شنبه ۰۸ بهمنساعت ۱۰:۰۰Jan 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «افزایش تولید»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۲۰:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی جامع تولید سایپا گفت: گروه خودروسازی سایپا در اواخر سال گذشته بر اساس اهداف تعیین شده از سوی مدیرعامل گروه مبنی بر افزایش تولید در سال 1401، راهبرد خود را بر همین اساس تعیین و همه تامین کنندگان و قطعه سازان را مکلف به اجرای آن کرد.
اینتیتر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۳:۰۲   + ۲۳ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از تسنیم، حذف قرعه کشی در فرایند فروش خودرو یکی از شعارهای وزارت صمت بود که از مدتی پیش در برخی فروش های شرکت سایپا عملیاتی گردید و علت حذف هم افزایش تولید و توان پاسخگویی به نیاز متقاضیان و کاهش فاصله قیمت بازار و خودرو این محصولات و در نتیجه عدم انگیزه برای سفته بازی در ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۷:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
لوازم خانگی با قرارگرفتن در جایگاه دوم صنعت کشور پس از خودروسازی، برای بیش از 300 هزار نفر به صورت مستقیم و بیش از یک میلیون نفر به صورت غیرمستقیم اشتغال زایی داشته است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد: شرکت های بورسی و فرابورسی در خصوص صورت های مالی 9ماه منتهی به 30/ 09/ 1401 توضیحاتی را روی سامانه کدال منتشر کردند. سفار دلیل افزایش 65درصدی درآمدهای عملیاتی در 9ماه سال جاری را افزایش 74درصدی نرخ فروش محصولات خود عنوان کرد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۲:۲۵    
حمایت از تولید و تامین سرمایه در گردش نیازمند اجرای قوانین، قیمت پایه چانگان وارداتی در بورس کالا و افزایش تولید برنج از اخبار اقتصادی امروز است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۰:۲۲    
آمریکا برای حمایت از اوکراین تولید گلوله های توپخانه را تا 2 سال آینده 500 درصد افزایش خواهد داد.
ایانا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۹:۴۳   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون امور زراعت وزارت جهاد کشاورزی گفت: در حوزه زراعت به خصوص در گیاهانی مانند کلزا با گرده افشانی توسط زنبور عسل افزایش در تولید و ارتقا کیفیت محصول را داریم.
سایپا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۸:۲۲   + ۳۵ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی جامع تولید سایپا گفت: گروه خودروسازی سایپا در اواخر سال گذشته بر اساس اهداف تعیین شده از سوی مدیرعامل گروه مبنی بر افزایش تولید در سال 1401، استراتژی خود را بر همین اساس تعیین و تمامی تامین کنندگان و قطعه سازان را مکلف به اجرای آن کرد.
باشگاه آلومینیوم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۵:۳۱    
باشگاه آلومینیوم- ارقام اعلام شده از سوی انستیتوی بین المللی آلومینیوم حاکی از آنست که تولید جهانی آلومینیوم در ماه دسامبر سال 2022 نسبت به دسامبر سال قبل از آن، 5.8 درصد افزایش داشته است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۴:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
ساری- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران گفت: ارتقای بهره وری از طریق دانش بنیان منجر به افزایش تولید و صادرات می شود.
عصر کاسپین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۴:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
فرماندار رشت با بیان این مطلب که بدون کشاورزی، باغداری، صیفی کاری و دامپروری؛ روستاها هویت خود را از دست خواهند داد، اظهار داشت: در اجرای طرح های هادی و پروژه ها، حفظ هویت روستایی، افزایش تولید و رونق اقتصادی روستاها مد نظر خواهد بود. ...
