چهارشنبه ۰۹ اسفندساعت ۱۲:۱۹Feb 2024 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۲:۴۵   + ۳۰ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ، بر ظرفیت ها و توانمندی های قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات تاکید کرد .
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۹:۰۸    
مدیرعامل مؤسسه شهید رجایی هلدینگ تخصصی راه و شهرسازی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) گفت: پروژه محور شهیدان کریمی مشکل مالی ندارد و آن چیزی که موجب عقب ماندگی پروژه شده معارضین زیرساختی است که موجب معطلی دو ماهه این پروژه مهم شده است.
شانا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۱۵:۰۸   + ۱۱ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) به منظور بررسی پیشرفت طرح های توسعه ای پارس جنوبی با مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس دیدار کرد.
وزیر بهداشت با اشاره به برنامه دولت و وزارت بهداشت برای تکمیل پروژه های نیمه تمام و آغاز نکردن پروژه های جدید، گفت: به دلیل مشکل قدیمی بودن بیمارستان گلستان و تعداد بالای بیماران، چندماه پیش ...
سینا رسانه   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۱:۰۳    
جلسه مشترک مجموعه داروخانه های 13 آبان با قرارگاه خاتم الانبیاء و کارشناسان مدیریت فنی و طرح های عمرانی دانشگاه، در راستای تفاهم نامه انجام شده توسط دانشگاه علوم پزشکی تهران و به منظور اجرایی شدن پروژه های موضوع تفاهم (داروخانه های بیمارستان رازی)، در محل مجموعه داروخانه ها تشکیل شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۱۸:۴۸    
متخصصان هلدینگ تخصصی دریایی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) همزمان با چهل و پنجمین بهار انقلاب اسلامی، با گلنگ زنی طرح تصفیه تکمیلی و شیرین سازی پساب شهری بندرعباس عملیات اجرایی این پروژه را آغاز کردند.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۱۸:۴۸   + ۱۴ سایت دیگر  
متخصصان هلدینگ تخصصی دریایی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) همزمان با چهل و پنجمین بهار انقلاب اسلامی، با گلنگ زنی طرح تصفیه تکمیلی و شیرین سازی پساب شهری بندرعباس عملیات اجرایی این پروژه را آغاز کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۹:۵۹    
معاون هلدینگ راه و شهرسازی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء گفت: قرارگاه خاتم الانبیاء27 هزار میلیارد تومان طرح در حوزه راه و شهرسازی لرستان دردست ساخت دارد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۱۷:۰۶   + ۱۸ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی برنامه هفتم ژیشرفت کشور تصویب کردند که سازمان برنامه و بودجه نسبت به پرداخت بدهی های حسابرسی شده قانونی دولت به شهرداری ها، تأمین اجتماعی و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء تا پایان برنامه اقدام قانونی به عمل آورد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۶ - ۱۷:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
حضور مدیرعامل هلدینگ تخصصی راه و شهرسازی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) به همراه مدیرعامل هلدینگ تخصصی نیرو در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب، تاسیسات آب و فاضلاب ایران ضمن مخابره پیام تعامل و هم افزایی بخش های مختلف این قرارگاه ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۶ - ۱۰:۵۵    
آخرین دستاوردهای هلدینگ تخصصی نیرو قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب، تاسیسات آب و فاضلاب ایران به نمایش گذاشته شد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۱۵:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
حجت الاسلام حاجی صادقی گفت: ورود قرارگاه سازندگی خاتم به عرصه های مختلف مانند مجموعه ای از وزارت خانه ها در کنار یکدیگر است؛ جمع شدن هلدینگ ها و اجرای پروژه های بزرگ کشور نویدبخش روزهای خوبی برای کشور است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۰۴ - ۱۲:۳۰    
بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار اعضای کنگره 24 هزار شهید استان تهران، طرح های قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء در خوزستان و راه اندازی شهرک های خورشیدی توسط صنایع استان از جمله موضوعات مورد بررسی امروز مطبوعات خوزستان است.
