یکشنبه ۱۶ آذرساعت ۰۵:۱۲Dec 2020 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء»

شعار سال   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۱:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
پس از گذشت حدود دوماه از افتادن نام سعید محمد بر سر زبان ها به عنوان نامزد انتخابات ریاست جمهوری سال 1400، حالا فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء به جدی ترین پدیده انتخابات سال آتی بدل شده و گزارش های پراکنده حاکی از آن است که از وی خواسته شده تا برای شرکت در هر مراسمی لباس سپاه را بر تن کند ...
نفت آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۱۱:۰۴    
سرتیپ سعید محمد، فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء شب گذشته بر سر مزار شهید سلیمانی
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۸:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء گفت: نیمه اول سال 1400 انشاءالله تست سرد پروژه معدن مس درآلو رابر آغاز خواهد شد که می تواند زنجیره ارزش مس را تکمیل کند و در دوران تحریم می تواند دستاورد بزرگی برای قرارگاه و وزارت صمت باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء گفت: طی سال جاری حدود 23 میلیارد تومان اقدامات محرومیت زدایی در استان کرمان انجام داده ایم.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۲۳:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) گفت: کرمان یک استان غنی به لحاظ ظرفیت هاست، اما فقر در گوشه گوشه استان مشهود است؛ اگر حوزه کشاورزی و معدن را فعال کنیم شغل پایدار و زندگی آبرومندانه برای مردم ایجاد می شود و این ظرفیت در استان است و قرارگاه آمادگی دارد که انجام دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۲۱:۲۸    
تفاهمنامه اجرای بزرگترین سیل بند جنوب استان کرمان توسط قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء با حضور مسئولان امضا شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۲۱:۱۵    
گروه استان ها- استانداری کرمان و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) جهت لایروبی رودخانه ها و احداث سیلبند در استان کرمان تفاهمنامه همکاری امضا کردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۲۰:۴۸    
ایسنا/کرمان فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: دوست داریم قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء با همین توان یک کار انقلابی بزرگی برای مردم استان کرمان انجام دهد و ما نیز همه توانمان را پای کار می آوریم و اگر انجام کارها حتی یک روز زودتر انجام شود به نفع ماست.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۲۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(صلی الله علیه و آله) با بیان اینکه اگر 32 هزار میلیارد تومان از محل تهاتر دارائی ها به پروژه های قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء ببریم، سال آینده 350 هزار میلیارد تومان پروژه در کشور تکمیل می شود تصریح کرد: اکنون فرصت خوبی است و اگر پیگیری شود ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۲۰:۰۴    
گروه استان ها- استاندار کرمان گفت: قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) افتخار کشور است و با احساس مسئولیت در مسائل حیاتی در کشور و مناطق محروم کار می کند.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
شهردار شهر شازند با اشاره به اینکه برای اجرا و تکمیل 7 پروژه در شهر شازند با قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء در حال مذاکره هستیم، گفت: هم اکنون اجرا کردن 5 پروژه توسط قرارگاه بااعتباری بالغ بر 300 میلیارد تومان نهایی شده است.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۲۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
گراوند استاندار بوشهر به همراه دکتر ابراهیم رضایی نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی، دکتر علی درویشی رئیس سازمان مدیریت وبرنامه ریزی استان و مهندس فرزاد رستمی مدیر کل راه و شهرسازی استان ، با دکتر سعید محمد فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم النبیاء (ص) دیدار کردند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۱:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
سردار محمد: تلاشگران و متخصصان قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) در ادامه راه این شهید بزرگوار و در مسیر استقلال و عزت کشور از هیچ کوششی فروگذار نخواهند کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۲۳:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) گفت: در همین شرایط اقتصادی نیز هیچ کدام از پروژه های قرارگاه خاتم تعطیل نشده و با همه توان در حال کار و خدمت هستیم و می توانیم در کنار دولت باشیم.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۲۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
سردار سعید محمد، فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص)،چهارشنبه برای بازدید از پروژه های عمرانی و شرکت در نشست ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی به خراسان شمالی سفر کرد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۲:۴۱    
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی از کلنگ زنی 92 کیلومتر از محور بجنورد به میامی توسط فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء کشور خبر داد .