صبح الوند   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۰:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
منصور خزایی گفت: ازعوامل اصلی و شناخته شده توسعه پایدار کشاورزی، تعیین الگوی مناسب کاشت، با توجه به توانمندی خاک و اقلیم در استفاده بهینه از منابع خاک، آب و سرمایه برای افزایش تولید محصول می باشد و خوشبختانه در سال زراعی جاری سند اجرای الگوی کشت محصولات رونمایی و ابلاغ گردیده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۹:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
در راستای افزایش تولید از میادین نفتی و تولید صیانتی از این میادین و با همت و تلاش مهندسان مجموعه شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب چاه شماره 44 دهلران به مدار تولید پیوست
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۸:۱۱   + ۲۹ سایت دیگر  
مدیر مجتمع فروکروم جغتای از پیشتازی 200 درصدی این مجتمع نسبت به برنامه تولید 1401 و افزایش 11.4 درصدی در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته خبر داد. به گزارش روابط عمومی ایمپاسکو ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۷:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
افزایش تولید کربن و آلودگی کلان شهرهای جهان تبدیل به یکی از بزرگ ترین چالش های پیش رو کشورهای در حال توسعه در مسیر صنعتی شدن و پیوستن به جرگه کشورهای توسعه یافته شده است.
پانا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۱:۵۱    
ساری (پانا) - نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به وضع موجود مرکبات و نارضایتی باغداران شمال به ویژه مازندران که با افزایش تولید نیز مواجه بودند، اعلام کرد که وزارت جهاد کشاورزی باید خسارت تولیدکنندگان مرکبات را جبران کند. ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۲۲:۲۵   + ۵۴ سایت دیگر  
بولتن نیوز قصد دارد به صورت روزانه مهمترین تحولات بخش معدن و صنایع معدنی کشور را از طریق بولتن خبری به اطلاع مخاطبان خود برساند.
ایبنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۲۰:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
توسعه فاز 11 میدان گازی پارس جنوبی جزو اقدامات منحصربه فرد و کم نظیر است و به زودی تولید از فاز 11 آغاز می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۹:۰۵    
مدتی است بازار مرغ کشور به دلیل افزایش تولید دچار نوسان شده است و در پی آن نگرانی صاحبان واحد های طیور را به همراه داشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۷:۵۵    
لوازم خانگی با قرارگرفتن در جایگاه دوم صنعت کشور پس از خودروسازی، برای بیش از 300 هزار نفر به صورت مستقیم و بیش از یک میلیون نفر به صورت غیرمستقیم اشتغال زایی داشته است.
دنیای معدن   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۷:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
دنیای معدن: مدیرعامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران اعلام کرد: این شرکت با ارتقای بهره وری و کارآمد کردن حوزه اکتشاف، به 3 معدن در کلاس جهانی دست یافت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۶:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: محیط زیست باید با همراهی خود موانع افزایش تولید و اشتغالزایی را در کشور مرتفع سازد؛ اما در عین حال بر اجرای قوانین و استانداردهای محیط زیستی نظارت جدی داشته باشد.
ایمیدرو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۵:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران اعلام کرد: این شرکت با ارتقای بهره وری و کارآمد کردن حوزه اکتشاف، به 3 معدن در کلاس جهانی دست یافت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۵:۰۲    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر با اشاره به افزایش تولید آب از طریق شیرین سازی آب دریا گفت: در دولت سیزدهم ظرفیت تولید آب از تأسیسات آب شیرین کن استان بوشهر به 80 هزار مترمکعب رسید.
اقتصاد تهران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۱:۴۱    
اقتصادتهران: مجتمع فولاد غدیر نی ریز، سال جاری را با تلاشی مضاعف برای کسب حداکثری سهم بازار فروش محصولات در راستای توسعه اقتصادی و تحقق افزایش تولید و اشتغالزایی آغاز کرد. فعالیت هایی که با عزم راسخ مدیران و کارکنان این مجموعه شروع و با شور و هیجانی مثال زدنی همچنان ادامه دارد. ...
خودرو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۱:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
سازمان رقابت که مدتی از صنعت خودرو فاصله گرفته بود، این روزها تلاش دارد بازگشتی مقتدارنه به صنعت خودرو داشته باشد و این روزها بسیار خبر ساز شده است، این سازمان در جدیدترین اقدام خود، به مساله تعهدات معوقه خودروسازان ورود کرده و با توجه به افزایش تولید خودرو و فاصله گرفتن خودروسازان از بحران ها ...
