شنبه ۰۹ بهمنساعت ۱۳:۳۶Jan 2022 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آبفا»

وزارت نیرو   ۵۲ دقیقه پیش    
مدیر دفتر بهره برداری و کاهش آب بدون درآمد آبفا خراسان رضوی از صرف 10 میلیارد ریال اعتبار عمرانی برای کاهش آب بدون درآمد در این استان طی سال جاری خبر داد.
شش طرح شامل پنج طرح آبرسانی و یک ایستگاه پمپاژ فاضلاب در استان البرز با صرف اعتبار 476 میلیارد ریال، همزمان با دهه فجر آماده بهره برداری شده است.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۱۶:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیر آبفا منطقه دزفول از جانمایی و استقرار دستگاه حفار جهت احداث چاه آب منطقه روستایی ماهور برنجی و رفع تنش آبی در چند روستای دزفول خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۳:۲۰    
مدیر امور آبفا گچساران گفت: ازابتدای سالجاری تا کنون 2 هزار و 400 مترشبکه فاضلاب درسطح شهرستان اجرا شده است.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۳:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون منابع انسانی و تحقیقات شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت: با تحقق 90 درصدی برنامه های تدوین شده GIS در سال 1400 از 45 نفر از کارشناسان GIS آبفای استان اصفهان تقدیر شدند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۹:۳۹    
کرمانشاه- با پیگیری مهر از مسئولان برای حل مشکل بی آبی شهر بانه وره، مدیرعامل شرکت آبفا استان کرمانشاه گفت: چاه جدید در بانه وره برای حل مشکل آب این شهر حفر می شود.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۶:۵۱    
عملیات توسعه شبکه آب خیابان همدانیان، جنب بازارهای روز کوثر به طول 165 متر انجام شد. به گزارش روابط عمومی آبفای منطقه یک اصفهان، این عملیات با لوله پلی اتیلن 110 میلی متر توسط پیمانکار و با نظارت اداره توسعه و بهره برداری آب آبفا منطقه یک در مدت چهار روز صورت گرفت ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۴:۲۴    
گروه استان ها مدیر عامل آبفا خوزستان گفت: بخش اعظمی از شبکه فاضلاب شادگان در دست اجرا قرار دارد و 2 هزار و 500 میلیارد ریال از محل اعتبارات ماده 56 برای این منظور تعیین شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۳:۱۵    
سنندج- مدیر عامل آبفا کردستان از آبرسانی به 169 روستای استان با همکاری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خبرداد.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل آبفا کردستان گفت: آبرسانی به 169 روستای کردستان با همکاری سپاه و با استفاده از اعتبارات محرومیت زدایی انجام می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۱:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرعامل آبفا خوزستان گفت: دولت سیزدهم نگاه ویژه ای به مشکلات آب و فاضلاب استان خوزستان دارد و ما هم شبانه روز تلاش می کنیم تا یکبار برای همیشه مشکلات آب و فاضلاب استان حل شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۰:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان با اشاره به اهتمام جدی دولت سیزدهم برای حل مشکل آب و فاضلاب در این استان گفت: مشکل آب و فاضلاب خوزستان با کار شبانه روزی و بسیج تمام امکانات، تجهیزات و ماشین آلات، یکبار برای همیشه حل می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۰۸:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر گفت: این شرکت در اجرا با کیفیت و تکمیل طرح ها توجه ویژه ای دارد که تا قبل از فصل گرما بخش عمده ای از آنها تکمیل و افتتاح شود.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۲۳:۲۵    
آسیانیوز / یزد ؛ به گزارش روابط عمومی شرکت آب وفاضلاب استان یزد؛محمدعلی دهقانی مدیر امور آبفا شهرستان اشکذر ضمن تبریک ولادت با سعادت حضرت زهرا (س) وروز مادر اذعان داشت:رکن اصلی در خانواده ها را مادران تشکیل می دهند واین مادران هستند که با آموزشهای خود چگونه زندگی کردن را به فرزندان می آموزند ...
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۲۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
آسیانیوز / یزد ؛ به گزارش روابط عمومی شرکت آب وفاضلاب استان یزد:محمدعلی دهقانی مدیر امور آبفا شهرستان اشکذر گفت:طی جلسه ای با حضور شورای شهر مجومرد در خصوص چگونگی تامین آب شرب واصلاح وبازسازی در این شهر به بحث وگفتگو پرداخته شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۱:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان مدیرعامل شرکت آبفا کردستان گفت: از آغاز بارش سنگین برف و برودت هوا در هفته گذشته تاکنون 1341 دستگاه کنتور مشترکان که بر اثر سرما دچار مشکل شده بود تعویض گردیده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۲۱:۴۲   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون آبفا کشور گفت: اولویت های دولت سیزدهم برای توسعه خدمات آبرسانی در کشور تعریف شده است و بیش از 10 هزار پروژه آبرسانی روستایی در روستاهای محروم کشور اجرایی می شود.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۸:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست فرمانداری شهرستان رشت، گفت: علت قطعی آب شرب شهر کوچصفهان ریزش چاه اصلی بوده که جهت رفاه حال شهروندان آبرسانی با 15 دستگاه تانکر در حال انجام است و همچنین اکیپ فنی به صورت چند شیفته در محل مستقر هستند تا مشکل حل شود.
