یکشنبه ۱۳ اسفندساعت ۰۴:۴۸Mar 2024 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دارایی های سرمایه ای»

رئیس سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه در بودجه سال 1402 حدود 300 همت به طرح های تملک دارایی های سرمایه ای تخصیص پیدا کرد، گفت: فکر می کنیم تا یک هفته آینده بخش اول لایحه بودجه سال 1403تمام و ابلاغ شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۹:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند- مدیرکل امور اقتصادی خراسان جنوبی تاکید کرد: با توجه به مانده اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای در حساب دستگاه های اجرایی مدیران اهتمام ویژه ای برای جذب این اعتبارات داشته باشند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۶:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست سازمان مدیریت و برنامه ریزی فارس از مهلت یک هفته ای به دستگاه های اجرایی استان برای جذب تخصیص اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای مانده در خزانه استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل_ ایرنا _فرماندار خلخال گفت: از ابتدای فعالیت دولت سیزدهم 20 میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای استان برای ادامه عملیات اجرایی ساختمان نیمه کاره کتابخانه مرکزی خلخال تخصیص یافته است.
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۳:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده سازمان با حضور نمایندگان اعضا و با موضوع بررسی طرح تملک دارایی های سرمایه ای منتهی به اسفندماه 1401 و 1402 برگزار شد.
میزان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس به دولت مجوز دادند که علاوه بر شیوه فروش نسبت به تسویه و تهاتر بدهی های ناشی از اجرای طرح های تملک دارایی های سرمایه ای و بدهی های خود به شهرداری ها اقدام کند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۱:۲۵   + ۱۵ سایت دیگر  
بازار خودرو از اواسط سال 97 دچار نابسامانی شد و قیمت خودرو در بازار آزاد به نسبت قیمت های مصوب کارخانه به شدت افزایش یافت. این افزایش قیمت خودرو به حدی بود که برخی از خودروها با دو برابر قیمت مصوب کارخانه در بازار آزاد به فروش می رسیدند ...
صدا نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۰ - ۱۱:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
درآمد مالیاتی در لایحه بودجه سال آینده 49.8 درصد رشد دارد. منابع عمومی دولت نیز، در لایحه بودجه 1403 بیش از 2429 هزار میلیارد تومان در نظر گرفته شده که نسبت به بودجه امسال 16.7 درصد افزایش دارد ...
آوای رشت   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۸:۱۲    
ایسنا/گیلان سرپرست سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان گفت: در 10 ماهه گذشته از سال 1402 مبلغ 6135 میلیارد تومان اعتبار به استان گیلان ابلاغ شده است. محمدرضا رستمی امروز، 17 بهمن ماه در جمع با خبرنگاران، با بیان اینکه در سال 1401، بودجه عمومی دولت به مبلغ 4779 میلیارد تومان بوده است ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۱۰:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
به گفته مسئولان، امکان توثیق سهام به سهامدار کمک می کند تا در مواقع نیاز به تامین مالی، ضمن حفظ اصل سرمایه خود و بدون نیاز به فروش اوراق بهادار نسبت به تودیع تضمین لازم به جهت ایفای تعهدات خود اقدام کنند. ...
تیتر20   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۱۱:۲۲   + ۱۹ سایت دیگر  
پیش بینی می شود تا پایان سال عملکرد دولت در مولدسازی دارایی های سرمایه ای به 7هزار میلیارد تومان و عملکرد دولت در واگذاری سهام شرکت های دولتی به 30هزار میلیارد تومان برسد
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۱۱:۱۷   + ۱۹ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی تصویب کردند که منابع حاصل از فروش مواد معدنی و محصولات جانبی همراه با مواد پرتوزا از سوی سازمان انرژی اتمی ایران صرف سرمایه گذاری در طرح ها و ردیف های تملک دارایی های سرمایه ای شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۱۱:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
نمایندگان مردم در مجلس سازمان برنامه و بودجه را مکلف به تأمین اعتبارات حمایتی از سازمان های هلال احمر، دامپزشکی، سرم سازی رازی و پاستور در قالب اعتبارات هزینه ای و تملک دارایی های سرمایه ای کردند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۰۹:۱۷   + ۲۲ سایت دیگر  
نمایندگان مردم در مجلس سازمان برنامه و بودجه کشور را مکلف به تأمین اعتبارات حمایتی از سازمان های جمعیت هلال احمر، دامپزشکی، منابع طبیعی و آبخیزداری، مؤسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی و پاستور در قالب اعتبارات هزینه ای و تملک دارایی های سرمایه ای کردند.
