شنبه ۲۳ تیرساعت ۱۴:۴۲Jul 2024 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بندر امام»

اقتصاد نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: پتروشیمی پارس، پتروشیمی بوعلی سینا، پتروشیمی شهید تندگویان و پتروشیمی بندر امام خریدار 500 سهم معادل 85 درصد سهام باشگاه استقلال اعلام شدند.
نبض بازار   ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
سردار امیر حیات مقدم نماینده مردم ماهشهر، امیدیه و هندیجان با حضور در مجتمع پتروشیمی بندرامام با مدیرعامل دیدار کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۲۲ - ۲۳:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت مجتمع بندری بندر امام خمینی گفت: مسیر برگشت از مجتمع بندری امام خمینی که بر اثر واژگونی یک دستگاه کامیون نفتکش مسدود شده بود، پس از ایمن سازی باز شد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۲۲ - ۲۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
بندرماهشهر و بندرامام خمینی با تعلل مسئولین بدون شهردار اداره می شوند که منشا مشکلات بسیاری بوده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۴/۲۲ - ۱۵:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
اهواز - امام جمعه بندرامام خمینی گفت: همه جریانات سیاسی بدانند فصل انتخابات و رقابت به پایان رسیده و فصل همدلی آغاز شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۲۳:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد بندر امام خمینی از اهدای 25 دستگاه کولر گازی پنجره ای به مددجویان زیر پوشش این نهاد حمایتی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۱۳:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست اداره آب و فاضلاب بندر امام خمینی از جایگزینی و تعویض 103 دریچه چدنی منهول با دریچه بتنی فاضلاب در این شهر خبر داد.
امیر حیات مقدم نماینده مردم شهرستان های ماهشهر، بندر امام خمینی (ره)، هندیجان، امیدیه در مجلس شورای اسلامی از روند احداث پایانه مکانیزه مواد معدنی و شیمیایی شرکت پایانه ها و مخازن پتروشیمی در منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی(ره) بازدید کرد ...
افق تهران   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۸:۰۷   + ۱۴ سایت دیگر  
دادستان و رئیس دادگستری شهر بندرامام خمینی (ره)، با هدف پیشبرد پروژه های حمایتی و توسعه ای پتروشیمی اروند در این شهر با دکتر کریمی دیدار و گفتگو کردند.
تجارت گردان   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۶:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
در راستای تحقق اهداف استراتژیک و به منظور ارتقاء سطح بهره وری، شرکت پتروشیمی بندرامام نظام مدیریت عملکرد و توسعه قابلیت های سازمانی را بر اساس الزامات خاص گروه (PCSR) به اجرا درآورد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۵:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ ندا شهسواری (زادۀ 30 شهریور 1365) بازیکن تنیس روی میز اهل ایران است که سه دوره مسابقات المپیک حضور داشته است، این بازیکن در باشگاه پتروشیمی بندر امام بازی می کند و قرار است در المپیک پاریس پرچم دار کاروان ایران باشد. ...
اقتصاد آنلاین / اتاق نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۲:۵۵   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه رقم دقیق و عدد واقعی اختلاس در بندر امام خمینی را نمی دانم گفت: سرمایه گذاری 120 میلیون دلاری در بندر چابهار با هندی ها انجام شد و برای فاینانس 250 میلیون دلاری نیز با آنها به توافق رسیدیم که امکان افزایش به یک میلیارد دلار را دارد.
نشست تخصصی مرور قابلیتها و کارکردهای تولید شده در سامانۀ یکپارچۀ عملیات بندری در قالب یک دورۀ آموزشی سه روزه با هماهنگی دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات (فاوا) و با دعوت از نمایندگان بنادر شهید رجائی و بندر امام خمینی(ره) ، اداره کل امور بندری، اداره کل ترانزیت ...
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۲:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: نفت از طریق بندر امام و با خطوط لوله جدید در بندر امام و جزیره نگین ترانزیت نفتی انجام شد و البته می توانیم این ظرفیت را باز هم افزایش دهیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۰:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با بیان اینکه عدد واقعی اختلاس بندر امام را نمی دانم، گفت: مشکل معطلی کشتی ها در لنگرگاهها مربوط به تخصیص ارز است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۰۹:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
دکتر سید عباس حسینی، مدیرعامل بانک مسکن در سفر به استان خوزستان با حضور در بندر ماهشهر از شرکت پتروشیمی مارون بازدید کرد و با اعضای هیات مدیره این شرکت به گفتگو نشست.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۹:۱۱   + ۲۳ سایت دیگر  
سید عباس حسینی، مدیرعامل بانک مسکن در سفر به استان خوزستان با حضور در بندر ماهشهر از شرکت پتروشیمی مارون بازدید کرد و با مدیران این شرکت به گفتگو نشست.