شما نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۱۰:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
وزیر نیرو با حضور در محل نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب تهران از غرفه هلدینگ تخصصی نیرو قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) بازدید کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۲ - ۱۶:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
وزیر نیرو با تاکید بر پیشرو بودن قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) در حوزه آب و نیرو گفت: هلدینگ نیرو خاتم الانبیاء (ص) پرچم دار مجموعه های دانش بنیان است.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ - ۱۶:۱۶   + ۴۲ سایت دیگر  
تفاهمنامه همکاری شرکت سرمایه گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین (تاپیکو) و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) با هدف توسعه میادین نفتی و گازی به امضای مدیرعامل تاپیکو و فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا (ص) رسید.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۸ - ۱۵:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور در سفر یک روزه خود به شهرستان های فیروزکوه و دماوند از سد مخزنی نمرود فیروزکوه بازدید و از نزدیک در جریان روند پیشرفت این پروژه قرار گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۷ - ۰۸:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرعامل هلدینگ تخصصی راه و شهرسازی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) گفت: امسال حدود 600 میلیارد ریال اعتبار به بیمارستان نیایش خرم آباد برای تکمیل زیرساخت های مورد نیاز تخصیص یافته است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۶ - ۲۰:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرعامل هلدینگ تخصصی راه و شهرسازی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) گفت: تقاطع غیرهمسطح شهدای جاویدالاثر خرم آباد در خیابان شریعتی تا پایان سال بهره برداری می شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۰/۲۳ - ۱۰:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
سردار عابد با همراهی جمعی از مدیران قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) در سفر خود به استان خوزستان از پروژه مارون 2 و 5 و پروژه پالایشگاه بید بلند بازدید کرد و در جریان روند پیشرفت این پروژه قرار گرفت.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۱۰/۱۱ - ۱۶:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، رستمی مدیرعامل هلدینگ نیرو قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء س پاه در گفتگو با رادیو اقتصاد اظهار داشت: قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء با همکاری دانشگاه های داخلی موفق شد بتن پارچه ای را که سالها دانش آن در اختیار اروپا به خصوص انگلستان محصور شده بود را کشف و بومی سازی نماید ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۰۴ - ۱۳:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- هلدینگ تخصصی نیرو قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) به عنوان اولین و تنها سازمان گسترده پروژه محور در سطح جهان، موفق به کسب گواهینامه سطح 4 در ارزیابی بین المللی دلتا شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۱۰/۰۴ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
هلدینگ فناوری اطلاعات و ارتباطات قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) با حضور در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی مخابرات، فناوری اطلاعات و اقتصاد دیجیتال به معرفی آخرین دستاورد های خود پرداخت.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۱۰/۰۳ - ۱۴:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: مدیرعامل هلدینگ نیروی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) گفت: در بخش آب که یکی از موضوعات محوری کشور است، پروژه های متعددی در مجموعه قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) به اجرا رسیده که نقش موثری در کاهش تنش آبی کشور داشته است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۰/۰۳ - ۱۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
شاکری گفت: گواهینامه های متعدد استاندارد در حوزه های مختلف ارائه می شود که در این رابطه قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء در دریافت این گواهینامه ها پیشرو است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۰/۰۳ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
رستمی گفت: هلدینگ تخصصی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء تمام پروژه های حوزه مرتبط به نیرو را براساس استاندارد ملی و بین المللی انجام می دهد.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۱۰/۰۳ - ۰۰:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
احمد مرادپور – اقتصاد آینده – آذربایجان شرقی ) : رئیس دانشگاه تبریز نیز قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) را یکی از افتخارات جمهوری اسلامی ایران برشمرد و اظهار کرد: همانطور که رهبر معظم انقلاب، از قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) به عنوان بازوی توانمند اجرایی تمامی دولت ها یاد کرده اند ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۰۲ - ۱۳:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء گفت: امسال این مجموعه تعداد 61 عنوان کلان طرح را در دورترین نقاط کشور در دست اجرا دارد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۹/۲۸ - ۱۶:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
هلدینگ تخصصی راه و شهرسازی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص)، در جهت پیشبرد اهداف حوزه راه و شهرسازی و سیاست های کلان کشور در عرصه حمل ونقل وارد عمل شده و هم زمان در توسعه خدمات شهرسازی نیز پیش می رود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۲۶ - ۰۹:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) با حضور در شهر بندرعباس از پروژه مهر خلیج فارس بازدید کرد.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۰۹/۲۴ - ۲۲:۱۱   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآینده نیوز، سیدابراهیم رئیسی امروز (جمعه، 24 آذرماه) با حضور در ستاد مرکزی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) از نمایشگاه طرح های راهبردی این قرارگاه شامل بخش های مختلف نفت و پتروشیمی، راه و شهرسازی، صنعت و معدن، ارتباطات و فناوری اطلاعات، کشاورزی و امنیت غذایی ...
پیام فوری   ۱۴۰۲/۰۹/۲۴ - ۱۸:۰۳    
رییس جمهور توجه به دانش و تجربه، به کارگیری نیروهای متخصص و متعهد و ارتباط مستمر با دانشگاه را از جمله ویژگی های برجسته قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) عنوان کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۹/۲۴ - ۱۷:۴۲    
رییس جمهور روز جمعه با حضور در قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) سپاه در جریان آخرین دستاوردها و طرح های در دست اجرای این قرارگاه در حوزه های مختلف قرار گرفت.
