جمعه ۲۴ اردیبهشتساعت ۱۲:۳۸May 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اداره کل راهداری»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۳:۱۵    
اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان می گوید که هر سال، برای حفظِ ایمنیِ جاده ها، درختان را هَرَس می کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۷:۵۲    
ایسنا/کرمان معاون اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای جنوب استان کرمان در راستای اعلام سازمان هواشناسی کشور مبنی بر احتمال وقوع طوفان شن در مناطق مستعد جنوب مخصوصا بخش زهکلوت گفت ...
موج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۶:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
نوید کازرونی بیان کرد: با تلاش های صورت گرفته و برنامه ریزی های انجام گرفته در طی عملیات مداوم راهداری در سطح استان اصفهان 5 نقطه مصوب پرتصادف ، رفع و ایمن سازی شد ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۴:۰۵    
معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان سیستان و بلوچستان از صدور 568 حکم کارگزینی برای کارکنان رسمی، جاری و طرح در سال 1400 خبر داد.
معاون فنی و راه های روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای کرمانشاه اظهار داشت: 39 کیلومتر از راه های روستایی استان در سال گذشته بهسازی و آسفالت شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۰:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- رییس اداره ایمنی راه و حریم اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی گفت: تاکنون 16 نقطه پرتصادف در محور بجنورد-جنگل گلستان معادل 64 درصد از این نقاط حذف شده است.
فرمانده منطقه پدافند هوایی شرق مطرح کرد ؛ امیر سرتیپ دوم ارسلان پرویز در دیدار با مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان خراسان جنوبی گفت: راه ایمن و مناسب نقش مهمی در توسعه رشد اقتصادی دارد. ...
سومین جلسه کمیته فنی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان در سال 1400 ، با دستور کار رفع موانع و مشکلات و تسریع در اجرای پروژه های این اداره کل برگزار گردید. ...
سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۳:۰۲    
جلسه تبیین رویکرد و برنامه های شورای امر به معروف و نهی از منکر اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان لرستان در سال 1400 برگزار گردید. در این جلسه که با حضور حجت الاسلام مهدوی نیا معاون اجتماعی و مطالبه گری و بیرانوند معاون آموزش ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان و امینیان مشاور مدیرکل ...
سرپرست معاونت راهداری اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای مازندران گفت: با هدف ارتقای ایمنی تردد عملیات احداث روشنایی 7 کیلومتر از میان گذر شمالی مرکز استان با اعتباری افزون بر 50 میلیارد ریال در دستور کار قرار گرفت.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۱۴    
با حکمی از سوی عباسعلی نجفی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران، سیدعلی حسینی کریمی به عنوان سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای هراز منصوب شد.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
آذربایجان شرقی - ماهان فلاح: نشست هم اندیشی حمل و نقل فرآورده های نفتی با حضور مدیریت و مسئولین منطقه، اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان و شرکت های حمل و نقل با تاکید بر آمادگی کامل جهت سوخت رسانی مستمر برگزار گردید. ...
معاون فنی و راه های روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی از پیشرفت فیزیکی 80 درصدی در احداث نمازخانه های بین راهی استان خبر داد.
در پی بارش های شدید در هفته گذشته و وقوع سیل، به زیر ساخت های جاده ای در استان های اصفهان، تهران، آذربایجان غربی، خراسان جنوبی، خراسان شمالی، سیستان و بلوچستان ، کرمان، یزد و سمنان همچنین حوزه اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایرانشهر و شاهرود خسارت وارد آمد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان قم ، به منظور ارتقا سطح سرویس و تسهیل ترافیک جاده ای استان ، طرح بهسازی آزادراه قم تهران اجرا و به بهره برداری رسید. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان کرمان از بازگشایی محور "گلباف _ حرمک" خبر داد و گفت: همه مسیرهای شمال استان کرمان باز و تردد در آنها جاری است.
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۰:۴۵   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - حسین سلامی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت در گفت وگو با میزان بیان داشت: دو نفر از کارکنان اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان کرمان به دلیل سوء استفاده از جایگاه شغلی خود و تبانی با یک پیمانکار در یک فقره کلاهبرداری از طریق تایید صورت وضعیت های صوری قبل از تکمیل ...
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان گفت: 2 هزار و 765 راننده بخش حمل و نقل عمومی جاده ای بار و مسافر این استان سال 99 آموزش های تخصصی را به صورت مجازی فرا گرفتند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۲۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمان از مسدود بودن محور "گلباف _ حرمک" خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۴:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - استاندار خراسان جنوبی تلاش برای جلب و جذب اعتبارات ملی را از تکالیف مدیران برشمرد و گفت: آمارها نشان می دهد اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای در این زمینه روند رو به رشدی داشته که قابل تقدیر است.
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران اعلام کرد: ناوگان حمل و نقل عمومی و پایانه های بار و مسافر به صورت روزانه با نظارت نماینده این اداره کل برای مقابله با ویروس کرونا ضدعفونی می شوند و نظارت کامل و مستمر بر ناوگان حمل و نقل عمومی استان انجام می گیرد.
رئیس اداره نگهداری راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای فارس از آغاز عملیات روکش آسفالت محور روستایی بیدگل- پل قرقره در شهرستان مردوشت خبر داد . ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۱:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/البرز معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز گفت: نصب روشنایی در هر کیلومتر از جاده های استان به بیش از 500 میلیون تومان اعتبار نیاز دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۹:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس کانون انجمن های صنفی رانندگان ناوگان جاده ای کالای خوزستان علت اصلی قیمت بالای سیمان در بازارهای استان را عرضه توسط دلالان عنوان کرد و گفت: رانندگان حمل و نقل و اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان خوزستان مقصر قیمت بالای سیمان در بازارها نیستند.