سازمان بنادر و دریانوردی   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۶:۵۱    
دوره آموزشی ضابطین نظامی با حضور دادستان دادسرای نظامی استان خوزستان ویژه کارکنان یگان حفاظت بنادر خوزستان به میزبانی منطقه ویژه اقتصادی بندرامام خمینی(ره) برگزار شد.
نبض بازار   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۴:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
همایش تحول دیجیتال با حضور ویدئو کنفرانسی دکتر انصاری نیک مدیرعامل پتروشیمی بندرامام، صاحب نظران و متخصصان برجسته دانشگاهی با هدف بررسی و توسعه فرآیند های دیجیتال در سالن حکمت مجتمع پتروشیمی بندرامام برگزار شد.
نبض بازار   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۱:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
معاون فنی و تولید پتروشیمی بندر امام از پایان موفقیت آمیز تعمیرات اساسی سه واحد این پتروشیمی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۱:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست اداره آبفا بندر امام خمینی از اصلاح و تعویض 14 متر لوله انشعاب فاضلاب در خیابان آزادگان در این شهر خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۱:۱۲    
سرپرست اداره آبفا بندر امام خمینی از رفع شکستگی خط 200 پلی اتیلن واقع در ابتدای بلوار آیت الله طالقانی ایجاد شده بود، خبر داد.
نبض بازار   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۰:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل پتروشیمی بندر امام در پیامی انتخاب دکتر مسعود پزشکیان را به عنوان رئیس جمهور ایران در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تبریک گفت.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۰۷:۴۵    
به گزارش رابط روابط عمومی مدیریت توزیع حمل و نگهداری شرکت خدمات حمایتی کشاورزی: با توجه به موجود بودن یکی از محموله وارداتی کود کشاورزی در بندر امام خمینی (ره) و نیاز به داشتن پوشش بیمه ای این نهاده ، بیمه محموله موجود تمدید و پس از صدور الحاقیه مربوطه ...
پانا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۱۴:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با سراسر کشور، چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در مرحله دوم با حضور اقشار مردم و مسولان در شهرستان بندر امام خمینی(ره) برگزار شد.
به گزارش رابط روابط عمومی مدیریت توزیع حمل و نگهداری شرکت خدمات حمایتی کشاورزی: مراحل مقدماتی اجرای بند تعدیل نرخ قرارداد پیمانکار تخلیه و بارگیری در بندر امام خمینی (ره) انجام گردید تا قیمت مناسب جهت انجام عملیات تخلیه کودهای کشاورزی وارده مشخص شود. ...
نبض بازار   ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۱۰:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
ویژه برنامه فرهنگی و اخذ رای مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری با حضور مدیرعامل، بازنشستگان، کارکنان و خانواده ها در مجتمع پتروشیمی بندرامام برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۱۵ - ۱۹:۰۰    
رئیس کمیته امداد بندر امام خمینی از اهدای 40 تخته فرش 12 متری به مددجویان زیر پوشش این نهاد حمایتی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۴/۱۵ - ۱۴:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
ماهشهر - امام جمعه بندر امام خمینی گفت: انتخابات در جمهوری اسلامی ایران همواره نماد و نشانه ذات مردم سالارانه این نظام است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۵ - ۱۱:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی آبادان گفت: تصادف 2 خودروی پراید در محور آبادان به بندر امام خمینی(ره) روبروی فولاد شادگان هفت مصدوم برجا گذاشت.
شرکت پتروشیمی بندرامام در راستای انجام مسئولیت های اجتماعی و افزایش مشارکت و حضور پرشور و حماسی مردم در انتخابات و تحقق بیانات رهبر معظم انقلاب، با تدارک ویژه برنامه ای با حضور کارکنان و خانواده ها و اجرای برنامه های فرهنگی به استقبال دور دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری می رود. ...
دومین جشنواره تقدیر از برترین های طرح استقرار مدیریت دارایی های فیزیکی پتروشیمی بندرامام با حضور دکتر انصاری نیک مدیرعامل پتروشیمی در سالن اجتماعات مجتمع برگزار شد.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۱۳:۰۳    
به گزارش رابط رابط عمومی مدیریت توزیع حمل و نگهداری شرکت خدمات حمایتی کشاورزی: جلسه پیگیری مبلغ اجاره بهای انبارهای اسکله بندرعباس و بندرامام خمینی (ره) با حضور جناب مهندس علیزاده عضو محترم هیئت مدیره و معاون بازرگانی ...
