برای انتقال آب دریای خزر به سمنان است.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین محمد صفری نماینده مردم شهرستان های رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی نیز در سخنانی با اشاره به اینکه در سال گذشته با تدابیر اتخاذ شده، تنش آبی در شهرستان رودسر به حداقل رسید؛ خواستار رفع مشکل آب شرب روستاهای فشکل پشته، قاسم آباد علیاء و سفلی ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
روز گذشته خبری مبنی بر پرداخت 400 میلیارد ریال تنخواه برای اجرای طرح های اولیه تأمین آب کشاورزی و آشامیدنی گیلان از سوی سازمان برنامه بودجه کشور امید را برای حل مشکل کم آبی کشاورزان زنده کرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۴:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: خرمشهر- فرماندار خرمشهر، بر اولویت بندی مشکلات آب خرمشهر تأکید کرد و گفت: در خرمشهر مشکل آب شهری، تأمین آب کشاورزی و مشکل تنش آبی و خشکسالی وجود دارد که باید به آنها ورود کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۹:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه فهرج از مشارکت سپاه برای تامین و رفع مشکل آب شرب 4 روستای بخش مرکزی این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۵:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - بخشدار غیزانیه با اشاره به ادامه نوبت بندی آب شرب در روستاهای این بخش، گفت: شرکت آب و فاضلاب خوزستان مکلف شده در کوتاه مدت، علاوه بر تعمیر شبکه آبرسانی، به روستاهای این بخش نیروی آبدار و تانکر آب اختصاص دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۴:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
گرمسار- سرپرست امور آب شهرستان های گرمسار و آرادان از رفع مشکل آب رسانی به این شهرستان ها خبر داد و گفت: بازسازی اساسی تاسیسات آبی سیمین دشت در برنامه قرار دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت:حل مشکل آب در استان سمنان نیاز به سرمایه گذاری دارد تا با دستگاه های اجرایی استان در جهت حل مشکل آب و انتقال آب دریای خزر مشارکت کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
دادستان استان سمنان گفت: برخی از موانع تولید در واحد های تولیدی و صنعتی، مشکل آب است که حل و رفع آن نیازمند، مشارکت حداکثری دستگاه های اجرایی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۲:۳۷    
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان سمنان از اشتغال زایی برای یک هزار و 500 نفر با رفع موانع تولید خبر داد و گفت: تا زمانی که مشکل آب در استان سمنان وجود دارد، برخی از موانع تولید پیش روی شرکت ها و تولیدکنندگان و صاحبان صنایع رفع نخواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۲:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- سرپرست امور آب شهرستان های گرمسار و آرادان گفت: مشکل کدربودن آب آشامیدنی و قطعی آب کشاورزی به دلیل جاری شدن سیلاب با تلاش ها در مدت زمان 48 ساعت رفع شد.
راه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد، گفت: این کارخانه توان اشتغال زایی تا بیش از صد نفر را به صورت مستقیم دارد و مشکل آب مصرفی این کارخانه با همکاری شرکت شهرک های صنعتی رفع می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۷:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه با اشاره به میزان هدر رفت حدود 40 درصدی آب شرب روستایی در استان کرمانشاه گفت: در بسیاری از روستاهای استان مشکل آب نداریم بلکه به دلیل مصرف بی رویه آب شرب به خاطر انشعاب غیرمجاز، آبیاری صیفی جات، باغات و مزارع با مشکل مدیریت مصرف روبرو هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۵:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر آبفای شهرستان نهاوند گفت: مشکل آب شرب هشت روستای شهرستان نهاوند با مشارکت یکی از خیرین و اعتبارات آبفای شهرستان برطرف می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی، گفت: مشکل آب شرب 8 روستای نهاوند با اعتبار سه میلیارد تومان رفع می شود.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۷:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
خراسان: شاید باورتان نشود اما با یک جست و جوی ساده می بینیم که وعده آب رسانی به غیزانیه به سال 95 بر می گردد. دی ماه سال 95 بود که استاندار وقت خوزستان که حالا رئیس استاندارد ملی کشور است، اعلام کرد که مشکل آب بخش غیزانیه ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۴:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها نماینده اهواز در مجلس از اختصاص ردیف بودجه 5 هزار و 500 میلیارد تومانی برای مشکل آب های سطحی "خوزستان، بوشهر و هرمزگان" خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس گفت: مشکل آب علی رغم تلاش های صورت گرفته در برخی از روستاها از جمله سلطان آباد، همچنان به عنوان جدی ترین مشکل کاملاً مشهود است.
