شنبه ۲۷ شهریورساعت ۱۷:۴۵Sep 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء»

خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۹:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
استاندار گیلان در دیدار با فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) گفت که تاکید داریم با رفع هرگونه موانع، تامین منابع مالی از اعتبارات قابل دسترس ملی و استانی و نیز بهره گیری از توانمندی های این قرارگاه، تکمیل پروژه های زیربنایی عمرانی و طرح های بهداشتی درمانی گیلان شتاب گیرد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۹:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست سازمان منطقه آزاد اروند، گفت: با هماهنگی سازمان بنادر کشور و به منظور تسهیل تجارت و تردد بهتر شناورها در در آبراهه بین المللی اروند رود؛ خروج 39 مغروقه به جای مانده از دوران جنگ تحمیلی، در دستور کار قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء بعنوان پیمانکار، قرار گرفته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۷:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - سرپرست سازمان منطقه آزاد اروند گفت: 39 مغروقه به جا مانده از دوران جنگ تحمیلی در اروندرود، به منظور تسهیل در تجارت در بنادر آبادان و خرمشهر، با هماهنگی سازمان بنادر کشور و توسط قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء خارج سازی خواهند شد.
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۰:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش تابا ؛ سعید دشتی زاده گفت: وظیفه جمع آوری آب های سطحی با شهرداری می باشد و با همکاری آبفا و شهرداری در جهت رفع این مشکلات اقداماتی در حال انجام می باشد. وی افزود: 80نقطه بحرانی در شهر اهواز شناسایی که با همکاری شهرداری و آبفا این نقاط مرمت و اصلاح می شوند. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۰۰:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
خبرآنلاین نوشت : سعیدمحمد، فرمانده پیشین قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء در آیین رونمایی از کتب دانشگاهی در دانشکده مدیریت دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز، گفت: گفته می شود 5 و نیم میلیون واحد کسری مسکن داریم ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۸:۴۷   + ۳۸ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان : سعید محمد فرمانده پیشین قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء در آیین رونمایی از کتب دانشگاهی در دانشکده مدیریت دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۱۶:۵۸   + ۱۸ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء گفت: دومین کشتی 113 هزار تنی افراماکس تا پایان سال در جزیره صدرای بوشهر به بهره برداری کامل می رسد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۱۵:۵۱   + ۱۶ سایت دیگر  
بوشهر- فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء گفت: با تکمیل، تجهیز و نصب تجهیزات راهبری دریایی، شناور افراماکس 2 تا پایان امسال به بهره برداری نهایی می رسد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم مشهد در مجلس گفت: با توجه به تجربه و سابقه مدیریتی وزیر پیشنهادی راه در قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء و...، امیدواریم وی بتواند گره موجود در حوزه ترانزیت را باز کند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۹:۱۴   + ۱۳ سایت دیگر  
رستم قاسمی، وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی در جلسه علنی نوبت عصر امروز گفت: 4 دوره خدمت برای خود ترسیم نمودم، نخست سربازی در دوران دفاع مقدس و سپس فعالیت در حوزه کارهای سازندگی و پس از آن قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء که فعالیت در بخش هایی از این مجموعه به مسئولیت پیشنهاد شده مرتبط است.
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۲۲ - ۰۹:۲۱   + ۳۷ سایت دیگر  
برترین ها: سعید محمد فرمانده پیشین قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء به لیست پیشنهادی وزرای رئیسی واکنش نشان داد. سردار سعید محمد در توییتی نوشت: ضمن عرض تسلیت ایام و آرزوی قبولی عزاداری های هموطنان عزیز ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۲۰ - ۰۷:۵۵    
گروه استان ها- فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) گفت: تکمیل سد تاج امیر دلفان از جمله پروژه های مهم قرارگاه خاتم لانبیاء (ص) در استان لرستان است که تلاش می کنم و امیدواریم تا پایان 1400 تکمیل شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ - ۱۳:۰۵   + ۲۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در سپاه، در حکمی حجت الاسلام والمسلمین نعیمی را به عنوان مسئول جدید نمایندگی ولی فقیه در قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) منصوب کرد.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ - ۰۲:۴۱    
کلیات سعید محمد متولد سال 1347 در شهر تهران ، فرمانده ارشد نظامی و مدیر اجرایی ایرانی است که در حال حاضر به عنوان فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) مشغول به فعالیت است ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۱:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
اهواز-ایرنا- مدیر عامل شرکت هلدینگ نیرو قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) سپاه با بیان اینکه عملیات تجهیز کارگاه پروژه فاضلاب اهواز و کارون از چند ماه گذشته آغاز شده و در 6 نقطه از اهواز کارگاه ایجاد شده است گفت:روند اجرای پروژه فاضلاب اهواز با تجهیز 6 کارگاه شتاب می گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۰:۱۷    
قطعات دوم، سوم و چهارم آزادراه اراک- خرم آباد عصر امروز دوشنبه 11 مردا 1400 با حضور سردار هو ش السادات فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء و محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی به بهره برداری رسید ...
