جمعه ۱۵ اسفندساعت ۰۱:۰۷Mar 2021 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آبفا»

رهیاب   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
شهردار بندر ماهشهر گفت: نیمه دوم امسال 12هزار تن آسفالت در این شهرستان تولید شد که از این حجم که از این حجم تولید شده 5 هزار تن صرف لکه گیری های آبفا شده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۰:۲۸    
علوی گفت: شرکت آب و فاضلاب استان از 6 میلیون و 870 هزار مشترک خراسان رضوی 3 میلیون و 300 هزار مشترک شهری و روستایی این استان را زیر پوشش دارد.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۶:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا با اشاره به قدرت هنر در فرهنگ سازی و آگاهی بخشی، بر ضرورت توجه ویژه رسانه ها به اهمیت آب تاکید کرد.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۵:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
مراسم اختتامیه جشنواره ملی عکس آب با نگاهی به آینده همزمان با روز ملی آب، با حضور معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا در ساختمان ستادی وزارت نیرو برگزار شد.
پیام خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۳:۴۳    
آبفا شیراز در مراسم بین المللی پانزدهمین دوره جایزه مدیریت سبز ایران موفق به کسب سه گواهینامه شد.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی آبفا شیراز، زلزله اخیری که در استان کهکیلویه و بویراحمد رخ داد موجب تخریب برخی از تاسیسات سامانه های آبرسانی شد . با عنایت به اعلام نیاز شرکت آب و فاضلاب استان کهکیلویه و بویر احمد به لوله های از جنس پلی اتیلن در اقطار 90 و 110 جهت ترمیم شبکه های آسیب دیده آب در ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۲:۴۷   + ۱۵ سایت دیگر  
ایرنا- همدان- فاز اول طرح آبرسانی به ملایر از سد کلان در استان همدان با اعتبار 132 میلیارد تومان روز سه شنبه با حضور استاندار همدان ، مدیرعامل شرکت آبفا و با دستور وزیر نیرو از طریق ارتباط زنده ویدئو کنفرانسی در قالب چهل و سومین هفته پویش هرهفته_الف_ب_ایران به بهره برداری رسید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها نماینده مردم جنوب بلوچستان با بیان اینکه آب مصرفی حاشیه نشینان جنوب بلوچستان غیربهداشتی است، گفت: آبفا یک متر هم لوله گذاری نکرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۹:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها-مدیر عامل آبفا استان خوزستان گفت: تصفیه خانه شماره 2 اهواز در شرایط پایداری قرار ندارد و برای کلانشهری مثل اهواز که 70 درصد آب شرب آن را تامین می کند، فاقد استاندارهای لازم است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۴:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیر امور آبفا سنندج گفت: 44 هزار متر عملیات اصلاح و توسعه شبکه آب و فاضلاب طی سالجاری در سنندج انجام شد.
شوشان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۴:۰۰    
شوشان - غلامرضا نور آبادی : دیشب قرار بود با حضور مدیرعامل آبفا خوزستان مشکلات استان در این خصوص مورد بررسی قرار گیرد که متاسفانه تمام وقت گزارش توسط نماینده مجلس گرفته شد که کلا دو جمله آن ارتباط با موضوع داشت ...
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۳:۲۹    
جلسه گزارش پیشرفت پروژه تقاطع های غیرهمسطح داودآباد و محمدآباد قرچک با محوریت اقدامات صورت گرفته در رفع معارضات و جابجایی تأسیسات ادارات خدمات رسان از جمله اداره آبفا به ریاست خطیبی فرماندار شهرستان و با حضور حبیبی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ...
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۳:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قرچک، جلسه گزارش پیشرفت پروژه تقاطع های غیرهمسطح داودآباد و محمدآباد قرچک با محوریت اقدامات صورت گرفته در رفع معارضات و جابجایی تأسیسات ادارات خدمات رسان از جمله اداره آبفا به ریاست خطیبی فرماندار شهرستان و با حضور حبیبی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی ...
استانداری خوزستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۳:۰۹    
قاسم سلیمانی دشتکی استاندار خوزستان روز دوشنبه در نشستی به ریاست رضا اردکانیان وزیر نیرو و با حضور جمعی از معاونین و مدیران وزارت نیرو شرکت کرد. در این نشست موضوعات خوزستان در زمینه های آب ، فاضلاب و برق مورد بررسی قرار گرفت.
تابا خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۱:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش تابا ، مجتبی یوسفی درباره وضعیت قطعی آب در اهواز ، گفت:بنده به عنوان نماینده مردم ،بابت قطعی آب عذر خواهی می کنم بنابراین باید اقدامات اساسی برای رفع معضل قطعی آب در اهواز کرد. ...