نبض بازار   ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۱۲:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل پتروشیمی بندرامام با حضور در شرکت ره آوران فنون پتروشیمی با نیرو های جدیدالاستخدام دیدار و گفتگو کرد.
خوزنیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۱۴:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
کربلایی محمود خزلی از تعطیلی یکی از بزرگترین جلسات عزاداری محرم در شهر بندر امام خمینی به دلیل عدم همکاری مسئولان شهری در تامین مکان مناسب خبر داد. کربلایی محمود خزلی ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۱۲:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
– اخبار ورزشی – به گزارش خبرگزاری تسنیم، در فینال رقابت های تنیس روی میز نوجوانان قاره آسیا، تیم ایران به مصاف ژاپن رفت و با حساب 3 بر صفر مغلوب حریف خود شد.قهرمانی پتروشیمی بندر امام در لیگ برتر تنیس روی میز ...
اقتصاد آنلاین / تیتر برتر   ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۱۲:۲۱   + ۱۷ سایت دیگر  
زمین لرزه ای به بزرگی 3 ریشتر ساعت 11 و 8 دقیقه سه شنبه جزیره خارگ در استان بوشهر را لرزاند.
ایانا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۰۸:۴۱   + ۴۳ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور از ورود بیش از 400 هزار تن نهاده دامی به بندرامام (ره) در سال 1403 خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۱ - ۲۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور از ورود بیش از 400 هزار تن نهاده دامی به بندرامام (ره) در سال 1403 خبر داد.
تین نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۱ - ۱۱:۵۷    
تعداد کشتی های ورودی به منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی(ره) با بیش از 3 درصد افزایش در سه ماهه نخست سال جاری به 407 فروند رسید.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۱ - ۱۰:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا - مدیر کل غله و خدمات بازرگانی خوزستان گفت: بیش از یک هزار و 750 تن برنج و 660 تن شکر در سطح استان از ابتدای سال جاری تاکنون توزیع شده و 2 کشتی حامل کالاهای اساسی در بندر امام خمینی (ره) پهلو گرفته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۴/۱۰ - ۱۶:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
تعداد کشتی های ورودی به منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی (ره) با بیش از 3 درصد افزایش در 3 ماهه نخست سال جاری به 407 فروند رسید.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۰ - ۱۳:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس دادگستری بندر امام خمینی (ره) گفت: با تایید حکم صادره از سوی شعبه 101 کیفری بندر امام خمینی (ره) توسط دادگاه تجدید نظر استان خوزستان، زمینه رفع تصرف هشت هزار و 604 متر مربع اراضی ملی فراهم شد.
جام جم   ۱۴۰۳/۰۴/۱۰ - ۱۲:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین از گرگان ضیایی از ذخیره سازی بیش از 10 هزار تن کود اوره در انبار های استان برای کشت تابستانه خبرداد و این امر به منظور دلگرم شدن کشاورزان برای مدیریت بهتر در امر تولید انجام شده است. ...
خوزنیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۰ - ۰۹:۰۲   + ۱۹ سایت دیگر  
145 میلیون تن انواع کالا طی دولت سیزدهم در بنادر استان خوزستان تخلیه و بارگیری شده است که از این میزان 90 میلیون تن کالای غیرنفتی و 55 میلیون تن را کالای نفتی تشکیل می دهد. ...
پایگاه خبری ماه خبر   ۱۴۰۳/۰۴/۰۹ - ۱۲:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
پتروشیمی امیرکبیر همزمان با عید غدیر خم برای دومین سال متوالی طرح اطعام 10 هزار نفری علوی بین مردم و مناطق کم برخوردار شهرستان بندرماهشهر و بندر امام خمینی(ره)، برگزار کرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۰۹ - ۱۱:۳۱    
سرپرست اداره آبفا بندر امام خمینی از رفع شکستگی شبکه توزیع آب 8 اینچ آزبست کلاس D در این شهر خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی لرستان مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی لرستان در گفتگو با خبرنگار ما از تامین و ذخیره میزان 4 هزار تن کود اوره از مبدا پتروشیمی های بندر امام و عسلویه در انبارهای ذخیره شرکت خدمات حمایتی کشاورزی لرستان خبرداد. ...
نبض بازار   ۱۴۰۳/۰۴/۰۸ - ۲۳:۲۱    
مدیر عامل شرکت پتروشیمی بندر امام در پیامی ملت شریف ایران را برای مشارکت گسترده در انتخابات ریاست جمهوری چهاردهم دعوت کرد.