دوشنبه ۰۵ آبانساعت ۰۵:۰۱Oct 2020 26

جدیدترین‌های «آبفا»

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی طرح یکپارچه سازی شرکت های آبفا شهری و روستایی را اقدامی مثبت از طرف وزارت نیرو دانست و گفت: سرعت پیشبرد امور مربوط به آب و فاضلاب روستایی، قابل مقایسه با گذشته نیست.
ایلنا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
استاندار خوزستان از پروژه های جمع آوری آب های سطحی شهرداری و دفع فاضلاب شرکت آبفا خوزستان در اهواز، بازدید نمود و بر تکمیل آن ها تا قبل از شروع بارش های فصل پاییز تأکید کرد.
کاشف اسرار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۵:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
کاشف اسرار-مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب گیلان در دیدار با رییس پلیس راهور استان،گفت : با توجه به بافت متراکم استان گیلان، تعامل و همکاری پلیس راهور در روند اجرای پروژه ها بسیار حائز اهمیت و قابل تقدیر است. ...
استانداری خوزستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان، غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان صبح امروز 4 آبان ماه به همراه مدیران استانی طی بازدیدی از روند اجرا و پیشرفت پروژه های پمپاژ فاضلاب و دفع آب های سطحی شرکت آبفا اهواز این پروژه ها را مورد بررسی قرار دادند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۳:۳۶    
نخستین پروژه مهم آبی پایتخت که همان تونل انتقال آب به طول 30 کیلومتر از سد امیرکبیر است بنا به گفته معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا به زودی افتتاح می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
شرکت آبفا قروه در واکنش به گزارش فارس در خصوص مشکل آب روستای جداقایه، در جوابیه ای اعلام کرده که در صورت تامین اعتبار اجرای شبکه توزیع و خط انتقال به طول 3.5 کیلومتر و بازسازی منبع موجود و احداث ایستگاه پمپاژ را در برنامه دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۲۰:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
بندرعباس - مدیرعامل آبفای هرمزگان گفت: از اینکه کماکان به دلیل مشکلات اعتباری برخی از روستاها از دسترسی کافی به آب شرب برخوردار نیستند، عذرخواهی می کنم.
پاون   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۹:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا گفت: تونل انتقال آب به طول 30 کیلومتر از سد امیرکبیر، به عنوان اولین پروژه مهم انتقال آب پایتخت پنج شنبه افتتاح خواهد شد.
پایان عملیات اجرا و نصب خط دوم ( پدافندی) لوله انتقال 20 اینچ تامین آب شرب شهر یاسوج از ایستگاه پمپاژ تنگ کناره بر روی پل سوم بشار یاسوج
رهیاب   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۴۹    
محمد حری گفت: وقوع اتفاقاتی نظیر مرگ کودکان و خردسالان در جوی های روباز و مشترک با سیستم دفع فاضلاب جای تاسف دارد و باید به آن به عنوان یک معضل جدی پرداخته شود
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۹:۲۲    
تلاش مدیر آبفا گالیکش مشکل آب شرب چهار روستای غرب شهر گالیکش برطرف شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا گفت که با تامین چهار هزار میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل سد نرماب مینودشت این طرح مهم استان گلستان را در همین دولت آبگیری خواهیم کرد.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۱:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا با بیان اینکه حل مشکل آب شرب به گلستان نیازمند نگاه جدی است، گفت: وضعیت آب شرب استان گلستان با 2 درصد آب سطحی و 98 درصد آب زیرزمینی نمی تواند ادامه پیدا کند و باید این مشکل برطرف شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۰:۲۴    
گروه استان ها - معاون امور آب و آبفا وزارت نیرو از پایان طرح آبگیری سد "نرماب" گلستان تا پایان اردیبهشت ماه خبر داد.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۷:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
دو پروژه صنعت آب استان گلستان با اعتبار 80.3 میلیارد تومان در قالب هفته بیست و پنجم پویش #هرهفته_الف_ب _ایران با حضور معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا افتتاح شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۷:۰۶    
گروه استان ها- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان از افتتاح و بهره برداری بیش از 30 طرح آبفا تا پایان آذرماه امسال خبر داد.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۶:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا بر پیگیری مجموعه وزارت نیرو برای آبگیری اولیه سد نرماب مینودشت تاکید کرد و گفت: سد نرماب، بزرگ ترین و حساس ترین سد استان گلستان است و تلاش وزارت نیرو بر این است که بتواند تا پایان اردیبهشت 1400 این سد را به آبگیری اولیه برساند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۵:۲۵    
گروه استان ها- معاون امور آب و آبفا وزارت نیرو از افزایش قابل توجه تصفیه خانه های آب و فاضلاب در کشور خبر داد و گفت: 160 تصفیه خانه آب در کشور ایجاد شده است.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۴:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
عملیات اجرایی دو پروژه آبرسانی استان گلستان با سرمایه گذاری 728 میلیارد تومان در قالب هفته بیست و پنجم پویش #هرهفته_الف_ب _ایران با حضور معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا آغاز شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۳:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیر آبفا شهرستان سقز گفت: پروژه آبرسانی به روستای سونج سقز با هزینه 4.5 میلیارد ریال به بهره برداری رسید
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۳:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
معاون وزیر نیرو با حضور در استان گلستان در اولین برنامه خود از لایروبی های پس از سیلاب شهرستان آق قلا بازدید نمود. به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای گلستان، مهندس تقی زاده خامسی معاون وزیر نیرو در آب و آبفا صبح امروز پس از ورود به استان گلستان، به همراه معاون عمرانی استاندار ...