یزد فردا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر دفتر روابط عمومی وآموزش همگانی شرکت آبفا استان یزد منصوب شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۵:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه با اعلام اینکه بارش برف و برودت هوا به تاسیسات آبرسانی 107 روستای استان با جمعیتی حدود 15 هزار نفر خسارت زد و آب این روستاها را قطع کرد، گفت: با تلاش اکیپ های آبفا آب 82 روستا وصل شده و در تلاش برای اتصال آب 25 روستای باقیمانده هستیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۴:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - رییس شورای عالی استان ها گلایه کرد: تجمیع ادارات آب و فاضلاب روستایی و شهری (تحت تاثیرقرار گرفتن خدمات رسانی به روستاها) ظلم بزرگی بود که به روستاها شد و باید به عنوان مطالبه اجتماعی آن را در نظر می گرفتیم.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۰۹:۲۷    
آذربایجان شرقی - فلاح: رییس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان شرقی در سالروز وفات حضرت ام البنین (س) و گرامیداشت مقام شامخ مادران و همسران شهداء با خانواده شهید کریمی دیدار کرد ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۰۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
کارکنان شرکت آب و فاضلاب هرمزگان با هدف کمک به دانش آموزان مستعد کم برخوردار تحت پوشش بنیاد رویش سفره خیریه برپا کردند.
رکنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۲۰:۲۱    
رکنا: مدیرعامل شرکت آبفا استان ایلام گفت: زنان بهترین پرسنل و سرمایه های انسانی محسوب و نقش بسزایی در پیشبرد اهداف شرکت دارند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۷:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
مسئول روابط عمومی آبفا چهار محال و بختیاری گفت: به دلیل برودت هوا در دامنه های زردکوه چشمه کوهرنگ و آبگیر خط انتقال آب کوهرنگ دچار یخ زدگی شده و آب انتقالی به سمت شهرکرد کاهش یافته است.
راک نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۳:۵۹    
به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آبفا، درپیام رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آبفا استان کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت ولادت حضرت فاطمه(س) و روز زن و مادر و همچنین ولادت معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران آمده است:
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۲:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان شیروان از دستگیری 3 سارق سابقه دار تاسیسات عمومی شبکه آبفا در این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۲۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- مدیر امور آبفا منطقه یک شهر کرمانشاه با اشاره به شکستگی خط لوله انتقال آب محله کسری شهر کرمانشاه، گفت: این خط با تلاش اکیپ تعمیرات شرکت آبفا شنبه شب به صورت موقت تعمیر و آب مشترکان وصل شد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۶:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
نشست توجیهی پیمانکاران برای دریافت گواهی نامه صلاحیت بهره برداری از تاسیسات آب برگزار شد. رئیس بهره برداری ازشبکه توزیع آب آبفای استان اصفهان گفت: بر اساس دستورالعمل ابلاغی از سوی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، پیمانکاران فعال در بخش بهره برداری و توسعه آب ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۵:۴۱    
مدیر آب و فاضلاب منطقه اندیمشک گفت: به مناسبت میلاد باسعادت حضرت فاطمه(س) و پاسداشت روز مادر؛ مراسم ویژه تکریم خانواده به میزبانی آبفا اندیمشک برگزار شد.
راه ملت   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
بعضی از مشترکان و افراد سودجو اقدام به برداشت های غیر مجاز آب شرب و دستکاری تأسیسات می نمایند که این مهّم یکی از دلایل اصلی میزان بالای هدررفت آب، اخلال در شبکه های توزیع، تنزل سطح خدمات رسانی و کاهش درآمد شرکت آبفا است.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۲۲:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
مجموعه آب و فاضلاب منطقه اندیمشک به مناسبت فرارسیدن سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز مادر اقدام به کاشت 110 اصله درخت کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۲:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه گفت: در تمام شهرستان ها اکیپ حوادث و اتفاقات این شرکت به صورت شبانه روزی آماده باش کامل جهت ارائه خدمات هستند.