اخبار ملکان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۳:۴۹    
فرماندار ملکان بر رفع مشکل آب های سطحی و فاضلاب مسکن مهر این شهرستان توسط دستگاههای مربوطه تاکید کرد.
خبر روز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۵:۱۱    
به گزارش خبرنگار خبر روز از شهرستان هندیجان ، مهندس امیری مدیر آبفا شهرستان هندیجان دربازدید ازشبکه آب فاضلاب منطقه مسکن مهر جنوبی گفت: باتوجه به مشکل آب فاضلاب منطقه مسکن مهرجنوبی لایه روبی منحول های فاضلابی و همچنین اصلاح و استاندارد سازی انشعابات آب این منطقه در دستور کار قرار می گیرد ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۹:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: موضوع آب، برق و گاز مواردی هستند که کل حاکمیت باید با هم جلو ببرند، همانگونه که همه حاکمیت پای برجام ایستادند و موافق و مخالف در مورد آن بحث و تبادل نظر کردند.
شوشان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۶:۲۹    
شوشان - شهرام گراوندی: مساله این است که مشکل آب و فاضلاب خوزستان، بودن فردی مانند دکتر حقیقی پور بعنوان مدیرعامل این سازمان عریض و طویل با گستره ای فراگیر نبود. آب و فاضلاب خوزستان پازلی از قطعات ناهمگن از زوایای مختلف بود و هست. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۶:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس در بازدید از روستای گاوکش شهرستان دلفان گفت: مشکل آب شرب و بحث آنتن دهی، از مهمترین مشکلات روستاهای این شهرستان می باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۲:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
اشتهارد - فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) البرز گفت: مشکل آب شرب شهرستان اشتهارد جزو مواردی است که به صورت مداوم در جلسات مختلف استانی و کشوری مطرح و بر رفع این کبود تأکید می شود.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۰۰:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
با انجام عملیات بازسازی خط انتقال 250 میلی متری و رینگ شبکه، بخشی از مشکل تامین آب چهار روستا و تعدادی از مشترکین شهر کهریزک در زمان اوج مصرف برطرف شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۱:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
یکی از اولین ثمرات اجرای مهرواره محله همدل با حل مشکل آب یک روستا رقم خورد. مردم روستای چاه غزلباش استان سیستان و بلوچستان با کمک خیران و همت خود و راهبری امام روستا مشکل آب رسانی شان را برطرف کردند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۰۲:۲۷    
یک کارشناس اقتصادی در کلاپ هاوس خبرآنلاین گفت: از زمانی که در دولت اوباما تصمیم گرفته شد شاکله تحریمها درباره ایران تفاوت پیدا کند و ما در دهه سیاه 90 دو دوره تحریم ها را تجربه کردیم که اثرات آن روی شاخص ها و آمارها نشان می دهد. اثراتش به این زودیها از بین نمی رود ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
ساکنان عین دو از مشکل آب و فاضلاب و کمبود خدمات شهری در این منطقه گلایه مندند .
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۵:۱۶    
نماینده مردم فردوس، سرایان، طبس و بشرویه در مجلس،رفع مطالبه 15 ساله مردم روستای پیکوه را حاصل یک تصمیم جمعی و همکاری مدیران ذیربط برشمرد تا از روند خشک شدن باغات و کشاورزی روستا و مهاجرت روستاییان پیشگیری کند.
سازمان مدیریت بحران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۴:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
نشست بررسی مشکلات ناشی از خشکسالی و تنش آبی کشور به منظور اتخاذ تدابیر و تصمیمات لازم در مصرف بهینه آب با دعوت رئیس سازمان مدیریت بحران کشور، وزیر نیرو، دو تن از معاونین جهاد کشاورزی و رئیس سازمان هواشناسی کشور ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۴:۳۰    
گروه استان ها-نماینده مردم زابل در مجلس گفت: شهرک های صنعتی منطقه سیستان در صورتی که مشکل تامین آب دارند، باید نسیبت به تامین آب مورد نیاز خود از طریق چاه ژرف برنامه ریزی کنند و در این زمینه باید سرمایه گذاری صورت گیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۲:۵۰    
با نصب الکتروپمپ جدید، مشکل آب شرب روستا های بخش سوسن ایذه برطرف شد.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ علی ابراهیمی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: عشایر این منطقه سال های گذشته به دلیل بارندگی های مناسب و فراوانی آب، مشکلی در این زمینه نداشتند اما امسال به علت کاهش نزولات جوی با مشکل آب آشامیدنی مواجه شده اند. ...