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا در ادامه سفر به استان گلستان و بازدید از پروژه های صنعت آب استان، از تصفیه خانه فاضلاب شهرستان گنبد کاووس بازدید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۹:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا - مدیر آبفا شهرستان کنگاور گفت: بخشی از شبکه فاضلاب این شهرستان در محدوده بلوار انقلاب این شهر و به طول بیش از 2 هزار و 300 متر در حال تعویض و اصلاح است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۰:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
معاون شرکت آب و فاضلاب کشور ادعای آلوده بودن آب آشامیدنی روستاهای جنوب سیستان و بلوچستان را رد کرد و گفت: آبی که نماینده چابهار نشان داد آب برکه های محلی بود نه آب توزیعی وزارت نیرو.
میلاد لارستان   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۹:۴۵    
کار ساخت و نصب مخزن 50 مترمکعبی هوایی در روستای کهن برهان لارستان با موفقیت انجام شد. به گزارش میلاد لارستان به نقل از روابط عمومی امور آبفا لارستان عملیات انتقال...
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۲۴    
فرماندار آزادشهر خبر داد: به زودی شاهد تحویل چاه شماره یک آزادشهر و خط انتقال آب به نگین شهر توسط معاونت بهره برداری و توسعه شرکت آبفا استان گلستان خواهیم بود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان ساوجبلاغ با بیان اینکه بنابر اعلام اداره آبفا یک روستا با 70 مشترک 90 انشعاب غیرمجاز داشته است، افزود: اداره آبفا در آمارهای خود از قطع بیش از 900 فقره انشعاب غیر مجاز در روستاهای این شهرستان خبرداده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
زاهدان - مدیر عامل آبفا سیستان و بلوچستان گفت: عملیات بازسازی شبکه توزیع آب روستاهای شهرستان دلگان در صورت تخصیص اعتبار در سال جاری، انجام و مشکل مردم برطرف می شود.
پاون   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
چهار پروژه صنعت آب استان گلستان با اعتبار 808.3 میلیارد تومان در قالب هفته بیست و پنجم پویش #هرهفته_الف_ب_ایران فردا پنج شنبه با حضور معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا افتتاح و کلنگ زنی می شود.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۰:۳۰    
اهواز - خبرنگار کیهان: عضو شورای اسلامی شهر اهواز از شناسایی 56 نقطه بحرانی در زمان بارندگی در سطح شهر و برنامه ریزی جهت رفع آنها خبر داد. محمدجعفر فلسفی با اشاره به تشکیل کمیته دفع آب های سطحی، گفت: این کمیته متشکل از اعضای شورای شهر، کارشناسان شهرداری و شرکت آبفا اهواز است. ...
رهیاب   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۰:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
وحید معینی زاده گفت: از بهمن ماه سال گذشته برای رفع مشکل 57 نقطه بحرانی شهر اهواز طراحی فنی و برنامه ریزی لازم آغاز شد که بررسی کارشناسی و اجرا با محوریت شورای شهر و اقدام مشترک شرکت آبفا و شهرداری انجام شد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۶:۰۵    
رضا دهقانی عنوان کرد: هم اکنون از 174 روستای موجود در اردستان با جمعیت 15 هزار و 700 نفر ، 108 روستا تحت پوشش آبفا قرار دارد.وی افزود: منطقه اردستان دارای 7 مجتمع آبرسانی روستایی است که 5 مجتمع آن تحت پوشش طرح آبرسانی اصفهان بزرگ قرار دارد و 2 مجتمع روستایی دیگر بنام مجتمع [...]
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۶:۰۵    
مدیر آبفا فریدن با بیان اینکه از 28 روستا در این منطقه، 27 روستا تحت پوشش آبفا می باشد اعلام کرد: هم اکنون جمعیت این منطقه 52 هزار و 680 نفر است، که از این رقم حدود 50 درصد آن را جمعیت روستایی تشکیل می دهد. مسعود مقدسی با اشاره به جمعیت قابل توجه روستاها در منطقه [...]
