سه شنبه ۱۲ اسفندساعت ۰۲:۴۲Mar 2021 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اداره کل راهداری»

ایسنا   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان گفت: با آغاز بارش شدید برف در محورهای غربی و جنوبی استان، تردد به صورت ایمن و روان در تمام محورها در جریان است.
شبکه خبر   ۹ ساعت پیش    
مدیرکل دفتر حمل ونقل مسافر سازمان راهداری گفت: کامیون داران در صورت داشتن حواله و تحویل نگرفتن لاستیک، به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مربوطه مراجعه کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۵:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان از مسدود شدن شش محور روستایی در دهدز به دلیل بارش برف خبر داد.
سرپرست اداره فنی و نظارت بر طرح های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان از آغاز به کار اجرای پروژه تکمیل محوطه سازی ایست اختیاری و اجباری پایانه مرزی چذابه خبر داد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۴:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - معاون فنی و نظارت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت: تردد وسایل نقلیه در هفته دوم اعمال محدودیت تردد(دوم تا هشتم اسفند)، 12.5 درصد نسبت به مدت مشابه پیش از آن کاهش یافت.
معاون حمل ونقل اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای آذربایجان شرقی از جابه جایی 20،5 میلیون تن بار در یازده ماهه امسال توسط ناوگان باری خبر داد.
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از خط کشی 2000 کیلومتر از محورهای مواصلاتی استان از ابتدای امسال تاکنون خبر داد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۰:۵۹    
معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از برگزاری 90 ساعت دوره آموزشی عمومی و تخصصی بصورت مجازی برای کارکنان این اداره کل در امسال خبر داد.
رییس اداره حمل و نقل کالای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران عنوان کرد : در یازده ماه سال جاری (21 میلیون49 هزار و658 تن ) از مازندران به سراسر کشور جابجا شد که نسبت به مشابه سال قبل رشد 21درصدی داشته است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۰:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
تبریز- معاون اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی از کاهش 48 درصدی جابه جایی مسافر در این استان از ابتدای امسال در مقایسه با سال گذشته خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۹:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای چهارمحال و بختیاری گفت: با توجه به شناسایی مواردی از ابتلا به ویروس جهش یافته کرونا و ضرورت انجام اقدامات پیشگیرانه، روند فعالیت ناوگان حمل و نقل بار و مسافر در استان با نظارت بیشتری همراه شده است.
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان گفت: 3 هزار و 427 دستگاه ناوگان حمل و نقل عمومی بار و مسافر استان در 11 ماهه سال جاری در قالب 112 مانور از لحاظ تجهیزات ایمنی مورد بازدید و کنترل قرار گرفتند. ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۹:۱۴    
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان گفت: 3 هزار و 427 دستگاه ناوگان حمل و نقل عمومی بار و مسافر استان در 11 ماهه امسال در قالب 112 مانور از لحاظ تجهیزات ایمنی مورد بازدید و کنترل قرار گرفتند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان گفت: سه هزار و 427 دستگاه ناوگان حمل و نقل عمومی بار و مسافر این استان امسال در قالب 112 مانور از لحاظ تجهیزات ایمنی مورد بازدید و کنترل فنی قرار گرفتند.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۵:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
همدان- رئیس اداره نظارت بر ساخت راه های فرعی و روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان گفت: از ابتدای امسال 18 کیلومتر راه روستایی در قالب طرح ملی ابرار در استان همدان انجام شده که 9.7 کیلومتر آسفالت و بقیه آن زیرسازی است.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۴:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه یک کرج گفت: در آستانه 22اسفند روز بزرگداشت شهدا از ایثارگران شاغل در اداره کل راهداری استان البرز تجلیل شد.
رئیس اداره ایمنی و حریم راهداری و حمل و نقل جاده ای فارس از نصب بیش از20 هزار تابلو اطلاعاتی، اخطاری و انتظامی در سطح راههای استان از ابتدای امسال تا کنون خبر داد و گفت ...