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
خوزستان - 70 درصد آب کلانشهر اهواز از تصفیه خانه شهید منجزی (شماره دو ) اهواز تامین می شود. طرح ارتقاء و توسعه تصفیه خانه فاضلاب غرب اهواز با حضور مدیرعامل شرکت آبفا کشور اجرا شد .
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۰:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه خبر: معاون بهره برداری و توسعه فاضلاب شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه با اعلام اینکه تصفیه خانه فاضلاب شهرستان هرسین اکنون آماده بهره برداری است، گفت: این تصفیه خانه روز سه شنبه 12 اسفند در قالب پویش هر هفته الف- ب - ایران به صورت ویدئو کنفرانس با حضور وزیر نیرو به بهره برداری می رسد ...
موج   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۹:۳۶    
قطعی های مکرر و همچنین کیفیت آب آشامیدنی در جزیره ی هرمز سبب ایجاد نارضایتی در این جزیره شده است، بااین حال آبفا از حل مشکل آب شیرین کن و آب رسانی مداوم به شهروندان خبر می دهد.
روزنامه اصفهان امروز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۳:۳۰    
آزمایشگاه وکنترل کیفی آبفا منطقه اقدام به انجام بیش از1200 موردکلرسنجی ازشهرها وتعداد2800موردکلرسنجی ازروستاهای تابعه لنجان وبیش از150موردآزمایش میکروبی آب شهرها وروستاها و30مورد آزمایشات فیزیک وشیمیایی شهرها وروستاهای لنجان، نموده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۸:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب منطقه یک شهر تهران گفت: مصرف آب در هفته اول اسفندماه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته در این منطقه 11 درصد افزایش یافته است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۵:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
کمیته حقوقی انجمن دوستداران طبیعت و محیط زیست خوزستان علیه طرح سد و انتقال آب بهشت آباد برعلیه وزیر نیرو و معاون آبفای وزارت نیرو در دادگاه کارکنان دولت اعلام جرم کرد.
موج   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۲:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
کتاب تاریخ آب و فاضلاب اصفهان با حضور جمعی از مدیران عامل ادواری شرکت آبفا رونمایی شد.
پاون   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۲:۴۴   + ۲۹ سایت دیگر  
معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا از امضای قرارداد 30 سد تا پایان دولت دوازدهم در چارچوب موضوع گردشگری سدها خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۹:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه در اطلاعیه ای اعلام کرد که آب چند محله شهر کرمانشاه در محدوده امور آبفا منطقه یک امروز (یکشنبه 10اسفند) برای ساعاتی قطع خواهد شد.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۶:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
جشن فرخنده میلاد امام علی (ع) و روز مرد به صورت مجازی با سخنرانی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب گیلان برگزار شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۹:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
جانباز، مدیرعامل شرکت آبفا گفت: در قانون بودجه امسال معادل ریالی 50 میلیون یورو برای طرح های آبرسانی روستایی مصوب شد که نصف این اعتبارات تخصیص یافت و بقیه متناسب با پیشرفت طرح ها اختصاص می یابد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۵:۵۷   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا و مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران گفت: قانون آب در حال تدوین است و امید داریم تا پایان سال به دولت تقدیم شود.
نیروگاهیان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۲:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از برق نیوز، طی حکمی از سوی تقی زاده خامسی، معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا و مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران، دکتر فرهاد ایزدجو برای دو سال دیگر در سمت خود ابقا شد. ظرفیت پست های برق خوزستان نسبت به قبل انقلاب 14 برابر افزایش داشته است ...
روزنامه اصفهان امروز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۴:۱۴   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آبفا استان اصفهان در مراسم تقدیر از برگزیدگان جشنواره خانواده آبی، پرسش شادآبی، فیلم کوتاه آموزشی و هنروری کارکنان گفت: استفاده از ظرفیت های های هنری در فرهنگ سازی مصرف بهینه آب در جامعه بسیار موثر است و شرکت آبفا در سالهای اخیر از این ظرفیت به خوبی بهره مند شده است. ...