ریاست جمهوری   ۱۴۰۲/۰۹/۲۴ - ۱۷:۳۲   + ۵۰ سایت دیگر  
دکتر سید ابراهیم رئیسی صبح امروز جمعه در جریان بازدید از ستاد مرکزی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) طی سخنانی در جمع مدیران و فرماندهان این قرارگاه با بیان اینکه توجه به مردم و ساختن جامعه ای توأم با رفاه و عدالت برای جامعه بشری در کنار مجاهدت ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۲۴ - ۱۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رییس جمهور روز جمعه با حضور در قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) سپاه در جریان آخرین دستاوردها و طرح های در دست اجرای این قرارگاه در حوزه های مختلف قرار گرفت.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۹/۲۴ - ۱۵:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
رییس جمهور روز جمعه با حضور در قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) سپاه در جریان آخرین دستاوردها و طرح های در دست اجرای این قرارگاه در حوزه های مختلف قرار گرفت.
ریاست جمهوری   ۱۴۰۲/۰۹/۲۴ - ۱۴:۵۱   + ۵۴ سایت دیگر  
دکتر سید ابراهیم رئیسی صبح امروز جمعه با حضور در ستاد مرکزی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) از نمایشگاه طرح های راهبردی این قرارگاه شامل بخش های مختلف نفت و پتروشیمی، راه و شهرسازی، صنعت و معدن، ارتباطات و فناوری اطلاعات، کشاورزی و امنیت غذایی، صنعت آب و برق و بنادر و دریانوردی بازدید کرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۲۴ - ۱۴:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور؛ صبح جمعه (24 آذر 1402) با حضور در قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) از نمایشگاه دستاورد های این مجموعه بازدید و در جریان آخرین پروژه های در حال انجام این قرارگاه قرار گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۲۴ - ۱۴:۲۰   + ۲۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس جمهور روز جمعه با حضور در ستاد مرکزی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) ضمن بازدید از نمایشگاه طرح های راهبردی این قرارگاه به صورت برخط در جریان آخرین وضعیت 11 طرح عمرانی در حال احداث در کشور قرار گرفت
بسیج   ۱۴۰۲/۰۹/۲۳ - ۱۶:۴۲    
کارگاه خیاطی توسط قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) و ناحیه مقاومت بسیج سپاه خاتم الانبیاء(ص) عسلویه در شهر بیدخون افتتاح شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۹/۲۱ - ۲۰:۱۱    
استقبال باشکوه و تجدید میثاق با پیکر پاک شهدای گمنام دوران دفاع مقدس توسط قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) و موسسه فجر در پروژه آبرسانی چهار شهر کهگیلویه با حضور کارکنان این موسسه برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۲۰ - ۱۶:۳۹   + ۱۹ سایت دیگر  
همزمان با سالگرد تاسیس قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص)، سردار سلامی از پروژه تحقیقاتی پردیس فناوری قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) بازدید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۲۰ - ۱۴:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء کارهای نشدنی را شدنی کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۹ - ۱۲:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) گفت: پروژه تقاطع چهارسطحی آزادگان مشهد پروژه ارزشمند و بی بدیلی است که امروز افتتاح و به مردم شهیدپرور این استان تقدیم می شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۹ - ۱۱:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) گفت: تاکنون 250 تقاطع همسطح به طول 80 کیلومتر در شهرهای مختلف کشور از جمله مشهد توسط این قرارگاه اجرا شده است.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۸ - ۱۱:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء اعلام کرد: طرح زیرگذر کوهک و راست گرد پل گل ها در منطقه 22 تهران با حضور مسئولان کشوری و لشکری افتتاح شد.
موج   ۱۴۰۲/۰۹/۱۷ - ۱۹:۱۱    
مدیرعامل هلدینگ تخصصی راه و شهرسازی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) ابراز داشت: پروژه مصلی امام خمینی(ره) یک بنای فاخر مذهبی در تراز پایتخت ایران اسلامی است و با الگوبرداری از معماری ایرانی – اسلامی توسط بزرگترین معمارهای داخلی انجام شد و در زمینی به وسعت 63 هکتار به مرحله اجرا در آمده است.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۲۱:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا رحمانی مدیرعامل مجموعه راه و شهرسازی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء ( ص) ، گفت: این قرارگاه 49 پروژه طی یکسال اخیر به بهره برداری رسانده است و در 9 کلان شهر در زمینه ساخت مترو فعال هستیم و از جمله در شهر تهران نزدیک به 4 کیلومتر خط مترو احداث کردیم و در شهرهایی قم و ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۲۲:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه شرکت های قطار شهری کشور در نامه ای و بر اساس مستندات قرارداد، مالک دستگاه حفاری (تی بی ام) را قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء دانست.