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۱:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
وزارت صنعت، معدن و تجارت به دنبال فعال سازی معادن غیرفعالی است که می توانند نقش مهمی در تولید و اشتغالزایی به همراه داشته باشد، اما لازمه موفقیت این برنامه و ورود این معادن به چرخه تولید، رفع موانع در تمامی جهات است تا بتوان شاهد افزایش تولید مواد معدنی و تامین نیاز صنایع معدنی بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۱:۱۲   + ۱۳ سایت دیگر  
قیمت جهانی کالاهای اساسی نظیر گندم و خوراک دام هر روز رکوردهای جدیدی می زند و امروز نیز قیمت ها افزایشی شد. در این میان دولت 2 برنامه جدی برای افزایش تولید کالاهای اساسی در داخل کشور دارد.
در راستای افزایش تولید از میادین نفتی و تولید صیانتی از این میادین و با همت و تلاش مهندسان مجموعه شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب چاه شماره 44 دهلران به مدار تولید پیوست.
جماران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۰۹:۰۱    
با افزایش تولید خودرو و فاصله گرفتن از بحران ها، سازمان حمایت، خودروسازان را مکلف کرد حداکثر تا 15 بهمن تمام معوقات خود بابت فروش خودرو در سال جاری و پیش از آن را تحویل دهند ...
وزارت امور خارجه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۰۸:۲۲    
گزیده اخبار و تحولات اقتصادی ونزوئلا در هفته چهارم دی ماه 1401 مندرج در روزنامه ها و رسانه های این کشور به شرح ذیل ارائه می گردد. افزایش تولید مواد غذایی در ونزوئلا ...
آنا / ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۷:۲۱   + ۱۵ سایت دیگر  
هلدینگ دارویی تأمین اجتماعی 20 تا 30 درصد از صنعت داروی کشور را در اختیار دارد و در این صنعت استراتژیک که مرتبط با سلامت مردم و امنیت کشور است، نقش مهمی برعهده دارد.
تمدن لر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۶:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش تمدن لر، کامران پیرزادی در همایش مرحله داشت محصولات پاییزه، اظهار داشت: به استناد آمار سازمان خوار و بار و کشاورزی جهانی، سالانه عوامل خسارت زا باعث از بین رفتن 40 درصد از تولید محصولات کشاورزی جهان می شود که با توجه به رشد سریع جمعیت و افزایش نیاز غذایی ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۴:۲۷    
زمانی که با پیشنهاد یک دوست قدیمی وارد عرصه تجارت شدم با بهره گرفتن از افراد متبحر در این زمینه توانستم آموزش های لازم را یاد بگیرم و به صادرات شیشه ساختمانی پرداختم که علاوه بر سودآوری بالا برای خودم در بهبود اقتصاد کشور نیز موثر بودم و با صادرات توانستم موجب افزایش تولید ناخالص ملی کشور شوم. ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۳:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس سازمان امور مالیاتی اظهار داشت: از سوی دیگر همه تولیدکنندگان در حال خروج از رکود هستند و با افزایش تولید خواهند داشت و متناسب با این میزان رونق اقتصادی که ایجاد می شود و به دنبال آن ارزش افزوده سایر بخش ها و درآمدهای مالیاتی مشمول آنها را بهتر می کند.
می متالز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۳:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
می متالز - رییس اداره صنعت، معدن و تجارت سبزوار گفت: هزار و 610 میلیارد ریال از ابتدای امسال در حوزه معدنی این شهرستان با هدف افزایش تولید سرمایه گذاری شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۲:۴۰   + ۱۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب با تایید درخواست پیمانکار توسعه میدان های نفتی رامشیر و منصوری برای خروج از این پروژه و فسخ قرارداد گفت: مطالبات صنایع مختلف استان به هر میزان که در جریان عملیات اجرایی طرح نگهداشت و افزایش تولید نفت در این میدان ها مشارکت داشته اند ...