پانا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۲۲:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - نمایندگان مردم در مجلس شوراهای برنامه ریزی استان را مکلف به هزینه کرد 5 درصد از اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای استانی برای توسعه زیرساخت های گردشگری و مرمت بافت تاریخی و ....کردند. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۲۰:۲۱   + ۲۲ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی بانک مرکزی را مکلف کردند تا سقف تسهیلات تکمیل طرح های تملک دارایی های سرمایه ای هر یک از بانک های کشور و دستگاه اجرایی مربوط آن را تعیین کند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۲۰:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
نمایندگان مردم در مجلس شوراهای برنامه ریزی استان را مکلف به هزینه کرد 5 درصد از اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای استانی برای توسعه زیرساخت های گردشگری و مرمت بافت تاریخی و ....کردند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۱۹:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی جابجایی اعتبار هر یک از دستگاه های اجرائی از اعتبارات هزینه ای به اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای را با تأیید سازمان برنامه و بودجه کشور مجاز دانستند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۱۶:۵۷   + ۱۳ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس به دولت اجازه دادند علاوه بر شیوه فروش، نسبت به تسویه و تهاتر بدهی های ناشی از اجرای طرحهای تملک دارایی های سرمایه ای با اموال غیرمنقول خود در بازه زمانی کمتر از یک سال اقدام نماید.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۱۶:۲۲   + ۱۸ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی ساز و کاری را به منظور تسریع در تامین اعتبار طرح های تملک دارایی های سرمایه ای به ویژه در مناطق سردسیر در سال 1403 پیش بینی کردند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۱۰:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس، به دولت اجازه دادند تا با استفاده از الگوی سرمایه گذاری خارجی، تأمین مالی خارجی (فاینانس) و داخلی، منابع عمومی و تملک دارایی های سرمایه ای نسبت به تأمین مالی طرحهای نیروگاه های برق اتمی اقدام کند.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۱۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس در جلسه علنی امروز با اکثریت آرا دولت را مجاز کردند تا برای تامین مالی طرح های نیروگاه های برق اتمی از الگوهای سرمایه گذاری خارجی، تامین مالی خارجی و داخلی، منابع عمومی و تملک دارایی های سرمایه ای استفاده کند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۰۹:۳۶   + ۳۳ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس دولت را مجاز کردند تا برای تامین مالی طرح های نیروگاه های برق اتمی از الگوهای سرمایه گذاری خارجی، تامین مالی خارجی و داخلی، منابع عمومی و تملک دارایی های سرمایه ای استفاده کند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ - ۱۵:۲۷   + ۳۳ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس در مصوبه ای، سازوکاری را برای تسریع در تکمیل طرح های تملک دارایی های سرمایه ای تعیین کردند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ - ۱۰:۵۲   + ۱۹ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس به دولت اجازه دادند که بدهی های ناشی از اجرای طرحهای تملک دارایی های سرمایه ای با اموال غیر منقول خود تسویه و تهاتر کنند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ - ۱۰:۳۸   + ۱۶ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس مقرر کردند اعتبار طرحهای تملک دارایی های سرمایه ای به ویژه برای مناطق سردسیر از طریق اسناد اعتباری و اوراق مالی اسلامی تامین شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۶ - ۰۷:۵۲    
بجنورد-ایرنا- رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان شمالی گفت: 6 هزار و 180 میلیارد ریال از اعتبارات عمرانی استان معادل 36 درصد از منابع تملک دارایی های سرمایه ای استانی در 9 ماهه امسال تخصیص یافت.
