شنبه ۰۹ اسفندساعت ۰۷:۱۱Feb 2021 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «طالقان»

خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۰:۳۷    
نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در مجلس با اشاره به اینکه طرح شفافیت آرا در دومین رأی گیری به صورت قاطع تصویب شد، گفت: جزئیات طرح در کمیسیون آئین نامه بررسی می شود و به زودی با نهایی شدن آن اجرایی خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۵:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
گروه استان ها استاندار البرز با شاره به بهره برداری از آزادراه غدیر گفت: جاده هشتگرد طالقان پس از 22 سال انتظار در نیمه اول سال 1400 به بهره برداری می رسد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۸:۳۹    
گروه استان ها استاندار قزوین گفت: برای تسریع طرح انتقال آب از سد طالقان به آبیک 120 میلیارد تومان بودجه اختصاص خواهد یافت و این پروژه قطعاً تا پایان دولت دوازدهم به بهره برداری خواهد رسید.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۶:۴۰    
تعداد 120 بسته مواد غذایی شامل (گوشت، برنج، تن ماهی، ماکارونی، روغن، چای، قند و شکر، عدس، لوبیا، سویا، آرد، شکلات و پودر لباسشویی) بین مددجویان تحت پوشش بهزیستی در شهرستان طالقان توزیع شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۵:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها نماینده ساوجبلاغ نظرآباد طالقان و چهارباغ در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برخی افراد بعد از دریافت زمین های منابع طبیعی در البرز هیچ اقدامی برای ایفای تعهدات نکردند، گفت: برخی دریافت کنندگان زمین به تعهدات خود عمل نکردند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۵:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
کرج - استاندار البرز گفت: طالقان فاقد بیمارستان است و ایجاد این امکان یک مطالبه دیرینه مردمی محسوب می شود که موانع احداث آن رفع شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۵:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مشکلات واحدهای تولیدی با کمک تسیهلات بانکی قابل حل است، گفت: انتظار داریم وزارت اقتصاد و دارایی اختیارات بانک های استان را در سطح البرز افزایش دهد تا تسهیلات کافی در اختیار کارگاه های تولیدی قرار گیرد.
ملیت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۴۶   + ۲۳ سایت دیگر  
نماینده مردم ساوجبلاغ، نظر آباد و طالقان در مجلس شورای اسلامی گفت: ایران خودرو سبب رونق تولید در استان البرز شده و در حال حاضر فعالیت بیش از 58 کارگاه تولیدی در استان در جهت تامین نیازمندی های ایران خودرو است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در مجلس گفت: وزارت اقتصاد باید اختیارات بانک های استان را افزایش بدهد و زمینه را برای تقویت و حمایت بانک ها از کارگاه های تولیدی را فراهم کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۹:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم ساوجبلاغ، چهارباغ، نظرآباد و طالقان در مجلس با اشاره به کمبود انسولین در سطح کشور، گفت: یک شرکت دانش بنیان در نظرآباد اقدام به تولید مواد اولیه مورد نیاز انسولین کرده است؛ تمامی مراحل تولید مواد اولیه انسولین در این مجموعه بومی سازی شده است.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران طالقان از دیدار جمعی از مسئولین با مادر گرامی شهید والامقام ابراهیم میناوندچال و جانباز و آزاده سرافراز سید محمد حسین قاضی میر سعید خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/البرز سخنگوی ستاد کرونای دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: طبق رنگ بندی ستاد ملی کرونا، در حال حاضر کرج، فردیس، نظرآباد و ساوجبلاغ در وضعیت زرد و شهرستان اشتهارد و طالقان هم در وضعیت آبی قرار دارند ولی با توجه به روند افزایشی تعداد بیماران و همچنین یک مورد فوتی مبتلا به کرونای انگلیسی در ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
روحانی شهید ابوالقاسم رزاقی فرزند احمد سوم مهر 1331 در روستای ناریان از توابع طالقان به دنیا آمد. او اهل نشتارود تنکابن و از مبارزین و نیرو های خط امام بود که بصورت خستگی ناپذیری پیگیر جریانات سیاسی انقلاب بود و پرخروش در صحنه های خطر حضوری فعال داشت و سرانجام در تاریخ یکم اسفند 1364 در یکم اسفند ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۲۱:۵۷    
نماینده ساوجبلاغ در مجلس در توئیتی به افتتاح یادمان شهید دکترحشمت در شهر رشت و نامگذاری میدانی باهمین نام در طالقان اشاره کرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم ساوجبلاغ، چهارباغ، نظرآباد و طالقان در مجلس شورای اسلامی، گفت: هیچ یک از نمایندگان لیستی را نه حمایت خواهند کرد و نه ارائه می کنند؛ ما موظف هستیم در قبال قانون مطیع باشیم و در این خصوص تمام تلاش خود را به کار خواهیم گرفت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۷:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