دانا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۱:۱۰    
با بیان اینکه منبع ذخیره آب در شهرستان پنج هزار متر مکعب است، گفت: با توجه به اینکه منبع ذخیره آب پاسخگوی نیاز مردم در شهرستان نیست، مسئولان آبفا پیگیر طراحی و اجرای احداث منبع 15 هزار متر مکعبی در کردآباد شهرستان نور هستند.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۰۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان نور با بیان اینکه منبع ذخیره آب در شهرستان پنج هزار متر مکعب است، گفت: با توجه به اینکه منبع ذخیره آب پاسخگوی نیاز مردم در شهرستان نیست، مسئولان آبفا پیگیر طراحی و اجرای احداث منبع 15 هزار متر مکعبی در کردآباد شهرستان نور هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۲۲:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
بحران کم آبی بالاخره پای مدیرعامل آبفای کهگیلویه و بویراحمد را به سی سخت باز کرد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۶:۱۰    
در یک ماه گذشته 483 مورد از تاسیسات آب و فاضلاب در سطح منطقه یک آبفای اصفهان رفع حادثه شده است. به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی آبفا منطقه یک اصفهان، 251 مورد انشعاب آب، 63 مورد شبکه آب و شیرآلات ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۵:۱۸    
ایسنا/سمنان دانشگاه صنعتی شاهرود و شرکت آب و فاضلاب استان سمنان تفاهم نامه همکاری بستند.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۴:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
روزنامه خراسان رضوی در شماره پنج شنبه 30 دی ماه خود در اعتراض به توقیف دوربین و حذف عکس های کارت حافظه دوربین عکاسان و خبرنگار این روزنامه در جریان تهیه گزارش از وضعیت تخلیه فاضلاب در کشف رود، بدون عکس یک منتشر شد و تیتر زد آقای آبفا معضل کشف رود با بگیر و ببند خبرنگار حل نمی شود! . ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۴:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
دزفول-ایرنا- مدیر آبفا منطقه دزفول گفت: تاکنون 38 درصد طرح جامع فاضلاب دزفول اجرا شده که برای تکمیل آن 25هزار میلیارد ریال اعتبار نیاز است.
تیتر برتر   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر آبفای خرمشهر با اعلام واریزی 800 میلیون تومان به شهرداری خرمشهر از عمل نکردن این اداره به تعهداتش خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۲۲:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیر امور آبفا شهرستان لامرد گفت: چاه های آب شرب شماره ی 2 و 3 بخش خیرگو شهرستان لامرد، بازسازی و وارد مدار بهره برداری شد.
رهیاب   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۲۲:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
به گفته حبیب آقاجری پروژه تصفیه خانه مرکزی آب ناحیه صنعتی بندر ماهشهر پیشرفت 97 درصدی داشته و این پروژه پس از 10 سال در دهه فجر امسال به بهره برداری می رسد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۲۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست آبفا خرمشهر از تامین اعتبار برای اصلاح شبکه های ریزشی خرمشهر در قالب تدوین سند در این شهرستان خبر داد.
هرمز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۳:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
زارعی گفت: اقدامات احتیاطی پس از نشت لوله نفتی و احتمال ورود لکه های نفتی به دریا و نفوذ به حوضچه های آبگیر آب شیرین کن ها انجام شده است.
رهیاب   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
کرد زنگنه گفت: با تلاش و همت تلاشگران آبفا تاسیسات آبرسانی میداود وارد مدار شد.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
آذربایجان شرقی - فلاح: تفاهم نامه مبحث 16 مقررات ملی ساختمان ما بین شرکت آب و فاضلاب و سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی امضا شد. در راستای اجرایی شدن موارد 32 الی 35 قانون نظام مهندسی ساختمان و تفاهم نامه فی مابین وزارت نیرو و شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور و سازمان نظام مهندسی جهت نظارت ...
اقتصادگردان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۶:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل آبفا کشور و معاون وزیر نیرو به منظور بررسی پروژه های آب و فاضلاب و طرح آبرسانی غدیر به خوزستان سفر کرد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۵:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
با هدف افزایش ایمنی کارکنان آبفای استان اصفهان در مقابل بیماری کوید 19، عملیات واکسیناسیون دوز سوم در ستاد مرکزی این شرکت آغاز شد. این اقدام با پیگیری های صورت گرفته توسط پایگاه مقاومت بسیج آبفا و همکاری دفتر ایمنی و بهداشت HSE و مرکز بهداشت اصفهان صورت می گیرد و واکسن های برکت ...
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۳:۵۵    
حمیدرضا جانباز معاون وزیر نیرو و مدیرعامل آبفا کشور و شاهین پاکروح معاون مهندسی و توسعه شرکت مهندسی آبفا کشور به منظور بررسی آخرین وضعیت پروژه های آب و فاضلاب به خوزستان سفر کردند. ...