میرملاس نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۲۳:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
وحید کرم الهی در گفت وگو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: آزادراه خرم آباد- بروجرد – اراک حد فاصل خرم آباد -بروجرد به طول 68 کیلومتر بخش مهمی از کریدور شمال به جنوب کشور بوده که با سرمایه گذاری مشترک شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور و شرکت احداث آزاد راه اراک- خرم آباد وابسته به قرارگاه ...
می متالز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۲۲:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
می متالز - مدیر احداث آزادراه های قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) گفت: آزادراه خرم آباد- اراک کریدور های شمالی کشور را به بندر امام خمینی متصل می کند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۲۱:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء گفت:قرارگاه خاتم در 820 کیلومتر پروژه آزاد راهی کشور سرمایه گذاری داشته است و در پروژه آزاد راه خرم آباد- بروجرد نیز 40 درصد سرمایه گذاری کرده است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۲۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون آزادراه های قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء از صرف 2600 میلیارد تومان اعتبار برای احداث آزادراه خرم آباد- بروجرد به طول 67 کیلومتر خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۸:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها- فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) گفت: تمامی مراحل ساخت آزادراه خرم آباد- بروجرد اعم از طراحی و اجرا با توانمندی داخلی بوده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) گفت: پروژه آزادراه بروجرد - اراک به زودی آغاز و ظرف مدت کمتر از 3 سال به بهره برداری می رسد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۷:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر راه گفت: تا پایان سال در مجموع 620 کیلومتر آزادراه در سراسر کشور به بهره برداری خواهد رسید که اکثر این پروژه ها با کمک قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء در حال انجام است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۷:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
عصر امروز و با حضور فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء و وزیر راه و شهرسازی قطعات دوم، سوم و چهارم آزادراه اراک- خرم آباد (در محدوده لرستان) پس از چند سال انتظار به بهره برداری رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۲:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل شیلات گلستان گفت: به منظور احداث زیرساخت های شهرک شیلاتی در گمیشان، توافق نامه چهارجانبه امضا شد.
میرملاس نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۱:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی میرملاس به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص)؛ سردار سرتیپ پاسدار سید حسین هوش السادات فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) با اعلام اتمام قطعه 2 ...
میرملاس نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۵:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
بابک لارتی در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، اظهار داشت: قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء در مجموع برای ساخت 800 کیلومتر آزادراه با دولت قرارداد دارد که برخی از این آزادراه ها چندی پیش تکمیل شد و به بهره برداری رسید ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۰:۲۰   + ۱۸ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - طبق اعلام قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص)، اسداله حاجی زمانی در تشریح آخرین وضعیت پروژه راه آهن چابهار- زاهدان اظهار داشت: این خط آهن به طول 634 کیلومتر از شهر های چابهار، نیک شهر، ایرانشهر ...
آذرمغان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۲۱:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
شهردار اردبیل گفت: پل شهید حاج قاسم سلیمانی در ورودی شهر از سمت آستارا تا یک ماه آینده به بهره برداری می رسد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۸:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
سد هایقر در 22 کیلومتری جنوب شرقی فیروزآباد و در مسیر شهرستان قیر و کارزین و رودخانه فیروزآباد استان فارس قرار دارد. این سد از نوع بتونی غلتکی قوسی است که با ارتفاع 91 متر از پی، طول تاج 233 و عرض 6 متر، ظرفیت ذخیره 130 میلیون متر مکعب آب را دارد. ...
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۰:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
سالاری گفت: با عقد قرارداد دانشگاه و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) شاهد آغاز عملیات اجرایی ساخت بیمارستان جایگزین پورسینا و دانشکده پزشکی خواهیم بود.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۲۳:۵۶    
به گفته معاون هماهنگی کننده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) سپاه قرارگاه خاتم الانبیا تلاش می کند مرکز آموزشی درمانی پورسینا را با 850 میلیارد تومان اعتبار طی یک دوره 2.5 تا سه ساله به پایان برساند.