روز پلاس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۰۹:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
توجه ویژه دولت سیزدهم و تبیین فرمان 10 بندی برای تحول در صنعت خودرو باعث شد تا بار دیگر شاهد افزایش تولید در این صنعت باشیم.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۰۰:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان استاندار سمنان بااشاره به وجود بیش از 300 روز آفتابی در این استان بر افزایش تولید انرژی خورشیدی در استان با افزایش پنل های خورشیدی در استان تاکید کرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۲۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: مصطفی امیدقائمی می گوید که سیاست عرضه خودرو در بورس کالا در میان و بلندمدت به بهبود اوضاع خودروسازان، افزایش تولید و عرضه خودرو، رشد اشتغال در این صنعت و تعادل بازار و قیمت ها منجر می شود...
جی اس ام   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۹:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
علی سلاجقه: انرژی وضعیت مناسبی در سطح دنیا ندارد و الزامی است که تولید موتور یا ماشین های برقی که پشتوانه آن استفاده از برق است، افزایش پیدا کند.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۹:۱۱   + ۱۹ سایت دیگر  
قالیباف، سخنگوی وزارت صمت، افزایش تولید در داخل، واردات خودرو از خارج و عرضه در بورس کالا را از عوامل تعدیل قیمت خودرو دانست. به گزارش ایبنا، امید قالیباف؛ سخنگوی وزارت صمت، در رابطه با پیش بینی رشد تولید خودرو در سال آینده بیان کرد: برنامه ریزی برای رشد تولید در سطح تقاضا صورت می گیرد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۸:۰۵    
طرح کشت قراردادی گندم آبی با هدف حمایت از کشاورزان و و افزایش تولید در استان اردبیل آغاز شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۵:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس جمهوری صبح امروز (یکشنبه) با حضور در صحن علنی مجلس، ضمن اشاره به افزایش تولیدات صنعتی و از جمله خودرو، بر ادامه روند افزایش تولید خودرو با تمرکز بر تولیدِ با کیفیت تاکید کرده و معتقد است که کمبودها با واردات جبران خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۳:۲۱   + ۱۲ سایت دیگر  
در صورت بی توجهی به افزایش تولید بنزین یا بهینه سازی مصرف، دولت مجبور خواهد بود با احتساب نرخ 60 سنت به ازای هر لیتر بنزین به منظور پوشش کسری 22 میلیون لیتر در روز بنزین، سالانه 5 میلیارد دلار صرف واردات بنزین در افق 1420 کند.
اینتیتر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۲:۴۶   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از ایسنا، بزرگ ترین خودروساز ایالات متحده استراتژی دو جانبه ای برای افزایش تولید خودروهای برقی دارد و در عین حال به سرمایه گذاری در خودروهای موتور بنزینی فعلی خود ادامه می دهد که اکثریت قریب به اتفاق سود و بیشتر فروش خودرو در ایالات متحده را تشکیل می دهند ...
شاتا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۲:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت صبح امروز از نمایشگاه بانوان تاثیرگذار بازدید کرد و از تلاش وزارت صمت برای کمک به افزایش تولید و صادرات این شرکت ها خبر داد.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۱:۴۱   + ۳۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران اظهار کرد: در روزهای اخیر با ابتکاراتی که انجام شد، موفق شدیم 6.5 میلیون مترمکعب در روز به تولید گاز کشور اضافه کنیم، از این رو میزان افزایش تولید این شرکت هم اکنون از 27 میلیون و 800 هزار مترمکعب در روز فراتر رفته است. ...
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا-شرکت سرمایه گذاری کامکو اینوست اعلام کرد عربستان و عراق بیشترین افزایش تولید نفت را در سازمان اوپک طی سال 2022 میلادی داشته اند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از پایگاه خبری شفق نیوز ...
جام جم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۰:۱۰   + ۱۸ سایت دیگر  
جام جم آنلاین اصفهان ؛ محمود محمدی فشارکی مدیر مجتمع فولاد سبا با اشاره به تاریخچه مجتمع فولاد سبا از تأسیس تا شکوفایی اظهار داشت: رشد کیفیت محصولات این مجموعه در حد استانداردهای جهانی است و سبد محصولات نسبت به سال گذشته پنج برابر افزایش یافته است . ...