اداره کل امور اقتصادی و دارایی یزد   ۱۴۰۲/۱۰/۲۵ - ۱۳:۴۲    
رئیس خزانه معین و معاون نظارت مالی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد در خصوص پرداخت اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای (عمرانی) دستگاههای اجرایی گفت: دو هزار و 504 میلیارد ریال از این اعتبارات بین دستگاههای اجرایی استان توزیع شد و باقیمانده تخصیص در مرحله پرداخت و توزیع می باشد.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ - ۱۴:۴۸   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، مجمع عمومی شرکت بازآفرینی شهری ایران همراه با ارایه گزارش عملکرد طرح های تملک دارایی های سرمایه ای سال 1401 برگزار شد و مهدی نورایی نماینده رییس مجمع و رئیس مرکز امور مجامع و نظارت بر قراردادهای وزارت راه و شهرسازی ...
اقتصاد ایران: رئیس اسبق بانک مرکزی پیشنهاد داد برای تحقق چند هدف، ارزش روز دارایی های سرمایه ای با استفاده از معافیت مالیاتی 25 درصدی به عنوان سرمایه شرکت ها ثبت شود.
نیروگاهیان   ۱۴۰۲/۱۰/۲۰ - ۱۳:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از برق نیوز، مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده طرح تملک دارایی های سرمایه ای سال مالی شرکت برق حرارتی با حضور مدیرعامل، معاونان، اعضای هیات مدیره، مجریان طرح های شرکت و اعضای مجمع از وزارتخانه های نیرو، صمت، نفت ...
پایگاه خبری 361   ۱۴۰۲/۱۰/۱۸ - ۱۹:۱۵   + ۲۶ سایت دیگر  
زارع اضافه کرد: سقف تسهیلات مالی خارجی برای طرح های دولتی و غیر دولتی در سال 1403 معادل 3 میلیارد یورو تعیین شد. همچنین برای تسریع در تامین اعتبار طرح های تملک دارایی های سرمایه ای به ویژه در مناطق سردسیری به وزارت اقتصاد اجازه داده شد تا 30 درصد از این اعتبارات را از طریق انتشار اوراق اسلامی و ...
برق نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۱۸ - ۱۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
جلسه فوق العاده مجمع عمومی عادی طرح های تملک دارایی های سرمایه ای شرکت توانیر برگزار شد.
ایران اکونا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۸ - ۱۰:۱۳   + ۱۹ سایت دیگر  
- اخبار اقتصادی - به گزارش ایران اکونا به نقل از خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، مرکز پژوهش های مجلس در گزارشی به مقایسه ارقام واگذاری دارایی های سرمایه ای در قانون بودجه 1402 و لایحه بودجه 1403 پرداخته است. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۱۰/۱۲ - ۱۸:۵۶   + ۲۵ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از سازمان برنامه و بودجه، هفتمین جلسه بررسی بخش تفصیلی بودجه سال 1403 کل کشور شامگاه روز یکشنبه 10 دی ماه با حضور داود منظور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، معاونان، رؤسای امور و مشاوران سازمان تشکیل شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۲ - ۱۰:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
شیراز - ایرنا - مدیر تعاون روستایی فارس از افزایش 55 درصدی اعتبارات طرح تملک دارایی های سرمایه ای مدیریت تعاون روستایی فارس درسال جاری خبر داد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۱۰/۱۲ - ۰۸:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، امسال روند بررسی لایحه بودجه طبق اصلاحات انجام شده در ماده 182 آیین نامه داخلی، تغییر کرده است. بر این اساس، دولت بودجه را در دو بخش به مجلس تقدیم می کند؛ بخش اول شامل ماده واحده مشتمل بر احکام مورد نیاز برای اجرای بودجه کل کشور ...
گیتی آنلاین   ۱۴۰۲/۱۰/۱۰ - ۱۹:۰۲    
فارس_ نشست مجمع طرح تملک دارایی های سرمایه ای سال 1401 شرکت برق منطقه ای فارس در محل شرکت توانیر برگزار گردید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۰/۰۶ - ۱۴:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
بررسی میزان تحقق اعتبارات وزارت میراث فرهنگی در 8 ماهه اول سال 1402 نشان می دهد تنها حدود 45 درصد از اعتبارات هزینه ای و حدود 17 درصد از اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای تحقق یافته است.