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۵۹   + ۱۸ سایت دیگر  
گروه جامعه: با هدف ایجاد رضایت بیش از پیش مشترکین، سامانه اطلس در سطح استان راه اندازی شد و به این ترتیب علاوه بر افزایش دقت در طراحی پروفیل ها، مدت زمان رسیدگی به درخواست ها به طرز چشمگیری کاهش یافته و امکان پیگیری درخواست های معطل مانده به صورت روزانه برای مدیران سیستم فراهم شده است.
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۳۶   + ۲۳ سایت دیگر  
گروه جامعه: مدیر آبفا خوانسار گفت: در سال 96 میزان آب بدون درآمد در شهر خوانسار حدود 60 درصد بوده که این رقم در پایان سال 98 به 29 درصد رسیده و درصدد هستیم میزان آب بدون درآمد را تا پایان سال 99 به حدود 25 درصد در این شهرستان کاهش دهیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: با یکپارچه سازی شرکتهای آبفای شهری و روستایی، تعداد شعب ادارات آب و فاضلابی که بعد از تجمیع، به روستاها خدمات ارایه می کنند، حدود سه برابر شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
آبفا منطقه آبادان از قطعی آب در برخی مناطق شهرستان آبادان خبر داد.
ربیع   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، در نیمه نخست سال جاری همزمان با یکپارچه سازی شرکت های آبفا شهری و روستایی در استان اصفهان، 9 روستا در منطقه کوهپایه تحت پوشش طرح آبرسانی اصفهان بزرگ قرارگرفتند و از آب شرب سالم و بهداشتی برخوردار شدند. ...
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
اولین کارخانه نوآوری آب و آبفای وزارت نیرو در موسسه تحقیقات آب احداث خواهد شد.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان، از آمادگی این شرکت برای مقابله با حوادث احتمالی ناشی از بارندگی ها و شرایط فصل سال در 6 ماهه دوم خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیر امور آبفا سنندج گفت:امسال با هدف حفظ سلامت شهروندان و ارتقا کیفیت منابع آب شرب، 23 هزار مترمکعب از مخازن فاز یک و 2 تصفیه خانه این شهر شستشو داده شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
معاون بهره برداری و توسعه فاضلاب شرکت آبفا کردستان گفت: ارتقای تصفیه خانه فاضلاب شهر مریوان با هدف افزایش 40 هزار مترمکعبی ظرفیت تصفیه و 140 هزار نفری جمعیت زیر پوشش در حال اجرا است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۸:۵۷    
معاون بهره برداری و توسعه آبفا قزوین گفت: اگر شهرداری مجوز اصلاح بافت های فرسوده را سریعتر صادر کند ما در اسرع وقت اصلاح بافت فرسوده پیغمبریه را انجام خواهیم داد.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۰:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل آبفای گیلان در دیدار با اعضاء کانون بازنشستگان این شرکت گفت: بازنشستگان اساس و پایه شرکت هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۹:۱۶   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیر آبفا اردستان گفت: در حال حاضر 5 مجتمع آبرسانی، درشهرستان اردستان شامل مجتمع باقرآباد با 5 روستا، مجتمع جنبه و مکان با 2 روستا، مجتمع اونج، ظفرقند و لاسیب با 7 روستا، مجتمع هندوآباد، کچو مثقال و سرابه با 6 روستا و مجتمع ریگستان یک با 11 روستا تحت پوشش طرح آبرسانی اصفهان بزرگ قرار دارند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
حسن حقیقی مدیرعامل آبفای منطقه6 تهران در پیامی از همت و تلاش مجموعه کارکنان شرکت به ویژه کارکنان حوزه بهره برداری در جهت گذر از فصل گرم سال99 با کمترین تنش آبی قدردانی کرد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
زنجان- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت:در حال حاضر 617 روستا تحت پوشش شرکت آب و فاضلاب استان است.
روزنامه اصفهان امروز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۱۸   + ۱۵ سایت دیگر  
نماینده مردم پیرانشهر و سردشت گفت: کاهش بروکراسی اداری، بزرگ ترین ثمره طرح یکپارچه سازی شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی بوده که عمده مشکلات را برطرف کرده است.
شهروند البرز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیریت آبفا شهرستان کرج در خصوص رفع مشکل سریز شدن فاضلاب سطحی نهر سیاه جوب در مهرشهربه داخل خط انتقال فاضلاب کرج خبر داد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
شرکت آبفا جهت آبرسانی در برخی از کوچه های سطح شهر بوشهر اقدام به حفاری کرد. رییس آب و فاضلاب شهرستان بوشهر برای چندمین بار به پایگاه خبری سپاس قول داد که حفاری ها در سطح شهرستان بوشهر در کمترین زمان انجام خواهد شد که این وعده به صورت شمارش معکوس پیگیری خواهیم کرد.