جمعه ۰۲ آبانساعت ۱۲:۲۲Oct 2020 23

جدیدترین‌های «طالقان»

نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در مجلس با بیان اینکه مشکل اقتصادی کشور در اثر عدم اقدام جدی در مقابله با شوک اقتصادی به کشور بوده است، گفت: مجلس سعی دارد در چندماه باقیمانده از عمر دولت موتور محرکه ای برای قوه مجریه باشد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
کرج- ایجاد راه ها و زیرساخت های ارتباطی یکی از مولفه های توسعه است و راه های روستایی نیز زمینه را برای پیشرفت این مناطق فراهم کرده و همچنین از مهاجرت روستا نشینان جلوگیری می کند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۰۰    
لاسجوری با اعلام خبر اجرای 520 مأموریت در قالب طرح دهگردشی در روستاهای طالقان گفت: تیم های سلامت مراکز فعال خدمات جامع سلامت شبکه بهداشت و درمان طالقان به مناطق دور دست جهت خدمتگزاری اعزام شدند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۳۸    
فتحی با اعلام خبر اخد مجوز راه اندازی بیمارستان 32 تختخوابی در شهرستان طالقان گفت: مراکز درمانی پاسخگوی میزان جمعیت حقیقی البرز نیست.
کرج رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۸:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی البرز، دکتر محمد فتحی سرپرست دانشگاه در این نشست گفت: استان البرز یک جمعیت آماری دارد و یک جمعیت واقعی که میزان جمعیت واقعی 1/5 میلیون برابر بیشتر از جمعیت آماری است. ...
کرج رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۰:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا به نقل از روابط عمومی دادگستری البرز، حسین فاضلی هریکندی در دیداری با رییس جدید جهاد کشاورزی این استان افزود: شهرستان ساوجبلاغ با یک هزارو142 هکتار اراضی آزاد شده ، بیشترین حجم برخورد با متخلفان در این شهرستان بوده است. ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در مجلس در نشست با مدیران و دبیران مؤسسات مردم نهاد استان البرز گفت: امروز آماده ایم تا برای جوانان هزینه شویم چرا که آینده کشور متعلق به جوانان است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در مجلس، گفت: پارک علم و فناوری در زمینه های علمی و دانش بنیان باید از شرکتهای فعال و متعهد که از قشر جوان اما بدون سرمایه های بزرگ هستند، حمایت ویژه کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۷:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
طالقان - رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان طالقان گفت: 28 امامزاده و بقعه متبرکه در این شهرستان وجود دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها مدیر کل محیط زیست البرز از افزایش غلظت آلایندگی ها در استان البرز خبر داد و گفت: هوای این استان در تمام شهرستان ها به جز طالقان برای گروههای حساس ناسالم شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۰۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مسئول حفظ نباتات جهاد کشاورزی طالقان گفت: حدود 1500 هکتار به کشت سیب اختصاص یافته است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۰۰:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
صَفر که به پایان می رسد یعنی روزهای پرکار گروهی از هنرمندان نمایشی که اوج کارشان در دو ماه محرم و صفر است تمام می شود، اما امسال کار این گروه نه تنها هیچ رونقی نداشت، بلکه بی توجهی به خانه نشینی آن ها، برخی را که عمری در این راه مو سپید کرده اند آزرده کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۰:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
کرج - ایرنا- رییس مرکز مدیریت فوریت های پزشکی استان البرز اعلام کرد که تصادف 2 خودرو در جاده طالقان سبب مرگ یک نفر و مصدومیت چهار نفر دیگر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۸:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز اورژانس و فوریت های پزشکی استان البرز از برخورد یک پراید و یک پژو پارس در محدوده زیدشت-طالقان خبر داد و گفت: علت این حادثه توسط کارشناسان در دست بررسی است و متاسفانه تصادف فوق 4 مصدوم و یک فوتی در بر داشت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رییس اداره حفاظت محیط زیست طالقان گفت: 2 شکارچی غیرمجاز که در مناطق و زیستگاه های این شهرستان اقدام به شکار کبک کرده بودند، شناسایی و دستگیر شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۱:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
قزوین – ایرنا - مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان قزوین گفت: تامین آب شرب از سد طالقان یکی از بزرگترین پروژه های آبی کشور و از طرح های بزرگ عمرانی استان بوده که اجرای تصفیه خانه آن از طریق قرارد بی او تی به پیمانکار واگذار شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۸:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان طالقان از دستگیری شکارچیان غیرمجاز کبک در مناطق شکار ممنوع طالقان خبر داد و گفت: در این میان دو قبضه اسلحه غیر مجاز پی سی پی توسط یگان حفاظت طالقان کشف و ضبط شد.