کرج - نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد، طالقان و چهارباغ در مجلس گفتمان انقلاب اسلامی را مهمترین ویژگی انقلاب اسلامی را خواند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۳:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان طالقان گفت: یک قطعه زمین از اراضی دولت در شهرستان طالقان رفع تصرف و به اراضی دولت باز گردانده شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ساوجبلاغ، نظرآباد، چهارباغ و طالقان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجلس مطیق قانون است، گفت: هیچ یک از نمایندگان استان البرز لیستی برای شوراهای شهر و روستا نخواهند داشت و از لیست خاصی نیز حمایت نمی کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین گفت: هم اکنون شاهد بارش برف گردنه های آوج، بهرام آباد، قسطین لار و طالقان هستیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۸:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین از بارش برف در گردنه های آوج، طالقان و بهرام آباد و قسطین لار الموت خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۰:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
کرج - نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد، طالقان و چهارباغ در مجلس گفت:
عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۲۳:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل راهداری استان البرز از بارش برف در محور کرج- چالوس محدوده گچسر تا کندوان و محور طالقان خبر داد. گودرز محمودی در گفت وگو با تسنیم در کرج در مورد آخرین وضعیت جوی در محورهای مواصلاتی استان البرز اظهار داشت: در حال حاضر در محور کرج چالوس محدوده تونل کندوان بارش برف داریم. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۲۲:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
کرج - در حال حاضر در محور کرج - چالوس در محدوه گچسر تا کندوان و ارتفاعات طالقان بارش برف و در سایر محورهای مواصلاتی بارش باران وجود دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۹:۴۹    
نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد، طالقان و چهارباغ در مجلس با اشاره به حجم سنگین محتوای کتب درسی، گفت: حجم سنگین محتوای کتب درسی منجر شده تا از عمق و کیفیت آموزش کاسته شود.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۳:۳۹    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران طالقان از دیدار جمعی از مسئولین شهرستان با مادران شهدای والامقام عارف غمامی و عقیل ملکان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۰:۴۶    
عوامل اجرایی محیط زیست طالقان یک بهله عقاب طلایی آسیب دیده را نجات دادند
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۲۰:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر ، بر اساس آخرین اطلاعات سامانه وزارت بهداشت و درمان امروز 28 بهمن ماه 1399 وضعیت شیوع کرونا در کرج و فردیس زرد و در اشتهارد، نظرآباد، ساوجبلاغ و طالقان آبی است ...
تیتر ۱   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
علی حدادی گفت: سفره های زیر زمینی طالقان به دلیل برداشت بی رویه آب فقیر شده و میزان دسترسی به آب به حدود 200 متر رسیده است. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در مجلس با اشاره به لزوم تحقق گام دوم انقلاب در استان، گفت: استان البرز از ظرفیت های متعددی همچون جوانان بومی و نخبه برخوردار است که انتظار می رود استاندار البرز در راستای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب از این جوانان حمایت کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
چهارباغ - نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد، طالقان و چهارباغ در مجلس گفت:قانون اراضی کشاورزی ایرادهایی دارد که باید در این بخش اصلاح شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در مجلس شورای اسلامی گفت: توزیع اعتبارات در استان البرز باید کارشناسی شده و طبق ظرفیت و نیازهای هر شهرستان انجام شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/البرز نماینده ساوجبلاغ، نظرآباد، طالقان و چهارباغ گفت: امروز می دانیم که باغداران و کشاورزان منطقه در تامین آب برای آبیاری باغات و اراضی خود با چالش هایی مواجه هستند و برای حفظ باغات و اراضی کشاورزی، مشکلاتی دارند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - نماینده مردم شهرستان های ساوجبلاغ ، چهارباغ ، طالقان و نظرآباد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به شکل گیری شهرستان چهارباغ از مسوولان کشوری و استانی خواست برای این شهرستان نوپا اعتبار ویژه و عادلانه اختصاص دهند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۲۱:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
نماینده ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان و سخنگوی کمیسیون امور داخلی مجلس و شوراها ضمن بیان اهمیت پرداختن به لوایح و قوانین در حوزه زنان و خانواده در مجلس افزود: امروز مجلس شورای اسلامی به تمام معنا باید پای کار بیاید که یکی از اولویت های مجلس یازدهم اصلاح قوانین در حوزه زنان است که باید به آن توجه شود.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان طالقان از دیدار جمعی از مسئولین طالقان با مادر گرامی شهید والامقام اردشیر سلطانیان خبر داد.