گیلان صدر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۲۳:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
دکتر محمدباقر نوبخت در حاشیه آیین تبادل قرارداد همکاری دانشگاه علوم پزشکی گیلان با قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص)سپاه اظهار کرد: مشارکت قرارگاه خاتم الانبیا)ص) در حوزه زیرساختی و عمرانی گیلان می تواند روند توسعه همه جانبه در استان را در بستر تعامل با دستگاه های دولتی تسریع کند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۲۰:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
در پی پیگیری های مستمر و مطالبه گرایانه رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان و برگزاری نشست های متعدد و مشترک فنی-تخصصی با قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء سپاه، آئین تبادل قرارداد همکاری فی مابین دانشگاه علوم پزشکی گیلان با قرارگاه خاتم الانبیا سپاه برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۲۰:۱۷    
رشت - ایرنا - دانشگاه علوم پزشکی گیلان با قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء عصر امروز پنجشنبه با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه قرارداد همکاری توسعه زیرساخت های بهداشتی و درمانی منعقد کردند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۲۰:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
شفقنا- معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: راه آهن رشت به بندر کاسپین طی ماه های آینده افتتاح خواهد شد . به گزارش شفقنا، دکتر محمدباقر نوبخت غروب پنجشنبه در آیین تبادل قرارداد همکاری فی مابین دانشگاه علوم پزشکی با قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء در رشت اظهار داشت ...
میرملاس نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۰۸:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
این سد بر روی رودخانه خاوه و به صورت خاکی با هسته ی رسی احداث می شود و اردیبهشت 95 درحالی که فقط 5 درصد پیشرفت فیزیکی داشت دوباره مناقصه برگزار و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء برنده و در خرداد همان سال عملیات اجرایی از سر گرفته شد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۱ - ۱۱:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه در شرایط تحریم و برخی مشکلات اقتصادی، قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء همکاری بسیار مناسبی داشت و پشتوانه ما بود، آخرین وضعیت پیشرفت فیزیکی 5 پروژه آزادراهی اولویت دار کشور را تشریح کرد.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۲۲:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده سابق قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) گفت: دلسوزان انقلاب باید مجاهدانه با اراده و مصمم در جهت حل مشکلات مردم به رئیس جمهور مردمی و محبوب کمک کنند.
دولت   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۹:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت امضاء قرارداد احداث واحد 70 هزار تنی تولید پودر آلومینا از ماده معدنی نفلین سینیت را کاری ماندگار برای صنعت آلومینیوم کشور و خطه ارزشمند آذربایجان شرقی دانست. ...
می متالز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۲۳:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
می متالز - آیین امضای قرارداد احداث واحد 70 هزار تنی تولید پودر آلومینا از ماده معدنی نفلین سینیت میان ایمیدرو و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ع) با حضور وزیر صمت و معاونان وزارتخانه، فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ع) ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۲۱:۵۰   + ۴۷ سایت دیگر  
تهران-ایرنا-آیین امضای قرارداد احداث واحد 70 هزار تنی تولید پودر آلومینا از ماده معدنی نفلین سینیت میان ایمیدرو و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ع) برگزار شد.
شاتا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۲۱:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء اعلام کرد که با استفاده از تمامی ظرفیت ها پروژه 70 هزار تنی تولید پودر آلومینیوم از ماده معدنی نفلین سینیت سراب را زودتر از موعد مقرر تکمیل و تحویل خواهیم داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۲۱:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها - فرمانده سابق قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء گفت: وادادگی، بی تحرکی و بی عملی مردم را دلزده کرده است، مردم انقلاب را دوست دارند ولی نسبت به دولتمردان دلزده هستند، راه حل اعتماد به نفس است نه اعتماد به بیگانگان.
برترین ها / میهن نوین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۰۸:۲۵   + ۳۸ سایت دیگر  
خبرآنلاین: سعید محمد فرمانده پیشین قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء،تاکید کرد برخلاف آنچه در فضای مجازی و رسانه ای بیان می شود، قصدی برای تصدی سمت شهرداری تهران ندارد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۹:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده سابق قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء با اعلام حمایت مجدد و بدون شرط از ابراهیم رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری، تأکید کرد که همه باید به نظر شورای نگهبان احترام بگذارند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۳:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
تجمع انتخاباتی طرفداران آیت الله سید ابراهیم رئیسی از نامزد های انتخابات ریاست جمهوری، روز پنجشنبه 20 خرداد 1400 در ساری برگزار شد. در این همایش انتخاباتی که در پارک ولایت ساری و در فضای روباز و با رعایت پروتکل های بهداشتی برپا شد ...
جام جم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۳:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل هلدینگ نیرو قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء گفت: طرح بزرگ سامانه گرمسیری توسط قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء در نوار مرزی غرب کشور در حال اجرا
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۲۳:۴۷    
ایسنا/کرمان فرمانده سابق قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء بیان کرد: بنده به هیچ کس توهین نمی کنم و ممنون هر کسی که به مردم خدمت کرده است، هستیم و در همه ادوار مدیر دلسوز و مدیر خائن داشتیم.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۱:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مجلس در ادامه عزیمت یک روزه خود به استان ایلام از پروژه سد مخزنی کنجان چم بازدید به عمل آورد و از نزدیک در جریان مراحل پیشرفت این پروژه مهم قرار گرفت. پیمانکار این پروژه قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) بوده و این پروژه از سال 92 آغاز شده است و در مرحله بهره برداری قرار دارد ...