استانداری خراسان شمالی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
صبح امروز با استقبال مسئولان استانی، فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) وارد استان شد و استاندار خراسان شمالی از اجرای چندین پروژه بزرگ عمرانی با مشارکت قرارگاه در استان خبر داد.
استانداری خراسان شمالی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۱:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
صبح امروز در بدور ورود فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) به خراسان شمالی، سردار محمد گفت: این قرارگاه برای اجرایی پروژه های عمرانی خراسان شمالی پای کار است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۱:۲۱    
بجنورد- ایرنا- استاندار خراسان شمالی اعلام کرد: با پیگیری های صورت گرفته با هدف جهش در توسعه و عمران استان، ساخت محور بجنورد- میامی با مشارکت قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) آغاز می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۰:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) با اشاره به عملیات اجرایی ساخت محور بجنورد-میامی گفت: پروژه های اجرایی در خراسان شمالی با جدیت پیگیری و اجرا می شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۰:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
اجرای 92 کیلومتر از محور بجنورد- میامی به همت قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء کشور آغاز می شود.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۰:۱۴    
مرصاد نیوز: آیین افتتاح پروژه های محرومیت زدایی و خدمات رسانی به مناطق محروم سنقروکلیایی به همت قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء برگزار شد.
استانداری خراسان شمالی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۲۲:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
استاندار خراسان شمالی اعلام کرد: با پیگیری های صورت گرفته با هدف جهش در توسعه و عمران استان، روزهای چهارشنبه و پنجشنبه هفته جاری سردار سعید محمد فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) و علی نیکزاد نائب رئیس مجلس شورای اسلامی میهمان استان خواهند بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
نماینده تبریز در مجلس از توافق میان وزارت نیرو و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء برای انتقال آب ارس به دشت تبریز و شبستر خبر داد.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۹:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
بانک گردشگری از انعقاد تفاهم نامه با قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۷:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون عمرانی استانداری خراسان شمالی گفت: قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) در اجرای 3 طرح راه آهن گرگان - بجنورد - مشهد، بیمارستان راز و جرگلان و معدن آلبلاغ اسفراین اعلام آمادگی خود را به خراسان شمالی اعلام کرده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۲۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون عمرانی استاندار خراسان شمالی گفت: سردار "سعید محمد" فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء، چهارشنبه پنجم آذرماه، مهمان مردم خراسان شمالی می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۸:۰۹    
گروه استان ها- معاون استاندار خراسان شمالی گفت: قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء سپاه در طرح های مختلف عمرانی به کمک خراسان شمالی می شتابد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۵:۴۰   + ۴۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - بنا به اعلام سپاه نیوز، سردار سرتیپ دوم پاسدار سعید محمد در سخنانی به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج، گفت: حماسه آفرینی بسیجیان در سال های دفاع مقدس، امروز در حوزه سازندگی و آبادانی کشور تبلور ویژه یافته و باعث شده تا با وجود تحریم های گسترده استکبار جهانی ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۳:۳۹    
مدیرکل راه وشهرسازی آذربایجانشرقی گفت : دو تفاهم نامه همکاری با قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء در زمینه ساخت مسکن و احداث راه به امضاء رسید .
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) در سفر خود به استان اردبیل ضمن بازدید از جاده اردبیل سرچم ، کلنگ آغاز عملیات اجرایی احداث 45 کیلومتر بزرگراه از سمت زنجان در جاده سرچم به اردبیل را زمین زد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۱:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
شهردار تبریز اعلام کرد: تفاهم نامه مشترک برای تکمیل رینگ شمالی تبریز بین شهرداری تبریز و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء امضا شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۹:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: عملیات اجرایی بیمارستان 1000 تختخوابی اردبیل با مشارکت قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء آغاز شد.