راهبردنامه   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۷:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
محمدرضا مشایخی روز پنجشنبه در جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان، بر ضرورت تامین آب شرب در روستاها با توجه به کمبود آب تاکید کرد و افزود: در سه شهر شهرستان مشکل آب نخواهیم داشت اما در 2 شهر و روستاهای شهرستان نیازمند مدیریت صحیح از سوی ستاد و مسوولان مربوطه هستیم. وی با بیان اینکه [...]
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۳:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان یزد با اشاره به میزان بارندگی و وابستگی شدید به آب انتقالی گفت: توجه به بحث مدیریت مصرف امری بسیار ضروری است تا بتوانیم با حداقل مشکل آب را تامین و با بحران آب مقابله کنیم.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۲۲:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار تنگستان باتفاق معاون عمرانی، بخشدار دلوار و مدیر آبفا شهرستان در بازدید از روستاهای بخش دلوار ، بررسی مشکلات حوزه آب و در دیدار با مردم ، تعدادی از شوراهای اسلامی و دهیاران این روستاها گفت ...
گفتارنو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۹:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
استاندار کرمان با بیان اینکه 41 درصد جمعیت این استان روستانشین هستند گفت: اجرای طرح اشتغال روستایی و سایر فعالیت های دولت تدبیر و امید در این زمینه موجب مهاجرت معکوس در کرمان شده است. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۰۰:۱۷    
اولویت اول ما در استان کرمان حل مشکل آب شرب مردم است که بحثی بسیار جدی است. سال گذشته کار هایی را آغاز کردیم. در شهرستان عنبرآباد چندین روستای صعب العبور در دستور کار است که چند روز پیش پروژه آبرسانی به سه روستا افتتاح شد
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۹:۲۱    
آخوندی گفت: تأمین آب از انتهای رودخانه شاهرود و انتقال آب از پساب تصفیه خانه شهر بیرجند به شهرک صنعتی خوسف از طرح های اولویت دار شهرستان خوسف است.
موج   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۴:۰۵    
مجتبی یوسفی گفت: در خوزستان 702 روستا مشکل آبی دارند و در جلسه ای که دیروز با نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه داشته ام قراردادی به مبلغ 900 میلیارد تومان اعتبار برای رفع مشکل آب این روستاها در نظر گرفته شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۳:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/فارس استاندار فارس با تصریح این که در روز و ماههای آینده قطعا با مشکل آب آشامیدنی به ویژه در حوزه روستایی مواجه خواهیم شد، گفت: 400 روستا و 14 شهر فارس دارای تنش آبی است.
موج   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۳:۰۲    
فرهان گرگانی گفت: حدود 282 شهر 10 درصد کمبود آب دارند و 55 شهر دیگر تا 20 درصد مشکل آب دارند و 100 شهر دیگر کشور دچار حداکثر تنش آبی هستند و به طور میانگین بالای 20 درصد کمبود آب دارند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۲:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - نماینده حوزه شمالی مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی بر لزوم تلاش برای رفع مشکل آب آشامیدنی در شهر ایلام تاکید کرد و گفت: توافقات خوبی با مسئولان ذی ربط برای رفع مشکل قطعی های مکرر آب و ترمیم و تکمیل شبکه فاضلاب شهری انجام شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
همت جهادگران و همکاری قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه ثارالله استان کرمان مشکل آب آشامیدنی روستای پاگدار فاریاب را حل کرد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۲:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان تربت جام از رفع مشکل قطعی آب 17 روستای این شهرستان تا قبل از فصل گرما خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت:در حال حاضر یک ششم شهرها با مشکل کم آبی مواجه اند و به یک سوم روستا های استان سیار آبرسانی می شود.
شیرازه   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۰۹:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
کریمی گفت: مهم ترین مطالبه مردم شهرستان قیروکارزین انتقال آب سد سلمان فارسی به دشت های قیروکارزین و افزر برای بخش کشاورزی است که با وزیرهای نیرو و جهادکشاورزی دیدار داشته ایم که امیداریم در سال جاری بخشی از خواسته مردم را جامعه عمل بپوشانیم.
اوشیدا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۰۸:۴۵    
حجت الاسلام والمسلمین محمود پارسا گفت: افتتاح ناقص طرح 46 هزار هکتار هیچ سودی برای کشاورزان سیستانی نداشته است.