رئیس مرکز مدیریت اطلاعات راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان اعلام کرد: میزان تردد در جاده های استان در هفته گذشته در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 10 درصد افزایش یافته است.
اقتصاد آنلاین / پول پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۳:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان فارس مراتب رضایت این اداره کل را از همکاری با بیمه ملت با ارائه لوح تقدیری به مدیر بیمه های مسئولیت این شرکت اعلام کرد.
اعتبار نوین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۱:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: در 11 ماه امسال سه میلیون و 752 هزار تن کالا در این استان جابجا شده است.
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان از شناسایی 16 نقطه حادثه خیز و رفع10 نقطه آن در استان به شکل 100 درصدی خبر داد.
اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان در مجموع عملکرد موفق به کسب رتبه اول ادارات استانی در جه یک تشکیلاتی سازمان شد.
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای فارس از آموزش 17هزار دانش آموز استان در راستای افزایش ایمنی در ترافیک خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۸:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره حمل ونقل کالای اداره کل راهداری وحمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: سال آتی عملیات زیرسازی و بهسازی پایانه بار اردبیل انجام می شود.
رئیس اداره ایمنی و ترافیک اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان فارس از ایمن سازی فیزیکی 70 درصد مدارس حاشیه راه های استان در راستای ایمنی تردد کاربران آسیب پذیر جاده ای خبر داد.
فکر اقتصادی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۲۳:۲۶   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری فکر اقتصادی ،جلسه مشترک شرکت بیمه دانا و مسوولین اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان برگزار شد. در راستای حفظ بیمه گذاران و تعامل هر چه بهتر با مسوولین آنها در سطح استان، و در راستای حفظ و تقویت مسوولیت اجتماعی این شرکت ...
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان از انسداد محور سه راهی شلیلی به نقیشیات در شهرستان شوشتر به دلیل انجام تعمیرات خبر داد . به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان ...
گلستان ما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۲۰:۳۸    
موضوع میله گردهای مفقودی راهداری شهرستان کلاله که از یک آهن فروشی در آزادشهر سر در آورد؛ هنوز از سوی اداره کل راهداری بدون پاسخ مانده است.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
سیمای راهبران عنوان برنامه تلویزیونی شبکه جهان بین است که با مشارکت اداره کل راهداری استان تهیه و تولید می شود. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، سیمای راهبران از تولیدات سیمای جهان بین است که به تهیه کنندگی داریوش نیکبخت و اجرای مهدی عالی روزهای دوشنبه ساعت 19:10 به روی آنتن می رود ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
دبیر کمیسیون ماده 11 و 12 اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل از صدور 234 رای در قالب کمیسیون های ماده 11 و 12 رسیدگی به تخلفات شرکت ها وناوگان عمومی حمل و نقل کالا و مسافر خبر داد.
اخبار ملکان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت اطلاعات راهها و حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان آذربایجان شرقی گفت:محورهای رفت و برگشت میاندوآب – ملکان و محور ملکان- بناب از محورهای پرتردد استان آذربایجان شرقی طی 11 ماه سالجاری در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته بودند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۱:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/البرز معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: با توجه به اینکه در صورت اعمال محدودیت مجدد شاهد افزایش تعداد مسافران خواهیم بود، این آمادگی وجود دارد تا با تمام ظرفیت در خدمت مردم باشیم.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان از برفروبی 535 کیلومتر- باند از راههای استان ظرف 48 ساعت گذشته خبر داد و گفت : یخبندان بعلت برودت هوا در محورهای کوهستانی ادامه دارد. ...
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۰:۳۵    
مهندس رحمتی در سفر به گلستان پس از بازدید و بررسی راهدارخانه های استان تاکید کرد که ساخت و تجهیز نیازهای ضروری راهدارخانه های استان بویژه اختصاص زمین برای ساخت راهدارخانه شهرستان علی آباد کتول از وزارتخانه های مرتبط را پیگیری خواهیم کرد. ...
سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۰:۱۷    
م عاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای همدان از لغزنگی جاده های استان خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای همدان، مسعود رستمی افزود: سامانه بارشی از اوایل صبح امروز پنجشنبه 7 اسفند ماه 99 به صورت بارش برف در سطح استان اغاز شده است و همچنان ادامه دارد ...
رئیس اداره ماشین آلات اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای همدان گفت: نوسازی 12 دستگاه ماشین آلات راهداری استان در دستور کار این اداره کل است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۸:۲۲   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان گفت: چهار میلیون و 438 هزار و 576 تن کالا با 273 هزار و 105 سفر باری در 11 ماهه سال جاری توسط ناوگان باری در حوزه تحت پوشش این اداره کل حمل شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۲۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست معاونت راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان کرمان گفت: در حال حاضر 170 نفر نیروی راهدار در 12 راهدارخانه و 145 دستگاه راهداری سبک و سنگین به صورت آماده باش فعال هستند تا در صورت نیاز به مردم و رانندگان در جاده های مواصلاتی خدمات راهداری را ارائه کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمان گفت: پدیده یخ زدگی از امشب (پنجشنبه) تا فردا شب در محورهای ارتباطی این استان شدید خواهد بود که از رانندگان درخواست می شود با احتیاط برانند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۸:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمان گفت: با توجه به اینکه فصل بدی است و رانندگان به اشتباه می افتند و فکر می کنند هوا گرم است، راهی سفر می شوند و در محورها می مانند لذا باید لباس گرم و مواد غذایی به همراه داشته باشند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۷:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
قم ایرنا معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای قم گفت: طی عملیات اخیر برف روبی و نمک پاشی، افزون بر 250 تُن مخلوط ماسه و نمک در سطح محورهای برف گیر این استان پاشیده شد.
اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان موفق به کسب رتبه اول ارزیابی عملکرد مدیران کل ادارات استانی سال 99 در بخش شاخص های حمل و نقل در بین استان های درجه دو شد. ...
سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۵:۳۲    
به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان، در راستای پیگیری مصوبات اولین جلسه کارگروه تخصصی ساماندهی باسکولهای معادن و نحوه برخورد با متخلفان این حوزه از کارگروه های تخصصی کمیسیون مدیریت اجرایی ایمنی حمل و نقل استان، اعضا از محور خرم آباد_ چگنی به صورت میدانی بازدید کردند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۱:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت اطلاعات راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای همدان گفت: تردد در محورهای همدان روان است اما مه گرفتگی در جاده های کوهستانی گزارش می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۷:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس مرکز مدیریت راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان گفت: با وجود بارش برف در 14 محور مواصلاتی استان اصفهان، تمام راه های استان باز و تردد برقرار است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان گفت که جاده های کوهستانی استان به دلیل بارش برف و سرمای هوا دچار یخ زدگی شده و تردد در آن ها نیازمند احتیاط رانندگان است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۸:۵۶   + ۱۵ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان از فراهم شدن شرایط ثبت نام برای رانندگان جا مانده از پرداخت تسهیلات کرونایی خبر داد.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۱۸   + ۱۵ سایت دیگر  
رییس اداره ایمنی و ترافیک اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان قم گفت: به منظور ارتقا ایمنی راکبان موتورسیکلت و وانت بارهای روستاهای استان قم ، طرح توزیع 300 دستگاه کلاه ایمنی و 150 دستگاه کپسول اطفا حریق اجرایی شد .
شهرخوان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری وحمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: با تلاش راهداران کلیه محورهای مواصلاتی استان باز است و تردد در آنها جریان دارد.
سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۰۸    
مهمترین اقدامات اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای کهگیلویه و بویراحمد در کمک رسانی به زلزله زدگان شهر سی سخت به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای کهگیلویه و بویراحمد محمد حسین نصیری راد مدیر کل راهداری و حمل وحمل و نقل جاده ای گفت ...