پاون   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۰:۱۴   + ۳۶ سایت دیگر  
معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا و مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران گفت: قانون آب در حال تدوین است و امید داریم تا پایان سال به دولت تقدیم شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۵:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آبفا کردستان گفت: قبض آب بهای مشترکان با مصرف کمتر از 5 مترمکعب در ماه رایگان و مشمول طرح آب امید می شود.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم اهواز ،باوی،حمیدیه و کارون در مجلس در توئیتی از کادر درمان و کارگران شرکت آبفای اهواز تشکر کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۸:۵۹    
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد در بازدید میدانی از تاسیسات آبرسانی شهر سی سخت گفت: عملیات تعمیرات و مرمت شبکه توزیع و خطوط انتقال آب آسیب دیده از زلزله اخیر در شهرستان دنا به اتمام رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۵:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - فرماندار اهواز با اشاره به آماده سازی و تامین 150 تانکر برای آبرسانی به بیمارستان ها و مراکز تجمعی و محلات این شهر، گفت: شهروندان در محلاتی که آب قطع شده برای استفاده از خدمات آبرسانی سیار با آتش نشانی و آبفا تماس بگیرند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۵:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
اهواز-ایرنا- آب در برخی از مناطق شهرستان اهواز بامداد سه شنبه به دلیل پارگی واشر یکی از الکتروپمپ های تصفیه خانه شماره 2، قطع شد که تلاش کارکنان آبفا برای رفع این مشکل ادامه دارد.به گفته مسئولان آبفا استان آب این شهرستان غروب سه شنبه وارد مدار می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۲۴    
اهالی روستا گوک تپه با حضور در دفتر خبرگزاری شبستان گلستان درخواست پیگیری شکستن طلسم هفت ساله این روستا و حل مشکل بحران آب شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - کارکنان شرکت آبفا اهواز از ساعت سه بامداد امروز با بسیج امکانات تلاش می کنند تا پمپ شماره 6 تصفیه خانه غرب اهواز که دچار مشکل شده را تعمیر و آب شبکه غرب اهواز را وصل نمایند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرعامل شرکت آبفا خوزستان گفت: قطعی آب اهواز به دلیل بروز حادثه در تصفیه خانه شماره 2 بوده و تا غروب امروز مشکل برطرف و آب شبکه وارد مدار می شود.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: مدیرعامل شرکت آبفا اهواز با اشاره به قطع آب مناطق وسیعی از شهر در پی بروز مشکل در تاسیسات، از آبرسانی با تانکر به بیمارستان های اهواز خبر داد. ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
علی بوستانی مدیر عامل شرکت آبفا استان فارس در این آیین گفت: این شرکت در سال 1398 با پیگیری شرکت آبفا روستایی سابق و از ابتدای سال 1399 پس از یکپارچه سازی شرکت های آبفا شهری و روستایی، عملیات آبرسانی به تعدادی از روستاهای استان فارس را در دستور کار خود قرار داد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۳۴    
با گذشت یک هفته از قول مسؤول حراست آبفا برای پرداخت بیمه آبداران، علاوه بر اینکه وی حاضر به مصاحبه نشد به پیگیری انجام شده از طریق مدیر روابط عمومی شرکت نیز با جمله به من مربوط نیست توپ را در زمین دیگری انداخته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: پمپی که فرسوده بود شکست و آب جاری شد که این مسئله باعث شد سایر پمپ ها زیر آب بروند. امیدوارم طبق قولی که به بنده دادند حداکثر تا ساعت پنج بعدازظهر آب شهر جریان گیرد و مشکل مردم برطرف شود.
موج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۳۸   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیر مرکز پایش و نظارت بر کیفیت آب و فاضلاب شرکت آبفا استان اصفهان از شستشوی بیش از 630 هزارمترمکعب از مخازن آب در شهرها و روستاها در سطح استان اصفهان از ابتدای سال تاکنون خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل مدیریت بحران استانداری خوزستان گفت: در حال حاضر گروه های عملیاتی شرکت آب و فاضلاب اهواز در حال انجام تعمیرات هستند که بنا بر اعلام مدیر عامل شرکت آبفا اهواز تا پایان امشب مشکل قطعی آب مناطق مختلف برطرف خواهد شد.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۱:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
شستشوی شبکه توزیع آب و پایش و نظارت بر کیفیت آب اولویت شرکت آبفا استان کرمانشاه است کرمانشاه – کرمی - ابتکار : به گزارش روابط عمومی آبفا استان کرمانشاه ...
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۱:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر حمزه پور مدیرعامل این شرکت ، ضمن تشریح نحوه عملکرد سامانه خدمات غیر حضوری مشترکین این شرکت گفت : خدمت رسانی به مشترکین وکسب رضایت مندی مشترکین ازمهم ترین اولویت های شرکت آب وفاضلاب استان بوشهر می باشد ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۸:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
مراجعات حضوری ارباب رجوع به ادارات آبفا استان اصفهان از شنبه دوم اسفندماه 99 در سطح استان به حداقل ممکن رسیده و خدمات 23 گانه آبفا از طریق درگاههای غیر حضوری ارائه می گردد.