به منظور تسهیل و اجرای مطلوب طرح توزیع الکترونیکی گاز مایع در بستر کارت بانکی، دوره آموزشی و توجیهی برای تمامی دهیاران شهرستان طالقان برگزار شد.
کرج رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۲۱:۴۹    
استان البرز؛ کوچک ترین و جوان ترین استان کشور سال 1389 کرج بدون داشتن زیرساخت های لازم، به انضمام ساوجبلاغ از استان تهران منفک و به استان البرز تبدیل شد. سپس از شهرستان ساوجبلاغ دو شهرستان نظرآباد و طالقان و از کرج نیز فردیس و اشتهارد منفک گردید. البرز مرکز دود و ترافیک ...
کیهان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۲۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به افتتاح دوهزارو 500 کیلومتر راه جدید و بهسازی شده روستایی در کشور گفت : 450 هزار نفر روستایی از مزایای این راه ها بهره مند شدند. ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۳:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در مجلس بابیان اینکه شرکت عمران شهر جدید هشتگرد باید در جهت رفع مشکلات مردم گام بردارد، گفت: تعداد زیادی از مردم بلاتکلیف هستند و برخی مسائل حقوقی موجب آزرده خاطر شدن آنان شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس و نماینده منتخب مردم ساوجبلاغ، نظر آباد و طالقان در انتقاد از عملکرد بنیاد مسکن گفت: با این وضع توسعه در روستاها انجام نمی شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۰:۴۸    
وطنی با اشاره به امدادرسانی به افراد آسیب دیده در چند محور شهرستان طالقان گفت: بارش باران و رانش زمین باعث مسدود شدن راه روستاها در محور طالقان شد.
کرج رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۲۳:۲۴    
به گزارش کرج رسا، رضا قاسمپور روزنامه نگار فرهنگی در یادداشتی با عنوان “ایستا؛ روستایی اسرار آمیز در طالقان” نوشت: در تعطیلات پایان هفته فرصتی دست داد تا از شهرستان طالقان دیداری تازه کنم. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۵:۲۸    
کرج - ایرنا - فرماندار شهرستان طالقان گفت: باران شدید باران در روزهای اخیر سبب ریزش سنگ در چهار نقطه این شهرستان شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۳:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر البرز از امدارسانی به 22 خانواده در راه مانده شهرستان طالقان خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۱:۴۲    
چرخساز با اعلام خبر ریزش کوه در شهرستان طالقان گفت: امدادرسانی به 22 خانواده به دنبال رانش کوه در محور روستای گراب و گته ده در طالقان با همت جمعیت هلال احمر البرز انجام شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۰:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
طالقان - مدیرعامل جمعیت هلال احمر البرز از امدادرسانی به 22 خانواده در راه مانده به علت ریزش کوه در شهرستان طالقان خبر داد.
شهروند البرز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۲۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
علی حدادی نماینده مردم شریف ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در مجلس شورای اسلامی با حضور در دهکده ورزشی چهارباغ با اعضای تیم مقاومت البرز دیدار و گفتگو کرد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در مجلس ،گفت: فرایند فعال سازی اردوگاه دانش آموزی شهید بهشتی نیازمند تلاش شبانه روزی است.
کرج رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۲:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا به نقل از روابط عمومی استانداری البرز، در این دیدار که روز چهارشنبه صورت گرفت، شهبازی استاندار البرز، حدادی نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان و عباسی و عسگری نمایندگان مردم کرج ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
کرج- تاج الدینی، معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی البرز با اشاره به اینکه در البرز 302 هکتار از اراضی به کشت گیاهان دارویی اختصاص دارد، گفت: نظرآباد برای زراعت و طالقان برای کشت دیم گیاهان دارویی در اراضی شیب دار شرایط مناسب تری دارند.