فرارو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۰:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
سد مشمپا یکی از سد های مهم ایران و استان زنجان محسوب می شود که در نزدیکی روستای مشپما و در جنوب غربی استان زنجان روی رودخانه پر آب و دائمی قزل اوزن در حال احداث است. سد مشمپا در استان زنجان پس از سد طالقان دومین سد بزرگ برق آبی ایران است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۲۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد، طالقان و چهارباغ در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه "نظارت بر بازار در آستانه عید نوروز تشدید شود" گفت: صنایع تبدیلی باید مورد توجه قرار گیرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۶:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
گروه استان ها- معاون عمرانی استاندار قزوین گفت: تامین آب شرب از منابع زیرزمینی علت پایین بودن کیفیت آب شهرهای استان قزوین است و تا 5 سال آینده که انتقال آب طالقان به شهرهای استان کامل شود، کیفیت آب بهبود نخواهد یافت.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۰:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
پژوهشگر تاریخ و فرهنگ نواحی شمال ایران با اشاره به نامگذاری میدان محله گیلینک طالقان به نام دکتر ابراهیم حشمت طالقانی، گفت: با پیگیری های پژوهشکده مطالعات و تحقیقات طالقان شناسی، پروژه بهسازی مزار این شهید در استان گیلان نیز به بهره برداری رسید.
جام جم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
ساسان کاظمی تنها نجات یافته از بهمن در طالقان است، او به همراه 3 تن دیگر از همکاران اداره برق برای وصل کردن برق روستای ناریان در کولاک برف به آن محل اعزام شدند.
نیروگاهیان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۵:۲۱    
همکار توزیع برق البرز بر اثر سقوط بهمن جان خود را از دست داد مرد نجات یافته ادامه داد: من زیر 2.5 متر برف گرفتار شده بودم. در بیمارستان فهمیدم ساسان فوت شده است. زنده ماندنم معجزه الهی بود که فرصت پیدا کنم به دنیاآمدن فرزندم را ببینم. از خدا ممنونم که دوباره فرصت زندگی به من داد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۳:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در مجلس شورای اسلامی حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن زیر سایه ویروس منحوس کرونا بار معنایی خاصی برای جهانیان خواهد داشت، گفت: امروز پرچم جمهوری اسلامی ایران در خاورمیانه و جهان به اهتزاز درآمده است.
خبرگزاری پلیس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۸:۰۹    
گروه استان ها- البرز- فرمانده انتظامی شهرستان طالقان گفت: بر اثر ریزش بهمن در جاده ناریان منطقه بالا طالقان، 4 نفر ازماموران اداره برق شهرستان طالقان دچار حادثه شدند که با تلاش نیروهای امدادی-انتظامی 3 نفر از آن ها نجات یافته ومتاسفانه یک نفر از آن ها جان خودش را از دست داد.
جام جم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۴:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
کارمند اداره برق شهرستان طالقان که همراه همکارانش هنگام کار در جاده روستای ناریان زیر بهمن گرفتار شده بودند هنوز زنده ماندن خود را باور ندارد و قدردان این معجزه الهی است.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران طالقان گفت: دهه فجر فرصتی ارزشمند در راستای بازنگری در ارزش ها و آرمان های انقلاب است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۳:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
کرج - ایرنا- نماینده مردم ساوجبلاغ ، طالقان و نظرآباد درمجلس شورای اسلامی از مسوولان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور و استان البرز خواست نسبت به دگرگونی و زیباسازی سیمای روستاها و تامین نیازهای این مناطق اهتمام داشته باشند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۳:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در مجلس با اشاره به اینکه نیازمند توجه و اهتمام جدی تر در حوزه توسعه بافت های روستایی هستیم، گفت: بازطراحی بافت های روستایی و توسعه صنایع تولیدی در این مناطق یکی از نیازهای جدی استان البرز است.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان البرز ، مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان البرز از توزیع کود مورد نیاز باغات گردو در این شهرستان خبر داد ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۷:۵۵    
امروز دوشنبه مورخ بیستم بهمن ماه مصادف با نهمین روز از ایام الله مبارک دهه فجر انقلاب اسلامی طرح سنجش بینایی کودکان 3 تا 6 ساله انجام شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
59 طرح عمرانی، خدماتی و فرهنگی با اعتباری بالغ بر 42 میلیارد تومان در طالقان به بهره برداری رسید.