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان فارس از آغاز عملیات اجرایی لکه گیری هندسی آسفالت در محور بزرگراهی شیراز - اصفهان ( محدوده دشت مرغاب ) خبر داد . ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند(پانا) مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی از افزایش 55 درصدی جا به جایی کالا نسبت به پارسال در استان خبر داد. به گزارش اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان خراسان جنوبی ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۲:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای خراسان شمالی گفت: بارش باران و وقوع سیل امروز - شنبه- برای دومین بار در یک هفته گذشته محور جاجرم-سنخواست را بست.
رئیس اداره مدیریت راه های اداره کل راهداری وحمل و نقل جاده ای استان مازندران از عملیات اجرایی نصب سامانه هوشمند توزین در حال حرکت در محور نکا-ساری خبر داد. ...
معاون راهداری اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان زنجان گفت: طرح راهداری محوری در تمامی محور های استان اجرا می شود.
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گیلان گفت: طی سال گذشته 420 مورد رفع تجاوز به حریم راه در استان گیلان صورت گرفت و 735 مورد بنر و تابلوهای تبلیغاتی غیرمجاز از حاشیه راه ها جمع آوری شد. ...
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان سیستان و بلوچستان گفت: 6 مسیر مسدود شده ناشی از سیلاب هفته گذشته در جنوب این استان با تلاش شبانه روزی راهداران این اداره کل بازگشایی شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا – معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: هم اکنون مه غلیظ دید افقی در آزادراه های زنجان - قزوین، زنجان - تبریز و جاده های دیگر استان را کاهش داده است.
اعتبار نوین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۷:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: پارسال 568 مورد تجاوز به حریم راه و ساخت و ساز غیرمجاز در این استان شناسایی، توقف و قلع و قمع شد.
خبرهای فوری   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۷:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
خبرمهم: سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز گفت: ترافیک در محور کرج – چالوس حدفاصل بیلقان تا وینه سنگین گزارش شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۵:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای همدان از فعالیت 23 اکیپ راهداری در قالب طرح راهداری محوری در استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - مدیر نهاد پیشرفت و آبادانی بنیاد علوی سروآباد گفت: عملیات اصلاح پیچ حادثه خیز قلعه جی در جاده مریوان – سروآباد با مشارکت بنیاد مستضعفان و اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آغاز شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۶:۴۹   + ۱۲ سایت دیگر  
مسئول مدیریت بحران اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از خسارت نزدیک به 150 میلیاردی بارش ها و سیل اخیر به راهها و ابنیه های فنی استان خبرداد.
رئیس اداره ساخت و نگهداری راه های روستایی و فرعی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت: 10 کیلومتر از جاده اهواز –قُفاص در امسال بهسازی می شود.
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان ازآغاز عملیات اجرایی احداث، توسعه و بهسازی راه های روستایی در قالب طرح ابرار خبر داد.
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمان گفت: بیش از 560 کیلومتر روکش آسفالت در محورهای استان طی سال گذشته صورت گرفت.
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان سیستان و بلوچستان گفت: با تلاش راهداران این اداره کل با احداث کنار گذر در محدوده پل تخریب شده محور ایرانشهر_بم تردد ایمن کاربران جاده ای فراهم شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان قم ، به منظورارتقا سطح سرویس ، پروژه بهسازی راههای فرعی – روستایی استان قم با اجرای طرح درزگیری و لایه حفاطتی آسفالت ( فوگسیل ) عملیاتی شد . ...
صراط نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۲۳:۵۴    
سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز گفت: تردد وسایل نقلیه در محور چالوس در مسیر جنوب به شمال تا اطلاع بعدی ممنوع است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۲۰:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای شمال استان کرمان گفت: بارندگی های اخیر و به دنبال آن جاری شدن سیلاب تاکنون 27 میلیارد تومان به راه های ارتباطی این استان خسارات وارد کرده است.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۲۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
به جرات می توان ادعا کرد که در سطح کشور این نوع آزمون برای تأمین پرسنل از طریق شرکت های پیمانکاری برای اولین بار در این اداره کل صورت گرفته است که هدف نیز صرفآ جهت رضایت و اعتماد عمومی در بین شرکت کنندگان و مردم استان ...
سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز گفت: تردد وسایل نقلیه در محور چالوس در مسیر جنوب به شمال تا اطلاع بعدی ممنوع است.
شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۹:۱۷   + ۲۳ سایت دیگر  
در جریان سیل اخیر متاسفانه یکی از راهداران اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد در حین کمک رسانی به هموطنان دچار حادثه شد و جان خود را از دست داد.
رئیس اداره نگهداری ابنیه فنی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان بر مقاوم سازی، بهسازی و نگهداری ابنیه فنی راه ها تأکید کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۱:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام گفت: 18 نقطه پرخطر از جاده های استان در سالجاری به منظور ایمن سازی و کاهش تصادفات و تلفات جاده ای اصلاح می شود.
رئیس اداره حمل و نقل کالای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت: فروردین امسال جابه جایی کالا از استان 17 درصد افزایش نسبت به مدت مشابه سال قبل داشت.