به منظور تسهیل و اجرای مطلوب طرح عرضه الکترونیکی گاز مایع در بستر کارت بانکی، دوره آموزشی و توجیهی برای تمامی دهیاران شهرستان طالقان برگزار شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۲۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
قابل توجه پذیرفته شدگان شهرستان های هشتگرد، ساوجبلاغ، نظر آباد، طالقان و اشتهارد ***به اطلاع پذیرفته شدگان عزیز مرحله نخست آزمون سراسری شهرستان های هشتگرد، ساوجبلاغ، نظر آباد، طالقان و اشتهارد می رساند؛ با توجه به جدول زمان بندی زیر ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۷:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - نماینده مردم طالقان ، نظرآباد و ساوجبلاغ در مجلس شورای اسلامی اعلام کرد که سهم استان البرز از اعتبارات عمرانی برای پیمودن مسیر توسعه ناچیز است.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۲۲:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل ساخت و توسعه راه های فرعی و روستایی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای راهداری کشور گفت: تاکنون 54 درصد از راه های روستایی کشور آسفالت شده است. ...
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۸:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری بسیج پرس شعبانعلی خاوری عصر دوشنبه در آئین افتتاح 674 طرح راه روستایی کشور که به صورت نمادین در شهرستان طالقان برگزار شد، اظهار کرد: تا قبل از انقلاب مجموع راه های روستایی کشور نزدیک به 9 هزار کیلومتر بود که 2 هزار کیلومتر از این راه ها آسفالت و مابقی آن راه شوسه و خاکی بودند. ...
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۸:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری بسیج پرس محمد اسلامی عصر دوشنبه در آئین افتتاح 674 طرح راه روستایی کشور که به صورت نمادین در شهرستان طالقان برگزار شد، با تسلیت به مناسبت ایام اربعین سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله حسین ( ع) اظهار کرد ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۸:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
راه روستایی جوستان_گراب به دستور رئیس جمهور به صورت ویدئو کنفرانس همزمان با 10 استان کشور و با حضور وزیر راه و شهرسازی و استاندار البرز در طالقان به بهره برداری رسید.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۸:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/البرز نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: از سال 97 تا 98 به میزان 351 درصد به اعتبارات عمرانی در البرز افزوده شده و این افزایش اعتبار برای طالقان 315 درصد بوده است.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۶:۴۴   + ۱۱ سایت دیگر  
دو هزار و 500 کیلومتر طرح بهسازی و آسفالت راه روستایی با حضور رییس جمهوری و وزیر راه و شهرسازی از طریق ارتباط ویدئو کنفرانسی به بهره برداری رسید. *** راه جدید روستایی ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۶:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
طالقان - راه های روستایی استان البرز توسط وزیر راه و شهرسازی افتتاح شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۶:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
کرج - ایرنا- همزمان با سراسر کشور با پیام ویدئو کنفرانسی رییس جمهوری اسلامی ایران و در آیینی با حضور وزیر راه وشهرسازی با میزبانی شهرستان طالقان استان البرز روز دوشنبه 2 هزار و 500 کیلومتر راه روستایی کشور گشایش یافت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۶:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
طالقان - وزیر راه و شهرسازی گفت: 2 هزار و 500 کیلومتر راه روستایی شامل راه های جدید و بهسازی و روکش آسفالت در قالب طرح ابرار افتتاح شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۵:۰۸    
کرج - ایرنا- محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی برای افتتاح پروژه های راه روستایی و بررسی مشکلات حمل و نقل منطقه عصر دوشنبه وارد شهرستان طالقان استان البرزشد.
آفتاب یزد   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
کاروانسرای شاه عباسی در دوره صفویه بین سال های 1078 تا 1109 ساخته شده است. این کاروانسرا به دلیل موقعیت قرار گیری از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و در راه اصلی ری، طالقان و مازندران بوده است. با قدم زدن در محدوده مرکزی شهر کرج این سازه تاریخی را می بینید ...
شهروند البرز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۹:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم ساوجبلاغ، نظر آباد و طالقان در مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از دغدغه های امروز مردم استان البرز جابه جایی زندان ها است که تاکنون اقدامی در این راستا انجام نشده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۸:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
کرج- ایرنا- نماینده مردم شهرستان های ساوجبلاغ ، نظرآباد و طالقان در مجلس شورای اسلامی گفت: مشکلات اردوگاه های دانش آموزی استان البرز با جدیت پیگیری می شود که در این زمینه نباید هیچگونه فرصت سوزی صورت گیرد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۶:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
علی حدادی، نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان و عضو مجمع نمایندگان استان البرز در مجلس شورای اسلامی با دکتر نمکی وزیر بهداشت و درمان و علوم پزشکی دیدار و گفت وگو کرد. ...