مجمع عمومی شرکت خدامات هوایی پیام به ریاست معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی وزیر ارتباطات برگزار شد و صورت های مالی طرح تملک دارایی های سرمایه ای 1401 این شرکت به تصویب رسید. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۰۵ - ۱۴:۳۴   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با تأکید بر لزوم تکمیل طرح های اولویت دار تملک دارایی های سرمایه ای تا پایان امسال و سال آینده، گفت: نظارت استانداران بر طرح های تملک دارایی های سرمایه ای ملی باید تقویت شود.
جهان اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۰/۰۴ - ۲۲:۴۷   + ۵۱ سایت دیگر  
بر اساس بخش اول لایحه بودجه مصوب مجلس میانگین رشد حق عائله مندی کارکنان دولت در سال آینده 50 درصد و رشد حق اولاد صد درصد خواهد بود. همچنین رشد هزینه های مالی اوراق مالی اسلامی منتشره سال های قبل 38 درصد خواهد بود، میانگین رشد ردیف های درآمد هزینه ای بودجه 20 درصد خواهد بود ...
ربیع   ۱۴۰۲/۱۰/۰۳ - ۱۵:۴۷   + ۲۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به نقل از فارس، سقف منابع عمومی دولت در سال آینده بر اساس آنچه در بخش اول لایحه بودجه مصوب مجلس برای سال آینده در نظر گرفته شده، در بخش درآمدها یک میلیون و 498 هزار میلیارد تومان پیش بینی شده است که نسبت به رقم سال جاری 42.1 درصد رشد خواهد داشت. ...
پایگاه خبری 361   ۱۴۰۲/۱۰/۰۳ - ۱۰:۳۳   + ۱۶ سایت دیگر  
بر اساس مصوبه بخش اول لایحه بودجه 1403 بودجه تملک دارایی های سرمایه ای (عمرانی) در سال آینده مانند سال جاری بدون تغییر 375 هزار میلیارد تومان پیش بینی شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۰/۰۳ - ۰۹:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
بر اساس مصوبه بخش اول لایحه بودجه 1403 بودجه تملک دارایی های سرمایه ای (عمرانی) در سال آینده مانند سال جاری بدون تغییر 375 هزار میلیارد تومان پیش بینی شده است.
سیتنا   ۱۴۰۲/۱۰/۰۲ - ۱۶:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
مجمع عمومی عادی صاحبان سهام شرکت ملی پست به منظور بررسی گزارش اعتبارات و عملیات طرح های تملک دارایی های سرمایه ای سال 1401 برگزار شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۱۰/۰۲ - ۰۰:۰۶    
تحقق بودجه بدون نفت یک وظیفه پیچیده، اما ضروری برای پایداری اقتصادی ایران است. این هدف نیازمند رویکردی جامع است که شامل افزایش درآمد های مالیاتی، اصلاح نظام مالیاتی، مبارزه با فرار مالیاتی و اطمینان از استفاده عاقلانه از درآمد های منابع طبیعی برای ایجاد دارایی های سرمایه ای جدید است
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۱۰/۰۱ - ۱۷:۳۶    
دستیابی به این امر مستلزم استفاده از منابع پایدار برای هزینه های جاری و سرمایه گذاری مجدد درآمد حاصل از فروش دارایی های سرمایه ای برای توسعه و کسب دارایی های سرمایه ای جدید در اقتصاد است
وزارت کشور   ۱۴۰۲/۰۹/۳۰ - ۱۸:۳۲    
جلسه بررسی شاخص های تملک دارایی های سرمایه ای بخش های بهداشت ودرمان، کتابخانه ها، صدا و سیما، مراکز فرهنگی و هنری و بهسازی روستاها با حضور علیرضا قاسمی فرزاد استاندر همدان، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، فرمانداران شهرستان های ده گانه و تعدادی از مدیران کل دستگاه های اجرایی استان برگزار شد.