ساوالان خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۲۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
علی اکبر روح نواز سردار سعید محمد، فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) هفته پیش اعلام کرد که قرارگاه خاتم، پروژه های انتقال آب را به علت اختلاف بین استان ها متوقف کرده است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۶:۲۱    
گروه استان ها فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) اردبیل گفت: سازماندهی جاده شمال استان یک ضرورت اساسی است تا شاهد کاهش تلفات تصادفات فوتی در این جاده باشیم.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۴:۴۳    
همزمان با هفته بسیج و سفر امروز 27 آبان ماه سردار سعید محمد فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) به استان اردبیل فصل جدیدی از توسعه شهری و عمرانی به همت این قرارگاه در استان رقم خورد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۳:۴۸    
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) در سفر به اردبیل گفت: این قرار گاه 285 پروژه مهم زیر بنایی در مناطق مختلف کشور در دست اجرا دارد.
شهرخوان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء گفت: تمامی پروژه های قرارگاه خاتم الانبیاء در کشور فعال است و هیچ پروژه ای تعطیل نشده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۳:۳۷    
گروه استان ها - فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء گفت: در حال حاضر قرارداد 7 هزار و 300 تخت بیمارستانی با وزارت بهداشت منعقد شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل- ایرنا- فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء اعلام کرد: این نهاد انقلابی و سازندگی هم اکنون در قالب توافق با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، ساخت چندین واحد بیمارستانی به ظرفیت 6 هزار و 300 تخت را برعهده دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۳:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) گفت: این قرارگاه هم اکنون بیش از 30 پروژه عمرانی کوچک و بزرگ استان اردبیل را در دست اجرا دارد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۱:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم در دیدار فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء، گفت: شناسایی خلأهای موجود و تولید ثروت از دستاوردهای قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء است و استان آذربایجان شرقی به این دو مهم نیاز اساسی دارد.
وقت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۲۰:۲۷    
وقت نیوز - سردار سعید محمد فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الائبیاء امروز دوشنبه در سفری به تبریز ضمن بازدید از پروژه های این قرارگاه ، اجرای چند پروژه تازه در آذربایجان شرقی را کلید زد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۹:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء ( ص) امروز با همراهی شهردار تبریز، از پروژه هایی همچون پارک بزرگ و اتوبان ولایت بازدید کرد. این دو پروژه در کنار پروژه مرکز دفن پسماندهای شهرداری تبریز ...
وقت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۸:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
وقت نیوز - قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء براساس تفاهم نامه منعقده با شهرداری تبریز دو هزار واحد مسکونی با هدف ساماندهی حاشیه نشین این شهر احداث می کند.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۷:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا با بیان اینکه برای اصلاح حاشیه شهر تبریز برنامه جدی داریم، گفت: معتقدیم در طرح های حاشیه نشینی، اهالی این مناطق باید با عزت و احترام در مساکن مناسب اسکان یابند.
راهبردنامه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۶:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
این تفاهم نامه به منظور طراحی و اجرای پروژه (توسعه خط یک قطار شهری تبریز) در قالب تراموا به طول هفت کیلومتر (رفت و برگشت) با 11 ایستگاه به صورت EPC ( طراحی و اجرا و تأمین تجهیزات) بین سردار سعید محمد فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء ، ایرج شهین باهر شهردار کلانشهر تبریز ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۴:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا گفت: نقطه عطفی در عملیات اجرایی خط 2 مترو تبریز آغاز شده و توافقاتی مبنی بر تامین مالی پروژه از محل تهاتر و اوراق صورت گرفته است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۱:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
نیکزاد گفت: سردار سعید محمد فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) روز سه شنبه 27 آبان ماه به استان اردبیل سفر خواهد کرد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
اردشیر مطهری درباره وضعیت ظرفیت اجرایی پروژه های عمرانی در این حوزه انتخابیه،گفت: سد نمرود 120 میلیون متر مکعب است که حق آبه ی کشاورزی شهرستان گرمسار از این سد 89 میلیون متر مکعب، حق آبه ی شرب و صنعت 21 میلیون متر مکعب ...